Šeimos politika, Kultūros, kalbos, istorijos politika

LLKS Pareiškimas dėl Partnerystės įstatymo ir dėl Vardų bei pavardžių rašymo dokumentuose projektų

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 4 d. 20:09

4     

    

LLKS Pareiškimas dėl  Partnerystės įstatymo  ir dėl Vardų bei pavardžių rašymo dokumentuose projektų

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Už tradicinį suvokimą       2021-06-5 18:23

Pagal tradiciją, santuoka visuomet būdavo šeimai, skirtai giminės pratęsimui, doroviškai įteisinti. Vyras ir moteris susituokdami visuomenei skelbdavo žinią, kad iš jų atsiradę vaikai bus ne palaido sekso, bet sąmoningai apsispręsto šeimos kūrimo rezultatas. Tačiau šiandien santuoka yra suprantama visiškai kitaip: santuoka tai dviejų asmenų vyro ir moters (bent kol kas) meilės per seksą dorovinis įteisinimas. Todėl nėra labai nuostabu, kad, esant tokiai santuokos sampratai, šiandien sparčiai plinta ir homoseksualistų santuokos įteisinimas: atseit, „juk ir homoseksualistai taip pat myli per seksą, o per kokį seksą, tai visai nesvarbu, todėl nediskriminuokime jų“. Visa tai turint omenyje, galima padaryti išvadą, kad siekiant išsaugoti šeimos instituciją ir kultūrinę civilizaciją, teisingas kelias yra tik vienas – visuomenei reikia grįžti prie tradicinės santuokos senosios sampratos.

neskaitykite       2021-06-5 11:40

jo… kremliaus atsiųstas Surkovas Kijeve dirigavo žudynėms, o čia mums kliedi apie kažkokius butkevičius. Maskoliai iš rusijos federacijos specnazo šaudė Ukrainos patriotus, o mums čia myža į akis apie MI6.

tiek       2021-06-5 5:18

Teisingai. Tik taip turi būti mūsų Lietuvoje.

Skaitykite       2021-06-5 1:02

Pagoglinkit: Mikola Dulskiy: „Kijevo Euromaidane šaudė A. Butkevičiaus kontroliuojamos snaiperių grupės“ (video).
Ukrainos aktyvistas dalyvavęs Euromaidane Mikola Dulskiy supratęs kas iš tikro vyko 2014 m. Ukrainoje, atskleidžia informaciją, kuri gali daugelį šokiruoti. Jis teigia, kad provokacijas ir užsienio šalių piliečių žudymai buvo gudrus apgalvotas planas, kad atkreipti visos pasaulio žiniasklaidos dėmesį. Jis teigia, kad snaiperių grupėms vadovavo lietuvis Audrius Butkevičius, kuris priklauso MI6 (Jungtinės Karalystės karinė žvalgyba).
Ukrainietis aktyvistas išdėsto iki smulkmenų, vardus ir pavardes, kas tuo metu organizavo provokacijas Kijeve. Perspėjame, kad kai kurios žinios gali šokiruoti. Aktyvistas Mikola Dulskiy dalyvavęs Euromaidane su savo grupe aktyvistų, tik nesenai suprato, kad jis ir jo būrys buvo išnaudotas kaip įrankis Ukrainos valdžios nuvertime.
Šis video yra šalinamas iš Ukrainos tinklalapių ir šis žmogus, paskelbęs tai, yra persekiojamas galimai Porošenkos nusamdytų žudikų. Sklinda kalbos, kad už jo galvą Ukrainoje siūloma 50 000 dolerių.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.