Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Partijos, Žiniasklaida

LVŽS: Andrius Tapinas tapo politinio žaidimo įrankiu?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 21 d. 18:54

24     

    

LVŽS: Andrius Tapinas tapo politinio žaidimo įrankiu?

Nuo Laisvės TV organizuoto koncerto „Mes kaltiname“ scenos, įrengtos aikštėje prie Seimo rūmų, Andrius Tapinas garsiai tikino: organizuojant viešųjų ryšių akciją, kodiniu pavadinimu mitingas, jam netalkinusi jokia partija… Tarp niekuo – nė vienu euru – neprisidėjusiųjų jis paminėjo ir Tėvynės sąjungą-Krikščionis demokratus.

Dalijamės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos veidaknygėje pristatyto tyrimo rezultatais. Regis, net ir paprastas pasižvalgymas po socialinius tinklus parodo, jog Andrius Tapinas ... net nežino, ką kalba?

* * *

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Laisvės TV renginys sutraukė keletą tūkstančių piliečių, tačiau aiškėja, jog idėjos autorius Andrius Tapinas, matyt, jam pačiam nežinant tapo politinio žaidimo įrankiu – opozicinės konservatorių partijos nariai buvo vieni pagrindinių finansinių renginio rėmėjų, partija aktyviai kvietė ir organizavo transportą partiečių vežimui į Vilnių, ką liudija viešai pasiekiama informacija.

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:28
Skirmantė       2018-03-23 22:01

Laisvės TV yra Miliūtė, Siaurusevičius, Tapinas ir kita gvardija tipų, KORUPCINĖ 10 m. VALDANTI ir viešąją nuomonę formuojanti nomenklatūra. Man išties gaila, kad konservai NUŠOKO NUO proto.

Skirmantė       2018-03-23 21:45

Tapinas jau seniai MELAGIS, o gaila. Tikrieji dividendai yra sąžinė, ir ji atsiperka garantuotai, bet ne iš karto Tapinas yra paperkamas, nesatyrikas (satyra angažuota ir fanerinė, lygiai kaip ir Algio Greitai, kuris nėra satyrikas o tik pijaro politikas), (Tapinas yra) neintelektualas, begėdis. Dar truputį ir bus aferistas, palaikantis korupciją ir vagis. KAS TRUKDO pasakayt, kad LKD suvežė autobusais??? galų gale žmogus gal nori naudotis transportu. Bet esmė matyt kitkas: PRIVALAI PROTESTUOT, KAIP PASAKYTA. Niekas neklibina esmių: mokesčių sistemos, visi protestuoja prieš Kildišienę...

Tapinas,,trina", VF-snūduriuoja?       2018-03-23 16:39

Tapinas,,trina” apie mistines ,,struktūrines reformas. O ką siūlo VF rimti vyrai? Deja, reikia pastebėti, kad net VF (Vilniaus forumo) aktyvas   nedrįsta pasiūlyti viešai diskusijai JOKIŲ REFORMINIŲ SIŪLYMŲ. JOKIŲ KONKREČIŲ  DEMOKR. reformų paketo….O gal kas kur nors matė? 
Man regis, tik posėdžiauja sostinėje,pasivėžina po šalį kartais ir platina teisingus, daug darbo reikalaujančius intelektualius pareiškimus opiais Lietuvai klausimais.  Po gerb. V. R. solidaus ir teisingo traktato apie opozijos būklę Lietuvoje , kuriame, deja, bet nėra vardijamos jokios siektinos konkrečios dem. refomos, visuomeniški žmonės tik spėlioti gali, kokias reformas (paketą) palaiko ir siūlytų VF aktyvas bei pats gerb. V.R. Esame, matomai,  visiškai pasmerkta šalis, nes net Sąjūdžio dvasią ir organizuotumą  pamenantys veikėjai nesiūlo JOKIŲ REFORMŲ ir nerodo jokio proveržio kuriant VF skyrius miestuose…Tik matome beribį atsargumą ir apdairumą,kuris,matomai, baigsis tuo, kad oliqarchinei-nom. santvarkai ir vėliau jos kandidatams būsimų rinkimų virtinėje nebus jokios alternatyvios jegos ir jokio reforminio paketo. Vėl kritiškiems, santvarka nusivylusiems piliečiams prez. rinkimuose bus tik vienas- ,,,kanalizacinis” pasirinkimas…Tai Puteikis arba nebalsavimas (N.P.,kas supranta, tai ne dem. reformatorius , o tik nomenkl.. sistemos tobulintojas, toks kaip Kuolys ir Ko….). Jei VF susitelkę garbūs puikių tekstų ir memorandumų kūrėjai neturės drąsos pasiūlyti savo šalininkams reformų paketo bei inicijuoti skyrių kūrimo, tai šalininkus ,net puikiai ir principingai gražbyliaudamai,  anksčiau ar vėliau jie praras..Liks visiems mums supuvusios politinės santvarkos naktis…Daugžodžiavimo intelektualių geriečių tarpe per akis, o plano aptarimams jokio…Pavyzdžiui, VF žmonės, kaip spėju, mėgsta publicisto A. Rusteikos aštrius, šmaikščius, metaforiškus tekstus..  Mėgstu ir aš...Bet, ar kas skaitėte, kokį konkrečių reformų paketą kada nors yra pasiūlęs šis esama santvarka nusivylęs gabus publicistas? Ar jis už renkamą teisėsaugą, ar už renkamus šerifus, ar už politikų kadencijų ribojimą, bei užKONKREČIĄ  rinkimų  reformą?
Tarkim, vienas VF iškilus žmogus yra prieš renkamą teisėsaugą, už mistiniu būdu galinčios atsirasti ,, geriečių” kolegijos skiriamus teisėjus.Tą žinau ir niekad neremsiu tokių utopinių , naujajai nomenklatūrai formuotis palankių siūlymų aš ,eilinis patyręs visuomenininkas-plebėjas, bet panašių dalykų, slypinčių VF aktyvistų- omos galvose, nežino 99 nuošimčiai aktyvių pilietiškų žmonių.. O kitų VF žmonių galvose kas ? )
Panašu, kad rusteikų pilna intelektualesnių VF geriečių tarpe. Paskui tokius piliečiams susibūrus vien tik dėl jų antisisteminio patoso , gali greitai paaišketi , kad jie jus nuves dievažin kur , nes neturi arba nesiūlo viešai jokių rimtų ,apgalvotų, kompleksinių reforminių  siūlymų daugumos Lietuvos žmonių(plebėjų) naudai..Tą patį galiu pasakyti apie puikų jauną analitiką V.Sinicą, kurio lyderiaujamas propatria.lt gyvena moralios politikos padebesiuose, bet neremia, nesiūlo ir neanalizuoja jokių pol.  reformų. Jei koks praktiškas realistas, neturintis mokslinių laipsnių, bet patirtį, vertybes ir galvą ant pečių, pasiūlo tekstą apie galimą dem. reformų kompleksą , propatria tokių dalykų net netalpina…Jiems rūpi tik ideologiniai (amžini) dalykai, viešos vertybės, o kad plebėjams reikalingos konkrečios permainos, tiems jauniems ir doriems intelektualams visai, ko gero, neįdomu….Panaši padėtis ir tiesos.lt portale, kuriame niekada neaptarinėjami dem. reformų paketai. Tad, padėtis nesmagi…Tapinai dirba nom. sistemai, ,,trina” apie ,,strukt. reformas”,  o geriečiai iš Vilniaus forumo (VF)  nepristato refomų  paketo ir faktiškai nedrįsta kurti šalį apimančios organizacijos…  (Klaipėdos forumas formaliai lyg yra ,tikovėje lyg ir nėra… Lyg ir VF padalinys, lyg ir visai autonomiškas darinys…). Jei taip Sąjūdis būtų buvęs kurtas penkmečiais ,decentralizuotai ir be vienijančio reformų paketo, tai ,manau, amen būtų buvę Nepriklausomybei…Tokia VF rezultatyvi ,,plėtra” per metus….Todėl tapinams veikti vietos į valias, nes organizuotos dem. alternatyvos nėra ir, panašu, kad bus negreitai….
Pilietis A.

Kad       2018-03-22 21:15

konservatoriai kvailiai-jokia paslaptis, o kai grubiai apsikvailina Tiapkinis “auksinis protas”, tai visai gražu pažiūrėti. Visa ši komedija netgi ne kvailumas. Tai idiotizmas,- tikėtis, kad šiais laikais, tokiu būdu “organizuojant” cirką, neišaiškės jo dresiruotojas.

Рagaliau       2018-03-22 21:00

ir valstiečiams atsibodo, kai ant jų galvų šlapinasi, o įrodinėja, kad tai Šanel kvepalai. Dabar antras žingsnis turėtų būti: faktų pagrindu surengti homjaunuoliui anūkėliui apkaltą. Tada patikėtume, kad valdžia yra.

Raigerdas        2018-03-22 18:47

Štai komentatorius porina:”Šio skaudaus 2018-03-22 9:13
valstiečių ir konservatorių susidūrimo kontekste vyksta abiejų partijų augimas arba degradavimas”. Na, taip, standartinė sovietinio milicininko aiškinimosi, kas kaltas metodika: abu kalti. Ale, kaip giliai į smegenis yra įaugęs tas sovietinis mąstymas, net 28 metus laikosi. O lia lia lia. Važiavo, atsiet, du girti vairuotojai: konservatorius ir valstietis. Ir jie skaudžiai susidūrė, todėl dabar degraduos. Na, čiudnas toks homosovieticus įvykių aiškinimas. O kad konservatoriai net ministrų portfelius iš anksto išsidalino, nes buvo užtikrinti, kad laimės, - tai šito jūs nebeprisimenate? Nebeprisimenate ir to, kad valstiečiai siūlė konservatoriams sudaryti bendrą koaliciją? Ir šitie pasipūtę gaidžiai pasakė: mums su jumis nepakeliui, nes mes esame kartu su liberalais ir draugystės su jais neatsisakysime. Nebeprisimenate ir to, kad konservatoriai paskelbė keršto planą laimėjusiems rinkimus valstiečiams: mes suskaldysime jūsų koaliciją ir sugriausime jūsų partiją. Gabrielius Landsbergis netgi viešai tai pareiškė per Tapkino mitingą:“Mes sugriovėme kolūkius, sugriausime ir LVŽS”. Taigi, jie giriasi, kad jie yra griovėjai. Iš tikrųjų taip, nes visus tuos metus tai planingai vykdė, kad Lietuvą priversti buvo palikti net milijonas žmonių. Ir dabar neriasi iš kailio, kad Ekonominiai rodikliai auga ir valstybėje, nors ir nežymiai, bet gyvenimas gerėja. Ir visa tai maišo konservatoriams, nes tai prieštarauja pagrindinei konservatorių slaptai ir tamsiai politikai - griauti, griauti, griauti Lietuvos žmonių gyvenimą, kad neatsilikti nuo Putino griovimo tempų Rusijoje.

pensininkas       2018-03-22 18:44

Seimūnai privalo pradėti apkaltą Gabrieliui dėl antivalstybinio mitingo prie Seimo surengimo.Be abejonės buvo šiurkščiai pažeista Konstitucija.Įrodimu tam pilna. Nebūkite mazgotės.

Raigerdas        2018-03-22 18:18

Atsiprašau, čia žemiau esančiame komentare ėvėliau klaidų per skubotumą. Ten pradžioje neturėtų būti šito teksto:“2008 -2012 m. LR krašto apsaugos ministrė”.
Pratęsiu apie tą Rasos Juknevičienės melą ir kliedesius. Štai jos frazė:“Visada melo buvo politikoje, bet tai, kas vyksta dabar, kaip ciniškai yra apgaudinėjami žmonės ir kaip plaunamos jų smegenys – taip neplauna net Kremliaus televizija”. Tai atsiprašau, kieno interesus atstovauja LRT? Tų pačių konservatorių. Tai, jeigu jau LRT “plauna smegenis” geriau, nei Kremliaus televizija, tai reikia skambinti visais varpais po ES valstybes ir pranešti apie tai JAV, nes jie yra suklaidinti, kad Kremlius savo melais yra pirmaujantis pasaulyje. O pasirodo Kremliaus televizijai dar reikia pasimokyti iš LRT. Tai bent. Na, o apie “smegenų plovimą” Rasa Juknevičienė neturi jokio supratimo, nes tas terminas yra susijęs su CŽV, kai vienas psichiatras darė eksperimentus su žmonėmis, kuriems ištrynė atmintį ir norėjo smegenis užpildyti “naujomis programomis”. Eksperimentas žlugo, bet tiems žmonėms- bandymų triušiams, sugebėjimas kažką atsiminti buvo sužlugdytas visiškai. Įsivaizduokite Rasa Juknevičienė yra ilgametė LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narė. Tai kokia laimė, kad mes neturime jokių karinių konfliktų. O jeigu jie būtų, neduok Dieve? Tai, kaip galima apsiginti vadovaujant tokiems paranojikams? Žmonės, tai kur mūsų atsakomybė? Kaip galima leisti vadovauti žmogui, kuris savo kliedesiais nenusileidžia narkomanės kliedesiams? Juk jų rankose tūkstančių žmonių gyvybės.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-22 17:55

“Regis, net ir paprastas pasižvalgymas po socialinius tinklus parodo, jog Andrius Tapinas ... net nežino, ką kalba?”

Tapinas yra PROPAGANDISTAS, piarininkas ir paklausius keletos jo laidų pasidaro aišku, kad tai niekšelis, raudonosios prezidentės parankinis.

Tai, kad ponai konserv naudojasi jo paslaugomis, parodo, kad jie yra surišti viena grandine.

Atsimenu, kaip piarino tą konservatorių kandidatą į švietimo ministrus didyjį plagiatorių, universitetų apjungėja Petrą Baršauską. Tpfu….šlykštynės. Nors Seime kitokių ir nėra.

Raigerdas        2018-03-22 17:53

  2008 -2012 m. LR krašto apsaugos ministrėČia vienas komentatorius klausia:“konservatoriu partija 2018-03-21 21:28
kelia ne pasitikejima, o didziuli pasibjaurejima. Negi jie Lietuvos zmones laiko visiskais debilais, patys tokie budami?”
  Na, taip. Deja, yra taip. Bet žinota, kam tenka didžiausia moralinė kaltė? Nesakau, kad “elitui”, nes jo Lietuvoje nėra, bet inteligentams. Taip taip, būtent šitai šviesiąjai mūsų tautos pusei. Tie konservatoriai ir Tapkinai nelabai sugeba atsakyti už savo veiksmus, nes jiems vaidenasi, kad jie elgiasi teisingai. Melas, manipuliacijos, jiems yra normalus dalykas. Jeigu jūs atsidursite chroniukų draugijoje ar narkomanų, ar netgi psichinių ligonių, tai ten visokie idiotiški dalykai, šmeižtai, apkalbos, iškreiptas teisingumas yra normalus reiškinys. Kuo žemesnis sąmoningumas, tuo daugiau ten visokių nukrypimų. Nuo pat SĄJŪDŽIO nuopelnų savinimosi, nuo pat sau pasiskirtų apdovanojimų, nuo pat V.Landsbergio reikalavimo pripažinti jį LR Preizdentu, nuo pat pirmo melo konservatorių partijoje, kad jie pratęs ir įgyvendins Sąjūdžio idėjas, privalu buvo pašalinti šitą partiją iš Seimo. Dabar ji įklimpo ir klampoja, ir tai darys toliau, teršdama savo paranojiniais kliedesiais Lietuvos visuomenės gyvenimą. Šviesioji mūsų tautos dalis privalo jungtis, atmesti kažkokius tai smulkius tarpusavio nesutarimus ir tarti savo svarų žodį šitai partijai. Yra “Forumas” ir jis galėtų organizuoti 2-ojo Sąjūdžio suvažiavimą visoje Lietuvoje, kad ir vasarą, ir pagaliau tarti stop šitam įžūliam melui, kuris liejasi, lyg ten būtų ne tautos išrinktieji, o kažkokia tai partinė grupuotė, kuri nelabai kuo skiriasi nuo Krymnašistų Ukrainoje. Štai jums konkretus pavyzdys iš Rasos Juknevičienės kalbos:“Apie kokias hibridines grėsmes iš išorės mes galime kalbėti, jeigu tą patį daro rusiškomis trąšomis prekiaujantis, gal nuo jų šiek tiek ir apsinuodijęs Ramūnas Karbauskis. Aš čia kalbu labai rimtai. Man pirmalaikių rinkimų reikia, nes melas ir apgaulė tapo kasdienybe. Mes gyvename kažkokiame Kremliaus propagandos šou. Visada melo buvo politikoje, bet tai, kas vyksta dabar, kaip ciniškai yra apgaudinėjami žmonės ir kaip plaunamos jų smegenys – taip neplauna net Kremliaus televizija. Tai yra rimtas nacionalinio saugumo klausimas“. Atleiskite ar čia kalba Seimo narė, ar kažkokia tai prostitutė, įkalusi ne vieną taurę vyno? Gerbiami inteligentai, tai spręskime šitą klausimą: kaip galima buvo nuo Sąjūdžio laikų nusivažiuoti iki tokio lygio? Iki visiškos demagogijos ir įžūlių faktų iškraipymo, bolševikiškos ir NKVD-istinės kaltinimų metodikos? Ir ji buvo dar net 2008 -2012 m. LR krašto apsaugos ministrė. Tai, kas aukos gyvybes už tokią paranajos apsėstą Seimo narę? Perv tiek laiko ji galėjo tapti protinga moterimi, o išėjo atvirkščiai. Kodėl mokesčių mokėtojai turi išlaikyti ir materiliai palaikyti tokius idiotiškus svaičiojimus? Tegul patys konservatoriai išsilaiko.

Petras        2018-03-22 13:46

nu ir ka ? Gandrams matyt nereikes sulaukti rudens , teks isskristi pavasari , o bebrams baigesi   vsio zakonno laikai

13:26       2018-03-22 13:30

Matosi, kad tu šunelis.

Albinai ir kt. komentatoriams        2018-03-22 12:26

O argi “valstiečiai” ir kitos likusios partijos netrokšta tos nelemtos valdžios? Jums, komentatoriai, by tik paloti ant konservatorių, a ne? Jau nekalbant apie socdemus, kurie dėl tos valdžios net susibarė ir suskilo į dvi “priešiškas” partijas? Kodėl apie juos nieko nerašote? Ši įdėta kvietimo ištrauka labai panaši į bet kurį kitą kvietimą, kurių buvo ir bus kiek tik norite, visur: ir FB, ir per įvairius skelbimus internete, el. paštu, kaip ir, pvz., kvietimas vykti į kokius Naisius, ar Kauną, ar į kokią iškylą? Argi iš čia matosi, kad buvo parama eurais, pinigais? Labai keisti jūs, komentatoriai, bet, kaip sakoma - šuo loja, o karavanas eina…

albina       2018-03-22 11:33

Koks baisus vienok yra išbandymas valdžia! Koks jos troškulys!Kaip Langaitis:per 1,5 metų trys įstatymo pataisos,jam duokit vykdomą valdžią,jis tik ministru gali būti!Labai apgailėtina,kad tokie prasisiekėliai,neaiškaus biznio jaunuoliai gauna apdovanojimus,kai yra daug šaunaus jaunimo,kuris dirba dėl Tėvynės garsinimo,ir yra užribyje.Už kokius nuopelnus apdovanoti skundikai žurnalistai ir tas pats Tepinas?

Testas LRT       2018-03-22 11:02

Ar visuomeninis transliuotojas paviesins sia info, nes apie mitinga gana vaizdziai ir issamiai informavo tautiecius. Lauksime mitingo organizavimo uzkulisiu parodymo - tai svarbu placiajai visuomenei

VILNIETIS       2018-03-22 10:03

AŠ TAI MANAU KAD ČIA BAUDŽIAMOSIOS BYLOS TURI PRASIDĖTI UŽ NETEISĖTĄ LT ŽMONIŲ IŠRINKTOS VALDŽIOS VERTIMĄ. ŠAULIŲ SĄJUNGA PRIVALU NUGINKLUOTI- NES TAI NE LT PATRIOTAI O GLOBALISTINIAI STRIBAI.

ruta       2018-03-22 9:13

..na , nebukime tiek naivus , Tapinas jau nekarto parode savo nieksiska esme / tai ir tikybos mokytojos skundimas ir jos puolimo kompanija , tai ir prof Degucio , pasisakiusio apie Grybauskaite savo feisbuke skundimas , tai ir Vanagaites meslinos knygos reklama .. /p.s. sitas nevykelis ir skundikas zino tik tokius budus priarteti ir pasisildyti prie politiku lovio ..Nemanau , kad ir jis toks naivus , kad patiketi , kad tokie mitingai , naudingi koncervams vyksta savaime , kai dauguma zmoniu- rinkimai , komentaruose , kalbinti , tiesiog nekencia Dedules, politinio broilerio , Juknevicienes partijos ..

Šio skaudaus       2018-03-22 8:13

valstiečių ir konservatorių susidūrimo kontekste vyksta abiejų partijų augimas arba degradavimas.

tamsiosios jėgos susitelkė       2018-03-22 4:44

Klaipėdoje kalbama, kad “ne liberalas” Eligijus Masiulis organizavo 2 autobusus į mitingą. Pati partija, žinoma, nieko negirdėjo. smile
Lygtai buvęs teisingumo ministras Vytautas Markevičius viskame labai aktyviai dalyvauja. Apie jį netrukus turėtume daugiau išgirsti, nes lygtai šis veikėjas bus suvaidinęs toli gražu ne paskutinį vaidmenį ir Garliavos trileryje, tik ilgą laiką jam pavykdavo išlikti šešėlyje.

Pikc       2018-03-21 22:17

->zda - a, reiškia, Anūkas be Tapino žinios ėmėsi iniciatyvos. Be abejo - o kaipgi kitaip? smile
Bet, tiesą sakant, tokios nepagrįstos prielaidos netgi nesvarbios - šitas klipukas akivaizdžiai parodė du esminius momentus: a) Anūko homsomolo šutvė buvo akivaizdžiai suinteresuota pusė (lygiai taip pat, kaip ir “elertė” su Tapinu), aktyviai įsitraukusi į to “mitingo” organizavimą ir b) Tapinas visus laiko kvailiais, manydamas, kad gali atvirai meluoti, ir jo nieko nepagaus. Antra vertus, jis žino, kad net jei pagaus, tai vis tiek nieko nebus - o ištikimi fanatikai vis tiek tikės jo kiekvienu žodžiu. smile

cit!       2018-03-21 21:15

tuoj ateis propagandonas pikasius ir prišiks dar daugiau:(

zda       2018-03-21 20:34

net jei tai ir tiesa, tai dar nereiškia, kad Tapimas paprašė Landzberbio privežši į mitingą konservatorių, Čia greičiau konservatorių  senas triukas: prisiplakt prie svetimo baliaus, prisibaliavot ir dar prišikt po durim.

konservatoriu partija        2018-03-21 20:28

kelia ne pasitikejima, o didziuli pasibjaurejima. Negi jie Lietuvos zmones laiko visiskais debilais, patys tokie budami?


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Dar kartą apie tai, ką Popiežius sako, ir ko nesako

Robertas Grigas. Tikrovės faktai, kurių jokios autoritetų ištarmės atšaukti negali

Ramūnas Aušrotas. Nėštumo nutraukimas įtarus vaisiaus ligą ar neįgalumą prieštarauja Lenkijos Konstitucijai

Lietuvos vyskupų konferencijos informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme „Francesco“

Vygantas Malinauskas. Bažnyčios mokymas nėra asmeninė Popiežiaus nuosavybė

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Justas Mundeikis. Magiškas švietimo finansavimas 2021 m. biudžete

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.