Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Liudvikas Jakimavičius. Turime slaptą partiją, kuri net nesibalotiruodama gali laimėti rinkimus?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 27 d. 6:51

26     

    

Liudvikas Jakimavičius. Turime slaptą partiją, kuri net nesibalotiruodama gali laimėti rinkimus?

Kunigas Robertas Grigas parašė maždaug taip, kad rinkimus laimėjo mūsų žiniasklaida.
Sutinku 200%, bet kyla klausimas, ar mes turime kažkokią slaptą partiją, kuri net nesibalotiruodama gali laimėti rinkimus?
Pasirodo, gali.
Lietuvoje tokia yra. Ir tai net ne konservatoriai.
Na, patys sau atsakykit į klausimą, kodėl E. Masiulio kyšio byla per visą ketverių metų Seimo kadenciją nepasistūmėjo iš vietos?
Ogi dėl labai paprastos priežasties. Didžiąją dalį mūsų žiniasklaidos platformų valdo MG BALTIC, kuriems gyvybiškai svarbi alkoholio reklama, kuriai kietakakčiai valstiečiai priešinosi, kaip ir dėl reklamos draudimo LRT.
Jūs neįsivaizduojate, kokie tai maišai pinigų „iš oro“.
Manau, kad dabar ir judėsime pagal MGB trajektoriją.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2020-10-28 13:21

Liudvikui akiniai ant kaktos geriau tinka, negu skarelė.

bronius -> StasysG       2020-10-28 12:45

Na atrodo, mes ant to paties ryšio kanalo. Pamenu šitą A. Šliogerio išsireiškimą. Beje, jis dar vieną terminą buvo apibrėžęs - videologija, kurios esmė - nuolatinis gąsdinimas. O valstiečių valdymas šitai videologijai tai buvo tikrai parankus ir taip žiūrint galima galvoti, kad ir valstiečiai buvo “tie”. Bet neabejoju, kad videologijos transliuotojai greitai susiras naują “baubą” ir toliau užsiims žmonių gąsdinimu ir mulkinimu.

StasysG       2020-10-28 10:32

p. broniui ->    2020-10-27 20:55

O ką kalbėjo tikras sąvokų specialistas filosofas A. Šliogeris “Respublikai”?——“„Žinote, kas man didžiausią siutą kelia? Aš jau nežinau, ką daryti. ...
Kai žiūriu mūsų televiziją, mano ranka tiesiasi į vieną vietą, kurioje turėtų būti pistoletas.
Tai yra nusikaltimas. Tas, kas yra daroma mūsų televizijoje, tai yra tokia tautos demoralizacija, toks jos mulkinimas… Vartojamas žodis „ŽINIASKLAIDA“, bet jeigu kalbėtume apie televiziją, ją reikėtų vadinti trimis raidėmis: MMM. Mąstymo mulkinimo metodas.“”

tiek       2020-10-28 9:23

dedu didelį pliusą .Padėtis tikrai apgailėtina

Pijoks       2020-10-28 8:11

Na tie valstieciai dare viska kad pralaimetu rinkimus. Pykde didziulius elektoratus. Placiasias zmoniu mases. Is pat pirmu dienu. Velniam jiems reikejo ivest gerimu prekynos valandu draudimus? Ilguoju laikotarpiu tai eme pykdyti visus nesuspekusius nusipirkti. Ne vien pijokus bet ir kada prireikia nusiperkacius. Draudimai visada tiesus kelias i pralaimejima rinkimuose.

Turime        2020-10-28 3:47

slaptus balsų skaičiuotojus, tokius kaip Grigišky, Utenoje. Ar atsitiktinai į VRK pirmininko vietą pasodinami komplikuotos biografijos veikėjai?
Štai JAV teisėjos paskyrimas susilaukė pasaulinio atgarsio, o pas mus, kaip pilypai iš kanapių, - išlenda ir visi patenkinti.

Išties       2020-10-27 21:45

Ta slaptoji partija,dabar vadovaujama iškilios šachmatininkės,jau bus valdžioje,nes rinkimus laimėjusiems Gabrieliaus ,,konservatoriams”, jie nusipelnė politinio paaukštinimo.Deja.Tad,liberalmarksistinė koalicija valdys Lietuvą.Viso to nebūtų,jeigu Lietuvos teisinė sistema veiktų teisiškai ir teisingai.O J.E.Prezidentas G.Nausėda kartu su Seimu,nenori ar neturi politinės valios šią supuvusią teisėsaugos sistemą pertvarkyti iš esmės.Vis dėlto būtina pabrėžti,kad šią valdžią išrinko Lietuvos liaudies,bet ne tautos,dauguma.

ah1       2020-10-27 21:02

nieko naujo. Kapitalizmo rinkos ekonomikos variklis vartojimas, o bene pagrindinis vartojimo skatinimo mechanizmas reklama,reklama įjungia vartojimą,o vartojimas tai pelnas ir mokesčiai į biudžetą, pelnas kapitalistui, mokesčiai kapitalistus aptarnaujantiems biudžetininkams.

bronius -> StasysG        2020-10-27 20:55

Kaip ypatingam sąvokų specialistui, pasiaiškinu, kad sąvokas “žiniasklaida” ir “masinės informavimo priemonės” panaudojau kaip sinonimus. O sakydamas medijos, turėjau omenyje Youtube ir FB populiariausius kanalus ir veikėjus. O šiaip tai straipsnis ne apie sąvokas ir jų naudojimą. Tai gal ne čia ryšio ieškote?

StasysG       2020-10-27 18:19

(2020-10-27 14:04)

Na tai pasakykit, kodėl pradžioje p. Bronius parašė: “....iš masinių informavimo priemonių “, o paskui “kuomet žiniasklaida iš karto sumirgėjo atviromis patyčiomis valstiečiams”, dar paskui “bet žiniasklaida ir M e d i j o s   akivaizdžiai šališki. “.  Įdomu. Ar jam viskas ant 3-jų raidžių: masinės ip, ž-da, medijos ar kt.? Gali būti, kad jei tos sąvokos jam be ryšio, tai tikriausiai be ryšio yra ir visos jo čia pateikiamos mintys.

bronius       2020-10-27 14:04

Čia galima ginčytis ilgai ir nuobodžiai, bet bent jau kol kas, iš masinių informavimo priemonių jokio negatyvo apie naują galimą daugumą nėra, skirtingai nei buvo po 2016 metų rinkimų, kuomet žiniasklaida iš karto sumirgėjo atviromis patyčiomis valstiečiams ir prisipildė žmonių gąsdinimo - va dabar tai jums bus. Paskiau prasidėjo Širinkskienės disertacijos skandalas, Gretos skandalas, Ramanausko youtubių filmukai pasityčioti iš tos pačios Širinskienės ir tt. - grynai kaip pagal užsakymą. Ir nors aš asmeniškai nepalaikiau ir nepalaikau valstiečių, bet žiniasklaida ir medijos akivaizdžiai šališki. Dabar jie tyli, bet ant kažko brudą pilti vis tiek reiks, kitaip žinasklaidos pelnai kris. Valatka jau duoda užuominą, kad pilsim ant TS-LKD “dagių”, bet kažin ar čia bus perspektyvu. O klaidų ir nesąmonių nauja valdžia neišvengiamai pridarys, ką jau kalbėti apie jokios brandos, savitvardos ir patirties neturinčią vieną iš būsimos koalicijos partnerių. O ir kitos partijos partnerės pirmininkas dar visai neseniai turiningas brendžio dežutes nešiojo. Nuobodu nebus.

jo vardas legionas       2020-10-27 13:40

(1) Laisvės TV projektas: nemaža dalis jaunesnio amžiaus žmonių į pasaulį priprato žvelgti pro pono T ekraną. Jie nebijo viruso (iki rinkimų ponas T buvo sveikas) ir balsuoti ateina.

(2) Energinga LRT propaganda (ar ji sietina tik su MG Baltic?)

(3) Alkoholio prekeivių/gamintojų, vaistų prekeivių/gamintojų  ir
apskritai verslo įtaka politiniams sprendimams buvo ženkliai apribota - ne vien MG Baltic.

(4) beveik 2 milijonai atiduoti charizmatiškam ponui U, kad nupešiotų LVŽS balsus. Pavyko!

Žmonės išvardintų daugiau faktorių. Keista, kad LVŽS neturi alternatyvaus “nepriklausomo” žiniasklaidos kanalo ar/ir “instituto” - kaip pvz Laisvosios rinkos ar Vilniaus Politikos analizės “institutai” . Juk Interneto laikais įrangos nereikia. Tiesa, reikalini gabūs, darbštūs ir išmanūs žurnalistai.

Staskai       2020-10-27 13:26

Varai visišką briedą. LRT nekonkuruoja su jokiomis komercinėmis platformomis, nes yra pilnai finansuojama iš valstybės biudžeto.

Kapiitalizmas       2020-10-27 13:22

Kadangi atėjome į jį, tai ir valdymas bus piniginis,kur jų didesnė masė, ten ir didesnis valdymas.

stasys       2020-10-27 12:00

grumstui > labai niūrų paveikslą piešiate . Gal A.Rusteika su jo vergu filosofija jums ir paplotu , bet kiek joje išgalvotos neapykantos tiems kas ryžtasi ir prie tokios nepakantumo valdžiai ir žiniasklaidai atmosferos toliau tęsti tuos darbus visuomenei ? Nėra jokios inforamcijos , ar bent aš jos neradau, tai kokios visuomenės grupės buvo labiausiai pasyvios rinkimuose. Aš kaip tik linkes galvoti jog juose labai silpnai dalyvavo jaunimas regionuose , o tas varganas pensininkas ir toliau blaškėsi pasirinkimuose nuo vieno kraštutinumo puldamas prie kito . Antro turo dalyvavusiu skaičius buvo kaip per savivaldos rinkimus , todėl tikrai abejoju ar visame tame ka vardinai yra nors dalis tiesos .Apolitiškas jaunimas kuriam nerūpi šalies likimas , tokio tikrai nepavadinsi nemokančiu naudotis informacinėmis priemonėmis . Grumstas ,laisvės partija’ ‘pradūrė‘jaunimo lūkesčius didmiesčiuose ir še tau rezultatas . Ar visame tame kalta tik žiniasklaida ? tos informacijos besinaudojantiems internetu pilna , tikrai yra iš ko pasirinkti . Mes net pajuokaudavome tarpusavyje , žiurėk valdžia į kokį kaima atitempė vėl plačiajuostį-optinį kabelį internetui ..reikia tik imti ir pasijunti .Kaip argumentą savo nuomonei priminsiu , nepadėjo netgi tie du šimtai eu. išmokėti pensininkams prieš rinkimus , gal iš tikro bėda ne čia, ne pensininkuose.. ? O LRT -ė šiandiena ji valdo liberali moteris , kitoje kadencijoje konservatyvus vyras - krikščionis .. vienok kalba eina apie valstybine žiniasklaidos priemonę kurios išlaikymas valstybei kainuoja todėl jos savarankiškumas ir ūkiškumas turi būti tinkamai tvarkomi atsižvelgiant į konkurencija su komercinėmis ir valstybės poreikius .

Klystate,       2020-10-27 11:31

Stasiukas žino, kieno rankose Pasaulio dezinfosklaidos priemonės. Tik apsimeta nežinančiu tik dėl politinių davatkėlių. Dezinformacijos, smurto, bado ir baimės pagalba valdomos masės - prastuomenė arba kitaip, ubagynas ir mokslo pirmūnai(zubrylos).

Jascha       2020-10-27 11:24

įžvalgus jūs Liudvikai.Bravo.

grumstas       2020-10-27 11:05

stasys     2020-10-27 10:21
Neapsimesk naiviu, kad tavęs neveikia žiniasklaida. O mane veikia ir dar kaip. Šiandien jau girdžiu , kad žurnalistas laidoje nekalbės apie koronos kolapsą, o kalbės apie kitą tema. Kodėl nekalbės ? Kad rinkimai jau praėjo ?, įbauginti ir bespyktinantiems nuolatine panikos persunkta ,iš garsiakalbių sklindančių gasdinimų apie vis didėjantį kovido skaičių, ir niekaip nesugebantį verygą ir valstiečius susitvarkyti su viruso pandemija, susitvarkyti su iš anksto žinoma 2 banga , kuri baigsis irgi žinoma kada ? : o gi neužilgo po rinkimų. Ir tokios nuodingos informacijos dozės , žmonėms tematantiems LRT ir tegirdintiems pastovius didėjančius skaičius susirgusių ir mirštančių , balsavo už “alternatyvą” valstiečiams - aušrinę, Ingridą , kiti nematydami alternatyvos , nėjo visai balsuoti, treti bijojo užsikrėsti nematomu ir visur juos tykojančio Covid-19,dar kiti surato ,kad rinkimus laimi Lietuvoje, kurie skaičiuoja balsus , ką ir parodo niekaip negalinti suskaičiuoti 7 kažkur pasimetusių vokuose balsų Pupinio ir Palucko balsų VRK. Nėjo ir tie balsuoti, arba balsavo prieš Skvernelio -karbauskio partiją ir tie kurie pyktinosi idiotišku jų  pasirinktu kovos būdu prieš alkoholizmą. Štai žiniasklaidos įnašas į rinkimų  rezultatus visuomenėje, kuri tegali matyti ir girdėti tik tokią žiniasklaidą, ta visuomenės dalis yra tamsi visomis prasmėmis - apkvailinta melagingomis naujienomis, ji nemoka užsienio kalbų, nemoka naudotis šiuolaikinėmis žinių perdavimo ir priėmimo priemonėmis,ir yra neįgaliai priklausoma nuo tų ruporų , kurie pakabinti trobų kertėse.
Kas valdo informaciją- valdo pasaulį ir tokias valstybėles kaip Lietuva.

Jos vardas       2020-10-27 10:55

Avenių Bankas, vadinasi, visa pasaulio dezinfosklaida-runkeliokų ir davatkų, ypač politinių, orgazmas. Rytoj prasidės Covid raudonasis teroras-visuotinai pertvarkoma ekonomika ir sveikatos apsauga pasaulyje. Prastuliams bus riesta.

Kis       2020-10-27 10:47

stasiuk,tu toks protingas,kad parupo gauti IS TAVES INFO.Pasakyk ,kuo skiriasi sluota nuo ragaziaus?:))))))))

StasysG       2020-10-27 10:22

Garbusis Autorius vėl ir vėl aukština žiniasklaidą. O kas yra ŽiniaSklaida? ĮSTATYME jos apibėžmo nėra.——- Žiūrim 202001 17 informavimo įstatymo suvestinę. 2 straipsnis: “87. Visuomenės informavimo priemonė – laikraštis, žurnalas, biuletenis ar kitas leidinys, knyga, televizijos programa, radijo programa, kino ar kita garso ir vaizdo studijų produkcija, informacinės visuomenės informavimo priemonė ir kita priemonė, kuria viešai skleidžiama informacija. O kas, sakykime, yra toji ŽINIA? žiūrim: “Žinia – visuomenės informavimo priemonėse skelbiamas faktas arba tikri (teisingi) duomenys.”——Vadinasi lietuviškoji (tik), gražioji “žiniasklaida” yra už įstatymo ribų, nes skelbiami ne faktai, bet netikri duomenys. Todėl bent jau rašytojai turėtų pagalvoti apie ką rašo.

stasys       2020-10-27 10:21

Nevergausiu mielieji TV . manes visiškai nedomina kokią reklamą suka LRT ir kaip autorius rašo cit.” Jūs neįsivaizduojate, kokie tai maišai pinigų „iš oro“. Manau, kad dabar ir judėsime pagal MGB trajektoriją.” Gal valstiečiai ir buvo tie o ir judėjo tinkamai , vienok nepatogumų turėjo tik tie kurie ir šeip tuo alkoholiu nepiktnaudžiauja . ’ vyrai gėrė vyrai gers kol žemelė....” visa tai paikus spektaklis be konkrečiu pasiektu rezultatu .

bronius       2020-10-27 9:59

Šiaip pritariu stasiui, bet palyginus naujienas, tai po 2016 metų rinkimų, vyravo esminė žinia - laimėjo “ne tie”. O dabar tai tikrai “tie” laimėjo.

na stai       2020-10-27 9:43

na stai ir vel p. stasys pasisako ne i tema. autorius kalba apie alkoholio reklamos draudima ar reklamos LRT draudima, o sis apie besivoliojancius girtuoklius ir prekyba alkoholiu is tasku. bet nestebina, cia ne pirmas ir ne paskutinis kartas.  tikriausiai jau jis kaip silpnesnis zmogus, jau yra stumiamas i salikeles griovius (atsiprasau, kad cituoju, bet labai jau graziai pasakyta:)

Taigi.       2020-10-27 9:40

Atėjo laikai, kai oligarchai susiliejo su valdžia, t.y. juos užvaldė ir jais manipuliuoja.

stasys       2020-10-27 8:56

Nesutiksiu su Liudviku . Nors reklamos ir buvo draudžiamos bet girtuokliu gatvėse besivoliojančiu prie ‘aludės’ nesumažėjo .Gal kaip tik priešingai , jie tapo drąsesni , taip kaip ta savotiška ‘smulku verslą’ ėmė globoti valstiečiai . Tam verslui reklamos per televizija nereikia yra žmogiškas poreikis bus ir kas ji patenkins. Kodėl R.Karbauskis tiek laiko delsia ? Aš ‘skarbonkės’ alaus negaliu nusipirkti po aštuntos valandos vakaro o va anas ‘svečiu namelis’ iki išnaktu dirbą su šurmuliu .Nežinau Liudvikai , visa ta kova su alkoholiu tik R.Karbauskio popierinė statistika .Joje neatsispindi realus gyvenimo poreikis .. o tik tos juodos grimasos stūmiančios silpnesnį žmogų į šalikelės griovius .


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.