Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Milijoninės ES išmokos Musulmonų brolijai: „Skandalas“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 11 d. 8:58

8     

    

Milijoninės ES išmokos Musulmonų brolijai: „Skandalas“

Remiantis informacija, kurią gavo nacionalistinė ir imigraciją į ES kritikuojanti grupė „Identitetas ir demokratija“ (ID), Europos Sąjunga išmokėjo 36,5 milijonų eurų kelioms organizacijoms, susijusioms su Musulmonų brolija, daugelyje šalių laikoma teroristine. Šių organizacijų dienotvarkėje, be kitų planų, yra ir Europos islamizacija. „Didelis skandalas“, – taip šią informaciją įvertino Joachimas Kuhsas (Joachim Kuhs) iš ID grupės.

Skaičiai paaiškėjo, kai ID grupės vicepirmininkas Nikolia Bė (Nicolas Bay) ėmėsi peržiūrėti Finansinio skaidrumo sistemos (Financial Transparency System) ataskaitą už 2014–2019 metus.

Pasirodo, per šiuos penkerius metus net 5 422 678 eurai buvo išmokėti Europos tinklui prieš rasizmą (European Network against Racism), skėtinei organizacijai, jungiančiai vadinamąsias nevyriausybines organizacijas šalyse narėse. Tarp tinklo narių yra ir Europos musulmoniškojo jaunimo ir studentų organizacijų forumas (Forum of European Muslim Youth and Student Organizations), FEMYSO, kurį 2015 m. Vokietijos Bundestagas pavadino Musulmonų brolijos savotiška priedangos organizacija.

FEMYSO savo ruožtu veikia ir kaip lobistinė organizacija Briuselyje. Beje, 2019 m. būtent Briuselyje buvo protestuojama, kad ES Komisijoje nėra pakankamai „įvairovės“ ir todėl ji atstovauja tik „kraštutinei dešinei“.

Grėsmė demokratijai

Tarp FEMYSO‘s narių-organizacijų yra tokios Musulmonų brolijos kopijos kaip Jaunieji Prancūzijos musulmonai (Jeunes Musulmans de France), Jaunieji Jungtinės Karalystės musulmonai (Young Muslims UK) ir Islamo fondas (Islamic Foundation). Jai priklauso ir Nacionalinė nuomonė (Milli Görus

) – radikali nevyriausybinė turkų organizacija, kurią Vokietijos policija laiko Musulmonų brolijos atšaka, siekiančia ardyti demokratinius, šalies Konstitucijoje įtvirtintus pamatus.

Dar viena organizacija, priklausanti FEMYSO, yra Musulmoniškasis jaunimas Vokietijoje (Muslim Youth in Germany) – savotiška verbavimo bazė Musulmonų brolijos politinei islamo versijai propaguoti. Ją imta atidžiau stebėti po to, kai jos veikla buvo įvertinta kaip grėsmė šalies demokratijai.

Kiti penki milijonai eurų minėtuoju periodu nukeliavo Islamiškajai paguodai (Islamic Relief), dar vienai Musulmonų brolijos priedangos organizacijai, o kiek daugiau nei milijonas – Britų musulmoniškajai pagalbai (British Muslim Aid), nė neslepiančioms savo tikslo sukurti šariato valstybę Europoje. Pastaroji grupuotė taip pat turi ryšių ir su Hamas (palestiniečių islamistų sunitų organizacija).

Dar 24 milijonais eurų buvo paremti įvairūs projektai, skirti, be kita ko, ir islamui propaguoti ar kovoti su „islamofobija“.

Taigi iš viso per pastaruosius penkerius metus šioms organizacijoms ES išmokėjo 36 523 142 eurų. „Nepriimtina“, – sakė Nikolia Bė, vis pabrėždamas, kad šių grupuočių veiklai finansuoti ir jų idėjų sklaidai buvo naudojami Europos mokesčių mokėtojų pinigai.

Pagal užsienio spaudą parengė Daiva Jakubonienė

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to Life Site News       2020-08-12 12:51

yra ir idomesniu James Woods pasisakymu paskutiniu metu. pvz., kad, jeigu Bidenas laimetu rinkimus, jis galimai atsistatydintu del sveikatos 2021 ir tada viceprezidente Kamala Harris pavaldytu atitinkamai. cia neva toks dabar demokratu statymas, nes jie mato, kad Bideno senatvine liga progresuoja greiciau nei anksciau manyta. ir kt. labai retas atvejis holivude

Life Site News        2020-08-12 0:21

Losanželas, Kalifornija, 2018 m. Spalio 18 d. („LifeSiteNews“). Milijardierius George’as Sorosas yra „šėtoniškas“, neonacių bendradarbis, pragariškai kenkiantis Vakarų civilizacijai,- sako Holivudo kino žvaigždė Jamesas Woodsas.
,,Supraskimkime, kad naciai Amerikoje yra Antifa”. Antifa yra sukarintas Demokratų partijos sparnas, apmokamas Soroso. Antifos banditai yra šiandieniniai samdomi rudmarškiniai.”
Woodsas ėmėsi ir „Planned Parenthood“ - didžiausio abortų teikėjo JAV.

2017 m. gegužės mėn. Tviteryje planuojamos tėvystės prezidentė Cecile Richards pasiūlė geriausią būdą Motinos dieną pasakyti „Aš tave myliu, mama“ - tai pasisakyti už abortus.

„Sunku pasakyti„ Aš tave myliu, mama “iš medicininių atliekų sąvartyno ... #NebefinansuokPP“, - atsakė Woodsas.

Jungtinėje Karalystėje politikas Nigelas Farage’as pernai pareiškė, kad Sorosas gali būti didžiausio istorijoje tarptautinio politinio sąmokslo dalis.
https://www.lifesitenews.com/news/hollywood-actor-blasts-billionaire-george-soros-as-satanic

Kyšininkų gauja       2020-08-11 14:01

Tai KYŠIS. Iš baimės. Kažkada mokėjo Arafatui…
Tikrai stimpanti Europa. Net gėda būti europiečiu.

Ką ir reikėjo įrodyti       2020-08-11 11:42

Europą šliaužiančio perversmo būdu užgrobusios antikrikščioniškos grupuotės
ir privertusios ją įstatymiškai atsisakyti savo šaknų (parklupdžiusios ant kelių), kryptingai ją perkūrinėjo, kol pavertė eklektinio mokymo - islamo, jo karingų išpažinėjų - masalu. Išties, tai jau ne tik skandalas, bet ir tikrų tikriausias nekonvencinis karas.
Atsisakiusi apreikštojo tikėjimo, vadinasi Aukščiausiojo globos, Europa virto drebučiais, kuriuos gali tirpinti, gali pjaustyti, kas nori, kaip nori ir suvartoti pasigardžiuodamas.
Tai daryti, kaip dar kartą sužinojome, ES masinama ir, neabejotina, islamiškųjų desantininkų bus užbaigta, jei tik skubiai neatsikvošėsime.
Džonas Adamsas, politikos filosofas bei 2-asis JAV prezidentas, priminęs kiekvienam Vakarų civilizacijos aksiomą: demokratija skirta tik ir tik Doriems bei Tikintiems piliečiams - kitkam ji visiškai netinkama.

ah1       2020-08-11 11:41

Nieko naujo. Alaxas draudžia palūkanas ir didina išmaldą (pagal Koraną)

Žodžio laisvė...       2020-08-11 10:50

Gal ir skirstytojams nubyrėjo vienas-kitas milijonas???Visuotinė jos didenybė korupcija užvaldė pasaulį ir dėl to mes visi ritamės į nuokalnę.Korupcija-blogybių blogybė ir kelia pavojų saugumui Europoje.Paskelbkime visuotinį karą ir nepakantumą
korupcionieriams.

aha       2020-08-11 10:41

joks cia neskandalas, cia yra paprasciausia realybe, deja. labiau pasiknisus prie ataskaitu, kas kiek gauna, rasite ir daugiau keistu paramu

grumstas       2020-08-11 10:13

Čia ne skandalas - čia europiečių ir Jevropos tragedija.


Rekomenduojame

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.