Savivaldos rinkimai 2019, Iš propagandos frontų

LRT rado testą rinkėjų tolerancijai. Rasos Baločkaitės ir Lauryno Kasčiūno komentarai

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 25 d. 11:57

20     

    

LRT rado testą rinkėjų tolerancijai. Rasos Baločkaitės ir Lauryno Kasčiūno komentarai

Rasa Baločkaitė. Kaip tas testas, kurio metu tikrinama rinkėjų tolerancija, bus vykdomas?

Šita šalis nepaliauja juokinti.

***

„Testas rinkėjų tolerancijai: į valdžią pirmąkart kandidatuoja pabėgėlė ir atsiskleidęs gėjus“.

***

Ir kaip tas testas, kurio metu tikrinama rinkėjų tolerancija, bus vykdomas? Testo metu, kaip suprantu, bus ieškoma koreliacijos tarp rasės/ lytinės orientacijos ir tolerancijos? Kokiu būdu tai bus nustatinėjama? Išrinks – tolerantiški, neišrinks – netolerantiški?

***
Gerbiamieji, ar jūsų makaulėse nekilo tokia mintis, jog neišrinkti gali visai dėl kitų priežasčių – dėl to, kad nepatinka kaip žmogus, dėl asmeninių savybių, dėl politinės programos, dėl partinės priklausomybės ar dar velniai žino ko?

***
O gal, gerbiamieji, jūsų manymu, tos visos kitos savybės ir charakteristikos yra nereikšmingos? Nu teisingai, ką ten, savybės, pažiūros, programa – svarbu, gėjus ir pabėgėlė, o visa kita – daloj.

***

Toliau, įdomūs dalykai, gėjus sakosi esąs profesosionalus, įdomu, pabėgėlė irgi profesionali, ar tik mėgėja? Ar jūs nejaučiat ironijos, profesionalus gėjus, profesionali moteris, profesionalus senolis, profesionalus karo veteranas, profesionali seksualinės prievartos auka, o gal – profesionalus baltasis, arba profesionalus lietuvis? I sit at my desk, my life is grotesque, arba, kaip sakoma zonoje, pamiršot svarbiausią dalyką – ostatsia celovekom.

***

Dar toliau, Eskedar sako „Taip, esu pabėgėlė. Valdas Adamkus irgi buvo pabėgėlis, o tapo Lietuvos prezidentu“. Nieko tokio, kad ji pabėgėlė. Esmė ne tame, esmė tame, kad jos pasisakyme matoma ryški logikos stoka – Adamkus Lietuvoje nebuvo pabėgėlis, pabėgėliu jis buvo Jungtinėse Valstijose, Lietuvoje jis buvo repatriantu, ar kaip ten vadinasi – jis netapo prezientu šalyje, kurioje jis buvo pasitiktas kaip pabėgėlis. Toėl tai, kas pasakyta, yra melas, yra netiesa, yra nesugebėjimas logiškai mąstyti arba paprasčiausias manipuliavimas.

***

Negyvenu Vilniuje (ačiū Dievui), jei gyvenčiau, nebalsuočiau nei už vieną iš jų. Ką tai turi bendro su tolerancija? Ar nepraėjau tolerancijos testo? Nežinau.

***

Žinau, kad nemėgstu žmonių, kurių kalboje nuolat pasitaiko alogizmai ir tokių, kurie redukuoja save į tai, kas jiems nutiko, ar tai būtų trauma, ar kažkokia biologinė duotybė.

***

Šitos visuomenės neišgelbės nei tolerancija, bei pabėgeliai, nei gėjai. Tragišką jos būklę galėtų sušvelninti logika ir sveikas protas, jeigu jūs pradėtumėte juos propaguoti - kasdien, little by little, step by step.

***

Jeigu norit, meskit į mane akmenį - vienu akmeniu, daugiau ar mažiau.

Laurynas Kasčiūnas. Greičiau ne tolerancijos, o sveiko proto testas

Niekada nepamiršiu prieš gerą dešimtmetį vykusios vienos pokalbių laidos per vieną iš Lietuvos televizijų, kurioje žmonės turėjo sudominti savo gebėjimais.

Laidos vedėja klausia: „kuo jūs įdomus?“ Pašnekovas atsako: „aš kitoks, nes aš gėjus“. „Puiku, bet kuo užsiimate, gal dainuojate, šokate, ką mokate kurti, spręsti, kokios jūsų idėjos Lietuvai?“ – klausia laidos vedėja. „Esu įdomus, nes esu gėjus“ – ir toliau kartojo pašnekovas.

Todėl čia greičiau ne tolerancijos, o sveiko proto testas Vilniui, o vėliau turbūt ir visai Lietuvai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah1       2019-02-27 2:25

tolerancija tai savęs griovimo programa. Nori išsaugoti protėvių žemę, Lietuvą lietuviams o ne atėjūnams okupantams ir lietuvių vaikams - netoleruok griovimo programos

mazgys       2019-02-26 23:02

Savivaldybių rinkimai sutampa su Kaziuko muge - aišku, tai tikrai ne atsitiktinumas, šitaip liberastų armija tikisi išsilaikyti valdžioje Vilniuje.
Keista, kad VRK dėl šito sutapimo niekam nesakė jokių pastabų. 
Beje, liberastai pavėlavo - visame pasaulyje neoliberalmarksizmas patiria vieną pralaimėjimą po kito, ačiū Dievui, šita blogybė baigiasi.

Dzeikas       2019-02-26 16:23

Tik vienam:
Smetonos paminklui galetu vietos atsirasti prie Kybartu. na to izymiojo upelio.

Tik vienas profesionalas?        2019-02-26 11:33

Kaip nėra Vilniuje vietos Vyčiuj arba paminklui Smetonai, taip Šimašiaus komandoje greičiausiai nėra vietos ir normaliems žmonėms. Yra tik “profesionalams”. Galėtų nors prieš pat rinkimus Šimašius atskleisti kokių dar be gėjaus surado profesionalų. Pvz kiek yra profesionalių pedofilų?

erlas       2019-02-25 23:05

visų pirma, rinkimai į savivaldybių tarybas yra antikonstituciniai (rinkimų įstatymas prieštarauja LR Konstitucijai), ir yra neteisėti.

Testas       2019-02-25 22:32

Demokratijos, ir pasirodys kas ir kaip, labai tikslu nebus bet kryptis tikrai matysis, ėlėrtė, tapo marazmatiku transliuotoja, tiesos ten jau su žiburiu nelabai rasi, smegenis perpūtė globalistiniai vėjai, ir jos palinko kaip pamaryje pušys.

Www       2019-02-25 22:31

Delto manau globalistai, liberalbolsevikai ir bijo Tautininkų nes jiems atėjus į valdžia tokiu patyčių iš tu žmonių nematytu. . Šitie du žmogeliai manau yra gerai suorganizuotas kompanijos arkliukai kaip juokdariai. Parodykite ką galite ir ką padarėte dėl Lietuvos o paskiau lyskit į ekraną. Išmoko kelis žodžius lietuviskai, paskaitė kelis konstitucijos klausimus ir žmogus galvoja pilietybe gauti!!!!!! O ką gyvenime užsiimi? Suknelėmis keičiamės ar kaip ten? Vot jums ir nuopelnai Lietuvai. Tai gal Afrikoje ir nuopelnai čia tai niekas. Konstitucijoje aiskiai parašyta už ypatingai didelius nuopelnus.

lietuviai įrodė, kad yra didžiausi tolerastai       2019-02-25 20:26

nes juos valdo tikri nusikaltėliai: komunistai su kgbistais.
———
(gal ne tolerastai, bet idiotai - ar čia tas pats?)

Tikrai juokinga ir apgailėtina       2019-02-25 19:24

LRT nepriima jokios kritikos, bet jaučiasi turintys teisę tik jiems suprantamais būdais kitų toleranciją neva tikrinti? Be to, kam viešumoje nuolat seksualinius reikalus afišuoti? Padoresni ir bent kiek save gerbiantys žmonės visus savo seksualinius nepilnavertiškumus ir fantazijas palieka už miegamojo durų. O į svetimus taip pat nesikiša. Aišku, tokių “testų” tikslas vienas - išprovokuoti reakciją. Bet žinant didžiosios visuomenės dalies nuomonę tokiais klausimais, tai yra ir provokacija, ir kartu tikrų tikriausia patyčia - akivaizdus agresijos prieš visuomenę pasireiškimas. LRT dar kartą įrodo, kad yra propagandistai, dezinformatoriai ir atvirai veikia prieš visuomenę.

ah1       2019-02-25 18:57

Tik gėjus gali būt įdomus gėjui, o man gėjus gali būti tik šlykštus, nes savo organą naudoja ne pagal paskirtį o pas ką negerai kelnėse tai negerai galvoje pirmiausia- tai ką jau kalbėt apie valstybės patikėjimą tiems kuriems galvoje negerai?  Be to TLK AM - 10 Lietuvoje niekas neatšaukė - TLK AM 10 tiesiogiai medikų taikomas. Psichiniai ligoniai į valdžią eina?

ah1       2019-02-25 18:45

de mok ratija tai parinktų ne mokšų/beraščių/prietrankų valdžia, kad būt lengviau valdyti per babkes ir papkes.

Nor Kūnas       2019-02-25 18:26

Tikroji problema visai ne tai, kad
“į valdžią pirmąkart kandidatuoja pabėgėlė ir atsiskleidęs gėjus“
ir kad tema formuluojama nekorektiškai renkamos valdžios paskirties atžvilgiu.
Tikroji problema ir ne tai, kad testas akivaizdžiai neatitinka
jokių testams rengti ir atlikti keliamų reikalavimų.
Tikroji problema yra tie, kurie likdami nematomi,
imasi aptarnauti akivaizdžiai ideologiškai žymėto,
prigimtinį įstatymą niekinančių globalistų klano interesus.
Ideologinis patrauklaus “Kito” memas sukuriamas eurobloge.lt, kuris, kaip skelbiasi, inicijuotas piliečių nerinktos Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje.
Toliau Lrt.lt už piliečių pinigus imasi platinti tokio pobūdžio, kaip aptariamas, tekstus, vis plačiau pravėrinėti “Overtono langą”. Įsitikinkite patys:
vasario 22: https://euroblogas.lt/2019/02/22/testas-rinkeju-tolerancijai-i-valdzia-pirmakart-kandidatuoja-pabegele-ir-atsiskleides-gejus/
vasario 24: https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/246755/testas-rinkeju-tolerancijai-i-valdzia-pirmakart-kandidatuoja-pabegele-ir-atsiskleides-gejus

taikliai        2019-02-25 17:35

Kaip pirštu į akį. Bet tai nė motais Lietuvą užgrobusiems bepročiams. Ir tokių demaskuojančių pasisakymų turėtų būti daugiau. Kuo daugiau, tuo geriau.
Nes va tokiomis manipuliacijomis, kaip su gėjumi ir pabėgele, galop įšikama visuomenei kažkas negero į galvas. Daug kartų pakartotas melas taip ir pavirsta beveik tiesa. Turime šviesti visuomenę. Kai tokios manipuliacijos neteks paklausos, nes visuomenė bus atspari joms, galima bus kalbėti apie kažkokį startą proveržiui.

O gal toks       2019-02-25 17:32

pat šoumenas kaip ir Valinskas(runkelių kvailintojas ir fašistų medžiotojas Lietuvoje), apsimetęs tuo, kuo nėra ir niekad nebuvo? Dabar tai madinga, juk runkeliokai bet kokį dezį priima už gryną - kaip tikrą dalyką, tiesa?

Dzeikas       2019-02-25 16:10

AAAui:
Bet turi teise kandidatuoti i kitas renkamas pareigas budami naturalizuoti pilieciai. Pvz. A. Schwarzeneggeris tuo ir pasinaudojo. Todel del pabegeles nematau jokios problemos. Jeigu ji turi pilietybe ir gavo ja pagal veikinacius istatymus - kodel ji negaletu kandidatuoti? Del atvirojo homoseksualisto - cia doroves reikalas, o ne istatymo. Istatymas niekaip neapibrezia isskirtines kazkokias teises ar privelegijas tokiu zmoniu. Cia rinkeju reikalas reaguoti i tokio zmogaus begediskuma ( a la “as iskrypelis ir tuom didziuojuos”), o ne istatymo.
Problema as matau zymiai didesne rinkeju doroviniu standartu lygyje, kai zmogus pagautas vagiant kelia kandidatura( Prunskiene, Nauseda) ir turi realius sansus buti isrinktas i renkama posta. Net jeigu tai kokiu Papilviskiu meras - jau tragedija. O jeigu salies vadovas…tada apie ka kalbeti. Tada kandidatuojantys p…ai ar kokie svieto perejunai jau ir ne ivykis.

AAA       2019-02-25 15:24

Negimusieji JAV neturi teisės kandidatuoti į JAV prezidentus. Ir nieko, kaip ir niekas dėl to negėdina JAV piliečių.

Apolitas Runkelis-Patvorinis       2019-02-25 15:17

Na, iš to ką šneka, galima drąsiai daryti išvadą, kad tas profesionalus gėjus iš aukšto medžio kritęs. Nors, kitu kampu žiūrint, Okeanidė pasibalnojusi vienaragį, labai tinka prie Šimašiaus komandos. Beje linksmuolis kiek susireikšmina, besivadindamas pirmuoju pionieriumi atvirai nešančiu pedikų vėliavą į Lietuvos didžiąją politiką. Kažkaip nesigirdi, ar pirmtakas Haroldas Asilo Kepurė kandidatuos, ar jau atliko savo misiją Marijos žemėje… 

O ta juodukė visai simpatiškai kalba ir atrodo, jei nekreipti dėmesio į nusipezėjimą dėl Adamkaus…

Al.       2019-02-25 14:26

Vienu šūviu du zuikiu - vykdoma komunistinė sodomijos ir tautų maišymo programa ir tuo pačiu dūmų uždanga atviriems nusikaltėliams.

taip       2019-02-25 14:00

Bet kas tame LRT konkrečiai verda košę tokiais “testais”? Ypač radijuje plaunamos smegenys bobutėms ir diedukams.

Dzeikas       2019-02-25 13:15

Testas ne kandidatuojantys atvirasis homoseksualistas ir pabegele. Testas kandidatuojantis pagautas vagis ir melagis. Testas kandidatuojantis zmogus vadovaves Mergaites pagrobimui.
O tai, jei anksciau mineta praeina - siemkes. Tas pat kaip sielotis del nukirstos galvos plauku.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.