Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas

Liudvikas Jakimavičius. „Švelnioji“ politinė destrukcija

Tiesos.lt redakcija   2020 m. balandžio 4 d. 14:26

43     

    

Liudvikas Jakimavičius. „Švelnioji“ politinė destrukcija

Liberalai Šimašius su Grubliausku apsimeta, kad nesupranta, kai jiems Veryga aiškiai pasako, kad paimtų testų kiekio nebesugeba tokia apimtimi ištirti laboratorijos dėl fizinių pajėgumų stokos. Vyriausybė atakuojama, kodėl testų rezultatų reikia laukti penkias dienas.

Destruktoriai merai, matyt, siekia, kad susidurtume su pasenusių mėginių problema. Tada būtų tikras skandalas, iš kurio galima būtų susižerti ir politinių dividendų, aiškinant, kad Vyriausybė nebevaldo proceso.

Prezidento vietoje, o jis turi tas galias, Vilniuje ir Klaipėdoje įvesčiau tiesioginį valdymą ir suspenduočiau abu Merus iki Pandemija baigsis.

Bet tai pačios tikriausios kiškio svajonės, nes Prezidentas yra tos pačios mosties liberalas, kuris dabartinėje situacijoje neberanda sau politinės vietos.

Beje, kuo toliau, tuo labiau nusiviliu Prezidentu. Turėdamas didžiausią pasitikėjimo avansą, užuot ėmęsis lyderystės valdyti procesą, jis pasirinko komentatoriaus vaidmenį.

Komentatorių mes turime per akis. Tiesiog perteklius įvairias nuomones reiškiančių, burnojančių, putojančių, panikuojančių Panikovskių.

Tokiomis karo lauko sąlygomis viešoji erdvė ir informacijos srautai turėtų būti valdomi, ir Prezidento dekretu tai galima būtų padaryti, bet, matote, kai kas nesuvokia, kad žmogaus gyvybė yra didesnė vertybė už saviraiškos laisvę.

Ir dar. Ar nepastebėjot, kad iš mūsų informacinio lauko kaip į orkaitę dingo sociologinių tyrimų asas Gaidys, kai Europa visuomenės tyrimus atlieka vos ne kaip greitaisiais Corona testais?

Pasirodo, pagal visuomenės nuomonės apklausas, Europos didžiųjų valstybių visuomenės remtų griežtesnes karantino sąlygas ir remia savo vyriausybes kovoje su virusu.

Neįsivaizduoju, kad Lietuvoje tokie soc. tyrimai nebūtų užsakyti ir nedaromi nuotoliniu būdu. Aišku, kad daromi. Klausimas, kodėl neskelbiami? Tai leistų suvokti realią padėtį, ką apie situaciją valstybėje galvoja respublikos piliečiai.

Užmeskite akį, ką mano didžiosios Europos valstybės ir kaip radikaliai keičiasi politinių partijų vertinimai (ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O kada bus       2020-04-8 6:08

kietoji (karštoji) politinė destrukcija?

Stasy,       2020-04-6 18:44

nesimakaronink čia tyčia, gerai? Karas kilo dėl to, kad viena šalis tapo rimta konkurente - mes ne vaikų darželyje ir ne Kapsukės egzaminuose. Konkurentai, ypač rimti, kaip pats gerai žinai, galabijami.

stasys        2020-04-6 9:57

Lietuvos apklausos irgi rodo ta pačia tendencija, kylą valdančiu politiku populiarumas tik ne taip drastiškai kaip Italijoje. Na pas mus kol kas ne Italija .. ir jos siaučianti epidemija. Galima ir čia pastebėti tokį keista reiškinį kaip nuolaidžiavimas žmogaus teisėms , vardan tu skambiu pareiškimu , nei autorius nei duotoje nuorodoje str. redaktoriai negali pasakyti ar tokios priemonės veiksmingos pasitelkiant visuomenės sugriežtinta užkardymą ir sekimą  . Taip, atsiras tokiu kurie griebsis to šiaudo ir visiems aiškins kad tik tai gali mus gelbėti (tel.sekimas , apykojės , el. turinio piliečiu peržiūra be teismo leidimo ). Bėda kad pradarius tu geru ketinimu langą jo uždaryti nebeįmanoma ..  Vardan valstybės ir jos interesu apsaugojimo , kilo ir antras pasaulinis karas Europoje . Tai VYSTYK kas skiria totalitarine visuomene nuo demokratinės , pastaroji nemaino iškovotu vertybių atsistojus grėsmės akivaizdoje. Apie tai autorius aiškiai nesusimastė .

Žulikui       2020-04-6 6:08

Pačiam patinka valstybės su milžiniškais “Lebensraum’ais”, tiesa? Didžiausi nukariautojai pasaulio istorijoje? Tada gerą poziciją pats užsiėmei - tarnaudamas, “stukalindamas” priešui ir padlaižiaudamas stipresniam arba okupantui, manai, niekad nepralaimėsiąs, tiesa? Čia kaip su tais lietuvių kilmės karininkais arba seržantais sovietinėje rusų kariuomenėje kadais gaunasi - už “ličką” bet kokiai kiaulystei savo tautiečių atžvilgiu pasirengęs, kad tik stipresnis, kad tik okupantas, nukariautojas, patį pamalonintų ir suteiktų viršenybių ir privilegijų savo tautiečių atžvilgiu, tiesa?

to Pas de tous       2020-04-6 5:58

Jūs kokios šalies interesus čia atstovaujate? Panašu, kad ne europinės ir ne žemyninės europinės, o salos, tiesa? Ne ES, kaip Tautų Sąjungos, atspėjau?

žulikas žiulesas       2020-04-5 20:12

Kaip gražu- nepatogią režimui temą konervinis virtuozas Julęsas saugiai ir gracingai nukanalizavo į franko lingvistinius užutekius.
Čia matyt tokia portalo admino, vieno iš NS partijos lyderių,  strategija ir taktika ruošiantis pergalei rinkimų cirke - atiduoti net ir kuklius nuosavus apkasus ržimo diversantams.
Toli eisim, daug pasieksim.
Tikra Neįgalumo Sąjunga.

Pas de tous       2020-04-5 18:16

Nesu labai geras prognozuotojas, bet cia daug ir prognozuoti nereikia, anglu kalba yra ir liks pasauline, tik ne del britu, bet del JAV. Mokslo, politikos, verslo ir popkulturos. Net ES ji tebevyraus,  nes dauguma zmoniu tik ja moka gerai kaip uzsienio kalba, plius prancuzai, belgai ir sveicarai jau moka anglu kalba. As beje dar atsimenu laikus, kai auksti Prancuzijos pareugunai kambedavo tik prancuziskai,  bet taip nebera. Bet cia mes nukrypime nuo straipsnio temos. Geri vakari

Labai gerai       2020-04-5 17:44

žinai, kas bus rytoj, kokia nauja Koronė? Kad salos kalba bus toliau pasauline ir visi kiti malonumai. Viskas čia priklauso nuo karinio pajėgumo, bet nėr amžinų dalykų, kaip ir amžinų pasaulinių kalbų, deja. Tokia istorija, tokia evoliucija. Internetas prie to prisideda ir toliau prisidės, atskleidinėjant Tiesą žingsnis po žingsnio, kaip AMBalas, LK(b)P CK Pirmasis sekretorius, kadais - stepas po stepo (step by step). Va, kad nusimato didelė ekonominė krizė ar net finansinis krachas jau seniai triūbijo ir gąsdino visi, kas netingėjo ir turėjo noro pliurpt niekus ir Tiesą. Ir atėjo ta diena - Madonna Corona iš pernykšės Eurovizijos. Vadinasi, vienaip ar kitaip reikėjo surasti ir to kracho kaltininkę - “Madonna Corona” 2020-iems metams. Anksčiau jos, kaltininkės, vaidmenį atliko Vokiečių tauta, o dabar kalta bus Koronė - virusas, kuris nuolat besikeisdamas kartosis, tiesa? Kartosis, kaip ir visokios kitos krizės ir apsireiškimai, ir taip iki pasaulio pabaigos, po kurios bus pakeista tarptautinė bendravimo kalba kita ir ji bus jau nebe Anglų kalba, ar taip?

Pas de tous       2020-04-5 17:18

Ne, mes tikrai nesikalame prancuzu kalba, bent jau as. Tiesiog norejosi prasiblaskyti karantino metu:) beje, skirtingai nuo p.Jules, nemanau, kad prancuzu kalbos reiksme padides is esmes po brexito. Anglu kalba liks esmine bendravimo kalba Europoje ir pasaulyje. Nors tie, kas neskaito orancuzakalbes spaudos, nemato dalies ivykiu ir nuomoniu Europoje, cia tai tikrai

man patinka,       2020-04-5 15:36

kad chebra bando kaltis prancūziškai. Graži kalba smile) galėčiau ir aš, bet nenoriu “se vanter” smile

Nemoku nei vienos       2020-04-5 12:00

kalbos anei lietuviškai gerai, ar supratote? Aš tik paraginu Jus pasimokyti kitų, rimtesnių, kalbų, kad Raudonosios oligarchijos dvaro dezi propagandistai Jūsų nekvailintų ir už nosies nebevedžiotų. Kad išsivaduotumėte iš visuotino melo gniaužtų ir susirūpintumėte Tiesa, o ne dezinformacijos plėtra. Pradėtumėte sakyti Tiesą ir gėdinti “Biesą”, tik tiek, Jūsų žiniai. Juk, sakykime, Miteranas ar kas nors kitas jam lygus - tai ne mūsų VU ar VDU švilpukai, kurie mus laiko idiotais informaciniame vakuume ir dar kriminalizuodami Tiesą? Europos Sąjungos tautų bendravimo kalba ilgainiui nebebus Anglų kalba - tai reiktų pagaliau suvokti ir patiems susivokti, kad ano karo rezultatas jau tolsta, nesvarbu, kad be šeimininko liekantys ES Vasalitetas, statytiniai, labai niršta ir nebežino ką daryt, ko beprisigalvoti, ko imtis, kaip runkelį ar studenčioką-mamyčiuką apšaut. Seni įpročiai ir dezi propagandos tradicijos jau nebetinka - reikia naujų. Atsiradus internetui, taip akiplėšiškai meluot, kaip iki šiol, jau nebegalima. Reikia imtis kiek kitokių įmantrybių - kitokių apgaulės subtilybių nei iki šiol. Prancūzų kalba yra meilės ir aistros bei intymios nuodėmės kalba. Vokiečių - filosofijos ir aukštųjų mokslo ir technologijų kalba, kurią, kaip konkurentę, sudrapalino kas? Ir pasiuntė mus, Baltijos šalis, Gulagan arba sušaudymui už kampo, kaip tuos grįžtančius ir Stalino Rusijos sąjungininkų grąžinamus į Tėvynę karo belaisvių ar karo metu išvežtuosius ant darbų į Vokietiją. Kaip karo pabėgėlius vaišino mus gurguolėse Dresden’e napalmu ir fosforu - tai nepamirštama. Pamiršti gali tik oligarchijos dvaro docentai. Nežinau, kam tai galėtų patikti? Kas galėtų tai pamiršti?

parle vous france       2020-04-5 11:51

Nethri žopiū ab trhatuar

Mais pourquoi?        2020-04-5 11:23

p. Jules, pskaitau Jusu komentarus beveik visada. Bet kodel Jus taip norite pademonstruoti, kad mokate prancuzu kalba? Cia atseit vietiniams kvaileliams Jusu agrumentai nuo to taps svaresni? Dar suprasciau, kai norite cituoti koki Macrona, tada gal norite tiesiog ideti tikslia citata. bet kas cia??  “”“jūs nežinote apie ką kalbate (vous ne savez pas de quoi vous parlez)”“”.

après tout, c’est juste un désir de se vanter, n’est-ce pas? smilesmile

jakimavičius trokšta stalino       2020-04-5 11:09

kaip ir visi raudoni, komunistai, kolaborantai

Kis       2020-04-5 10:52

pons Jakimaviciau,esi arciau “dievuku”,gal galetumei man mirtingajai,kodel Lietuvoje niekaip neatsiranda padoraus vedlio,kuris tikrai ta partija,jos pyktataugu jau sunkiai suskaiciuot vestu nors kazkur,nes jos eina juda ir vis patenka i prokuraturos ar kitas nelabai geidziamas istaigas.Simasius ir aplami sostinei niekada nesiseke ir greitu laiku nepasiseks,nes ji nuskendusi savuose sultyse(noreta tas sultys praretinti ,o kokia tragedija><bet velniai ju nemate,palikime ateities darbams)Visi miestai isskyrus tuos kuriems diriguoja liberalai,nesiseka dirbti,o aferoms spetni ir veikia kaip sveicariskas laikrodis?Patys” merauja”,o kalti visi tik ne jie.?Kam tada aplamai jie apsiima ,gal apsisuk ir varykis velniop,siandiena Grubliauskas nusipirkes mero posta per mokytojus sedi ir duda pucia,kai tuo laiku mirsta zmones,o jis su Janusoniu is TV neislenda,nes medziaga yra o LTV sudoros bet ka,(manau ateis ir jiems krautis smutkes,nes tokie bezmenai jau net Bangladeze nepaklausu ,o cia visdelto Lietuva-europos valstybe.Pazaide pakankamai,laikas susizerti zaislus.

na pone Ludvikai,k       2020-04-5 10:36

pamaloninkite ta juliu Milaitį, jis jau nuo vakar pietų (2020-04-4 14:41) stengiasi patiekti Madonos silkę su korono padažu. Nebūkite toks bejausmis, jis net ruskai išmoko spausdinti, ne tik dzeikiškai!

Jules       2020-04-5 10:11

Pone Liudvikai, jūs nežinote apie ką kalbate (vous ne savez pas de quoi vous parlez), kaip nežinojote ir studijuodamas, ką studijuojate, apart matematikos, fizikos, chemijos, biologijos, filosofijos iki XX amžiaus ir, žinoma, gramatikos.  Artėja diena, kai reiks nulėpausiams pasakyti Tiesą apie Antrąjį pasaulinį karą ir apie tai, kas vyko iš tikro vyko po jo ir vyksta iki dabar – iki Koronės 2020. Internetas paspartino tokios dienos artėjimą. O kad žmonės tą dieną būtų užsėmę kažkuo kitku ir labai rimtu, išgyvenimu, kad to laikmečio Tiesa jiems nebebūtų tokia aktuali ir svarbi, reikia ko, padės kas, pone Liudvikai? Reikia gi kažkaip išspęsti šitų pasaulio finansinių piramidžių ir jų burbulų susikaupusias problemas, tiesa? Kažkaip reiks gi pateisinti ekonomikos krachą ir naują pasaulio perdalijimą, pateisinti naująją ekonomikos ir finansų politiką , visas kaltes suverčiant kam? Madonai ar jos Koronei? Anksčiau buvo galima visas pasaulio kaltes ir negandas versti ant Vokiečių tautos, o dabar ant ko reiks, ką, p. Liudvikai? Žinoma, labiausiai sunerimę docentai, nes gali kristi ir ant jų atsakomybės našta už šimtmečio melą. Ypač dabar, kai tapo žinoma, kad Rusijos Federacija norėjo dar iki Gegužės 9-osios surengti Didžiojo Trejeto konferenciją po Tautų Sąjungos Didžiojo Penketo priedanga, po naujojo, taip sakant, anot ške, pasaulio perdalijimo ir Rusijos imperijos sienų atstatymo, bet va, Madonna Corona 2020 sumaišė kortas ir reiks naujai persiorientuoti, ir persiplanuoti – naujai organizuotis. Pabaigai vėl norėčiau pačiam priminti mūsų valstybės atkūrėjo draugą Prezidentą Miteraną, kuris testamente štai ką pažymėjo, kad iki mirties kariaujamas nematomas karas, kuris dabar jau įgauna kontūrus – pradeda matytis. Tą patvirtino ir Makronas, taigi. Tai nebe juokinga, išties, o mums net labai pavojinga. Dezi propagandiniai mūsų pseudo politikierių ir prezidentėlių žaidimėliai baigiasi,jau nekalbant apie pseudo politologus su aukštais moksliniais laipsniais, kai piestu stojasi Realioji Geopolitika. Cituoju F.Miteraną: „C’est une guerre inconnue, une guerre permanente, ... une guerre à mort“, ar supratai dabar? Dabar pats laikas pačiam pabusti ir atmokti, ir nebekalbėti niekų.

>(Ne)pasitikėjimo avansas        2020-04-5 9:43

Mano nuomone, Jūs visiškai teisus. Aš irgi iš tų, kurie rinkosi “mažesnį blogį”. Pro sukąstus dantis. Bet žinote ką? Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad “rinktis mažesnį blogį” yra principinė klaida. Teisingas žingsnis būtų NESIRINKTI blogio iš viso. Kur principai, ten kompromisai negalimi. Reikėjo man anuomet rinkimuose sugadinti abu biuletenius, dabar turėčiau ramią sąžinę; bet šitą pamoką išmokau.

Vitutis       2020-04-5 9:42

Pagal teisininkus,ekstremalios situacijos atveju savivaldybėse vadu tampa administra-
cijos direktorius,o meras ir taryba vykdytojais.Merai norintys būti labiau matomi net
pro priekinį langą nuo galinės sedynės lenda.Ir nieko.Negi jie kalti.Svarbiausia bū-
ti matomam.

Povilas       2020-04-5 9:24

Nebalsavau nei už vieną prezidentiniuose rinkimuose. Ne tokie man reikalingi.
Bet šiuo metu jis tinka.
Nes nieko realiai nedaro.
Juk blogiausia kai neišmanėliai imasi iniciatyvos.
Geriau tegul tupi po šluta. Bent kol kas.

Puotos maro metu       2020-04-5 6:38

Apie šikmašių ir grėbliauskų, broilerių ir visos jų šutvės niekšiškumą ir puotas maro metu nėra ką bepridėti, tačiau būtina ir jų apmokomus ir apmokamus komentatorius kuo skubiau izoliuoti nuo visuomenės ar bent neįsileisti į portalą kaip kenkėjų ir diversantų.

agnus       2020-04-5 0:28

pagarba-be-e, pagarba-be-e, stipry-bė-ė-ė-s, stipry-bė-ė-ė-s,...

Ką ir reikėjo įrodyti       2020-04-4 22:03

Patriotas, pavyzdinės šeimos ir išsilavinimo žmogus,
tautos (ne valdžiusio klano!) valia triuškinamai per prezidento rinkimus nugalėjęs lėkšto liberastinio progresyvizmo kandidatę Šimonytę,
nuo pat jo išrinkimo pradžios tapęs ašaka gerklėje ne tik kremlinams,
bet ir į istorijos paraštes baigiamiems išstumti neolibams ir neokonams,
suprantama, kad kelia tiesiog zoologinę neapykantą.
Laimei, tautos prigimtinės nuovokos ir sprendimo, kaip ir upės vandens, neįmanoma pasukti atgal. Nirštas, kurį stebime kai kuriuose komentaruose Tiesos.lt ir kituose portaluose, yra chrestomatinis valstybę valdžiusio klano bejėgystės ir negrįžtamo pralaimėjimo, aišku, ir baimės, kad anksčiau ar vėliau kai kuriems veikėjams teks atsakyti už nacionalinių interesų išdavystę, ženklas.

(Ne)pasitikėjimo avansas       2020-04-4 21:34

Reikia prisiminti prezidentinių rinkimų pirmo turo rezultatus. Va toks buvo tikrasis avansinis piliečių pasitikėjimas dabartiniu ponu prezidentu. Antrame ture daugumą rinkėjų sprendė rebusą, kuris blogis mažesnis: ar dar vienas tapkinio tipo statytinis, ar itin progresyvių “vertybių” landsgrybinis kubilinis destruktorius. Kadangi per dvi kadencijas žmonės grybais maitinti buvo itin sočiai ir jautė, kad naujos porcijos neištvers, daugumos pasirinkimas, kaip matėme, buvo į vieną pusę. Gali būti, kad didelė dalis rinkėjų tokią logiką naudojo per abu turus - netikėjo ir nepasitikėjo nei vienu kandidatu, ir tik atlikdami pilietinę pareigą rinkosi jų nuomone mažesnį blogį. Žinant nulinį visuomenės pasitikėjimą visais politikais, apie kokį nors pasitikėjimo išreiškimą visuose paskutiniuose rinkimuose gal iš viso reikėtų nustoti kalbėti. Daugelis nieko labai iš pono prezidento ir nesitikėjo, tai… matyt dėl to nei vienas dabar nusivylęs nesiskandino ir nuo tilto nešoko. Žmonės puikiai supranta, kad bet kuri virėja valstybės valdyti tikrai negali (kaip ir teigęs tai “didysis vadas”, kitaip kaip idiotu ir pavojingu tokio nepavadinsi). Kaip ir bet kuris ekonomistas-buhalteris… Kadangi čia nei liborai, ne kreditai, nei burbulai, belieka ponui dažniausiai kukliai kamputyje patylėti…

the end       2020-04-4 20:58

Nuo coronaviruso vaistus gal kažkada ir išras, bet nuo bukumo- niekada.

ah1       2020-04-4 20:54

ah1ui, tai ir sakau, tegul Veryga eina aiškintis kokius konkrečiai testus naudoja medikai Lietuvoje COVID 19 nustatyti Lietuvoje. Jei nėra Lietuvoje testų  konkrečiam virusui COVID 19 nustatyti Lietuvoje tai iš kur imami duomenys apie užkrėstus COVID 19 Lietuvoje ir numirusius nuo COVID 19 Lietuvoje?

ah1ui       2020-04-4 20:36

Kaip ir maniau- nieko tu siaurakakti nesupratai. Tik šūkauti tesugebi.
Liurbių liurbis.

Regbgd       2020-04-4 19:58

,,Prezidento vietoje, o jis turi tas galias, Vilniuje ir Klaipėdoje įvesčiau tiesioginį valdymą ir suspenduočiau abu Merus iki Pandemija baigsis.,, pasirašau po šiuo tekstu! Reikia, bet neišeis, jau aišku. Susidaro toks įspūdis, kad su Lietuva kažkas kovoja, kuo mandriau pasišaipyti, papliurpti nuo ,,bačkos,, , bet kokia kaina nustumti dirbančius, neskaiciuojancius darbo valandų!

Specialiautojui       2020-04-4 19:56

Na ir ką, kai jos klausiama: “То есть вы всё-таки считаете, что этот вирус может иметь искусственное происхождение?
– Я считаю, что этого нельзя исключать. Он ведёт себя очень необычно. В мире есть конечное количество вирусов, заражающих людей. Мы обычно можем по симптомам болезни приблизительно угадать, какой вирус её вызывает. Конечно, не на 100%, но мы можем сказать: если симптомы выглядят вот так, то это, скорее всего, какой-то из вирусов гриппа, когда понос – другой тип вируса, когда сыпь – мы ищем герпесвирусы. Поэтому, когда мы знаем, что болезнь вызывается коронавирусом, у неё будет определённое течение. Но у этого коронавируса совсем другая картина, это как будто новый тип болезни.
Вирус, который попал в клетку первым, “закрывает двери” и говорит другим: “Тут уже занято, сюда нельзя”
Когда клиническая картина вируса настолько отличается от других вирусов того же типа, это как минимум странно. Что касается его генокода – я многие годы посвятила молекулярной биологии и генетике, занималась клонированием и использовала разные части вирусов для генной инженерии – это очень распространённая практика. Когда я увидела эту последовательность (в регулирующей области), мне сразу показалось, что она не очень похожа на природную. Если бы мы говорили только о структурных генах, я бы не думала, что с этим вирусом что-то не так. Но нужно смотреть на весь геном, не исключая из рассмотрения другие его части, и, возможно, там мы найдём ответ. Но это просто моё мнение, нужно, чтобы как можно больше людей проанализировало этот вирус. Тот тест, протокол которого мы предлагаем, нацелен именно на эту регулирующую область. Пусть те, кто занимается тестами, посмотрят на неё и расскажут, что они о ней думают”. Ką tai galėtų reikšti, nežinot ar tyčia apsimetate? Dalinė tiesa, pusiau tiesa blogiau už ką?

specialiai įkyriam pusgalviui "ah1"ui       2020-04-4 19:38

...
Viešumoje daug kvailų plepalų apie coroną, daug išmislų ir tiesiog kvailysčių pereinančių į kliedesius.
.
Retas argumentuoto mokslinio požiūrio pavyzdys yra vakar Radio Sovoboda puslapyje paskelbtame straipsnyje:
Talentingos čekų mokslininkės Pekovos įžvalgos vertos dėmesio.
Nemažiau įdomios ir mokslininkės mintys “tarp eilučių”.
Straipsnis ne kvailiams, kas turi smegenų, bandykite perskaityti ir suprasti.
:
“Он ведет себя необычно”.
.
https://www.svoboda.org/a/30525376.html

stasys        2020-04-4 18:41

Aš kaip ir nebesistebiu po tokiu pa atviravimu autoriaus jau niekuo . Jei net pats Liudvikas Jakimavičius pasiruošęs sumesti žmogaus teises į šiukšlių kibirą  ir paskelbti Vilnių bei Klaipėdą laisvus nuo demokratijos ir žmogaus teisiu vertybių , ko dar galima tikėtis situacijai pasunkėjus ?  tik gradavimo piliečiu tais pačiais „protingais“ pasvarstymais su žmogaus teisiu asociacijos pritarimu ..jog vardan tikslo daugumos galima kuriam laikui paminti nežymiai tu kitu teises ..kurie dėl vienokiu ar kitokiu aplinkybių atsidūrė už tos raudonos linijos . Taip,  tada tikrai tampa lengva priekaištauti Prezidentui ir vėl jo klausti o kodėl Jis nepritarė konservatoriams kai tie praeita savaite Seime siūlėsi dar labiau sugriežti karantiną ..  Man nemalonu pripažinti ta faktą kad visa tai apie ka tiek metu buvo čia kalba Tiesose tapo įmanoma numoti ir palaidoti netgi ne rusams puolant . Norėčiau autoriaus klausti o kas dar turėtu prisiimti atsakomybe ir parodyti į valstiečiu daromas klaidas ir paraginti keisti požiūrį ‚ policinės valstybės ‘ į žmogų  ir į jo teises ? matyt to tikėtis iš autoriaus jau net neverta ..  Jis už valstiečius ne tik rankomis bet ir visomis kojomis.  Gal be reikalo D.Grybauskaitę išleidome į pensija ?..mes dar neprinokę kitokiai demokratijai .

ah1       2020-04-4 18:30

su kuo testuoti žmonės COVID 19 Lietuvoje?
D.A. demaskavo kad testų COVID 19 paprasčiausiai nėra 12:39 - https://youtu.be/mBTOwICGulo
D.A. cituoja medikus ” Mes testuojam žmones   bet kokiam simptomui caronoviruso - ne specialiai COVID 19”, ” Nėra specialių testų COVID 19”
Tegul Veryga nueina ir išsaiškina kuo testuojami žmonės Lietuvoje ir tegul viešai atsako į klausimą gauti Lietuvoje testai konkrečiam COVID 19 virusui ar negauti?

Kuo daugiau pykstate        2020-04-4 17:54

ir necenzūriškai kalbate, manau, tuo blogiau Jums… Patarimas - jei galite nerašyti - nerašykite!

p.liudvikujui 2020-04-4 16:46       2020-04-4 17:37

Tamstos “prezidentas” yra visiškas, tiesiog beviltiškas nulis.
Jeigu Tapkinis škia, buvo bent dekoratyvinis, tai šitas Banko nuosėda yra apskritai tuščia vieta.
Pasišlykštėtinai neįgalus.
(Tai jokiu būdu nereiškia, “kat Šikinytė būtū gereu”.)

baisu       2020-04-4 17:29
tikrai       2020-04-4 17:05

“...kaip į orkaitę dingo sociologinių tyrimų asas Gaidys…”. Smagiai prajuokinote. Anksčiau jis kas savaitę skelbdavo, kad konservatoriai pirmauja

Vardas       2020-04-4 17:03

Pritariu Liudvikui Jakimaviciui, neturetu buti Simasius, Grubliauskas internacionaliniais miestu merais Vilniuje, Klaipedoje tai yra Lietuvoje. Tu suskiu vieta yra Kinijoje, Indijoje.

P. Liudvikai,       2020-04-4 16:46

“...Prezidentas yra tos pačios mosties liberalas, kuris dabartinėje situacijoje neberanda sau politinės vietos”- o tamsta, Liudvikai, randate sau tą vietą? Man atrodo, kad nerandate. Jus stebiu, tai yra, skaitau Jūsų rašinius, įvairias įžvalgas jau daugel metų. Tai įspūdis toks, jog blaškotės, dairotės į įvairias puses..? O rezultatas - koks? Sukritikuoti Prezidentą ir koja kojon žengti su visokio plauko “apžvalgininkais”, “politologais” ir “sociologinių tyrimų” asais?

laukėme laukėme ir sulaukėme       2020-04-4 16:25

„Tokiomis karo lauko sąlygomis viešoji erdvė ir informacijos srautai turėtų būti valdomi, ir Prezidento dekretu tai galima būtų padaryti”. Poetai reikalauja prezidentinio valdymo!!!?

reg       2020-04-4 15:53

As uz grieztesni karantina!!

abc.       2020-04-4 15:46

galbūt Nausėda keikia tą dieną kai sutiko su lėlinikų pasiūlymu tapt preidentu,na suvaidint prezidentą.vieno nesuprantu kaip žmogui galima priskirt lyderystę jeigu jos niekada nebuvo rasta net su žiburiu. nusiviliu ne Nausėda o rašytoju neišmetančiu rožinių akinių. vėlyvas praregėjimas yra skausmingas.

Prašalietis       2020-04-4 15:04

Labai gerai, kad prezidentas Nausėda nors tiek supranta - svarbiausia yra nepakenk. Kad jei neturi supratimo apie vykstančius rimtus įvykius,netrukdyk ir geriau padaryk taip, “kad tavęs nebūtų nei matyti nei girdėti. Nesuprantu, kokio ir kam vadovavimo visi nori iš prezidento, kuris atėjo “pavaldyti valstybės” su bankelio kontoros darbuotojo,“patarinėjusio ir drožusio pieštukus” bankelio valdytojui, “vadovavimo"patirtimi.

Taip, Liudvikai,       2020-04-4 14:41

mes esame kare - nematomame kare. O kas taip pasakė jau nebežinai? Jei pamiršai, priminsiu, kad taip pasakė du Prancūzijos prezidentai - François Mitterrand ir Emanuell Macron. Bet į tai nekreipaama dėmesio, kodėl? Ką sako mūsų buvę ir esami prezidentai? Ar jie neturi savo logiškos nuomonės? Neturi jokios atsakomybės? “Nous sommes en guerre! ... c’est une guerre inconnue, une guerre permanent, sans morts apparemment et pourtant une guerre à mort” - sakė, kad be mirčių, bet dabar jų tai jau pasipylė, tiesa? Į tai nekreipti dėmesio gali tik mūsų oligarchijos dvaro prapiesoriai, bet ne runkeliokai. Ir tai buvo pasakyta ne dabar. Mūsų prapiesoriams faktai ir didžios asmenybės neįdomios ar kaip?

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.