Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Demokratija ir valdymas

Liudvikas Jakimavičius. Spektaklis tęsiasi

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 19 d. 23:09

92     

    

Liudvikas Jakimavičius. Spektaklis tęsiasi

Žinot, noriu nusišypsoti, su kokiu užsidegimu čia ir didžiuosiuose portaluose isteblišmentas ir jo pastumdėliai ėmėsi kedenti ir gliaudyti Juozaičio kandidatavimo faktą bei jo „istorines klaidas“. Kodėl tokio „nepelnyto“ dėmesio andai prieš devynrius metus nebuvo parodyta Daliai Grybauskaitei ir jos „istorinėms klaidoms“? Nerodoma tokio dėmesio ir šiandieniniams reitingų lyderiams. Kodėl?

Paprasčiausiai todėl, kad viešųjų ryšių kontoros buvo parengusios scenarijus ir raudoną kilimėlį į Daukanto rūmus oligarchų klano parinktam Gitanui Nausėdai. Atsarginis variantas – Skvernelis, kuris nežinia kodėl, staiga pasidarė panašus į Kubos taikos balandėlį. Būtų labai įdomu sužinoti, kiek pinigų avansu jau suvalgė Mykolas Katkus su VSD, uoliai dirbantys Tulpės ir Landsbergio klikos naujajam projektaui?

Ir staiga tik šast – nenumatytas įvykis, kuris visą viešųjų ryšių „bizniuką“ penkeriems metams į ateitį gali sugriauti taip, kad neliks akmens ant akmens. Tokiam scenarijui aiškiai nebuvo pasirengta, jei viešumon metamas tik „Istorinės klaidos“ ir Brazausko išrinkimo sostan koziris.

1992-aisiais Juozaitis buvo visiškai ne prie ko. Nei jis šmėžavo LTV, nei dalyvavo kokiose nors viešųjų ryšių akcijose. Ne už AMB žmonės balsavo, bet prieš beretinę isteriką, kuri plūdo iš landsberginės-kubiloidinės draugijos. A, Juozaitis, iš arti matęs tą virtuvę ir būdamas gal šiek tiek laisvesnis ir sąžiningesnis žmogus, kalbėjo, ką galvoja. Daugelis sąžiningų sąjūdiečių slapčiomis galvojo panašiai. Ten nebuvo joks komunistų revanšas. Žmonės paprasčiausiai neturėjo iš ko rinktis, o konservatorių puikybė ir demagogija jau ir tikriems sąjūdiečiams po II Sąjūdžio suvažiavimo daugeliui stovėjo skersai gerklės.

Landsberginė publika patys padirbėjo taip, kad laimėtų Brazauskas. Juokinga, bet jų premjeras Abišala (gal irgi komunistų šnipas) pašaldė Lietuvos žmones prieš rinkimus taip, kad nieks nebalsuotų už konservatorius.

Po rinkimų tada patriarchas ėmė plyšauti, kad komunistai ir visokia grįžtančioji runkelinės vatos banga atsirita. O kas tam sukūrė sąlygas? Kodėl nei Latvijoje, nei Estijoje taip į dantis nuo komunistų nebuvo gauta?

Aišku kas dėl visos tos nelaimės kaltas – Arvydas Juozaitis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:34
Plojimai       2018-06-23 19:24

Pamenu anuos laikus. Liudvikas raso teisingai.

to Svajonės pildosi       2018-06-22 9:02

Teisingai, eksbolševikai patys švariausi ir geriausi, nesvarbu, kad jų partijos sąskaitoje virš 66 milijonų niekuo nekaltų gyvybių. Ir tai vadinama demokratija. KGB agentus būtina įslaptinti su Saule. Stalinas irgi rengėsi gyventi su Saule, nežinot?

Kazimieras: dėkui už įdomias diskusijas       2018-06-21 20:32

Juozaičio alternatyva - įdomus posūkis ir tikrai visiems netikėtas: tas visų pusių karščiavimasis - geriausias simptomas.
Ir kaip visada, čia, Tiesos.lt puslapiuose, vyksta, sakyčiau įdomiausios batalijos, ypač dabar, kai nepraustaburniai gavo atkirtį ir pritilo.
Bet lieka neatsakytas esminis klausimas: kas garantuos, kad drakoną užmušęs tegul ir ne jaunikaitis nevirs drakonu pats?
O portalo tokia dalia: arba sudaro sąlygas reikštis visiems - ir tiems, kurie patys jau sebiai įrodė, kad kitokie nebus, ir kuriais jau niekada nepatikėtume, kad ir ką jie suoktų, arba tik tuos, kurie sakosi esantys ne tokie, kaip tie pirmieji…
Manau, antra galimybė net įdomesnė - atsinaujinimo poreikis toks didelis, kad susiorientuoti tarp besisiūlančių - nelangvas reikalas.

tiems, kurie už A. Juozaitį nebalsuos       2018-06-21 14:07

Broliukai ir sesutės, bus už ką balsuoti. Už Skvernelį, už Nausėdą, už Ušacką ar Pavilionį... Pirmyn, bet paskui negraužkite sau pirštų. Krausitės mantą ir dumsite kur akys neša.

>oi Jakimavičiau,       2018-06-21 14:02

Jūsų minimas Aukščiausios Tarybos pirmininkas ir buvo ta istorinė klaida. Kas šiandien gali kitaip galvoti - tik konservatoriai. V. Landsbergis tiek nusikaltimų padarė Lietuvai, kad to nepastebėti gali tik aklas arba jam parsidavęs. Tai buvo pranašiški A. Juozaičio žodžiai - istorinė klaida.
Galų gale net A. Brazauskas Lietuvai tiek neprasikalto, kiek tai padarė Landsbergis. Vien už Referendūūūmą jam negalima atleisti.

Svajonės pildosi       2018-06-21 10:30

Fantastika - portalas tapo buvusiųjų, kurie po tam tikro apsiprausimo neabejotinai yra patys švariausi, portalu.

Oi, Jakimavičiau, Jakimavičiau!        2018-06-21 10:03

Nejau ir Jus, kaip Dapkų, prispaudė MGB koncernas, kad pilate tokius neįtikėtinus dalykus. Mes puikiai prisimenam ir prisiminsime Juozaičio “Istorinę klaidą” ir vykdytą parašų rinkimo vajų, prieš ką tik išrinktą Aukščiausios Tarybos pirmininką. Tiesa, šis parašų rinkimo vajus nepavyko, bet, manau, prisidėjo prie žmonių supriešinimo. Po to vyko dar nemalonesni įvykiai, kai Juozaitis važinėjo mašiną “pasipuošęs” Brazausko atvaizdu, o “šviesuomenė” skleidė savo šviesią išmintį, jog už Brazausko būsime, kaip už uolos ir t.t., ir pan., o apie Juozaičio švaistymąsi su plytomis rankose, jau net neverta kalbėti? Taigi.

Nuomone       2018-06-21 9:53

Vienintelis Grybauskaites tikslas pasistatyi savo prezidenta Nauseda, Roka Masiuli, Linkeviciu, nes juokas juokais, bet manau yra reikalu, kur normaliai ja galima teisti skambiu pareiskimu uz nusikaltimus Lietuvai.Pakeitus generalini ir dar keleta jegos strukturu jos esybe stipriai susvyruotu.Manau Juozaitis issigelbejimas.

Anušausko       2018-06-21 7:59

nepadoriai jauna žmona,keitė žmonas ir Matulas,ir Vidžiūnas,ir Raselė su nauju vyru…

Negi nesuvokiate,       2018-06-21 4:46

kad tiek Prezidentė, tiek Juozaitis yra to pačio AMBalo įpėdiniai. Skaitykite “Internacių konspiracija ir agresija”. Centro Komiteto anūkai nenugalimi, ypač tie, kurie neturi Asmens ligos istorijų - jos įslaptintos ir saugomos BK straipsnių ir “bojevykų”.

Julius       2018-06-21 1:42

Taip taip Juozaičiui turi būti taikomi tokie patys standartai žiniasklaidoje kaip ir Grybauskaitės tai yra tik gerai arba nieko. Bet pala jeigu taip tai Juozaitis tai Grybauskaitė II.

labai esminis pastebėjimas to 1:38        2018-06-21 1:06

jūsų pastebėjimas tiesiai į dešimtuką?

Tikrai galimas variantas, kad GRU ir FSB diplomatus siekia “parišti” suvilioję žaviomis mergelėmis savo agentėmis:)

Raimondas       2018-06-21 0:41

Mano seima balsuos tik uz A.Juozaiti. Turi skaityk jau 5 balsus!

kalba čia ne apie moralinę dimensiją       2018-06-21 0:38

Visiems plačiai žinoma iš kur tokia plati Jakimavičiaus širdis ir pakanta moraliniams nusidėjėliams. Bet ne apie tai daina.
Tauta nori žinoti (ir turi tam teisę, nes būsimoji Valstybės Pirmoji Ponia), kokio Rusijos fazanyno inkubatoriuje auginta ir per GRU ar FSB trampliną pateko į diplomato glėbį.

s.m.       2018-06-20 23:15

isprotejusi koncervuota lanzdbjule siauteja… Ar ne laikas i nykstukine,a?

jeigu Juozaitis       2018-06-20 22:57

pamatęs dabartines tendencijas ir pradėjęs bendardarbiauti su ProPatria.lt bei Tiesos.lt būtų iškart prisipažinęs dėl savo aistrų AMB ir Paulauskui (o šalia jų A.Juozaitis prabuvo ne vienus metus) - suprasčiau ir galbūt pritarčiau - po rmtų debatų, žinoma. O kur buvo A.Juozaitis, kai į antrą kadenciją balotiravosi V.Adamkus? Netikiu Juozaičiu - kažkoks nenusakomas žmogiškas pojūtis. Netikiu, ir tiek. Ir už jį tikrai nebalsuočiau. Ir daugelis nebalsuos. Jeigu Naujasis Lietuvos Sąjūdis tikisi sėkmės, turi pasirinkti kitą kandidatą.

Faktai       2018-06-20 22:50

Skvernelis su Paulausku ženoti po du kartus ir naujose šeimose turi po du vaikus.tai nesutrukdė jų politinių karjerų, patekimo seiman, premjeravimų ir pan.  Paulauskienė ne lietuvė , o Skvernelienė irgi beveik nebe,nes nusilietuvino pavardę.Juozaitis nėra nei seimo narys, nei ministras, o eilinis gyventojas.keista,kad yra puldinėjamas dėl šeiminių reikalų.

to Įdomu 2018-06-20 22:27        2018-06-20 21:56

jeigu toks kaip tu patektų valdžion, tai pirmiausia iššaudytų visus, kas nors kartą iššsiskyrė, paskum ateitų eilė tiem, kas vartė Playboy ir tom, kurios nešiojo sijonėlį virš kelių

to to 21:38 2018-06-20 22:18        2018-06-20 21:51

tu sakai,tai tu žinai, musulmone, ko reikia dabartinei prezidentūrai, kur tikrai nyku ir nuobodu. o ką tu, kaip meilužių ir haremų ekspertas gali pavardinti kitų Lietuvos vyrų bei moterų paklydimus? buvo kas tarp Karbauskio su Greta? a Landzbergis gerai su savo haremu, meilužėm ir pasidauginimais susitvarkė, ar ne? liberalas Steponavičius,  dukart išsiskyrčs, o kiek draugiųųų turėjo, pardon meilužių, Šimašius dar, Tomilinas. pavardink su datom visus ,ir pavardėm, ir su liudininkais.

Madame Liepa,       2018-06-20 21:46

apie “Perestroikę” neturi žalio supratimo kaip ir Jakimavičius. Negali suvokti politikos fantomo, kurį čia mums stumia ambalistai - buvęs Centro Komitetas su meilužėmis iš buvusio VIP “Gintaro” viešbučio - “Inturisto” filialo. Dabar jų anūkės, tik plėšresnės, pėdina senelių, babuškų, pėdomis ir tiek - stumia runkeliams Juozaitį, AMBalo gelbėtoją. “Perestroikės” istorija prasčiokams neprieinama - užrakinta, ar supratai?

Tiksliai       2018-06-20 21:37

įvardija viską Liepa.

Įdomu       2018-06-20 21:27

“Kituose komentaruose del Juozaičio NUODĖMIŲ labai pergyveno Al.”

ką tu čia svaigsti? argi gali tokia moralumo viršūnė kaip pristato Juozaitį 55 jo gerbėjai ar draugas Jakimavičius turėti kažkokių dar nuodėmių? Juozaitis turi tik daug moralinių vertybių - plati širdis, daug meilės, visas priima į savo lova, gerina Lietuvos demografiją ir pan., yra proto šviesulys ir todėl ir ima pavyzdį iš Saliamono, kuris irgi turėjo ir žmonų, ir meilužių:)

to 21:38       2018-06-20 21:18

aš tikrai nesiuntu, bet tik noriu sužinotį TIESĄ:)
O visa kita tavo fantazija:) o jeigu man reikėtų ką Juozaičiui pasiūlyti, tai mano pasiūlymai būtų gerokai realesni negu tavo - na pvz., aš pasiūlyčiau prezidentūroje įkurti haremą ir įkurdinti ten visas prezidento žmonas ir visus vaikus… dar ir meilužes, jeigu tokių kartais yra ar atsirastų ateityje:)

Čia tu Al.?       2018-06-20 21:09

Kituose komentaruose del Juozaičio nuodėmių labai pergyveno Al. Gerbiamasis, jei pačiam taip skaudu,neramu,nepakeliama, tai mažu susidegink prie prezidentūros, tada mes čia patikėsim, kad nuoširdžiai pergyveni,nes dabar primeni apsidergusį veršį savo Tatos Tvartely ant perkelto sklypelio šalia Vilniaus.

to TO 2018-06-20 21:38        2018-06-20 20:56

Aš tave gerai pažįstu, nes tik tu, konservinis padugne, profesionaliai užsiimi genitaliniais reikalais ir ieškai durnių, kuriem tas daro didelį įspūdį. Ką siūlai- Juozaičiui išsiskirt su antra žmona , grąžint dukrą į jos mamos įsčias ir vėl susituokt su pirma žmona. aišku, reiks tavo, asilėli, leidimo paprašyt? Kad taip siunti, reiškia Juozaitis šneka, ką reikia ir yra nepageidaujamas brendžio dėžučių mentaliteto lygio LT “džentelmenų” klube?

Liepa       2018-06-20 20:47

Juozaitis ne tai kad kedenamas, bet tiesiog preparuojamas. Itin nekenčiamas konservų. Nesidžiaugia jo atsiradimu politėj erdvėj ir kitos sisteminės gaujos.//  Ilgai reikėjo laukti jo, kaip vieno iš Sąjūdžio kūrėjų, šių žodžių” jau ISTORIJOS VADOVĖLIUOSE rašoma, komunistiniu būdu indoktrinuojant jaunąsias kartas, kad Sąjūdį įkūrė V. Landsbergis, kad Steigiamasis Sąjūdžio suvažiavimas jį išrinko pirmininku ir Baltijos kelias – tai jo. Ir t.t. Gėda skaityti ir girdėti<...>.”// Lietuvai reikalinga ne tik tris dešimtmečius stabdoma liustracija, bet ir delandzbergizacija, dekubilizacija , demusmirizacija, deliberalizacija ir pan. debilizacijos. //
Ohoho, kiek dar visokių įdomybių slepiasi Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo laikmečio užkulisiuose. Laikas viską gražiai sudėliojo į vietas- vieniems nusibodo matyti ir girdėti nesąmones, kiti pavargo tylėti, atsiras, kas pavargs ir bijoti. Ir tas, kuris iki šiol niekaip nesupranta, kokie nupiepę yra LT valdžiagyviai, yra beviltiškas iki negalėjimo.//

to Koncervos nuo grandinės paleido        2018-06-20 20:38

Dezuoji neblogai, gal vagnoristas Mockus paprašė?

Jakimavičiui       2018-06-20 20:38

turbųt gerai Juozaitį pažįsti, tai gal gali pasakyti, ar čia teisybė ką žmonės šneka - kad jis dirbo Kalingrade, susirado meilužę, “padarė” jai vaiką (dukra gimė 2008), tada jas paliko ir išvažiavo su pirmąją žmona dirbti į Rygą 2009-2012, po to paliko pirmąją žmoną, 2013 išvažiavo į Klaipėdą, kur parsivežė meilužę iš Kaliningrado ir jau 5-6 metų dukrą.

Jeigu čia tiesa, tai Juozaitis yra dvigubų žaidimų specas:) ką manai apie tai?

 

Koncervos nuo grandinės paleido psichopatę skalikę       2018-06-20 20:29

Ne iš gero gyvenimo.
“Dėdulė” jau išgvero,Anūkas dar be plunksnų.

Jules       2018-06-20 20:25

AMBalistai kulversčiais kuria naują Juozaičio mitą ir mano, kad komuniagų davatkos ir vėl patikės kaip anuomet geru deziuku.

erlas       2018-06-20 20:16

“1992-aisiais Juozaitis buvo visiškai ne prie ko”. taigi visi choru primena, kad buvo prie AMB ( “lovio”), kaip tikras komunistinės nomenklatūros atstovas. tai tegul tas Amb būtų patapęs sąjūdiečiu, ir būtų galėjęs tapti tuo AT pirmininku. o A. J. užsimanė, kad rinkimuse triuškinamai laimėjęs Sąjūdis, pirmininku išrinktų Amb. kur logika? analfabetas greičiau. (kaip pvz. finalą laimi Žalgiris, o nugalėtoju paskelbiama cska). Amb galėjo paskelbti pirmininku tik vieninteliu atveju: kadangi visus apmulkinom ir valdžią laimėjome (komunistai ir kgb), tai tarpusavyje nėra ko apsimetinėti, ir išsirinkime pirmininku savo vadą Amb. nes tai patogiau (pelningiau)  A. J. šeimai (giminei).

O kam man       2018-06-20 19:31

reikalinga ta Jūsų Raselė? Pasilaikyk ją sau ir geriau perskaityk Nicholson Baker “Human Smoke”, gal tada ir į šituos dūmus įkibsi? Naudos bus pačiam daugiau.

> Neverk, oi...       2018-06-20 19:26

Užjaučiu, ponas Mišeli Burokevičiau. Bet tavo tikslo siekti nebent panelė Grybauskaitė su kulkosvaidininke Juknevičiene padėtų smile

to Tai tiesa       2018-06-20 19:24

Gal galėtum mums pateikti čia nepotizmo sąvoką - apibrėžimą, moksliuk? Nuo kada pianistai ir muzikos istorijos dėstytojai jau turi ir politbiurą? Lietuvos bolševikų partijoje tebuvo tik CK Biuras. Gal geriau klausk Ožkelytės, jei netiki? Ji tikrai turėtų žinoti. Ji nežino, kad iki karo Sovietijoje buvo nužudyta virš 30 milijonų žmonių, bet kad Kompartijos CK turėjo Biurą tikrai turėtų žinoti. Klausk drąsiai, nenusivilsi atsakymu.

Tai tiesa       2018-06-20 19:16

Nuo Sąjūdžio nusisukti vertė jį užgrobę sukti tarybiniai nomenklatūrščikai. Žmonės gi ne kvailiai, kad per laisvus rinkimus rinktų sau naują dėdulę brežnevą su visu politbiuru ir kgb. Ir teisingai pasirinko A. Brazauską. Juk dabar matome, kad landsbergis klastomis pradėjo ir nepotizmu pasibaigė – kaip eilinis tarybinis bonza.

1+1 nebūtinai = 2       2018-06-20 19:01

Yra akivaizdūs du dalykai kurių tikrai nederėtų primityviai suplakti.
1. Sistemos agentų ir šalininkų komentarai su tikslu naikinti bet kokios galimos konkurencijos į kandidatus parengtiems sistemos statytiniams. 2. Kita dalis komentuotojų yra tiesiog normalūs piliečiai besivadovaujantys loginiu mąstymu ir natūraliai ieškantys atsakymų į rūpimus klausimus. Labai neteisinga ir net žalinga abi kategorijas laikyti pikto Lietuvai linkinčiais kenkėjais.

o žiauri tiesa yra ta,       2018-06-20 19:00

kad ne ar tie ar tie, o ir tie ir tie

to Įžvalga       2018-06-20 19:00

Kuo mus laikai? Manai Maskva buvo durna ir statė ant Burokevičiaus? Nebemedžiok jau čia prastuolių, gerai? Jie ir taip pavargę nuo nuolatinio melo ir mobingo darbe. Paskutiniuose rinkimuose buvo du kandidatai - dabartinė Prezidentė ir LTSR Generalinis prokuroras. Kodėl Jums vienas Brazausko protežė, įpėdinis, patinka, o kitas jau nebepatinka, nagi paaiškinkite? Visi tos pačios klasės atstovai, tad kame reikalas?

Įžvalga       2018-06-20 18:43

Po Nepriklausomybės paskelbimo, per Sausio įvykius ir iki paties Pučo ne Brazauskas buvo didžiausia grėsmė Nepriklausomybei. Maskva ant jo nestatė, o statė ant platformininkų, tarp kurių buvo ir mūsų mylima Dalia Grybauskaitė. Kažkodėl šito niekas iš Juozaičio puldinėtojų nenori prisiminti.

Nereikėjo būti pranašu       2018-06-20 18:39

kad pamatytum, kur laisva Lietuva stumiama. Pasirodžius tada didžiulio rezonanso susilaukusiam Arvydo Juozaičio straipsniui, aš žiniasklaidoje rašiau: “Jeigu Arvydas Juozaitis nebūtų parašęs straipsnio “Istorinė klaida”, jį vis tiek būtų parašiusi Istorija”. Niekada nesigėdijau dėl šių savo žodžių, nors vatniku, kremlinu mane gali pavadinti tik paskutinis idiotas. Ist0rine klaida Juozaitis pavadino ne mūsų Nepriklausomybę, o egoistiškus vedlius į naują “šviesią ateitį”, atvedusius, kaip dabar matome, į, ko gero, dar tamsesnius laikus..

Neverk, oi, neverk,       2018-06-20 18:12

bet mokykis kalbėti prancūziškai, nes po Anglijos pasitraukimo iš ES teks išmokti. Pradedame nuo politikos pradžiamokslio. Kartokite paskui mane garsu va tai: “Et comment le ramener la Nation Lituanienne sur la voie de LDDP et de l’engagement pour la Moscou?”(ir kaip reiks susigrąžinti Lietuvių Tautą į LDDP ir atsakomybės Maskvai kelią). Be Juozaičio niekaip nepavyks, patikėkite.

Verkti norisi       2018-06-20 17:59

Pasiilgau Lietuvos… Nesipjaunančios, nesiriejančios, neužgauliojančios, o draugiškos, kuriančios ir vieningos…

Tikras idiotas       2018-06-20 17:56

ponui Tarabildai. Labai gerai, kad BK straipsniai su “bojevykais” draudžia sakyti tiesą prastuomenei, kitaip gautųsi nekas, tiesa, Tarabilda? Tiesa yra nusikalstama - tai visuotinai žinoma.

Tarabilda fantastikai       2018-06-20 17:52

Tamsta panašus į tikrą idiotą. Ir tai dar labai švelniai pasakyta.

Fantastika       2018-06-20 16:51

55 Lietuvos šviesuoliai pasirašė labai svarbų dokumentą už CK atstovą. Jie tikrai bus įtraukti į  “Journal encyclopédique”, be jokios abejonės, nes enciklopedistai nežinojo, kad jie, kreipimosi į tautą dėl Juozaičio signatarai, remia AMBalo įpėdinį. Kad Kubilius su savo kuosų kariauna dirbo LDDP naudai, kad ši nuolat laimėtų ir Kubiliaus naudą sau pasiimtų – tai mes seniai žinojome. Tai rodė rinkimų rezultatai, prastuomenės beteisiškumas, skurdas, mobingas darbe ir nuosmukis, o va kad ir šie šviesuoliai už tą pačią LDD, enciklopedistai tikrai dar nežinojo. Rytoj raštu reiks į juos kreiptis su prašymų įtraukti į “Journal encyclopédique”. Tai skamba tikrai išdidžiai – pasijauti palaimingu Vasaros 5 rūmuose kaip niekad. Kas netikite, galit pasiteirauti pretendentų. Vanagaitė su Kutraite, kaip Paksiui, jau gali pradėt rašyt programas, tiesa?

to Tikrajui       2018-06-20 16:38

Saviškį, tai yra manąjį IQ, nustatė Vasaros 5, anas žino, gali pasiteirauti.

Kazys...       2018-06-20 16:29

  teisus.Portale turgus.Vienas uz kita protingesni.Pradedi galvoti, gal cia taip reikia.Viska suvelti. Ar cia musu sielu nuodai.Bandykim dalintis pamastymais is esmes, o ne gincytis vienas su kitu.

Kazys       2018-06-20 16:13

Kas įgėlė,kad komentaruose tokios praeities šmėklų paieškos?Diskutuokim apie tai,kas parašyta,o ne riekimės kaip andai kasdien seime.Juos kritikuojam,o patys pešamės panašiom etiketėm pasimėtydami.Taip su vandeniu ir kūdikį išpilti galima.Atrodo,kad kai kam reikia vieno vienatinio kandidato?Pozityvumo stokojama,o gaila,bent šiam portale buvo galima ramiau skaityti komentarus.

Super portalas       2018-06-20 15:18

Viskas keičias, viskas mainos į pačią geriausią pusę. Betrūksta tik šviesiųjų Gražulio pamintijimų.

Tikrajui       2018-06-20 14:41

Pats žinai iš anksto, kieno koks IQ. Sprendžiant iš komentaro, pasitikrink saviškį.

Tikrai       2018-06-20 13:49

įdomu, kas politikos fantomasams programas rašo, kai patys nesugeba? Turėjome Paksių, tai jam, berods, dvi draugužės, Kutraitė su Vanagaite, kalbas rašė, jei neklystu? O jei klystu, pataisykite ir praneškite mums, kas laimėjo konkursą Juozaičio programai parašyti, kokia firma ir už kiek babkių? Renkame į valdžią su aukštais moksliniais laipsniais personas, bet su labai žemais IQ, kodėl?

patikima rekomendacija       2018-06-20 13:43

Reikia daryti kartu su visais, kaip visi ir tada bus kaip visada.

O kas       2018-06-20 13:43

pasamdytas tai Juozaičio programai parašyt? Gal MG Baltic?

Tarabilda Stasiui G       2018-06-20 13:31

Ar jau matėte kitų kandidatų rinkimines programas ir komandas? Nei Juozaitis, nei Skvirnelis, nei Nausėda dar nėra net kandidatai, nes rinkiminė kampanija formaliai dar nėra prasidėjusi, kol asmenys nėra registruoti VRK. O jūs jau reikalaujate nežinia ko.
Kai žmonės užsiregistruos, kai paskelbs savo programas ir gaus parašų rinkimo lapus, tuomet parodys ir savo programas. Kiek žinau, komanda kuriama, ir programa bus parašyta. Nevarykit zovada arklių, kol ne laikas.

to > StasysG 2018-06-20 14:19        2018-06-20 13:28

Vienas iš keleto retų protingų ir argumentuotų komentarų per porą savaičių Juozaičio kandidatavimo tema. Visa kita yra plepalų makulatūra.

to Antranui       2018-06-20 13:24

Esi iš stukačių giminės? Koks pačio stribynės numeris? Kada pačiam eilė prieis desovietizuotis?

Jusui       2018-06-20 13:21

Ar manai, kad Juozaitis tamstai čia turėtų į tavo idiotizmus atsakinėti angliškai? Bet juk nieko nesuprasi, vargdieni. Juozaitis anglų kalbos galėtų paegzaminuoti ir panelę Grybauskaite, kuri angliškai kalba su baisiu rusišku akcentu.

to Jus       2018-06-20 13:20

Prie ko čia Anglų kalba, kai ji nebebus Europos tautų bendravimo kalba? Nei Anglija, nei Rusija nėra pagrindinė Europa. Europą sudrapalino dvi ne europinės kilmės jėgos, nežinai? Mokykis prancūziškai arba geriau vokiškai ir kuo greičiau išmoksi - tuo pačiam bus geriau. Esi antieuropietis, tiesa?

StasysG       2018-06-20 13:19

Čia Jules’o (to StasysG     2018-06-20 10:35 ) stylius…. Bet komandos nebūvimas rūpi ne man vienam. Štai viename opoziciniame portale paviešintas toks komentaras, kuriam pritariu, dėl p. Juozaičio ir jo kaip kandidato į prezidentus gairių:——“Negaliu sutikti su požiūriu į A. Juozaičio pateiktas Valstybės politikos gaires viešam svarstymui. A. Juozaitis išsakė tik savo požiūrį į nūdienos situaciją Lietuvoje. Tai tikrai ne valstybės politikos gairės, o tik kai kurie valstybės politikos niuansai. Ir tai suprantama. Juk tų 55 žmonių pasiūlymas gerb A. Juozaičiui sutikti bolotiruotis, mano supratimu, buvo netikėtas. Todėl jis, kaip doras žmogus, dar nesugadintas aukštų pareigų, labai nuoširdžiai išsakė savo asmeninę nuomonę apie valstybės politikos gaires. ... Juk valstybės prezidentas - tai visų pirma Valstybės gynybos tarybos vadovas ir pirmiausia turi atsakyti į klausimus, kaip jis mato Užsienio, Krašto apsaugos, Teisingumo, Vidaus reikalų, teismų valdžios ir kitų jėgos struktūrų veiklą. Būtų labai gerai jei kandidatas į Prezidentus pateiktų savo požiūrį į visų 14 ministerijų veiklą. Aišku, kad vienas žmogus - šiuo atveju 55 veikėjų, pavadintų iškiliaisiais Lietuvos žmonėmis, pasiūlytas galimas kandidatas į Prezidentus tokių visą valstybės valdymo sistemą aprėpiančių valstybės politikos gairių (geriau krypčių) parengti net prie geriausių norų negali. Jis gali pasiūlyti tik politinius lozungus, ką jis ir padarė. Kas jau kas, o tie iškilieji žmonės turėjo tai suprasti ir bendraudami su gerb. A. Juozaičiu per keletą dienų galėjo sistemiškai (angl. holistiškai) parengti kandidatui į Prezidentus ir tiems iškiliesiems žmonėms priimtinas Valstybės politikos kryptis (gaires) viešam svarstymui. Galėjo, bet ar norėjo, o gal tiksliau būtu ar jie sugeba tai padaryti? Beje, dar yra daug laiko tą padaryti. Na o gerb. A. Juozaitis, kaip būsimas politikas galimai paskubėjo “kalti geležį kol jis dar karšta”. Geranoriškai žiūrint p. A. Juozaitis ir dabar gali tą padaryti, jeigu…Jeigu sutelks apie save kelių ar keliolikos kompetentingų, dorų ir sąžiningų bendraminčių grupę, juk vienas lauke ne karys…”

Jus       2018-06-20 13:04

garbingi zmones , rasytojai , politologai, ir kiti mokantys mus tautiecius , bent susimastykite, ar A. Juozaitis ir kiti norintys buti LT prezidentais bent kalba anglu kalba. Jei kalba , koks kalbejimo laipsnis?!. Nebe Saajudzio laikai mielieji, o EU laikai. Kad gauti fondus pinigu is EU visiems labai patinka. O , kad isrinkti prezidenta bent mokanti anglu kalba ir kitas EU kalbas , tai nemastote. Tai i kokia padeti Jus protingieji , vadinamas elitas , norit pastatyti Lietuva, kai prezidentas nekalbetu net angliskai?!

puola!       2018-06-20 12:35

Aplink vieni priešai.

Ačiū        2018-06-20 12:18

protingai parašyta

Korekcija       2018-06-20 11:46

Antanui

Antranui       2018-06-20 11:44

Siautėja Julius Milaitis (Jules, Dzeikas, Twin piksas, StalinCurcil packt ir kt. š...d). Privė mažiausiai 10.

Antanas Jotai       2018-06-20 11:28

Baik siautėti. Atrodai tragikomiškai. Paimk tabletę tezepamo ir snūstelk. Tik ne ant saulės.

Jūs tik       2018-06-20 11:08

įsivaizduokite Juozaičio palaikymo popierkos 55 signatarus - 55 Lietuvos intelektualus. Vaje, vaje, kas dabar Lietuvoje vyksta? 55 parašai po svarbiu dokumentu kaip ant delno pateikti istorijai. Jie bus įtraukti į “Journal encyclopédique” šimtmečiams, be jokios abejonės, su kuo tik ir galima pasveikinti Juozaičio signatarus ir Lietuvą, bravo! Bravo už nuveiktą darbą. Dėkojame iš anksto, grąžinant mus į Barbarijos laikus avansu - “Advance to Barbarisme”. Bravo!

O kaip       2018-06-20 11:01

eks-bolševikai valdžioje ir superinio patriotizmo baruose veikia, ko neparašei? Nenori apie save rašyt, ane? Tik apie “Raselės dūmus”(Raselės Smoke) tesugebi parašinėt, atspėjau?

Konservatoriai vekia       2018-06-20 10:33

senais saugumietiškais metodais-šešėlyje.Jie veikia netiesiogiai,bet uzurpavę LRT,prezidentūrą,ir vis skundžiasi,kad jie niekad neturėjo valdžios.Artėja laikas,kai reikės prie starto linijos vienodomis sąlygomis su visomis partijomis stoti ir išviešintiems konservatoriams.Gali jau dabar ruošti alibi ir atgailos kalbas.Negi jie tikisi,kad jiems pavyks išsaugoti savo paslaptis.Tai ko tada jie eina bažnyčią,o ten ten per pamokslus skaito Evangelijų žodžius:“Saugokitės fariziejų raugo,tai yra veidmainystės!Nėra nieko,kas nebus atidengta,ir nieko paslėpta,kas nepasidarys žinoma.Ką kalbėjote patamsyje,skambės šviesoje,ir ką šnibždėjte į ausį kambariuose,bus skelbiama nu stogų...”(Lk 12,1).Gaila,kad jie “klausydami negirdi”.Kiek žmonių dėl to nekaltai kenčia arba net neteko gyvybės.

Stasys       2018-06-20 10:24

Skaitau, - daug kalbama dabar apie tą nelabąjį kgb. Taip, ambalui jis atsiskaitinėjo už “nuveiktus darbus”, bet dar buvo gru. Kažkur skaičiau, kad jo etatinių ir neetatinių darbuotojų buvo nemažai Lietuvoje. Jie ambalui netsiskaitinėjo, o tik kremliui ... Išsinešdinus rusiškiems okupantams, manau, jų nemažai liko, kai kurie buvo palikti .... Va, jų manau, jokia liustracija ar paviešinimas nepalies, nes tai yra kremliaus paslaptis. Tenai nedirbo kvailiai. Jų dalis, gali būti, yra prasiveržusių į valdžią, jie moka gražiai kalbėti, suvaidinti esančius Valstybės patriotais, jie gali net į prezidentus pretenduoti. Taigi, manau, štai kur pavojus slypi. ... O tie paprasti “stukačiai”, gal, ir nedirbo priešui, o tiesiog į tą voratinklį buvo vienokiu ar kitokiu būdu įvilioti arba priversti ....Manau, jų sąrašus, gal, net gerokai išpūstus, paliko kremliniai specialiai, kad mes ardytumėms, akis viens kitam draskytumėms, skaldytumėms, kas yra palanku kremliui. Juk sugriuvusią (sugriautą) valstybę lengviau priglausti ....

Tik pamanykit,       2018-06-20 9:42

Lietuvos valstybė - ambalistui istorinė klaida. Ir neburnokite, nes nėr valstybių ir judėjimų, organizacijų be vadovų, nebezombinkite mus, nedezuokite, nes ne visi mes idiotai, nesvarbu, kad su pradiniu išsilavinimu esame.

to StasysG       2018-06-20 9:35

Kaip tai nėra jo komanda, jei padėjo parašus? Nesimakaronink ir mus nebemakaronink, gerai? Spektaklis tęsiasi, suslovininkai Seime džiaugiasi ir trina rankas, kad planas vykdomas su kaupu kaip sovietmečiu - Lietuva nunyksta, MG Baltic dezi smogikės persikrausto į LRT, tiesa? VaiduiVSD galima tik tiek pasakyti, kad užtenka dviejų pareigūnų parodymų, vieną gerai pakankinus, o kitą nugirdžius vengriška abrikosų degtine Budapešte(dokumentas PS-2738), kaip Niurnbergo Karinio Tribunolo metu, ir skaičius apvalus, ir neginčijamas, už kurio neigimą Vokietijoje gausi 12 metelių akimirksniu, nors informacija muziejuje Lenkijoje jau pakeista ir aukų skaičius sumažintas trimis milijonais, bet sodinama už šešis. Taip kad, Vaidai, neužsiciklink ant dorybių ir kitų skaistybių, kurių nėr. Taigi lietuvių intelektualų skaičius patvirtintas šio dokumento signatarų parašais, remiančiais ambalisto, LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus gelbėtojo, iškėlimą į kandidatus į LR Prezidento pareigas, taigi.

komentaras       2018-06-20 9:01

nepykite gerbiamieji, bet man atrodo, kad Juozaitis yra geras kandidatas tam, kad praskiestu protesto balsus ir tam, kad anksciau numatytos kandidaturos iseitu i antra tura.
as zinau daygybe nepatenkintu dabartine situacija. bet lygiai taip pat jie niekada nebalsuos uz istorine klaida.

StasysG       2018-06-20 9:01

Juozaitis? Na nesimato, kad tie 55 susirašę jį labai aktyviai remtų spaudoje rengiantis prezidentauti. Taip sakant, jie nėra jo komanda. Tas kas jo komanda?

VaidasVDS       2018-06-20 8:56

Kai kurių komentatorių problema yra ta, kad jie, gal ir būdami įžvalgesni savu laiku dėl to, kad labiau kuo nors domėjosi anksčiau ar asmeniškai patyrė dabartinių ar buvusių “herojų” “teisingumą ir padorumą”, nelabai nori ar gali suprasti tų, kurie dar tik visai neseniai ar nelabai seniai praregėjo ar dar tik turėtų praregėti, jei bus atidesni ir labiau analizuojantys.
Be abejo, įvairios kontoros, nebūtinai vien tik kažkokie “nelegalai” iš VSD, taip pat nuolat pametinėja malkų į besikuriančią komentarų ugnį. Ir iš tos maišalynės tiesą atskirti ir atrasti visuomet yra gerokai sunkiau.
Gana lengva kaltinti, kuomet tu ką nors žinai ir gali įrodyti. Bet tada yra kita dilema, ar nenukentėsi tik dėl to, kad gali įrodyti.
Pavojinga kaltinti, kuomet tu žinai, bet negali įrodyti.
Kvaila yra kaltinti, kada tu spėlioji ir negali įrodyti.
Dar kita problema yra teisimas ir atleidimas.
Teisti visi gali labai greitai, tiek pagrįstai, tiek ir nepagrįstai, tiek pagal teisingą informaciją, tiek ir pagal klaidingą ar klaidinančią.
Na o su atleidimu pas mus vis dar yra tikra tragedija.
Iš vienos pusės nelabai kas ir atsiprašinėja.
Iš kitos pusės nelabai kas tiki tais, kurie atsiprašinėja.
Ir tuomet šiame drumstame vandenyje plėšrūnai gana lengvai doroja romiuosius, kurie taip pat yra dviejų kategorijų: nekarštakošiai, bet protingi; ir visiškai abejingi bet kam, išskyrus savo siaurus interesus…

Žinai,       2018-06-20 7:48

tokių kankintų ir nukankintų yra ir daugiau - virš 66 milijonų, apie kuriuos konservatorės Ožkelytės nieko nežino. Ir dabar Tiesos kankinių yra ir gan nemažai. Tokį konservatorių p.Kestutį Žičkų iš “Lietuvos aido” ar žinai, ar kas gynei jo šviesų atminimą, jo garbę ir pasiaukojimą Tėvynei Lietuvai? Yra ir daugiau supartalintų konservatorių, ant kurių fūros buvo užsiundytos, bet jų irgi negynei ir neužtarei, o drebėjai po pušimi, kuri verkė iš nevilties, tiesa? Na ir drąsuoliai čia susirinko.

Va va eik gyditis       2018-06-20 7:44

Kol dar gydo nemokamai.

to>to Konservatnikai        2018-06-20 7:41

KGB-istų nediskredituoju, bet žinau iš tėvo pasakojimų, kaip buvo už nieką kankinamas KGB-istinėj bustinėj. Dar ir dabar šiurpas krečia nuo tų pasakojimų praėjus daugiau 60 metų.

Va va,       2018-06-20 7:41

ir atskleidei savo tikrąjį veidą ir ketinimus. AMBalas buvo okupacinio režimo fiureriu, nežinai, ambaliuk?

Ambalas buvo žmogus       2018-06-20 7:32

O konservai antžmogiai, Lietuvos kraugeriai.

Atsimenu,vienas       2018-06-20 7:31

kurso studentas niekaip nestojo į komjaunimą.Nestojo,kad ir kaip ir tuo didžiavosi sovietmečiu,dabar jo sūnus varinėja su žymiausiais Lietuvos ralistais,žinoma pavardė.O čia varinėjo su KGB ,nuslėpė ir nori visą laiką būti valdžioje?Kam jie dirba?Gal Kremliui?Tada Kremlius tikrai jiems gerai moka,kad rezultatai pranoksta lūkesčius?Lietuva paruoštas produktas,-beveik išnykusi.

to Konservatnikai       2018-06-20 7:30

Nediskredituok KGB, nes ten kvailių nebuvo, ypač tokių kaip pats, ir niekas jaunam žmogui tokių KGB slapyvardžių nedavinėjo, nes nenorėjo būti gyvu į pečių(krosnį) pašautų, nežinai? Manai, jei šiandien dar vieną runkelį apšausi - tai didelį darbą vardan Lietuvos nudirbsi, ane? Nenudirbsi, o tik toliau savo šalį su ambalistais drapalinsi.

Jules to >Jules       2018-06-20 7:26

Na ir kam priklauso tas Jules, nagi patikslink? Nepartinius, bekilmius žmones priskiri Kubiliaus politikos kuosų kompanijai, ar ne gėda? Ar pats toks galingas, kad gali sėsti į traktorių, kaip tas daktaras Ramanauskas, ir įvažiuot į Bankų avenių, ir jį okupuot, ane? Aš per silpnas net taip galvot, ypač kai mūsų tik du milijonai ir dar kapitaliai susipriešinusių, totaliai dezuotų, nualintų ir be ..., be ko, a? Kam pats save priskiri su tuo ambalistu, nenori mums pasakyt, a?

Konservatnikai       2018-06-20 7:25

pasmirdusioji partinė gauja daris viską, kad prastūmti į prezidentus Grybauskaitės darbų tęsėją, ir ne svarbu kas juo bus,ar Nuosėda, ar Povilianas, ar dar kas nors, svarbu savas statytinis. Viską lems “runkelių”, “šunaujos” (kaip juos bevadintų “Dėdulė” Lanzbergas) balsai. Jeigu jie nepasimokė, taip ir bus.

Jules       2018-06-20 7:18

Niekas iš logiškai ir kritiškai mąstančių tautiečių gi neneigia, kad reikia paviešint visus kagebistus be išimčių, tupinčius aukščiausioje ir žemiausioje valdžioje, stambiajame versle, teismuose ir prokuratūroje, kai Bolševikų partijos sąskaitoje virš 66 milijonai aukų ir tegu tokios kaip konservatorė Ožkelytė aukų anūkams kompensuoja pinigine forma padarytą žalą. Vokietijai buvo pritaikyta kolektyvinė atsakomybė, o čia mes negalime to pačio padaryt, kai aukų keleriopai daugiau. Tegu Ožkelytės neapasimetinėja nieko nežinojusios, kai, pavyzdžiui, mano klasėje, kai aš mokiausi, visi žinojo, kad Lietuva okupuota ir kas jos okupantai? Greit gali ateiti toks laikas, kai Ožkelytės ir Co pačios pradės pilna kakarine kviestis į pagalbą Putino tankus ir baigsis visa “Baltųjų pirštinių” epopėja. Kas gali paneigti galimybę, kad Putino stabdytojai yra slapti Putino agentai, kai visos rimtos KGB bylos išvežtos į Žemutinį Novgorodą ir padėtos į labai saugią vietą?

>Jules       2018-06-20 7:15

Ir išaiškėjo kam priklausot.Konservatorių chebros etatinis ?

Puyiku...       2018-06-20 7:10

  ..., labai taikliai.Vel taskysis seiles ir replikos.Turint galva ir mastyma, nusispjauti i tuos taskymusis.

Jules       2018-06-20 7:02

Pone Jakimavičiau, niekas neneigia, kad Kubiliaus naudą lddp-istai gaudo, bet prie ko čia Landsbergis? Didelių žmonių ir klaidos didelės - taip jau yra istorijoje nuo senų senovės. Landsbergio silpnoji vieta kadrų politika, kas to nežino? O va kad kandidatams į prezidentus nereikia išrašo iš ligos istorijos, iš Tautos ligos istorijos, tai čia jau lygių galimybių principo pažeidimas, neatrodo? Man, pretenduojančiam į kiemsargio padėjėjus nuolat prašo atnešt iš poliklinikos kandidatavimui į tokį darbą išrašą iš Asmens sveikatos istorijos, o čia? Va pačiam ir “Raselės Smoke”, ar supratai? Tai ne N.Baker “Human Smoke”, o kur kas rimčiau, neatrodo?

Seime vykstantiems       2018-06-20 6:53

svarstymams dėl tarnavusių KGB labiausiai priešinasi konservatoriai.Juos išviešinus,koks svaiginančiai gainantis tiesos lietus po baisios dvasinės sausros nuplautų Lietuvą.Lietuva neturi teisės būti jų įkaite.Jei nori išlikti.Turėkit sąžinės,konservatoriai.Dėl jūsų melo pražudyti Lietuvą?“Atleisk jiems Viešpatie,nes jie nežno ,ką daro”.Bet dabar jie jau žino ir tai tampa nusikalstama.Gal tai būtų pats svarbiausias R.Karbauskio nuveiktas darbas.To ir užtektų.Kartais ir nuodėmingi padaro gerų darbų?

Jakimavičiau,       2018-06-20 6:51

nestumk mus nepakaltinamų, gerai? Mus, kritikuojančius ambalistus, Centro Komitetą, pastoviai vadina neišeinančias iš Vasaros 5 palatos, o patys geresni, ane? Kaip šitaip galima, Jakimavičiau?

Stasys       2018-06-20 6:22

.... bet jeigu su maitvanagiu pūčia į tą pačią dūdą ? ....

Ale       2018-06-20 6:10

Taiklus komentaras. Stiprybės A. Juozaičiui.


Rekomenduojame

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

Laisvūnas Šopauskas. Ar Nidos Vasiliauskaitės individai apgins savo laisves ir teises? (II)

Iš propagandos frontų. Linas Slušnys: „Mielieji, pasiskiepykite kuo greičiau – nereikės mirti natūralia mirtimi“

Gintautas Terleckas. Barbarai

Alvydas Mozeris. Apie A. Dulkio paskelbtas žiurkių lenktynes: kuo didesnis sergamumo rodiklis, tuo didesnis šansas merui gauti premiją...

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“. Versija: dujų kainos sukeltos sąmoningai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.