LRT debatų laidoje E. Jakilaitis įžūliai melavo, o D. Grybauskaitė tam pritarė

Tiesos.lt redakcija   2014 m. gegužės 7 d. 16:21

34     

    

LRT debatų laidoje E. Jakilaitis įžūliai melavo, o D. Grybauskaitė tam pritarė

Aukščiausi valdžios pareigūnai, padedami paslaugių LRT žurnalistų, net rinkimų debatų metu stengiasi lietuvius sugrąžinti į sovietinių laikų „orvelišką“ tikrovę.

Gegužės 1-ąją, ketvirtadienį, LRT studijoje moderavęs kandidatų į Prezidentus debatus teisėtvarkos tema žurnalistas Edmundas Jakilaitis, advokataudamas prezidentei Daliai Grybauskaitei ir siekdamas iškreipti tikrą teismų būklę, net du kartus įžūliai melavo debatų dalyviams ir visuomenei. 

Replikuodamas į Naglio Puteikio pastabą, kad teismų darbu Lietuvos piliečiai yra nusivylę, laidos vedėjas atšovė, kad esą visuomenės pasitikėjimas teismais per 5 metus padidėjęs 2 kartus – iki 50 procentų. Tai, anot E. Jakilaičio, neva rodančios „Vilmorus“ apklausos:


Edmundas Jakilaitis: Tuoj Dalia Grybauskaitė galės reaguot, aš tik trumpai replikuodamas, pone Puteiki, yra jau „Vilmorus“ apklausos, kurias turbūt šeštadieniais galima skaityti „Lietuvos ryte“ kartą per mėnesį. Ir mes puikiai matom, kad per 5 metus pasitikėjimas teismais išaugo du kartus. Berods nuo dvidešimt kažkelių iki beveik penkiasdešimt.

Naglis Puteikis: Ar Jūs pats tuo tikit?

Edmundas Jakilaitis: Šiuo atveju laida ne apie mane, o apie jus. (D. Grybauskaitei) Prašau.

Dalia Grybauskaitė: Iš tikrųjų tą ir norėjau paminėti, kad padidėjo per 5 metus dvigubai…

Tačiau tai, ką čia sako LRT laidos vedėjas ir kam entuziastingai pritaria D. Grybauskaitė, yra netiesa: „Vilmorus“ apklausos anaiptol nerodo, kad per penkerius metus pasitikėjimas teismais būtų išaugęs dvigubai, o tuo labiau – iki 50 procentų.


Tokius prasimanymus dar šių metų vasario 2 dieną žurnalistės Agnės Skamarakaitės vestoje LRT radijo laidoje paneigė pats „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys. Pasak jo, „Vilmorus“ apie pasitikėjimą teismais duomenis renka jau 15 metų. Per tuos metus pasitikėjimo rodikliai išlikę gana pastovūs: „iki 2008 metų po truputį pasitikėjimas teismais augo“, dėl rezonansinių bylų „2008– 2009 metais augimo dinamika sustojo“. Kad būtų atkurtas pasitikėjimas teismais, V. Gaidžio teigimu, reikalingas „gana ilgas procesas“. 

„Vilmorus“ duomenys iš esmės nekinta: 2012 metais teismais pasitikėjo 17 procentų apklaustųjų, 2013 metais – 19 procentų. Tokie „Vilmorus“ duomenys buvo pateikti laidoje, kurioje pristatyti ir „fantastiški“ Vidaus reikalų ministerijos atlikto tyrimo rezultatai. Pasak valdžios tyrimo, tik per vienerius metus pasitikėjimas teismais neva išaugęs dvigubai – nuo 26 procentų 2012 metais iki 51 procento 2013-aisiais. Tačiau kokiais tyrimo būdais pavyko tokių rezultatų pasiekti, tyrimo vadovė laidoje paaiškinti negalėjo.

Agnės Skamarakaitės laidos galite pasiklausyti ČIA.

Štai Vlado Gaidžio žodžius pagrindžiantys „Vilmorus“ apklausų duomenys, kiek Lietuvos gyventojų pasitikėjo teismais prieš penkerius metus: 2008 m. gruodį – 20,7, 2009 m. sausį – 17,4, vasarį – 16,1, kovą – 18,9, balandį – 17,6, gegužę –18,6, birželį – 18,8, liepą – 16,8 spalį – 18,1, gruodį – 15,9 procento apklaustųjų.

Paskutinių mėnesių „Vilmorus“ apklausų duomenys yra tokie: teismais pasitikėjo – 2013 m. gruodį – 17,6, 2014 m. sausį – 19,6, vasarį – 21,6, kovą – 20,8, balandį – 24 procentai.

Taigi LRT debatų vedėjas E. Jakilaitis kategoriškomis eksperto intonacijomis kalbėjo netiesą. Dar daugiau – netiesos atkakliai laikėsi net ir tada, kai sulaukė teisingo pataisymo.

Kai kandidatas į prezidentus Naglis Puteikis atkreipė LRT žurnalisto dėmesį, kad per pastaruosius 5 metus, „Vilmorus“ duomenimis, pasitikėjimas teismais svyravo apie 20 procentų (ir tikrai nepadidėjo dvigubai, kaip teigė E. Jakilaitis, tuo labiau iki 50 proc.), šis demonstratyviai paprašė debatų transliacijos režisierės patikrinti duomenis ir pažadėjo juos pateikti laidos pabaigoje:


Tačiau debatų pabaigoje, užuot ištaisęs padarytą klaidą, paneigęs savo paskleistą dezinformaciją ir atsiprašęs televizijos žiūrovų, E. Jakilaitis jau sąmoningai ir ciniškai melavo visuomenei:


Naglis Puteikis: neapgaudinėkime savęs dėl situacijos teisėsaugoje ir teisėtvarkoje. Netikite „Vilmorus“ turimais duomenimis, pasakysiu „Transparency international“: 63 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad valdžia atstovauja stambioms grupuotėms, nusikalstamoms stambioms grupuotėms, o ne gina piliečių interesus. Tai čia yra pagrindinė problema. Ir man susidarė įspūdis iš šiandieninių diskusijų, kad dalis kandidatų – ir gaila, kad vedėjas – labai smarkiai bando palaikyti teoriją, kad Lietuvoje viskas gerai. Nieko panašaus. Lietuva yra labiausiai korupmpuota šalis Europos Sąjungoje, ir kandidatai į prezidentus, ir prezidentė, ir būsimasis prezidentas ar prezidentė privalo pradėti nuo teisėsaugos ir teisėtvarkos, nes be teisingumo valstybė yra plėšikų gauja, kaip sakė šv. Augustinas.

E. Jakilaitis: Mūsų laikas šiems debatams baigėsi, kitą savaitę kalbėsim apie užsienio politiką ir saugumo politiką, tikiuosi, skaičių iš lubų bus žymiai mažiau. Nuo 2012 iki 2014 metų, per 2 metus, pasitikėjimas teismais, „Vilmorus“ duomenimis, padidėjo 2 kartus. Po laidos aš Jums paduosiu skaičius.

LRT debatų vedėjas griebėsi bjaurios manipuliacijos. Užuot pasakęs, kad pasitikėjimas teismais nepadidėjo iki 50 procentų, kaip iš pradžių teigė, E. Jakilaitis nutylėjo konkrečius skaičius, o vietoje 5 metų, apie kuriuos kalbėjo anksčiau, staiga prabilo apie dvejus.

Bet ir šis jo teiginys buvo melagingas. E. Jakilaitis nuo LRT žiūrovų nuslėpė faktą, kad, „Vilmorus“ duomenimis, 2012 metais teismais vidutiniškai pasitikėjo 17 procentų gyventojų. Ir tik vienintelį mėnesį – 2012 metų balandį – pasitikėjimas teismais dėl Garliavos bylos buvo rekordiškai nusmukęs iki 12 procentų. Štai kitų mėnesių duomenys, kurių LRT žiūrovai negalėjo matyti: 2012 m. sausį – 15,9, vasarį – 14,9, kovą – 17,6, gegužę – 15,1, birželį – 17,3, liepą – 15,5, rugsėjį – 17,4, spalį – 16,8 procento pasitikinčių.

Visus „Vilmorus“ duomenis rasite ČIA.

Taigi žurnalistas Edmundas Jakilaitis, kuriam LRT ir Vyriausioji rinkimų komisija patikėjo vesti Prezidento rinkimų laidas, tai darė nesąžiningai ir akiplėšiškai melavo stengdamasis visuomenei parodyti, kad vienas kandidatas – Naglis Puteikis – yra klystantis nemokša, o kita kandidatė – Dalia Grybauskaitė – gerai padėtį išmananti politikė.

Kaip tokį žurnalisto elgesį vertina LRT generalinis direktorius, LRT valdyba, rinkimų laidas finansuojanti Vyriausioji rinkimų komisija? 

Kaip į tokius LRT debatus žvelgia sąžiningų rinkimų siekiantys „Baltųjų pirštinių“ akcijos organizatoriai?

Ar LRT vadovai ir VRK įpareigos žurnalistą E. Jakilaitį šio ketvirtadienio debatų laidoje viešai paneigti dukart išsakytą dezinformaciją ir atsiprašyti apgautų žiūrovų bei Naglio Puteikio? Ar paskelbs E. Jakilaičio melo paneigimą Vladimiro Laučiaus redaguojamas portalas www.lrt.lt?

Ar aukščiausia šalies valdžia, LRT ir VRK toliau pratins lietuvius prie melo kaip prie valstybės gyvenimo kasdienybės?

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

gudi giria       2014-05-8 2:51

ivukus virsmui visus vagis ir koloborantus inventorizuoti is kur ir uz kieno pinigus pralobo ir skleide mela luosindami durnindami tauta ypac jaunima,pas raudonius yra toks lozungas durnas,kas buvo niekuo,tas taps viskuo,tai mes ir pritaikykim,ta ju suki,kas tapo viskuo,tas taps niekuo tautos teismas referendumu ir i cype ir tegul likusi gyvenima ,ten cype

Gaila Jakilaičio,       2014-05-7 11:41

o buvo protingas žmogus.Gaila,negarbingas.Laikas keistis.

to: verdiktas 2014-05-6 12:27        2014-05-6 23:06

Arnoldas Lukosius, Baciulis, Blinkeviciute - kompartijos, KGB’istu uztarytojai. O Blinkeviciute - nabagu-nabage, Sodros naikintoja. Pamokslininke. ZIno daug paslapciu, gal jas reiktu paviesinti. Vadinasi, dirba, kaip VSD - laiko ant pavadzio. Fe, visai negarbinga boba.

didelė pagarba       2014-05-6 22:39

N. Puteikiui. Už Tiesos sakymą, Drąsą, Ryžtą, Sąžinę, Dorą, Rūpestį, aiškų Žodį ir dar už daug ką galima dėkoti tokiam Žmogui.

Tomas       2014-05-6 22:33

Atsimenu, kai Jakilaitis imdavo interviu iš Laimutės Stankūnaitės. Ten pasiekė savo profesines ribas. Vadovauti debatams nesugeba - jam per aukštas lygis.

Ieva       2014-05-6 22:28

Baisus chamas tas Jakilaitis. Ir baisiai negabus.

to: verdiktas 2014-05-6 12:27        2014-05-6 22:27

Zmogeli, nekliedek - JAV debatams vadovauja protuoliai, intelektualus , garbingi politikos analitikai. O kas tas “dievukas” Jakilaitis, galintis sneketi visomis temomis (del vaizdzelio “itikinamai” suraukes kakta) - visazinis, issprogines okuliorus, isgirdies kiek kitokia nuomone, neatitinkancia jo paties, gebantis tuoj pertraukti, nutraukti pasnekova?Labai zemo lygio, suneko lojimui atitinkanti persona. Tokiu keliu eina Makaraityte (kazkur skaiciau, kad ji mokykloje buvo MAKAROVAITE. Idomu, kodel susilietuvino pavarde, teva paniekino?, Tapiniene II , Janutiene, Miliute. Kazkoks chamizmas isimetes, tarsi pelesis i Lietuvos valstybes pamatus, kad buvusi kultura pereina i chalturos lygi. Geda Jakilaiciui uz toki ziniu ,,prota” - Kusaites bylos nezino, nezino, kad ji visai isteisinta, apie Venckiene ir pedofilija tik gailus shuneko inkstimas ir kandziojimasis, Gailius su Girzadu sugrazinti darban su kompensacijomis. Teismais didele zmoniu dalis (iskaitant ir siu eiluciu autoriu) NEPASITIKI. Jakilaiti, ATSIPRASYK PUTEIKIO IR TAUTOS UZ ‘SUKLYDIMA’, NORS VISI ZINOME, KAD JIS BUVO SAMONINGAS. Nepamirsk, kad klysti zmogiska, bet klaidas reikia moketi istaisyti ir taip pelnyti pagarba. O dabar kas? SH kruva is paties. JAV nesidomi tais debatais ar prezidento rinkimais - juk jau karta Grybe buvo isvare is JAV, kaip “persona non grata” , kaip KGBiste (kodel Gylys apie tai tyli - cia valstybine paslaptis?) ir tokie “zurnalisteliai-vedantieji” seniai butu ismesti is visu JAV ekranu (na, gal komedijantams tiktu)BE TEISES SUGRIZTI. Pagarba Puteikiui.

Nenustebusi       2014-05-6 21:55

O ka, cia naujiena, kaip “dirba” Jakilaitis?Prisiminkim Garliava ir daugiau nereikia.

Mantas       2014-05-6 20:42

Pirmai progai pasitaikius, Puteikis turi pareikalauti, kad Jakilaitis paneigtu savo mela. Nes, ta laida mate nemaza auditoria zmoniu. Ir turbut kaikas jau patikejo kad Puteikis kalba is lempos.

išgamos       2014-05-6 19:47

ir tiek.Chunta,gauja,mafija-kaip bepavadinsi,taip nepagadinsi.Tfu!!!

V.Adamkus teisingai       2014-05-6 17:53

sukritikavo debatus.Toks atsakinėjimas žemina.V.Adamkui Grybauskaitės kapela daug kainavo.

sovietunion       2014-05-6 16:07

aplamai jakilaitis tinkamas nebent oru prognozems pristatineti kartu su miliute, pumprickaitee ir makarovaite. Palyginus, kaip debatai vedami tikrai demokratinese valstybese, tai Lietuva su savo LRT ir jakilaiciais atrodo tokia atsilikusi gudi sovietine provincija, kur veikia tik primityvi agresyvi demagogija kaip pas putina.

visa sistema remiasi melu       2014-05-6 15:53

apsimelave iki ausu ir toliau grimzta i melo jura. Kazin, ar nepriburbuliuos?

Niekaip       2014-05-6 15:32

Nesuvokiu , kaip LT per toki trumpa laika nusivaziavo iki sitokio lygio.  Dar visai neseniai panasiai elgdavosi laisvai samdomi aktoreliai, per visokias privat tv, kad publika pajuokinti, dabar visa tai vyksta per oficialia, visu pilieciu islaikoma tv, ir niekas nieko nebegali padaryti? Reikia, kad darbdaviai, t.y liaudis, duotu i teismus lrt vadus . Kitaip nieko nebus. Ir tai turi buti masika. Uz tautos demoralizavima. T.y. Prisiteisiant is lrt vadu moralines kompensacijas.  Nes klausimas iskilo paciu astriausiu kampu.

lkjjjklj'       2014-05-6 14:49

Vėl piliečiai laikomi kvailiais

Jei ir galima       2014-05-6 13:59

Lietuvą suvienyti-tai vertybiniu pagrindu-tiesos paieškų, vidinės laisvės ,orumo,sąžiningumo,pagarbos,garbingumo,atjautos,solidarumo,bičiulystės,meilės artimui…pagrindu.Užduotis nelengva,bet vienintelė teisinga.Žinoma,požiūriai į socialinių reikalų sprendimą,ekonomikos skatinimą ar užsienio bei vidaus politiką gali skirtis ir tai normalu ir netgi reikalinga ,tačiau tikras pasitikėjimas galimas tik pamatinių vertybių pagrindu…TO IR NORISI PALINKĖTI N.PUTEIKIUI.Pasiūlyti tautai vienijimosi idėją amžinu ir nekintamu,bet kietu kaip uola pagrindu…tai ir būtų paskutiniai palinkėjimai išeinant į rinkimų finišo tiesiąją...Beje,į vertybiškai vieningą šalį Rusija neis.Tokią gerbs….Šią žinią reiktų spėti paskelbti.

Klaustukas       2014-05-6 13:52

O rytoj dar geresnis LRT bajeris - šiandien per radiją anonsavosi. VRK skirtu laiku diskusijoms pradžioj diskutuos Puteikis su Rope, o po to solo partiją atliks Grybauskaitė. Viena tik su laidos vedėja. Ot tai diskusijos. Anksčiau, man atrodo, kai būdavo nelyginis kandidatų skaičius, tai diskutuodavo tryse. O dabar mados kitos. Tik klausimas, kas nusprendė, kas eina be diskusijų? Burtus metė? Ar LRT vadovybė pati susiprato, kaip reikia daryti?

MAN TIE "DEBATAI"       2014-05-6 13:48

Primena kalėjimo tardymo kamerą, kur vyrauja kapų tyla, o vedantysis - tai visagalis tardytojas ,nuo kurio priklauso pretendentų į Prezidentus likimas…

          Gerai, kad yra nors vienas DRĄSUOLIS - tai NAGLIS PUTEIKIS…
          Sėkmės jam laimėti…

basa       2014-05-6 13:36

Jakilaitis parsidavęs šiukšlelė... Tokie už pinigus parduotų bet ką. Pasibjaurėtina LRT - parsidavusių megalių ir sukčių gauja.

nuomone       2014-05-6 13:26

Netikiu skaidraiais ir demokratiskais rinkimais.Balsuosiu uz Puteiki ...,bet manau kad viskas yra jau surezisuota kas taps tuo prezidentu…juk nei as ,nei kas kitas negalesime juk patikrinti savo balso ,ar jis buvo ,ar jos nebuvo,ar jis isvis dingo???

Kas bijo “mailiaus” bylos? .       2014-05-6 12:53

Kas bijo (nes reikės atsakyti pagal nuopelnus) “mailiaus” bylos ir jos rezultatų?
1.”Mailiaus” bylos bijo šios netikros bylos organizatoriai.
2.”Mailiaus” bylos bijo šios netikros bylos gamintojai – FNTT ir Generalinė prokuratūra (kurie, galimai, patys galėjo būti šios bylos ir organizatoriai ar (ir) organizatorių padėjėjai, tai yra tyčia, specialiai pradėjo šią bylą visiškai be jokio pagrindo)
3.”Mailiaus” bylos bijo konkretūs Seimo nariai – politikai, kurie aktyviai kišosi į šią bylą, skleidė demagogiją ir padėjo FNTT tarnybai ir prokurorui gaminti netikrą bylą ir formuoti visuomenės nuomonę.
4.“Mailiaus” bylos bijo žiniasklaida, kuri, galimai, veikė organizuotai su FNTT ir prokuratūra, skleidė melą ir blefą apie akvakultūros projektų dalyvius ir mulkino visuomenę. Žininiasklaida bijo, todėl visokiais būdais neleidžia pasisakyti kitai pusei, nes visi melagiai būtų demaskuoti.
5.O ko bijo visi kiti? Jie bijo tų, kurie bijo (tai yra visų tų aukščiau išvardytų).

E. Jakilaitis įžūliai skleidė melą ir "mailiaus" b       2014-05-6 12:50

E. Jakilaitis įžūliai skleidė melą ir “mailiaus” byloje.

TIESOS redakcijai       2014-05-6 12:42

Ar Siaurusevičius gavo pranešimą apie Jakilaičio manipuliacijas?  Reikėtų paprašyti atsakymo

Manipuliatorius šitas       2014-05-6 12:20

jau seniai turėjo būti nurašytas į savartyną, o jis dar manipuliuoja. Kiek galima laukti?

verdiktas       2014-05-6 11:27

koks jis žurnalistas - JAV Ž[VALGYBŲ STATYTINIS, JAU LENKIĄSSAVO TENDENCINGMU IR mILIUTĘ.

Jakilaitis       2014-05-6 11:24

jodinėja ant dviejų aarkliukų - Grybauskaitės ir Ukrainos.

Na labai       2014-05-6 11:06

negražu taip elgtis,labai.

apgailėtina       2014-05-6 10:51

Šlykštus tas Siaurusevičiaus, Paleckio, Jakilaičio kromelis. Spėkit iš karto, ar Jakilaitis ar Siausevičius atsisakys.

Eglė       2014-05-6 10:47

Įdomios varžybos, kai teisėjas spardo kamuolį ir į vienus vartus.

Ergo       2014-05-6 10:40

Sovietinių partijos sekretorių principas buvo toks - melas yra tiesa, o tiesa melas…

taip       2014-05-6 10:22

Šiukšlyno žiurkės tik ir temoka meluoti.

O KĄ JAKILAIČIUI DARYTI?       2014-05-6 10:18

Gavęs užduotį įsiūlyti tautai su melaginga biografija asmenį , turi imtis visokių triukų: nutildyti auditoriją, nutraukinėti pasisakymus, vienam duoti minutę, kitam tris,o pats vedėjas tuose debatuose atrodo kaip sovietinis tardytojas…

    Išrinktas pats “tinkamiausias”.....

PRAREGĖKIME,       2014-05-6 10:06

E.Jakilaitis - eilinis plūduras dabartinės bolševikinės melo propagandos jūroje.Nejaugi kiekvienas sveiko proto žmogus nemato,kam jis tarnauja ?
Tik N.Puteikis gali mus ištraukti iš to liūno,į kurį įklampino ir toliau murkdo konservatorių ir dabartinė valdžia.

Romas       2014-05-6 10:05

Po tokių niekšybių Vakaruose tokiam “žurnalistui” užsitrenktų visos durys. Ale čia Lietuva… Čia niekšai šlovinami.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.