Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Margarita Starkevičiūtė. Ir vėl turime valdžią, neatliekančią savo pareigų

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 13 d. 8:24

24     

    

Margarita Starkevičiūtė. Ir vėl turime valdžią, neatliekančią savo pareigų

Dar prieš kurį laiką Baltarusijos opozicija viešai informavo Lietuvą ir kitas šalis, jog Baltarusijos režimas renka žmones Irake, kitose besivystančiose šalyse, kad su Baltarusijos valstybinės turizmo agentūros pagalba keliautų į ES per Baltarusiją. Jie turėjo būti atskraidinti į Baltarusiją, ten apgyvendinti, o po to atvežti prie Lietuvos sienos, kuri buvo visai nesaugoma. Dalis tų žmonių tiesiog nežinojo, kad yra gerai apgalvotos operacijos dalis, o dalis jų buvo specialiai parengti smogikai. Po šios –  žmonių kontrabandos – akcijos Baltarusijos spec. tarnybos planavo pradėti ir narkotikų bei radioaktyvių medžiagų gabenimą.

Pasirodžius pirmiems Baltarusijos „turistams“ iš tolimų kraštų, Lietuvos valdžia, nors ir turėjo būti informuota, nustebo, o premjerė paskelbė hibridinio karo prieš valstybę pradžią. Karo atveju, matyt, turėtų būti numatyti ir tam tikri atsakomieji veiksmai?

Bet vietoj to buvo švenčiamos šventės, lakstoma po Europą prašant paramos, grasinama leisti ateiviams keliauti, kur jie nori, ir pagaliau Seimas išėjo atostogauti. Seimo saugumo komiteto pirmininkas išvyko skaityti pranešimo į užsienį.

Prezidentas prašė pagalbos ES vadovų, bet pastarieji, pamatę šalies valdymo chaosą ir sužinoję apie nesaugomą Lietuvos sieną, tyliai išvyko. Nėra jokių pareiškimų ir ES lygmeniu, nors ES savo sienas apgins. ES yra viena iš pasaulio lyderių, jos užsienio politikos kryptis – susitarimai su kitomis šalimis sprendžiant konfliktines situacijas.

Paskelbusi karą, premjerė dingo iš viešumos, nebuvo galima rasti ir krašto apsaugos ministro. Paklausti kariškiai gūžčiojo pečiais –  ką turi daryti paskelbus hibridinio karo pradžią, jie nežinojo.

Paprasčiausias sprendimas –  pasiklydusius ar suklaidintus užsienio turistus stabdyti prie sienos ir nukreipti atgal į šalį, kurioje poilsiauja, t.y. į Baltarusiją. Na, ko tik nepasitaiko – būna, ir paklysta žmonės.

ES turi palydovinę sistemą „Copernicus“ – ji naudojama ir išorės sienoms stebėti, tad potencialius sienos pažeidėjus buvo galima sustabdyti vos jiems priartėjus prie Lietuvos sienos. Jei tik būtų tinkamai koordinuojama. Bet koordinatorių neatsirado.

Vietoj to nuo pirmos darbo dienos neadekvačiai besielgianti vidaus reikalų ministrė paskelbė paklydusius žmones pabėgėliais ir pradėjo reikalauti iš savivaldybių užtikrinti jiems tolesnes poilsio sąlygas bei skirti lėšų jų išlaikymui.

Po šio hibridinio karo paskelbimo tapo aišku, kad pagrindiniai Lietuvos gynybos padaliniai yra ne kariuomenė, bet pasienio gyventojai. Deja, ir jie tai sužinojo per vėlai ir nėra pasiruošę tam darbui. O jų dar laukia galima kova su narkotikų ir radioaktyvių medžiagų kontrabanda. Be to, politikai ir jų viešųjų ryšių įmonės jau spėjo juos apšaukti rasistais, nesuprantančiais kitų šalių problemų.

Reikia pažymėti, kad pastaruoju metu trečiojo pasaulio šalyse nuotaikos yra žymiai pasikeitusios –  jauna ir energinga tų šalių visuomenė sėkmingai plėtoja savo verslą, noriai bendradarbiauja su ES prekybos srityje. Bet neišmanantys Lietuvos politikai ir žurnalistai juos vis dar laiko potencialiais migrantais, paramos prašytojas, tuo žeisdami tų šalių savigarbą.

Sakoma, kad vien pastaruoju metu Lietuvos sienos apsaugos stiprinimui išleista daugiau nei 140 mln. eurų ES lėšų. Pirkta katerių Graikijos sienai saugoti , neskraidantys dronai, todėl prašyti ES papildomos pagalbos tiesiog nėra kaip. Kur išleisti tie pinigai, irgi nežinoma – siena nėra net minimaliai apsaugota.

Todėl atėjo laikas visuomeninėms organizacijoms kreiptis į Generalinę prokuratūrą dėl viešojo intereso gynimo ir prašyti patraukti atsakomybėn buvusius ir esamus Lietuvos vadovus-prezidentus, Seimo narius, premjerus, krašto apsaugos ir vidaus bei užsienio reikalų ministrus, Valstybinio saugumo komiteto, STT, pasienio apsaugos ir policijos vadovus kaip sulaužiusius duotą priesaiką, netinkamai atlikusius pareigas, dėl ko pavojuje atsidūrė visa valstybė ir jos piliečiai. Kiek atmenu, valstybės sienos apsaugą sistemingai tvarkė tik prezidento V. Adamkaus kadencijos metu.

Nėra jokių abejonių ir dėl Baltarusijos demokratinių jėgų sėkmės – jie jau būtų nugalėję, jei ne patarimai, sureikšminę taikingų akcijų vaidmenį – Lietuvos pseudo ekspertams prireikė nuotraukų savo rinkimams.

Laimėjus rinkimus, delsti negalima – iškart reikia eiti į valstybės įstaigas ir pradėti vadovauti. Taip darė 9-tojo dešimtmečio Lietuvos demokratinių pertvarkų iniciatoriai. Tai būtų suveikę ir Baltarusijoje.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2021-07-14 16:26

Aš suprantu, kad tiesos.lt redakcijai reikia tų visokių paspaudimų skaičiaus, bet gal galima kažkaip tai apriboti trolius iš Baltarusijos KGB? Juk juos yra lengva atpažinti. Jie visi gieda tą pačią dainelę:“Mūsų saulė Batka yra nekaltas avinėlis, kaltas Landsbergis, Grybauskaitė, Europos Sąjunga, JAV, amerikonai, Lietuvos valdžia” ir t.t. Panaši metodika buvo 1937 metais Lietuvoje, kol viduje organizavosi vietiniai komunistai. Kviečiu ir pastovius komentatorius būti aidesniais ir pastebėti “migrantus” iš Baltarusijos KGB ir Rusijos FSB. Štai pažiūrėkite kaip jie atrodo:“Vytas     2021-07-14 11:31 “Valdzia” dirba gerai ir netgi labai gerai. Tiesiog dauguma zmoniu nesupranta kokie ju tikslai. O vienas is ju tikslu yra uzpludyti Lietuva spalvotais imigrantais.
Ir dar, neapsigaukite, Rusija dirba ranka i ranka su ES ir musu “valdzia” bandydami laisva Baltarusija istumti i Putino glebi”. Supraskite pagaliau, kad visi troliai ir mūsų vietiniai pamišėliai niekada nerašys nieko konkretaus. Jų tikslas - kelti sumaištį, paniką ir neapykantą bet kokiai valdžiai, kad pas mus kiltų kuo daugiau riaušių, ir kažkokiu momentu galima būtų čia organizuoti teroro aktą ir suversti viską “migrantams”, kaip tai buvo paskelbta apie bombą lėktuve, kurią, neva, padėjo HAMAS. Supraskite pagaliau, kad Rusija jau infiltravo į Azijos ir Afrikos šalis daugybę savo agentų. Jie tuos žmones pasiuntė iš tų Azijos respublikų. Kodėl, pavyzdžiui, iš Kongo? Taigi, ten buvo pilna TSRS laikais komunistų. Kodėl iš Sirijos irgi aišku. Kodėl iš Irako irgi aišku. Pusprotis A. Lukašenka iki tokių dalykų nesusigalvos. Čia tokį pasiūlymą, galimai davė Rusijos FSB, nes jie turi patirtį, organizuojant pabėgėlių srautus į Europą. Nebūkite abejingi Baltarusijos KGB agentams ir vietiniams lietuvių jabatkoms, kurie, gal būt, dalyvavo cigarečių kontrabandoje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-14 14:54

Sulaikėme perbėgėlius Vilniuje va taip va čia https://www.youtube.com/watch?v=Ec5yezZycwg

Vytas       2021-07-14 11:31

“Valdzia” dirba gerai ir netgi labai gerai. Tiesiog dauguma zmoniu nesupranta kokie ju tikslai. O vienas is ju tikslu yra uzpludyti Lietuva spalvotais imigrantais.
Ir dar, neapsigaukite, Rusija dirba ranka i ranka su ES ir musu “valdzia” bandydami laisva Baltarusija istumti i Putino glebi.

Raigerdas        2021-07-14 10:39

Savaime aišku, kad gerbiama Margarita Starkevičiūtė parašė viską labai teisingai. Bet žiūrėkite, mielieji, 30 metų mes bandome ištaisyti tą kreivą valdžią mūsų šalyje, o ji nesitaiso, kaip koks narkomanas, kuris sako:“Aš neturiu problemų, tai jūs turite problemų”. Taigi, jūs norite perauklėti Gabrielių Landsbergį, bet jis yra neperauklėjamas. Taip pat, kaip ir kiti į valdžią užsiropštę tipai, kurie su savo maniakališka vaizduotės sistema siekia naudos, pirmiausia, sau, o jau tie piliečiai tai palauks. Palauks, nes nėra jiems ko per daug kur skubėti. Dabar pažiūrėkite į šitą valdymo sistemą. Nei vieno Seimo nario atlyginimas nepriklauso nuo to, kokia yra ar bus padėtis Lietuvoje. Tai, kam jiems stengtis, jeigu jie gali nesistengti? Atlyginimas vis vien bus gautas. Ir jeigu net Lietuvoje būtų didžiulė epidemija ir išmirtų net pusė Lietuvos gyventojų, jiems atlyginimas būtų išmokamas be trikdžių. Apie pusė Lietuvos suka galvas, kaip jiems išgyventi, jie tokios problemos neturi, nes pridėkite dar privilegijas ir gausite atlyginimą arti 10 000 Eu. Sakykite prašau, ar tikrai Lietuvoje neliko mąstančių žmonių ir inteligentų, kad jie nesupranta, kad G.Orwell savo “herojus” “Gyvulių ūkyje” pavadino kiaulėmis ne šiaip sau, o todėl, kad tai įvyks su bet kokia visuomenė, kuri leis save durninti, kuri TOLERANTIŠKAI ŽIŪRĖS Į ŠIĄ PAGRINDINĘ PARŠŲ KARALIAVIMO GALIMYBĘ: “VISI GYVULIAI YRA LYGŪS, BET KITI YRA LYGESNI”. Kam G. Orwell parašė šią satyrą? Jis parašė tam, kad žmonės darytų kažką, kad neleisti kiaulėms jiems vadovauti. O ką tie žmonės, kuriems jie parašė? O jie, pasirodo, kad negirdi. Jie nori perauklėti kiaules. O kaip yra “auklėjamos” kiaulės? Jūs užmiršote? Ar jūs vis dar tikite, kad kiaulę galima išauklėti ir priversti ją tarnauti visų kitų “gyvulių” labui? Tai visiška utopija. Bet žmonės tiki paršų pažadais ir žodžiais ir jie tai žino, todėl jų negaili. Jūs tik pagalvokite, paršai susikūrė tokią sistemą, kai jie gali 4 metus daryti, ką nori, kur nėra jokios atsakomybės, o jeigu pralaimės rinkimus, tai čia jokia bėda, nes po 4 metų jie vėl bus valdžioje. Ir taip dar sekančius 30 metų, kol Lietuva pradės nykti negrįžtamai. Klausykite, manau, kad komunistai, pamatę tokią valdymo sistemą be atsakomybės, tikriausiai net į Dievą būtų pradėję tikėti ir netgi aikčioti:“matote, kokį stebuklą valdžia sukūrė sau Lietuvoje, tai net daugiau už komunizmą, nes tik vis gauni, gauni, gauni tų pinigų, kikeni sau, pasakai koks blogas tavo oponentas kitoje partijoje, ir spaudai mygtukus”. Pavyzdžiui, Tomas Tomilinas, pats į Seimą pateko per “valstiečius” ir balsuoja už partnerystės įstatymo priėmimą, nors pats apie tai neišmano nei bū, nei mū. Bet nuo jo kvailos demagogijos ar atlyginimas jo sumažėjo? Nei kiek. Jis teigia, kad jis “turi savo nuomonę”. Tai už ką mokamas atlyginimas Seimo nariui? Už tai, kad jis “turi savo nuomonę”. Kam dar Lietuvoje mokoma už tai, kad jis “turi savo nuomonę”? Manau niekur, tik Seime. Taigi, mieli ponios ir ponai, kodėl mes toleruojame tą paršų veikimo metodiką, pagal kurią “visi gyvuliai yra lygūs, bet paršai yra lygesni”?

>> 22:54       2021-07-14 10:01

Ar užslaptinti, ar ne, gal dabar ir nėra tokio didelio skirtumo. Čmilytės, Armonaitės kilmė neužslaptinta, ir kas iš to? Pagal Landsbergių šeimos ir daugelio kitų elgesį irgi nesunku atspėti, iš kur kojos dygusios. Tegu jie ten sau slaptinasi, jei tebemano tebesą slapti, o mes dabar turime atidžiai stebėti jų DARBUS ir patys priešpastatyti kitokio elgesio ir, svarbiausia, kitokių idealų praktiką. Nepavydėti jiems tų laikinų ir nykstančių turtų, bet kurti kitokius, pagarbius, lygiateisiškus ir draugiškus santykius visuomenėje, ir materialinė gerovė ateis savaime. Paremti aktyvius ir dorus žmones, išmokti atskirti praktišką kalbėjimą nuo propagandos ir nesileisti įbauginamiems jokiu pagrindu: nei Putinu, nei Lukašenka, nei kovidu, net nei klimato kaita. Viskas priklauso nuo mūsų. Didžiausias mūsų priešas mūsų pačių galvose, su juo ir turime kovoti. Pagalvoti, kur ir kada klydome, ką darėme ne taip, ir atsiimti savo valstybę - ramiai, oriai, be kraujo praliejimo ar kitokių nesąmonių. Tai įmanoma. Taigi ne ,,viskas”. Viskas bus tik tada, kai mirsime, bet ir mirsime ne Amžinybei, bet tik šiam gyvenimui. Taigi aukštyn nosį!

Rašykim ŠS aktyvui       2021-07-13 23:27

Aš lietuviškai smile ir aiškiai rašiau protaujantiems pažistamiems žmonėms,prašiau kad jie kritiškus, argumentuotus svarstymus dėl ŠS eisenos perkėlimo į nedarbo dieną siųstų ŠS aktyvui. ŠS svetainėse yra ne mažiau 50 e-mailų ir pavardžių  (aibę adresų ten rasite).
Parašiau asmeninį laišką daugumai ŠS aktyvo , išdėsčiau savo svarstymus, sugaišęs nemažai laiko ŠS aktyvo adresų persikėlimui į savo paštą. (Jie tyli,nes užsiėmę ar ilsisi po imigrantų gaudymo akcijos…Gal kada kaip nors sureaguos. Tokių laiškų jie turėtų gauti ne vieną, bet spėju, kad kol kas parašiau tik aš vienas…Sprendžiant iš eilės (ne ŠS adresatų...) pažistamų laiškų man ar komentuotojų nuomonių tiesos.lt portale,lietuvių protas labai keistas ir patogus ONS išlikimui ir pokyčių nebuvimui.. Esu racionalių veiksmų žmogus, todėl stebiuosi visuomeniškų žmonių , švelniai tariant, nelogiškumu…:). Nei vienas nepasidžiaugė (nepasigyrė...) įvykdęs mano protingą, konstruktyvų prašymą . Atvirkščiai- pažistami ar nepažistami keistuoliškai vėl rašo man…Kur dingo žmonių  sveikas ,adekvatus elgesys? Rašo man, o ne ŠS žmonėms tuo klausimu, dėsto savo pritariančias nuomones ar diskutuoja su kitais 11 d.  šalininkais, arba skatina mane rašyti jų nuomones už juos pačius…
Gal gali man kas paaiškinti, kas atsitiko mūsų protams, kad dauguma, net visuomeniškų žmonių, elgiasi neadekvačiai ir NEPROTINGAI??? Mato, supranta ,kad gali būti su renginio skaitlingumu šnipštas 10 d. , bet nesiunčia, mano raginami, savo asmeninių perspėjančių laiškų ŠS aktyvui, kad jie apsispręstų perderinti ŠS Manifestaciją iš darbo dienos į nedarbo dieną. Gerbiamieji, dar kartą prašau , rašykite ŠS aktyvistams , o ne man…:)
Algirdas

Rašykim ŠS aktyvui       2021-07-13 23:26

Aš lietuviškai smile ir aiškiai rašiau protaujantiems pažistamiems žmonėms,prašiau kad jie kritiškus, argumentuotus svarstymus dėl ŠS eisenos perkėlimo į nedarbo dieną siųstų ŠS aktyvui. ŠS svetainėse yra ne mažiau 50 e-mailų ir pavardžių  (aibę adresų ten rasite).
Parašiau asmeninį laišką daugumai ŠS aktyvo , išdėsčiau savo svarstymus, sugaišęs nemažai laiko ŠS aktyvo adresų persikėlimui į savo paštą. (Jie tyli,nes užsiėmę ar ilsisi po imigrantų gaudymo akcijos…Gal kada kaip nors sureaguos. Tokių laiškų jie turėtų gauti ne vieną, bet spėju, kad kol kas parašiau tik aš vienas…Sprendžiant iš eilės (ne ŠS adresatų...) pažistamų laiškų man ar komentuotojų nuomonių tiesos.lt portale,lietuvių protas labai keistas ir patogus ONS išlikimui ir pokyčių nebuvimui.. Esu racionalių veiksmų žmogus, todėl stebiuosi visuomeniškų žmonių , švelniai tariant, nelogiškumu…:). Nei vienas nepasidžiaugė (nepasigyrė...) įvykdęs mano protingą, konstruktyvų prašymą . Atvirkščiai- pažistami ar nepažistami keistuoliškai vėl rašo man…Kur dingo žmonių  sveikas ,adekvatus elgesys? Rašo man, o ne ŠS žmonėms tuo klausimu, dėsto savo pritariančias nuomones ar diskutuoja su kitais 11 d.  šalininkais, arba skatina mane rašyti jų nuomones už juos pačius…
Gal gali man kas paaiškinti, kas atsitiko mūsų protams, kad dauguma, net visuomeniškų žmonių, elgiasi neadekvačiai ir NEPROTINGAI??? Mato, supranta ,kad gali būti su renginio skaitlngumu šnipštas 10 d. , bet nesiunčia, mano raginami, savo asmeninių perspėjančių laiškų ŠS aktyvui, kad jie apsispręstų perderinti ŠS Manifestaciją iš darbo dienos į nedarbo dieną.Gerbiamieji, dar kartą prašau , rašykite ŠS aktyvistams , o ne man…:)
Algirdas

viskas       2021-07-13 22:54

užslaptinta 75 metams,taip kad pamatysime ko nemate, šitie vykdys duotas užduotis sugriauti valstybę,kas šiuo metu labai gerai matosi: išvyti darbingi i užsienius,mokyklos naikinamos,smulkiam verslui sudaromos salygos žlugimui.Viskas tik savo hebrai,draugeliams, giminėms,ES skirtos lėšos suvažiuoja i ju kišenes, mes tik kruopeles gaunam.

Kazys       2021-07-13 22:40

Taigi tapau išdaviku ,vatnyku .Komentaruose tai vyksta greitai. Bet kaip gerbiami ponai štai ši ponios Margaritos citata: Reikia pažymėti , kad pastaruoju metu trečiojo pasaulio šalyse nuotaikos yra žymiai pasikeitusios-jauna ir energinga tų šalių visuomenė sėkmingai plėtoja savo verslą, noriai bendradarbiauja su ES prekybos srityję. Bet neišmanantys Lietuvos politikai ir žurnalistai juos vis dar laiko potencialiais migrantais, paramos prašytojais, tuo žeisdami tų šalių savigarbą:

Raimis       2021-07-13 19:07

Inicijuoti, siekti, pradėti, užtikrinti, kreiptis… O tokia de*bile kaip Cmil ar Šimonytė dar galetu nusikaltėliams sienos pažeidėjams kojas nuplauti, vandenį išgerti ir į užpakalį pabučiuoti. Po galais, ta valdžia tik to ir verta…

neliustruoti dirba bei vadovauja       2021-07-13 18:25

bus tik blogiau

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-13 17:59

Apsišaukėlius vienaląsčius seimagyvius, lauk iš seimo.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-13 17:57

- “ES turi palydovinę sistemą „Copernicus“ – ji naudojama ir išorės sienoms stebėti, tad potencialius sienos pažeidėjus buvo galima sustabdyti vos jiems priartėjus prie Lietuvos sienos. Jei tik būtų tinkamai koordinuojama. Bet koordinatorių neatsirado.”
- Šeimų sąjūdis gyrė ir palaikė pasieniečius su tokia aparatūra? Absurdas
__________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 liepos 13

Jūs tikite,       2021-07-13 16:04

kad tai Lukašenkos planas, o ne pačių konservų? Jie ką - nežino, kad privalo saugoti teritorijos vientisumą ir sienų neliečiamybę? To padaryti ,,negali”, nes nenori. Kada tai parsidėjo? Ar ne po to, kai žmonės pradėjo protestuoti prieš jų brukamus įstatymus? Tai dabar šekit - ir dėmesiui nukreipti, ir ekonomikai pakenkti, ir baimei atnaujinti (kovido šiuo metu mažai kas bijo). Pasprogdins arabų teroristai kad ir kokią autobusų stotelę, ir niekam nebus įdomu, ką ten seimas su vyriausybe veikia. Kas galėtų paneigti, kad konservai patys nesusitarė su Lukašenka, kaip jam atsikratyti nepageidaujamų asmenų? Lukašenka diktatorius? O kai važinėjosi su Kubiliumi planuodami Astravą - nebuvo diktatorius? Atmerkite akis, žmonės, ir pradėkit atpažinti tikruosius savo priešus.

Vadinamoji ,,valdžia"       2021-07-13 15:21

Baltarusiją, matyt, laiko ES šalimi, todėl stabdyti invazijos niekada nesiryš. O Kubilius ES šalimi laiko ir Rusiją, nes peza apie demokratiją prie Smolensko. Juk visoje ES galioja laisvo judėjimo principas. Taigi joks Lukašenka mums nekenkia, jokia Rusija nepuola, tiesiog konservatoriai vykdo savo tautos ir valstybės naikinimo darbą. Sveiki atvykę, ekonominiai migrantai, sveiki atvykę, islamo teroristai, o gal jau ir sveiki atvykę Vagnerio samdiniai! Gal kur nors krūmuose jau ir uniformos paslėptos… iki pilno sukomplektavimo. Beje, iš apgyvendinimo ir sotaus šėrimo vietų jau yra pabėgusių. O kur jie nubėgo - apsimesim, kad nežinom.

Beje,       2021-07-13 15:00

kaip sekasi Šeimų sąjūdžiui Druskininkuose? Nerandu informacijos. Ar juos iš ten ,,mandagiai” išprašė, ar tebebudi?

Tas staska       2021-07-13 14:57

ne tik pedofilas, bet ir išdavikas. Beje, nesistebiu. Kazys, rodos, raštingesnis už staską, vadinasi, išdavikas ne iš kvailumo, bet iš idėjos. ,,lietuvėlei” iš mažosios raidės - puikiausias to įrodymas. Taigi M. Starkevičiūtė daugiau negu teisi. Ypač pavojinga, kad šitiek ,,žaliųjų žmogeliukų” turim šalies viduje. Ar Prezidentas neturėtų pareikalauti Šimonytės atsistatydinimo, kol dar ne per vėlu? O mums visiems - ne žiopsoti išsižiojusiems ir klausytis visokių išvedžiojimų apie ,,negalėjimą nepriimti”, bet skubiai galvoti, ką daryti patiems, neturint oficialios valdžios. Ta ,,valdžia” visa pabėgtų, kai pamatytų, kad vaizduoti, jog viskas gerai, jau nebeišeina. O mes juk liksim. Vėliau partizaninis karas kainuotų šimtuskart brangiau negu šiokios tokios pastangos dabar.

stasys       2021-07-13 11:39

Autorė aiškiai nesigaudo situacijoje. Lietuva taip sąžiningai prisidėjo prie sprendimų suvaldant emigracijos problemas kitose šalyse , kad dabar reikalauti kažko mums padėti realiai susidūrus netgi ranka nekyla .Kaip sauksi taip ir atsilieps o tie išleisti šimtai milijonų sienos apsaugai gana menki pinigai jei žinai kiek kainuoja vienas malūnsparnis su jo eksploatacija metams .Jūs pilnai suprasčiau jei tą klausimą butumete susiejusi su nelegalia kontrobanda iš Baltarusijos , su kuria mes iš sostinės taip neefektyviai kovojame daug metų ..o dabar tai tik moteriškas noras kažką teisti matant riedancias galvas .

Povilas       2021-07-13 11:24

Darosi aišku, kodėl ukrainiečiai nesugebėjo pasipriešinti, kai žalieji žmogeliukai užėmė jų Krymą.
Dabar pas mus tas pats.
Kažkokie neaiškūs žmogeliukai per sieną laisvai eina į Lietuvą ir niekas nežino ką su jais daryti.
Kas gali garantuoti, jog vieną dieną, kai specialiai paruoštų žmogeliukų susirinks pakankamas kiekis, tie žmogeliukai neperims valdžios?

Raimundas       2021-07-13 11:16

Nesutinku, mes valdžios visai neturime, turime tik globalistų instruktorius, per kuriuos jie bando mus valdyti.

tiek       2021-07-13 10:48

visai pritariu Starkevičiūtei,nėr čia ko aikčiot. VISUS esamus ir buvusius atsakingus už valstybinės sienos apsaugą būtina teisti . Politikus - imtinai. O kaipgi - kur dingo milijonai sienos apsaugai organizuoti ,kai siena visiškai neapsaugota?

Lietuva tampa kelių       2021-07-13 10:05

grupuočių monopolija.Gynybai skirtos lėšos atitenka užsienio koncernams už padėvėtus ginklus ir paplojimą per petį.

Kazys       2021-07-13 9:44

Na ir prirašė jovalo šita ponia. Jeigu ir visi politikai pas mus taip galvoja tai reiškia pipiec lietuvėlei.

Vakar išeinantis       2021-07-13 9:14

Šiaulių ligoninės direktorius atvirame laiške aiškiai įvardino Lietuvos medicinos esmę,-ligoninės monopolizuojamos daktarų patogumui ir pacientų nepatogumui.Tai toliau ruošiasi daryti konservatorių valdžia.Kam reikalinga tokia medicina,kuri nesirūpina tautos gyvybingumu,sveikata ir leidžia jai pagreitintais tempais išnykti?Tai prasilenkia ir su žmoniškumo supratimu,bendromis moralės normomis.Ir tokie procesai raudona linija vystomi per visas sritis,įskaitant ir saugumą.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.