Monika Garbačiauskaitė-Budrienė: Pusė piliečių, gelbėdami „mergaitę“, sėja abejonę demokratija

Tiesos.lt siūlo   2015 m. balandžio 29 d. 23:48

85     

    

Monika Garbačiauskaitė-Budrienė: Pusė piliečių, gelbėdami „mergaitę“, sėja abejonę demokratija

DELFI.lt

Lietuva turbūt taps vienintele Europos Sąjungos šalimi, kuri visiškai boikotuos Antrojo pasaulinio karo pabaigos minėjimą Maskvoje gegužės 9 dieną. Kitaip nei artimiausi kaimynai – Latvija ir Estija – nesiųsime į iškilmes netgi savo diplomato.

Ir vėl – visai kaip 2008 m. po Rusijos ir Gruzijos karo, kai nenorėjome leisti Kremliui išsisukti ir nesutikome, kad reikia grįžti prie „business as usual“ statuso, kai sakėme, kad seks dar vienas puolimas, – vėl liekame vienui vieni savo nuoseklioje kovoje.

Kraštutinė ir reta diplomatijos praktika, sako ekspertai. Galbūt. Lietuva – vėl išsišokėlė, per maža šalis, kad galėtų vykdyti savarankišką užsienio politiką? Tikrai ne ir pastaraisiais metais ne kartą tai įrodėme, todėl jokiu būdu nereikia sau priskirti tokio vaidmens ir taip savęs nuvertinti. Kai Vakarams pakako analitinių gebėjimų suvokti tikrąją situaciją, bet pristigdavo valios imtis veiksmų, aukščiausi Lietuvos pareigūnai ir diplomatai drąsiai kėlė Rusijai nepalankius klausimus įvairiausiuose formatuose, pradedant ES institucijomis, baigiant JT Saugumo Taryba. Tapome Rytų erdvės ekspertais, į kurių nuomonę įsiklauso politikai, diplomatai ir kariškiai, kurią cituoja pasauliniai naujienų kanalai.

Taip, Lietuva maža ir gana neturtinga, tačiau tai nereiškia, kad negalime turėti aiškios ir kryptingos užsienio politikos linijos. Taip, mūsų valstybėje daug ko trūksta, dažnai mūsų didieji valstybės projektai vykdomi mėgėjiškai ir kartais apskritai keista, kad mums pavyksta pasiekti apčiuopiamų rezultatų. Vis dėlto perspektyviau užduoti sau aukštą toną, griebtis gal kiek per ambicingų tikslų ir link jų stiebtis nei apsiriboti savo virsmą mažos šalies siaura „na ką mes galime“ baudžiauninko mąstysena.

Galų gale, tapome pirmieji ES, uždraudę prokremlinio TV kanalo transliaciją. Tai nėra vienareikšmis žingsnis, tačiau Lietuva bent jau mėgina kovoti su cinišku, manipuliatyviu net ne propagandos, o dezinformacijos srautu, plūstančiu iš Vladimiro Putino Rusijos. Taip, tai pats tiesiausias, greičiausiai ir pigiausias būdas, tačiau nuo ko nors juk reikia pradėti. Kiti būdai – švietimas, tautinių bendrijų integravimas, alternatyvios žiniasklaidos toms bendrijoms kūrimas, apskritai žiniasklaidos stiprinimas – daug sudėtingesni ir brangesni, tačiau jų būtinai reikia imtis.

Praėjo daugiau nei dešimtmetis, kai Vakarai užleido savo informacinę erdvę plėšriai ir jokios gėdos neturinčiai Maskvai. Kol demokratinė žiniasklaida kentėjo nuo krizės, žurnalistikos susitraukimo, pasaulio diktatūros nesnaudė.

Kremlius sukūrė ir išbandė pasaulinę, įvairiakalbę dezinformacijos sistemą, kuriai nėra lygių savo ciniškumu ir paveikumu: nuo tarptautinio kiekviename Vakarų viešbučio kambaryje esančio TV kanalo iki marginalinių interneto tinklalapių Centrinėje Europoje, neaiškių grupių ir puslapių socialiniuose tinkluose – visos priemonės tinkamos ir geros. Vakarai apstulbo, susidūrę su precedento neturinčiu žaibišku informaciniu karu, po kurio Rusija be šūvio pasiėmė Krymą. Tiesą sakant, nelabai žino, kaip reikėtų efektyviai su tuo melo srautu kovoti ir dabar, praėjus daugiau kaip metams po Krymo okupacijos. Amerikos balso gaminama laida „Current Time“ savo poveikiu ir auditorija – kol kas tik lašas jūroje, o kitos iniciatyvos niekaip neišjuda iš tingių ir biurokratinių Vakarų Europos ir JAV valdžios institucijų koridorių, nors bendrų ir paskirų iniciatyvų esti.

Žinoma, normalu, kad demokratinės valstybės negali ir nenori imtis tokių pat metodų kaip diktatoriška, jokių kompromisų nepripažįstanti Rusija, bet kartais atrodo, kad jie nori būti šventesni už patį popiežių. Kol Kremlius pasišvilpaudamas kuria vieną melą po kito, gąsdina kaimynines valstybes, puldinėja oponentus, Vakarai medituoja apie demokratijos trūkumus ir spėlioja, ar dėl korupcijos Vakaruose atvejų jų žinutė bus pakankamai paveiki rusakalbiams, ar šie neįžvelgs neva dvejopų standartų piršimo.

Taip Vakarai praranda brangaus laiko ir vis labiau užleidžia Putinui savo piliečių protus ir širdis. „Aš pasakoju, kas išties vyksta Lietuvoje, nors kasdien vis sunkiau įtikinti, kad čia kitaip, negu rodo Rusijos televizijos“, – sako Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos pilietybes turintis Andrius Rašimas.

Kremlius, iš esmės perkeitęs sovietinės propagandos tradiciją ir pripumpavęs ją vakarietiškos pramogos steroidų, kerta per pačius demokratijos pagrindus. Jis siekia sumenkinti visuomenės pasitikėjimą ir nuolat verčia abejoti, skatina nepasitikėjimą žiniasklaida, demokratija, Europos Sąjunga, NATO, Vakarais.

Šį abejonės sėjimą ir jo pasekmes matome ir Lietuvoje. Greta mūsų jaunos demokratijos trūkumų ir tiesiog neturto toji abejonė gali išsireikšti keisčiausiomis formomis – kai pusė piliečių stoja už kažkokią falsifikuotą tiesą gelbėdami „mergaitę“, kai iš Lietuvos išgrūdami išsižioti nespėję skalūnų ieškotojai, kai netikima, kad valdininkas gali kažką nuveikti piliečio naudai, o medikas gali padėti ir be kyšio, ar tiesiog patys lietuviai, prisižiūrėję rusiškų TV kanalų patiki, kad ukrainiečių gretose kariauja JAV kariai.

Nekalbant apie poveikį tautinėms bendrijoms, kurių, kaip teisingai ne kartą pastebėjo apžvalgininkas Kęstutis Girnius, nesiėmėme integruoti, tik ignoravome. Jau metus diskutuojame apie propagandos poveikį, bet teturime vieną vienintelę apklausą, kuria galime pasiremti, išsamiau Lietuvos tautinių bendrijų nuotaikos tyrinėtos nebuvo. Kol pagrindinė šalies žiniasklaida besąlygiškai mojuoja patriotizmo vėliava ir iš TV ekranų nuomonės formuotojai kalba apie tai, kad reikia nebesimokyti rusų kalbos ir problema savaime išnyks, arba, dar geriau, po kažkiek laiko išmirs juk ir patys rusai, patys nepastebime, kaip mūsų piliečių protai ir širdys gravituoja link to, kuo paskubėjome juos išvadinti – penktąja kolona. Ir po kitų rinkimų Valdemaro Tomaševskio rinkėjų gretose nustebsime pamatę naujus tūkstančius ir, svarbiausia – jam dėl to nieko nereikės daryti, viską būsime padarę patys.

Kieta Lietuvos politika Rusijos atžvilgiu, siekis mažinti Putino propagandos poveikį (kad ir drastiškomis priemonėmis) – nėra blogas startas, tačiau klausimas, kokiu turiniu papildysime šiuos drąsius žingsnius, kad visa tai nesibaigtų pašūkaliojimu ir duotų tvaresnį rezultatą. Tas turinys reikalaus daug didesnių intelektinių pastangų ir išminties. Tačiau tikiu, kad galime jų rasti savyje.

delfi.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jota       2015-05-5 11:04

Norisi kai ką apie delfį pacituoti iš prof. G. Merkio str. “Radikalusis genderizmas” http://www.ekspertai.eu/radikalusis-genderizmaskas-tai-ir-kas-musu-laukia/

Autorius mini delfyje publikuotą straipsnį apie incestą, kuris “labai nuoširdžiai pulsuoja liūdesiu, nusivylimu, kad paprotinė moralė Lietuvoje nelaiko incesto vertybe ir taip toliau. Apie tai, kad incestas generuoja sunkius apsigimimus ir veda populiaciją į biologinę degeneraciją, straipsnyje bemaž nė žodžio”. Žr.  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sokiruojancios-incesto-istorijos-tabu-uz-kurio-neigima-gali-netekti-visko.d?id=66378054

“Visi svarbiausi pasaulio ir nacionaliniai dienraščiai (The New York Times, The Times, Herald Tribune, Le Monde, Le Figaro ir kt.) nepublikuoja primityvių straipsnių apie “antrą galą”; jie spausdinami specialioje pornografinėje žiniasklaidoje. Didžiausias ir mūsų visų mylimas portalas, neseniai skambiai atšventęs 15 m. jubiliejų, gausiai ir entuziastingai rašo apie grupinį seksą, fistingą - kumščio kaišiojimą į vaginą ir kitas seksualines perversijas,” - rašo G. Merkys.

Žr. kitus minėtus str.: http://www.delfi.lt/gyvenimas/meile/grupinis-seksas-daugiau-malonumo-ar-zalos.d?id=64686577

http://www.delfi.lt/gyvenimas/meile/megstu-grupini-seksa-ar-galesiu-buti-istikima-vienam-vyrui.d?id=50312988

http://www.5braskes.lt/karstos/faktai-apie-seksa-kuriu-nemoke-per-biologijos-pamokas-video.d?id=67244796

Ir daugybė kitų apgailėtinų straipsnių, kalbančių apie iškrypimus. Genderizmo esmę G. Merkys apibūdina kaip “seksualinių perversijų transformavimą į vertybę”. “Lietuvai radikalusis genderizmas yra mirtis”, pastebi autorius.

Kaip drįsta M. Garbačiauskaitė-Budrienė kalbėti “apie abejonės sėjimą gelbstint “mergaitę”, apie “falsifikuotos tiesos skleidimą”, jei pats delfis plačiu frontu skleidžia šlykščiausias žinias?

portalo administratoriui        2015-05-4 19:45

susitvarkykit vieną kartą komentarų reitingavimą. Labai dažnai neveikia.

pani Monikai       2015-05-4 19:37

o Prancūzija, kuri neleidžia pas save ieškoti skalūnų dujų, kad nesukeltų ekologinių katastrofų, irgi yra “tamsi ir suklaidinta Kremliaus”?
Neatsistebiu, kaip tokio žvirbliškų smegenų  moteriškė gali vadovauti dideliam portalui. Juk Delfyje kasdien net antraštės su gramatinėmis klaidomis. Geriau redaktorė tuo pasirūpintų ir nesamdytų mažaraščių fuksų  rašinėliams apie “susprogdintas sekualumo bombas”.

budriene,        2015-05-4 10:49

neturi nei moralinės, nei juridinės teisės kalbėti apie pedofilijos bylą, joje nukentėjusiuosius, smerkti aukas ir eilinį kartą kelti uodegą tam, kam ši situacija patogi. Nėra nieko slapto, kas nebus paviešinta, nėra tiesos, kuri neiškils į šviesą.

Tiesos.lt šulai savą dergėją myli...       2015-05-3 16:21

  Tiesos portalas saviškio, kitų visuomeniškų žmonių aršaus dergėjo ir kriminalizuotojo, LS tarybos nario Liudviko K. komentarus myli…
O pastarojo sukčiais išvadintų oponentų apsiginančius komentarus trina.
Pagarba ,,demokratiškiems” ponams L. Šopauskui ir R. Bingelienei už ,,principingumą” tapšnojant trečiajam LS žlugdytojui per petį...
Ir ačiū už aršią ,,trynimo kovą prieš kitas nuomones…

taip taip       2015-05-3 15:29

Nebandykit ne sekundei suabejot demokratija Lietuvoj,o tai uztampys po teismus,uzmetys baudomis,bus jums seti abejones.Ir jokiu referendumu,jokiu protestu nei pries skalunus,nei del mazu supirkimo kainu,nei del prievartaujamu vaiku,jokiu mitingu ir streiku.Tylet ir kentet.Demokratija cia ir kad ne cypt.

Net       2015-05-3 13:40

pusė piliečių? Delfio apklausos kitaip rodė...

Amerikietis super runkeliui       2015-05-2 16:49

Ir dar, Amerikoje nei teisėjai, nei parlamentarai (senatoriai ir kongresmenai) neturi jokios neliečiamybės. Jei prisidirba, bet koks eilinis policininkas jiems deda antrankius ir vežą už grotų, į areštinę (dažniausiai į vietinį County jail).

Dar Amerikietis runkeliui       2015-05-2 16:47

Law and Order, Producer - Dick Wolf. http://en.wikipedia.org/wiki/Law_&_Order

Amerikietis apsimetėliui       2015-05-2 16:43

Esi visiškas mulkis runkelis, anglų kalbos irgi ni b, ni m. Jei nebūtum, paguglintum kad ir “unarmed man shot by police” arba “can deadly force against unarmed suspects be justified?”, perskaitytum kelis ar keliolika straipsnių apie tai ir prašviesėtų tamsus runkelio protelis. Bet ne, taip ir gyvenate savo viduramžiškos savimonės pseudo pasaulėlyje.

apsimetėliui amerikiečiu        2015-05-2 13:16

amerikoje kulką gali gauti ne už kumštį (nors Venskienė ir tto nedarė, tik bandė išsivaduoti iš policininko glėbio, nes ir taip, kaip teisininkė turėjo neliečiamybę, bet policininkas už tai neteisiamas) , o tik jei turi ginklą ir juo naudojiesi.
Savo pasakas papasakok savo bobutei.
.
Patys sovietiniai teisininkai nenori, kad ta istorija būtų pamiršta. Antraip netąsytų po teismus nelaltus žmones… tad ir mes jos nepamiršim kol viskas nebus išaiškinta iki galo, kol nebus pakeisti visi sovietinai teisėjai naujais teisingumo gynėjais. 

apsimetėliui amerikiečiu        2015-05-2 13:09

“tikrai žinai” nes prisižiūrėjai smurtinių Holivudo filmų, kuriuos stato žydų emigrantai iš SSSR.
Nieko pnašaus nematytum, jei žiūrėtum tokius serijalus kaip Diko Volfo “The Low and the Order’, pagal tikrus faktus, bet su prierašu, kad “visi herojai išgalvoti, visos istorijos pramanytos”, kad netyčia kas nepaduotų į teismą už tikros istorijos paviešinimą.

pagalvotina       2015-05-2 11:05

kodel dauguma puslapiu yra uzsidare nuo tautos lengvai prieinamu komentaru po straipsniais. Kodel pakankamai svarbesni valstybes ivykiai ir politiku mintys ir darbai vel ir vel dedami kur uzsidare nuo masiniu tautos komentaru. Mes tautieciai mastome ,kad valdzia bijo tautos kritikos. O kritika paemus bendrai gerus ir blogus komentarus yra teisinga. Pavyzdziui a.a. Patackas iamzintas tik gerais zodziais ir palinkejimais. Arba profesore Blozelyte zmones palaiko daugybe komentaru ir ja pasitiki ir sako , kad teismai pries sita zmogu nera gerai

Ale       2015-05-2 10:15

kai bukumo tokie “žurnalistai”, “rašytojai” ir visa ta jų Raudonoji armija. Kvykia nuo stogų per ruporus visais įmanomais ir neįmanomais būdais, kad teismai įrodė, tai kodėl nieks tais “įrodymais” netiki?

kral       2015-05-2 6:39

Vis labiau abejoju, ar yra koks nors skitumas tarp tiesos.lt ir delfio bei lietrycio portalu.Cituoju: “Greta mūsų jaunos demokratijos trūkumų ir tiesiog neturto toji abejonė gali išsireikšti keisčiausiomis formomis – kai pusė piliečių stoja už kažkokią falsifikuotą tiesą gelbėdami „mergaitę“, kai iš Lietuvos išgrūdami išsižioti nespėję skalūnų ieškotojai, kai netikima, kad valdininkas gali kažką nuveikti piliečio naudai, o medikas gali padėti ir be kyšio, ar tiesiog patys lietuviai, prisižiūrėję rusiškų TV kanalų patiki, kad ukrainiečių gretose kariauja JAV kariai.” Panasiu straipsniu,ypac valdzios uzsienio politikos liaupsinimo paskutiniu metu netruksta…

"mergaitės" byla       2015-05-1 21:46

” už kažkokią falsifikuotą tiesą gelbėdami „mergaitę“”...
M. Garbačiauskaite-Budriene, ar Tamsta apsimeti, ar iš tikrųjų nesiorientuoji kas ta “mergaitės” byla?

delfio orakulei       2015-05-1 20:51

kas seja abejones demokratija, tai visokios garbaciauskaites, kuznecovaites, lovastieses, jovaisai ir visa svobla ala “laisvos” ziniasklaidos su delfiais ir komsomolke. Pagal budriene, tai Lietuva jau tokia demokratiska jau tokia demokratiska, kad jei ne isprievartautos mergaites su savo skundais, tai pats Sventasis sostas persikeltu i daukantyne, o Vatikanas i seimo rumus. Ech, tu, garbaciauskaite neturi talento propagandai, patylek. Jau vien delfi atsivertus,  tokia naftalinine primityvia propaganda paduoda, kad net Kremlius ,matyt, rankom ploja.

to 20:01       2015-05-1 20:43

Buvo rasyta ,kad jai buvo lauziamos rankos.Gla taip specialiai issauke sita veiksma?Kaip ne kaip ji teiseja tada buvo.Kur matei ,kad suteisejais sitaip butu elgiamasi?

Amerikietis apsimetėliui       2015-05-1 20:01

Labai gerai žinau, kad Amerikoje už smūgį kumščių į veidą policininkui Venckienė būtų garantuotai gavusi visą apkabą kulkų, ir tikrai ne į kojas, nes policininkams leidžiama šaudyti tiktai į krūtinę, ir tiktai į krūtinę jie treniruojasi šaudyti.

Amerikietis apsimetėliui       2015-05-1 19:59

8 Lietuvos teismai, įskaitant ir 7 teisėjų AT kolegija įrodė, kad motina nebuvo jokia sąvadautoja, tai kodėl ji turėjo prarasti dukrą????? O gal visi teisėjai ir teisėjos - pedofilai ir pedofilės ir todėl priima pedofilams palankius sprendimus? Betgi taip niekur pasaulyje nėra. Na nebent vienintelėje pedofilų valdomoje šalyje - Lietuvoje.

`apsimetėliui amerikiečiu       2015-05-1 17:51

jei būtum amerikietis, tai tikrai žinotum, kad Amerije atsižvelgiama į vaikų liudijimus, o liudininkai neteisiami.
Žydų garsus režisierisu jau dvidešimt metų persekiojams už tai, kad pasinaudojo 13 metų mergaite. Niekada negalės grįžti į JAV, nor trylikametės gali būti pkankamai subrendusios ir atrodyti kaip šešiolikos. O Nabokovo “Lolita” ilgai buvo JAV uždrausta. Gal net iki šiol.
Tad nereikia kaltinti žmonių už tai, kad jie rūpinasi savo vaikų saugumu, jei valstybė nepajėgia jų apginti.
Geriau sakyk, kad tokie zuokistai kaip MELIANAS, niekada neturėtų patekt į vyriausybę ir turėtų būti išbrauktas visam gyvenimui iš partijos sąrašų už tai kad smurtu ėmė mergaitę ir atidavė galimai savadaujančiai motinai.

ups amerikiečiui        2015-05-1 17:30

o gal tamstos amerikėj idiotų trūksta? Galim atsiųsti, jei dar per mažai “arbatėlės” rėkautojų prieš Obamą.

ups amerikiečiui        2015-05-1 17:28

na, mes tai tikrai nerinkom. Nebent Povilas Gylys…

ups       2015-05-1 17:27

ups, kaip įdomu

Amerikietis       2015-05-1 17:24

tai ką, gal nerinkot parašų, gal nesiuntėt Peticijos JAV Valstybės Departamentui apie tai, kad Lietuvą valdo pedofilų klanas ir kad jūs, bejėgiai vargšai, prašote Ameriką vaduoti lietuvius iš savo pačių išrinktos pedofilų valdžios? Gal nerašėt gausybės kitų peticijų ir laiškų pasaulio politikams, organizacijoms, veikėjams, įžimybėms? Įsivaizduojat kiek džiaugsmo suteikėte Rusijos KGBistų įpėdiniams? Ura, litovcai patys skelbia pasauliui kad jie be kovos atidavė valdžią pedofilų klanui ir kad juos reikia iš to klano nagų išvaduoti! Įrodymų gausu, laiškų krūvos. JAV juos ignoruoja, ES ignoruoja, tai kilnioji motina Rusija turi gelbėti. Iš kur tokių genetiškai pažeistų idiotų vargšėj lietuvių tautoj?

nagi pažiūrėkim        2015-05-1 17:18

ką rašo ltnacionaliste išverstaskūris, Patacko juodintojas,  Kazimieras Juraitis:
.
“Peržiūrėję šią videomedžiagą suprasite, kad Dalia kaip iš natų atlieka jai skirtą vaidmenį – užkurti karą Pabaltijy. Pagrindinis tikslas: kad Pabaltijys, kartu su kitomis šiam tikslui numatytomis valstybėmis, kaip kokia apokaliptinė ugnies jūra, neleistų susijungti Rusijos gamtiniams ištekliams ir pigiai darbo jėgai su Vokietijos technologijomis ir finansiniais pajėgumais. Nes jei tas susijungimas įvyktų, tada, pasak Fridmano, Europa taps neįveikiama.”

Ha ha, Europa taptų neįvaikiama, nes ją apgintų Rusija. Nuo ko? Nuo JAV, žinoma, ne nuo Kinijos ar Š.Korėjos. Europa būtų po Rusijos čebatu. Ir apie tai jau kadais kalbėjo MOLOTVAS Vincui Krėvei. Nes jokiom kitokiom sąlygom Rusija vienytis su Europa negali, kaip tik DOMINAVIMO sąlygom. O vat atsiranda Apyaušrio Dalia ir viską sugadina. Čia tai bent.

amerikiečiui        2015-05-1 17:04

sveikai mąstantys visos valdžios nekaltina. Bet juk turim ir mes rusiškų oligarchų, kurie bėgdami nuo teisėsaugos, bando įrodyti, kad visa teisėsauga bloga, o jų chbra, tokie kaip teisėjas Kondratjevas, jiems talkina erzindami visuomenę.

HA HA        2015-05-1 17:00

Šitas bolševikinis ltnacionalistas.wordpress.com LABAI GERAS TUOM, KAD ČIA VIENOJE VIETOJE GALI RASTI VISĄ BOLŠEVIKINĮ TINKLĄ SU NUORODOM Į JŲ PORTALUS, AUTORIUS SU VISĄ JŲ PROPAGUOJAMA IDEOLOGIJA.
.
Tai įrodymas, kad oligarchinė Putino valdžia neatsisako perspektyvos įvesti Stalino pavyzdžiu totlitarinį “nacionalbolševikinį režimą tautose. O ir šiaip oligarchijai mutuotis lieka tik į totalitarizmą. Apie tai juk ir Platonas su Arestoteliu kalbėjo.

Amerikietis       2015-05-1 16:55

Siaubas kaip lengvai jus vysto Rusijos spec. tarnybos, pakišinėjančios visokias savo sukurtas problemas didžiai emocingiems, bet jokių analitinio-kritinio mąstymo įgūdžių neturintiems lietuviams. Liūdna, kad taip lengvai esate manipuliuojami, nukreipiami kovoti prieš savo nepriklausomą valstybę, ją niekinti, šmeižti, dergti. Kasdien graudžiai verkčiau jei gyvenčiau tarp jūsų. Laimei, negyvenu, bet ir iš tolo stebint šiurpas krečia. Pakišo klastingi gudruoliai jiems fantaziją “Prievartaujama Garliavos Mergaitė” ir viskas - užzombintų kvailių minia užimta keliems, gal ir keliolikai metų - visi pasiruošę versti savo pačių išrinkta Lietuvos valdžią, šmeižti ją prieš visą pasaulį (“Lietuvą valdo pedofilų klanas!”). Neįsivaizduojate kiek džiaugsmo suteikiate, kiek smagaus juoko sukeliate dabartiniams Rusijos KGB-istams (GRU ir SVR).

Liudvikui Jakimavičiui        2015-05-1 16:25

o jūsų nejaudina vis labiau savo tinklą Lietuvoje kuriantis neobolševikinis judėjimas?
Jau prie A.Paleckio Fronto jungiasi ir Žilvino Razmino “Nacionaldarbininkų” “sąjūdis.
Žilvinas Razimas, kaip žinia, priklausė Šiaulių Murzos partijai. Tas gi susituokęs su Kremlium per Zlatą Rapiną galimai paklojo legalius kelius kremlinei “pagalbai”. Kaip grybai po lietaus dygsta vienas po kito a la “nacionalistiniai portalai su rusiškai boševikine propaganda. Terikia užeit į sauksmas, ar dar geriau į ltnacionalistas.wordpress.com su adresu email.ru. Ir atvirai bolševikinius lyderius šlovinančiais straisniais, kaip ir pačios Zlatos Rapinos bloge šlovinamas Stalinas kaip “nacionalistinių tautų gynėjas. Tiesiog šlykštu.

to rauda       2015-05-1 11:33

Tai kad Deimante ir buvo kaip daiktas jiems.Isnese vaika ,kaip spinta.Prievarta buvo negalima ,bet tai jiems ne motais,ar teismo sprendime buvo tai irasyta ar ne.O teismo sprendime buvo aiskiai ivardinta ,kad prievarta negalima.Tai koks cia sprendimo vykdymas nesuprasi ,jei jamaza mergaite taip isnese baisiai klykiancia,na prievarta baisiausia.Tai ir raso tyrbut kabutese.Na tiesiog klaiku.Jiems Deimante turbut ,kaip niekas koks.Ir isnese i niekur…pagal tokia zurnaliste ,kuriai stankes namai kvepejo imbierais.

išvada       2015-05-1 11:30

„Pusė piliečių“ suabejoja demokratija Lietuvoje prisiskaitę Delfio straipsnių.

rauda       2015-05-1 10:36

Kodel Deimante Kedyte ivardinta “mergaite"kabutese?.Ji juk zmogus,GYVAS zmogus,tikiuosi.Ir dar,-kaip tiesa gali buti falsifikuota?Sito posakio niekaip nesuprantu.Falsifikuota tiesa?

putino žalieji - pedofilai valdo       2015-05-1 6:19

galingi tie putino žalieji žmogeliukai - kgbistai-pedofilai.
ne tik visą teisinę sistemą valdo, bet ir delfi bei kitus portalus.
ko norėt - komunistai valdžioje, kubilius - mizantropas karjeristas, landsbergis - egoistas - apie savo šlovę tik galvojantis.

LAISVĘ DEIMANTEI !       2015-05-1 5:21

Reikia kuo skubiau isvaduoti Deimantele is iskrypeliu vergijos ir atiduoti ,jei   ji dar isvis gyva, ja mylintiems Mociutei ir Diedukui Kedziams. Uz TIESA, pries mela ir smurta. Asara vaiko aky, Lietuva, kur tu eini? Zmones jus ar ne zmones?, sauke, maldavo isgasdinta Deimante ta siurpu geguzes 17 ryta. Gelbekime mergaite, o tuo paciu ir LIETUVA.

Violetiniams        2015-05-1 4:36

Patikėkit, ateis gelbėti jūsų vaikų nuo Lietuvą valdančio pedofilų klano Putino žalieji žmogeliukai. Patys prisišauksite. Esate užkibę ant jų kabliuko ir tampo jie jus kaip tik nori ir šokdina kaip lėlių teatro lėles.

Dalis lietuvių       2015-05-1 2:05

liks amžinais vergais. Šimtmečius patys ir jų tėvai bei protėviai vergavę, įsikalė sau į pasąmonę kad valdžiažmogiai visada blogi, sukti, kitaip nebūna, kitaip negali būti. Taigi ir netiki niekuo ką valdžia daro ar kalba. Viskas melas, visi vagys, sukčiai, pedofilai. Vergais gimę, vergais mirs. Duok Dieve kad nepaliktų palikuonių-vergų.

Al.       2015-05-1 0:30

Būdinga propaganda - bet kokį pasipriešinimą apšaukti naudingu priešui, o save vaizduoti bebaimiais kovotojais prieš didįjį priešą. Jei valdžia iš tikro tarnautų tautai ir laisvei, tai seniai būtų įvykdžiusi liustraciją, bent jau saugumo, rinkimų ir valstybinės žiniasklaidos įstaigose. Bent jau aukščiausių pareigūnų biografijos ir rinkimų procedūros būtų skaidrios. Prabėgo daugiau metų, nei gyvavo tarpukario Lietuva, o bėgiai ne tik nepakeisti į europinius, bet geležinkelių susisiekimas su Europa nutrauktas. Tokių aplinkybių visuma verčia įtarti, kad kolaborantai tebedirba senajam šeimininkui, ir patriotinės kalbos tėra priedanga.

Liudvikas Jakimavičius        2015-04-30 22:40

L.S Taybos narys.

Tiesos.lt komentarų erdvėje skelbiama rinkliava Krikščioniškosios Demokratijos partijai, kažkokiam “Demokratiniam judėjimui” ar kol kas niekam nežinomai būsimai rinkimų į Seimą komandai yra kriminalas ir gryno plauko šmugelystė. Tai nieko bendra neturi su Lietuvos Sąrašo partija, kurios Taryba tokio klausimo nėra svarsčiusi, kaip ir demagogiškų Naglio Puteikio manipuliacijų neva apie būsimas koalicijas su Lietuvos sąrašo partija.
Visų portalo skaitytojų prašyčiau nepakibti ant sukčių kabliuko.
Lietuvos Sąrašo Tarybos narys Liudvikas Jakimavičius

Vijolė       2015-04-30 21:21

Jeigu jau delfi’s irgi už tiesą, tai kodėl šalina mano komentarus? Aš nevartoju necenzūrinių žodžių, niekam negrasinu, tik pasakoju apie tai, ką gerai žinau, ką mačiau savo akimis, girdėjau savo ausimis, arba duodu nuorodą į šaltinį.

Ekonomika       2015-04-30 19:17

jau duoda suprasti,kad laikas tartis ir sutarti su tauta.Reikia klausyti jos išminties,o ne mokytojų,dirbančių valdžiai.

Letas Palmaitis: taisymas       2015-04-30 18:53

2014 metais

Letas Palmaitis       2015-04-30 18:50

Jei demokratija yra šventoji karvė, atsiprašau, deivė, tai ja abejoti tikrai yra nusikaltimas. Siūlyčiau nedelsiant papildyti demokratinį Baudžiamąjį kodeksą”: “Tas, kuris kelia abejones demokratija, baudžiamas laisvės atėmimu iki gyvos galvos su turto konfiskavimu”.
Tiesą sako ponia Garbačiauskaiė, Lietuva ne tik pirmoji ES uždraudė kremlinį TV kanalą, bet ir visur pirmoji: pirmoji pavadino Maskoliją teroristine vaqlstybe! Tačiau staigūs praregėjimai Lietuvoje ne naujiena. Paimkime kad ir J. Geniušo “Istorijos vadovėlį pradžios mokyklos V ir VI skyriui” (Dirva, Marijampolė) 1936 m., kuriame 247 p. įdėtas Prezidento A. Smetonos portretas, ir to paties autoriaus tą patį, III (bet) ištaisytą istorijos vadovėlį (Dirva, Kaunas-Marijampolė) 1940 m., kuriame A. Smetonos portretas dingęs, užtat 215 p. atsirado J. Paleckio portretas, o prieš jį - daug svarbesnis: draugo Molotovo portretas!
Seni laikai? OK, paimkime “Tarybų Lietuvos enciklopediją”, IV tomą (Vyr. enciklopedijų redakcija, Vilnius 1988) ir 702 puslapyje paskaitykime “Pabaigos žodį”: “Visuose IV tomo straipsniuose pažymėtas aprašomų veikėjų represavimo faktas Stalino kulto [!!!???] metais. Ankstesniuose 3 tomuose šis duomuo nebuvo žymimas [kaipgi? negi? negali būti!!!]. Žinoma, pataisos, padarytos IV tome nėra pakankamos [suprantama, kaip ir minėtame 1940 m. istorijos vadovėlyje!]  Yra likę ir visai nepataisytų straipsnių [kokia gėda!]. Dalies jų pataisyti nebuvo galima dėl to, kad juos reikia ne taisyti, o parašyti iš naujo ARBA PAKEISTI KITAIS STRAIPSNIAIS [malačiai!]. Vis dėlto redakcija mano…”
Praeina 11 metų. 1999 metais Šamanovas įsako apšaudyti iš lėktuvų raketomis maskolių Ordos čečėnams pabėgėliams paskelbtus “humanitarinius koridorius”. Šio bandito ir jo “kareivių” dėka nužudyta šimtai moterų, vaikų ir senių, nes girtam Šamanovui prireikė sustabdyti pabėgėlių srautą. Ar po to Lietuva paskelbė ruskiją teroristine valstybe? Ar po to ir kitų genocido veiksmų Lietuvos “diplomatai” nedalyvavo banditų šventėse prakeiktoje Makskvoje? Žinoma ne, nes po to drg. Honeckerio demokratinė sekretorė dalyvavo visuose serijinio žudiko “aukšto lygio” renginiuose nepaisydama kremliaus vykdyto genocido. Bet štai pernai Australijoje ji staiga pasmerkė savo draugą už neklusnumą. Ir tuoj pat gegutė sukukavo Lietuvoje. Kodėl gegutė nekukavo anksčiau, kai buvo žudomi čečėnų berniukai ir mergaitės, bet sukukavo 1914 metais? Ar ne todėl, kad buvo “garantavusi”, jog mergaitei Deimantei nebus taikoma prievarta?
O gal todėl, kad “Lietuva per maža šalis, kad galėtų vykdyti savarankišką užsienio politiką?”
Manyčiau, atsakymas paprastesnis: valdantieji beviltiškai įklimpo į kriminalą ir juos apima baimė pagalvojus, kas bus, jei valdžia išslys iš rankų. Viena viltis - Vakarai padės “atkurti demokratiją”, o todėl būtina jiems pademonstruoti jų dėka didžiulę demokratinę Lietuvos pažangą!
Niekas nekelia abejonių šv. demokratija taip, kaip pati demokratija (plg. kavkazcenter.com/russ/content/2015/01/10/107635.shtml). Kadangi visų Naujųjų laikų demokratų, socialistų ir komunistų, tos pačios ištakos masoniškoje Prancūzijos revoliucijoje, pradėjusioje skelbti “tiesą” balsų dauguma Visuomenės Labui, gal demokratams tiktų įkalinto Boriso Stomachino žodžiai, pasakyti ruskijos karo veteranams: “Плюю вам в морды, сталинские твари!”

>>>Aiste       2015-04-30 18:44

Po Rubliniais vatnikais-Kremliaus propagandistais ,butu eile kinieciu riziu megejams,po to Indijos karviu milietojams…Bet kazkas eina ne taip!? Beg lietuvi beg, bus kaip Ukrajinai- Беги, украинец! Беги! (Straipsnis)

visiškas briedas       2015-04-30 17:45

Visiškas marazmas. Šis rašinėlis labai iškalbingai iliustruoja Delfio ir visos lietuviškos oficiozinės žiniasklaidos išsigimimą. ir tokie organai formuoja Lietuvos piliečių nuomonę...Vargas Lietuvai.

>> du procentai        2015-04-30 17:43

jei jūs Puteikienė, tai darote vilko paslaugą savo vyrui. Galutinai atpurtysit nuo Puteikio jo gerbėjus.

žvalgybos ekspertui       2015-04-30 17:41

aišku, niekas nesako, kad tuo judėjimu už mergaitę nepasinaudojo prokremiškos pajėgos. Tas matosi ir iš teismų nesibaigiančių procesų, kuriuose tampomi pilietiškai nusiteikę žmonės, patikėję domokratija ir laisve.

žvalgybos ekspertui       2015-04-30 17:27

na, demonokratiškai “susidorojot” su mergaitės gynėjais, tai kas jums dar su puse Lietuvos piliečių “susidoroti”? ha ha
Juk Monika rašo:  “kai pusė piliečių stoja už kažkokią falsifikuotą tiesą gelbėdami „mergaitę“”...
“Mergaitę” rašydama kabutėse Monika tarsi netiki, kad tai buvo nuoširdus pilietiškos visuomenės judėjimas ginant savo vaikus, kur mergaitė tapo visų mūsų vaikų simboliu. Taip kad ginam ne vien Kedžio dukrą, ginam save ir savo vaikus nuo visokių falsifikuotų genderloops “tiesų” su naujom idiotiškom ideologijom su dar nematyta brutalia anstolių prievarta.
Linkiu neprisišaukti sau panašios patirties… Bet kuomet šitaip trūksta empatijos kitiems, tai panašią patirtį galit netrukus rimtai prisišaukti.

VaidasVDS       2015-04-30 16:43

Visi demagogai yra vienodi. Rašyti vien netiesą negali, tad dalį tiesos atskiedžia dalimi netiesos. Jei rašysi vien netiesą, tavimi iš viso niekas nepatikės, o taip galima kokį lengvatikį ir apgauti. Gaunasi ne žurnalistika, bet biznis. O atrodo, kaip purvinas biznis. Ir visai nesvarbu ar bandoma apgauti kitus ar save, juk pelnas, pajamos garantuoti, o mamonos gerbėjams tai yra svarbiausia…
Pirmam komentarui - kartais straipsnio pavadinimas parodo kieno nors poziciją...

>>> Aiste 2015-04-30 14:56        2015-04-30 15:59

Rubliniais vatnikais-Kremliaus propagandistais, grūdančiais šlykščią putlerinę propagandą į lietuviškų leidinių komentarų skyrius, turi susidomėti VSD. Tikimės, kad tai jau vyksta, naujajam direktoriui Jauniškiui perėmus vadovavimą.

Žvalgybos ekspertas JAV       2015-04-30 15:16

Lietuva tikrai nepajėgs išlaikyti savo nepriklausomybės, jei nepajėgia susidoroti su jokiais kenkėjiškais, Rusijos spec. tarnybų palaikomais judėjimais, tokiais kaip Garliavos banditų ir pedofilų kedvenckių gauja ir jų gerbėjais. Lietuvos bejėgiškumas prieš šią šlykščią gaują yra stulbinantis ir liūdinantis kiekvieną lietuvių ir Lietuvos draugus visame pasaulyje.

to As jau nebesuprantu       2015-04-30 15:11

Mastykite ir suprasite.

> Aiste       2015-04-30 14:56
Aš jau nebesuprantu       2015-04-30 13:39

Man atsakiusiems: perskaičiau visą Garbačiauskaitės opusą, ne tik antraštę, kaip ko gero jūs. Esu lietuvis, lietuvišką tekstą suprantu. Ar garliaviniai delfių redaktorės tekste yra pavadinti neiaiškia grupe? Atsakymas: taip. Ar tiesos.lt palaiko garliavinių judėjimą? Atsakymas: taip. Tai ar čia ne šizoferinija? Atsakymas: taip, akivaizdi. Spausdinti tekstą kur patys tiesos.lt pažiūros yra niekinamos, ir tuo pačiu kituose straipsniuose infomuoti kaip susidorojama su garliaviniais. Išsireiškimą garliaviniai vartoju neatsitiktinai, kad suprastumėte, kaip analogiją išsireiškimui “neaiškiai grupei”. Be jokios abejones suprantu, kad galima spausdinti ir reikia “contra & pro”. Tačiau bent elkites oriai ir informuokite, kad publikuojate išorės nuomonę apie mus pačius, nes taip kaip straipsnis pateiktas liudija, kad jus su visomis delfių redaktorės mintimis sutinkate. Per daug informacijos nebus, o aiškumo bus daugiau.

rupkei miltuose       2015-04-30 12:21

nevaryk demagogijos , melagi-provokatoriau.
kas kur koncertuos ar gyvens buvo sustyguota seniai, dar zuokbernių valdžios.
pirmą savaitę dirbančiai naujai tarybai kažką pakeisti buvo per vėlu.
be to labai abejotina, ar naujoji taryba aplamai buvo informuota apie tokią situaciją.
nereikia lia lia.

Rūpūs miltai INTEGRACIJA        2015-04-30 12:09

Ir šis sąmokslas vyksta kuomet Lietuvos sąrašas pateko į savivaldybę, o meras liberalas ŠIMAŠIUS?
N e d o v a n o t i n a.

ot tai INTEGRACIJA        2015-04-30 12:08

per SKUMBA SKUMBA KUNKLIAI gegužės 28 visus Lietuvos svečius “užsienin” nugrūdo:
Trakų Vokės dvaro sodyboje (Žalioji a. 2a)
20.00 val. Anos šalies svotai. Festivalio užsienio folkloro grupių koncertas (Suomija, Gruzija, Karelija, Olandija, Iranas, Latvija, Ukraina).
etno.lt
O ir kiti užsieniečių koncertai tik TRAKUOSE.
Tai mes jų jau nepamatysim?
O ar nepaprasčiau būtų buvę ir visus tautinių mažumų ansamblius įtraukti į SKUMBA KANKLIUS?
Kas per velniava? Kas specialiai didina atskirtį tautinėms mažumoms neleisdami dalyvauti SKUMBA KANKLĖS, bet darydami jiems atskiras šventes?
SĄMOKSLAS,  NE KITAIP:)

AAA       2015-04-30 11:39

Pasitvirtina teiginys, kad geriausia yra toji demagogija, kurioje pateikta daugiausiai tiesos.
O demagogija čia apie skalūnus, mergaitę ir pan. Viską suplakusi į vieną, autorė tik mažina pagarbą sau.

tomas       2015-04-30 11:32

Niekas neistrins is zmoniu atminties Garliavos isplesimo ir mergaites sauksmo neisiu. Kam yra dar neaisku tegu prisimena filmuota medziaga ir taps aisku , kaip namo savininke draskoma vejo keliant drabuzius isnesama pareigunu ,  kaip paskui Tautai buvo paaiskinta atpazinimi. O kodel turejo nesti vejui draskant atpazinti, to Tautai nepaaiskino , o turetu.

Aistė       2015-04-30 10:32

> “Aš jau nebesuprantu” : Šis straipsnis yra sukonstruotas demagoginis propagandinis vertybinis kokteilis (tipiškas smegenų plovimo metodas, t.y. pusė tiesos, pusė  melo, nors tegu didelis melas kiekybiškai teksto prasme gali būti įterptas ir keliomis eilutėmis) - kad Tie-sos ieškantys Garliavos istorijoje ir proputinistai yra vienas ir tas pats. Kad visi normalūs žmonės, suprantantys Rusijos grėsmes ir adekvačiai vertinantys putino intervenciją į Ukrainą, nedrįstų save tapatinti su Tie-sos ieškančiais Garliavos istorijoje. Tam pamatyti, kuo maitinami delfi skaitytojai, ir įdėtas Tiesos.lt, tad nėra ko ir nesuprasti.

........       2015-04-30 10:26

Tekstą “LS pabaigos pradžia…” parašė ir platina provokatorius iš Kauno Algirdas Karčiauskas.

niekas taip       2015-04-30 9:56

nestumia pilieciu penktos kolonos link, kaip netikejimas savo apsimelavusia ir apsivogusia valdzia ir jos propogandistais, tokiais, kaip Monikute.
Ir jiems gausinti penktos kolonos gretas neblogai sekasi. Ne blogiau, negu Solovjovui.

Tarabilda       2015-04-30 9:10

Delfi Tiesos.lt tekstų nespausdina ir autorių neprisileidžia per patrankos šūvį, mat yra už demokratiją. Tiesos.lt visai nebijo, kad bus nesuprastas ir atsispausdina Delfi propagandistės rašliavą. Tegul sprendžia pats skaitytojas. Čia juo pasitikima. Įdomu kodėl Garbačiauskaitė nepasitiki savo skaitytojais?

ha ha        2015-04-30 9:04

ir aplamai. Kažin ar Garbačiauskaitė skiria demokratiją nuo oligarchijos.
Jau senieji išminčiai - Platonas su Aristoteliu sakė, kad paskui oligarchiją seka visas šleifas nusikaltėlių, nes visa visuomenė oriantuojama į pinigų diktatūrą bet kokia kaina. Tad ko stebėtis, kai tokioje sistemoje ir teisininkai virsta pelno siekiančia organizacija.

ha ha        2015-04-30 8:59

jei komentatoriai būtų perskaitę dar ir straipsnį, ne vien jo antraštę, tai pamatytų, kad autorė ir nemažai tiesos pasakė: kol nesusitvarkysim savo kiemo šiukšlių, tol Kremliaus akis tik jas ir tematys ir todėl nesunkiai įtikns gyventojus savos propagandos teisumu.
.
Bet autorė ir klysta.
Visų pirma, “Taip, Lietuva maža ir gana neturtinga”. O aš sakyčiau - gana turtinga, jei sumanė savo turtais atsikratyti ir perleido mūsų visų turtą -  naftą užsienio bendrovėms už 5-9 procentus pelno mokesčio. Konservatoriai buvo uždėję 25 procentus, o A.Paulauko seimas sumažino iki 5- 9. Kažkas iš seimo matyt gavo vienkartinį otkatą, gal paramą parijom, o liaudžiai špygutė, ha ha.
Lai valdžiukė dažniau pasižiūri TV laidas 24 val. Kaip gyvena kaimas. Ar jiems tai akių nebado? Net čičėniškas Kadyriovo kaimas, kaip rodė per tv, negyvena tokiame skurde. Tai ką? Negi brutaliai opoziciją šalinantis Kodyriovas moka savo žmonėmis geriau pasirūpinti, nei mūsų demokratinė valdžiukė, nesugebanti uždraus pilstuko gamybos ir platinimo po kaimus. Musulmonams toks draudimas galioja visur ir rezultatas matomas.
.
Visų antra, klysta Garbačiauskaitė ir dėl mergaitės. Matyt visai nesigilino į šią dramą. Mūsų teisėtvarkoj dar esama didelės sovietinės šiūkšlės, kuria irgi naudojasi priešiškos jėgos. Kriminologė  Rūta Grajauskaitė suskaičiavo net devynias mirtis, kurias nusinešė ši byla. Nei viena nėra ištirta. Pati kriminologė irgi mirė keistokai. Matosi, kad ir mūsų a la demokratijoj yra kadyriovų, kurie tyliai šalina neįtikusius žmones. Argi tie žmonės nedirbo Kadyriovui Kusaitės byloje, darydami iš jos “teroristę”, ketinusią susprogdinti Rusijos karinę bazę Čičėnijoj?

ha ha >> tu aš jau nesuprantu       2015-04-30 8:20

jei pajėgi perskaityti tik antraštę, tai tiek ir supranti.
šis portalas savo uždaviniu laiko tiesos ieškojimą, o ne konftrontaciją su delfiu ar kokiu kitu portalu, jei ką.

Ale       2015-04-30 7:53

pasižvalgykime po laisvų diskusijų pievas: vyrauja mini infožinutės, seni filmai, aležvaigždelės, kriminalai ir sexinfo… Lietuvos Piliečio augimas paliekamas jo klaidžiojimui informacijos šiukšlyne (melo pinklėse), apsidengia abejingumu sau ir savo šaliai.  Nėra kam rūpintis tautos dvasia.

kur ta demokratija?       2015-04-30 7:44

Tik ne jai ape mergaite dar rasyti.Aplamai tai neverta neijos straipsniu skaityti ,neitam delfy tuoskomentarus rasyti.Patys zmones blogai daro ,kad raso delfyje komentarus.Koks tikslas rasyti ,jei po penkiu min komentaro nelieka?Po megaites tokio isnesimo rimtai susimastai kokioj valstybej gyveni ar demokrainej ,ar policinej>?Tiek policijos ejo imti vienos mazos mergaites.

ruta       2015-04-30 7:35

Si delfi propagandiste ir valdzios patarnautoja savo demagogija , o daznai ir melu laaabai primena Rusijos ‘zurnalistus’ -kiseliovus , tolstojus , norkinus , simonian , kurginianus , solovjevus ..
Nereikia taip laizyti valdziai , tai atrodo apgailietinai ir nepodariai .
Dar nei viena salis draudimais nieko nepasieke , nebent Siaures Koreja , jus tokio , salies valdimo modelio norite ?
Jums negerbiamoji, butu labai pravartu paskaityti Orvell ‘1984’, jus ten tikrai surasite savo protatipa .
Jusu delfi demokratija labai savotiska - spausdinate TIK kas patinka valdziai , taip pat ir komentarus paliekate , kurie palankus delfi politikai.Manau ateis laikas , kai nei vienas padorus Lietuvos pilietis nepaduos jums rankos .

Labai gerai,       2015-04-30 7:27

kad šis delfistės straipsnis pasirodė tiesos.lt, nes delfistiniai daug komentarų nepraleidžia ir dar priedo rašinėja, kad komentaras ne aktualus. Matote, delfistai geriau supranta koks komentaras aktualus ir koks ne aktualus.

Kartais gerų       2015-04-30 7:20

straipsnių delfi paskelbia,bet aplamai trūksta Tiesos paieškų.O tai naudinga Putinu.

Tikroji       2015-04-30 7:14

demokratija ,kai valdžia tariasi su piliečiais,o ne per tokius šakalus auklėja kitus iš aukštybių.

Tai tokie,kaip       2015-04-30 7:06

ši,kelia abejonę demokratija.

Klausimas       2015-04-30 6:59

Prie ko cia “falsifikuota tiesa” ir “mergaites” gelbejimas? Gal zurnaliste jauciasi turinti tiesos patenta?

Šį kartą tikrai       2015-04-30 6:46

išsišokėlė.Ir vakar klausytojų tyloje per radiją bandė įtikinti,kad rusai žlugs,tik palaukim.Paskambino du nuolatiniai ir angažuoti.Viskas ne taip paprasta.Jei rusai nežlugo Napoleono ar paskutinio karo metu,tai…Todėl tik meile kažką pasieksi.Tas kietumas labai jau savininkiškas.

Daug       2015-04-30 6:43

abejonių kelia Garbačiauskaitės demokratija.Mes norime tikros demokratijos.Gal reiktų diskusijos,kas yra demokratija iš tiesų,o ne pagal kažką.

Beta       2015-04-30 6:23

Prasisiekėlė

ir ta KGB-pedofilų auka       2015-04-30 6:20

niekingas tas garbačiauskų klanas - ruskelių šeriami kolaborantai.
tai gerą postą - delfi viršininkės - Monikutė gavo už gerus kolaborantinius genus.
Kiek daug purvo delfyje - seksas, neapykanta - kad kuo daugiau nuodų Lietuvai.

StasysG       2015-04-30 5:47

Tai kur mergaitė, gerbiamoji poniutė?

Liepa       2015-04-30 5:37

Darbšti,pasirodo,ta delfio pievų “šeimininkė”: kiek reikėjo ryžto, kantrybės,laiko ir sugebėjimų,kad užsispirtum ir suskaičiuotum,kiek LT piliečių netiki valdžios pareigūnų oficialiais pareiškimais,jog esą Vaiko tvirkinimo skandalas yra laužtas iš piršto,jog šio baisaus nusikaltimo,neva, nebuvo ir negalėjo būti.//Neabejotinai toks"pasiaukojantis” sociologinis-žurnalistinis tyrimas sulauks medalio.//

Gal        2015-04-30 3:27

N.Puteikis ir “YRA kubiliniu TROJOS ARKLYS”, bet ką tai turi bendra su portalu Tiesos.lt???

Sakykite       2015-04-30 2:38

Ar TIKRAI sis portalas priklauso konservatoriams ir YRA ju finansuojamas?? Kalbama, kad N.PUTEIKIS irgi YRA kubiliniu TROJOS ARKLYS???

TO jau nesuprantu       2015-04-30 1:23

Ir ko čia nesuprasti? Ir kur čia ta “šizofrenija”?
Tiesos.lt skaitytojas, išskyrus, žinoma, trolius, susivokia ir be įžanginio žodžio.
Šizofrenija rastųsi, jei Tiesos.lt redakcija vienu metu ir kritikuotų Garbačiauskaitę, ir patys imtų elgtis kaip ji - aiškinti skaitytojams, kaip reika ką nors vertinti, suprasti…
Užtenka, kad jau antisistemininkas “griauna” sistemą elgdamasis visiškai kaip “sistemininkas”.

Tarabilda       2015-04-30 0:32

Demagogė plaka šūdų kokteilį, kad Tie-sos ieškantys Garliavos istorijoje (“pusė Lietuvos”, kad būtų baisiau artėjant 3-oms šturmo metinėms) ir proputinistai yra vienas ir tas pats. Matrioškinė koncepcija. tegul patys tą “š” kokteilį ir srebia.

Aš jau nebesuprantu       2015-04-30 0:26

Jei tiesos.lt portalas nori galutinai prarasti savo skaitytojus tegul ir toliau perspausdina delfi.lt Gerbiami redaktoriai, jūs turbūt suvokiate, kad tiesos.lt atsiradimas yra būtent sąlygotas būtent kaip antipodas delfiams ir panašiai purvasklaidai? Kokioje jūs šizofreniškoje padėtyje esate. Informuojate apie Garliavos dalyvių susidorojima ir tuo pačiu metu spausdinate pasityčiojimą iš Garliavos. Kaip suprasti? Norėjote informuoti, tai bent savo įžangą reikėjo parašyti kaip vertinate informaciją iš esmės apie save, nes jūs, tiesos.lt, taipogi iš mass media pusės esate tie patys “neaiški grupė”...

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.