Prezidento rinkimai 2019

Liudvikas Jakimavičius. Skvirnelio akibrokštas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 20 d. 19:27

128     

    

Liudvikas Jakimavičius. Skvirnelio akibrokštas

Po premjero pareiškimo Rusnėje matome didelį politinio isteblišmento pakrikimą. Taip vadinami partiniai „politologai“, pasirodo, būrė iš kavos tirščių, iš ramunėlės žiedlapių: kandidatuos - nekandidatuos? K. Girnius aiškino, kad nekandidatuos, M. Jastramskis vis „moksliškai“ tyrinėjo abejotinos vertės Gaidžio reitingų lenteles. Žmogiškoji intuicija mūsų politologams nesufleruoja.Tragedija – kandidatuos!

Ir staigmena. Kaip čia dabar? Kodėl neišlaukė Valstiečių suvažiavimo? Derino, ar nederino su Ramūnu? Kodėl Rusnėj? Kvaili klausimai.

Faktas yra smūginis, ir jis sujaukia sklandžius viešųjų ryšių technologų – pijarų kūrėjų scenarijus, indoktrinavusius, kad racionalus pasirinkimas gali būti tik tarp Ingridos ir Gitano. Ta kryptimi dirbo visuomenės soc. tyrimai, televizijos, komentuotojų ir komentatorių agitbrigados portaluose, unisonu su Konservatorių partija ir Prezidentūra. Niekas kitas, tik jie tokią muzikėlę užsakė.

Pamėginkim peržiūrėti įmanomus rinkimų algoritmus ir scenarijus. Anot A. Kubiliaus, Skvirnelis atims dalį elektorato iš G. Nausėdos. Gali būti, nes abu varžysis dėl liberalų balsų. Šimonytės galimybės plėsti savo palaikytojų ratą yra išsemtos iki dugno. Antrajame ture, jei ji išeitų, kuo aš labai abejoju, Šimonytė neturi jokių šansų, ir ją stumiantys konservatoriai tai turėtų suprasti. Norėdami tikėtis sėkmės šio trejetuko varžybose jie turėtų statyti savo statymus ne ant Šimonytės, o būtent ant Nausėdos lauko. Bet kaip tai padaryti, kai statyta buvo tikintis turėti du savus? Ir visai tikėtina, kad šie trys kandidatai dalinsis pusę kepalo duonos, o kitą pusę kažkas kitas. Kas toks?

Priklausomai nuo politinės situacijos, kokia susiklostys gegužės mėnesį, geri šansai atsiranda A. Juozaičiui. Visuomenės poliarizacija, artėjant rinkimams į ES Parlamentą tik didės. Formuosis aiški takoskyra tarp dviejų valstybės raidos koncepcijų – integralistų ir euroskeptikų, pasisakančių už valstybių Europą. Tarp federalistų ir konfederalistų. Ši skirtis ir banga jau dabar ritasi per Europą. Akivaizdu, kad Lietuva neliks kosmose. Taigi, pagal šį skerspjūvį vienoje stovykloje rungsis tarp savęs trys liberalai su tautiniam elektoratui atstovaujančiu A. Juozaičiu, suprantama, jei pastarajam pavyktų stumtelėti S. Skvirnelį į globalistų vidurrūšinio mūšio placdarmą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2019-01-31 7:03

stasy, man regis jus nezinodami faktu diskutuojate. Iseina as dar turiu jums isdestyti faktus?
Prasau: Gryb. apkaltinta dalyvavimu Burokeviciaus partijoje uzgincyjo ne pati dalyvavima, o tai ,kad ji “nuo 1990m vasaros nedalyvavo jos(TSKP) veikloje…”.
Tai yra faktas, kad ji dalyvavo okupanto represineje strukturoje 1990m kovo 11d. juridiskai iforminus Lietuvos respublika, o reiskia net ne kolaboravo, o isdave tevyne, - yra.
stasy, jus gal i reikala pasigilinkite.O paskui diskutuokite. Nes as turguose apsiperku, o ne diskutuot ten vaikstau.

stasys        2019-01-29 9:26

Dzeikai prastas argumentavimas . Jei tas žinojimas Jusu argumentuotas išvardinkite Jums žinomus faktus kur ir kaip koloboravo (veiksmai) ..Sakote buvo Burokevičiaus partijoje ?  kieno žodžiais Z.Vaišvilos ? naujai ‚iškepto‘  konservatoriaus ?. O kaip man elgtis ? gerai paieškojus pas save dar nemažai visokio sovietinio rasčiau .smile)) sentimentai aš senamadiškas ..kaip ne kaip tai dalis mano gyvenimo ir ji va taip išmesti ranka nekyla ..ten buvo daug visko „pirma karta“ . Grįžtu į tema , pamėtėsiu kamuolį į Jusų aikštės dalį ... tie keli liudijimai iš partinės mokyklos , tos kelios senos pažymos su keistais parašėliais , dar keli bandymai gudrauti Lietuvos Ambasadoje Amerikėje , bandymai meilintis putinui ..visa tai grupelė tuščio laiko grūdinimo . Kaip sakiau pradžioje .. ta išsiaiškinti bus galima ir vėliau kai baigsis D.G. kadencija ..Aišku jei noras neprapuls ..

Dzeikas       2019-01-28 13:47

stasy,
tai kokio DAR jums fakto reikia?
Stai jums faktas: Po 1990m kovo 11d Akto, kai de jure9DE JURE - ypatingai bukiems) buvo atkurta Lietuvos respublika Gryb. dirbo Burokeviciaus partijos strukturose kurios buvo atvirai priesiskos Lietuvos respublikai.
Stai jums FAKTAS. Kodel isdavike vis dar Prezidento poste?

stasys        2019-01-28 11:20

Dzeikui ..Kai savo laiku buvo atstatydintas R.Paksas jam teko surasti kur kas daugiau informacijos įrodančios jo pažeidžiamumą kaip Prezidento . Paprasta ir be jokiu ten „visiems žinomu faktu –neginčijamu“ . Dzeikai aš ne kurčias ar aklas , kiekvienas faktas turi turėti pagrindimą ir ne šeip koki tai ten „aš tai žinau“ o eilę sprendimu įrodančiu ta teiginį . Jei čia perpasakoti tai ka tie naujai iškepti konservatoriai per tuos metus kurpė ..vargiai sutalpinčiau į dar viena Janutienės knyga „Aušra –tiesos atgimimas“ .smile)) na čia aš truputi šaipausi ..Kabinti visuomenei makaronus anie tikrai moka . Kaip sakiau įdėkite nuorodas pagal kurias galima butu bet susiorientuoti kaip tas informacijos nuslėpimas tapo priežastimi Prezidento impičmendui ..

Dzeikas       2019-01-28 6:41

stasy, tai jus suvokiate ka sakau? Faktas tas, kad pirmasis valstybes asmuo dirbo okupanto strukturose Lietuvoje PO Kovo 11d Akto paskelbimo.Tokie asmenys AUTOMATISKAI gauna isdaviko statusa. Irodyti cia reikia tik dirbo ar ne. Taciau Gryb. atveju tai negincyjama - tai faktas.
Tai kodel ji ne atstatydinta, kas tai jei ne valdzios uzgrobimas prieso strukturomis?
—————————————————-
Del kitu: Kiti nepretenduoja i pirmojo asmens statusa.
Del “pereinamojo laikotarpio”: Toks baigesi IKI 1990 kovo 11d.Taciau netgi dalyvavus Burokeviciaus partijoje ir isstojus IKI minetos datos jau deme visam gyvenymui nors formaliai zmogus ne isdavikas. Ir as labai abejoju ar kas nors butu isrinktas Prezidentu viesai ivardijes toki biografijos fakta. Gryb. gi nuslepe ne kompromituojanti fakta, ji nuslepe isdavyste.
Vadinkime reiskinius savo vardais.

stasys        2019-01-27 23:56

Na baikit Dzeikai nenorite pripažinti to fakto kad kaltinimai D.Grybauskaitei mesti popieriniai ? lai taip ir būna ..Tie kas dirbo po kovo 11 aiškiai save įvardino ir parodė.. tai ko tamsta nesupranta ?  Bando rasti kasti tuos kas nesiveržė į pirmas gretas ginti Seimo ?  Ar tai kaltės įrodymas ? o gal radote kokį popierių su išmokėta alga.? Kiek šimtu tūkstančiu Jums teks parodyti parašu kol suprasite kad darbas priešui na niekaip nepapuola po atsisakymu viską mesti ir eiti į gatves . Tai čia praktinė pusė to gyvenimo kuria pats bandote nupiešti patriotinėmis spalvomis . Pereinamasis laikotarpis Lietuvoje dar ilgai tesėsi ir kol nebuvo perimtos visos institucijos cccp ..pilstyti kad čia kažkas nespėjo į traukinį laiku įšokti apsimestina . Aš tik priminsiu sąrašas tu kurie dirbo su Jermalavičiumi ir jam panašiais pilnas baigtinis ir jame nerasite D.G. Pykta tai kad tamstos globojami ciuciai nusitaikė ir senai jau mirusius žmones , kaltinant tuo ka labai sunku įrodyti neturint duomenų .  Aš atmetu bet kokį spekuliavimo ta tema priežastį .. po dvidešimties metu atsistoti ir pareikšti radus kompromata nuo kurio reikėtu gintis .? Jus gal juokaujate ? kam įrodyti signatarui Z.V. ? anam kuolą ant galvos tašyk nieko neįrodysi ..R.Paksas važiavo į Maskva geru santykiu ieškoti anas važiuos pažymos ir tai tie žmonės prieš kuriuos reikia atsistojus kažką įrodinėti ?. Juk nesate tiek durnas ? Ka šiandiena įrodinėja Prezidentas Trumpas ?  nieko ., o mesti demokratu kaltinimai labai sunkus . Nebandykite Dzeikai čia sodinti savo pupas .. Lietuva ne Amerika bet ir čia reikia turėti įrodymu norint kažką nuteisti ir pasmerkti . Jus sakotės turis ? dėkite nuorodas .. kartu peržvelgsime .

Dzeikas       2019-01-27 20:00

stasy, inirtingai apsimetate daltoniku? Jau parasiau nepamenu kiek kartu - pakartosiu dar:
1) Morales normu neitakoja aplinka: ar tarp chamu, ar tarp dzentelmenu jos vienodos.
2) Doroves normos nekinta del to, kad jas gina dauguma,ar mazuma. Jos yra ir tiek.
3) Politikams teikiamiems kaltinimams nereikia irodymu.Pakanka ikalciu. Esant ikalciams politikas privalo irodyti savo nekaltuma.Negalis to padaryt atsistatydina arba atstatydinamas.Pastaruoju atveju su geda.Padoresni nusisauna.
Gryb. atveju gi yra ne tik ikalciai, bet ir IRODYMAI. Paimkite kirtstuka ir issigraviruokite sau smegenyse: Gryb. dirbo okupantui jau paskelbus Lietuvos respublikos valstybingumo atstatyma ir tiek praktiskai, tiek juridiskai ji isdave valstybe NEPRIKLAUSOMAI nuo to ka ji veike tame Burokeviciaus samburyje. Skirtingai nuo daugelio kitu ji, Gryb., dirbo jau PO 1990m kovo 11d. Faktas kaip blynas ir toks asmuo neturi teises dirbti valstybine tarnyba apskritai.
Apie ka mes cia kalbame? Kad vienos normos ten, o kitos normos Lietuvoj? Ne, jus brukate minti, kad valstybe isdaves asmuo gali vadovauti valstybei nes lietuviams tai priimtina. Ne, sakau as, negali. Nes tai amoralu valstybes lygmeniu ir TOKIE dalykai baigiasi tragiskai. Didziosios valstybes su istorija 2-3 ir 4 k ilgesne nei Lietuvos sios normos laikosi. O buduliai a la stasys irodineja priesingai.
Jus istiesu mokamas smegenu krustuvas ar tik apsimetate tokiu? Nes netikiu, kad man galite itrinti, kad juoda tai balta , o dienos sokolado norma padidinta nuo 50 iki 30 g. Sprandziant pagal miglos putimo sugebejimus idiotu nesate.

stasys        2019-01-27 10:05

Ir kaip turėtu atrodyti tos demokratijos normos (kurias pats vardinate) kultūriniu nebrendylu-dažnai chamu visuomenėje ? Gal manote kad tokioje visuomenėje atsiras (iškils ) žmonės kurie vadovausis tik tokiomis normomis ? Praktika to nerodo Dzeikai , praėjo ketvirtis amžiaus užauginome nauja karta žmonių o vertinimai, metodai liko tie patys . Dzeikai pasakysiu vaizdžiai ,kelios žąsys negali sukelti valstybėje chaosą tik dėl to kad jiems labai norisi realizuoti mažumos teise turėti savo nuomone .Kiekviena teiginį kaltinimą turi palydėti ne įtarimai o įrodymai ..ir čia moralė elgtis atsainiai neturi vietos. Todėl galiu atvirai klausti ar tuos kaltinimus Prezidentei metantis yra adekvatus žmonės ? tam patvirtinti reikia įrodymu ..ne tu kurie aprašomi Janutienės knygoje . Jei negerbi valstybės jei negerbi jos valdžios instituto , kam tu įdomus kaip jos penktoji kolona . ? Tai tik mano nuomonė Dzeikai ..ta vakarietiška demokratijos teisė (reikalauti ) įgyjama per pareiga ir pasitikėjimą kad kaltinimus meta sąžiningi ir valstybe gerbiantis žmonės .

Dzeikas       2019-01-26 12:12

stasy, pabuskite.Jus sapnuojate.
As jums destau elementarias vakaru politines kulturos normas. Politikas negalintis paneigti itarimu su ikalciais - atsistatydina.Arba ji atstatydina teismas, kaip praradusi pasitikejima.
Na, jeigu teismus ir politini elita formuoja chamai - tada politikas priterses apatinius gedos ir pareigos atsistatydinti nejaucia, net jeigu tai ne ikalciai, o cieli irodymai.O chamu teismai irodineja , kad tie apatiniai svarus.
Bet ar del to smarve dingsta?

stasys        2019-01-26 10:46

Dzeikai .. Štai Jums kita nuomonė : Jus maišote teise su pareiga . Politinio pasitikėjimo asmuo palieka posta tada kai jam išreiškiamas nepasitikėjimas , jei vartysite Konstitucija rasite punkta kuriame aiškiai aprašoma kaip tai vyksta . Mesti kaltinimai “o kas galėtu paneigti ..”  ? negali tapti argumentu kuris atstos teismu sistema . Man sunku suprasti iš kur Jus Dzeikai ištraukiate tokias gatvės “panetkes” ? gal Jus atitinkamu vietu gyventojas .?

Dzeikas       2019-01-25 17:05

stasy, politinio pasitikejimo asmuo privalo ne atsakineti i klausimus, o IRODYTI SAVO NEKALTUMA, jeigu jam pateikiami kaltinimai paremti ikalciais.
Ir turbut 5 karta sakau: Gryb. darbas okupantui ir valstybes priesui po Kovo 11d IRODYTAS ir jokiu klausimu cia nekyla ir nera. Susirink smutkes ir ciuozk is Daukantines.Vieno sio fakto pakanka.
O jeigu Gryb. Daukantineje, tai uz ka sedejo Burokevicius? Kodel jo bendrazygis Daukantineje , o ne kalejimo barscius su savo sefu nesemia?
Jusu teoriniai isvedziojimai taip pat klaidingi(ar melagingi - nezinau. Neirodoma). Politikas ne atsakyti privalo, o IRODYTI savo nekaltuma kai jam teikiami itarimai paremti ikalciais. Ar irode Gryb. savo nekaltuma? Ar isstojo ji is TSKP 1990m kovo 11d? Ar isstojo apskritai? Irodymai yra?

stasys        2019-01-25 7:48

Jules ..man sunku sekti Tamstos mintis jos baisiai painios . Bet Kubiliaus pranašiškas galias spėti ateitį iš karto atmesčiau , tiek klaidu paskui save palikus ..tai reikštu atvyrą sabotažą , o Jis man nepanašus į ta kuris tyčiom kasa duobes savo gatvėje . Ne , jei atidžiai pasiklausyti kaip daromi sprendimai Lietuvoje politiku dažnai išgirstumėte įdomia fraze „atsižvelgiant į tos dienos informacija“ ., o tai reiškia kad visi klausimai kurie šiandiena kelia daug diskusijų buvo iš to rato kuriems prireikė politinės daugumos valios ir sprendimas nebuvo kasdieninės rutinos pagrindo . Paradoksas kad šiandieninė opozicinė visuomenė kariauja ne su ar dėl idėjų Lietuvai o su tuo kaip apriboti valdžios politine valia įgyvendinti tas savas idėjas . Aš nekalbu kokios jos geros ar blogos ..keliu klausimą didesniu masteliu . Lietuva galėtu parodyti kur kas akivaizdesnius pokyčius ..jei tas žingsnis į priekį būtu tvirtas kojomis . Dėl globaliu dalyku nesijaudinčiau Lietuva reikšminga tik tol kol ji matoma ir aktyvi užsienio politikoje,  jei tas busimas Prezidentas bus bent pusės to aktyvumo kaip D.G. Lietuva sugebės pasiekti ir dar įdomesniu rezultatu .. sutinku tik dėl vieno pokyčiai neišvengiami , kokie jie bus .?

stasys        2019-01-25 7:41

Dzeikui ... politinio pasitikėjimo asmuo privalo atsakyti į jam užduotus klausimus . Jei yra klausimu po to juos patikslinti , bet imtis savikritikos tikrai ne . Nemanau Dzeikai kad Jus linkite Lietuvai tiek blogo kad norėtumėte jos vieša gyvenimą paversti antrąją  Prancūzijos revoliucija .smile)) D.G. vieša išplatinta pareiškimą Jums jau rodžiau , nesunku ji rasti ir kitur ..o va toliau visuomenės reikalas ar gilintis kiek tame tiesos ir ar aplamai reikia tai aplinkybei teikti tiek daug dėmesio . p.s. Butu daug paprasčiau jei beretinis stasys juo ir liktu be tu visu ten ‚oij ir ai‘. smile

Jules p.Stasio žiniai       2019-01-24 19:00

Už visuotinai žinomų faktų neigimą, už avansą ateities Barbarijai ir barbarizmams, pavyzdžiui, Vokietijoje duoda po 12 metelių cypės akimirksniu. Visuotinai žinomi faktai įvertinti 12 metelių. Žodžiu, Niurnbergas tolygu avansui į ateities Barbariją ir barbarizmus, į dvigubų standartų Naująją Pasaulio Tvarką, kurią iki paskutiniųjų gins Pasaulinė Vyriausybė ir Kubiliaus su Jurgiu suformuota “Globali Lietuva”. Na, o ką apie “Globalią Lietuvą” pasakė sąjūdistas, ponas prof.dr.V.Radžvilas, manau jau žinai, tiesa? Kita vertus, gal Kubilius su savo politikos kuosų kariauna ir teisus, jei jis jau tada žinojo arba dabar žino, kad mus vėl neišvengiamai okupuos ir Lietuvos piliečiais beliks tik išvykę gelbėtis nuo Raudonosios Oligarchijos lietuviai į Vakarų pasaulį.

Pasaulio istorija       2019-01-24 18:46

mena daug neteisingų, sufabrikuotų teismų sprendimų - revoliucijų, karų ir sukilimų. Taip pat istorija rodo, kad teismų pagalba išnaudotojai arba okupantai, aneksatoriai ir asimiliuotojai ginasi nuo prastuolių - socialiai pažeidžiamiausių žmonių, tiksliau, nuo gilioje socialinėje atskirtyje esančių savo piliečių arba baudžiauninkų, jei grįžt į XIX amžiaus praktiką arba į Sovietiją, kai teismų pagalba buvo ginama didžiausia tironija pasaulio istorijoje ir Bolševikų partija, patvarkiusi virš 66 milijonų savo ir ne savo piliečių įvairiausių tautų ir rasių. Internacizmo nusikaltimai dar teismiškai nevertinti. Dvigubų standartų sistema triumfavo Niurnberge.

Dzeikas       2019-01-24 18:12

stasiui:
Jus praleidote pagrindini dalyka.Politikas, skirtingai nuo eilinio piliecio, privalo irodyti savo nekaltuma.To nepadares politikas laikomas kaltu (esant itarimams pagristiems ikalciais).Teismo sprendimo tam nereikia.
Netikiu, kad toks sviesus zmogus kaip jus, stasy, sito nezinojote. Gal siaip is galvos isleke polemikos ikarstyj?

stasys        2019-01-24 17:12

Dzeikui ..bandysiu dar karta perskaityti tekstus ir juose paieškoti sau suprantamu D.G. kalte įrodančiu faktu . Kas žino gal ka praleidau ..? kartais ta megzta baretė iš ties trukdo tekstus skaitymui .. ypač karšta vasarą . smile

Dzeikas       2019-01-24 15:54

stasiui:
Gryb. isdavyste(galininkas) irodo faktas , kad ji gavo atlyginima is karo ir prievartos veiksmus Lietuvos atzvilgiu vykdziusios valstybes.
Ir jeigu Gryb. neisdave valstybes , tai ji turi tai irodyti. Jus tokius irodymus matete? Ne zodzius, o juridinius NEisdavystes irodymus?
Del kitu kandidatu: As isdesciau jums “ne mano nuomuone” , o faktus.
Jus suprantate rasytini teksta?

stasys        2019-01-24 15:30

Jules ..o ta frazė “visuotinai žinoma tiesa”  tai čia kas ? naujas įrodinėjimo būdas apsieinant be faktu ?.smile Renkami radikalūs Prezidentai kaip tik rodo priešinga tendencija ir paneigia ta ” Taigi, ką Hegemonas nuspręs - tas ir bus LR prezidentu ” sistema negali veikti vien išimčiu pagrindu ..

stasys        2019-01-24 15:25

Dzeikui ..Nenoriu Jus ilgais tekstais varginti , nėra ir nemačiau kur kas ka įrodė D.G. antilietuviška veikla . Nežinau kaip Amerikoje bet ginčuose pas mus paskutinį tašką deda teismai .  smile Gal aš ka praleidau .?  Nereikia verstis per galva kūlio tam kad bandyti paneigti tai kas egzistuoja keliu radikalu galvose . Aš tai vis maniau kad mes ta demokratijos pamokos skiltį jau kaip ir praėjome .. kiekvieno valioje turėti savo nuomone .  Neturiu informacijos ir apie kitu kandidatu kažkokius ‚griekus‘ . Dzeikai jei Jus turite dėkite juos ant stalo , pavartysime kartu ? o mėtytis tais “aš taip manau” silpnas argumentas .

Pone Džeikai,       2019-01-24 14:24

prašom nepotizmo apibrėžimą, sąvoką, gerai? Dėkojame iš anksto - avansu, kaip su tuo “Advance to Barbarism”.

Dzeikas       2019-01-24 13:59

stasy, straipsnis apie pretendentus i Prezidento posta.
Kartoju: as nekalbu apie eventualius(kurie galejo buti) faktus. As kalbu apie IRODYTUS faktus. Gryb. kolaboravimas su priesu( po Kovo 11 Akto Burokeviciaus partija juridiskai tapo priesu.Iki tol tik praktiskai, kas irgi praktiskai pakanka kaltinimui isdavyste) irodytas ir nepaneigiamas faktas.Ka jus galite siuo (SIUO!) klausimu pasakyti?
Nausedos vagyste irgi irodytas faktas.
Svirnelis viesai tyciojosi ir izeidinejo zmogu pries kuri jis net ne pigmejus.
Smikonyte atstovauja partija kurioje nepotizmas tarpsta auksciausiu lygiu.
O kokiu kampu cia Z.V. , kuris NEPRETENDUOJA i Prezidento posta? Ir kodel as tureciau SIO straipsnio komentaruose kalbeti apie ji?

Jules ponui Stasiui su mažąja "s"       2019-01-24 9:30

Juk visuotinai dabar jau žinoma, kad Trumpą Amerikai išrinko Rusija, tad Džeikas čia teisus - elite ir valdžioje visi tokie. Visi Maskvos parinkti ir dabar prezidentą mums renka Kremlius su sąjungininkais. Taigi, ką Hegemonas nuspręs - tas ir bus LR prezidentu. Visuotinai žinoma ir saugoma BK straipsnių, kad žydų karo aukų skaičius šeši milijonai - toks Niurnbergo verdiktas, tokia naujoji pokarinė teisė. Suskaičiuota iškart po karo. Trumpas irgi sugautas iškart po išrinkimo prezidentu ir šito neigti nevalia, ypač tai, kas visuotinai žinoma. Taigi Jūsų argumentai nepatikrinami kol kas, pone Stasy.

stasys        2019-01-24 7:55

Dzeikui ..esminis klausimas ne ar mokėjo po 90 kovo 11 ir ar tuos pinigus ji gavo , o kokiais metodais bandoma tikslinti –ieškoti tos informacijos . Tai ka stebiu jau daug metu Z.V. ir KO elgesys tik detalė visame tame piešinyje pav. (delfi.lt/news/daily/lithuania/naujas-ispuolis-pries-d-grybauskaite-priskyre-prie-kgb-agentu.d?id=67579418) ir kol kas tu detaliu su kriminaline potekste tik daugėja . Jei jau slepiatės po dievo žodžiu pabandykite prisiminti ir jo priesakus savo ganomoms avelėms .smile))) O man pilnai pakanka tokio D.G. atsakymo , kol nėra svariu kitu įrodymu, cit.“1. Ar “kolaboravau “su M. Burokevičiaus partija po 1990.03.11? Ne, nes dar 1989 gruodžio mėn. prisijungiau prie atskilusios LKP (kuriai vadovavo A.M.Brazauskas ) ir gavau laikiną pažymėjimą. O 1990.06 apsisprendžiau nutraukti dalyvavimą bet kokioje partinėje veikloje. Šiuos 23 metus nebuvau jokios partijos nare. 2.Kodėl likau dirbti partinėje mokykloje po 1990.03.11? 1990.03.11 Vyriausybės potvarkiu aukštoji partinė mokykla buvo perduota Vilniaus pedagoginiam institutui. Tačiau jau kovo 25 d. patalpose įsitvirtinus rusų kariuomenės daliniams, išėjau atostogų ir pradėjau ieškoti darbo. Ir 1990 birželio mėnesį galutinai išėjau iš šios įstaigos, o jau rugpjūtį pradėjau dirbti Lietuvos Ekonomikos ministerijos Ekonomikos institute. 3.Ar tiesa, kad mano tėvas esą buvo NKVD seržantas? Netiesa. Pokario metais būdamas 17-18 metų dirbo gaisrininku. Tokį patvirtinimą gavau iš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro.“ Panašu kad sąmokslas išsisėmė Dzeikai ir jis tapo tik dar viena nusikalstama gauja .

ojojoj       2019-01-24 0:24

vargšelį štazį įvarė kampan ir spardo šikniuką mažulkai.
graudus vaizdzialis,smile
už sausį premijos štazius turbūt nebegaus…
brokdarys, chaltūrina.
kontoros gėda.

Dzeikas       2019-01-24 0:02

stasy, grizkime prie temos.
Jus neigiate , kad Gryb. gavo atlyginima is Burokeviciaus partijos ir buvo tos partijos nare po 1990m kovo 11d?
Jei neigiate, klausau jusu pagrindimo. Jei sutinkate, tai apie ka kalbeti?
Jus neigiate teigini, kad vagis, melagis ar isdavikas negali buti salies vadovu?
Pateikite argumentu KODEL jus tai neigiate, nes sis teiginys politines kuturos aksioma. O jei sutinkate, tai apie cia diskutuoti?

stasys        2019-01-23 22:47

Dzeikui ..leiskite Jus suprasti . Gal dievas tuo klausimu turi kita nuomone ir pilnai tikiu kad Dzeikas geriau žino ką jis tuo klausimu galvoja ... (dėl užmokesčio po kovo 11), bet tai neatpalaiduoja nuo būtinybės mums visiems remtis svariais argumentais ,..pav. tas pats minėtas signataras rado drąsos pavadinti Prezidente „Rusijos paslaptimi“ remiantis anos šalies atsisakymu jam suteikti svarbios informacijos apie ta asmenį ..be to asm. sutikimo . Atrodo ka čia pridėsi asmens duomenų apsaugos įstatymas veikia ir Rusijoje , bet va juk ne to signataras tikėjosi , Jis mąstė kad pasinaudos Rusijos Lietuvos santykiu problemomis ir tuo būdu gaus sau reikiamos informacijos apeinant tos šalies įstatymus , o ne pavykus visa tai paviešino . Kaip po to rimtai žiūrėti man į tokia publika ? klausimas ne tai ka aš galvoju apie tokius degraduos , klausimas kur tokie asmenys galėtu Lietuva nuvesti ir ka dėl to tikslo jie butu pasiruošę paaukoti ??. Jei žmogus nedeklaruoja viešai savo raudonu linijų , Jis visuomenei didelė paslaptis o paslaptis negali būti prezidentu ..Tie laikai jau praėjo .

Julius       2019-01-23 20:41

Tai taip aš iš neaupratau ar Karbauski vis dar puola ar jau ne? Priminsiu kad anksčiau Jakimavičius kurstė isterija “Karbauskis puolamas” tai todėl ir klausiu.

Dzeikas       2019-01-23 19:58

stasy,
Kaip sake apastalas Povilas “man labai mazai rupi ka jus manote apie mane.Man rupi ka apie mano musu Viespats”. Taip man mazai rupi ka sake Z. Vaisvila, ar ka mano tauta apie Gryb. Man rupi ka sako p. Dievas apie tokius zmones. Zmones gave atlyginima is Burokeviciaus PO kovo 11d Akto ivardijami(ir tokie savo esme yra) Tevynes isdavikais. Galima “atsimazinti” ir galima apsimest, kad patikejai taja “otmazke”, galima teisiskai tokiu zmoniu nepersekioti - esmes tai nekeicia. O su tautos nuomuones primatu eikite pas Pikc. jam i atlapus verkite - jis tai(tautos nuomuone) vertina.
Musu bedos beje ir kyla is to, kad mes amziu aprobuotuis kritrijus, - pagautas vagiant, isdave Tevyne? Na ir kas? - atmetame ir renkame paslemekus sau vadovais.
Kartoju dar karta: As ivardijau KONKRECIUS FAKTUS kodel apacioj mano mineti kandidatai NEGALI buti prezidentais(net politikais negali but pagal Vakaru standartus) - apie koki “skaidruma” jus kabate? Pagauti vagiant ir meluojant asmenys salies vadovais but negali ir tai normalus zmones net nediskutuoja.

Ir vis tik       2019-01-23 19:58

Man susidare ispudis,kad Juozaitis per ilgai gyveno ne Lietuvoje,nesidomejo ,kas cia vyksta-jam dabartines Prezidentes veikla vertintina pliusu,Lavaste-jaunystes drauge.Stebiuosi kaip kovotojai uz teisybe Garliavos istorijoje dabar tai ramiai priima.Nepaisant kad gerbiamas Arvydas -intelektualas,abejoju ar bus kovotojas ar taps kazkieno irankiu .Jei iseitu i antra tura-balsuosiu uz ji ,nors manyciau Puidokas ar Puteikis geriau supranta padeti ...Skaitant komentarus nyksta viltis,kad jis visgi i finalo tiesiaja iseis…Deja…

geri šansai atsiranda A. Juozaičiui       2019-01-23 18:27

“Akivaizdu, kad Lietuva neliks kosmose. Taigi, pagal šį skerspjūvį vienoje stovykloje rungsis tarp savęs trys liberalai su tautiniam elektoratui atstovaujančiu A. Juozaičiu, suprantama, jei pastarajam pavyktų stumtelėti S. Skvirnelį į globalistų vidurrūšinio mūšio placdarmą”

Užkeikimas        2019-01-23 14:55

Ant Lietuvos, kaip visada nėra tokio prezidento atitinkantį Lietuvos istorijoje minimus ,,ant kalno vyrus mūrus’‘, gal tokių ir nebėra, bet nors proto mūrai būtų, gal ir tokių nebėra, matyt atėjo toks laikotarpis, tikrai verti neina, tikriausiai dėl to, kad atėjus reikės sudegt, todėl ateina tie ,,nedegantys’‘.

stasys        2019-01-23 14:38

Dzeikai Jus Amerikos gyventojas ? o va Trumpo pavyzdys kažkodėl Jums nekelia klausimu . .minyte tik D.Grybauskaite ?  nors dar kadaise Lietuvos rezistencijos centras davė atsakymą tuo klausimu . Aš skeptiškai žvelgiu į tokius Z.Vaišvilos išmastymus . Jei bus klausimu D.Grybauskaitė ta galės padaryti (išspresti) jau po šiu Prezidento rinkimu visiškai teisėtu būdu ..teisme . Čia tik mano nuomonė . O kol ji Prezidentė aš gerbiu tautos pasirinkimą . Dėl A.Juozaičio Jums surašiau tuos klausimus kurie bus gvildenami kiekvieno rinkėjo . Skaidrumas svarbus ne tik kandidato kišenėse bet ir ten iš kur Jis remiamas .Aš nepulčiau taip visus kampu vertinti .. jie visi įdomus tik vieniems trūksta patirties ..ir čia mes vėl stotume prieš faktą ..kai žmogus tapęs Prezidentu pradeda mokytis elementariu elgesio taisyklių viešumoje .

Visiškai       2019-01-23 10:59

nusišnekėjo čia lietuvaičiai ir bendrapatriotai.

Mielieji,       2019-01-23 10:22

pasižiūrėkite į save. Kokio žemo mentaliteto esate patys šitaip tyčiodamiesi ir nejaučiate, kad patys tokie esate. Kaip gali pamokyti tas, kuris taškosi purvais, t.y. pats būdamas purvu?

"apšvietėjui" iš kontoros išvietės       2019-01-22 22:36

Menkysta tu ir padugnė.

apsišvietė, kurie juozaitį remia       2019-01-22 21:47

tai nemylintis lietuvių - turintys žmonas slaves, nemokantys lietuviškai rašyti, mankurtėliai (neatmena totalių juozaičio išdavysčių ir grasinimų su plyta) ir t.t.

Dzeikas       2019-01-22 21:10

stasiui:
As vadovaujuos pirmoj eilej vakaru politikos standartais kandidatams. Pagal tokius Gaisrininko dukra turejo but atstatydinta dar iki 2 kadencijos uz nusleptus biografijos faktus.Uz dalyvavima TSKP veikloje PO kovo 11d ji turejo but isimpicminta 3 d po fakto paviesinimo.Kas normalioj valstybej ir butu padaryta.
Nauseda: pakanka miesto zemes uzgrobimo statant nama Vilniuje. Su tokia “puosmena” apie politiko karjera pamirstama kaip apie kvazimodo fantazija.Apie “putai pranks” krizes isvakarese net neminesiu.
Svirnelis: Geguzes 17d Garliavoj organizavimas - per akis pakanka eliminuot zmogu is politikos. Sesers Nijoles izeidinejimas - zmogas elementarus chamas.
Smikonyte - neapsisviete. Bet dalyvavimas Anuko partijoje pats savaime naikina nekaltumo porezumpcija ir reikalauja irodyti kad nesi korupcionierius ir nepotizmo salininkas.
Puteikis? Klounas ne vieno pradeto darbo nepabaiges.
Juozaitis gi susizavejimo nekelia, sutinku. Bet jis vienintelis konkreciai pasake ka darys del skandalingu antikonstituciniu KT veiksmu. Nepakankamai radikaliai sakyciau, bet kas svarbu BE ISLYGU IR KONKRECIAI.

Dočys šaziui       2019-01-22 20:15

Jei nemėgsti lietuviškos kiaušinienės, tai jukš į tvartą ėsti Briuselinio kombikormo.

stasys        2019-01-22 18:12

Dzeikui ..tamsta skubate su tokiais vertinimais .Juozaitis kol kas nenuveikė nieko tikro kas galėtu bent pajudinti ta ledo masyvą ..Tokie vertinimai įprasti žmonėms kurie labai mėgsta Lietuviška kiaušiniene ..pigu, greita ir sotu .. gomurio pasitenkinimo ten daug nebūna .

kovoja KGB frakcijos (ministerijos)       2019-01-22 17:30

stipriausiai remia nausėdą pedofilinė TM ministerija
truputi mažiau remia skvernelį VRM ministerija
šimonytė tik FM lezbijiečių parama
o nabagą juozaitį remia pederastinė URM ministerija
———
taip kad beprasmės jūsų kalbos apie kandidatų kažkokias savybes: viską lems kokia KGB iškrypėlių frakcija bus stipriausia - kol kas pirmauja pedofilai iš TM

Dzeikui       2019-01-22 13:06

tamstos 12:23 komentare yra tikrai gana logiškas ir racionalus padėties suvokimas

Dzeikas       2019-01-22 12:23

Kaip vienaakis tarp akluju pranasas, taip Juozaitis tarp tautisku pleviu kazkas adekvataus momento poreikiams.
Nemanau, kad pats savaime Juozaitis gali daug nuveikti. Jo reiksme greiciau kaip ledlauzio kurio veika suteiktu galimybe pasireiksti naujiems vardams toje ledo prolauzoje kuria jis gali padaryti. Ir gaves dumblo priesveiksmi jis, Juozaitis bus priverstas pasinaudoti jaunais , ambicingais tarp kuriu gali pasitaikyti ir doru specialistu ir pretetendentu i politikus.
Esamame dumble Lietuvoje nieko racionaliai nepriplanuosi. Gali tik sukelt samysi kuriame jegu isdestymas gali pasikeisti ir rastis naujas veikimo budas.

Alba       2019-01-22 10:31

Juozaitis padare gala savo karjerai susidejes su AMB.

Jules       2019-01-22 8:51

Mums, mažaraščiams ir diletantams, tai suvokiama, kodėl protinguoliai taip išdavikiškai ir antilietuviškai elgiasi, nes yra Hegemono pavaldiniai. Už mokslus, už karjerą yra pasikabinę. Už asmeninę gerovę ir socialinę padėtį yra davę mirtiną priesaiką, todėl tyčia ir zombiuoja, vaidina bejėgius, kvailus ir neveiksnius - teišsteni tik Brazausko klano žmones mums į prezidentus brukti. Kia vertus jie univerkėse bekaldami deziuką užsihipnotizuoja ir tampa zombiukais su moksliniais laipsniais.

stasys        2019-01-22 7:37

Galima suprasti autoriaus nusivylimą , galiu pateisinti ir norą pasišaipyti iš Skvernelio pavardės ,.. visos dėtos jo pastangos nors kiek atsverti tradiciniu partijų kandidatus rinkimuose kaip ir žlugo . Nors autorius mums vis dar raiko duonos kepaliukus pagal ‚lemano ir danieliaus‘  dalybų teise ..situacija aiškiai negerėja . Jau dabar manau galima konstatuoti A.Juozaičio nenoras žengti su Lietuvos didmiesčiais duoda neigiamu rezultatu , o noras kojas laikyti šiltai Latvijoje ir aplamai gali būti vertintinas kaip ne Lietuvos interesus atstovaujantis kandidatas . Silpnos ekonominės žinios A.Juozaičio stiprios formuojant tautinius lūkesčius rinkėjui , neaiškus jo užnugaris ..neaiškus interesu ratas vis dar gali suvilioti žmogų viltinga ir paprasta tam tikro amžiaus ir su išsilavinimu ..bet imponuoti , sukelti simpatijas tam kitam rinkėju elektoratui ..kuris jau žino kad ‚ barankos‘ ant medžiu neauga pačios.. o pinigu medis tik fikcija tele-loto su matematiniu sėkmės šansu vienas iš milijono , KAŽIN . Viskas manau daug paprasčiau ‚Skvirnelis‘ .. tai autoriaus charakteris , o visi kiti , tai vilkai ir avys apkerpamos vienu liberalizmo ežiuku ..kai tampa aišku kas yra kas . Čia Staselės jo negali paglostyti .. fui kaka . Nėra ir neegzistuoja kita Lietuva .. ‚tvartelis‘ vienas ir elgtis reikėtu atitinkamai , gaidžiai giedoriai jame nėra svarbiausi .

Al.       2019-01-22 2:05

Žmonės, save laikantys protingais, be reikalo niekina paprastesnius savo brolius - nes kuo žmogus, protingesnis, tuo didesnė ir jo atsakomybė. Būtent protingieji ir privalo paskelbti planą, parinkti žmogų jam įgyvendinti ir įtikinti tautą, kad jį išrinktų. Ir jei protingieji kurmiai to daryti nenori ar nemoka, tai nėr ko kaltint tautos, kad ji ne tuos išrenka. Prancūzai ir vokiečiai jau tokios gausios ir klestinčios tautos, o irgi nieko geriau už kenkėjus nesurado. Ir prancūzų pavyzdys rodo, kad tautai, kiek ji bebūtų kovinga, vadai galų gale būtini.

Ar galim surasti ką geresnio, nei tarkim Juozaitis? Tikiuosi. Kodėl delsia visokie sąjūdžiai ir tautos forumai protu nesuvokiu.

Labai aktualus komentaras       2019-01-21 21:24

Viktoras Denisenko     2019-01-21 20:11

Kalbant paprasčiau, kaip šalies ministras pirmininkas jis sulaukia nuolatinio žiniasklaidos dėmesio, dėl savo einamų pareigų yra labiau matomas nei kiti kandidatai bei gali netiesiogiai naudotis minėtu dėmesiu ir savo rinkimų kampanijoje. Todėl kitas natūralus S. Skvernelio žingsnis paskelbus apie dalyvavimą prezidento rinkimuose turėtų būti atsistatydinimas. Tai nėra privaloma, tačiau toks žingsnis būtų sąžiningas.

Oi, Tarabilda, Tarabilda,       2019-01-21 21:17

gal bildėk atgal į Rygą fašistų ir nacionalistų gaudyt kartu su Juozaičiu? Didžiajam konservatoriui Kubiliui pažadėtas aukštas postas už tą slaptą paramą, nežinai ar tyčia čia durnių volioji, ką?

Tarabilda       2019-01-21 21:06

Debilai mano, kad jų epitetai kažką reiškia.
Tai Valatkizmo atmaina jungtis į klakerių chorus. Toks puolimas Skvirneliui išeis tik į naudą.Jam labai nesunku bus susirinkti balsus, kurieems iki gyvo kaulo nusibodo isteblišmento veidmainiškumas. Kvailoai ir debilai daro savo darbą. Ir dauguma tokių yra iš konservatorių tvarto.

Anekdotas       2019-01-21 21:04

Kažkas čia kalba apie sąžinę, ji jau dingo iš arenos, ten valdžia, ir Dievas Mamona, o sąžinės nebėra,  pinigai nekvepia, o už valdžią tik už kaklų.

nesupratimui       2019-01-21 20:34

Jeigu tau S. Skvernelis pridurkas, tai tu mažiausiai debilas.

Viktoras Denisenko       2019-01-21 20:11

Kalbant paprasčiau, kaip šalies ministras pirmininkas jis sulaukia nuolatinio žiniasklaidos dėmesio, dėl savo einamų pareigų yra labiau matomas nei kiti kandidatai bei gali netiesiogiai naudotis minėtu dėmesiu ir savo rinkimų kampanijoje. Todėl kitas natūralus S. Skvernelio žingsnis paskelbus apie dalyvavimą prezidento rinkimuose turėtų būti atsistatydinimas. Tai nėra privaloma, tačiau toks žingsnis būtų sąžiningas.

nesupratimui       2019-01-21 20:05

svirnelis, švarkelis, andaroko padurkas ar tiesiog pridurkas.
kaip pavadinsi, taip nepagadinsi.
kas čia neaiškaus?

nesupratau       2019-01-21 19:58

Skvirnelio, Skvirnelis, S.Skvirnelį.

Tarabilda to supratau       2019-01-21 19:41

Iš kur mums žinoti, kad pats nesi trolis, kai neturi net nicko?

Supratau,       2019-01-21 19:09

kad komentuoja vien tik troliai, kuriems už babkes reikia tik vaidentis, kad vyksta diskusija, o seniai žino, kad skverneliui paruošta prezidento karūna.

to O maniau       2019-01-21 17:37

Sakai, kad bemedžiodamas nacionalistus ir fašistus pats tokiu tapo, ane? Jo pasiaiškinimas, kodėl medžiojo nacionalistus “Perestroikės” laikais neatlaiko jokios kritikos. Tai pavojingas kraštutinumas, sakykime, kai bolševikai tampa nacionalsocialistais arba Italijos fašistais.

Dzeikas       2019-01-21 16:38

Labai sunku pasirinkti geriausia kandidata is esamu.Turiu sunkiai valdoma pagunda susemt visus su kastuvu, supilt i maisa ir numest nuo tilto upen.
Pabandome is kito galo: Kuris kandidatu is esamu SIAI dienai BLOGIAUSIAS?
Prsipazinsiu gauciau aparpuli jei tektu rinktis vienakuri is SEB klapciuko ir Policajaus. Cia tas pat, kaip teisejas pasiulytu rinktis pasmerktajam mirties nuosprendzio vykdymo buda, pakariant ar nuskandinant.
Sako kaikurie linksmu plauciu teisejai JAV megsta praktikuoti tai kai turi tokia galiumybe.

O maniau -        2019-01-21 16:38

Nausėda vs Skvernelis - kad skolos kapitalo turėtojams būtų mokamos nuosekliai, bet atsirado dar Šimonytė - irgi, kad skolos būtų mokamos.. Visi kiti, kad būtų drumsčiau smile Nu bet su Arvydu - netikėtumas, jei nenupirks…jei nenupirks - tai ir neišrinks? Ar vers iš klumpių? Visgi liberalizmo niuansų esama, bet kas tokios nuodėmės, gimęs sovietijoj, neturi? Valstybinis (tautinis) vs federalistinis (t.y - esamos tvarkos) kandidatas. Pirmasis - dar labiau pagilintų Lietuvos politinių darinių tarpusavio rietenas ir vykdomosios valdžios veiklos įšaldymą, antrasis - viskas liktų kaip yra, bet irgi nieko gero. Išvada: geriau tautininkas, nes federalizacijos etapas neišvengiamas. Bet gal Lietuvai geriau likti nemąstančiu Europos užkampiu? Ar užkampiu likti saugu?

Logiskiausias       2019-01-21 15:59

ir protingiausias “Praeivio” komentaras.Pritariu.

O galui       2019-01-21 15:43

O kuriam galui? Jau Anūkas apsiputojęs pasiteiravo, ir teisininkai jam atsakė, kad įstatymai nedraudžia. Neieškokit subinėj agurkų.

O gal       2019-01-21 15:22

reikia pasiteirauti kodėl skvernelis neatsistatydina iš ministrų pirmininko pareigų? A?

StasysG       2019-01-21 13:54

Redaktoriai, kur nukišot mūsų IP?

patikimas kadras       2019-01-21 13:14

o putėsis kokiai “komandai” priklauso?
teko girdėti, kaip tūlas naglas pasakojo apie savo “žygdarbius” tarnaujant sovietų armijoje.
pradžioj vykukas tupėjo šiltai - Vilniuje, bet įsitraukė į pelningus darbelius statybose:
kareiviai naktimis pabėgę iš dalinio plėšdavo naujai pastatytus butus - nešdavo sankechniką, o vėliau parduodavo.
biznis klestėjo, juolab kad grobį dalindavosi ir su karininkais.
bet ir gudri višta užpakalį įsidilgina.
taigi šaika įkliuvo, grėsė karo tribunolo reikalai.
bet vietoje to, kad atsidurtų kalėjime, piratas buvo išsiųstas į afganistaną, kur toliau vertėsi nelegalia prekyba ginklais bei amunicija.
kodėl kgb nagliuko pagailėjo ir į jo verslus žiūrėjo pro pirštus?
apie tai nagliukas nesigiria.
įdomu kodėl?:)
juk nemokamų pietų lyg ir nebūna…

L Žinios       2019-01-21 12:48
Pastebėjimas       2019-01-21 12:11

Gerai bilda Tarabilda, kol kas Lietuva daugiausiai AMBalavų kraštas, todėl kažkokių rimtų pokyčių tikrai nebus, nes ir karabfosas yra jų atsarginis variantas.

Tarabilda,       2019-01-21 11:54

ar jau pradedi vartoti kanalizacijos terminiją? Jei taip, tada esat šaunuolis - laimės Skvernelis, be jokios abejonės, jei tokia publika pliurps čia niekus ir kvailins “babuškas”. Tiek Skvernelis, tiek Juozaitis, tiek Prezidentė, tiek makronistas Nausédux - visi jie yra AMBalo komanda, pasislėpusi po įvairiais pavadinimais, kad runkeliokai nesusigaudytų ir balsus išmėtytų dykai ant durniaus pavėjui be naudos Lietuvai.

Piratologija       2019-01-21 11:44

Išlindo Putėsio gerbėja, intelekto nesužalotu veidu. Tamstą galiu nuraminti. Piratui surinkti dvdešimt tūkstančių rėmėjų parašų yra absoliutiškai neįmanomas uždavinys, nes jo užgrobta Centro partija yra O. Feikų feikas, sulipdytas iš GGBistinių atplaišų.

gol       2019-01-21 11:41

Karčiauskai, nesikarščiuok, nusivalyk putas. Tavo putėsis yra beviltiškas.

To Gol       2019-01-21 11:31

Esi kvailas ir nesigydai arba šlykščiai koservuotas, kad jokia mintelė nepraeina. Tau, šiukšlei, vapėti apie Putėsį, tai pasižiūrėk, ar ne iš kgbistų būsi. Padugne, kiek rasi seimo narių, kurie niekada nevogė ir jokioje gAUJOJE NEDALYVAVO? sUNKU. tAD SIUTAS TOKIUS IMA, KAD ŽMOGUS. ,IEKADA NEVAGIANTIS, GALI KĄ NORS LAIMĖTI. aIŠKU, PRIE JO NEBUS KAIP PRILIPTI IR KĄ NORS “SUORGANIZUOTI”. tODĖL TOKS ŠLYKŠTUS IŠSIGIMĖLIŠKAS VĖMIMAS, BET TIKIU,KAD TU BŪSI DĖL TO DAUGIAU APVEMTAS, NES AIŠKU, KOKIAS VIARTYYBES ATSTOVAUJI - TIRĄJĮ TEISINGUMĄ, KUR GROBIAMA VISOM KETURIOM.

Praeivis       2019-01-21 11:29

Is komentaru darosi aisku-geriausias sansas Lietuvai tai A.Juozaitis,bet mazai tiketina,nes viska nulems buratinai.Blogiausias sansas Lietuvai tai melynos tumbos ir koncervatniku remiami Nauseda su Simonyte.Taip,kad reikia visiems balsuoti uz A.Juozaiti,gal vistik pateks i antra tura.Jeigu ne,tada beliks balsuoti uz menta,vis mazesnis blogis negu bankininkas.Pats baisiausias varijantas tai antra lezbe daukntynej.Viena jau turime,labai meksta fotkintis su mergaitemis arba su tankais…

Tarabilda       2019-01-21 11:27

Pardon, turėjau galvoje komentatorių “Nekiškit”, - greičiausiai “Jules”. Jo šūdmalybos atsiranda proporcingai nuo temos rimtumo.

Tarabilda, kažką painioji arba nepastebėjau:       2019-01-21 11:18

‘Jota - konservų baretė’, Juozaitį vadinanti ‘ambalistu’?

O, Tarabilda,       2019-01-21 11:06

jau grįžai iš Rygos? Ar ten dar daug fašistų ir nacionalistų užsilikę, kuriuos reiktų nudaigoti, ką?

Jules       2019-01-21 10:59

Tai ne akibrokštas, o ėjimas žirgu ir klaidų nedarymas, ypač tokių, kokias daro konservatoriai. Galima įtarti, kad jie tai tyčia daro, norėdami iš anksto įsiteigti, jeigu kas, jeigu mus vėl okupuos, jei vokiečiai mus parduos Rusijai už kažką, dėl ko slapta tariamasi.

Tarabilda       2019-01-21 10:57

“Ambalistas, ambalistas, ambalistas” - konservų baretės Jotos giedojimų priedainis. A ne? Nusibodai iki gyvo kaulo. Gal turi kokį įdomesnį pasiūlymą, kaip iš beviltiškių krapštytis, genijau, užkalkėjusiom smegenim.

Klausimas.       2019-01-21 10:55

S.Skvernelis tapęs kandidatu į prezidentus ar neturėtų pasitraukti iš ministro pirmininko pareigų? Būdamas šiose pareigose jis tampa pranašesnis už kitus kandidatus. Tad rinkimai neteisingi, nebent kandidatai jau sutarė, kad prezidentu bus S.Skvernelis, o tai jau rinkėjų mulkinimas.

Jules       2019-01-21 10:53

Gal visgi spirale einame į priekį, pasikartodami daugybos lentelę - tokia evoliucija. Sprogs nebent Prancūzijoje ir tada griūs karo nugalėtojų suformuotas Europos Vasalitetas, parazituojantis ir gyvenantis apgautų europiečių sąskaita. Karo nugalėtojai ir Europos pasidalintojai(okupantai) tėra du - dvi ne europinės kilmės super karinės galybės, kaip visuotinai žinoma, tiesa? Na, o Istorijos mokslo Lietuvoje nėr, bet yra daug Mitologijos meno mokslininkų ir dvigubų standartų principų taikymo teisėje specialistų, gerai išmanančių Neosovietijos fundamentorių(Fundamentals of neo-Soviet Law). Mitomaniakų VU yra prigamines devynias galybes, taigi.

Istorija       2019-01-21 10:36

Viskas kartojasi, ir veiksmas vyksta, viena neaišku, koks principas, ar spirale einame, ar sprogimu, didieji mąstytojai kalba ir apie tą ir apie tą, kokį mūsų atveju pritaikyt sunku pasakyt, bet veiksmas vyks.

Nekiškit        2019-01-21 10:22

mums to ambalisto Juozaičio, kaip balsų išbarstytojo ant durniaus? Yra šustresnis ir jaunesnis ambalistas Skvernelis, kuris mus nuvairuos kur? Juk ten ir norime, tiesa? Net Londone lietuviai klausosi “Russkoje radio”, nežinot?

>>>>Galim lažintis       2019-01-21 10:14

Matyt iš baimės arba gaudyti naudą kitų rankomis. Kaip pvz. Mergaitės pagrobimo iš namų metinėse kiek drąsuolių susirenka? O čia visi putojatės už Mergaitę! Kai visa liberalų, konservatorių, socdemų rinkėjų armija violetiniais pravardžiuoja vaikus ginančius karbauskininkus. Tai kas jūs? Juozaitininkai?

to Ir linksma       2019-01-21 10:14

Didžioji tautos dalis žiūri dezi TV ir hipnotizuojasi - zombiuojasi. Kam skirtos tos dezi TV, ar ne mūsų “babuškoms”, kurios rinksis taip, kaip dezistai įteigs - apgaus.

Va, va, Džeikai,       2019-01-21 10:11

AMBalas kaip ir vietoje, o dabar jo patikėtiniai - Prezidentė Dalia, jo portfelio nešiotojas Juozaitis ir tas pats Skvernelis irgi vietoje. Zuokas irgi brazauskinis jaunikis. Ta pati chebrytė. Lietuvoje nėra politikų - tik kolaborantai ir lovio kunigaikščiai Seime. Na, dar KGB rezervas, kuris pats veiksniausias - gyvybingiausias plius dezinfosklaida. Dezistai Lietuvoje patys populiariausi ir prestižiškiausia profesija, ane, Džeikai? Labai priartėjome prie Rusijos, o po rinkimų dar galime ten ir atsidurti labai liuosiai, taip sakant, ške šlepetinis, po paraliais.

Konservatoriai su tauta       2019-01-21 10:09

nieko nesidalino,jiems Lietuva buvo jų UAB.O oligarchas Karbauskis dar kokį kauliuką numeta ir žiniasklaidos užzombintai tautai.Jai tiek ir tereikia,nors lašelio dėmesio,kad ir nelabai sąžininingo.

tikrai melskimės        2019-01-21 9:25

Duok Dievuli, kad, kaip p. Liudvikas sako, ta kita kepalo pusė atitektų A. Juozaičiui. O jei neatiteks - tada Lietuvai liūdna. “Trijulė”- kokį iš jų beišskirsi yra visi baisūs. Ypač man baisus S.S. Jo akys. Juk žmogaus akys daug ką pasako. Tada visai neverta eiti į rinkimus.

Melskitės,        2019-01-21 9:05

kad prezidentas būtų išrinktas per pirmąjį turą. Mažiau pinigų kainuos smile

Ir linksma,       2019-01-21 8:56

ir liudna paskaicius komentarus.Voliojam po purvyna tuos Lietuvos runkelius ir plugus.Nes, musu manymu, jie pasirinks vel ne ta.Tai ka jus, proto bokstai, renkates ir siulote jiems rinktis.Tarp kitko, drebti, kad lietuvoje tautos niera, yra per daug nekoriektiska ir neteisinga.Dydele dalis pilieciu nesedi feisuose ir portaluose.tai vadinama, tulioji tautos dalis.Taip, jai sunku pasirinkti uz ka balsuoti.Objektyviai todel, kad jie neturi saltiniu susidaryti nuomone.Sklaida uzvaldyta ir pudrina smegenis, feisbukas siukslinas ir jiem neprieinamas.O portalai ir ju komentarai?Pasiskaitome sius komentarus, ir ka.Ar padeda zmogui susiformuoti nuomone.Tokie proto virazai, kad galva gali susukti.

Dzeikas       2019-01-21 8:52

Lazybu megejui:
Zinomu zmoniu pasiryzusiu prezidento lenktynems jau nebelike, o ant Pilypuko is Kanapiu niekas nestatys, a nei pinigu duos.
Su Garliavos byla bus panasiai kaip su partizanais: nepaisant arsaus ir pasiaukojamo pasipriesinimo sugniuzdoma.Paraleles: neturejo Lietuva jokiu sansu su savanoriais(partizanai juk savanoriskumo pagrindu buvo) atsispirt pries Sovietija kurios ginkluotos pajegos buvo skaitlingesnes negu visas lietuviu etnosas, neturejo Kedys ir Venckiene jokiu sansu atsispirt pries valstybes prievartos masina. Ir partizanus ir Venckiene palaiko uzsienis(abu menkai zinomi buvo), bet tai nieko nelemia.Na , kai kils krize, kai valdantieji ims vienas kitam gerkles pjaut(kaip 1988m LTSR), tada taip. Bus duota komanda ir visokie pudeliai ir makakos ims amseti ir cypti apie Mergaites gyneju Golgota.
Bet tai bus kai Venckai jau bus daugiau amerikieciai negu lietuviai ir kai jiems bus telikes stangrus , bet jau nebeskausmingas prisiminimu randas nuo geguzes 17d ivykiu Garliavoje.
Butume zydai, tai ir po 20 metu kaip Kromveli kaltininka is kapo duobes istrauktume ir pakartume, bet mes banderlogai - pastugausim, nuo sakos pamysim ir pamirsim.

Galim lažintis       2019-01-21 8:34

Prieš visus rinkimus tarp *savų*žaidžiam statymus:atspėju vos ne 100 proc.Mieli komentatoriai,neįvertinat galimybės,kad atsiras dar vienas,ir stiprus,kandidatas.Galiu lažintis,jis tikrai bus.Ir sujauks rinkimų lentą stipriau nei S.S.
Gal ne į temą:negi neatsiras nė vieno žurnalisto ar šiaip kokio detektyvų mėgėjo,kas objektyviai išnagrinėtų Garliavos tragišką istoriją.Čia iš baimės nieks nedrįsta?Ar dar ne laikas?

Ką rinks       2019-01-21 8:22

socdemai?

Dzeikas       2019-01-21 8:05

AMB kaip prezidentas kazkaip labiau vietoj buvo.Na ziurejosi taip pat organiskai, tarsi Smauglys tarp banderlogu . Sitas gi, ar Nuoseda is paciu benderlogu tarpo iskile. O pagal kokius pozymius banderlogai renkasi lyderi? pagal subines raudonuma savaime aisku.Kuo raudonesne - tuo daugiau sansu iskilt.
Kodel banderlogui Paxui nepavyko, nors tojo subine pakankamai raudona buvo? Todel, kad samugliu per daug olimpe buvo. Na dabar jau uzsikabins. Kaip jiems eisis? Paskaitykite post kolonijines afrikos istorija, ten kur vadais tapdavo genciu vadukai islinde is dziungliu gludumos.
Beje, gaisrininko dukra tokiems priskirt negalim. Ji buvo kolonistu parankine, ne pirmos eiles, bet visdelto. Tai tie is gabesniu pasirinkdavo. O stai Svirnelis jau naturalus banderlogas.Tautos augintinis.

gol       2019-01-21 7:59

Daug taškų nuo flegmatiškojo Juozaičio nugroebs Naglas Putėsis. Tas politinis aferiūga daro tai, ką savo pavėpimu dykai jam atiduoda Juozaitis- kalba nevyniojant į vatą, šnekamąja kalba, apie rūpimiausius balsuotojams dalykus.
Aišku, tie Putėsio benifisai yra šūdmalystės, realiai piratas nieko nesigeba, bet neišranki publika tuos šnekalų putėsius ryja nekramtydama.
Akivaizdu, jog kad ir silpno protelio, bet dėka gerai pakabinto liežuvio, Putėsis tikriausiai pririnks tiek pat balsų, kaip ir diplomuotas filosofas.
Gal net daugiau. Sudėjus abejus protesto balsus, tikriausiai tai būtų vieta garantuojanti antrą turą.
Kita vertus, antrame ture nesisteminiui kandidatui šansų nėra. Kariaujančios partinės gaujos tampa stebėtinai solidarūs kai Sistemai iškyla mirtinas pavojus. Prieš antisisteminį kandidatą bus mesti visi bendri resursai.
Visa parsidavusi purvasklaida, administraciniai resursai ir didžiuliai pinigai   antisisteminį kandidatą rinkimų cirko arenoje tiesiog pervažiuos volu.
Kad į antrąjį turą pateks antisisteminis, tai režimui būtų naudingiausia.
Režimo vietoje, tikslingiausia bus Putėsį patraukti šalin. Kad į antrą turą išeitų flegma. Flegmą pribaigti lengviau!
Putėsį eliminuoti nebus sunku. Kompromatų segtuvai apie Aferistą išsipūtę nuo medžiagos pertekliaus, papų portalai ir kakadū galėtų linksmintis kasdien.
Demonstratyvus Putėsio pritrėškimas psichologiškai žlugdys Juozaitį, tad muilo liūtėms ir makaronytėms su tiapkinienėm bus tikrai nesunku Arvydą papjauti debatuose. Jeigu kare ar sporte pasirenki vien gynybą, be puolimo nugalėti nėra šansų.
Lietuviškas futbolas šiandien yra vieņ gynybinis.
Todėl mums įvarčius muša net Farerų salų kiemo komandos.
Natürlich, kai nemuši tu, muša tau.

 

 

Pats tikriausias sarafano       2019-01-21 7:24

favoritas skvernas, nes jie abu parišti 240 gerai apginkluotų policininkų įsiveržimu į privačią valdą... O toliau - žinote patys. Todėl visokios ingridos ar čigonai tėra tik maskuotė. Viena niekados nežinojo kur Mergaitė, kitas - vien tik Melas valdo jį...Juozaitis turi mažokai šansų, nes neturi reformatoriaus charakterio ar dvasios. Puteikis šiek tiek kyštels koją bet kam. Man regis dar švystels keletas naujų kometų (gal Vaišvila, Paksas), bet tik švystels, nes laimėti prieš policininkus nebus lengva. Ypač, kai karbauskiai uždraus kritiką.Matijošaitis gal nenorės pajudėti iš Kauno, kur ramiai deda auksinius kiaušinius su savo verslu. Išlys į viešumą daugiau, paparaciai ne tiek išryškins jo nuodėmėlių. Liūdna ant Lietuvos ir tiek.

vilnietis       2019-01-21 0:14

Oi kiek Dinastija su Magnolija švarkelio Skvernelių prisiuvo,
gal Dočys pdės runkeliam

Proletarams       2019-01-20 23:35

proletare, nerink nei vieno kuris nežada imtis priemonių kad Lietuva vykdytų Europos socialinės chartijos 4(1) straipsnį -  minimalios algos dydį “pririštų” prie 60 proc. vidutinės algos dydžio. Visos Lietuvos proletaria vienykitės.  Galit apsivilkt geltonas liemenes.

Dočys       2019-01-20 23:26

Ale vis gi cekaunas tas dalykas - neutralumas lyties atžvilgiu. Kad renki vyrą, o pasirodo, - išrinkai bobą, - tai dažniausiai taip ir būna, bet atvirkščiai - niekados.

Dočiui       2019-01-20 23:18

Bobos pačiupinės? Boboms teks nusivilti.
Kandidatai be kiaušų, o kandidatės…
Ausrina-malvina myli Arklio Dukrą.
Arklio dukterį myli Sarafanė.
Tikroms boboms moterų tarpusavio meilė atgrasi.

3znius       2019-01-20 23:17

Bus blogai.

2 2n2kai       2019-01-20 23:06

“Taip’as” yra “Jules(Žiules)”. Beretinis koncervas. Ribotas ir įkyrus.
Abu su matrioškyno “štaziu” yra filmo “Bukas ir bukesnis” lietuviška versija.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.