Geopolitika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Martinas Schulzas: Naujajai sutarčiai nepritarusios ES šalys iš Sąjungos bus pašalintos automatiškai

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gruodžio 8 d. 12:18

43     

    

Martinas Schulzas: Naujajai sutarčiai nepritarusios ES šalys iš Sąjungos bus pašalintos automatiškai

Martinas Schulzas, Vokietijos socialdemokratų pirmininkas, buvęs Europos Parlamento pirmininkas, šį ketvirtadienį kalbėdamas savo partijos susirinkime, ir vėl leido suprasti, kad sieks iki 2025 metų sukurti ... Jungtines Europos Valstijas, skelbia samnytt.se.

„Noriu Europos konstitucinės sutarties, kuri sukurtų federalinę Europą“, – partijos susirinkime padarytą pareiškimą, jis pakarto jo ir socialiniuose tinkluose.

„Jei tai yra kelias, kurį jie renkasi, naujoji Europos Sąjunga bus net labai nedidelė“, – Twitter‘yje replikavo buvęs Jungtinės Karalystės Nepriklausomybės partijos lyderis Nagel Farage‘as.

Parengė Daiva Jakubonienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Abu labu       2017-12-14 19:17

manau , kad Šulčius yra Žirinovskio klonas, o gal atvirkščiai, bet tai nesvarbu nes nei vienas, nei antraspagados nedaro. Žinoma, jei kiaulė ragus turėtų...

J---Pikcui       2017-12-9 20:51

Dėkui už iliutratyvią nuorodą. Vaizdelis atraktyvus ir informatyvus.
Ką galvoju žvelgdamas į “eeuropietizuotą, modernizuotą” Trispalvę?
Kad trūksta dar vienos spalvos ir bus pydarų vaivorykštė.
Mus pratina prie “globalū viartibiū”.
Žinot, nelabai stebiuosi tų tipų mentalitetu, kurie liepė taip “padailinti” Lietuvos vėliavą. (Nors už viešą valstybės simbolikos išniekinimą lyg ir priklauso BK straipsnis).
Stebiuosi kitais.
Tą “pažangę grožybę” juk kažkas maketavo, spausdino, montavo ir pastatė viešai apžiūrai.
Didelė tikimybė jog tai padarė lietuviais save vadinantys šikniai.
Vat tai man jau netelpa galvoje.
Kokiu reikia būti atmata, kad risavoti iš mūsų Vėliavos šiknaskylių mėgėjų ideologiją tiesmukai primenantį flagą.
Bet koks nors kiek save gerbiantis lietuvis turėtų atsisakyti terlioti tokius dalykus, normalus darbininkas lietuvis turėtų atsisakyti statyti tokį briedą.
Bet kaip suprantu neatsisakė.
Tai kiek Lietuvoje yra lietuvių?
Statistika sako jog beveik trys milijonai.
Lietuvių?
Abejoju.
Jeigu Lietuvoje būtų pakankamai lietuvių, tokio “stendo” nuotraukos nebūtų- nebūtų spėta nufotkinti.
Ta patyčia pakelėje nebūtų išstovėjusi ir penkių minučių.
Bet spėju, jog tebestovi.
Deja…

to Pikc       2017-12-9 20:38

Mums skolingi rinkėjai, renkantys tokią valdžią, kuri nepareikalauja užsimokėti už mokslą tiems, kurie tautai atgalios nieko negrąžina.

Pikc       2017-12-9 17:18

->“to Gal net būtų” Jei jau apie skolas prakalbom - tai gal įvertinkim, kiek sajūzas MUMS skolingas už nemokamai paruoštą “pigią, kvalifikuotą, lanksčią ir lengvai prisitaikančią darbo jėgą” mainais į visokius projektus, kurių pagrindinis tikslas - reklamuoti tą patį sajūzą (jau nekalbu apie išsityčiojimą iš mūsų vėliavos, kuri padaryta “keturspalve” (http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/pagaliau_pastebeta_es_stenduose_iskraipyta_trispalve/).

to Gal net būtų        2017-12-9 16:04

O pats nenori dirbti ir babkes gauti “nachaliavai”, ane? Nori, kad kvaili vokietukai už patį artų? Gal pats kokio tai Kompartijos sekretoriaus anūkas, kad toks mandras? Tuoj,tuoj sužinosit, kur vėžiai žiemoja 2020 metais, kad babkių nachaliavai elitas ir eksiukai nebegaus, kai sustos beveik viskas. Ir dar skolas pareikalaus grąžinti. Galėsit kreiptis į Kubilių ar į Iročką pašalpos - jis tikrai duos, laukit.

Citizen Go       2017-12-9 14:28

In Belgium, the Red Cross has ordered the local branches to remove the crucifixes which now adorn the premises of its local branches. The organisation claims to be doing so in the name of impartiality and neutrality…
“Following an email received from the Provincial Committee of the Red Cross in Liège, to the twenty-eight Red Cross houses of the Province, we were asked to respect the ‘principles of the Red Cross’, that is to say, not to distinguish between religious belief or race,” said André Rouffart, President of the Red Cross House of Verviers, who has received much disapproval regarding this decision.
Thank you for SIGNING this petition and letting the authorities at the Belgian Red Cross know of your disapproval regarding their decision to remove crucifixes at their houses! They can surely reverse this ill-conceived decision and restore the crucifixes to their rightful places.
http://www.citizengo.org/en-eu/sc/129107-belgian-red-cross-dont-fear-cross
The “removal of the crosses”, whether in France with the statue of John Paul II, or in Belgium with the Red Cross, is, by no means, the result of Muslim intervention.
Rather, it is by the intervention of those who are afraid of the Cross…and, who are, for the most part, people of Christian background who have embraced the “religion” of human rights without God.
Please sign, here, and tell the Belgian Red Cross to use their common sense and not bow to secularist pressure…
http://www.citizengo.org/en-eu/sc/129107-belgian-red-cross-dont-fear-cross
Our shared culture and Christian heritage should be protected from this assault - both from without and within.
We must not forget that Christianity does not come without the Cross. And, though the secular world may wish to receive Christian charity without the Cross, it is far less charitable - on the part of Christians - to provide material charity, without, at the same time, letting the recipient know what and Who inspires that charity.
Please sign, here, now, and ask the Belgian Red Cross to restore the crucifixes to their rightful places.
Yours faithfully,
Scott Schittl and the whole team at CitizenGO
http://www.citizengo.org/en-eu/sc/129107-belgian-red-cross-dont-fear-cross
PS - The Belgian Red Cross is having an identity crisis, thinking that the organisation can simply dispense with the Christian symbols adorning the walls of their 28 houses. But, there is no reason for them to be anything but proud of their Christian heritage. Please sign this urgent petition, and tell the Belgian Red Cross to keep their cultural and religious traditions alive - true Christian charity demands it.

Gal net būtų       2017-12-9 11:31

gerai,kad mus išmestų.nereiktų mokėti milijardų,o esam NATO nariai…išmestos tautos bendradarbiautų...Nes jei likti Šulco sąjungoje ,tai netoli iki to,kad kas neklausys ,lauks “Arbeit macht frei”?Diktatūra?

to G.P.       2017-12-9 10:24

Nedezuok, nes čia ne visi baigę Kapsukę(VU), ne visi su docentų praplautais smegenimis ir hipnozės doze. NWO(Naujoji Pasaulio Tvarka) yra Wall Street’o projektas, tad baik tyčiotis iš runkeliukų ir meilužių, gerai? Mes, trejetukininkai, tokiomis pasakomis netikime - ne mitomanai ir ne mitomaniakai, kaip tie mokslų daktarai ir kitos politikos kvaksės bei Kolchozų plėtros docentės. Viena ar kelios net ES parlamente tupi ir geras babkes ima.

to Beje       2017-12-9 10:18

O pačiam patinka aukso medalininkai kaip Leninas, ane? Lietuvą sudrapalino baigę Kapsukę(VU) su raudonais diplomais, nežinai, a? Kiek turėjai iš Mokslinio Komunizmo(dabar Mokslinės Oligarchijos) ir Politekonomijos, nagi prisipažink mums čia visiems? Maldeikienė irgi delsia, bet pats parodyk pavyzdį, gerai?

Beje       2017-12-8 22:54

sis be galo nesimpatiskas tipas net neislaike abituros egzaminu (bande 2 kartus).Stai tokius politikus turim.O pvz Barouzo,buves maoistas ,po tarybos auksciausioj ES valdzioj nuejo dirbt i Golden -Saks banka.Parazitams neuztenka milzinisku ES pensiju ir algu…

Janis       2017-12-8 22:54

Socialistas Šulcė (M.Schulz) buvo pagrindinis protestuotojas, kad italas R.Butiljonė (R.Buttiglione) Europarlamente nebūtų išrinktas Teisingumo ir saugumo komisaru, nes kritikavo imigracijos politiką, o pederastiją laiko nuodėme. Ar įsivaizduojate, kas ištiks Rytų Europos šalis, kai tas Šulcė taps Europos Federacijos vadu?!

Apolitas Runkelis - Patvorinis       2017-12-8 22:43

Kažkodėl man atrodo, kad šioje nuotraukoje kažko trūksta…
Aaa, prisiminiau, Markso su Engelsu…

Kaip cia bus ?       2017-12-8 22:31

Ismes kaipmuse is barsciu,tai ne Brexitas-turetu nereiket nieko moket i ES kasa…

Jules       2017-12-8 21:16

Taip, ten mano, o ką? Šulcas ir Merkel ne amžini ir bus pakeisti nacionalinius interesus atstovaujančiais ateity vokiečiais, Prancūzijoje prancūzais ir jie, tandemas kairė-dešinė, tai supranta, o kol kas veikia Kanclerio aktas - Vokietija nėra laisva ir spaudžiama priiminėti islamistus ne savo valia, bet tai vieną dieną baigsis. Jei Vokietija silpnėtų per daug - iškart turėtume rimtų problemų su Žečpospolita. Klonų pasitaiko, bet čia kol kas neaptikau. Mums lenkų įpirštas 30 km. per valandą greitis geležinkeliu netinka - tai patyčios. Mes nesuvokiame nei kas orumas, nei kas garbė yr - švenčiame Pietryčių Lietuvos nukariautojo gimtadienį. Tad pilkit man minusus, kiek tik širdis nori ir ačiū už juos.

G.P.       2017-12-8 21:09

Šitas Šulcas - tai neomarksistas, pasirengęs žengti A.Hitlerio nubrėžtu “Naujos tvarkos Europoje” keliu!

Miunchene kalbinamas imigrantas (iš interviu):       2017-12-8 20:41

“Į Vokietiją atvykau gyventi – ne dirbti.”
Abdulach skuba patikinti, kad jis būtinai pasiliks Miunchene
ir niekur iš čia nevyks, nes jam čia patinka.
„Čia aš galėsiu išmokti vokiečių kalbos, tai turiu padaryti pirmiausia“,
pasakoja jaunas vyras. Bet paklaustas, ką vėliau norėtų dirbti Vokietijoje, šypteli:
„Ne, ne… Man patinka vaikštinėti kalnuose, bet dirbti – ne. Aš noriu Vokietijoje gyventi.“ Heidemanno gatvėje migrantai gali praleisti iki aštuonių savaičių.
Tai išgirdęs Abdulach apsimeta, kad ši informacija jam nauja: „Ne, jie man žadėjo, kad aš čia gyvensiu. Tik aštuonios savaitės? Mes čia pasiliksime visam laikui.“
Pvz., Švedijoje imigrantų nusikaltimus įvardinti žurnalistams draudžiama…

Pikc       2017-12-8 20:20

Jei kas neprisimena - šitas asilas yra wannabe “raudonasis fiureris”, kuris priverstinai nelegalų importuoti nenorinčioms šalims grasino įvesti tvarką jėga (http://alkas.lt/2015/09/12/ep-pirmininkas-grasina-panaudoti-jega-pries-salis-nepritariancias-pabegeliu-kvotu-ivedimui/). Beje, sprendžiant pagal biografiją (jo motina - krikščionė), jis nėra žydas, tad šiuo atveju “nuuu” komentaras labiau taikytinas Šulco pažiūroms, o ne kilmei. smile
O “Belgų istorikas…” citatos paimtos iš delfyje (!) paskelbto straipsnio: https://www.delfi.lt/news/daily/world/su-nerimu-stebi-ivykius-briuselyje-tikras-skandalas-kad-visa-tai-vyksta-vidury-baltos-dienos.d?id=76570131

Belgų istorikas Davidas Engelsas (2)        2017-12-8 18:55

Paralelės tarp dabartinės Europos Sąjungos
ir žlungančios Romos respublikos pirmajame amžiuje prieš Kristų:
„didžiulė bedarbystė, šeimos irimas, individualizmas, tradicinių religijų nuosmukis, globalizacija (anuomet – romanizacijos pavidalu), gyventojų skaičiaus traukimasis, fundamentalizmas, migracija, nuskurdimas, „duonos ir žaidimų“ principas, nusikalstamumas, susipriešinimas tarp oligarchiškos politinės kastos vienoje ir ja nepatenkintų „populistų“ kitoje pusėje“.
Dabartinius migracinius procesus D.Engelsas sieja su dabartine mūsų dvasine nuostata – „tuo keistu kosmopolitizmo, saviniekos, išskaičiavimo,
materializmo ir nešvarios sąžinės mišiniu.“
Kaip tik tokio mišinio, pasak jo, būta ir Romos respublikos saulėlydyje.
Kiekviena proga iš aukštų tribūnų prisiekinėjama „europinėmis vertybėmis“,
kurios virtę burtažodžiais, kuriais jau beveik nieks netiki.
Europos centrinėje šalyje bergždžiai ieškotumei kultūriškai dominuojančio simbolio, čia vaikams dovanas nešantis Šventasis Mikalojus vaizduojamas be kryžiaus – iš baimės, kad nebūtų įžeistos įvairios mažumos, o štai mokyklų valgyklos jau perėjo prie halal (islamo religijai priimtino) maisto.“
P.S. Tai, ką čia kalba belgas D. Engelsas, mes, Rytų ir Vidurio Europos žmonės
(ne nupirktas ir viešąją erdvę uzurpavęs dabartinis bešaknis “elitas”), seniai atpažinę ir įvardiję kaip mirtiną grėsmę krikščioniškų šaknų išsižadėjusiai ES.

Džiūlsai, po velnių       2017-12-8 18:29

sakyk teisybę, - čia pats dvi dienas kliedi apie žecpospolitas ir maskolijas?
Nes iš tamstos 18:30 komentaro lyg ir kilo abejonių ar neturi “klono” tamstos stilių imituojančio.
s.m.

Belgų istorikas Davidas Engelsas (1)       2017-12-8 18:13

ES sostinėje Briuselyje jis įžvelgia vis ryškesnę getoizaciją:
“griežtai saugomas „ES burbulas“ rytuose, turistų, daugiausia azijiečių, dominuojamas miesto centras, problemiški rajonai šiaurėje, vakaruose bei pietuose ir vilų kvartalas periferijoje – visos šios miesto dalys yra svetimos,
netgi priešiškos viena kitai. Visuomenė, savo ruožtu, sueižėjusi pagal ideologines nuostatas: „tautinių regionalistų susitelkimas vien ties savimi,
kairiųjų daugiakultūriškumo idealai, ekonomine nauda grindžiama liberalų mąstysena, įvairių mažumų pamėgti aukos diskursai, islamiškas fundamentalizmas,
kantiškasis eurokratų idealizmas – visi jie egzistuoja veik nesusiliesdami Europos sostinėje, kuri, lygiai kaip ir visas kontinentas, prarado savo šerdį.
Besikartojančios riaušės tėra bendros kultūrinės krizės,
prarastos visuomenės pusiausvyros simptomas:
„Tačiau tokiu būdu įtampos tarp turtingų ir vargšų, krikščionių ir musulmonų,
belgų ir eurokratų, globalistų ir tradicionalistų jokiu būdu nepavyks įveikti, priešingai, nelyginant kokiame garo katile ji tik neišvengiami didės.”

Čia matosi,       2017-12-8 17:32

kad chėbrytė labai įsimylėjo Pilsudskį ir Žečpospolitą.

Tik jau nepergyvenkit,       2017-12-8 17:30

Europa nėra nei Šulcas, nei Merkel. Jie ne amžini, o juos pakeis tikri europiečiai - tai tik preliudija. Jūs tebeskaitote docentų popierkas, skaitomas kvailiems studentams ir valinskiukams, konservatorių gelbėtojams. Mano kaime irgi buvo vokiečių kilmės Šulcas - vilko vaikas. Ir gana fainas.

>to E95       2017-12-8 17:18

nepergyvenk dėl tos maskolijos ar pospolitos. visi draugiškai eisim į kalifatą  jei toliau tokie šulcai vadovaus.

apgavo       2017-12-8 16:39

“Kuriant ES tarp europinių vertybių nebuvo nei genderizmo, nei karingojo ateizmo, tačiau šios „vertybės“ prieš gerą dešimtmetį tapo pagrindinėmis ES plėtros viziją formuojančiomis ir direktyviškai diegiamomis gairėmis”

nuuu       2017-12-8 16:37

nu kaip gali netikėti Hitleriu kad socialdemokratų partija žydijos stogas, žiūrint į vokietijos socialdemokrato veidą?

nuomonė, 2017 m gegužė       2017-12-8 16:25

Iš ES vadovų retorikos „Brexit“ atveju nesunku suprasti, kad Briuselis siekia sudaryti kuo nepatogesnes sąlygas pasitraukti iš Bendrijos?

1

 


Profesorius Vytautas Radžvilas.
“Pasijauti sugrįžęs į sovietmetį - net žodynas beveik nesiskiria. Tai yra pažįstamas šantažas, kurį Michailas Gorbačiovas taikė atsiskyrusiai Lietuvai. Kai tik prasidėjo respublikų atsiskyrimas, buvo žaibiškai priimtas Išstojimo iš Sovietų Sąjungos įstatymas, kuris pagrįstai buvo vadintas Neišstojimo įstatymu. Jo esmė buvo ta, kad teoriškai išstoti buvo įmanoma, bet išstojimas buvo apipintas tokiomis sudėtingomis sąlygomis, kad praktiškai jis nebuvo įmanomas. Tai, kad ES politinis elitas griebiasi tokios pačios spaudimo ir net šantažo taktikos, yra vienas grėsmingiausių, desperaciją liudijančių ženklų. Rezultatas būtų tik vienas - paspartėtų Europos Sąjungos byrėjimas.”

 

to E95       2017-12-8 16:19

Ir kur eisi subyrėjęs? Maskolijon ar Žečpospoliton?

Jei       2017-12-8 15:57

turėtume nors vieną valdžioje, kuris ne savo lovio žiūri, o Lietuvos ir jos žmonių interesų, pasinaudotų tokia puikia proga ir vėl atkurtų Liertuvos nepriklausomybę. Tik šįkart manau, jau Lietuvos pabaiga.

nuomonė       2017-12-8 15:42

“Čia turėčiau pridurti, nors nenoriu būti įtrauktas į Vokietijos rinkimų kampaniją, kad Vokietijoje yra politikų, kurie yra pasmerkti žlugti ir dabar svyruoja ties visiško pralaimėjimo riba, – jie tikisi šiek tiek pataisyti savo populiarumą krėsdami šunybes vengrams, provokuodami ir užgaudinėdami mus, ir kaltindami mus solidarumo stoka. Tiesą sakant, galėčiau tai suvokti net kaip komplimentą. Šiuo klausimu turbūt turėčiau pridėti du dalykus. Pirmasis yra tai, kad Vengrija apgynė save – tuo pačiu ir Europą – nuo migrantų antplūdžio ir invazijos, ir tai mums kainavo 260–270 milijardų forintų [814–874 milijonus eurų – vert. past.]. ES grąžino nedidelę šios sumos dalį. Taip pat galėčiau pasakyti, kad ES neturėtų kalbėti apie solidarumą tol, kol sumokės 250 milijardų forintų, kuriuos ji mums skolinga už Europos apgynimą. Iki to laiko siūlau jiems būti kuklesniems. Panašiai ir Vokietija turėtų penkis kartus pagalvoti prieš kaltindama Vengriją solidarumo trūkumu. Jeigu būčiau vokietis, penkis kartus pagalvočiau prieš pavartodamas žodį „solidarumas“ vengrams užsipulti, nes gamyklų darbininkai Vokietijoje gauna penkiskart didesnį atlyginimą, nei vengrų darbininkai, dirbantys tą patį darbą Vokietijai priklausančiose Vengrijos gamyklose. Kol yra taip, manau, kad vokiečiams turėtų būti gėda kalbėti apie apie solidarumą. Be to, manau, kad tai yra nevykusi ir klaidinanti diskusija, nes ji prieštarauja Europos Sąjungoje vyraujančiai abipusių investicijų, kapitalo srautų ir darbo vietų kūrimo logikai. Taigi tai taip pat yra nesuderinama su viena iš Europos vertybių.”

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-12-8 15:08

“Martinas Schulzas: Naujajai sutarčiai nepritarusios ES šalys iš Sąjungos bus pašalintos automatiškai”

Toks teiginys yra idiotiškas todėl, kad tie kurie SUSITARĖ tai negali ir NEPRITARTI, nes SUSITARĖ. O jeigu iš viršaus “SUSITARĖ”, tai toks susitarimas iš viso galioti negali kaip nedemokratinis ir neteisinis.

Visai idiotiškai skamba ” I want…” Tai reiškia teisė iš esmės yra paneigta to pono NUOMONE. Ar tik ne BOLŠEVIKŲ veislės tas asmuo yra?

Komentarai        2017-12-8 14:54

analizuojami. Iš jų sprendžiama ką ir kaip skaitytojams pateikinėti, kad jie kuo mažiau žinotų ir dar mažiau suprastų

junkerizmas baigsis ES susitraukimu       2017-12-8 14:51

eurosojūzo sudėtis 2025 bus- Vokietija, Liuksemburgas ir Belgija

E951       2017-12-8 14:31

jei Briuselio kopūstgalviai toliau presuos Vyšegradą, tai galimi dar keli “exitai” ir ši sąjunga subyrės kaip kortų namelis, o šita marksistinė partaigenosė neturi teisės nurodinėt kam kas turi pritart, tuo labiau , kad prapylė rinkimus Vokietijoje.

Poniai Daivai        2017-12-8 14:21

Sovietijos kariuomenėje buvo paprotys nepaklusnius salagas užspardyti iki sąmonės netekimo ratu apsupus auką. Pačiai tokie principai labai patinka, ane? Juk po tokių procedūrų tokie jaunuoliai grįždavo namo Lietuvon ir ne vienas lupdavo, ir tokiu pat būdu auklėdavo nepaklusnias žmonas, meilužes, drauges ar net mamas, pagauni mintį, ką? Vokietijai karą buvo paskelbusios 53 ar 58 valstybės, patikslink, Madame Daiva, gerai? Negi TSK(b)P vadovėlį, šiek tiek patobulintą, tebeskaitai?

kaip liberalmarksistas       2017-12-8 14:21

taip idiotas.

to "ką tik"       2017-12-8 14:15

O pats keliausi Žečpospoliton ar Federacijon(Maskvos)?

AAA       2017-12-8 13:58

Bus gera proga pabėgti iš durnių laivo.

ką tik       2017-12-8 13:52

Naujausios Geriausios ką tik išklausiau, per vieną tv, ką galvoja JK konservatorių lyderis apie Lenkiją, ES ir “Breksitą”. Jis pasakė, kad JK žavisi Lenkijos pozicija, žavisi, kad Lenkija nesileidžia būti tampoma ir stumdoma ir drąsiai pareiškė, kad “Atbėgėlių” priėmimas ar nepriėmimas, teismų reforma yra Nacionalinės suverenios valstybės reikalas. Jis taip pat pasakė, kad Angliją “užkniso” tokia Briuselio komisarų ir ES biurokratų savivalė. Jis pasakė, kad kadangi Anglijai Suverenitetas yra aukščiau už viską ir jau pakankamai ilgai kentė Briuselio komisarų beprotybes ir savivalę, todėl ir įvyko “Breksitas”, ir baisiausias dalykas būtų jeigu vietoj NATO Europą gintų vokietijai vadovaujant kuriamos Europos jungtinės pajėgos. Pagyrė Lenkiją už ekonominę politiką, nes ūkis auga 4 proc.

Du pasauliniai       2017-12-8 13:48

karai buvo konkurento galabijimas. Dvi pasaulinės koalicijos prieš Vokietiją, o prieš Prancūziją, berods, šešios, patikslinkit, docentai, nesnauskit, kai mamyčiukai - studenčiokai miega, o tai Valinskiukas viską nujos iš po nosies?

Daiva       2017-12-8 13:38

Vokiečių nuo imperinių ambicijų neatbaidė net du pasauliniai karai.

Žinai, švancuk,       2017-12-8 12:56

Reich reiškia valstybę. O norėtum, kad nebūtų valstybės, ane?

Atsiduoda       2017-12-8 12:43

reichu.

Jules       2017-12-8 12:42

Tai neišvengiama. Juk, manau, suprantate, kodėl lenkai neleido nutiesti geležinkelio į Berlyną, o dabar riedame patyčių bėgiais visai ne į ten su 30 km. per valandą. Juk tai atviros patyčios, tiesa? Taip tęstis iki begalybės tikrai negali.


Rekomenduojame

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.