Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Loreta Strøm. Man, gydytojai, naudotis galimybių pasu tolygu išduoti medicininius principus ir savo profesiją

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 24 d. 9:19

25     

    

Loreta Strøm. Man, gydytojai, naudotis galimybių pasu tolygu išduoti medicininius principus ir savo profesiją

Vakar turėjau įdomią diskusiją po Ekonomikos ir inovacijų ministrės postu apie Galimybių (GP) pasą.

Ten ir politikai sako atviru tekstu, kad GP yra yra priemonė skatinti vakcinuotis nuo C19 – kitaip tariant, skiepų reklama, įteisinta valstybiniu lygiu. Priverstinė ir pagrįsta ne medicininėmis, bet kokiomis tik norite kitomis indikacijomis – nes žmonės nori sugrįžti į normalų gyvenimą, keliauti, etc. Todėl tai niekaip nesusiję su sveikata, bet su farmacijos bizniu – ką mums kita bet kas besakytų.

Aš pasiskiepijau dviem dozėm, kadangi įvertinau, kad rizikų mano gyvenimo būdui (visų pirma dėl mano gydytojos darbo) prasme taip yra teisingiausia, bet tikrai nesinaudosiu šituo daiktu nei Norvegijoje, jei jis ir būtų toks įvestas, nei Lietuvoje – nes tai man būtų tolygu išduoti medicininius principus ir savo profesiją.

Na, o jei kada nors būsiu Lietuvoje, kol dar galios GP, lankysiuosi išimtinai tik tose vietose, kurios išties yra už lygias galimybes visiems.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Michael Haynes (Life Site News) 2       2021-05-26 1:00

2020 m. Sausio 20 d. PSO pareigūno atsiųstame el. lLaiške minima baigta epidemiologinė „padėties“ analizė, apibūdinant ją kaip „griežtai konfidencialią“, skirtą tik PSO strateginės ir techninės patarimų grupei dėl infekcijų pavojų. (STAG-IH).

Vasario 13 d. PSO elektroniniame laiške NIH nariams, vykstantiems į Kiniją įvertinti padėties vietoje, buvo griežtai nustatyta, kad visa informacija turi būti laikoma slapta ir konfidencialia, kol Kinija iš esmės nepatvirtins jos sklaidos: „SVARBU: Prašau tai traktuoti kaip neskelbtiną, o ne viešą komunikaciją, kol nesusitarėme dėl komunikacijos su Kinija“.

https://www.lifesitenews.com/news/emails-between-who-nih-and-fauci-reveal-chinese-influence-on-covid-response

Michael Haynes (Life Site News)       2021-05-26 0:54

2021 m. gegužės 21 d. („LifeSiteNews“) - JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento išleisti el. Laiškai, susiję su dr. Anthony Fauci ir Dr. H. Clifford Lane, rodo Sveikatos organizacijos (PSO) ir Nacionalinio sveikatos instituto (NIH)orientuotą į Kiniją požiūrį į COVID-19. El. laiškai patvirtina, kad šios organizacijos yra pavaldžios Kinijai.

301 puslapis el. laiškų buvo paskelbta po „Judicial Watch“ ieškinio „Daily Caller News Foundation“ užsakymu dėl Informacijos laisvės įstatymo (FOIA) ieškinio. Ieškoma informacija apėmė Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) direktoriaus Anthony Fauci ir direktoriaus pavaduotojo H. Clifford Lane’o susirašinėjimo įrašus, susijusius su „PSO“ arba pagrindiniais PSO nariais ir vadovais.” Stebimas laikas buvo 2020 m. sausio 1 d. - 2020 m. balandžio 1 d.

Patys el. laiškai yra smarkiai redaguoti. Nepaisant to, informacija, kurią „Judicial Watch“ ir „Daily Caller News Foundation“ galėjo ištirti, atskleidė nerimą keliančias PSO ir NIH tendencijas Kinijos ir COVID-19 atžvilgiu.

News Target       2021-05-25 20:39

Skiepai pripažinti veiksmingu naikinančiu ginklu. Visi žmonės turi teisę priešintis:
https://www.newstarget.com/2021-05-24-vaccines-extermination-weapons-global-depopulation-campaign.html

štaziui       2021-05-25 13:14

stazele, gyveni sau vienoje palatoje su Kleopatra ir Mata Hari, lai ir toliau gyvenk. Vaistukus gauni, sanitarai išveda pasivaikščioti… tik vėl, rupūžokai, nesuganė tavęs. Vėl nusigavai iki klaviatūros - maigai bile kokias raides. Ir ko tai stazelei vis rūpi, kas toje Lietuvoje darosi? Mūsų šalelė neskursta palatoje minkštomis sienomis laikydama tokias stazeles.

Yra gi       2021-05-25 7:39

Yra gi ir garbingai mąstančių gydytojų, skiepai -tai sveikata , o jais pasinaudojimas sukuriant “Galimybių pasą” grynas biznis, Armonaitei savo šalininkų formavimas, panaudojant žmonių segregaciją: atstumiant tuos, kurie dar nepasiskiepijo, tuos,kurie negali skiepytis dėl sveikatos, tuos, kurie neturi modernių telefonų (liaudyje vadinamų “tapšnoklių) ir tų, kurie dėl savo įsitikinimų nesiruošia skiepytis( nors PSO -pasaulinė sveikatos organizacija : deklaruoja:jokios prievartos, laisvanotiškumas )Armonaitės sprendimų viršenybė. Pagaliau mes visi esame Lietuvos piliečiai, mokantys valstybei mokesčius.

stasys       2021-05-25 6:48

Ir ko tai autorei čia taip rūpi kas toje Lietuvoje dedasi ?.. gyvena sau Norvegijoje lai ir toliau gyvena ir gerbia tos šalies įstatymus,  o kam čia rūpės jei ji kada nors užsuks tranzitu į Lietuvą ? Mūsų šalelė nenuskurs praradusi tokia žmogaus laisvių gerbėja . Atsiprašau , bet man ‘zdindzilia’ ką mano ta Norvegijos gyventoja ..geros blogos idėjos tampa aiškios jas patikrinus laikų , GP ne išimtis .

ah1       2021-05-24 21:33

o jums nieko keisto kad Galimybių paso technologinį sprendimą sukūrė Izraelio bendrovė „Wix“ ir Galimybių paso technologiniam sprendimui reikalinga E. valdžios vartų autentifikavimo paslauga?  Izraelis perima Lietuvos su visais lietuviais valdymą per Galimybių pasą bei lietuvių sveikatos ir gyvenimo kontrolę per Galimybių pasą?

Man atrodo       2021-05-24 20:40

Galimybių pasas atspindi diktatūrą, kuri įsigali.

Fox       2021-05-24 19:57

Tucker Carlson Shatters Media Silence — Kodėl tūkstančiai miršta nuo kovido skiepų?
JAV per 4 m4nesius oficialiais duomenimis nuo kovido skiepo mirė apie 4000. Nors sistemai apie mirtis praneša tik apie 1% atvejų. Bet net ir šie duomenys yra didesni, nei mirtys nuo visų kitų skiepų kartu sudėjus per 15 metų. Kai skiepijant nuo kiaulių gripo, paskiepijus keliasdešimt milijonų žmonių, mirė 40, JAV vyriausybė sustabdė skiepijimą, nes nusprendė, kad tai perdaug pavojinga. Dabar apie šalutinį poveikį išvis nekalba, o visus abejojančius tiesiog užčiaupia.

https://citizenfreepress.com/column-1/tucker-carlson-shatters-media-silence-why-are-thousands-of-people-dying-from-covid-vaccine/

GMP       2021-05-24 18:45

Ar turint GP nereikės GMP (Gretosios Medicininės Pagalbos)?

Yra       2021-05-24 18:15

Yra LR piliečio pasas, o šita programėlė “GP”, skirta kontrolei ir sekimui š. verta. kaip ir ana buvus koronkės programėlė. Žmonės nesinaudos ir nekreips į šitą marazmą dėmesio, o eis į tas kavines, sporto klubus, renginius ir pan. kur jo nereikalaus.

Avinas       2021-05-24 16:48

Vardan užsienio milijardierių gerovės sutinku pasitrumpinti gyvenimą. Man jų gaila, nes dar per mažai gali išlaikyti meilužių - taip pat ir iš Lietuvos.

to Visi karai       2021-05-24 16:12

Yra tokia teorija, kuri skelbia, kad visi karai prasideda ir baigiasi moters tarpukoju.
Tai reiškia, kad karai kyla:
Karai dėl moterų - reikia sekso partnerės.
Karai dėl moterų - reikia pratęsti giminę.
Karai dėl moterų - testosteronas spaudžia smegenis…
Karai dėl moterų užgaidų.
Karai dėl moterų intrigų.
Karai baigiasi:
Moteris kaip tvirtovė „paimta“.
Moteriškos užgaidos praėjo.
Moteriškos intrigos išseko.
——
Įdomu, aktualu, svarbu kas TA ar TOS moterys dėl kurios/-rių kilo šis hibridinis žmonijos naikinimo karas.
============================
Kita teorija sako kad pasaulį valdo siuvėjai/kirpėjai itakodami karalienes, o šios (kaip kaklas sukinėja galvą) valdo karalius (su savo tarpkoju - vyras nenori „badauti“).
——
Įdomu, aktualu, svarbu kas TAS ar TIE siuvėjai/kirpėjai dėl kurių kilo šis hibridinis žmonijos naikinimo karas.
============================
Karinė teorija dėl amazonių.
Legendos ir mitai apie senasias amazones mažai ką tepasako. Na, o ‘naujosios amazonės’ (BLM Vilniūje prie JAV ambasados, Paryžiaus centre siautėjusios su juodais X vietoj bikinių, begėdiškai griaunančios Europos ir JAV istorinius paminklus, valstybės-įstatymo-„geranoriškumo“ pagrindu atiminėjančios vaikus iš šeimų, karinio feminizmo apologetės ir visokios apimtos „vaginos maišto“...) NEnusipelno mokslinės karybos dėmesio ir tokios ‘vaginalinės putos’ tikrų vyrų deramo dėmesio nesulauks…

Taškas G       2021-05-24 15:28

Kartą Vilnius su G tašku ‘nuskambėjo’...
O su GP…
Matyt siekia paaiškinimo kur tas taškas G yra.

Visi karai       2021-05-24 12:33

Kažkada baigiasi, baigsis ir šitas. Jo privalumas kol kas yra tas, kad nenaikina fiziškai. Plandemija trenkia skaudžiai psichologiškai, nes jų ir yra toks tikslas: visus palaužti, o po to pasitvarkyti taip, kaip jie įsivaizduoja, kad jiems reikia. Mūsų protėviai ėjo į miškus ir ten padėjo galvas, kad mes galėtume gyventi laisvoje šalyje. Šiandien gi mums nereikia eiti į miškus, tiesog nereikia eiti testuotis vien tam, kad testuotis ir nereikia marmaliuotis tuo neaiškiu serumu, be to palaikau mintį, kad nereikia ir nebūtina eiti į tas vietas, kur bus akivaizdi segregacija. Turime būti tvirti kaip suspaustas kumštis, tik tada galime tikėtis geros baigties.

Mąstantys       2021-05-24 12:24

žmonės privalo boikotuoti GP, nes šita priemonė yra antižmogiška ir tarnaujanti išskirtinai farmacijai.

Lygio galimybės       2021-05-24 12:21

Kur     2021-05-24 11:09
kur lygių galimybių kontrolierius - jei toks yra??? smile
–––––––
... tikrina dviejų (triejų) skylučių lygiavertiškumą.

Noriu skiepytis TIKRA C19 vakcina       2021-05-24 12:16

„... nes tai man būtų tolygu išduoti medicininius principus ir savo profesiją.“
Tu jau išdavei!
Tu sakai: „Aš pasiskiepijau dviem dozėm, kadangi įvertinau, kad rizikų mano gyvenimo būdui…“ Kad pasiskiepijai nuo C19, reiškia kad tą genetinį marmalą pripažįsti kaip skiepą, o tai reiškia kad kaip gydytojai tai garbės nedaro. O dėl ryzikų... Hmm…
„Pasiskiepiję“ vistiek:
Serga
Gali platinti C19
Privalo* dėvėti kaukes
Laikytis antikovidinių higienos reikalavimų
ect.
... normalaus gyvenimo vistiek nėra!
Vos keli sakiniai, ir tiek loginių klaidų.
Gerų norų neužtenka, reikalinga kompetencija…
——
Aš „nesiskiepijau“ ir nesiruošiu TĄ genetinį marmalą savanoriškai IŠBANDYTI.
Aš NORIU skiepytis TIKRA C19 vakcina! Deja, tokios vakcinos kolkas nėra. Yra tik kalbos, ir būk tai bandymai sukurti… kaip ir antikovidinius vaistus. Nors kita vertus, kam kurti, jeigu tikrasis tikslas žmonių ypač baltųjų populiacijos naikinimas.

Žinot, a mums, dezistams LRT,       2021-05-24 12:02

svarbiausia amerikoniška segregacija. Gal žinote, kada ji panaikinta Amerike? Koks USA prezidentas panaikino šią gėdą?

Aplamai Lietuvos       2021-05-24 11:41

medikai ir pacientai turi išeiti į gatves ir nesitraukti dėl visos Sveikatos sistemos.Dėl galimybės oriai gydyti ir gydytis.

Kur       2021-05-24 11:09

kur lygių galimybių kontrolierius - jei toks yra??? smile

Ne vien su "farmacijos bizniu",       2021-05-24 11:05

nes visur pralaimėjo smulkus verslas, sparčiai naikinamas vidutinis, dėl to ir multimilijardierių turtas jau leidžia griebtis pasaulinės diktatūros.
O dabar pamąstykime, ką reiškia planai, kad 2023 m. turės būti paskiepyti 70% planetos gyventojų? Tai 7 iš 8: nepaskiepytas lieka būtent tas garsus “auksinis milijardas”, o kur liks 7 milijardai?
Galimybių pasas reikalingas versti vakcinuotis.
Vakcinavimas reikalingas “auksiniam milijardui” pasiekti per porą metų.
Virusas reikalingas dėl totalinio vakcinavimo, kurio sėkmę užtikrina mirtingųjų baimė numirti.
Baimė išbandyta per “musulmonų terorizmą” su 911 dvynių sugriovimo provokacija.
“Musulmonų terorizmas” perkeltas iš Artimųjų Rytų, kur
arabų ir žydų konfliktu pasinaudota politikoje valdant naftos kainas.

Ir as        2021-05-24 11:02

Antra doze gausiu birzelio pradxioje. Bet to “paso” irgi neimsiu. Beje jau man sake ruostis treciam skiepui spalio men

Mes pasiskiepijom,tačiau       2021-05-24 10:12

paso neimsim iš principo.Nes tai ne tik raginimas skiepytis,tai prievartavimas naudotis e-sistema,kuri nepatogi ir diskriminuoja daugelį žmonių grupių.Tačiau pinigai “įsisavinti”.Nepalaikysim šios elektroninės vergovės.

dėl GP rūpinasi GP       2021-05-24 9:47

kadangi GP buvo sukurtas gėjų izraelitų, tai kas nenorės turėti GP tuo susirūpins GP (generalinė prokuratūra) - už antisemitizmą ir homofobiją.
VOT !!!

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.