Mantas Adomėnas: Konservatorių vadovai nepasitiki partijos narių sąmoningumu

Tiesos.lt redakcija   2014 m. spalio 4 d. 11:31

20     

    

Mantas Adomėnas: Konservatorių vadovai nepasitiki partijos narių sąmoningumu

Tautos sąmoningumu seniai nepasitikinčios Tėvynės sąjungos narys Mantas Adomėnas viešai pasipiktino tuo, kad partijos vadovai nepasitiki partijos narių sąmoningumu. Keista: o kodėl turėtų? Argi eiliniai konservatoriai niekad nėra balsavę už buvusius komunistus? O apie tautą, balsuojančią už komunistus, vienas partijos lyderių yra išsakęs aiškią nuomonę.

Tiesos.lt siūlo susipažinti su konservatorių Vilniaus skyriaus vadovo Manto Adomėno partijos kolegoms išplatintu laišku:

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionys demokratų (TS-LKD) partijos narys išplatino vieša laišką kolegoms, kuriame teigia, kad pastaruoju metu partija tarsi susiskaldžiusi, nes vis dar nėra aišku, kas atstovaus sostinės mero rinkimuose.

„Rašau Jums mūsų partijai Vilniuje nelengvu metu. Neseną Ingridos Šimonytės pirminį sutikimą kandidatuoti lydėjo nuoširdus partiečių entuziazmas ir įtikėjimas priartėjusia pergale, o jos pasitraukimas iš galimų kandidatų sukėlė neišvengiamą nusivylimą ir abejones. Šiame kontekste ypač nesuprantami atrodo vieši pareiškimai, kurie skaldo ir silpnina, o ne telkia ir vienija. Partijos vadovybės nariai paskelbdami kvietimą Prezidiumui „iš viršaus“ nuleisti Vilniui kandidatą į merus, turėtų prisiimti atsakomybę dėl to, kad viešai rodo nepasitikėjimą Vilniaus skyrių sprendimais ir skatina partiją tapti vidinių rietenų arena, kai būtina susitelkti rinkimų kovai“, – laiške teigia M.Adomėnas.
Politiko teigimu, bet kokiu atveju partija turi būti suinteresuota išsirinkti stipriausią kandidatą mero rinkimams.

„Nesuprantami tokio kvietimo tikslai – niekam Vilniaus Sueigoje nekyla nė abejonės, kad reikia svarstyti ir kviesti kuo stipresnius kandidatus tiek į sąrašą, tiek į mero poziciją; tai jau buvo daroma kviečiant Ingridą Šimonytę. Kaip teisingai pastebėjo partijos pirmininkas Andrius Kubilius, kandidatą į merus „turės rinktis ir tvirtinti partijos Vilniaus miesto skyriaus nariai“. Labai rimtai žiūriu į tai, kad ne kas kitas „viršuje“, o būtent Vilniaus skyrių nariai priims šį sprendimą ir tvirtai tikiu, kad jie spręs taip, kaip geriausia Vilniui. O noras darant spaudimą per žiniasklaidą primesti savą kandidatą liudija nepasitikėjimą partijos demokratinėmis procedūromis, nepasitikėjimą partijos narių sąmoningumu ir jų ryžtu siekti pergalės“, – teigė politikas.

M.Adomėnas savo laiške taip pat kvietė partijos kandidatą į sostinės merus rinkti demokratiškai, o ne „nuleisti iš viršaus“, bet to, partija turi susitelkti, o ne skaldytis prieš laukiamą politinę kovą.

„Kandidato į merus klausimą spręskime demokratiškai, mūsų bendruomenėje. Kviečiu šiame procese dalyvauti visus, kuriems iš tikrųjų rūpi Sostinės ateitis. Svarbiausia viena – kad mūsų kandidatas į merus ir visa mūsų savivaldos komanda jaustųsi bendraminčių bendruomene, pati atsakingai priimanti sprendimus ir pati juos įgyvendinanti. Drauge būtina, jog ji patirtų vieningą stiprų palaikymą ir iš partijos vadovybės“, – laiške kolegoms teigė M.Adomėnas.

Šaltinis: alfa.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tadas       2014-10-7 1:08

Vadovai teisūs,nes tik ,labai dideliu idiotu reikia būti,kad patikėti konservatorių vadovais,o kas apie tai tikrai žino,jei ne vadovai.

Ergo       2014-10-6 9:30

Ši partija - tai nukvakusių bobelių dešimtukas…O Adomėnas - labai slidus tipelis, grynas postų gaudytojas. Niekaip nesuprantu, kam reikėjo Platono išmintį Anglijoje kalti, jeigu tos išminties jo gyvenime nė su žiburiu nematyti. Štai Puteikis - tikras valstybės vyras. Paliko tą vadinamąją konservatorių partiją ir tikrai nepražus.

ruta       2014-10-5 18:14

Keista , Adomenas labai dziugavo , kai Landsbergis nuleido is virsaus panele Grybauskaite , i prezidento posta , o kai savo subin* parupo , tai prisimine apie demokratija , na ir keisti tie konservatoriu atstovai , kiek pas ju daug ‘tiesos’ ir ‘demokratijos’ standartu .
Na , is kur atsiranda ir kas aukleja tokius subjektus su tokiom ‘vertybem’?
Ar ‘gnyda ’ jau gimdoje susiformuoja ?

kacius Raigerdui       2014-10-5 16:20

O kur reikia jumoro, jis galėtų suvaidinti Šventajame miške (Holivude) ŠIKANTĮ KATINĄ, kurioje jis tikrai liktų nepakartojamas, išgarsintų Lietuvėlę ant viso svieto. Tik bėda, kad konservatorių vadovai nepasitiki jo sąmoningumu!

Raigerdas        2014-10-5 15:41

Bet, kaip atsiduoda komunistine ideologija to M. Adomėno žodžiai, tai vos galiu iki galo perskaityti tą jo komunistinio stiliaus kūrybą. Komunistinis mąstymas yra komunistinis mąstymas ir niekur nuo jo nepabėgsi. Daliai rusų, net gyvenant užsienyje, yra sunku integruotis į ten esamos šalies kultūrą, nes trukdo praeityje įgyti komunistinio mąstymo šablonai. M. Adomėnas labai tiktų Rusijos Dūmoje ir galėtų būti Žirinovskio partijoje. Galėtų važiuoti į susitikimus su liaudimi ir rėžti kalbą neblogiau, nei tai daro Žirinovskis. Stebiuosi, kokių tik čudų nesulenda į tuos politikus. Atėjo laikas pagaliau, kad pradėti aiškintis, kas, galų gale, yra politikas. Ar Jurgis Razma yra politikas? Jis primena nevykėlį klouną, kuris bando prajuokinti vaikus vaikų darželyje. Bet, tėvai, man atrodo, nustebtų, kad vaikai juoktųsi ne iš to, ką bando suvaidinti Jurgis Razma, bet iš tų jo nevykusių triukų. Na, M. Adomėnas, galėtų klouną suvaidinti mokyklinukams, o kartais ir studenčiokams. Pati geriausia rolė, kurioje jis tikrai liktų nepakartojamas, tai kokiame nors rimtame, dramatiškame epizode, kur nereikia jumoro, jis galėtų suvaidinti KOMUNISTĄ. Jam netgi grymo jokio nereikia. Sėkmė tikrai garantuota, bet pats vaidinimas turėtų vykti Grūto parke, ne stovinčio, o sėdinčio Lenino fone. Tokį dalyką ir aš ateičiau pafilmuoti.

palanga, Sąjūdis 1988 m.       2014-10-5 13:46

Nusiimk tą sumautą peteliškę, Adomėnai, čia ne UK Lordų rūmai: mažiau vaizduoki kembridžiste, o realiai pamilki paprastus žmones ir jų bėdas.

Nebebalsuoju uz konservatorius       2014-10-5 10:34

Paskutini karta balsavau uz tslkd per praejusius savivaldos rinkimus. Po to, po kubilinio nihilizmo, is tokiu kaip as pasimaitino dk, valstieciu, puteikio ir dar velniaizin kokie elektoratai. Ar ne laikas butu susikurt naujai normaliai desiniajai partijai, manau ji iskart atsikastu solidzia rinkeju dali.

Ui gvalt       2014-10-5 10:12

ratuite konservinė vadovybė nepasitiki Adomėnu.  Kas gali paneigti, kad ši sukelta Adomėno beliberda nėra paprasčiausia viešiųjų ryšių akcija. Matote, kokia bloga konservinė vadovybė, o aš ohoho koks gerietis, tik rinkit vilniečiai mane, aš pats geriausias konservas. O kiek tokių konservų geriečių buvo Vilniaus mierais? Buvo ir viliukas navickiukas ir psiciatriukas alekniukas, o kur dabar jie. Gerų neišmeta, kaip muses iš barščių. Man ne vilniečiui žiurin iš toliau koktu darosi kai pasižiūri ką renka vilniečiai. Vien tik saldiabalsiai, aštraliežiuviai, kaip Vilius Navickas, Alekna, Zuokas, dabar lenda į mierus Adomėnas, dar paimkit liberastinius Šimašių, Steponavičių ir kitus iš konserv-liberastinės gaujos ir turėsit dar keletą metų ko pasiskaityti ar pasiklausyti linksmų žinių apie jų darbelius. Sėkmės.

Jules       2014-10-4 20:22

Ir teisingai daro, kad nepasitiki, nes pirmasis sąrašinis dvidešimtukas turi labai išreikštą išdavystės geną - polinkį tarnauti priešui, LDDP, socialdimokratams ir pan. Kiek Jūs galite tyčiotis iš paprastų žmonių meluodami ir demogijas varinėdami nuo ryto iki vakaro?

Gal        2014-10-4 20:17

atsivertė?Kai kitus žemina,nieko tokio,kai patį nemalonu,ar taip?Nedaryk vaikeli kitam to,kas pačiam nemalonu,-sakydavo mano močiutė.

Diedukas       2014-10-4 19:24

Komentatorius “nuuu” (rašė)2014-10-4 14:58
Kodel jis pastoviai kazkoks sventiskai istines?

Ačiū už komentą, seniai taip smagiai nesijuokiau…

Tomas       2014-10-4 18:08

Nežinia kodėl, bet ir aš nepasitikiu konservatorių sąmoningumu. Ir kaip pasitikėsi, kai jie sostinės skyriaus pirmininku renkasi Adomėną?

Raimundas        2014-10-4 18:00

Ši partija niekada kitaip ir nesielgė, tik dabar, gal užkliudė kieno tai asmeninius interesus, o gal partijos nariai atgauna regėjimą.

zvelgiu i Adomento feisa       2014-10-4 17:14

ir jis man asocijuojasi su rinkiminiu klipu, kai vaikas saukia- pakelkite subines ir eikite balsuoti. Taip ir isnyra apvalus, riebus veidas, labai jau panasus i sub…e.

Lietus       2014-10-4 17:07

Kim-Jong-Unas turi broli Lietuvoje.Jo vardas A-Doomie-N-Ass.Jie abu mokesi uzsienyje(taip nieko ir neismoko)niekada niekur nedirbo,vengia sporto,megsta valgyti nesveika maista,o svarbiausia-mala suda nesustodami.Butina isrinkti Vilniaus meru ir pranokti Kauna su Sustausku.

Anupras       2014-10-4 15:59

Nėra ką net komentuoti… Tėvynės Sąjunga neturi savo lyderių į jokias aukštas valstybės pozicijas. Šimonytė, mano nuomone, irgi buvo primesta iš dar aukščiau. O tas “aukščiau” yra labai toli nuo konservatoriškų-krikščioniškų vertybių. Žmogų be pažiūrų-specialistą buhalterį per vieną dieną padaryti politiku- nerealus sumanymas.Į Vilniaus mero pareigas netiko nei Šimonytė, netinka ir Adomėnas.
Čia reikia gero vadybininko, kuris sugebėtų akumuliuoti geras idėjas, sugebėtų jomis įtikinti Tarybą ir miestelėnus ir suburti gerą bendraminčių komandą toms idėjoms įgyvendinti. Problemų šimtai.
Adomėnas yra šiltnamio “pupuliukas”. Nieko jis negali pasakyti, apart-  “Vilnius skęsta skolose”. Bet skolose skęsta visa Lietuva. Kubiliui, Rasytei laikas atsistatydinti iš konservatorių vadovybės postų, nes su jais konservatoriai jau nieko negali laimėti.

nuuu       2014-10-4 13:58

Kodel jis pastoviai kazkoks sventiskai istines?Na jei dar toki lietuviai renka ar rinks ir ateity tai bus visiskas pravalas.

Kritikas Pikčiurna       2014-10-4 12:59

Kai aukščiausi TS-LKD vadai pareiškia, kad Konstitucijoje įvardintu suverenu - Tauta, negalima pasitikėti, kad neišsirinktų hitlerių, kaip galima pasitikėti jos mažyte dalimi - šios partijos Vilniaus m. skyriumi, penimu iš biudžeto? Paranoja sunkiai gydoma liga. Ar ne taip, gerbiamas Linai Slušnį, psichinių ligų ir labdaros fondų eksperte?

TSKP CK politinis biuras svarsto       2014-10-4 11:57

konunistų partija eilinį sykį pasakys savo šuniukams konservatoriams, ką jie turi kelti į merus.
Pakentėkite, palaukite - komunistai kol kas tariasi.

Marija       2014-10-4 11:48

Įsikando šuo į uodegą. Tiek metų tyčiojęsi iš demokratijos, dabar jos šaukiasi.


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Raimondas Navickas. Prasideda…, arba „Eikite ... su savo ‘Black lives matter’ afera“

Vytautas Sinica per Marijos radiją. Ką šiandienos žmogui sako istorinės atminties ženklai: paminklai, memorialinės lentos, atminimo aikštės?

Nacionalinis susivienijimas. Apie cenzūrą ir Lukiškių aikštę

Rasa Čepaitienė. Kaltė ir įniršis

Geroji Naujiena: Palikti iki pjūties

Iš propagandos frontų. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Raimondas Navickas. Versli moteris – kiekvieno politiko svajonė

Joana Noreikaitė. Liepos 17-toji

Dar viena 17-oji Simono Daukanto aikštėje: kas išgirs ir atsakys, ar dar gyva Deimantė?

Justas Mundeikis. Imituokime socialinį dialogą. Antra dalis

Algimantas Rusteika.Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma, užmiršta per savaitę

Vytautas Sinica. Europa, kurios gėdijasi tariami euroentuziastai ir kurią taip mylime mes, ‘euroskeptikai’

Remigijus Šimkus: Labai norėčiau būti neteisus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.