Liutauras Stoškus: E. Jakilaitis elementariai nesupranta, kas yra savivalda

Tiesos.lt redakcija   2015 m. balandžio 4 d. 20:56

28     

    

Liutauras Stoškus: E. Jakilaitis elementariai nesupranta, kas yra savivalda

Lietuvos Sąrašo atstovas Vilniaus taryboje, aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus taip savo veidaknygėje pakomentavo kovo 31-ąją LRT televizijos rodytą žurnalisto Edmundo Jakilaičio laidą:

Gaila, kad Remigijus Šimašius neatkreipė šio „profesionalesnio ir gilesnio“ požiūrio, kaip jis yra pristatomas, žurnalisto dėmesio į tai, jog jis elementariai nesupranta, kas yra savivalda. Žmonių nuomonės paisymas ir „Vilnius pagal vilniečius“ principo taikymas niekaip nederėtų su bandymais primesti savo nuostatas remiantis daugumos valia. Net ir opozicijoje likusių nuomonės negalima ignoruoti – už jų taip pat stovi realūs rinkėjai ir akivaizdu, kad į tų rinkėjų lūkesčius taip pat turi būti įsiklausyta.

Niekaip per savo ego neperlipantis laidos vedėjas su jau ne vieną kartą demonstruotu gerokai traumuotu garbingumo suvokimu galėtų nepamiršti, kad yra išlaikomas visų be išimties pinigais. Ir jei niežti liežuvis pademonstruoti gatvinės kultūros lygį, tai iš tiesų būtų garbinga, jei tai būtų daroma ne nacionalinėje televizijoje.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Universali ir paklausi profesija-televizinis klapč       2015-04-7 8:16

Tik kad nemaloniai paspiriama.

Džiugesio kupinam mėšlo maišui       2015-04-5 20:43

Joooo, Respublikos leidinių GRUpė yra itin “patikimas” informacijos šaltinis.
F.Kauzonas - KGB užsakymu sukurto sovietinio kino paskvilio “Kas Jūs, kunige Svarinskai?” autorius, seimo pirmininko A. Paulausko pirmasis padėjėjas ir t.t.;
Gaivenis-  LNK “gaidenis”, dar vienas agentėlis, daugybės melų ir dezinformacijos ruporas, itin pasireiškęs Garliavos bylos metu;
Na ir pats Vitukas- prieš Sąjūdį kažkiek laiko praleidęs Minske. Nežinia ką ten Vitukas veikė, bet Minske sovietmečiu veikė KGB mokyklėlė. Kartą viename bohemos žmonių pasisėdėjime, Vitukas gerokai įkaušęusius kolegas suglumino mosikuodamas granata. sovietmečiu, aludėje girtis galimybe nešiotis granatą galėjo ne daugelis. Tik tie kurie turėjo užnugarį...
Tačiau tau “džiaugsmų maišeli” dėl to klausimų nekyla, ar ne?
Tau svarbu rankioti kačių bei šunų ekskrementus ir viešai jais džiaugtis.
Ar čia toks negirdėtas lytinio pasitenkinimo apturėjimo naujabūdis?

Arguss       2015-04-5 19:44

Kad Jakilaitis menkysta ir mažaraštis, tą girdime ir matome , nes visą savo menkystę ir mažaraštingumą bei chamiškumą jis nuolat demonstruoja kone kiekvienoje laidoje. Tokie,atsiprašant, žurnalistai - radinys “zakazuchinei” žiniasklaidai. Užsakovai gali būti ramūs: kas reikia bus apdergtas, kas reikia bus iškeltas.

Hmm to > Džiaugiuosi & Džiaugiuosi 2       2015-04-5 12:39

Rubikono ir Zuoko apmokėtus straipnius “Respublikoje” imti už gryną pinigą baisiai kvaila. Per visą rinkimų kampaniją Tomkus varė Rubikono propagandą ir varys toliau. Rubikonas kovoja dėl milijonų, kuriuos jam suneša Vilniaus baudžiauninkai. “Liberastas Šimašius” ir “išdavikas Kuolys” nori baudžiauninkus iš Rubikono baudžiavos išvaduoti, o baudžiauninkai šaukia: šalin rankas nuo Rubikono, prakeikti liberastai.

Tai pamaina       2015-04-5 9:23

Tai saulę atvežusio Padleckio augintiniai-siaurusevičiai,paleckiai,
valatkos,miliūtės Lietuvos šiukšlės.

mama iš kaimo       2015-04-3 20:43

  Jakilaitis, manau tikrai nėra kvailas ir nemikantis vesti laidų. Tiesiog tai žmogus, neturintis jokios vidinės kultūros, pats save laikantis svarbesniu ne tik už pašnekovus, bet ir už pačią laidą. Na, o jo šališkumas, manau, manau, labai stipriai reglamentuotas darbdavių, nes netikiu, kad žmogus, esantis įvykių sūkury ir politikų veiklos lauke, galėtų būti bukas, kaip autobusas.

> Dziaugiuosi - 2       2015-04-3 20:41

O dabar-stai kas: http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/vilniu_pasidalijo_amzini_priesai . Apie priesingas vertybes deklaruojanciu partiju koalicija vienas straipsnio komentatorius raso: “Tai ka Vilniuje padare Kuolys yra tikrai neitiketina. pasirodo del valdzios
galima pamint padoruma, susidet su pederalistais, liberastais su kuo tik
nori kad tik trupinys valdzios nubyretu. Pasinaudojo Puteikio populiarumu… ka Puteikis galvoja apie Kuolio
manevra-. Puteiki…dar ruosiesi ji ateity remti? o gal vis del to pareikalausi
kad del padorumo bent opozicijoj pasedetu tie 5 mandatai?” Daugiau cia nera ka ir bepridurti. O Liutaurui Stoskui- didziule pagarba!

> Dziaugiuosi       2015-04-3 19:41

Rasote: “Labai džiaugiuosikad per rinkimus savo balsą...atidavėme už “Lietuvos sąrašą”...Mūsų balsai jau pasiteisino, nes išrinktieji tapo tikru galvos skausmu visokioms korumpuotoms…išgamoms.Jau vien tai yra geras darbas, tikimės sulaukti ir daugiau gerų darbų.” Pimiausia:susipazinkite su straipsniu:
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/na_ir_ka_vilnieciai_issirinko_i__valdzia_su_sokiruojanciomis_nuotraukomis

Netektis       2015-04-3 12:01

Mirė Lietuvos,lietuvių Tautos Ąžuolas A.Patackas.Netekome Žmogaus,kuris žinojo kas yra sąžinė,orumas,savigarba ir nuoširdi meilė Lietuvai,žmonėms.
Ilsėkis ramybėje,Algirdai,išėjęs gerbiamas,negyvenęs išdavystėje,nepardavęs mūsų visų ir Lietuvos.
Su didžia pagarba ir meile išliekate mūsų atmintyje,nuostabus Žmogau.

Džiaugiuosi       2015-04-3 10:50

Labai džiaugiuosikad per rinkimus savo balsą ir visa mūsų šeima savo balsus atidavėme už N.Puteikį ir “Lietuvos sąrašą”, taip pat ir už gerb. Stoškų. Mūsų balsai jau pasiteisino, nes išrinktieji tapo tikru galvos skausmu visokioms korumpuotoms ir jokios sąžinės bei teisingumo neturinčioms išgamoms. Jau vien tai yra geras darbas, tikimės sulaukti ir daugiau gerų darbų iš savo rinktų politikų.

Taip jau būna       2015-04-2 22:53

su tokiais Jakilaičiais, kai vien tik kalbi, o pats nieko neklausai ir negirdi, tada jau nieko ir nebesupranti.

negarliavosrėksniui/-ei       2015-04-2 22:38

priverk kiek srėbtuvę- prišikti triusikai pro gerklę matosi.

Ne Garliavos rėksniai       2015-04-2 22:18

o Garliavos banditai. Reikia išmokti viską vadinti savo vardais Tie-SOS!  Tie-SOS! Tis-SOS!!!

IŠ TIKRŲJŲ -       2015-04-2 22:18

ego didesnis už patį E.Jakilaitį.O kai kuriose laidose demonstruodamas savo pažiūras, parodo savo neprofesionalumą.Nešališku būti jis tiesiog nesugeba.

Liepa       2015-04-2 22:09

Gal tas J’akylaitis ir norėtų ką nors demonstruoti daugiau nei"gatvinės kultūros lygį”,bet jam tiesiog nepavyksta.//Kitą vertus,o kuris TV žurnalistas sugeba daugiau už tą siaurovizijos berniuką: Puprickaitė,Žeimytė,Miliūtė?...//

babūnė > alfei       2015-04-2 21:09

ninočka, eik tu geriau bulvių skust.

alfa       2015-04-2 20:46

m.alfa.lt/straipsnis/49827057/kuolio-pasiulymu-sostines-gatves-ziema-bus-barstomos-spalvotomis-kreidutemis

na va       2015-04-2 19:33

Gatvines kulturos lygis…Labai gerai parase..butent taip ir pasidemonstravo tas vedejas negerbiamas.

Tarabilda       2015-04-2 19:31

Va taip. Įpratę buvo siauruko švonderiai matyti ir piršti pasaulį pagal Matriošką ir VSD. Atėjo Vilniuj Lietuvos Sąrašo chebrytė ne pirštu daryta. Prasidės gyvenimėlis smagesnis.

viską supranta       2015-04-2 19:21

Jakilaitis viską supranta:
- kas valdo Lietuvą (KGBistai-pedofilai)
- nuo ko priklauso jo karjera ir gerbūvis,
- supranta, kad tik niekšeliai gali egzistuoti Lietuvoje.

je..jee...       2015-04-2 19:10

beje, prie tikros savivaldos liaudis pati turėtų išsirinkti teisėjus, kurie spręstų jų tarpusavio konfliktus, o ne vien pelnytųsi baudomis, tarsi kokie biznieriai.

je..jee...       2015-04-2 19:08

taigi ir aš sakau, kad taip paniekinamai tarti “Garliavos rėksniai” gali tik tas, kuris, kaip ir mūsų teisėsaugininkai, tiki, kad žmogus yra įstatymui, kaip prie sovietų, o ne įstatymas žmogui.
Garliavos mergaitė tėra tik simbolis viso to neteisingumo, kurį įdiegė mums dar sovietmečiu. Bet kaip matom, sunkaisiai gydosi tūlai žiniasklaidos atstovai. Suliberalėj ne į tą pusę.

taigi        2015-04-2 19:02

lryto televizija paliko gilų įspaudą.

ruta       2015-04-2 18:56

Puikiai pasakyta , tik ar supras Jakilaitis ,  nikstukas , aptarnaujantis valdzia ?

Laikas mąstyti       2015-04-2 18:29

apie seimo rinkimus.

Jakilaitis-tai siaurovizijos atstovas       2015-04-2 17:28

tuo viskas ir pasakyta.

Lietuvos saraso       2015-04-2 17:27

kandidatai kieciausi.Saunu!!!

Tomas       2015-04-2 17:04

Stoškau -šaunuolis labai tikslūs pastebėjimai.Ačiū


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Vytautas Sinica. Drakoniška? Absoliučiai. Proporcinga? Ne. Ar tai atgrasytų nuo atitinkamų pažeidimų ateityje? Neabejoju

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (II)

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva tebėra yra teisinė valstybė?

Geroji Naujiena: Mūsų Viešpats Jėzus Kristus – Visatos Valdovas

Kodėl signatarui sopa širdį dėl Lietuvos?

Liudvikas Jakimavičius. Kultūrininkai ar „kultūrininkai“?

Rolandas Kačinskas. Susipažinkime: Graikijos garbės pilietis Zygmantas Mineika – sukilėlis, kuriam motina antrąkart padovanojo gyvenimą

Vladas Vilimas. Klausiate: ar pasitikime teismais? Bet apie kokius teismus kalbate, p. Šedbarai?

Arkivysk. Gintaras Grušas: Žinia, kurią mums skelbia prieš dvejus metus atrasti sukilėlių palaikai

G. Nausėda: „Jų keltos pilietinių teisių, tikėjimo, sąžinės ir žodžio laisvių, socialinio teisingumo idėjos žymėjo mūsų tautų atsivėrimą modernybei“

Iškilmingai palydėti amžinojo poilsio Rasų kapinėse atgulė Lietuvos žemės didžiavyriai – 1863–1864 m. sukilimo vadai ir dalyviai

Algimantas Rusteika. Prisiminimai apie ateitį

Ramūnas Aušrotas. Apie Laisvės partijos atstovų iniciatyvas, siekiant varžyti laisvę šeimose

Vytautas Matulevičius. Iš JAV galime prašyti tik kareivių ir tankų, bet ne teisėjų. O gaila

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (I)

Kviečiame į konferenciją–diskusiją apie gender ideologiją!

Mindaugas Buika. Tikėjimo sklaida statistikos veidrodyje

Vytautas Radžvilas. Netikros tikrovės ištakos. Pilietinė ir politinė visuomenė

Diana Nausėdienė: Kodėl mes išskiriame moteris? Pakalbėkime, ką patiria vyrai

Apie 1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių gyvenimą ir mirtį, arba Lietuvos žemė grąžina savo didžiavyrius

Lapkričio 22-ąją vyks 1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių valstybinės laidotuvės

Algimantas Rusteika. Atimti ir padalinti – jie nieko daugiau nesugeba

Vytautas Landsbergis: Venckienės ir kitose garsiose bylose uždėtas „kalpokas“, apie ką galima kalbėti, o apie ką – ne

Seimo kanceliarijos atliekami teisėkūros tyrimai ir apžvalgos – atviri ir visuomenei

Kanadoje išgelbėta beveik 400 vaikų, dėl kaltinimų vaikų išnaudojimu areštuoti 348 suaugusieji

Kviečiame į Albinos Žiupsnytės paveikslų parodą „Meilė niekada nesibaigia…“ (1 Kor 8 )

„Teisingumo registras“: ar Lietuvoje žmogus yra saugus? Vieno atvejo ir ne tik analizė

Algimantas Rusteika apie jų rūpinimąsi mūsų vaikais: „Ką reiks daryti, kai baigsis šiam džiaugsmui skiriami svetimi pinigai“

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja Lietuvos konstitucinėms vertybėms ir Lietuvos piliečiams

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.