Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Emigracija, imigracija, demografija, Geopolitika

Margarita Starkevičiūtė. Lietuva neprivalo įkurdinti nelegalių atvykėlių – jų grąžinimą per 3 dienas numato ES ir BR readmisijos sutartis (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 5 d. 2:39

34     

    

Margarita Starkevičiūtė. Lietuva neprivalo įkurdinti nelegalių atvykėlių – jų grąžinimą per 3 dienas numato ES ir BR readmisijos sutartis (papildyta)

ES ir Baltarusijos Respublika yra pasirašiusios readmisjos susitarimą, įsigaliojusį 2020 m. liepos 1 d.

Sutartis atitinka visas tarptautines šiuos klausimus reglamentuojančias konvencijas, kurias yra pasirašiusi ES.

Šios sutarties 4 str. „Trečiųjų šalių piliečių ir asmenų be pilietybės readmisija“ numato, kad
1. Baltarusija, gavusi valstybės narės prašymą ir neatlikusi jokių papildomų formalumų, priima atgal, išskyrus numatytus šiame Susitarime, visus trečiųjų šalių piliečius arba asmenis be pilietybės, kurie neatitinka arba nebeatitinka galiojančių atvykimo, buvimo ar gyvenimo šalyje sąlygų prašančiosios valstybės teritorijoje, su sąlyga, kad tai įrodoma, arba galima pagrįstai manyti remiantis iš pateiktų prima facie įrodymų, kad tokie asmenys:

a) turėjo Baltarusijos išduotą leidimą gyventi arba atvykimo metu
b) turi galiojančią Baltarusijos išduotą vizą arba atvykimo metu ją turi, prie kurios pridedamas įrodymas apie atvykimą į Baltarusijos teritoriją; arba
c) neteisėtai atvyko į valstybių narių teritoriją iš karto po to, kai buvo apsistoję arba tranzitu vyko per Baltarusijos teritoriją

Lietuva ir ES nėra nutraukusios diplomatinių ir konsulinių santykių. Todėl visos sutarties nuostatos gali būti įgyvendintos diplomatiniu ir konsuliniu lygiu, dalyvaujant Lietuvos pasienio tarnybai ir „Frontex“ tarnybai, kaip įgaliotai veikti ES vardu.

Sutartyje numatyta ir tvarka, kaip tai įgyvendinti. Ji taikoma tik neteisėtai reziduojančias šalyje piliečiams. Su visu sutarties tekstu galima susipažinti EUR-LEX portale, kur skelbiami visi ES teisės dokumentai.

Tai Baltarusijos vyriausybės reikalas kur apgyvendinti ir kaip grąžinti trečiųjų šalių piliečius į jų šalis.

Lietuvos pareigūnai ir politinio pasitikėjimo asmenys, nevykdantys Lietuvos Respublikos vardu pasirašytų tarptautinių sutarčių, naudojantys Lietuvos valstybės finansinius išteklius neteisėtų atvykėlių išlaikymui, turi būti atleidžiami iš užimamų pareigų.

Tenka tik pagailestauti dėl valstybės pareigūnų ir teisinės bendruomenės nekompetencijos ES teisės aktuose.

Trumpai apie autorę: Margarita Starkevičiūtė – Europos parlamento narė išrinkta Lietuvoje (2004–2009).

Papildyta iš susirašinėjimo su autore:

Gaila žmonių laikyti palapinėse, kai jie gali Minske viešbučiuose gyventi
 
Kadangi šią sutartį galima taikyti ir savivaldybių lygmeniu, reikėtų, kad savivaldybė pateiktų prašymą per savo pasienio postą.
Prie sutarties yra pridėtos dokumentų formos. Formos nesudėtingos, tik reikia tvarkingai užpildyti.
Jei šiandien parduotų prašymą, tai rytoj gali ir vykdyti readmisiją.

Tik reikia paskubėti, nes kažkas naikina puslapius su sutartimis.

Sutartį dar galima rasti ES atstovybė Baltarusijoje puslapyje visomis kalbomis.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nausėda        2021-08-6 20:07

Jokių lyderio bruožų, visiška ameba: kur pašvietė, į tą pusę ir plaukia

stasys       2021-08-6 14:25

Tik nereikia taip jaudintis Reigardas , užteks to jog žmonės žino ir pasimokė  iš tos istorijos . Tikiuosi išleis ta moteri i Amerika jr prie vaiku jau niekas jos neprileis per mylia. Kerštas silpnųjų įrankis .

Raigerdas        2021-08-6 13:32

Šmeižikas “štazis” (gal todėl, kad silpnaprotis ir kažką protingo suregzti niekaip jam neišeina jau ne vienerius metus) ir pedofilų gynėjas “štazis”, gali save apdovanoti bulviniais medaliais, nes kiek jis čia nesistengė, bet susidorojimo su N. Venckiene taip ir nesulaukė. Tu jau gali būti laisvas, nes byla tai baigėsi ar dar ko nors tikiesi?
Dabar dėl kito Orkos iš Baltarusijos A. Lukašenka. Džiaugiuosi, kad mano nuomonė sutampa su kai kuriais kongresmenais iš Baltųjų Rūmų. Štai jų pranešimas:
“JAV Kongresas ragina sušaukti tarptautinį teismą dėl Lukašenkos nusikaltimų

Taip pat įvesti naujas finansines sankcijas Baltarusijos diktatoriui.

Kaip teigiama (https://www.golosameriki.com/a/smith-keating-reflect-on-belarus/5992444.html) Atstovų Rūmų žmogaus teisių komisijos pirmininkas Christopheris Smithas gali netekti galios. „Tai labai pavojinga valstybė, jis yra pasirengęs viskam Baltarusijos žmonių atžvilgiu. Jis yra pasirengęs bet kokiam smurtui, o JAV turi tai visiškai suprasti - ir veikti aktyviai. Turime būti pasirengę įsteigti tarptautinį teismą jo nusikaltimams “.

Anksčiau Amerikos kongresmenai išsiuntė TVF laišką su raginimu blokuoti (https://t.me/nexta_tv/17176) 1 mlrd. JAV dolerių skyrimą Baltarusijos režimui. Ši suma yra visuotinės pagalbos dalis pasaulio šalims. Ji turėtų būti skirta ekonomikai atkurti, tačiau išlaidos nėra kontroliuojamos, todėl chunta Baltarusijoje gali išleisti pinigus naujiems teroro išpuoliams ir paramai žudikams bei budeliams”.
O ką į tai pasakys kai kurie lietuviai, kuriems patarinėja Baltarusijos KGB? “Nereikia pyktis su pamišusiu Batka, nes jis gali susprogdinti ir Astravo AES. Eikime ir prašykime jo pasigailėti mūsų brangios Lietuvėlės. Jeigu jis nori, kad mes atgailautume, tai geriau atgailaukime”.

Margarita Starkevičiūtė       2021-08-6 12:55

Sutartis yra galiojanti, ją nutraukti galima tik įspėjus prieš pusę metų. Baltarusija pranešė ES, kad laikinai nori netaikyti šios sutarties nuostatas. Tai irgi atskira teisinė procedūra ir reikia tiksliai žinoti kada tas suspendavimas įsigaliojo. Lietuva galėjo iš pasienio zonos išsiųsti visus trečios šalies piliečius be atskiro prašymo per dvi dienas. Tiesiog nuvesti prie pasienio punkto ir perduoti. Taip nepadarė, Vyriausybė nėra kompetentinga vykdyti savo pareigas, ypač kur reikia reaguoto greitai, gerai žinoti teisės aktus ir tarptautinę politiką. Margarita Starkevičiūtė sakė apie tą sutartį iš karto, bet visi atostogavo ar dalyvavo Jūros šventėje, nėra su kuo kalbėti. Margarita Starkevičiūtė taip pat viešai sako Gabrieliui Landsbergiui ir Gitanui Nausėdai,
Baigti versti visą kaltę ant ES institucijų, nes mums uždarys Šengeno įvažiavimą, mes pasirašėme susitarimą, bet nevykdėme savo sienų kontrolės.
Baigtų viešai kreiptis į Irako ir kitas vyriausybes, nes gali paaštrinti Lietuvos ir ES santykius su trečiosiomis šalimis. Dirba ES diplomatai, patylėkite.
Pradžioje pas save reikia susitvarkyti.

stasys       2021-08-6 11:39

Pliurpalas tas Reigardas .

Raigerdas        2021-08-6 10:13

Kaip yra kvailinami žmonės? Tikriausiai dauguma žmonių žino, kad yra grybai. Bet, kiek iš jų žino, kad yra valgomi grybai ir nuodingi? Manau, kad dauguma. Bet štai atsiranda tipas, kuris pradeda įtikinėti, kad musmirė irgi yra valgomas grybas, ir tai, kad musmirė yra nuodingas grybas, tai čia yra tik prietarai. Ir taip mes matome, kad mes esame ne tik maisto vartotojai, bet ir informacijos vartotojai. Mūsų judesiai, mūsų veikla, mūsų santykiai PRIKLAUSO NUO TO, KOKIĄ MES GAUNAME INFORMACIJĄ, KAIP VEIKTI, KĄ VALGYTI, KAIP GYVENTI IR T.T. AR JUMS KAS NORS PAAIŠKINO APIE TAI 1991 METAIS? NE. KODĖL? TODĖL, KAD LIETUVOJE ATSIRADO GUDRUOLIŲ, KURIE PAMATĖ, KAD ŽMONIŲ NEINFORMATUOTUMAS ATNEŠ JIEMS DIDŽIULIUS TURTUS. TAIP IR BUVO PADARYTA. Tie, kurie buvo informuoti pasiėmė tiek, kiek panešti negalėjo, o kiti, kurie informacijos nelaikė pagrindiniu teisingu mąstymo dalyku, tie liko apgauti. IR TEISINGA INFORMACIJA LIETUVOJE TAPO PAVOJINGU DALYKU, NES GALĖJO IŠRYŠKĖTI TIESA. O TIESA YRA NEPAGEIDAUJAMAS DALYKAS VALDŽIAI, GYVENANČIAI IŠ MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ PINIGŲ, nes jie yra vagiami. Dabar, kas skleidžia klaidinančią žmones informaciją? Pirmoje vietoje, tai nusikaltėliai, ir antroje vietoje įvairūs tipai, turintys problemų su proteliu, kurie prie geriausių norų nesugeba perduoti teisingai informacijos. Ji jų protuose iškrypsta, jiems atrodo, kad ji yra teisinga, ir jie pradeda šaukti:“FREEDOM, FREEDOM” (Laisvė, laisvė). Būtent jie jus įkalbinės valgyti musmires ir girs kokios jos yra skanios. Kodėl yra žmonių, kurie jais tiki? Todėl, kad žmonėms nėra paaiškinama, kas yra TEISINGA INFORMACIJA IR KAS YRA KLAIDINGA INFORMACIJA, O APIE TAI, KAS YRA TIESA, MANAU, ŠITO NEŽINO NET VIRŠ 80% MŪSŲ PILIEČIŲ. Todėl kiekvienas pasiųstas Baltarusijos KGB trolis gali pradėti aiškinti, koks yra teisus “mūsų prietranka Batka” ir “koks neteisus yra jūsų G. Nausėda. Lietuviai važiuokite pas pamišusį diktatorių, pulkite ant kelių, ir prašykite Batkos pasigailėti lietuvių”. Ir ką atsakys tas prietranka diktatorius:“Atgailaukite. Rašykite prašymus, prispažinkite, kad klydote ir atgailaukite”. Jis PONAS DIEVAS. Ir tie vargšai lietuviai, neturėdami patikimų informacijos šaltinių iki pat šiandien nesupranta, kad tas PONAS DIEVAS yra paprasčiausias beprotis. Šito nesupranta Baltarusijos deputatai, Teisėjai, Prokūrorai, Karininkai, Baltarusijos pasieniečiai ir dar ten gyvenantys sovietiniai vatnikai, kuriems MELAS yra neatimama jų gyvenimo dalis. Taigi, kas gali išgelbėti žmones? MORALĖ IR ETIKA. TAI FILTRAS, KURIS SUSTABDO NUO KENKSMINGŲ VEIKSMŲ NUSIKALTĖLĮ, NETGI PAPRASČIAUSIĄ SUKČIŲ, SUSTABDO PAMIŠĖLĮ, NES JIS MORALĖS IR ETIKOS REIKŠMĖS SANTYKIUOSE TARP ŽMONIŲ NESUPRANTA. Kaip žmonės yra apgaunami? JUOS APGAVIKAI ĮTIKINA, KAD ĮSTATYMAIS GALIMA BUS SUVALDYTI PROCESUSM VYKSTANČIUS VISUOMENĖJE. Tai yra utopija, mielieji, ir jūs matote kaip dirba mūsų Seimo nariai, kaip dirba vyriausybė, kaip plūsta į Lietuvą diversantai ir šaukia “FREEDOM, FREEDOM”. Mus apmovė, ir mus apgaudinėja šiandien, įrodinėdami, kad musmirė yra valgomas grybas. Rodšildas kažkada tai pasakė, kad tas, kas valdo informaciją, tas valdo pasaulį.

Laba diena       2021-08-6 10:07

Kodel Ponia tik dabar ta tiesa istransliavo????

Raigerdas        2021-08-6 9:27

Na, va. Šiandien vėl gera naujiena: apgręžta dar 100 neprašytų svečių, apgautų diversantų iš Baltarusijos KGB ir Rusijos FSB. Pasirodo galima, ir pagaliau mes matome, kad dar Lietuvoje liko ir drąsių vyrų, kurie gali apginti tėvynę nuo vieno pamišusio dėl valdžios diktatoriaus. Pažiūrėkime, kas yra diversantai:“Diversantai (lot. diversus nukreiptas) – specialiai apmokyti ir parengti specialios paskirties dalinių kariai, galintys vykdyti įvairias operacijas (diversijas, subversijas), dažniausiai veikiantys priešo užnugaryje, sabotuoja ką nors arba stabdo kokių nors organizacijų priešišką veiklą. Diversijų metu atakuojami ne tik kariniai objektai, bet taip pat gali būti ir niokojami įvairūs civiliniai objektai, ypatingos svarbos įstaigos.Informacinių karų metu gali būti atakuojamos ir informacinės sistemos, siekiant sukelti chaosą, skleidžiant dezinformaciją. Diversantai paprastai dažnai dalyvauja ypatingo pasirengimo reikalaujančiuose kariniuose veiksmuose, operacijose; rečiau – revoliucijų ar kontrrevoliucijų metu (Vikipedija). Bet gintis yra vienas dalykas, bet yra pats laikas pereiti į ataką. Jeigu su lėktuvo pagrobimu A. Lukašenka buvo priskiriamas prie teroristų, tai kodėl šie jo veiksmai nėra priskiriami prie terorizmo? Kodėl Lietuva oficialiai neskelbia kovos su su A.Lakšenkos, užgrobusio valdžią neteisėtais būdais Baltarusijoje, vykdomų teroristinių aktų Lietuvos pasienyje? Reikia aktyviai veikti ir Tarptautiniu lygiu ir siųsti per YOUTUBE video, kaip diversantai iš Rusijos FSB ir Baltarusijos KGB, pasinaudodami mususlmonų tikėjimu, sukčiaudami ir apgaudinėdami žmones per turistines organizacijas, įtraukia juos į spąstus, į kuriuos papuolę, jie gali prarasti visas savo santaupas. Kodėl tyli mūsų musulmonai ir nesikreipia į tų šalių tos pačios religijos atstovus? Tą patį gali padaryti ir krikščionys. Kaip prasidėjo 2-asis Pasaulinis karas? 1939 metų rugpjūčio 31, kai Lenkijos karių uniformas vilkintys žmonės užėmė vieną Vokietijos radijo stotį. Dauguma tų užpuolikų buvo nacių kaliniai, kurie buvo įtikinti dalyvauti operacijoje, pažadėjus suteikti jiems laisvę. Diversantai užėmė Gleivico (dabartinių Glivicių Lenkijos vakaruose) radijo stotį ir apie tai paskelbė eteryje lenkų kalba. Šioje operacijoje dalyvavę naciai, kuriems vadovavo Alfredas Naujocksas, keletą kalinių nušovė, o jų kūnai buvo palikti kaip “lenkų invazijos” įrodymas. Žinia apie šį incidentą buvo išplatinta pasaulio žiniasklaidai. Panašios “lenkų” atakos tą pačią dieną buvo surengtos netoli Gleivico buvusiame Vokietijos muitinės poste ir vieno eigulio sodyboje”. Taigi, kas pasikeitė per tą 80 metų? Dabar kitas prietranka diktatorius organizuoja diversijas Lietuvos pasienyje ir pasaulis ir toliau kramto ir spokso, kas bus toliau. O toliau bus panašiai, kaip ir 1940-aisiais. Tai vadinasi, lipti ant to pačio grėblio. Kur čia yra iliuzija? Kad HITLERIS buvo paskutinis diktatorius žmonijos istorijoje. Pasaulis kramto ir spokso į pamišėlių diktatorių žudynes savoje šalyje ir tyliai yra patenkinti, kad tai ne pas mus. Nėra nei vieno mokslinio darbo kaip tokie pamišėliai prasiskverbia į valstybines institucijas ir paverčia jas savu tvartu, o piliečius tvarto gyvuliais. Ir jūs manote išvengti karo su tokiais pamišusiais diktatoriais? Misija beveik neįmanoma, nes diktatorių reikia pradėti tramdyti anksčiau ir uždaryti jį į narvą, kaip pavojingą žvėrį. Kol šito nebus, tol žmonija bus pastoviai ties bedugnės riba. 


Ehrmantraut       2021-08-6 8:06

jeigu nėra politinės valios tai joks mosikavimas popierėliais chuliganui prieš nosį nepadės.

stasys       2021-08-6 7:03

Lietuva vis dar teisinė valstybė todėl privalo vadovautis tomis susutartimis kurios pasirašomos su valstybe o ne , anot kai kuriu komentatoriu , diktatoriumi Lukašenka . Gal Jos jau ir neveikiančios bet kol nėra tam patvirtinimo, oficialiai ja nutraukus kitai pusei , visa tai tik nervu ir politikos karo priemonės . Lietuva įtraukiama į dirbtinai aštrinąma konfliktą  todėl ne visais atvejais pavyks tuos pabėgėlius - turistus atgal permesti per tvorą .Kokie tolesni žingsniai Lietuvos valdžios sprendžiant ta problemą ? Lukašenka žengė sekantį žingsnį uždraudęs ‘turistus’ priimti atgal ..

Jonas       2021-08-5 18:48

nereikia klaidinti zmoniu. Po nuotikiu su lektuvu kuriame skrido Protasevicius Baltarusija denonsavo sios sutarties veikima.

 

 

 

 

 

 

p

 

 

 

 

Raigerdas        2021-08-5 18:25

Vis gi reikia pripažinti, kad Lietuva tapo kvailių valdoma šalis. 20 000 sušaudytų partizanų tikrai yra daug. Buvo sunaikintas gal būt, labai stiprių dvasia vyrų genetinis fondas. Todėl šiandien turime daugybę kvailokų vyriokų, kurie yra pribloškiančiai ir visapusiškai neišprusę arba čia yra krūva anoniminių Baltarusijos KGB stukačių  ir trolių. Gerbiama Margarita Starkevičiūtė aiškiai parašė, kad “ES ir Baltarusijos Respublika yra pasirašiusios readmisjos susitarimą, įsigaliojusį 2020 m. liepos 1 d.”  O štai Anoniminis Baltarusijos KGB trolis “Diktatorius pasakė,  2021-08-5 10:29” perduoda, ką pasakė Baltarusijos diktatorius. Ir ko nori tas Anoniminis Baltarusijos KGB trolis? Štai ko: “Ir reikalauti es biurokratų pradėti derybas su diktatoriumi”. Matyt, daugybę žmonių jau pripratino taikstytis su šmeižikais, melagiais ir dezinformatoriais. DABAR PASAKYSIU VISIEMS RESPUBLIKOS KVAILIAMS, PRADEDANT SEIMO NARIAIS IR BAIGIANT BALTARUSIJOS KGB TROLIAIS: KRIMINALAS PRIPAŽĮSTA TIK 2 DALYKUS - ARBA JIS BIJO IR JIS PAKLUS IŠ BAIMĖS ARBA JIS PRIVERS PAKLUSTI JUS, ĮVARYDAMAS JUMS BAIMĘ. Užteko Lietuvai grąžinti įsibrovėlius į mūsų teritoriją atgal į Baltarusijos teritoriją, kaip psichopatas A. Lukašenka iš karto suregavo:“A. Lukašenka pavedė savo jėgos struktūroms sustiprinti valstybinės sienos apsaugą ir užkirsti kelią jos pažeidimams. „Nuo šios dienos nė viena koja neįžengs į Baltarusijos teritoriją iš kaimyninės šalies – ar iš pietų, ar iš vakarų“, – kalbėjo jis.”-Uždarykite kiekvieną sienos metrą”;“Na, naciai ir viskas, ką dar apie juos pasakyti“, – pareiškė jis” (delfi.lt). Savaime aišku, pusprotis A. Lukašenka meluoja. Bet šiandien tai yra pagrindinis jo darbas - parodyti, kaip jis moka kenkti. Ir jo dėmesys yra tiesiog prikaustytas prie šitų įvykių prie sienos. Grąžinimas atgal parodė, kad tai efektyvu ir diktatorius šito bijo, nes griūva visas jo planas. Tą žalą, kurią jis numatė padaryti Lietuvai, gali apsisukti tokiu bumerangu jam pačiam, kuris jam net nesisapnavo. Taigi, ryžtingi ir efektyvūs žingsniai prieš pusprotį diktatorių, duoda rezultatų. O dabar pažiūrėkite į mūsų kvailių Seimą. Jie kaip avinėliai priima viską, ką jiems pameta Europa. Susidaro įspūdis, kafd jie neskaito priimamų įstatymų. Spaudo mygtukus ir tiek. Jeigu mūsų šalis yra Finansiškai nepajėgi remti ir išlaikyti migrantus, tai nereikėjo ir to įstatymo priimti dėl migracijos. Bet jie bijo pasirodyti, kad mes esame skurdi šalis, todėl jie nori atrodyti prieš Europą labai FINANSIŠKAI STIPRŪS. Jų atlyginimai nepriklauso nuo mūsų skurstančių žmonių finansinės padėties, todėl jie darys tai, kas jiems šaus į galvą. Logikos jų sprendimų reikalingumui šaliai dabartiniu metu jūs nerasite, moralės taip pat, todėl niekas jų galvose nesikeis. Kaip puspročio A. Lukašenkos galvoje niekas negali pasikeisti, taip ir mūsų kvailokų Seimo narių galvose niekas nesikeis. Jie įlindo į Seimą, panašiai kaip tie sienos pažeidėjai, apsimesdami migrantais su šūkiais:“Freedom…Freedom”(Laisvė, laisvė). Valdžia gūžčioja pečiais, nes LGBT irgi šaukia “Freedom…Freedom”. Ir štai tie skurstantys Lietuvoje žmonės privalo išlaikyti šitą armiją dykaduonių, rėkiančių “Laisvės, laisvės”. O jeigu iš Seimo narių asmeniškai ir iš partijų biudžeto taip pat būtų atskaičiuojama už tą išlaikymą, pagal priimtus jų pačių tuos migracijos įstatymus, tada iš karto jie pasidarytų protingesni. Jėgą reikia naudoti ne tik prieš kriminalus, bet ir prieš kvailius ir puspročius. Nieko nepadarysi, nes arba mes žūsime patys, arba parodysime jiems jų tikrąją vietą, t.y. būtent tai, ko jie yra verti.   

 


Istorija nutyli,       2021-08-5 16:43

kad Lenkijos deleguota ministre Ewelina yra savo darbo istorija labiausiai susijusi su etniniu mažumų teisių gynimu.
Ką tai mums sako?

Arnoldas Franckevicius       2021-08-5 16:41

Man irakiečiai visai patinka, Albinui taip pat wink

T0mas J. -> Autorei       2021-08-5 14:19

Argi Baltarusija neatšaukė šios sutarties?

>Kis       2021-08-5 14:18

O kas tu, glušiau? Tas bent tiesą rašo. O tu tik vapi nesąmones apie “fiurerius”.

Kis       2021-08-5 14:00

Kas tos “Lietuviskos jungtunes pajegos”?Svarbiausiai kas tas fiureris apsiskelbes jungtinemis,kas ,kur ir kada atsijungsite?Tokie metosi patvoryje.Lietuva gali gelbeti tik prezidentas ir seimu marso organizacinis komitetas.Kiti prisiplakeliai gal jegu veltui ne eikvoti.

>> Ne į temą...       2021-08-5 13:51

Gal tiek ir supranta, bet kai ką supranta dar geriau: pinigų yra! Tereikia juos lopetomis kasti už visokias, atsiprašant, kaukes ir visokias, atsiprašant, vakcinas. Globalioje Lietuvoje globalus biznis.

Nuogirda       2021-08-5 13:28

Baisu ir pagalvoti, kas būtų, jei konservu prastumta matrona, pati su organizavusi turistus iš Irako ir vėl atsisėstų į Daukantynės sostą. Ir Snoro išvogimo, bei gi indipindi pūslės afera nepasimiršo taipogi…

Ne į tema, bet       2021-08-5 13:13

paskiepykit nors visus 100 proc nors ir po 5 kart - VIRUSAS NEISNYKS o mutuos. Negi valdzios bobos tokios kaušes

Rimtuolis - Žodžio laisvei       2021-08-5 12:58

Šiaipjau tai D. Žalimas yra faktinis valstybės vadovas ( jei kas nepastebėjote ). Taip kad pirmiausia reiktų jį iš tų apsišaukėliškų pareigų išmesti, o tada jau galima galvoti ir apie žinių pagilinimą.

Raimis       2021-08-5 12:31

Juokiasi dabar žydai. Istorija kartojasi. Tik dabar jau su Lietuvos piliečiais. Kaukė - kaip ta geltona žvaigždė ant nugaros, tik ant veido. Dirbti draudžiama, maisto nusipirkti draudžiama. Viešuoju transportu naudotis draudžiama. Ligoninėn net ir su insultu ar infarktu nepriims, nors visą gyvenimą žmogelis dirbo, mokesčius mokėjo… Gal iškart į Panerius sušaudymui. Ten jau paminklas stovi, valstybei nieko nekainuos, tik viena kulka vienam nevakcinuotam. Na dar antra - kad garantuotai negyvas. Iš tų pačių mokesčių mokėtojų pinigėliu

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-5 12:20

Štai kaip veža į Rūdninkus svetimšalius autobusais

https://www.youtube.com/watch?v=LV72xOu-5ys

Pavojus Tautai bei Lietuvai

Paprastasis fašizmas        2021-08-5 12:18

Pasiūlymas vyriausybei: Kas nedraugauja su technologijomis susegti QR auskarus. Tai galėtų atlikti kiekviena veterinarijos vaistinė. Galimybiù pasà turi,ne? Auskarai!!! ( pastovi apeliacija į bandos imunitetà).

Raimis       2021-08-5 12:17

Po tokių vyriausybės viražų, po rugsėjo 13d. išeinant į viešąją erdvę, ant rūbų vertėtų užsisiųti Dovydo žvaigždę su užrašu “Neskiepytas”. Kad papskiepytieji būtų preventuoti apsikrėsti. Bet tame, kad liberų bobinčiaus vyriausybę, už nevykdomą genų inžinerijos planą, bigfarmos vyrukai dulkina visais įmanomais būdais, - tai čia matyt padėti niekuo negalėsiu, matyt tokia ta liberų karma…

Kiek galima kalbėti       2021-08-5 12:01

Kiek dar bus kalbų? Ar nuo jų KAS NORS KEIČIASI?

ha ha!        2021-08-5 11:47

Margarita Starkeviciute siulo diplomatiskai tartis musu valdziukei su Lukosenka? Valdziukei, kuri nelaiko Lukosenkos teisetu vadovu?..

nors uzsukus i https://lt.rubaltic.ru aiskeja, kad derybos visgi vyksta ir Gbrieliui su A.Pranckevicium tereikia pamint savo ambicijas grasinant Batkai naujom ES sankcijom…

tik musu sorosistine spauda keistokai tai interpretuoja…

Diktatorius pasakė,       2021-08-5 10:29

kad laukia es. Ne sankcijų, o realių veiksmų jo naudai. Kol to nebus - tol neveiks sienos susitarimai. Mūsų šaikai, kaip jau įsivardino patys - spardoma į subines iš kairės ir dešinės - tiek stambusis nelegalų verslas, tiek savi pigios darbo jėgos satrapai. Lieka patiems reikalauti, kad iš fon pažadėtų melejardų skubiai būtų pradėtos realios tvoros, ne kokio ten tinklo, tegu ir spygliuoto, statybos. Ir reikalauti es biurokratų pradėti derybas su diktatoriumi. Šaikos “iniciatyvos”, panašu, kaip rytą į ganyklą nenorinčios eiti karvės - raginama eiti greičiau - pradeda sparčiau minti - bet vietoje.

Žodžio laisvė...       2021-08-5 9:14

Turiu didelių priekaištų buvusiam KT pirmininkui p.Žalimui. Ponuli , kiek ilgai ruošiesi kenkti Lietuvai savo žalingomis kalbomis ir samprotavimais. Girdėjau paskutinį tavo kalbėjimą apie atžygiavusius pasaulio klajoklius. Turiu tau patarimą.
Grįžk atgal į universitetą pasimokyti ir pagilinti savo žinias teisėje. Matosi, kad
menkos tavo žinios teisės labirintuose. O dėl to kyla nesusikalbėjimų Lietuvoje.
Matyt, MRU yra nevykėlių prieglauda ?

Raimundas       2021-08-5 8:21

Readmisijai reikalingos diplomatų pastangos, o diplomatų korpusui vadovauja ožiukas ku,atstatęs ragelius, purto barzdelę ir mekena “ neeee, mes nesiderėėėėesimeeeee”.

DD plius DD       2021-08-5 7:04

Grąžinimą sutartis numato, bet bėda ta, kad kaimynų diktatoriui į sutartis giliai ir tvirtai nusispjaut.
Ta sutartis mums gali būti naudinga nebent tuo atveju, kai reikia atsikirsti visokiems pseudosamariečiams. Maždaug- privalote pasirūpinti, užtikrinti žmogaus teises, konstituciją, nebūti ksenofobais ir kt. blablabla.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-5 6:20

Lietuviai, šie metai visuotinio maišto (sukilimo) pradžia. Derinkime planus savigynai: ką ir kaip daryti. Nemaištauti yra pavojinga Tautos gyvybei._

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-5 6:20

Valstybinė užimtumo tarnyba (darbo birža) išvilioja gyventojus iš Biržų iš Lietuvos darbais užsienyje, o žvėriškai per sieną keliaujančius užsieniečius įdarbina Lietuvoje. Tai - tik vienas iš daugelio antivalstybinės veiklos būdų.
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=b159edc1-7e49-49c2-bfe2-ccfc7e97e3fe&itemID=6e956646-9cc8-4b08-be64-293061012abc
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=3f127a04-8f9a-4c65-b581-cb0acc614ab0&itemID=d91cf229-e376-426d-894e-87d8908aec7f
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=e220c05b-0c61-4519-aa99-382d82bcb92e&itemID=940b22d1-c98e-4d01-8003-84b7c040af9e
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=d0902b97-d22d-4709-bedd-94a805eec0bf&itemID=0c9ca07c-8cd1-47c6-8ac7-0d559b9c56f8
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=8b46b755-b677-4b30-813e-e6898f7b35d5&itemID=30fd1d74-363d-4d0b-a3ef-ab469ced1400
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=aa3f27cf-45c3-424b-b938-b969cfc3d952&itemID=c68b0295-732e-4934-b52a-95612aa81636
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=a302386d-6b34-4419-82cd-b78d209737a9&itemID=4609aaf4-c508-424b-85b5-d17efd1ed6ea
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=d80730d0-ec21-4583-9e14-152a083138f9&itemID=004a17c9-c445-4809-95fc-dccbe251a8b4
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=d99f32dd-35b3-4c41-aace-cefae9e6f4ee&itemID=927b9e59-e76f-4be1-be89-892d90032486
***
https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=df91af43-af27-4c56-b0a7-7d9648f5979c&itemID=baae9982-226b-4dc3-beee-2876143c3b44
**********************************
10(!!!) iš 25 siūlomų darbų ne Lietuvoje. Milijonas (pusė visų!!!) darbininkų išvarė bjaurybės ir dar tebevaro (ts-lkd ministrė Monika Navickienė bei kiti panašūs Tautos budeliai). Katastrofa.
_______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių b_a_n_d_i_t_ų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio 5

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-5 6:19

- Seimo apsišaukėlių bei vyriausybės vykdoma veikla (vykdoma bemaž 30 metų!!!) svetimšalių naudai. Tai - antivalstybinė veikla.
- Ką darom ir kaip?
- Visi maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti).
- Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio “ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus]. Jei kitaip, mes š_e_i_m_i_n_i_n_k_a_u_j_a_m_e be seimo tarnybos apsišaukėlių tarnų, be apsišaukėlių vyriausybės tarnybos tarnų. Referendumas yra tik vienas iš g_a_u_s_y_b_ė_s būdų Tautai planuoti laimingą gyvenimą savo namuose bei kurti pavyzdingiausią pasaulyje valstybę Lietuvą (ir be skystablauzdžių NS partijos pagalbos).
________________________________________________________________________
Lietuva - tvirtovė

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.