Liudvikas Jakimavičius. Žvelkime į pasaulį pozityviai

Tiesos.lt redakcija   2015 m. balandžio 11 d. 18:00

65     

    

Liudvikas Jakimavičius. Žvelkime į pasaulį pozityviai

Mano draugai ir pažįstami dažnai man priekaištauja, kad savo publicistiniuose tekstuose ir apskritai gyvenime esu sunkiai pakeliamas priekabus niurgzlys, pesimistas, tikrovėje matantis vien negatyviąją jos pusę. Žodžiu – sadomazochistas. Greičiausiai taip ir yra, todėl nenuostabu, kad kuo toliau, tuo rečiau aplanko mane draugai, beveik nebesikviečia į svečius ar bendrus pasibuvimus. Draugų ratas taip susiaurėjo, kad mano telefono išklotinėje liko tik keletas man skambinančių žmonių. Ir tų skambučiai retėja, trumpėja pokalbiai, iš manęs jie nieko nebenori, nieko nebesitiki.

Mano daktarė, matydama liūdesį mano akyse, perspėja, jei taip ir toliau gyvensiu, mano kraujas blogės ir visai suges, o tuomet jokie vaistai ir terapijos nebepadės. Aš pasižadu daugiau taip nebedaryti, keisti žiūrėjimo rakursą, žvelgti į ateitį ir pasaulį pozityviai, ieškoti gėrio ir grožio apraiškų, vengti susidūrimų su negražiąja tikrovės puse. Apverčiu Adomo Mickevičiaus chrestomatinę „Pono Tado“ eilutę: „Tėvyne Lietuva, tu man brangesnė už sveikatą“. Ir mano gyvenimo motto jau turėtų skambėti taip: „O sveikata, tu man brangesnė už tėvynę“. Su tokia pozityvia gyvenimo nuostata ir filosofija šauktiniu į armiją geriau neiti, neduok Dieve, atpažins, kas esi per paukštelis – neišsilaižysi. Tokius šventvagiškus dalykus geriau nutylėti, o kurti sau mažiau kaltus pozityvius gyvenimo ir veiklos scenarijus: dienai, savaitei, mėnesiui.

Taigi, pamėginkime sukurti tobulą pozityvios dienos scenarijų, pagal kurį galėtų gyventi kiekvienas ir kartu su visa Lietuva sveikti. Kaip pasakytų eurobiurokratas, – dalyvauti visuotinėje valstybės ir asmens sveikimo programoje. Scenarijuje reikėtų numatyti tas vilkduobes, kurios klastūnės gali žmogaus tykoti, kad tasai išsimuštų iš pozityvaus dienos ritmo, psichologiškai sutriktų, ir taip būtų sugriautas patsai sveikatingumo scenarijus. Tų vilkduobių netikėtai gali išnirti visa gausybė, todėl scenarijus turėtų būti giliai apmąstytas ir nuo jų gerai apsaugotas.

Pavyzdžiui pabudęs ryte niekados neturėtum rizikuoti įsijungti radijo aparato paklausyti ryto žinių, juk niekados iš anksto negali nuspėti, ką jie ten gali pasakyti. Jei pasisekė įveikti šią pagundą, jokiais būdais nepasiduok antrajai – neįsijunk kompiuterio ir jokiais būdais nesmalsauk, kas nauja atėję į tavo elektroninį paštą.

Pasisveikink su kate, besiglaustančia tau prie kojų, bet jokiu būdu nežiūrėk jai į akis, nes suprasi, ko ji tavęs prašo. Tiesioginis akių kontaktas su alkana kate pozityvo dienos scenarijui nepridės.

Neatidarinėk šaldytuvo. Į ryto pamaldas geriau eik lengvas, nepersivalgęs.

Geriausiai į tą bažnyčią, kur seno sukirpimo kunigas per pamokslą parapijiečius mėgsta barti ir kaltinti apsileidimais ir jų nuodėmes linkęs sutirštinti. Pasiprašyk išpažinties ir pats tirštink savo „griekus“ kiek įmanydamas ir kiek fantazija veža. Kai kunigėlis tavo nuodėmes išriš, palengvės trigubai, nei būtum kokį griekelį užmiršęs ar nuslapukavęs. Taip gausi gerą pozityvo užtaisą iki pirmos kitos nuodėmės.

Išėjęs po mišių iš bažnyčios nuoširdžiai pažadėk šventoriaus elgetai, kad dosniai aukosi jam išmaldos iš pirmosios bedarbio pašalpos. Nesiteirauk elgetos, kokią jis gauna socialinę išmoką ir kokios jo mėnesinės pajamos. Nereikalingas smalsumas gali išmušti tave iš pozityvaus dienos ritmo.

Esi švarus kaip tuščias popieriaus lapas. Pats laikas eiti į parką pamedituoti, pabūti su bundančia gamta ir paukščiais, kurie patys sau gyvena pagal pozityvią programą tiesiog savaime, be jokių papildomų pastangų. Ir tu taip turėtum išmokti gyventi.

Į darbo biržą šiandien geriau neik ir neskambink. Tau ir taip per gerai sekasi – be galo juk taip nesitęs. Pameditavęs grįžk pas šventoriaus elgetą ir paprašyk, kad paskolintų katės ėdalui iki pirmos bedarbio pašalpos. Jei geras žmogus, greičiausiai paskolins, ir turėsi labai pozityvią patirtį, kad nesi visiškai su savo kate socialiai apleistas.

Užkąsti eik į Halės turgų ir prie kiekvieno prekystalio prašyk paragauti: dešros, kumpio, lašinių, kopūstų, skiltelės obuolio, naminės duonos. Produktą pakomentuok žinovo sakiniu, pagirk. Sočiai užkandęs eik namo pamiegoti. Gink Dieve, nežiūrėk, koks ten pranešimas boluoja pašto dėžutėj. Jame tikrai nerasi nieko pozityvaus. Stenkis miegoti iki vakaro.

Pabudęs susidėliok kultūrinę vakaro programą. Patys pozityviausi renginiai yra rašytojų jubiliejiniai knygų pristatymai, parodų atidarymai, viešos diskusijos įvairiausiomis temomis, etnografinės vakaronės, naujų produktų ar virtuvės indų prezentacijos. Įprasta, kad panašūs renginiai baigiami furšetais, kur ir gana sočiai pavalgysi, ir vyno išgersi, jei nepasikuklinsi. Į valias gausi ir pozityvaus dvasinio, ir fizinio peno. Bet jei tokie pozityvūs kultūriniai renginiai tą dieną nevyksta, nieko nepadarysi, teks tau eiti į šermenis.

Šermenyse nesistenk būti per daug matomas. Jei paklaus, kas toks buvai velioniui, ramiai atsakyk: „Teko susitikti gyvenimo vingiuose. Velionis buvo puikus žmogus, pozityvus. Tokius giltinė pirmus pasirenka. Amžiną atilsį“. O po tokios prakalbos valgyk ir gerk į sveikatą. Žmonės yra geri, pozityvūs, ir tu su savo dienos programa esi savo vietoje. Teisingame sveikimo kelyje.

„Mažoji studija“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dar Tarabildai       2015-04-16 20:12

Ar žinote koėl Garliavos teismuose nebesilanko demagogas Puteikis? Todėl, kad neturi laiko, nes užisėmęs Lietuvo sąrašo griovimu, intrigų ten kurstymu, savo asmens garbintojų saujelės praplėtimu valstybės lėšų sąskaita per savo Seomo nario padėjėjus.

Tarabildai       2015-04-15 11:10

Norii smulkiau papasakoti apie Panevėžį ir Puteikį. Ar Lietuvos sąrašo žmonės mato, koks yra tikrasis N.Puteikio veidas? Jis siekia karjeros bet kokiais metodais ir savo bendražygiais renkasi ne intelektualus, o žemos moralės asmenis. Ar reikia pavyzdžių? Prašome. N.Puteikis mezga ryšius su abejotinos reputacijos ir turinčiais galimų sąsajų su nusikalstamo pasaulio atstovais, pvz. Panevėžyje iš Valstiečių ir žaliųjų partijosišmestu Mantu Leliuku ir nuo jo atsiriboti nesutikusi buvusia šios partijos Panevęžio skyriaus pirmininke Gema Umbrasiene, Panevėžio verslininku Aleksu Varnu, kuris yra už ageras teisiamo buv.Seimo nario V.Matuzo draugas. Ir tai Puteikis daro, nors puikiai žino, kiek pastangų, kad Valstiečių ir žaliųjų partijos skyriaus žmonės Panevėžyje prisikeltų visiškai švarūs sudėjo VŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir Seimo narys Povilas Urbšys. Jie padėjo visuomenei atverti akis į tai, kad M. Leliukas susijęs su kadaise Panevėžio verslininkus reketavusiais banditais ir kad politikas galimai turi asmeninių interesų dėl Skaistakalnio pašonėje plytinčios J. Biliūno g. 12 teritorijos sutvarkymo už Europos Sąjungos ir Savivaldybės lėšas, nes jis ten valdo nekilnojamą turtą šalia buv.Panevėžio bandito „Siūlo“.
Tokie yra Puteikio draugai. Jis skaldo demokratines jėgas, o vietoje jų vienija skandalingiausius Panevėžio tarybos nariusTarybos narius – M.Leliuką, skandalingai išmestą kartus su buvusia pirmininke G.Umbrasiene iš apvalomo ŽVS skyriaus. Užuot rinkės išsilavinusius geros reputacijos žmones, kaip kad nauja gerb. R.Karbauskio ir P.Urbšio pastangomis išrinkta ŽVS skyriaus pirmininke mokslų daktarė, Kauno technologijos universiteto Panevėžio verslo ir technologijų fakulteto dėstytoja Lina Kazokienė. Tai Puteikis daro atvirkščiai. Štai įrodymai Panevėžio laikraštyje „Sekundė“. Pacituosiu. „ jos, šiuo metu svarstomi keli variantai dėl tolesnės politinės veiklos. Tarp tokių – G. Umbrasienės ir M. Leliuko komandos jėgų suvienijimas su Seimo nariu Nagliu Puteikiu. Savivaldos rinkimuose Klaipėdoje dalyvavęs jo vardo nepartinių sąrašas didelės sėkmės nesulaukė – uostamiestyje pelnė tik tris vietas Savivaldybės taryboje. „Visko gali būti – gal su judėjimu, gal su viena, gal su kita partija. N. Puteikis buvo vienintelis politikas, pasielgęs taip, kaip turėjo partijos pirmininkas. Jis išklausė visas pasakas ir šmeižtus, kuriuos skleidė Seimo nariai R. Baškienė ir P. Urbšys, paskambino ir išklausinėjo mūsų“, – palankumą N. Puteikiui rodo G. Umbrasienė“.

to"nuskriaustam"14.19       2015-04-15 8:29

gavai,nabagiuk,į marmūzę?kaip baisuuu,ajajaaai..
o už ką gavai?-gal lindai į kaimyno daržą?o gal nugvelbei iš svetimo podėlio,kas tau nepriklausė? tada tylėk ir nemurmėk.
gerai,kad pas mus poetai neišglebę,kad sugeba ir su mūzom susikalbėt,ir plunksną suvaldyt, ir vyrišką tvirtybę parodyt reikalui atsiradus,žinoma,... wink

Nežinomas poetas-"duok i snuki"       2015-04-14 14:19

Kuriama nauja partija-“Duok i snuki”.Privalumai:nežinomas poetas taps žinomu,kiekvienais metais-nauja taryba,nes prieš posedi bus “kalamasi"ir taryboje liks stipriausi.Antspaudas perduodamas pačiam stipriausiam.Pirmenybe-treniruotiems.

ruskiui taigai 20:58       2015-04-13 20:59

< Kam vilniečiams tos sinfojinos?  >
Negerk steklomojinos (liet, - langu valiklio), bo nuo jo tau simfonijos virsta sinfojinomis….....

Pritariu Tarabildai       2015-04-13 20:23

Tas Puteikis viena deklaruoja, o kitą daro. Pvz.Panevėžyje Puteikis palaiko galimų sąsajų su nusikalstamo pasaulio atstovais turintį Mantą Leliuką ir nuo jo atsiriboti nesutikusią Gemą Umbrasienę. Ir taip jis dažnai elgiasi. Koks jo tikrasis veidas? Toks pats konservatorius, tik klastingas. Ir dar naudojasi LS kaip savo nuosavu turtu, o iš tikrųjų tik egoistiniams savo norams. LS nariai, nesitaikstykite su tokiu amoraliu Puteikio elgesiu.

O emigrantas-toli nuo Tevynes.       2015-04-13 16:32

Ligoniai,sergantys piliečiai neturi galimybiu sprogdinti naujienu.Gal emigrantai galetu padeti(ligoniams)pasigyditi?

Diedukas > filmuko herojui       2015-04-13 16:19

Ar matei ten Jakimavičių?

Jakimavičius-filmuko herojus!       2015-04-13 16:07

“Tarp kitko, policininkas man nepasirodė toliau pažengęs už jus visus, šio siužeto veikiančiuosius asmenis”.Ar tai reiškia,kad Jakimavičiaus protelis jau toks,kuris netraukia policininko intelekto?

Diedukas >Vienam internetiniam...        2015-04-13 9:26

Patapo įdomu, ką nori pasakyti savo nuorodą įdėjęs… Ogi, nepatingėjau ir žvilgtelėjau. Ir ką aš ten pamačiau?! Vienas idiotas “kunigaikštis” (+ pabaigoj toks pats jo prietelius liudininkas)slebizavoja apie savo tarnystę rusijos raketiniuose (!) daliniuose, kur jis pramoko super spec. kovos veiksmų, kurių pagalba įveikė poetą Jakimavičių, kuris nukraujavęs nuėjo pas žmoną. Matyt, pasiguost…
  Tokie tat “didvyriai” ant Lietuvos. Apart juoko, man tas “filmukas” jokių emocijų nesukėlė. Tiesiog pagalvojau kad pats esi lygiai vienodas savo protiniu išsivystymu su šio siužeto “herojais”. Tarp kitko, policininkas man nepasirodė toliau pažengęs už jus visus, šio siužeto veikiančiuosius asmenis…

Daina       2015-04-13 8:45

Permečiau akimis komentarus ir nustėrau: kiek “draugų” autorius prikėlė iš miego! Kontorai, matyt, pinigų netrūksta, kad gali finansuoti tokį būrį samdomų komentatorių. Puiku, gerb. Liudvikai, kelkite ir toliau “samdinius” į dienos šviesą. Jų rašymo stilius juos išduoda: niekur nepasislėpsi už savo “stiliuko” - jie visi kaip ant delno… Aišku, kad ten vieni ir tie patys. Ačiū, gerb. Liudvikai už tai, kad viską matote ir parodote. O tie kontoriniai: Tegul šuo loja, o TIESA eina, kiek belotų kontoros samdiniai…

emigrantas       2015-04-13 8:31

paskaitau komentarus ir padarau sau isvadas,kad jakimavicius puolamas ne uz sita straipsni bet uzvisai kitus dalykuss..okey.dar kas idomu kad atsirado nuojauta kad greitu laiku islis sprogdinanti kokia tainaujiena apie puteiki tipo.okey lauksim info

Tarabildai       2015-04-12 23:31

Petka ir Puteikis - tai graži pora, bet užvis gražesnė meilė ir dora.

to 21:19       2015-04-12 23:06

kiekvienas pietauja pagal savo skonį.
tu štai, siuntinėji “1,2,3,4,5” iš skirtingų adresų- man pakanka ir vieno. jjuk ūsų kontora turi daugiau galimybių. bet dar nenuvertinkite ir manęs. neskubėkite…

Tarabilda literatui stebėtojui       2015-04-12 22:24

Tai bet gal buvo už ką. Šiaip be preteksto padėjėjas savo viršininkui Seimo nariui antausių neskaldo. Geda Petkai užvožė už tai, kad tas stribas girtas gyrėsi nušovęs partizaną. Nors tarp Puteikio ir Petkos skirtumas nedidelis.

Literatas stebėtojas       2015-04-12 22:12

Jakimavičius agresyvumo prisimokė iš a.a. Sigito Gedos. Anas V. Petkevičiui buvo taip užvožęs į pilvą, kad Petkai plautis plyšo. Liudvikas su Geda juk buvo draugeliai. Abu agresyvūs.

toJonas iš Bezdonių        2015-04-12 21:52

šiaurė su korėjom čionais nei prie ko,šuo pakastas tame,kad vokiečių freilinos labai negražios, tep išein,kad Raigerds kaip koks frajeris meto meškeres į lietuviškų rūtų darželius,ale nieks nepasirašo,bo nesupranta vokiškų manierų

Keistutis       2015-04-12 21:37

Graudžiai juokingas, melancholiškas rašinys. Niekas taip dabar neberašo.

Hansas Fritzui       2015-04-12 21:33

große Entschuldigung,ne tai aš nieko prieš klevo lapus.lapai yra liabai gėrai-jūs tik pagalvokit,ką iš jų padaro sliekai…oooooooo,klevo lapai didžiulė vertybė,beveik auksas

Jonas iš Bezdonių       2015-04-12 21:22

mūsų kaime apie apie"korejietiško pozityvumo"monus nieks nieko nežino.čia Raigerdo bajeris, ar nauja diagnozė?

Vienam internetiniam adresui su daug vardu       2015-04-12 21:19

“Inteligentai moka tik sinfonijų klausyti. Kokia iš jų nauda miestui?“Paskaityk komentara"Padekime Jakimavičiui talentingai rašyti”-suprasi kokias simfonijas jis gali kurti!

Fritzas Hansui       2015-04-12 21:13

Kimas Raigerdui moka klevo lapais. Paprastai atsiskaito už metus. Rudenį. Ir lapai idėjiška teisingos spalvos būna ir lengviau surinkti “valiutą”.

Hansas to Raigardas       2015-04-12 21:04

idomu,kiek jum kaip uoliam Šiaurės Korėjos apžvalgininkui mokama ir kokia valiuta.danke shon uz atsakyma

Taigi       2015-04-12 20:58

N.Puteikis su Zuoku ir Tomoševskiu būtų buvęs žymiai geresnis variantas Vilniui nei Kuolio inteligentai ir menininkai. Inteligentai moka tik sinfonijų klausyti. Kokia iš jų nauda miestui? Kam vilniečiams tos sinfojinos? Ką gero davė visokie rusofobai patackai ir ozolai Lietuvai? Jiems reikia pigaus šildymo. Puteikis didvyriškai kovojo už Tėvynę  Afganistane, jis turi gerų draugų Rusijoje, jis ne ruosfobas, galėtų susitarti dėl pigesnių dujų.

Vach,       2015-04-12 20:39

Semionovna, tik nepamirškite paprašyti Lenočkos Lolašvili “užtaisyto” vandens ir stebuklingojo tualetinio popieriaus. Ypač popieriaus. Juk kuo didesnis kakutis, tuo daugiau popieriaus reikia.

Ninočka       2015-04-12 20:35

Mano vyras gali! Jis bus dukart meras, du kart premjeras ir du kart prezidentas!

ltnt. Šmidto trečiasis sūnus > Panikovskiui       2015-04-12 20:29

Na, tai kogi Jūs norite- tikriausiai sugadino Pajūrio Princui prekinę išvaizdą dėl ko jis prarado pusę savo žavesio ir nepateko į merus. Aišku, kad pyksta. Makaronai vietoje to kad būtų pabrangę- atpigo ir vis pinga. Gali būti, kad iki kito rudens niekas neims net dykai. Pikta. Labai.

pastebejimas       2015-04-12 20:24

Mianininkus reikia uzdariti i psichiatrines. Jie tik kele sumaisti valstybeje.
Rusijoje valstibe tvarkosi zimiai geriau siuo klausimu. Ruijos valstibe remia tik tuos mianininkus kurie yra lojalus Tevinei ir valstybes Vadovui.. Visus kitus darmojedus reikia vyti nafig. Visiskai pritariu komentatoriui Raigerdui.

Panikovskis       2015-04-12 20:20

Įdomu tiesiog pasidarė, kas davė komandą pulti Liudviką? Tekstelis visai nekaltas, o puldinėtojų visa brigada. Matosi, kad visai ne dėl teksto ta zoologinė neapykanta paleista kaip džinas iš butelio. Tai kur šuo pakastas? Ar nebus tik čia dėl to, kad Liudvikas Puteikiui “išrašė” kaip ir a.a. Algirdas Patackas R. Valatkai prie Seimo lifto. Tokių dalykų politiniai “pelėsiai” niekados neatleidžia, ypač tie, kurių politinis veikimas - pijarao darymas.

Raigerdas        2015-04-12 20:20

Straipsnio antraštė: “Liudvikas Jakimavičius. Žvelkime į pasaulį pozityviai”. Tai tas pozityvus požiūris yra būdingas ir korėjiečiams. Štai faktai:”Северная Корея - взгляд изнутри”. Ten pozityvo kiek nori, kiekvienoje korėjiečio kalboje.
Tai, kas geriau: koriejietiškas pozityvumas (tiksliau reali pozityvumo parodija)  ar lietuviškas irzlumas ir erzeliojimas? Manau, kad tiek viena, tiek kita yra kraštutinumas. O kraštutinumai yra būdingi būtent tokioms nacijoms, kuriose beprotystė apima daugybę žmonių, nesugebančių mąstyti savarankiškai. Tokiais atvejais atsiranda Inkvizicija, fašizmas, komunizmas, terorizmas, diktatūra ir kiti iškrypimai. Galutiniame rezulatate tai baigiasi tragedija tokiai nacijai.
Sveikas protas, dvasinė sveikata tokiose šalyse yra Pelenės vietoje, nes bepročiai palaiko bepročius, alkoholikai palaiko alkoholikus, narkomanai palaiko narkomanus, kyšininkai palaiko kyšininkus, kadangi tai yra “savi” žmonės. Pavyzdžiui, net šiame tiesos.lt portale šmeižikai palaiko šmeižikus ir buriasi į bandas, kad vėliau visa banda užpulti tą, kas su jais nesutiks.  Visi tie “savi” gyvena be pozityvo. O štai diktatorius nori, kad ji žmonės mylėtų, o jeigu jie nemyli, reiškia juos reikia priversti, kad jie mylėtų. Kaip diktatoriaus pavaldiniams priversti mylėti diktatorių? Štai tam reiklui ir yra panaudojamas pozityvas. Markesas (Gabriel José García Márquez) visus tuos dalykus aprašė kuo puikiausiai ((„Niekas nerašo pulkininkui“, “90 dienų už geležinės uždangos”, “Patriarcho ruduo” ir kt.) O štai čia yra rezultatas, kaip tą pozityvumą supranta komunistai, nes pas jų daugelis dalykų yra atvirkščiai. Įdomus tas pasaulis, kada žmonės tampa zoopasaulio dalimi, nes gaunasi masinė psichozė, kad įtikti diktatoriui. Tai panašu į eksperimentą su žmonėmis. Ir tai yra gana klaikus eksperimentas, kuriame dalyvavo ir Lietuva. Dalyvavo tik dėka tų, kurių galvelėse dominuoja STEREOTIPAS ĮTIKTI, o kitiems net ĮTIKTI BET KOKIA KAINA. Štai čia galima prisiminti tuos laikus, kai Lietuvoje žmonės stovėjo eilėse prie duonos kartais net po 2 valandas: “Северная Корея - взгляд изнутри” (https://www.youtube.com/watch?v=Mj8wy6vDvBA).

konservu ruporui       2015-04-12 19:38

Nejau negali be kujo ir pjautuvo eiti Lietuvos keliu!

Nebûk piktas Jakimavičiau!       2015-04-12 19:30

Tyras ir geros širdies, bet bailus? Tai ir nėr ko keltis į puikybę.Nebuk piktas.Geriau nerašyk.Jei nepataikauja-spardyk ir mušk.Pažiurejau"padekime Jakimavičiui talentingai rašyti”.Tai Tamsta “lupate"kolegas be atvangos!

Raigaidys       2015-04-12 19:18

Aš nepasitempsiu. Aš nemoku korėjietiškai. Todėl geriau kartosiu Raigerdo Nuostabiojo žodžius: - Tegyvuoja Gerb. p. Grybauskaitė, tegyvuoja Gerb. ir Mylima PREZIDENTĖ, tegyvuoja leudies ir PREZIDENTĖS Vienybė, tegyvuoja Nacionalinis Projektas (NP), Tegyvuoja Nepaprastai Populiarus mesijas, tegyvuoja Naglis, tegyvuoja makaronai! Gėda rusozombiams, šalin šmeižikus!
Tegyvuoja mūsų kosminiai palydovai kuriuos sukūrė ir paleido mūsų Gerb. Prezidentė, tegyvuoja Gyvulių ūkiai ir auganti produkcijos gamyba, tegyvuoja kasmet gausesni šakniavaisių derliai ir vis didesni pieno primilžiai! Šovė mūsų Gerb.Prezidentei kuri užtikrina gerą orą virš mūsų plačiosios Tėvynės padangės, tegyvuoja Pu-put-teikis kuris savo sidabro šarvų lako spindėjimu apakins šmeižikus ir leudies priešus bei nuves protesto balsus ten kur reikia- teisingu keliu!. Keliu kurį išmintingai nubrėžė gerb. PREZIDENTĖS kuruojamos tarnybos. Tad mielieji - susivienykime aplink gerb. PREZIDENTĘ ir visų mylimą Ger. NP, paimkime į rankas kūjį bei pjautuvą ir eikim Letuvos Keliu!

senelis iš Aleksoto > bobutėms iš Kauno stoties       2015-04-12 19:01

Sakiau, kad nelįskit su savo puteikine reklama. Žmonės atėjo, susirinko prisiminti Deimantės tragediją. O jūs- puteikisputeikisputeisis. Pardavinėkit turguje tą piarinį makaronų maišą ir niekas jums nieko nesakys.

Raigerdas>Liepai        2015-04-12 18:56

Kadangi Liepa propaguoja tą patį savo geriausią sreotipą ĮTIKTI, kuris yra įgytas ir išaugintas Sovietmečiu, tai sukritikavus tą jos stereotipą ĮTIKTI, jai prasideda vos ne neapykantos priepuolis. Kad jums geriau gautųsi tą isterija kartu su Raigaidžiu ir kitiems tokio priepuolio dalyviams, tai siūlau pasimokyti šito dalyko iš korėjiečių:”Северная Корея. Народная истерика” (https://www.youtube.com/watch?v=clG6mGG6lZ8). Įgyti sovietiniai stereotipai turi pasireikšti ne tik Liepos galvoje, bet ir Raigaidžio galvelėje, nes jis išmokęs tik kartoti kaip papūga tik Raigerdo parašytus žodžius. Pats jis nieko sugalvoti negali. O to yra per mažai net sovietinių stereotipų atžvilgiu, o ką jau bekalbėti apie korėjietiškus. Raigaidžiui teks pasitempti ir išmokti pakartoti kaip papūgai ne tik Raigerdą, bet ir didžiuosius Šiaurės Korėjos vadus.

ponia iš pajūrio       2015-04-12 18:55

Jakimavičius kaltas. Jis turi katę - argi tai ne įrodymas, kad jis yra valstybės priešas? Kodėl jis neturi šuns? Tai labai įtartina.

Bobutes iš Kauno       2015-04-12 18:18

Vajezus Marija,sužinojome,kad Jakimavičiaus kate ryšininke.Supratome,kodel 17d.iš Ikštes buvome Jakimavičiaus išgrustos.

Raigerdas>Liepai        2015-04-12 18:15

Na toks “gražus” Liepos komentaras, kad net ruszombių propagandistams tai patiko.Gavę progą pašnypšti ant Raigerdo, netruko tuo pasinaudoti. Bet Liepai su proteliu tikrai ne kas. Komentare rašo “Liepa-Didžiąjam Kiaulių Ganytojui”, o jau gale rašo:“Jukš, iš mano kiemelio, jukš...//”. Pasirodo, kad jau tas Liepos sugalvotas Didysis Kiaulių Ganytojas pavirsta pats kiaule, kuris kažkokiu tai būdu atsiduria Liepos kiemelyje. Liepa, ar tu čia tiek prisišventei prie šventinio stalo, kad pradėjai painioti tiesos.lt portalą su savo kiemeliu.
Liepai aišku pritarė, vos ne choru, tos žymiosios fermos gyventojai, ir vienas iš jų yra Raigaidys. Pastarasis, galimai, yra baigęs Švėkšnos specialiąją mokyklą, kai dar ten dirbo psichiatras Slušnys. Gal su tokiu mokiniu psichiatras Slušnys per ilgai ant kelmo sėdėjo, o gal nuo tų psichotropinių vaistų protelį galutinai susigadino, nes ką jis yra išmokytas daryti, tai kaip papūga pakartoti tai, ką parašė Raigerdas. O jau jumoras Raigaidžio tikrai labai panašus, kokį gali išgirsti pataisos namuose-kolonijose. Taip pat tas Raigaidžio jumoras iš neapykantos pavergto protelio vietomis labai primena Beavio ir Tešlagalvio “nuotykius”, kurie “daro” Ameriką. Trumpai priminsiu vieną iš anonsų:“Byvio ir Tešlagalvio nuotykiai keliaujant po Ameriką. Jiems nuolat pasiseka atsidurti ten, kur visai nenorėjo ir būti tuo, kuo visai nė neketino. O viskas prasidėjo nuo to, kad vieną rytą atsibudus, neliko teliko. Šakės, telikas tiems bičams - tai visas jų gyvenimas. Na ieškoti teko ilgai ir toli…”
Na, o kadangi Liepa šiandien neformoje, nes net paploninusi liežuvį nebando ĮTIKTI Liudvikui Jakimavičiui, bet bando NEĮTIKTI Raigerdui, o kad jis tai suprastų, tai ji pradeda šnypšti įvairiais garsais. Mat, pagal sovietinius stereotipus, kurių Liepos galvelėje gali pasirinkti, kiek širdis geidžia, yra tik dvi pozicijos: tovariščiai arba priešai. Tovariščiams arba bratvie reikia ĮTIKTI, o priešams reikia demonstruoti neapykantą. Kaip ją pademonstruoti? Na šnypščiant - nes taip elgiasi kiekvienas Šiaurės Korėjos gyventojas.
Kadangi Liepai labai patiko video apie Šiaurės Korėją, tai aš, norėdamas ĮTIKTI, siunčiu Liepai video, o jai leidus, tą video gali pažiūrėti ir nepakartojams “jumoristas” Raigaidys:”Массовая истерия в КНДР после смерти Ким Чен-Ира” (https://www.youtube.com/watch?v=VQ6Db1dtxnk).   

klausimėlis       2015-04-12 18:00

idomu,kam čia taip ant nuospaudos yr užminęs Jakimavičius,kad toks intensyvus puolims? taigi nėr paminėta nei pavsardzių,nei konkrečių politikų,kam čia taip nepatinka pilka paprastų žmonelių kasdienybė,ką?

Vytas       2015-04-12 17:57

Gerai,kad dar galima pasiskaityt neuzsacharinintu straipsniu.Eurorealybė toli grazu nėra tokia rozinė eiliniam pilieciui kaip ja valdzios ponuliai kasdien pateikia.

Padekime Jakimavičiui talentingai rašyti       2015-04-12 16:56

http
s://m.youtube.com/watch?v=-2sGhWL0JtI
Gal Jakimavičiaus gyvenimas pikantiškesnis už jo kuryba?

to Raigaidys       2015-04-12 15:00

man visiškai nusišvilpt ant tokių pareiškimų,kad"be Kontoros žinios VILNIŲ SAPNUOTI DRAUDŽIAMA!”////////////////////////////
dar palaikau Jakimavičiaus katės"diversijas”,tegul tik vaikšto ir gaudo tas peles kur nori ir kada nori.o Raigardas gali ieškot savo bambukų Šiaurės Korėjoj,nieks jam netrukdo,tokių ten išskestom rankom laukia

Raigaidys       2015-04-12 14:49

Ka-ka-riekūūū, radau sliekų-ų-ų! Ieškojau, ieškojau ir suradau. Savo subinėj. Akivaizdu- tai šmeižikų darbas. Kas įvesė sliekus mano šikynėje? DIVERSANTAI! Šiaurės Korėjos užverbuoti diedukai, liepos, betos, trupmenai ir juozapai. Tuo metu kai AŠ buvau užsiėmęs Valstybinio mąsto reikalais, (tikrinau kurie medžiai nėra KLEVAI),kažkas niekšiškai prikišo savo korėjietiškai siauraakius nagus ir Mane brutaliai apvogė - pavogė mano PRIVILEGIJĄ.  Ilindo man į klyną ir įveisė sliekų. Kaip šlykštu! Kaip nedora ir niekinga be mano žinios lįsti prie mano subinės. Lindimas subinėn- išskirtinai man ir kitiems Rūmų favoritams JOS malone suteikta privilegija. Esu pats pačiausias Lietuvos subinlindys. Daukanto aikštėės rūmuose man net atskiras įėjimas įrengtas, kad galėčiau bet kada atbėgęs įlįsti. Pro durų apačioje esančias dureles. Tačiau ir čia jau prikišo nagus DIVERSANTAI. Apsauga pranešė, kad pro mano personalinę landą, KIAULIŠKAI, įsidėmėkite- KIAULIŠKAI paslapčiom, be mano leidimo landžioja Liudviko katė.
Jakimavičiaus katė į Prezidentūrą ateina daryti diversijų. Ji gaudo Prezidentūros peles. KOKS NIEKŠIŠKUMAS! Juk peles gaudyti yra Gerb. PREZIDENTĖS personalinio Murkio darbas. Iš mylimiausio JOS Ekselencijos katiniuko niekšo Liudviko katė niekšiškai vagia privilegiją įsiteikti Gerb. PREZIDENTEI. AŠ ŽINAU -NIEKŠAS L.JAKIMAVIČIUS TYČIA nešeria savo katės, kad ši landžiotų į prezidentūrą. NESANKCIONUOTAS įsiveržimas! O juk ta Liudviko katė gali bet kada užšokti ant Pačios Pačiausios Gerb. PREZIDENTĖS krėslo ir ten , (O SIAUBE!)- prikakoti. SAMOKSLAS! Sąmokslas PRIEŠ Gerb.PREZIDENTĘ, prieš Mane ir prieš visus Brangius Lietuvos Žmones. Tačiau pačio niekšiškumo viršūnė yra ...sapnų VAGYSTĖS. Visi tikriausiai žinote, kad be Gerb. PREZIDENTĖS aš dar labai myliu Gerb. N.P.  (Nacionalinį  Projektą). Gerb. Put-put-puteikis man yra artimas savo prigimtimi. Aš Raigaigys, ir JIS GAIDYS. Mudu esame gerai susigiedoję. Jos Ekselencijos diriguojami traukiame tą pačią ariją . Tik skirtingais balsais. Niekas neturi žinoti kas parašė šios operos libretą. Antraip Projektas gali sudegti. O sudegusio teatro artistai niekam nereikalingi. Todėl slapta ir atvirai ginsiu kolegą Gerb. Put-put-teikį nuo diversantinių vanagų kaip pats save. Svarbiausia atsilaikyti iki rinkimų ir sukaupti kuo daugiau brangiųlietuvosžmonių balsų. Nes jeigu Gerb. NP tų balsų nepaims juos gali paimti BAISŪS žmogystos tipo jakimavičių, liepų, betų ar juozapų kląstingai pakišti diversantai ar į juos panašūs.Todėl mūsų Kontora dirba dieną ir naktį , metami dideli resurasi, kad brangūslietuvosžmonės pasirinktų teisingai. Ir daugelis gal ir pasirinktų, bet… Staiga, iš savo diversantiškos palėpės išlenda kažkoks Liudvikas ir pradeda neteisingai aiškinti sapnus. Man asmeniškai buvo šokas. Gerb. NP vos vėl nepradėjo gerti pamatęs tokį niekšišką sapnų aiškinimą. Juk yra aiškiai parašyta- be Kontoros žinios VILNIŲ SAPNUOTI DRAUDŽIAMA!
Kas ir būtų jeigu kievienas pašlemėkas, šliužas ar kitas dum-dūmas imtų sapnuoti ką sugalvojęs, o jau tuo labiau aiškinti.
ĮSIDĖMĖKITE- ŠIOJE ŠALYJE SAPNŲ TURINYS IR SAPNŲ TURINIO AIŠKINIMAS LEIDŽIAMAS TIK PAGAL PREZIDENTŪROS NUSTATYTĄ REGLAMENTĄ. Sapnau privalo būti lojalūs santvarkai ir mūsų valstybės Vadovei.Antraip bus nelegalu t.y. diversija. Laikau savo pareiga PRIMINTI brangiesiemslietuvosžmonėms kad tokių šmeižikų ir užkietėjusių santvarkos juodintojų, tokių jakimavičių rašinėlių skaitymas, kai iš jų akivaizdžiai varva nuolatinė demonstratyvi nemeilė Gerb.PREZIDENTEI ar nesižavėjimas Gerb. Put-pu-teikiu, tokių Antivalstybinių  kliedesių skaitymas JAU YRA JŪSŲ NELOJALUMO POŽYMIS.

Nuostabu       2015-04-12 13:30

Nuostabu, kad dar yra žmonių, kurių neuždusino amžinos jaunystės kulto, pozityvumo ir tipo’modernių’ globalistinių šiuolaikinių vertybių paieškos.Gebėt ištransliuot savo liūdesį su saviironija retas besugeba.Spaudžiu dešinę L.Jakimavičiui.

Liepa-Didžiąjam Kiaulių Ganytojui       2015-04-12 11:58

Šiandien antrasis Velykų Sekmadienis.//Bet nešmeižikas,bambukų, kirvių kotų, klevų ir beržų,Kubiliaus ir Grybauskaitės,Gyvulių ūkio,psichiatrų ir komunistų, Šiaurės Korėjos ir šiaip visų galų žinovui Raigerdui nėra kada švęsti,- jis aukoja savo brangų laiką ir neįkainuojamą intelektualinį potencialą tempdamas į dienos šviesą visokius kontras liudvikus,liepas,trupmenus ir kitus jam"neaiškius” elementus. Neduok Dieve jei koks nors komentatorius nepataikys su kitokiu požiūriu ar nuomone,- negailestinga raigerdiška kanopa garantuotai bus nublokštas į jam skirtą “gardą”.//
Asmeniškai man tamstos raigerdiška nuomonė nieko nereiškia.Tad kitąsyk nebevarkit ir negaiškit laiko komunistiškai-korėjietiškom rašliavom.// Po to, kai komentaruos ilgai, sistemingai ir maniakiškai savo ” rašliavinėm paklodėm” persekiojot mano šauniąją bičiulę Betą, ėmiau ir pasistačiau nuo Jūsų Didenybės…elektrinį piemenį. Nes niekada negali žinoti, kada Jums, galimai netarybinėj realybėj užaugintam piliečiui ,užplauks noras su visom savo kiaulių ūkio ordom po mano šaknim paieškot triufelių,atsiprašant.// Na, ką jum trumpai būtų galima pasakyt, nemielas Raigerdai? -Jukš, iš mano kiemelio, jukš...//

Pagarba       2015-04-12 11:53

Didžiausia pagarba už Jūsų veiklą ir tekstus. Informacijos jūroj pamatęs naują Liudviko komentarą, nesusilaikysi jo neperskaitęs. Jei tikrai draugų ratas sumažėjo, tai liko tikrieji, o daugelį metų skleisti tiesos žodžiai sutelkė daugybę naujų, nors ir nematomų bičiulių. Kurie atgal į tą prisitaikėliškumo, amorfinio patogumo būseną jau negrįš. Jei tikrai jam kas prikiša pesimizmą, matyt turi stipriai deformuotą dvasinės perspektyvos koordinačių sistemą. Liudviko subtilus jumoras, netgi sarkazmas, su kuriuo ji rašo apie mūsų eurosovietinės visuomenės skaudulius, kaip tik išduoda absoliutų pozityvą- tikėjimą, kad Lietuva gali ir bus kitokia. Ačiū.

ciombe.       2015-04-12 11:36

visad laukiu autoriaus rasineliu.ypac buvo idomu paskaityt apie poilsio partija.paskutiniuose rasiniuose pastebejau depresyvia autoriaus nuotaika.liudvikai atmink ,kad viskas praeina,taip pasake kazkuris is kinu isminciu.taip kad praeis ir tavo depresija.praeis ir centijos valdoves laikotarpis,ir dar daug kas praeis.

Raigerdas>Liepai        2015-04-12 11:24

Na, Liepa, galimai, esi labai daug pasiekusi, kad kam nors ĮTIKTI. Tas dar iš komunizmo laikų atsineštas stereotipas, pasirodo, dar labai gyvas tavo galvelėje, nors seniai buvo laikas jį pakeisti. Mano manymu, su tokiu stereotipu tau būtų labai lengva gyventi Šiaurės Korėjoje. Štai konkretus pavyzdys: kad ĮTIKTI DIDŽIAJAM VADUI Kim Ir Senui, dainininkė, grandiozinio koncerto metu, pataria jam eiti anksčiau miegoti, nes jis labai daug dirba ir mažai ilsisi, todėl tai gali pakenkti jo sveikatai. Jeigu netiki manimi, štai čia gali atrasti faktus apie ĮTIKIMO STEREOTIPĄ Šiaurės Korėjoje:”Д/Ф “Северная Корея. Живее всех живых“_2 часть” (https://www.youtube.com/watch?v=6u56yYxyxb0).
Suprantu, Liepa, kad tavo ĮTIKIMO STEREOTIPAS buvo labai gyvas Tarybiniais laikais. Bet, kadangi TSRS žlugo, tai priimk uožuojautą dėl šitos skaudžios tau netekties. Galimai, tavo galvelė išlieka, kaip SOVIETINIŲ STEREOTIPŲ MUZIEJUS. Ir štai pasitaikė proga, kai Liepa nutarė pritaikyti savo ĮTIKIMO STEREOTIPĄ, todėl suskubo savo komentaru ĮTIKTI straipsnio autoriui Liudvikui Jakimavičiui:“matot,kaip kai kuri"liaudis” priekaištauja Jums už visišką ignoravimą ir netoleranciją...negatyvui?”. Štai toks skundas Šiaurės Korėjoje garantuotų tai Liepos minimai “liaudžiai” ilgus metus trunkantį pasitaisymą LAGERYJE. Ale, kokia ištikima ta Liepa tiems Sovietiniams Stereotipams, nes, galimai, tikisi, kad vis gi pas mus sugrįš tokie laikai, kokie yra Šiaurės Korėjoje, ir jos STEREOTIPAI sužaliuos vėl ta pačia raudona spalva, ir TADA kiekvienas Lietuvos pilietis dieną naktį galvos apie tai, kaip jam išmokti ĮTIKTI taip, kaip tai daro komentatorė Liepa.

Autoriui       2015-04-12 10:11

Vardan fizinės būklės pagerinimo pamedituoti neprošal, bet savo švarios sielos tikrai nepakeisite, tad ir teršti nesistenkite. Ne tam Jus čia pasiuntė.

Ačiū Liudvikui       2015-04-12 9:11

už gerus patarimus, bet tokie patarimai gali būti įgyvendinti tik Vilniuje ar Kaune bet ne mažam rajoniniam miestelyje, kaip sakoma “tut ne rasguliaješsia”. Bet vistiek ačiū.

komunistas raigerdas...       2015-04-12 6:26

kai pokaryje trėmė darbščiausius ir geriausius lietuvius į Sibirą, komunistai aiškino: jie nesumokėjo mokesčių, patys kalti..
kai dabar lietuviai emigruoja arba žudosi dėl neturėjimo ką valgyti ir antstolių puolimo dėl nesumokėtų mokesčiu - komunistai aiškina: jie nemoka gyventi, jie nenusipelnė geresnio gyvenimo, patys kalti…

štilis galvoje       2015-04-12 2:01

Kodėl žmogus, pasivadinęs Raigerdu (nors pats galimai būdamas mums broliškos rusų tautos atstovas), parašė tokį žemiau esantį komentarą? Kaip ten bebūtų egzistuoja dabartiniame laike toks dalykas, kaip karas. Mums broliškoje Ukrainoje vaikai nebesulaukia tėvo-kyborgo, kuris atrado gyvenimo prasmę nelygioje, bet didvyriškoje kovoje, ATIDUODAMAS SAVO GYVYBĘ UŽ LAISVĄ NUO KGB-ISTINIŲ IŠGAMŲ, SIEKIANČIŲ OKUPUOTI JO TĖVYNĘ UKRAINĄ. BET GALIMAI NE TIK UKRAINĄ, BET IR MŪSŲ LIETUVĄ, KURIOJE BEGALINES SAVO PAKLODES RAŠO DRG. RAIGERDAS IR JO INTERNETINIŲ KOVŲ BENDRAŽYGIAI. 
Kariams, ginantiems savo tėvynę, trūksta maisto, o draugas Raigerdas ramiai sau spausdina eilinį papeikimą, nes jam, matyt, netrūksta, nei maisto, nei gėrimų.

Joana       2015-04-11 23:57

Sveikatos ir ištvermės tau,Liudvikai.

to Liepa       2015-04-11 23:39

“Mums,skaitytojams, neįmanoma įtikti “- nereikia pataikaiti tiesiog reikia tureti talenta.Ši sraipsniuka pavadinčiau"vejas galvoje”.

Reigardai        2015-04-11 22:19

nustokite reklamuoti alų, nes daug vertingiau būti dekalitrus alaus išgėrusiais liudvikais, nei paklodes audžiančiais reigardais.

Liepa       2015-04-11 22:18

Gerb.Liudvikai,įtariu,gausit parašyt kitokio pobūdžio straipsnį,- matot,kaip kai kuri"liaudis” priekaištauja Jums už visišką ignoravimą ir netoleranciją...negatyvui? wink // Mums,skaitytojams, neįmanoma įtikti - visada rasim prie ko prisikabint.// Sėkmės Jums !//

Raigerdas        2015-04-11 22:15

Kodėl parašiau tokį žemiau esantį komentarą? Kaip ten bebūtų egzistuoja dabartiniame laike toks dalykas, kaip karas. Tas karas vyksta būtent toje bendroje erdvėje, kurioje gyveno tie, kurie gimė sovietmečiu. Ten žūsta žmonės, ten prievartaujamos moterys, kurių dauguma yra nužudomos, kad nuslėpti tą padarytą nusikaltimą. Mums broliškoje Ukrainoje vaikai nebesulaukia tėvo, ir ne šiaip sau tėvo, o tėvo-KYBORGO, kuris atrado gyvenimo prasmę nelygioje, bet didvyriškoje kovoje, ATIDUODAMAS SAVO GYVYBĘ UŽ LAISVĄ NUO KGB-ISTINIŲ IŠGAMŲ, SIEKIANČIŲ OKUPUOTI JO TĖVYNĘ UKRAINĄ. BET GALIMAI NE TIK UKRAINĄ, BET IR MŪSŲ LIETUVĄ, KURIOJE BOKALĄ KILNOJA PONAS LIUDVIKAS IR KT. “MORALINE JAUTRA” PASIŽYMINTYS DRAUGAI, BIČIULIAI, PAŽĮSTAMI AR LIUDVIKO JAKIMAVIČIAUS GERBĖJAI.
Ten kariams, ginantiems savo tėvynę, trūksta maisto, o ponas Liudvikas ramiai sau ieško pozityvo, nes jam maisto netrūksta, bet kartais pritrūksta alaus.

autoriui       2015-04-11 21:51

visai patiko Jūsų gyvenimiški pamąstymai,ačiū,kad pasidalinot

Raigerdas        2015-04-11 21:49

Liudvikas Jakimavičius darosi labai nestabilia persona: vieną kartą gali gerai parašyti, o kitą kartą rašo apie “kažką tai”, kaip kartais liaudyje yra sakoma- “vėjai čia”. Aš asmeniškai nelabai mėgstu skeptikus. Jie dažnai mėgsta pasigirti, kad jie yra skeptikai. Tas parūgęs požiuris, kuris dažnai yra vadinamas skepticizmu, atsiranda dėl nepadarytų darbų, kuriuos reikėjo padaryti, dėl kartais padarytų kiauliškų poelgių, kurių anas nelaiko kiauliškais ir t.t. Taip atsiranda skeptikas, kuris įsivaizduoja, kad niekas nežino, kokiu keliu ėjo tas skeptikas, kol tokiu tapo.
Ponas Liudvikas Jakimavičius įsivaizduoja, kad tie išgerti megalitrai alaus išgaravo ir nepaliko jokio pėdsako. Galimai to norėtų ponas L.Jakimavičius, bet matote, Dievas(kadangi ponas Liudvikas, matomai, yra krikščionis, tai ir kalbėkome jam suprantama kalba) patvarkė kitaip. Bet ponas Liudvikas nieko apie tai nežino, nes Biblijoje nieko nerašoma apie atmintį. O atmintis, galimai, tai ir yra tas pats nuostabiausias Dievo kūrinys arba šedevrų šedevras, kuriuo jau nelabai disponuoja megalitrais gyvenimo laimę matavęs tokios atminties savininkas. Štai Dievas kūrė kūrė ir sukūrė tokį šedevrų šedevrą kaip atmintį. O kaip ja naudojasi toks Lietuvos pilietis Liudvikas Jakimavičius? Ogi, tokį šedevrų šedevrą Lietuvos pilietis Liudvikas Jakimavičius sugeba panaudoti tik tam, kad prisiminti, kiek litrų alaus buvo padaryta, na dar ir tam, kaip jis jautėsi po mygio, kai atsikėlus vėl jautė tą troškulį “dar vienam bokalui”. Ir ieško ponas Liudvikas pozityvo savo atminties užkaburiuose ir neranda, nes kur tik nepasirausia savo atminties archyvuose, bet visur matosi tie tušti buteliai. O tuščiame butelyje tikrai pozityvo nebūna, bet ponas Liudvikas, deja, šito nesupranta ir vis žiūri į tą tuščią buteliuką, galimai, bandydamas atrasti ten savo gyvenimo prasmę. Bet kaip nevarttytų, įsivaizduokime, jeigu vartytų tą tuščią buteliuką ponas Liudvikas, bet ten pozityvo nėrastų, kaip ir nėrastų ten gyvenimo prasmės. Ir čia tinka tas liaudyje kartais sakomas posakis - “Viltis - durnių motina”, tačiau tą sakantieji nutyli apie kitą dalyką, kad tokia mintelė gali gimti tik tokioje galvelėje, kurioje atmintis ištikimai saugo informaciją apie išgertus alaus dekalitrus. Ir čia ratas užsidaro, ir atsidaro durys, vedančios į atminties labirintus, kuriuose ponas Liudvikas, galimai, bandys atrasti ten kažkada paslėptą pozityvą, tiksliau numestą pozityvą, kaip niekam nereikalingą daiktą, kaip jam tada atrodė. Galimai ir nebandys šito daryti. Ką gi, tada vėl teks grįžti prie buteliuko ir paieškoti ten gyvenimo prasmės. Ar suras? Aišku, kad nesuras, nes gyvenimo prasmės be pozityvo nebūna, ji paprasčiausiai neegzistuoja.

Pritrenkianti moralinė nejautra       2015-04-11 21:37

Štai perskaičiau pirmuosius keturis komentarus (iki “taikliai”) galimai ta pačia ranka surinktus ir nukreiptus į Liudviko asmenį - tik melstis belieka už tokių komentarų autorių(-ius), kadangi tokios stadijos moralinė nejautra vargiai pagydoma be Dievo Gailestingumo.

taikliai       2015-04-11 21:18

pakele nuotaika beskaitant. Ir jau ne pirma karta. Turi zmogus labai sveika jumoro jausma.

Nežymus rašytojas       2015-04-11 19:55

“Kad prajočiau ant balno tymo,
Pasakyčiau šakalams: – Nestaukite,
Jeigu jaučiate mano buvimą –
Puotaukite…
Mano broliai yra ne broileriai,
Netupėjau su jais vištidėje,
Sakalai yra mano broliai
Aukštybėje…”
A.Patackas.Gerb.Jakimavičiau,kodel nepavyksta parašyti pvz.,kaip šis eileraštis?

tik šildymo sąskaitas susimokėk       2015-04-11 19:27

o iš bado gali mirti.
pedofilai į vaikų mokyklines chrestomatijas įdės Liudviko ir kitų mirusių violetinių biografijas: “vaikučiai, žinokite kokie dėdės valdo Lietuva”

Linkime pasveikti!       2015-04-11 18:35

“Draugų ratas taip susiaurėjo, kad iš manes jie nieko nebesitiki…“Perskaiteme.Pritariame Jusu draugam!

Liudvikai - katės nesuvalgyk       2015-04-11 18:30

geriau paprašyk gyvūnėlių šventojo Pranciškaus, kad katė riebią žiurkę pagautų - bus abiem vakarienei.

Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (III)

Danijos sulaikytieji gali būti įkalinti užsienyje

Karolinska ligoninė „kastruoja“ ir mėgina pakeisti vaikų lytį bei nutyli sunkius pakenkimus

Linas Karpavičius. Referendumas Šveicarijoje

Durnių laivas ir 2,5 jo kapitonai: kuris tikras?

Arkivyskupo Carlo Marija Vigano pareiškimas

Aleksandras Nemunaitis. Neries krantinės reikalai

James Traub. Netgi Švedija nebenori daugiau migrantų

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (III)

Lenkijos valdžia: nenorim tokių protestų kaip kitur Europoje, todėl papildomų draudimų dėl pandemijos imtis neplanuojame

„Mes giname Europą“ – teigia Lenkijos Ministras Pirmininkas

Graikų ortodoksų hierarchas apie GP bažnyčiose: netoleruosime valdžios institucijų melo

The Lancet: stigmatizuoti nepasiskiepijusius – neteisinga

Daugėja neapykantos nusikaltimų prieš Europos krikščionis

Dominykas Vanhara. Naujausi reitingai

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Apie klerikalizmą ir pašaukimų krizę

Garsiąją Kauno vilą Perkūno alėjoje gynusį architektą teismas pripažino kaltu – už rangovo pastūmimą ir kaukės nuplėšimą skirta bauda

Mirė partizanas Juozas Jakavonis-Tigras

Ketvirtadienį Vilniuje bus paminėtos kun. B. Laurinavičiaus žūties metinės

Manifestacijos Austrijoje prieš suvaržymus

Kęstutis Pranckevičius. Tamsią naktį žvaigždės ryškiau šviečia

Vytautas Sinica. Kada JAV kongresas atšauks Nepriklausomybės deklaraciją?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus grybai

Leidžiama žaisti demokratiją

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija reiškia susirūpinimą dėl narkotikų ir alkoholio prieinamumo didinimo

Vytautas Sinica. Solidarumo galia

Chris Waldburger. Valia siekti Kristaus?

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (II)

Almantas Stankūnas. Kiek dar ilgai žaisime neoliberalistinius rinkos žaidimus ten, kur negalima jų žaisti?!

Br. Paulius Vaineikis OFM: skelbiu nepaprastąją padėtį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.