Įžvalgos

Marius Ivaškevičius: Darykite ką nors! Užuot investavę į Lietuvą, žydai ir visas Vakarų pasaulis ir toliau badys pirštu į tą alėją

Tiesos.lt redakcija   2017 m. lapkričio 7 d. 17:39

25     

    

Marius Ivaškevičius: Darykite ką nors! Užuot investavę į Lietuvą, žydai ir visas Vakarų pasaulis ir toliau badys pirštu į tą alėją

Atrodo, Molėtų eisenos sumanytojas, lietuvių rašytojas ir dramaturgas Marius Ivaškevičius turi dar vieną rūpestėlį – parūpinti Lietuvai investicijų. Tikras altruistas. O dar visai neseniai atrodė tik humanistas.

Bet kam čia tie įvardijimai – kas jis toks, jis ir pats pasisako:

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wanglili       2017-11-20 6:32
Рaralėlės       2017-11-13 8:40

kada Dievo neapdovanoti talentu žmonės, bandę ilgą laiką talentingus vaizduoti, pradeda suprasti, kad jų lėkšti rašinėliai ar spektakliai tėra šlamštas, o žinomumo tai norisi, tuomet pradeda tokią “veiklą” kaip vanagaitė ar ivaškevičius. Herostrato sindromas. ( Kurpius iš Efeso Herostratas norėjo bet kokia kaina išgarsėti todėl padegė Artemidės šventyklą)

xiaojun       2017-11-13 4:53
Al.       2017-11-9 22:39

Gera pusė ta, kad čekistų bendradarbiai, nors ir užslaptinti, išsiduoda patys.

Zuroffo dvivamzdis       2017-11-9 21:37

Medžiotojas iššovė iš antrojo vamzdžio.
Įdomu, kiek jis dar turi parako?

Marius Dušanskevičius       2017-11-9 1:41

Labai taikliai pastebėta, kaip pirštu į akį, ačiū Zeppelinus!

Pikc       2017-11-8 21:36

Labai geras Zeppelinus įrašas apie šitą tarakoną: https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/7LESyoMjJCT

Gal kas supranta,paaiškinkit       2017-11-8 14:33

Kubiliaus vyriausybė 2011,seimui pritarus,konpensacijom žydų turtui skyrė 128 mil litų,kai Lietuvos senukų dalį pensijų atėmė,dirbančių dar antra tiek?Jei buvo sudarytas grafikas ir kompensacijos mokamos kokio turto gražinimo dar reikalaujama?

skaitykite atsiminimus       2017-11-8 12:46

K.Škirpa buvo labai savotiškas, bet net ir į jo nemalonę patekę amžininkai pripažįsta, kad tos energijos, su kuria Škirpa darė viską, kas tik įmanoma, lIETUVOS LABUI, galima tik pavydėti. Praktiškai nuo pat pirmosios sovietų okupacijos iki Vokietijos - SSRS karo Škirpa buvo vienintelis iš visų Lietuvos diplomatų, kuris nenuleido rankų ir kažką darė.
Pavyzdžiui, skaitykite kad ir Edvardo Turausko “Lietuvos Nepriklausomybės netenkant”. E.Turauskas kaip tik ir buvo tarp tų Škirpos nemalonėn patekusiųjų.

Sakoma       2017-11-8 12:44

nėra to blogo. Autorius savotiškai priminė, kad reikia išmanyti istoriją. Jos nežinantys gali lengvai tapti arba sukčių aukomis, arba amžinai skolingais. Su palūkanomis.

hau       2017-11-8 12:15

Žydų “investicijos” Lietuvai labai gerai matomos: reikalauja skurdžios Lietuvos, kuri dėl savo geopolitinės situacijos tapo 2 okupacijų auka ir grobiu, mokėti kompensacijas turtingai žydijai už okupantų padarytą žalą. Holokausto industrija veikia. Jau 2011m A.Kubiliaus vyriausybė sukūrė ‘geros valios fondą” ir išimties būdu skyrė 128mln. lt iš Lietuvos biudžeto. M. Ivaškevičius neteisus. Keliaklupsčiavimo politika tikrai nepritrauks investicijų. Kiekviena tauta turi savo didvyrius. Niekas neturi teisės mums nurodinėti.

rinkėja iš Kauno       2017-11-8 11:40

šitą žmogėną po jo knygelės “Žali” laikau tik postmodernistiniu grafomanu, labai gerai užuodžiančiu politinę konjunktūrą, kaip ir apsukrus ciniškas kosmopolitas Parulskis, parašęs literatūriškai menkavertį pusiau pornografinį trilerį apie žydę ir žydšaudžius. Toli abiem šitiems vyrogalviams iki Sauliaus Šaltenio ar Jono Avyžiaus išminties ir talento, liečiant tokias temas.
Jei neklystų, Ivaškevičius yra vedęs žydę, tai kažin ar jis gali būti objektyvus. Be to, jeigu norima teisti žmones vien už tai, kad jie aktyviai nesipriešino holokaustui, nors jame patys nedalyvavo, tai apverskime plokštelę kita puse. Kiek buvo tarybinių aktyvistų, komunistų, žydų, kurie nesipriešino lietuvių trėmimui į Sibirą, nukankinimui lageriuose, mūsų elito išžudymui ir palaidojimui grioviuose? Ivaškevič nenorėtų surengti maršo šitų aukų pagerbimui?

Na,       2017-11-8 10:48

p. Marius menkai informuotas, jei susirūpinoi tik Škirpos alėja. K. Škirpa pats betarpiškai hlokauste nedalyvavo, o buvo tik LAF įkvėpėjas ir vadas, .Laikinosios vyriausybės’ nominalus vadovas ideologas ir prižiūrėtojas… bet juk Ukmergėjė ligi šiol stovi paminklinis akmuo liūdnai pagarsėjusiam Juozui Krikštaponiui, ir nors seniai to miesto valdžia turi visus duomenis apie Krikštaponio veiklą, tačiau paminklas stovi ir toliau. Išeina, kad J. Krikštaponis ir toliau lieka ukmergiškiams sektinu pavyzdžiu???

Apuokiukas       2017-11-8 10:00

Įdomu, kodėl visi pamiršo, kaip bibliniais laikais žydai, tepliodami savo namų duris avies krauju, dalyvavo egiptiečių pirmagimių genocide, kaip jie, prieš pabėgdami iš savo tėvynės - Egipto, iš savo kaimynų ,,prisiskolino” aukso, kaip jie po 40 metų karinių apmokymų dykumoje, nusitrenkę į ,,pažadėtąją žemę” su jos gyventojais darė lygiai tą patį, ką ir Hitleris su jais II pasaulinio karo metais? Įdomu, jeigu kas nors imtų reikalauti atitaisinėti tuos nusikaltimus, kuriuos padarė patys žydai?

ruta       2017-11-8 9:14

..kaip sakoma , paprastumas blogiau uz vagyste ..tas paprastas Marius tiesiai sviesiai raso - uz pinigus jis gali viska - parduoti , suniekinti , apsmeizti , atsizadeti ..tikras liberastas ..kokiose seimuose uzaugo toks / atleiskite/ sudas ?

Vaje, Ivaškevičius pragydo!       2017-11-8 2:03

Jau buvom primiršę: dar 2002 metais šis iškilus dramaturgas parašė knygą “Žali”, kurioje bjauriai išsityčiojo iš Lietuvos partizanų, Vanagaitę aplenkė 15 metų, pelnytai gali būti laikomas jos sielos broliu ir įkvėpėju!

Al.       2017-11-8 0:37

Viešasis gudų intelektualas yra šališkas.

Rarabilda       2017-11-7 21:57

Niekšai tautybės neturi, ir jų daugėja.

nenusiminkite, draugas rašytojau       2017-11-7 21:57

Yra ir tas šeštasis, kuris sprendžia. Ir dabar jau aišku, kad jis jau investavo į lietuviškai rašantį, vidury šviesios dienos kartu su kita liūdno likimo rašinėtoja “apsišvietusį” dar vieną, tarsi, rašytoją ir dramaturgą.

O mane glumina       2017-11-7 21:46

tas net neslepiamas merkantilinis interesas…
O tiesa visai nerūpi.
Ir jei kas nors žmogus “trukdo” šiems eurojaunuoliams, jie labai lengvai juos “patraukia” - kaip, beje, ir anų laikų “veikėjai”, kurie jie patys neva smerkia

Ivaškevičius ir landsbergis,       2017-11-7 21:38

abu labu tokiu,tik vienas bjauriai pravardžiuoja R. Vanagaitę, kitas K. Škirpą.

Vai me       2017-11-7 19:55

Negaliu, neatsiliepti, į tokią kupiną nevilties, Mariaus sielos raudą, todėl bandydamas atsiprašyti uz visus lietuvius, sveikinu visą Lietuvos zydų bendruomene su DIDZIOSIOS REVOLIUCIJOS ŠIMTMEČIU ir linkiu to paties, ką ir jūs mums linkite.Taip pat sveikinu seimą, komunistus, prezidentę,Zurofą su Sorosu,visus Kominterno palikuonis,Ukrainos revoliucionierius ir Volstryto bankininkus.Siulau, visiems susirinkusiems, prie šventinio stalo, atsistoti ir sugiedoti “Internacionalą”.

Daiva       2017-11-7 18:53

Surenkime istorikų konferenciją šiuo klausimu ir pakvieskime investicijų gaudytoją laisvu klausytoju.

sukrečiantis atsivėrimas       2017-11-7 18:51

Mariau Mariau,
ir kaip tau taip “pavyko”?

albina       2017-11-7 18:06

Vis dažniau pagalvoju,kad menininkai ir tokiais save laikantys kažkodėl praleidžia progą patylėti.Kaip rašytojas perteik mums,skaitytojams,sudėtingas karo ir pokario žmogaus vidines būsenas ir kovas.Mums varomi visokie kompleksai:pionieriškas kaklaraištis spektakly sukėlė isterikas,dizainerio nuomonė apie paprasto piliečio gyvenimus pasėjo neadekvatų tapinizmą,paminklus nugriovėm,dabar lenteles lupkim,o dabarties herojai kitam dešimtmety gali irgi pasimatyti netikrais?O kiek tarybinių komunistų ir komjaunuolių dabar patapo tikrais patriotais?Kas yra tas lakmuso   popierėlis?


Rekomenduojame

Seimas aiškinsis, kokia jo pozicija dėl ES ateities vizijos: parengti trys skirtingi projektai

Vienas iš šiuolaikinės dvasininkijos veidų..., arba Kai politinis korektiškumas svarbiau negu krikščionybė!

Gintaras Karosas. Vytis

Kavarskas pagerbs laisvės kovotojų, šios parapijos ganytojų mons. Alfonso Svarinsko ir Algimanto Keinos atminimą

Rimantas Jonas Dagys. Kaip gyvensime ratifikavę Stambulo konvenciją, arba Ką reiškia „gender blender“ (video)

Lietuvos medikų sąjūdis kviečia pasirašyti nacionalinį susitarimą

2017-ųjų Laisvės premija skirta laisvės gynėjai, politinei kalinei s. Nijolei Sadūnaitei. Sveikiname!

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Ar laisvoje visuomenėje reikalingi draudimai? Atsakymas A. Tereškinui

Andrius Narbekovas. Transseksualizmas – medicininiai ir etiniai aspektai

Dešimtmetį skurdinami aukštųjų mokyklų dėstytojai: padėtis katastrofiška

EP reakcija į „Rojaus popierius“: raudona kortelė padedantiems slėpti mokesčius

Vytautas Radžvilas. Nekalti žaidimai?

Algimantas Rusteika. Apie pasaulį anapus ekrano

Europos Parlamentas griežtina poziciją dėl Lenkijos

Pirmoji pasaulyje „gyvybės vizas“ žydams išdavė Lietuva, bet pasaulis to nežino

Pirmą kartą Danijos teismas už teroristinius nusikaltimus atėmė pilietybę

Kviečiame paremti Andriaus Švarplio peticiją – apginkime ir krikščioniškų pažiūrų Seimo nario žodžio laisvę

Karolis Kaupinis. Viešas laiškas tiems, kuriems rūpi

1863–1864 m. sukilimo dalyvių palaikus siūloma palaidoti Rasų arba Bernardinų kapinėse

Vytautas Radžvilas. Prigimties pabaiga

Dr. Ignas Kalpokas. Kodėl socialiniai tinklai tapo politikos technologijų dalimi?

Povilas Urbšys. Esu seksistas ir mužikas

Žilvinas Nečiūnas. Kas „gelbėja“ Gedimino kalną

Andrius Navickas. Sutrikusio žmogaus žalojimas nėra rūpestis jo teisėmis ir laisve

Apie Dainiaus Kepenio „lengvatikystę“, arba Kokia argumento „atsimena iš pasakojimų“ vertė?

Savo parašu paremkime Aldonos Jankevičienės peticiją: apginkime tuos, kurie žuvo vardan Tėvynės, pareikalaukime teisingumo

Rita Miliūnaitė. Ar požiūris į kalbą reiškia požiūrį į valstybę?

Mihailas Neamţu. Sorosas ar Tocquevilleʾis?

Kas pagimdė medikų bruzdėjimus?

Giulio Meotti. Naujoji oficiali Europos istorija: krikščionybė trinama, islamas propaguojamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.