Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Liudvikas Jakimavičius. Tema, kuria turėtų diskutuoti visos sisteminės ir nesisteminės partijos

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 19 d. 12:53

27     

    

Liudvikas Jakimavičius. Tema, kuria turėtų diskutuoti visos sisteminės ir nesisteminės partijos

Po Ritos Miliūtės vestų debatų LRT ima ryškėti pagrindinė tema, kuria turėtų diskutuoti visos sisteminės ir nesisteminės partijos.

O ta tema – kaip depolitizuoti ir pertvarkyti pačią LRT, kad ji taptų tikru, objektyviu ir geranorišku visuomenės informavimo kanalu, o ne politinių užsakymų stalu.

Žiniasklaidos, ir ypač LRT, nupušimas, šiandien yra pagrindinė Lietuvos problema. Jie begėdiškai manipuliuoja ir teršia mentalinę mūsų suvokimo ir raiškos erdvę. Tiesiog kreivų ir apverstų veidrodžių karalystė.

Tikro žurnalisto priedermė būtų prisikasti prie užsakovo, kuris užsakinėja muziką, bet tai jau būtų iš fantastikos žanro, nes tikri žurnalistai Lietuvoje išnyko kaip mamutai. Buvo išgyvenimui nepalankios sąlygos, prisitaikė, ir žurnalistais nebeturėtų vadintis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yanmaneee       2020-09-25 19:27
Kai tik       2020-09-22 11:28

ekrane pamatau mergaite geleziniu veidu paimu pulteli ir isjungiu nie kam neidomi ta Miliute

habilitās       2020-09-22 5:29

Sėdėjimas prieš TV ekraną nėra gyvenimo būtinybė, o tik laiko stūmimo būdas, todėl diskutuoti tokia tema yra toks pat laiko gaišimas, kaip ir neįdomių ir niekam nereikalingų laidų žiūrėjimas. Juolab, kad sistemines partijas esama padėtis tenkina, kiekviena iš jų tikisi tapti valdančiąją ir įvesti savo „tvarką“, kaip tai bandė daryti R. Karbauskis. O nesisteminės partijos nieko kito ir neturės, kaip tik galimybę pašnekėti prieš rinkimus, jiems atseikėtu laiku, jokios diskusijos čia nepadės. Taigi, LRT niekada nebuvo ir nebus nacionaliniu transliuotoju, o tik įvairių grupių interesų tenkintoja, nes, taip vadinamos, partijos (net sisteminės) nieko neatstovauja, jei kalbėti apie visuomenę ar tautą (naciją).
Tarp kitko, prieš porą savaičių pati LRT savo svetainėje apklausė skaitytojus, kaip jie domisi priešrinkiminių debatų laidomis. Deja, daugiau kaip pusė atsakė, kad šių laidų nežiūri. Panašu, kad autorius laužiasi pro atviras duris.
Jei kalbėti aplamai apie TV, tai prieš kokius du dešimtmečių BBC atliko gana išsamią apklausą, iš kurios įsiminė du momentai: tai, kad du trečdaliai žmonių pultelį paima į rankas instinktyviai, vos tik prisėdę ant sofos ar fotelio, nesvarbu kas ką rodo; ir tai, kad dalis žmonių įjungę TV, užsiima įvairiais darbais, televizorius, kaip ir radijas, sukuria tik foną. Tiems ⅔ žiūrinčių ir yra skirtos visos manipuliacijos ir jos tikrai „teršia mentalinę mūsų suvokimo ir raiškos erdvę“. Bet tai globalizacijos proceso sudėtinė dalis, siekiant nuzombinti žmoniją, mąstančių niekam nereikia, jie kelia daug rūpesčių.
Tam gi ir buvo kuriama ES su užmoju nuo Lisabonos iki Vladivostoko, stojome ten ne savo tautinę saviraišką ar žurnalistinį meistriškumą rodyti.
Ir pabaigai. Žiūrėti ir klausytis miliučių, pumprickaičių ar musninckų, – būtų per didelė intelektualinė prabanga. Kaip ir sisteminių ar nesisteminių partijų pliurpalynės. Priešrinkiminis „virusas“ – ne Covid19 spalio pabaigoje tikrai žus.

Litbelas gyvas       2020-09-21 22:43

Įkvėpta kolegų iš Baltarusijos TV Muiliūtė pasidarbavo.

to Žodžio laisvė...        2020-09-21 11:31

Jų daug ir mums bus šakės, jei pajudės per sieną prieglobsčio prašyt - gausis grynasis “Vilno našė”.

stasys       2020-09-21 6:30

Abejingūmas visada buvo didžiausia problema ‘garliaviniu’. Mūša būgnais , rūko žole , o paskui visus po kaifu klausinėja ‘kur mergaitė prapuolė’.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-21 6:29

Žodžio laisvei,
LDK bendruomenių skirtumai:
1. Gudija priešinosi (Lukašenkos dykaduonių) papildomo mokesčio įvedimui, o mes Lietuva nesipriešinome “sodros grindų” (Lukašenkos dykaduonių) papildomo mokesčio įvedimui bemaž po metų ir pas mus.
2. Gudija priešinasi režimui (kuris dirba išvien su maskvėnais), o mes Lietuva nesipriešiname neišjungtų komunistpalaikių (kgb’istų, stribvaikių, ...) režimui (kuris dirba maskvėnų, briuseliokų bei kitų svetimšalių naudai).
3. Gudija ginasi nuo režimo priespaudos, mes Lietuva nesiginame nuo daug pavojingesnės neišjungtų komunistų režimo priespaudos, kuri išvarė svetur bemaž milijoną (pusę visų!) darbininkų.
4. tt bei pan.

Ramiros       2020-09-21 5:07

Kai pamačiau ir išgirdau tą “varną” taip neskaniai karksint, man LRT nebeegzistuoja.

zenodo       2020-09-20 23:47

Čia pateikiama naujausia virusologo Li-Meng Yan ataskaita apie galimą dirbtinę SARS-CoV-2 kilmę.
https://zenodo.org/record/4028830
https://en.wikipedia.org/wiki/Li-Meng_Yan
Yanas neseniai pabėgo iš Honkongo ir lieka slapstytis JAV.
Pagrindiniai argumentai kyla dėl retumo (šikšnosparnių CoV), kai žmonės perduoda, prastos kokybės duomenys apie artimiausią tariamą giminaitį RaTG13 ir labai artimi panašumai (unikalūs ir visos kitos sekos) su ZC45 / ZXC21 padermėmis, apie kurias praneša kariniai objektai.
Taip pat pažymėta: RaTG13 nesugebėjimas iš tikrųjų surišti pasagos šikšnosparnio ACE2, Kinijos tyrimų grupės slopinimas (nedelsiant fiziškai uždarant laboratoriją), gamtoje aprašantis artimesnį ryšį su ZC45 / ZXC21, ir tai, kad vieninteliai pagrindiniai skirtumai yra Spiglys.
Apskritai, manau, kad šie teiginiai yra patrauklesni nei kiti iki šiol.
Nepaprastas ir unikalus panašumas į ZC45 / ZXC21, išskyrus vienintelį regioną, kuriame reikalingi reikšmingi pokyčiai, kad užkrėstų žmones, primygtinai siūlo atlikti funkcijų įgijimo tyrimus.
Autoriai aprašo patikimą SARS-CoV-2 konstravimo metodą iš ZC45 / ZXC21, atsižvelgiant į kelių mėnesių ląstelių kultūros darbą.

Žodžio laisvė...       2020-09-20 21:08

Turiu Jums visiems klausimą:
- Kuo Lietuva skiriasi nuo Baltarusijos?

Citizen Go       2020-09-20 16:10

Jei įjungsite televizorių, kalbantys žiniasklaidos vadovai bando diskredituoti JAV prezidento Donaldo Trumpo sprendimą sustabdyti JAV finansavimą Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO).

Bet tai, ko jie jums nesako, yra PSO įrašas.

Kai PSO gauna viešąsias lėšas, šios lėšos naudojamos:
Sukurti ir palaikyti seksualumo mokymus, kur mokoma „masturbuoti“ vaikus nuo 0 iki 4 metų.
Propaguoti abortus kaip žmogaus teisę.
Versti šalis įteisinti abortus.
Bendradarbiauti su Planuojama tėvyste ir kitais abortų aktyvistais.
Remti prostitucijos įteisinimą.
Versti gydytojus atlikti lyties keitimo operacijas vaikams.

JAV indėlis yra tik 15% PSO biudžeto, o prezidentas Trumpas patiria didelį spaudimą pakeisti savo sprendimą.
Štai kodėl mums reikia jūsų pagalbos, kad galėtume parašyti G20 lyderiams. Pasirašykite mūsų peticiją reikalauti, kad jie nebesiųstų viešųjų pinigų Pasaulio sveikatos organizacijai.

Nereikia pasaulinės „sveikatos“ organizacijos, kuri kasmet pumpuoja milijardus į mūsų visuomenę, kad pakenktų vaikams. JAV planas panaikinti PSO siūlo mums realią galimybę pamatyti jų plano, prieštaraujančio mūsų vertybėms, pabaigą.

Tačiau kompensuodamas prarastą finansavimą iš JAV įnašų, PSO ir jos ideologiniai sąjungininkai ragina didinti savanoriškas aukas iš kitų šalių.

G20 šalys yra to sąrašo viršuje.

Ačiū,

Ann Kioko ir visa „CitizenGO“ komanda
https://citizengo.org/en-row/ot/182106-defund-world-health-organization?dr=2344129::6292beb55824521e1f48363e1feeb22c&utm_source=em&utm_medium=e-mail&utm_content=em_btn&utm_campaign=EN_ROW-2020-09-10-Global-OT-AK-182106-Defund_WHO-G20_Defund_WHO_2.03_AA_Relaunch_1&mkt_tok=eyJpIjoiWXpGa1lqYzNNV0U0WTJJMCIsInQiOiJDdTVKeEg3TVBzcUtoY3ZaQXMrc3FaV3F0ZnRYWnNGNkJZQTBpQTBMSmhKemxrWW1VYW4rUjlIYStQZVNnc3FtaUVNbFUrdDJwcWhwR3ZST2FMbFNNdzA1c1pDRFwvY2o1V2E3TTVYR3JvOHVKRUlERmUwbFZvZlpieTEzbk05XC95In0=
Bendruomenė

Kis       2020-09-20 15:16

kada kadencijos pradzioje Karbauskis ivardijo LRTV blogasias puses,kas puole ginti,vos i kalejima neisgrudo Igilo kareiviai.Visi zinome,kur ozys pakastas,o iskasti niekas negali?Vaynikai jus!

Debatai       2020-09-20 9:38

Parodo, kaip manipuliuoja “demokratiškos” miliūtės, laiko neturėjimas, permušimai, chamiškas vedėjos elgesys, tikras kalėjimo prižiūrėtojos diktatas, belieka jai duoti botagą...

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-20 9:14

NS vedliai subrendo kovai dėl gaujų užvaldytos Lietuvos r bei tv (LRT), bet vis dar tebėra neūžaugos, kovai dėl seimo rinkimų įstatymo suderinimo su konstitucija.
_________________________________________________________________
Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.

Konservatoriai       2020-09-20 6:51

tarnauja ir dirba LDDP naudai, pone Al, vadinasi ir kolchoznikų, kaip jų vasalų, taip pat. O pats, Stasy, nekišk mums to Juozaičio, gerai? Kartu su Puteikovais, ar supratai?

Jakimavi2iau,       2020-09-20 6:09

duodi su Stasiuku Trečią pasaulinį ir pamažini žmoniją! Pradžiai tinka ir Covid’as.

stasys       2020-09-20 5:43

..  kuris laikas nerandu atsakymo minčiai,  kaip taip nutyko jog Lietuvoje LRT-ė ,pagal visas senas demokratijos tradicijas, tapo savotiška lietuviška ‚bastilija‘ ? kuria kiekvieniems rinkimams atėjus tūla liaudis kažkodėl vis bando užimti . Bala nematė butu Seimas ,valdžios kalvė‘ ar Prezidentūrą ‚aukšto įvaizdžio rūmai‘ ..ar ten koks Vasiliausko ‚bankas‘ ... na ne visi puola į ta Konarskio gatvę .  A.Juozaitis per paskutinius Prezidento rinkimus buvo gatavas ten ir apsigyventi palapinėje po liepomis . Va ir autorius į ta pačia balą ..pirma didžiausia Lietuvoje bėda mato ne ką kitką o vis ta pačia LRT-ė ir jos ‚makaraitytes‘ . Jos lig tos žiežulos raganos su šluotomis vis suką ratus virš jo kamino - sėdžiuose ir neduoda vargšui Liudvikui J.  dorai tuos rinkimus laimėti . Keliu sau klausimą kiek T-iesos tame jog tokios problemos kaip socialinės nelygybės properšos vis. , korupcija tesimuose ir problemos teisėsaugoje guli supakuotos gražiai padėtos LRT-ė stalčiuose ..Ne , paikas stasy , prancūzai tikrai neminėtu ‚bastijos paėmimo dienos‘ ‚ jei taip bijotu kritikos . Liudvikui J. nepatinka taisyklės kurias nustato ‚makaraitytės‘ ir kurios tampa priežastimi jog tu mažu partiju krepšeliuose rinkėjams vis dar švilpauja idėjų vėjas ir čia toptelėjo kita mintis , o ka savo ‚bastilija‘ pasirinktu naujai atgimstanti Baltarusijos visuomenė  ?  ar tikrai kokį Bel-sat kanalo pastatą  ?  ir čia viskas tapo aišku kaip diena ..sotus alkano stasy !!  sotus alkano!!  ar jau pamiršai kur Lietuvoje žmonės burdavosi nepatenkinti ..? 
- Tada viskas pas mus gerai „sudju na mylo“  Liudvikai ..!! . Pritaria stasys .

Al.       2020-09-19 22:53

Suprantama, kad informacijos amžiuje galią turi tas, kas valdo informaciją. Bet, manau, klysta tie, kas mano, kad Lietuvoj tai konservatoriai. LRT žinias apie JAV pateikia ne konservatorių, o komunistų naudai. Nes, manau, toks yra įsakymas. To,kuris turi tą galią. O Lietuvos konservatoriai ir liberalai yra globojami tik dėl to, kad vykdo tą valią. Užtektų jiems pradėti veikti pagal jų pavadinimus, jie iš globojamų iškart taptų persekiojamais.

Laidos       2020-09-19 15:39

kurias veda Miliute baisu ziureti. si karta su Neringa.Miliute kaip robotas neisklauso pasnekovo kerta atgal nebaigusi isklausyti Neringos. kaigi kitaip cia juk Venckiene kitam zmogui gal ir paplonintu liezuvi bet Neringa reikia sumaut tik deja nepavyksta.Saunuole Neringa sekmes labai sunkiame kelyje mes uz tave

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-19 14:52

Lrt, partijų mūšis, rugsėjo 21 ir 29:
– Lietuvos žaliųjų partija
– Nacionalinis susivienijimas
– Lietuvos socialdemokratų darbo partija
– Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
_____________________________________________
Daugiau,
va čia
https://www.lrt.lt/naujienos/tavo-lrt/15/1232260/seimo-rinkimai-2020-skelbiamos-atnaujintos-lrt-debatu-datos

Gėda       2020-09-19 14:45

buvo žiūrėti į Miliūtę, kai ji nuolat pertraukinėjo Venckienę. Kai pastaroji palygino mokytojų ir LRT darbuotojų atlyginimus ,  Miliūtė elgėsi taip , tarsi dirbtų giminių UAB-e.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-19 14:41
Kis       2020-09-19 14:25

man tos diskusijos primena tardymo kamera.Stovi ir sedi grupeles atstovu.SS susiraukes stumbaufiureris paruosta klausima uzduoda,pats pasirenka ir neptikus pats nutraukia,perduoda kitam ir sitas ciekas pavadintas “debatais”?Kodel nepaskirus LTVir LRT datas ir valandasInepagailejus,juk babkes musu ir mes klausisime ir turetume klausti,nes renka ne SS,o rinkejas?O partijos tegu skambina ir praso su kuo ir kada diskutuos,tai ir pasibaigtu visas tas “gudrumas"Kazkas butu panasaus i partiju pasisakymus del ko jie verziasi i ta seima,juk dirbti Lietuvai,turek tik noru,kiek galima nudirbti.Labai daug norinciumtad sedintiems laikas suprasti ,kad jie ne pereti atejo i seima ,o igyvendinti savu ideju,o tai padaryti uztektu ir dvieju kadenciju,bur geras filtras,kad neliktu sarasiniu,partijos tegu siulo isrinks ,tai ir bus jusu atstovas,suskaiciavai visciukus,stai tau ir rezultatas.Kiek sedi tekintojas,buvusi grazuole Siauliene patirtusi i babune,kur ir Veryga nebepagydyd,o apie Matula nera ir kalbu,nors jis gerokai prazydes,ka reiskia senikams jaunas kraujas,Anusui nelabai,o na o Sakalas isvis ...?

Gal nuorodą galit kas nors įkelt?       2020-09-19 14:19

Kur Miliutė debatus veda?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-19 13:44

Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje
*
Lrt taryba - be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.
*
Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą ir pradėti naudoti ją pagal paskirtį Tautos ir Lietuvos labui?
*
Reikia vado žodžio.
______________________________________________________
Sukilimas

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-19 13:43

Seimo rinkimų spektaklyje Rita Miliūtė gerai atrodytų su cccp milicijos uniforma.
____________________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugsėjo 19

Teisingas       2020-09-19 13:40

Labai geras tikslus pataikymas,LRT joks nacionalinis, tai susidaręs klanas,kuris palaikomas tų kurie kuo ilgiau nori būt valdžioje, partoijos kurios yra ar buvusios,neleis to klano ardyti,nes jis joms naudingas.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Nėštumo nutraukimas įtarus vaisiaus ligą ar neįgalumą prieštarauja Lenkijos Konstitucijai

Lietuvos vyskupų konferencijos informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme „Francesco“

Vygantas Malinauskas. Bažnyčios mokymas nėra asmeninė Popiežiaus nuosavybė

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Justas Mundeikis. Magiškas švietimo finansavimas 2021 m. biudžete

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.