Socialinė politika, Ugdymo politika

Liutauras Degėsys. Apie atlyginimus

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gruodžio 17 d. 13:23

12     

    

Liutauras Degėsys. Apie atlyginimus

Kaip ir sakiau: docentų-daktarų atlyginimai universitetuose vis dar didesni, nei maximos kasininkių, bet mažesni, nei lidlo pardavėjų...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

disproporcija       2019-12-19 12:48

užtat rektoriai gauna daugiau nei prezidentas

Kiek univerkių       2019-12-18 17:36

rektorių buvo Seime, kiek mokslų daktarų Seime ir Vyriausybėje bei prezidentais, o nauda kokia iš tų jų mokslų Mūsų Lietuvai, a? Tiksliųjų mokslų atstovai daug dėmesio neskiria gramatikai, kaip KGB išmankštinti humanitarai, ypač tie, kurie lindo arčiau tautos sielos - į menus, literatūrą ir pan. Kiek Operos ir baleto teatre dirbo kagebistų ir agentėlių, nežinot? Kiek Lietuvių kalbos ir literatūros katedroje? Ten net prasčiokės iš Rytų viešai siūlė sūdyt Sausio 13-osios aukas ir veikė net “Jedinstvo” spaustuvė, ar jau pamiršote tai, zubrylos, a? Kur buvo tie dainuškininkai inteligentai, balerinos ir balerūnai, kai jų panosėje darbavosi “Jedinstvo”, a?

Dr.L -> tam Dr.L       2019-12-18 15:48

Kai argumentu nelieka, tinka ir “o tavo snukis kreivas”...

tam Dr.L       2019-12-18 15:13

Kitą kartą, kai rašysi lietuviškai, paprašyk kokį penktoką, kad bent rašybos klaidas ištaisytų.

>>Dr.L       2019-12-18 14:15

Tamstai, panasu, nuo bado stogas pavaziavo, emociju valdymo sutrikimas vienok… Mano straipsniai visi ne daugiau dvieju bendraautoriu (dazniausiai vienas), ir rasau pats. Beja, pirmos kvartiles zurnalai neikalo nespausdina - turi buti aktualumas, eksperimentas… Kadangi vadovauju R&D uzsienio kapitalo imoneje, tai su lesomis tyrimams problemos nera, ir aktualios medziagos trukumu nesiskundziu. Problema kita - kaip ikalbeti imones vadovybe leisti publikuoti straipsni (komercines paslaptys, ...). Badauti irgi netenka, ir kompromisu su sazine sudarineti, skirtingai nuo humanitaru/socialiniu. Beja, yra socialiniu / humanitariniu atstovu, kuriuos tikrai gerbiu ir visada perskaitau ju mintis… vienas kitas - ir tulzim is pykcio padorioje diskusijoje jie nesispjaudo (nors minta pagrinde dziuvesiais ir vandeniu). P.S. Sekmes atidirbinejant uz MGboltiku sidabrinius - “atleisk Tevyne, bet biznis yra biznis (valgyt labai norisi)”.

>Dr.L       2019-12-17 22:55

Šundaktari, kiba etatine kolba chemikų laboratorijoje dirbi? Ką tu čia pezi apie “humanitarus” ir “murzilkas? Šarlatanai tiksliukai, snarglius kočiojantys, aštuoniolikos asmenų gauja paskelbia trijų(!) eilučių (net ne puslapių!) šūdastraipsnį apie snarglio fermentavimą. Ir šitas “tiksliųjų mokslų šedevras”,sukurptas uždulkinto vieno doktorantėlio likusiai septyniolikos subanditėjusių docentų ir prapiesorių grupuotei. Minėtas “opusas”, dvokiantis kaip padėsęs oposumas, akademiniais taškais, visokiais “tarptautiniais vertinimais”, fondų lėšomis bei projektine parama įvertinamas aukščiau už “kažkokio humanitaro” išsamią daugiau nei trijų šimtų puslapių monografiją.

O dabar, jaukiai atsigulęs tarp retortų ir kitokių, tave, tiksliųjų mokslų nevykėlį, erotizuojančių fetišų, įsistatyk į savo analinę angą kokį nors nanodalelių ir dzeta potencialo matuoklį. Ir išspausk onano mintį, vertą tik tiksliųjų mokslų debiliuko. Apie “socelinius/humanitarinius” (kaip pats parašei) tiesiog patylėk.

vasei       2019-12-17 19:25

Matai, vieni atlyginimą užsidirba, o kita - gauna. Jeigu tavo žmona 15 metų gaudavo minimumą, tai sakyčiau visai neblogai.

vasia       2019-12-17 18:43

zmona dirba maximoje 15 metu,-daugiau uz minimuma niekad negavo..

stasys        2019-12-17 15:45

ir kokiais gi šaltiniais autorius naudojosi ? tik nesakykite jog tais visiems prieinamais .smile))

Niekas       2019-12-17 15:27

nepriekaištauja tiksliukams, bet dezuojantys humanitarai mus varo iš proto - traumuoja mūsų vaikų smegenines ir mus pačius. Tiesiog vėžį varo kartu su dezi LRT ir MG Baltic plaštakėmis.

Dr.L       2019-12-17 15:02

Tai kad valstieciu valdymo pradzioje docento atlyginimas (1 etatas be virsijimo) buvo 660 euru “i rankas”. Valstieciai kaip tik padidino atlyginima destytojans 42% per kadencija - lyg ir daug procentine israiska, tik kad baze buvo skandalingai maza (socdemai nekele, koncervatoriai nureze apie 20%).
Del vertumo nediskutuosiu - visokiu yra. Tiksliukams reikalavimai gana auksti - reikalaujama straipsniu rimtuose uzsienio zurnaluose, kur beleko neisspausdinsi. Lesu tyrimams (kad butu nebelekas) is biudzeto nelabai. Bet galima bendradarbiauti su pramone, jei esi ko nors vertas zinoma. Apie socelinius/humanitarinius tyliu - jiem tarptautiniu straipsniu nereikia, uztenka vietiniu “murzilku”.

O ko verti       2019-12-17 14:24

mus nuolat dezuojantys docentai? Kai nustosite meluot mūsų vaikams ir varyt dezi propagandą - tada ir dėl atlyginimų palaikysime, o dabar… Ką jūs veikėte per AMBalo prichvatizacijos vajų ar prieš kolchoznikų išrinkimą į valdžią, ko jų nestabdėte? Ką tada veikėte, a? Už Karabowski su “Jedinstvo” agitavote, ane? Kažkodėl labai jau Jums patiko kolchozų milijonieriai, besiveržiantys į valdžią, tiesa? Krūmuose tupėjote, bet algų didesnių tai norite, kodėl? Už dezi propagandą algos ir taip didelės. Kada vietoj mitologijos, stipriųjų(nugalėtojų) istorinių versijų ir fantazijų, pradėsite mūsų vaikams XX amžiaus istoriją dėstyt, a? Kiek dar dešimtmečių mums teks palaukt - tai yra mūsų vaikams laukt, kol ir Jūs pagaliau pradėsite sakyti Tiesą ir gėdinti Velnią(blogį), Blogio imperijos sąjungininkus? Tell the Truth and shame the Devil? A, blauzdos per silpnos, kinkos dreba, todėl su Tiesa dar teks vaikučiams ilgai palaukt, tiesa?


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Jis yra čia ir dabar, Jis yra su mumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos

Vitalijaus Balkaus replika „Iš savo varpinės“: Maistininkai grasina supūdyti produkciją, arba Kodėl „nematoma rinkos ranka“ taip ir lieka nematoma?

Justas Stankevičius. Ar Sorošas šeimininkauja Lietuvoje?

Neringa Venckienė: „Jie mano, kad mane žemina. Bet manęs jie nepažemins…“

Iš Tiesos.lt pašto: Edmundas Paškauskas. Pandemijos ir rizika vyresnio amžiaus žmonėms, arba Kada bus išrasti skiepai nuo nužmogėjimo? (II)

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.