Tiesos judėjimas

Meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ paminėtas Garliavos antpuolis

Tiesos.lt redakcija   2016 m. spalio 18 d. 10:54

43     

    

Meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ paminėtas Garliavos antpuolis

Spalio 17-ąją Simono Daukanto aikštėje Vilniuje laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai paminėjo valdžios surengtą masinio smurto aktą prieš taikius, tik tiesos ir teisingumo reikalavusius piliečius.

Videoportažo autorius – Vincas Kubilius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dziaugiuos       2016-10-24 12:29

Kad konservai per rinkimus gavo su mazgote. Uz pogroma Garliavoje,uzmerkete akis, uz tylejima ir leidima tampyt piliecius po teismus. Sitie gavo antausi nuo savo paciu rinkeju. O lyberai apsidirbo su masiuliska paskola.

Vijolė Aleksui       2016-10-23 14:55

Šitas vaiko(13 metų mergaitės) prievartautojas Vinciūnas du kartus buvo Klonio gatvėje (ne prie Kedžių namo, bet prie namo Artojų-Klonio kampas). Antrą kartą su kale.  Pamąstymui: kažkodėl trys vaikų psichiatrai Lietuvoje turi neproporcingai didelę politinę įtaką: Robertas Povilaitis (žuvusiojo 1991-01-13 sūnus, peikė mus savo kalboje Seime minint Sausio 13 dvidešimtmetį), Linas Slušnys ( kuris gyrėsi per TV , kad konsultavo ruošiant šturmo scenarijų. Galimai raudoni lietpaltis ir maišas - jo idėja , ir kuris praėjus metams po šturmo per TV savaitę Pumprickaitės laidoje pasakojo, jog jis pusę metų rūpinosi mergaite, kad mergaitė lanko mokyklą ir susipažįsta su naujais draugais , tuo metu rodant filmuotus kadrus iš senelių kiemo Klonio 5, kur mergaitė laiminga bėgiojo kol nebuvo pagrobta) ir Dainius Pūras, kuris yra Žmogaus teisių instituto valdybos pirmininkas. Vaiko raidos centras,pagalbos vaikams linija,vaikų namai yra šitų veikėjų veiklos plotai.
Todėl nėra ko stebėtis, jei šalia vaiko prievartautojo ir vaikų gydytoja.

iš FB       2016-10-23 0:12

***

Marius Jonas Kuprevičius in Naujoji Vilnia, Vilniaus Apskritis, Lithuania.
Yesterday at 10:00am ·

.. Ar nebus taip,kad grįžus konservatoriams į valdžią, Garliavos aferistei N.Venckienei bus patiestas raudonas kilimas grįžimui namo. p.s. ir ką man dabar daryt?

***

'Egzotinis debilas'        2016-10-22 23:49
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
mociute       2016-10-22 23:05

tokio amziaus sveikos merginukes jokios saugumo tarnybos nesugebetu issaugoti,kad nepasirasyti internete.pagarba zmonems,kurie neleidzia sistemai ramiai buti bent viena diena per menesi.

Aleksas       2016-10-22 1:34

https://www.youtube.com/watch?v=WuHHNHNNxNg   
Internetas nieko nepamiršta ir nepamirš. Pagarba operatoriui už gerą darbą. Žiūrėkite šį video nuo pradžios iki pačios pabaigos. Nuo 1:48 min. su džinsiniu švarkeliu ir kompiuteriu rankose pasirodo l. ryto pažiba Asta Kuznecovaitė, vėliau su ilgais riebaluotais plaukais Darius Vinciūnas iš Pasvalio, atsėdėjęs kalėjime tik 7 metus už žiaurų trylikametės išžaginimą, nors buvo nuteistas 9 metams. O šalia iškrypėlio Vinciūno stovinti šviesiaplaukė pana su melsva bliuskute ir karoliais ne tokia jau ir prasta. Tai VAIKŲ (!!!) daktarė - endokrinologė Ieva Lėckaitė Bražiūnienė, dirbanti Vilniuje Karoliniškių poliklinikoje. Žodžiu, pora kaip tvora. Tai matot patys,kam leidžiama gydyti Lietuvos vaikus. Ar tai daktarytei su protu negerai, ar ji atidirbinėjo už savo griekus? Matosi, kad panelė jaučiasi labai nejaukiai ir vis pabėga iš kadro, kad nebūtų filmuojama.  Susiraskit internete: ,,Kaip yra plaunamos smegenys - 2 dalis”.

Myželiui chachachajui        2016-10-21 16:21

Malonu, kad patį linksmina pačio durnumas. Dabar rašai: susirinko 12, prieš dvejus metus rašei: susirinko 13. Ir vis nyksta, vis mažėja, vis senka, tik niekaip neišsenka. O tavo bendraminčių apskritai kada nors viešai manifestavo paramą biologinei? Per visą Lietuvos istoriją teko matyti net du: tokia trenkta medikė ir jos draugelis nepilnametės žagintojas. O dabar jau ir tų niekur nematyti. Gal vėl pasodino, nes blogai vykdė užduotį?

pagarba       2016-10-21 8:52

Didžiulė pagarba aktorei Žebertavičiūtei. Jei dar tokių žmonių liko Lietuvoje, dar ne viskas prarasta.

SOS       2016-10-20 18:39

Deimante tapo visos Lietuvos dukra.Jos abu grobimai (kovo ir geguzes men.)buvo VIESAI rodomi per TV,si byla rezonansine,viesa,todel apie mergaites likima privalo zinoti visa tauta.Cia ne negyvas daiktas,o gyvas zmogutis.Bet visi matom,kad mergaites jau nebera,apie jos talentus,dalyvavimus iv.konkursuose,koncertuose niekur negirdeti,net jos pacios balso po isplesimo niekas nebegirdejo,nes ji nugydyta ir suluosinta galutinai.Atsakomybe tenka Prezidentei,Vyriausybei,Seimui,(tada vadovavo konservatoriai),supuliavusiai teisesaugai,Vaiko teisems,medikams….

Julius Puras       2016-10-20 18:13

I žemiau esančius trolius ar elfus ar kaip jūs ten. Pedofilijos bylos liudininkė nėra Stankūnaitės arba LR nuosavybė. Apribojimas liudininkei susitikti su artimaisiai su seneleis yra niekuom nepateisinamas. Vaiko teisių apribojimas yra nusikaltimas prieš vaiką ir jo artimuosius.

Cha cha cha       2016-10-20 16:38

Papaišyti kreidėlėm susirinko dvylika 0,28% tautos atstovų. Ir dar pareikalauti kad jiems rodytų svetimą vaiką.

Įdomu        2016-10-20 16:35

Kokias teises Žebertavičiūtė turi į svetimą vaiką? Kodėl to vaiko motina turėtų sutikti LT Prezidentei ar p. Žebertavičiūtei, ar kitiems kedofilams rodyti savo vaiką?

Julius Puras i Mazelis       2016-10-20 14:08

” yra ultraradikalų religinių ir politinių fanatikų tribūna, ” o man atrodo kad jūs Mazeli ir esate tas ultraradikalas ateinantis čia koneveikti sąžiningus žmones. Visaip koneveikti sąžiningus žmones tai ir yra ultraradikalizmas.

Sorosas       2016-10-20 8:07

O Kuolio palaikomo Majausko aikštėje nebuvo?

Stasys       2016-10-20 6:21

Žvilgterėjau į tą būtybę, prisistatančiu “Mazeliu”. Paskaičiau jo sapalynes. Pagalvojau, kad ar jis yra su rimtomis problemomis ar kažkokios nusikaltėlių gaujoa “ambasadorius”, deleguotas į “Tiesos” portalą ? Vienokiu ar kitokiu atveju, gal, neverta į jį kreipti dėmesio bei diskutuoti su juo. Mat, dar jis išdrįsta ir Dievą minėti. Man asmeniškai jis kelia tik pasišlykštėjimą, ar net siaubą ....
O gerbiamai Elvyrai tik pagarba už jos pilietiškumą, padorumą, tiesos sakymą !

Life Site News       2016-10-19 22:56
Justina       2016-10-19 22:27

Pagarba ir padeka aktorei Elvyrai ir visiems, susirenkantiems i sita akcija.

Vladas Maželis apie cenzūrą       2016-10-19 19:41

Religinių violetinių fanatikų cenzūra neturi visiškai nieko bendro su savo paskelbta taisykle kad jie neva “pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.”


Tai - paprasčiausia, gryniausia kitokios negu jų nuomonės cenzūra. Lygiai tokia kokia buvo Lietuvos TSR. Ir jų melas, kad jie neva už žodžio laisvę, laisvą nuomonių reiškimą, turiningas diskusijas, už tiesos paieškas, yra gryniausias melas.


Tiesos leidinys, kaip ir už jo nugaros esantis mikro judėjimas Lietuvos Sąrašas, yra ultraradikalų religinių ir politinių fanatikų tribūna, uždara visiems kas su jais nesutinka.


Ir jokios tiesos jie neieško, tik reikalauja kad jų vaizduotėse (ir niekur daugiau) egzistuojančios fantazijos būtų visuotinai pripažintos kaip vienintelė ir neginčyjama, visiems privaloma Tiesa.


Tai - kruvinų Kryžiaus žygių, misionierių karų ir Islamo platinimo žiaurybių, viduramžių Inkvizicijos, Lenino, Stalino, Mao, Pol Poto terorų ir dabartinio kruvinojo putinizmo “tiesos” principai ir esmė.


Jie nėra pavojingi tik todėl, kad jų labai, labai mažai. Tik todėl, kad beveik niekas jų nepalaiko. Tikėkimės kad niekada ir nepalaikys. Nes nėra nieko pavojingesnio ir bjauresnio negu politiniai ir religiniai radikalai bei fanatikai valdžioje.

Rasa       2016-10-19 16:54

Ko tu myzeli CIA reissues. Galimai esi pedofilas ,gyveni neramu gyvenima new zinai kad tiesa isaiskes .

Stasys       2016-10-19 10:41

Taip, girdėjau, kad skvernelis džiaugėsi, kad sėkmingai buvo atlikta operacija “smurtas” ir kad Mergaitė buvo “atiduota motinai”, tiksliau į nežinią. Na, štai tas ir pasako apie to žmogaus moralę. ....
O Mergaitė tai klausė tokių: ” Jūs žmonės ar ne žmonės ? ... “

Prievarta       2016-10-19 10:38

už kurią balsavo berods 80 “išrinktųjų”. Pikasas turi visas pavardes. Galėtų priminti.

to veltui       2016-10-19 9:52
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Veltui       2016-10-19 8:13

tikimės , kad ateity bus tikrai ištirta ši byla. Gal tolimesnėj ateity, nes šiuo metu kažkodėl (?) drąsiai skinasi kelią vienas iš pačių šlykščiausių asmenų, suorganizavusių šį baisų smurtą, tai skvernelis. Kas gali tikėtis ko nors gero iš tokio policininko? Blogo tai tikrai.  Todėl bus teisūs tik tie, kurie jau kraunasi lagaminus išvykti į užsienį...

stasys       2016-10-19 6:11

Na pamojavome vėliavomis ir pakaks ..sekančiam kartui reiks jau ne tik sumuštinius tepti bet ir karšta kavute virti ..Aš ne prieš tokias socialines akcijas ..jei iš jos žmogus grįžta pilnu pilvu o dušioje žiogeliai groja, ..kaip ne kaip žmogus laisvas rinktis sau pažiūras tik ne visos jos jam suteikia sparnus . Juliui įprasta su šluota dirbti ..tai gal jam ir duokime ja į rankas .. kas ciesario ciesariui ..tebunie .

Ačiū visiems susirinkusiems,       2016-10-19 5:25

o ypač gerbiamai aktorei Žebertavičiūtei už TIESOS žodį - kalbą, kuriai pritaria visi dorūs, teisingi, pilietiški lietuviai.

latrui Maželiui iš Floridos       2016-10-19 4:44

Bet “neįdomi” tema tokia tokia įdomi,kad nuo jos pasitraukti senas KGB “bildukas” negali? smile

Klausimėliai       2016-10-19 2:25

o kas yra tie kurie “neužmirš ir nesitrauks”? Ir kam tai turėtų rūpėti? Ir kokias teises ta grupė turi į tą mergaitę? Ir nejaugi yra žmonių kuriems neaišku kad iki pilnametystės tik jos motina sprendžia su kuo ji gali susitikti? Prezidentė čia visiškai ne prie ko. Prezidentė jokių teisių į ta vaiką neturi ir su kuo mergaitė susitinka spręsti negali, neturi teisės.

simboliška       2016-10-18 23:01

Išvakarėse pagiežingasis Požėla,jaunųjų socdemų trolių vadas tuomet,įtartinai apsinuodijęs nusibaigė.Bet tai jau pasekmės,tada mūšis buvo,deja,pralaimėtas.

Stasys       2016-10-18 22:02

Didžiulė pagarba šiai nuostabiai moteriai Elvyrai. Tai tautos sąžinė. Deja, daug yra prisiveisusių išgamų, kurie valdo viską, labai daug abejingų ir nemąstančių, kurie tiki tų valdančių melu. Štai, skaitau komentarus ir matau, kad išgamos ir šia įlindo. Jie, kaip tarakonai lenda visur, kiša visur savo nuodingus snapus, purkšdami nuodus ir visokią bjaurastį. Manęs nieks neįtikins, kad Mergaitė melavo, nes tai neįmanomas dalykas. Gerbiam aktorė Elvyra viską labai taikliai ir teisingai išdėstė.
Duok Dieve, kad tokių žmonių būtų dauguma, bet deja ..... kol kas niekšų yra daugiau ....

Julius Puras       2016-10-18 21:03

Jūsų stasy auksinės kaip visada mintys vertos Šluotos.

Gerbiamai E.Žebertavičiūtei       2016-10-18 20:16

reikia būti seime.Ne Nakui.

Jadvyga       2016-10-18 20:04

Žemai lenkiu galvą prieš šiuos žmones. Pagarba Jiems!!!!

Ar ne gėda durniuoti?       2016-10-18 20:03
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys        2016-10-18 18:56

Sunku individualiai logikai rasti duris tinkamas . Užeiti gal ji ir gali bet išeiti pro tas pačias jokiu būdu . išminties lobynai ..Juliui Purui .

Konservatoriai taip prisidirbo su Garliava,kad       2016-10-18 18:26

valdžios jie labai ilgai nematys,nebent suklastotų arba iš naujo ištirtų pedofilijos bylą .Jie tai gali.Tik reikia,kad jie tai suprastų.

aciu dalyvavusiems akcijoje       2016-10-18 18:02

kiek dar turi valdziu pasikeisti, kad sis VIP pedofilu nusikaltimas butu pradetas nagrineti is esmes, o tikrieji nusikalteliai, dabar paversti nukentejusiais, stotu pries normalu teisma?
Pagarba jums, Pilieciai is didziosios raides, uz tai, kad neleidziate to pamirsti.

Kantrybės,kantrybės,       2016-10-18 16:47

kantrybės.Žemiau parašyta,kad nejaugi Dievas neapgintų tų ,kurie dieną ,naktį jo šaukiasi…Ši akcija kaip bendra malda.

Taip'ei       2016-10-18 15:08

Kodėl nesikreipė aukščiau? O todėl, kad gegužės 17 operacijos tikslas buvo ne tik pašalinti nukentėjusiąją, kad ji vėliau, psichiatrijos ekspertų padedama, pakeistų parodymus, bet ir panaikinti N. Venckienės globą vaikui. WC taip ir raportavo: “teismo sprendimas įvykdytas: vaikas perduotas motinai, N. Venckienė nebe globėja”. Tuo pačiu ir neteko teisės būti vaiko įstatyminiu atstovu, ką patvirtino kitą dieną (!) Lemežio ir Co teismas.
O dėl žiaurumo… Ir tikrai, kas per neempatiški žmonės: negaili nužudyto teisėjo, apie kurį mažai kas žinoma, išskyrus neaiškų pedofilijos šleifą, na dar Gatajevų nuteisimą bei neaiškius šimtų tūkstančių litų reikalus su pagaliau teisėsaugos pagautu aferistu Šuopiu, o gaili senelių, kitų teisėjų teisiamų už  pedofiliją...

Julius Puras       2016-10-18 14:42

Ne afekto bet efekto. Tai yra jūsų įsitikinimai kurių jūs laikotės kaip didžiausios vertybės prieš kurią negalioja tiesa. Efekto būsena tai yra neadekvataus žmogaus būsena kuris negali mentališkai išpažintį tiesa. Apie žiaurius žmogeliukus tai ant kiek reikia būti žiauriems kad tampyti nekaltus žmones po teismus ir teisti ir niteisinėti žmonės už nusikaltimus kurių jie nepadarė. Ant kiek reikia būti žiauriems kad per žiniasklaida šmeižti tuos nekaltus žmones. Už tuos žiaurumus reikės anksčiau ar vėliau atsakyti.

pagal       2016-10-18 14:31

purą gaunasi,kad visa Lietuva,išskyrus violetinius,afekto būsenoje.Iš dalies-taip.Šitaip nesaugoti žmonių gyvybių ir leisti nusikaltėliams būti laisvėje,leisti toliau apšmeižtuosius po jų mirties niekinti,tai čia negirdėta,neregėda.Užtat nė vienas violetinis nebuvo išrinktas į seimą.Diskutuokit jūs ten tarpusavy,žiaurūs žmogeliai.

taip,       2016-10-18 14:26

aš afekto būsenoje,tvirkinau mergaites.Ir ką,kvaily.

Julius Puras i vadinkit       2016-10-18 14:14

” račkauskas,visa teissėsauga ir policija šoko pagal venckienės dūdelę” Ir ka jie darė tokio? Venckus pasakė kad su nukentėjuse nebendravo ir kaip advokatas buvo preciziškas. Mano klausimas buvo apie Ūso byla. Bet aš matau kad jūs esate kažkokioje efekto būsenoje ir negalite ramiai apie tai kalbėti ir mąstyti.

vadinkit       2016-10-18 13:30

save didvyriais,nukentėjusiais.venckienė tiek nukentėjo,kad net į seimą buvo patekus.Kol turėjo neliečiamybę,į teismus nevaiščiojo,tik skundus rašinėjo.Būdama teisininke,išnaudojo visas įmanomas galimybes.Jei nors lašelis tiesos jos sukurtoje istorijoje būtų buvę,tai mergaitės tvirkintojai būtų buvę nubausti.Nepamiršk,purai,kad venckus,račkauskas,visa teissėsauga ir policija šoko pagal venckienės dūdelę.Taigi visi draugai.Kodėl venckus lyg niekur nieko laisvas nuo šios šmeižto bylos išliko?Pasakė teisme,kad nieko nežino apie mergaitės tvirkinimą,ir viskas.O juk buvo mergaitės advokatu.Lygink šią gaują,purai,su disidentais,purai.Kai žmogus iš visų šių dalykų nesugeba daryti išvadų,tai niekas jums neįrodys,kad venckedžiai kalti ir kad visi jiems padėję,taip pat turi atsakyti.Sapnuokit savo šlovę toliau.didvyriai,eidami per žmonių skaussmą.

Julius Puras i taip       2016-10-18 13:05

” Kodėl neklausia venckedžių,kodėl šie neieško tiesos aukščiau?” jiems buvo neleista tesiogine ta žodžio prasme. Aš jums priminsiu kad taip vadinamoje Ūso biloje kurios teismo procesui vadovavo Cininas nei Venckienė nei Kedžiai neturėjo savo atstovo. Tai reiškia negalėjo užduoti klausimų proceso dalyvems kaip ir apskųsti teismo nuosprendį. Valdžia šiuo atveju teisinė valdžia užblokavo jiems tą galimybe. Prie viso to nedalivaudami teismo procese jie buvo moraliai apkaltinti be teisės gintis ir be teisės apskųsti nuosprendį. Venckienė ir Kedžiai kaip ir daugybė neteisingai apkaltintu ir nuteistų Lietuvos žmonių susijusiu su Garliavos įvykiais yra naujausiu laikų Lietuvos disidentai.

taip'ui       2016-10-18 12:59

Ko čia drebi dabar? (Esu iš prigimties labai empatiškas, tai suprantu tavo baimę, nors nematau dar jokio pagrindo). Landsbergiuko išsigandai? Nusiramink, landsbergiukas yra taviškis. Mažiau musių nuoviro gerti reikia! “Žiūrėkit,landsbergiukas jau matuojasi premjero kėdę.Kad tik nedasikapstytų iki mergaitės su mama.Čia ne juokai.” Negi nematei, kaip Landsbergiukui žodis “Garliava” kartą sukėlė nevaldomo juoko priepuolį. Be to, tavo nusiraminimui, aukšti Skvernelio reitingai. Visi pas jus ten zuikiai? Teisingumas tikrai ateis, bet ne taip greitai, kaip tu čia savo netikrose baimėse įsivaizduoji.
***
Ar gal tave taip paveikė Garliavos operacijos stebėtojų išteisinimas?... Beje, gal žinai, kas ten Kauno ONKTS prokuratūroje darosi: Gailevičiaus nervai neatlaikė, sėdėjo depresuotas ir galvą nuleidęs, kol pradėjo nesirodyti posėdžiuose, siuntė Palaimą, jo kolega A. Meilutis išlėkė iš prokuratūros (gal pasinaudojo Leto paraginimu jam išstoti iš nusikalstamos organizacijos), bet nuvarė į teisėjus, o kita kolegė Večerinskienė aiškina, kad liudijančioms nusikaltimų aukoms skirti apsaugos valstybė neišgali finansiškai? Klausimai retoriški, gali neatsakinėti.

taip,       2016-10-18 12:29

Lietuvoj tikrai nėra teisingumo.Jei jis būtų,venckedžiai jau trūnytų kalėjime.O ką dabar matome-jie laisvėje.venckienės turbūt taip ir neras,kol landsbergio gauja gyvuoja.Žiūrėkit,landsbergiukas jau matuojasi premjero kėdę.Kad tik nedasikapstytų iki mergaitės su mama.Čia ne juokai.Violetiniai iki šiol nesuvokia,kad ji niekam negali būti rodoma.Kad vėliavą jie patys išniekino.Nėra teisybės,kad leido venckedžių gaujai telkti minią.kam kitam būtų leidę iki tokio lygio šmeižti,persekioti ir žudyti?Ar šiai komentatorei nors kartą atėjo mintis,ką turėjo pergyventi apšmežtas ir persekiojamas teisėjas ir kiti?Juk ji aktorė,turėtų mokėti įsijausti į kito padėtį.Kodėl užsiciklino ties mergaite,kai tiek nužudytų?Kodėl neklausia venckedžių,kodėl šie neieško tiesos aukščiau?Ar jai tokie klausimai nekyla?Kodėl jai gaila nusikaltėlių,o ne nuo jų nukentėjusių?

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

'Egzotinis debilas'        2016-10-22 23:49

arba ‘Kur tu aini vialnes?’ triedžia iš išgąsčio į ‘Adidas” kelnes.

***

Marius Jonas Kuprevičius in Naujoji Vilnia, Vilniaus Apskritis, Lithuania.
Yesterday at 10:00am ·

.. Ar nebus taip,kad grįžus konservatoriams į valdžią, Garliavos aferistei N.Venckienei bus patiestas raudonas kilimas grįžimui namo. p.s. ir ką man dabar daryt?

***
Šitas infiltrantas liūdijo Kedžių kaimynės Olgos Girdauskienės byloje, mat jis matė  kaimynę,  žaidžiančią su Deimante po kaldrele,  o Lietuvos teisė naikai tai -  “baisus tvirkinimas”. Patikėjo ‘egzotiniu debilu’, kuris pats daug kartų buvo pakliuvės į policiją už nusikaltimus, susiraskit internete, kas netingit.

to veltui       2016-10-19 9:52

Kaip čia dabar suprasti-visą smurtą organizavo Skvernelis?Cha.Juk vneckedžiai žmones juodino,persekiojo ir žudė.Neadekvatus tavo komentaras.

Ar ne gėda durniuoti?       2016-10-18 20:03

Lietuvos rinkėjai, Drąsos Keliui davę 0,28% balsų, aiškiai parodė ką apie tą nungtinę pedofilų, šizofrenikų, Rusijos propagandistų ir patogiųjų kvailių gaują jie galvoja. Negi nematote kad tauta, kurios vardu durniuojate, į jus nusispjovė? Pusės milijono žmonių mieste nerandate nors 100 bendraminčių, ateinančių papaišyti„ kreidelėmis. Neberandate nė 20-ties.


O mergaitė nėra jūsų nusavybė. Nėra ir Prėezidentės nuosavybė. Nejaugi tai yra tai sudėtinga suprasti? Su kuo mergatei matytis sprendžia tik jos motina, niekas kitas. Ir būtų neįtikėtina kad ji leistų mergaitei susitikti su jungtine latentinių bei prektikuojančių pedofilų, paranojinių šizofrenikų, Rusijos propagandistų ir eilinių kvailių grupe, skelbiančia kad jis yra neva kažkokia tai tauta.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.