Dienos aktualija, Teisėkūros iniciatyvos, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Marijus Velička. Vartok narkotikus Lietuvoje drąsiai – jei pagaus, jie tau pabrangs tik 20 eurų, arba Kam pritarė susipratėliai ir nesusipratėliai?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 4 d. 9:03

37     

    

Marijus Velička. Vartok narkotikus Lietuvoje drąsiai – jei pagaus, jie tau pabrangs tik 20 eurų, arba Kam pritarė susipratėliai ir nesusipratėliai?

Taigi Laisvės partijos narkotikų garbintojai puolė pirmyn, ir pateikė nedidelio kiekio narkotinių medžiagų dekriminalizavimo įstatymo projektą.

Koalicijos partneriai konservatoriai su G. Landsbergiu priešakyje, Liberalų sąjūdis, socdemų vadas G. Paluckas ir kiti „nesusipratę“  Seimo nariai kilstelėjo rankytes aukštyn ir pritarė įstatymo projekto pateikimui, kas leido Laisvės partijos lyderei A. Armonaitei ploti katučių ir pulti dėkoti tiems, kurie suprato ir palaikė, ir tiems kurie nesuprato, bet vis tiek palaikė (Domas Griškevičius).

Taigi kas suprato, už ką balsavo, o kas – ne ir kodėl?

Jei pamenat, Laisvės partijos atstovai prieš rinkimus aiškino, jog jie legalizuos KANAPES, jei bus išrinkti.

Būtent pabrėžiu – ne bet ką, o KANAPES, tad tarsi vykdydami savo pažadą, jie pateikė šį įstatymo projektą.

Tačiau pateiktu įstatymo projektu dekriminalizuojamos ne tik KANAPĖS, bet ir absoliučiai visos mums žinomos narkotinės medžiagos (jų nedidelis kiekis), pradedant aguonomis ir opijumi, kanapėmis ir heroinu bei baigiant amfetaminu, kokainu ir morfinu (iš viso 253 skirtingos narkotinės medžiagos).

Taigi, kas yra tas nedidelis kiekis, kurį „dekriminalizavo“ tie gudrieji Seimo nariai?

Pateiksiu Jums pavyzdį – populiariausių narkotinių medžiagų, vartojamų Lietuvoje, nedidelius ir didelius kiekius:
– nedidelis kanapių kiekis yra 5 g (tuo tarpu vieną kanapių suktinę/dozę, rūkomą per vieną kartą, sudaro apie 0,5–1 g kanapių;
didelis kanapių kiekis iki 500 g);
– nedidelis kokaino kiekis – 0,2 g (viena uostomoji dozė – apie 0,05–0,1 g; gydytojų teigimu, 1 g kokaino, suvartoto per burną, arba 0,2–0,5 g,  sunaudotų intraveniniu būdu ar įkvepiant, gali būti mirtina dozė; didelis kokaino kiekis iki 20 g);
– nedidelis amfetamino kiekis – 0,2 g. (dozavimas ir mirtinas poveikis, artimas kokainui; didelis amfetamino kiekis – iki 20 g);

Pateiktame įstatymo projekte yra naikinama baudžiamoji atsakomybė UŽ BET KOKIŲ narkotinių medžiagų nedidelio kiekio turėjimą, vartojimą, įsigijimą ar gaminimą, neturint tikslo jų platinti.

Kaip sako jaunimėlis, dabar galėsi bet kur susisukti „kasiaką“, pauostyt kokso arba amfos, na, o jei vis dėlto pagaus, tai atsipirksi 20 eurų bauda.

Vartok narkotikus Lietuvoje, ir jei tave pagaus, jie tau pabrangs tik 20 eurų, toks galėtų būti šio įstatymo šūkis. Neblogai, ką?

Kiek žinau, po balsavimo Seime kai kuriems balsavusiems paaiškinus, už ką jie ką tik pabalsavo, jie pradėjo mirkčioti akytėms, ryt seiles ir nerišliai lementi, jog nebuvo įsigilinę į klausimą, tačiau tai jau esmės nekeičia, įstatymas pateiktas.

Utriruodamas bandau įsivaizduoti konservatorių lyderį G. Landsbergį, bendraujantį su savo vyresniais rinkėjais, kurie balsavo už konservatorius, apie narkotikų dekriminalizavimą ir jo naudą.

Matyt tai turėtų skambėti kažkaip taip (G.L. – Gabrielius Landsbergis, p. Laima – laiminga močiutė, balsavusi už konservatorius):

G.L.:  – Na dabar ponia Laima, Jūsų anūkas Mykoliukas galės uostyti kokainą sau į valias, nebijodamas, kad susigadins sau gyvenimą.
p. Laima.:  – Sakykite prašau, o kas bus, jei pagaus, kaip tąsyk mano Tomuką, ar ir vėl bandys pasodyt į kalėjimą?
G.L.: – Na ką Jūs, jei pagaus, tai teks nuo pensijos tik 20 eurų pridėti ant baudos, ir toliau galės sniegelį uostyti.

Sunku patikėti, kad konservatorių atstovai, būdami, kaip jie teigia, vienintele tikra dešinės politikos jėga, nesuprato, už ką balsuoja.

Esu tikras, jog suprato puikiai, tad po tokio balsavimo save vadinti dešiniaisiais verti tik tuomet, jei valgydami laiko šaukštą dešinėje rankoje.

Na, o jei vis tik dėlto nesuprato, tai, Dieve apsaugok ir padėk, mums visus ateinančius ketverius metus.

Apie socdemus turbūt galima būtų pasakyti tą patį, tik neminint Dievo, kad pastarojo neužrūstintume.

Na, o kitus balsavusius, kurie nesuprato, kol nepabalsavo, už ką jie balsavo, galima palyginti su vaikučiais, kurie grįžo iš tualeto į kino salę, o salėje tamsu ir filmas jau prasidėjęs.

Tik filmas šiuo atveju ne apie smagius nuotykius kažkur kitoj planetoje, bet apie ciniškus įvykius Lietuvoje, kur mūsų vaikai, tikėtina, taps aukomis dėl tokių štai „metų degrado“ nominacijos vertų sprendimų.

Taigi, pagal tokį reglamentavimą LR bus visiškai dekriminalizuotas bet kokių  narkotinių medžiagų nedidelio kiekio vartojimas ir tai YPATINGAI  neigiamai atsilieps Lietuvos Respublikos piliečiams ir jų sveikatai, vaikams ir jaunimui.

Turbūt niekam nepaslaptis, kad narkotines medžiagas Lietuvoje bei pasaulyje vartoja vis jaunesni asmenys. Pagal paskutines apklausas, kurias atliko NTAKD, Lietuvoje 6 iš 10 paauglių (iki 18 metų) žino, kas vartoja, yra vartoję ar buvę aplinkoje, kurioje buvo vartojamos narkotinės medžiagos.

Nemanau, kad reikia skirti didesnę pastraipą apie tai, jog vartoti narkotikus yra žalinga, tad šiuo atveju preziumuokime, kad visi tai suprantame, na, bet jei jau kas nors įžvelgsite vartojimo naudą, kaip sakant, rašykit į PM.

P.S. Pridedu „herojų“ sąrašą, kad pamatę galėtumėt padėkoti, o jei užeis noras spjauti į veidą – susilaikykit, nes negražu tai yra, nelietuviška.

Seimo narė Morgana Danielė, Seimo narys Kazys Starkevičius, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Seimo narys Stasys Šedbaras, Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius, Seimo narė Silva Lengvinienė, Seimo narė Ieva Pakarklytė, Seimo narys Marius Matijošaitis, Seimo narys Vytautas Mitalas, Seimo narys Simonas Gentvilas, Seimo narys Virgilijus Alekna, Seimo narys Andrius Bagdonas, Seimo narė Evelina Dobrovolska, Seimo narys Artūras Žukaus-kas, Seimo narys Kasparas Adomaitis, Seimo narė Paulė Kuzmickienė, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Seimo narys Gintautas Paluckas, Seimo narys Linas Jonauskas, Seimo narys Domas Griš-kevičius, Seimo narys Tomas Bičiūnas, Seimo narė Dalia Asanavičiūtė, Seimo narė Jurgita Sejonienė, Seimo narys Audrius Petrošius, Seimo narys Arūnas Valinskas, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Seimo narys Kęstutis Glavec-kas, Seimo narys Jonas Gudauskas, Seimo narys Matas Maldeikis, Seimo narys Kristijonas Bartoševičius, Seimo narys Vytautas Kernagis, Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Seimo narys Justas Džiugelis

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2021-01-6 20:03

Uztarstai aplinkai:
Ne taip klausima statai.Jeigu aplink tamsta 10 rukanciu , ar pradesi tamsta taip pat rukyti?
TAIP reikia klausima statyti, o ne apie kazinkoki hipotetini nerukanti. Tas nerukantis pats , be tavo patarimu nuspres rukyt jam ar ne. Taves uostyti jo dumu niekas tuo tarpu nevercia.

Užteršta aplinka       2021-01-6 19:22

Jei aplinkinių ratelyje 10 rūkančių ir 1 nerūkantis-kokia tikimybė kad ir tas 1 pradės rūkyti,kai aplink 10 rūkančių.O jai aplink 10 nerūkančių ,tai ir tam vienam rūkančiam didelė tikimybė mesti nuoditis.

Statymas ir griovimas        2021-01-6 19:15

Įstatymas,kaip kelias ir kelio ženklai.Kelias negali būti visiškai platus,be ženklų ,nes važiuotume beribių laisvių lauku ,kaip kam patinka-nebe keliu.Negali būti ir per siauras nes,tai jau būtų nebe kelias ,o takelis -nebetinkamas važiuoti žmogaus gyvenimo suvaržymas ir žmogaus,kad ir nuodėmingo gyvenimo judėjimas sustotų ar būtų labai menkas.Matome,kad kelias negali visiškai išplatėti ar visiškai susitraukti.Taigi gyvenimo įstatymo kelio ribas nustato visuomenė per įstatymus ir pakabina ženklus.Ten pristabdyk,ten lėk 120,ar sustok.Vienokiu ar kitokiu būdu žmogui(biologinei mašinai)reikia mokintis važiuoti tuo gyveno keliu,nesukeliant grėsmės kitam judant į priekį.Nori žmogus lėkti,bauda.Nori jaunuolis išbandyti kelio platumą išvažiuodamas į kitą kelio priešingą eismo pusę ,bauda ir t.t,kol žmogus išmoks ,kad jo nepamatuoti ,laisvi norai grėsmė visuomei ir yra baudžiami įstatymo.Nenori įstatymo ir tasyklių  suvaržymų ant šalies kelių,prašom važinėti laukais ar senam aerodrome,jei kas leidžia.Jei nėra įstatymo nėra ir mokytojo(griežto ar švelnaus) tada gali daužyti kitus lėkdamas gyvenimo labai plačiuoju keliu ir jau susiprasti,kad neši žalą( moralinę ir materialinę)ir skausmą labai vėlai,kai nuostoliai visiems dalyviams dideli.O gali žmogus pagal prigimtį ir toliau kenkti kitiems ( kol susipras,kada susipras,ar susipras??) darydamas nuostolius jei nėra įstatymo, ar jis švelnus ir nemoko ir nemato,kad pažeidėjas piktybiškai nesimoko ir yra ok toliau testi gyvenimo kelionę,kaip jam širdužė geidžia.Aišku kuo daugiau pagundų aplinkui pagundų ,tuo didesnė tikimybė nusidėti ir jei tai neneša žalos kitam čia žmogaus asmeninis pasirinkimas.Bet jei kitas žalojamas,dėl apsisvaiguolio kaltės jis turi gūžtis po įstatymo ranka,nes kitaip išvažiuojame
į pkačius anarchijos laukus,ka ir matome vakaruose ir pas mus- visišką moralinį nebesiorientavimą žmonių  gyvenimo kelyje.Įdomu ar išlieka šalys,valstybės,civilizacijos be moralės,o jai išliaka tai, kokie tai dariniai,kas tai per civilizacija?//Jai aš atstatau ką buvau išgriovęs,tai pasirodau esąs nusikaltėlis prieš įstatymą.Tuoj pamatysime griuvėsius,kai įstatymas neveikia ir nemoko nusikaltėlių.

Dzeikas       2021-01-6 18:43

Palinkojui:
Jus nepergyvenkite, jus ant adatos niekas prievarta nesodins.

Palinko liepa salia kelio...       2021-01-6 18:36

Starkevicius, Sedbaras, senis Gentvilas, Glaveckas, dar girdejau per TV, kad ir Pociuniene (ta ne veltui lansbergine, nors kaip prisimeni a.a.Pociuno mirti, tai net saltis nupurto) balsavo UZ, cia tai jau baisu.Kad tie ten naujokai kazkokie “laisvieciai” (idomu nuo ko?) ir liberaliniai balsavo UZ, tai suprantama, ju tokia ideologija.Tiems seniams gal protelis per tuos 30 metu trinant Seimo kedes pavazaiavo?Kitaip as nesuprantu.Na ka, koncervatoriu gerbejai, eilini karta jusu kumyrai jus paveda.Sokit ir dainuokit is dziaugsmo.Ir cia dar tik pradzia.O kas bus per tuos 4 metus?

Dzeikas       2021-01-6 17:09

>>Dzeikujui:
Jus pats sau priestaraujate ir priestaraujate Apvaizdai.
Apvaizda NENORI kad mes tarnautume jai po prievarta. Nelabasis tik, tariamai noredamas “pagelbeti” Jam, siulo prievarta paraginti zmogu gyventi teisuolio gyvenyma (i snuki , ir bus sventesnsis uz Roos popieziu, padla), .
Jo gi valia,kad mes butume jo vergais NOREDAMI to ir jeigu bijotume, tai tik bijodami Ji prarasti.
Tas zmogui duotas istatymas , iki jis nesupras Jo esmes, turinio ir valios yra ZEMISKAS ir neturi bausti , jeigu jo nesilaikymas sukelia zala arba pavoju ne paciam zmogui, pazeidzianciam ta istatyma.
O todel: nuodyti save narkotikais - gali. Tas nebaustina. Taciau pardavineti arba raginti naudoti narkotikus - negali.T.y. istatymas turi leisti zmogui naudoti narkotikus isimtinai sau ir savo paties valia. Ir TURI uzkardyti kazkam gaut is to pelna ir kitiems siulyti ar kitaip itakoti(pvz. reklamuoti) narkotiku naudojima.
Lygiai tas pat principas turi buti naudojamas ir kitose srityse. Pvz. iteisinant prostitucijos paslaugas, apibudinant “viesosios doroves izeidima”. Juokinga ar ne, taciau JAV tai labai konkretu: Draudziama apnuoginti viesoje vietoje pirminius lytinius pozymius. Taskas!
Apeinama? Aisku, apeinama! Siulu uzdengiama, arba moters spenis ir jo vainikelis moneta pridengiamas ir taip vaikstoma. Istatymas tokiu atveju nubaust negali. Kitas dalykas viesoji nuomuone. Toks neadekvatas tures problemu bendraudamas su aplinkiniais, o reiskia sunkiau bus uzdirbt pragyvenimui.

>>Dzeikas       2021-01-5 23:55

Net šventieji daro nuodėmes.Ir tik nedaugelis visuomenėje vadovaujasi Dievo žodžiu,o ką daryti su tais ,kurie netiki ar tiki nepakankamai ir apsvaigę nuo narkotikų,alkoholio sėda už vairo ar dirba kokį darbą sukeldami žmonėms pavojų sveikatai.O kaip tuos nusidėjėlius bausti,mokinti,auklėti daug priklauso ir nuo žmonių kuriamų įstatymų(valdžios) .Ar teisėkūros žmonės pakankamai sąmoningi tikėjime Dievu ir kurs link dekalogo nukreiptus įstatymus,ar duos laisvę narkotizacijai, tai jau kiekvieno žmogaus tikėjimo klausimas ( nes ne visi turi tikėjimą)ir atsakomybė prieš Dievą valstybėje,kiek jis tai supranta;tiek tėvų ,kurie augina būsimą pilietį pagal tikėjimą,o gal ne,tiek ir to paauglio ,kaip jis noriai mokinasi mokomas ir tiki Dievu,o gal ne.Ir kuo žmogus galėtų pakeisti tą vidinį troškulį svaigintis ir iš kur tai ateina ;ar tai aplinka kalta ar pats žmogus( nuodėmingas),o gal tamsesnės jėgos.Tinkamai išauklėti žmogų ne vienų metų darbas ir tai ne garantija-žmogus ne robotas turi laisvą valią,o ir iš patirties žinome ohoho ,kaip nuodėmė vilioja- tas akių geismas,kūno geismas ir gyvenimo puikybė


“Mes žinome, jog įstatymas yra geras, jeigu žmogus juo deramai naudojasi, suprasdamas, kad įstatymas skirtas ne teisiajam, bet nusikaltėliams ir neklaužadoms, bedieviams ir nusidėjėliams, nedorėliams ir netikėliams, tėvažudžiams ir motinžudžiams, ir žmogžudžiams,  paleistuviams, iškrypėliams, vergų pirkliams, melagiams, kreivai prisiekiantiems ir visiems, kurie priešinasi sveikam mokslui.  Taip moko palaimintojo Dievo garbės Evangelija, kuri man yra patikėta.“1Tim1//

“Prieš ateinant tikėjimui, mes buvome įkalinti ir sergimi įstatymo, kol apsireikš tikėjimas.  Taigi įstatymas buvo mūsų auklėtojas, vedęs į Kristų, kad mes būtume tikėjimu nuteisinti.“Gal3-23

“Kas priešinasi valdžiai, priešinasi Dievo sutvarkymui. Kurie priešinasi, užsitraukia teismą. Juk vyresnybės bijoma ne gera darant, o pikta. Nori nesibijoti valdžios? Daryk gera, ir susilauksi iš jos pagyrimo.  Ji juk yra Dievo tarnaitė tavo labui. Bet jei darai bloga – bijok, nes ji ne veltui nešioja kalaviją. Ji Dievo tarnaitė ir rūsti baudėja darantiems pikta.Rom13-2”

O jeigu taip       2021-01-5 23:05

pačiam Milaičiui vietoj tos mergelės cikt per vieną vietą? smile

Dzeikas       2021-01-5 22:03

Tustumai:
Kad narkotikai, kaip ir beje bet kokie kiti nuodai ,veikiantys kuna IR/AR siela sueda zmogu(ir kuna ir siela) eziui aisku.
Bet siela kuri to troksta jus nepsaugosite nuo savigriovos istatymu. Siela pati turi TAI suvokt ir to SIEKT.
Ir jeigu jus bijote kad jusu vaikams pakis kas nors narkotiku, tai tereiskia ,kad jus nebrendyla pasigamines vaika NEMOKATE ar nenorite skirti laiko jo auklejimui.

Dzeikas       2021-01-5 21:56

Istatymas isties blogas. Kodel?
Todel, kad palikta administracine atsakomybe (20 eu) uz nuodijimasi tais kvaisalais.
Tipiska sovietuku ir patriotu -pidrijotu reakcija.
Va galvoju, kodel tiek sovietuku, tiek patriotu-idiotu (jie dar “tautinykais” save vadina) reakcija i tokius istatymus vienodi? Ar ne todel,kad to paties raugo produktai?
Tik vieni po bolshevikine(visu saliu proletarai ir pan), kiti po tautiska(Lietuva - lietuviams, lietuvybe - tik etnine ir panasiu briedu) veliavike.
O situ gaivalu vaisius istatimdavysteje 1 prie 1 toks pat.
Ar tai reiskia, kad as palaikau kvaisalu naudojima? Ne.Tai blogis.
Kaip minejau jeigu reikalas atskirti blogi nuo gerio tai cia ir vaikas atskirs. Taciau atskirt ir pasirinkt reikia MAZESNI blogi. Ir stai cia susikerta 2 blogiai.
1. Blogis kvaisalu naudojimo formoj NES kunas duotas mums Apvaizdos ir zaloti ar gadinti ta kuna mes neturime teises.Ta darydami paminame Kurejo valia.
2. Blogis kaip Apvaizdos valia “nesmerk artimo savo”.
T.y. straispnio autoriai noretu ,kad kvaisalu vartojimas butu PERSEKIOJAMAS ISTATYMU ir geriau kriminaliniu.
Tada kokie tai nenuoseklus tie patriotai-idiotai. Kvaisalu vartojima jie nori persekioti, nes tai blogis.
O svetimoteriavimas, nesantuokiniai lytiniai santykiai argi tai ne blogis? O kodel tai nepersekiojama? O merginu nesiojamos sukneles kuriu krastas auksciau balno tasko kodel nepersekiojamas? Juk tai blogis (izeidzia viesaja dorove)
Tai gal ikurkime kaip to nori bolshevikai(savo apoteozeje jie taip ir elgesi) ir patriotai doroves policija, tautiskus tonton makutus. Eina tokie atletiski , juodais smokingais vyrukai. Pamato mergele siulancia lytines paslaugas uz pinigus, istraukia skutimosi peilius ,cikt ir mergele papludusi kraujuose guli. Vyresnysis vyrukas valydamas peili i merginos bliuze miniai ramiai paaiskina: “ji pazeide viesaja dorove” ir nueina.
Kazkokie davatkos ragina Dievo isakymus igyvendinti per zmoniu istatymus. 1000 ir 1 karta istorija irode , kad tai baigiasi pragaru zemeje.
Bet lietuviskas durnumas nori igyvendinti 1002 karta pragara Lietuvoje. Tautos kvailumas irodomas tuom, kad ji netiki kitu tautu patirtimi.

štaziui       2021-01-5 18:59

stazyte, susistumk liuminalio ar ką tau daktarėliai išrašė. Nebemelžk tu klaviatūros, vien raidžių kratinius išspaudi. Kukliai gydykis venerologiniame. Daugiau mažiau aplopyta vėl prie seno amato galėsi grįžti. Ir atmink kone šventą instrukciją - kuo daugiau vazelino!

Kaip kartojo žmogžudys leninas - “vienas žingsnis atgal, du į priekį”. Tuoj pareis stipriųjų narkotikų makrodozėmis ir zoofilijos įteisinimas. Komjaunuoliai teikia pirmenybę savo poreikiams. Jie ištikimi lenino priesakų tęsėjai.

Tuštuma       2021-01-5 8:10
Tuštuma       2021-01-5 8:05

Prasidėti su narkotikais,tai tas pats kas įsibridus į vandenį plaukioti upėje pilnoje krokodilų.Jie suės tavo sielą,protą ,kūną ir gyvenimą.
https://youtu.be/U2NYz70ypVc

stasys       2021-01-5 6:04

Jei tie berazumiai jau išraudojo , musėt atėjo laikas ir stasiui tarti žodį ta tema .Aš jau senai kartoju viena akivaizdu faktą , jei žmogus paragauja valdžios las ji atsijūngia vienas iš smegenu pusrutulių ir tokiam subjektui tampa labai sunku save priversti ‘apžiūrėti problema’ iš visų pusių .Taip kaip alaus po aštuntos vakaro aš vis dar negaliu nusipirkti , šis įstatymas tapo vienu tuo nelauktu siūrprizų ir uždavė kelis logiškus klausimus . Visu pirma galiu atsakingai pareikšti autorius tuose reikaluose visiškas ‘profanas’, nuo žodžio diletantas, ‘salaga’ ir t.t.  .Geras ‘kasekas’tinkantis visai kompanijai na negali sverti 0.5 -1g.  ir tuo labiau kas gi imsis tikrinti kiek joje to ‘švaraus’ produkto ? Taip kaip R.Karbauskis apdairiai uždraudė balkonuose ja traukti , teks ta daryti namuose karts nuo karto išvėdinant kambarius . Kaip ir uždraudė kaip ir ne , juk R.K. įstatymas nedraudžia įšvėdinti kambarius ? Balai tuos buvusius iš kur gi jiems žinoti , jei gyvena savo nuosavuose namuosę. Antra , tas istatymas nieko nekalba apie tai ar man bus leista ant palangės tarp ‘pelargoniju-grožio’ auginti savo poreikiams ir ka kitką ? Taip kaip esamas įstatymo projektas nieko nekalba apie legalias ‘točkes’ reik manyti ta problema paliekama pačiam vartotojui išsispresti , tuo pačiu paskatinant namūdinį ūkį, pliusas toms šeimininkutėms kurios namuose pas save nepalieka tuščiu palangių.. realus pavyzdys kaip atrodo ‘pinigu medis’:))
Ir jau visiškai rimtai , autorius per mažai gilinosi į ta problemą ..todėl str. gavosi kaip visada , paviršutiniškai ir tik ‘padakinimui berazumiu ‘.Ištraukti mažu kiekiu narkotikus iš šešėlio nereiškia juos legalizuoti .Taip atsiveria kur kas daugiau galimybiu su ta problema kovoti . Taip , tai kitas budas ,..ne ‘karbauskinis’ uždrausti po aštuntos valandos įsigyti alaus skarbonke .

Kaimietė       2021-01-5 2:17

O vaistinėje analgino be recepto neparduoda.

...       2021-01-5 0:43

Beveik visuose miestuose isteigtos lyberiu bustines,kur gales rinktis vaikai,norintys LAISVES.Taip ir reikia,isrinkote krikscionis kurie jus isdure,susimete su armonaite ir lyberiais,dabar dziaukites.Isardykite bent tuos susiburimu lizdus kol dar laikas,jei jums rupi jusu vaikai.Armonaite troksta,kad balsuotu vaikai nuo 16 m.,tai butu didziausia svente lyberiams,juk jaunimas nori LAISVES.Patinka stebeti bobutes,kurios balsavo uz “krikscionis”,sako tai kad ne uz tokia partija balsavom,mes simonyte palaikem.ha,ha,ha,liuks.

Per Lietuvą (Klaipėdą) - narkotikų trafikas       2021-01-4 23:43

Todėl Lietuvoje daugelis narkotikų pigesni, vadinasi, lengviau įperkami,
vadinasi, tėveliams, tiek investavusiems į savo vaikelius, jų išsimokslinimą,
teks jūras jūreles ašarėlių išverkti, kai sužinos, prie kokių „nedidelių kiekių“ sūnelis ar dukrelė kaip paršelis/kiaulaitė įjunkytas ar įjunko
ir jau nenori nieko girdėti apie tėvelių-mamyčių neišsipildžiusių svajonių išsipildymą. Žinoma, apie pasirūpinimą senatvėje teks visiškai užmiršt.
P. S. 80% parūkusių „žolytę“ išbando stipresnius narkotikus.
Taigi „žolytės“, kaip ir homoseksualių pabandymų atvejais, prasiveria bedugnė.
Dvasiniai neužaugos grąžina vergovę ir tai, kaip visuomet, daro laisvės vardu.

Ačiū       2021-01-4 22:18

už paviešintas vaikžudžių pavardes.

Kis       2021-01-4 22:13

kam ieskoti toli faktu,kai “auksiniai"vaikuciai pradeda bendrauti su narkotikais?TS siandiena nemazas veikejas Jurgis Razma galetu vaizdziai pacituoti tai kas vyksta po to?

Prašalietis       2021-01-4 22:06

Prašalieti     2021-01-4 19:34 ir >>Prašalieti 2021-01-4 19:34     2021-01-4 20:22
Tegaliu be ironijos pridurti, kad visiems džiaugsmingai įstojus ne į karvės š.., bet į civilizuotą vakarietišką NATO ir ES, už ką, pagal 30 metų “nepriklausomą” valstybę vairuojančius “tautinius patriotus” nuo pokarių laikų kovota Lietuvos miškuose ir kentėta tremtyje, nenumaldomai vyksta tai, už ką kovota ir nugalėta ir niekaip kiataip..Kas turėjo įvykti tas ir nenumaldomai vyksta. Ir čia neturi jokios reikšmės vietinių čiabuvių palinkėjimai vaikams, nelinkėjimai sau, sutikimai, nesutikimai ir t.t. Išlikti “savitais, įpatingais, išskirtiniais….” čiabuviais ES sudėtyje vakarų šeimininkas tikrai niekam neleis. Vakarų šeimininkas kontroliuojamose teritorijose rusiškų komunistų klaidų su šių teritorijų vadovaujančiais kadrais nedaro ir tikrai nedarys. Tą rodo ne tik 30 metų “išsikovotos nepriklausomybės"vaisiai, bet ir tokių valstybių kaip Vokietija, Japonija ir t.t. statusas. Todėl visus “tautinius patriotus” belieka nuraminti ir palinkėti 2021 metais skirti savo fizines ir intelektualines jėgas pažangiems europietiškiems dalykams. Kas liečia vietinių čiabuvių nuo sovietų užsilikusias seksualines ir kitokias žmonių diskriminacijas, tai jas tikrai laikas išgyvendinti ir kad kuo greičiau butų kaip civilizuotuose vakaruose. Aišku, žmonių atlyginimai ir gyvenimo lygis į žmonių diskriminacijas neįeina…. Visi “tautiniai patriotai” gali būti ramūs ir geriau tesirūpina, kaip ateityje reiks po Brexito ir dėl toliau dirbtinai pasaulyje bloginamos padėties pramisti. Ką gali žinoti, kanapės dūmas gal bus vienintelė nebrangi ir parduotuvių  pardavimo laiko neribojama priemonė kažkiek ilgiau pratęsti vietiniams “išsivadavusiems iš okupacijų laimingiesiems” savo “vakarietiškai civilizuotą” egzistavimą ES ir NATO…

mees       2021-01-4 20:26

Laukiame LR Prezidento komentaro sita tema!

>>Prašalieti 2021-01-4 19:34       2021-01-4 20:22

Visai be humoro?

Žemyna       2021-01-4 20:02

Kai tie, kas UŽ balsavo, savo vaikus bandymui atiduos, kad įrodytų, kaip puiku ir sveika kvaišalus vartoti. Pvz., GL turi 5 vaikus. Jis kaip balsavo? Jei už...

Tautą galima visaip išnaikinti -
galima leisti pinigus šaudmenims, patrankoms ir kariuomenei, kuri juos naikins,
o galim priešingai, pradžioje net smagiai - jos vaikus šerti kvaišalais. Taip vaikai ir jaunimas patys vienas po kito išsinaikins, ir dar tau už tai sumokės…

Prašalieti       2021-01-4 19:34

Prašalieti tau ir visiems, pritriantiems narkotikų legalizavimo įstatymui - linkėjimai: patirti tai, ką bandote legalizuoti ant savo ir savo vaikų kailio. Amen.

Prašalietis       2021-01-4 19:04

Į Veličkos straipsnelyje, cituoju:“Utriruodamas bandau įsivaizduoti konservatorių lyderį G. Landsbergį, bendraujantį su savo vyresniais rinkėjais, kurie balsavo už konservatorius, apie narkotikų dekriminalizavimą ir jo naudą”.Ir “Matyt tai turėtų skambėti kažkaip taip…” Galiu kaip 30 metų vakarietiškai pacivilizuotas “diedukas” amžių samanomis apsamanojusiam Veličkai pasakyti be jokio ATRODO: Vakarietiškai, šiuolaikiškai, europietiškai daro į Seimą išrinkti vaikučiai legalizuodami nuo amžių lietuvoje augusią ir ūkyje naudą davusią mūsų lietuvišką kanapę. Turės pagaliau ir europietiškai mokyklose pacivilizuotas Lietuvoje jaunimas kuo šiuolaikiškai ir nebrangiai palinksminti savo gyvenimą. Aišku, šiuo atveju linksmas ir laimingas jaunimas mažiau iš Lietuvos emigruos, mažiau žudysis… Tėveliams nebus taip vieniša ir valstybei bus geriau, daugiau turės gyventojų. O ir nukaršę tėveliai gyvenantys už lietuviško skurdo ribos atsisakys “bambalių” ir kitų surogatų ir susigundys šiuolaikiškai prašviesinti mažu kiekių kanapių savo iki šiol buvusį sunkų, beviltišką, alkoholyje paskandintą gyvenimą . Kanapinis įstatymas žiūrėk padarys taip,kad per 30 metų “nepriklausomybės” ištuštėję ir prasigėrę Lietuvos kaimai vėl sualsuos gausia gyvybe, gegužinėmis ir kitokiomis linksmybėmis… Jei jau įstojome į NATO ir Europą, tai būtų gėda, ten kur pajėgiame, atrodyti prasčiau kaip Europoje, privalome būti tokiais pačiais ar net geresniais. Tuomet ir europiniai turistai važiuotų ne į Niderlandus pakaifuoti, o atvažiuotų į Lietuvą ir čia civilizuotai ir saugiai leistų savo pinigus…. Nejaugi šiandiena aukštų technologijų amžiuje mums darbštiems lietuviams mūsų vadovaujančių tautinių patriotų didžiausių pastangų dėka įtaisytiems į NATO ir ES, kaip ir mūsų proseneliai iš kanapių tebevysti virves, nepasinaudojus kitomis mokslo atrastomis nuostabiomis kanapių savybėmis. Būtų tikrai gėda pasirodyti paskutiniais nemokšomis ir atsilikėliais ne tik prieš Europą, bet ir prieš save pačius… Šaunu kad į Seimą pagaliau pateko šiuolaikinis jaunimas… Štai koks yra neutriruotas “dieduko” atsakymas kaip prieš 100 metų tebevyžotam ir kuprotam Veličkai…

bijūnėlis       2021-01-4 18:28

Vartuojant narkotikus vyksta asmenybės degradacija.Nėra pasaulyje baisesnio dalyko už narkotikus,už jų sukeltą priklausomybę,o to patvirtinimas ir yra šis legalizavimas.Visi šie seimo nariai jau yra priklausomi nuo narkotikų, narkomanai.

suskaiciavau       2021-01-4 17:53

UZ balsavo 37 atsilupeliai. O seime ju 141 is viso. Klausimelis: uz ka balsavo kiti?

busimam pirmokui       2021-01-4 16:48

is esmes taip, jeigu tai nebus skirta platinimui. zodziu, nebus galima duoti suolo draugui/ei, jeigu paprasys. net ir tuo atveju jeigu isvadins “skupeliu” ar kitaip kaip nors negraziai. net ir tada, jeigu ka nors gero mainais pasiulys. plesti suktine galesi tik pats:)

kilo klausimas busimam pirmokui,       2021-01-4 16:14

ar jau nuo pradines mokyklos lankymo as galesiu nesiotis su savimi 5 gramus kanapiu? Ir per pertraukas galesiu suktine patraukti?

Klausimas       2021-01-4 13:44

O Pociūnienės sąrašėlyje tai nėra. Ankstesniuose matėsi. Gal atsiėmė parašą ar kita priežastis?

perskaiteme       2021-01-4 13:33

o tai kaip dabar bus; visi kas vaziuoja is Lt ar per lt lengvu automobiliu vairuotojai, truck vairuotojai, turetu buti tikrinami nuo narkotiniu medziagu organizme, ir ieskoma kiekvienoje auto ar nesiveza mazo ar didelio kiekio .Taip iseitu , kad jau Lenkijoje. Po to Voketijoje , jie tie beisileis. Lektuvuose , manomai irgi turetu buti tikrinama.

Deivis        2021-01-4 13:09

Reik žiūrėt kam tai naudinga. Nelegalią prekyba alkoholiu, tabaku, narkotikais kontroliuoja policija kartu su politmafija. Policija taip pat kontroliuoja prostituciją. Nors kažin ar čia didelė paslaptis.

mielieji       2021-01-4 12:48

nesijaudinkit ,jie atsipeikės ,kai pradės juos vartoti jų vaikai,o taip atsitiks tikrai ir net neužilgo…

jo,       2021-01-4 12:43

už parūkymą nuosavame balkone - didesnė bauda, negu už narkotikų vartojimą... iškreiptoji prakeiktoji užvaldyta laisvėjo…

Virgi,       2021-01-4 12:40

ir tu…

taigi baisu       2021-01-4 11:50

Ziauru….nera ka pridurti-ir taip buvo aisku kas yra seime,o dabar dar aiskiau..kur akys balsavusiu? prakeiks juos motinos uz vaikus,lazda gi du galus turi!

tiek       2021-01-4 10:47

kada?


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.