Įžvalgos

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys. Kalbėjome apie emigracijos priežastis

Tiesos.lt redakcija   2017 m. balandžio 17 d. 4:09

35     

    

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys. Kalbėjome apie emigracijos priežastis

Telefonu pasveikino su šv. Velykomis Dočys. Prašė perduoti sveikinimus ir jums.

Sako:

– Tarp kitko, girdėjau – ten, Vilniuje, dabar daug pradėjo kalbėti apie emigraciją ir jos priežastis.

– Pašnekam. Vieni šneka, kiti išvažiuoja. Paskui juos ir pašnekėję išvažiuoja.

– Tai va, – sako Dočys. – Šįryt nuo krosnies prisikėlęs supratau emigracijos priežąstį. Žmonės iš Lietuvos emigruoja dėl dviejų skurdų.

– Kokių dar dviejų, kai ir vieno per akis.

– Tas skurdas dar būtų pakeliamas, bet antrasis – valdžios dvasinis skurdas – žmogų ir pribaigia. Kai tie du skurdai į vieną susideda, per sunku žmogui.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to Vladas Maželis        2017-04-17 22:48

betrūksta kad liberastas genderistas mazhelis pradetu rashinėti tiesos.lt portale kiek kartų per diena apsilanko WC , kaip į tai reaguoja namishkiai, naminiai gyvūnėliai,LGBT atstovai, Baltieji rūmai Vashingtone ir Chikagos isheivių bendruomenė.
mazheli, ar saugiai jauchiates higienos kambarelyje-rūūūsai nepuola?

karštuoliui EiSiui       2017-04-17 22:24

Pala,tamsta nebėk pirma traukinio ir neskubėk daryti išvadų iš vieno atskiro pasisakymo nežinodamas konteksto.

EiSi       2017-04-17 22:09

Baikit su tuo mosavimu vėliavytėmis! Esamą sistemą nugalėti galima tik turint aiškią, visiems suprantamą, visiškai naują ir pažangią ateities viziją! Ir ta “revoliucija” turi prasidėti iš apačios. Idėjų galima pasisemti https://www.thevenusproject.com/

Liepai       2017-04-17 20:18

Tai ką rašote yra viena iš teisingų paralelinės struktūros formų. Žemiausioji struktūriškai, bet itin svarbi. Nuo savarankiškų ir gyvybingų bendruomenių gausos ppareina viso krašto sveikata. Tokių bendruomenių pradžia yra bendrose talkose. Apsikuopti, įsirengti bendruomenės salę. Tokių iniciatyvų netrūksta. Bet po to užstringama šokių būrelių ir Vakaronių lygmenyje.
Bet bendruomenė gali rodyti ir pilietinį pavyzdį. Demonstruoti tai, ko valdžia negalės ignoruoti. Nebūtina traktoriais blokuoti kelių. Nepaklusnumą režimui galima rodyti delikačiau, bet gileprasmiškiau.
Pavyzdžiui, bendruomenės ima rodyti savo požiūrį į valdžią ir santvarką vėliavų kėlimu. Turi m, per šventes iškeliam ne trispalves, o vėliavas su Vyčiu. Toks aktas nėra nukreiptas prieš tautinę vėliavą. Tai būtų priminimas režimui, jog valdžia jauna, laikina ir kad ne valdžiagalviai kuria Lietuvą. Lietuva ne valdžios, Lietuva yra virš valdžios. Ir svarbiausia jog piliečiai, pilietinė tauta nusiteikusi netikėlę valdžią VYTI.
Visose kovose simboliai būdavo labai svarbūs ir reikalingi. Šiuo metu trispalvė yra devalvuota, patyrusi infliaciją. O Vyčio vėliava išliko pakankamai stipriu simboliu. Ne veltui režiminė liberastija taip priešinasi Vyčio simbolio atsiradimui Lukiškių aikštėje.
Toděl kad Vytis yra raginimas vyti priešus lauk.
Vyčio kaip simbolio režimas negali uždrausti, o tuo pačiu negali paneigti Vyčio prasmês-pasiryžimo gintis, priešintis ir vyti priešus lauk.
Tarabilda sako, jog pradžioje turi būti Žodis.
Telkiančio simbolio (at)radimas ir sklaida yra viena iš to Žodžio pirmųjų raidžių. Vyčio simbolio prikėlimas galėtų būti lyg Liudo Mažylio naujai rastas/atradtas Vasario 16-sios Aktas. Iš esmes profesorius atliko būtent gvąjį paralelinės Lietuvos veiksmą- padarė be valdžios leidimų, pats ir paneigdamas oficialias nuostatas. Sakiau iš karto- ne Aktas yra svarbus, o pats veiksmas. Veiksmo savarankiškumas. Pavyzdys!
Daryti ką reikia, taip kaip rekia ir ignoruojant režimo gaujos rujos taisykles.
Kurti laisvą, savo Lietuvą, pradžioj smulkmenose, savyje, bendruomenės, bet nuolat plečiant paralelinės erdvěs ribas, tol kol ši tikrovė virs dominuojančia realybe, o iškrypusi sistema atsidurs anapus realybės.

 

nu.       2017-04-17 19:49

savo uolumu trys kontoriniai,psiaudonimai skaitantiems komentarus žinomi iki skausmo kaip tik ir išsidavė.ne šiandien ,jau seniai.ketvirtas dažniau reiškiasi ekspertuose.

Dočys       2017-04-17 19:20

Revoliucijas daryti ar grumtis su sistema - jaunų žmonių darbas. O mes, seni klipatos, galim tik garsiai nusiperst į valdžios ir sistemos pusę.
Mirdamas aš tikrai nepamiršiu nusiperst, kad pas šv. Petrą švaresnis prisistatyčia.

Liepa-prastąjai naujienai       2017-04-17 18:47

Sudominot. Gal galėtumėte konkrečiau nupasakoti tą “paralelinę struktūrą” ? Kas tai: draugija, visuomeninis judėjimas ar gyva bei realiai gyvuojanti autonominė bendruomenė? // Lietuvoje yra draugiškai gyvenančių kaimo bendruomenių, kur sodybose neužsidaroma už aukštų tvorų, o draugiškai saugojama, puoselėjama bendra aplinka, laikomasi pačių prisiimtų taisyklių, kartu švenčiamos šventės, organizuojamos talkos. Tokia bendruomenė veikia kaip vientisas gyvas organizmas, kurį nėra lengva užpulti ir sudoroti kokiam iniciatyviam durniui valdininkėliui ar šiaip “netyčia” priklydusiai liberastinei kapitalistinei chvarabai.//

Vladas Maželis       2017-04-17 18:41

Kai dar gyvenome Chicagoje ir mūsų sūnui buvo 3 metai (dabar jam 29, baigęs mokslus, vedęs), jis jautėsi gana vienišas, nes neturėjo nei broliukų ar sesučių, nei draugų (kalbėdamas tik lietuviškai ir būdamas nedrąsus, nepajėgė bendrauti su kaimynų vaikais).


Tuomet jis savo vaizduotėje įsigijo draugę Katytę, kurią vadino “Katka” ir su kuria dažnai kalbėdavosi vaikišku telefonu: “Na tai labas, Katka, kaip tu gyveni? Gerai? Aš irgi gerai. Va mama iškepė blynų, skaniai pavalgiau, dabar kalbu su tavim”. Ir t.t. Gana ilgai jie “plepėdavo”.


Dabar man vienišius Jakimavičius primena mano 3 metų sūnų, o jo Dočys - sūnaus draugę Katką.

nujui       2017-04-17 18:34

Jūsų, kontorinių uolumas visada buvo didesnis nei protelis.
Labai lengva pagal jūsų reakcijas sužinoti apie kai kuriuos režimo planus.
Ką giriat, ką puolat, dėl ko susierzinate- tiesiog kaip atversta knyga.
Kas nori ir moka, perskaito.

nu.       2017-04-17 18:14

galvojau kad šį kartą apsieisim be keletos imbecilų komentarų.bet ne, vistiek apsireiškė dzeikas,juozapas,tarabilda.kiek galima?

Jascha       2017-04-17 17:15

bravo… šaunu… ačiū Dočiui…

Izaura       2017-04-17 17:08

jei fazendoje atimama viltis kaip vergams, bet leidžiama pabėgti iš fazendGrybijos… džiaukitės galimybe… ir bėkit…

Dzeikui nuo prastos naujienos       2017-04-17 15:39

Tamsta gana siaurai regi problemos sprendimo būdą. Kam taip suvulgarinti iki pigumo? Ir arkliui aišku, jog šokti prieš sistemą kaip varlei prieš dalgį tikrai kvaila. Bet koks sistemos oponentas ar registruota opozicoja yra taikiniai. Kurti ir registruoti opozicines organizacijas šio režimo sâlygomis yra kvaila. Bet nėra reikalo ir pogrindinių kurti.
Yra túkstantis ir viena forma prieš kriminalinio režimo sistemą kovoti ir legaliai ir efektyviai.
Reikia keleto dalykų- kūrybiško požiūrio bei noro. Ir būrelio bendraminčių kurie pasitikėtų vienas kitu.
Kad toks būrys neatsiranda yra kalta pati visuomenė. Skurdus asmenybių asortimentas. Vieni protingi, bet nekūrybiški, kiti kupini idėjų, bet stokoja išminties, treti laukia po medžiu.
Bet kaip sakė Tarabilda, viskas prasideda nuo žodžio.
Gal tą žodį kažkada atrasim ir bendrai ištarsim. Gal.
Jeigu suspėsim anksčiau nei Lietuva išleis paskutinį kvapą.

Dočys Juozapui       2017-04-17 15:26

Teisingai parašei. Perskaitysiu prie Alksnynų “Aibės” alsnyniškiams.

Juozapas       2017-04-17 15:10

Antrinu Tarabildai: šunuodegiavimas yra kumetystės liekana.
Orumo stoka, savigarbos neturėjimas yra šios tautos kertinė bėdų priežąstis.
Savigarbos, orumo stoka yra iš tos pačios dvasinio skurdo operos. Tik skirtumas tarp valdžios ir buratinų yra tas, kad ponai iš savo skurdo partitūros diriguoja, o cholopai pagal tą muziką šoka skurdo klumpakojį.
Mirties pasiutpolkė “šimtmečio jubiliejaus” proga.

Tarabilda       2017-04-17 15:02

Negaliu nesutikti su Džeiku. Veidmainystė ir šunuodegiavimas poniai, pačiai tikriausiai tautos nelaimei ir yra didžioji tautos nelaimė.

Aristo tel       2017-04-17 14:58

tironija visiškai nesirūpina bendra gerove - Aristotelis, penkta knyga,      “Politika” pusl. 197,
Dočys išaiškino valdžios nesirūpinimo bendra gerove ir skurdo sukėlimo priežastį - valdžios dvasinį skurdą kaip emigracijos priežasčių priežastį - dėl dvasinio valdžios skurdo, valdžia nesirūpindama bendra žmonių gerove ir sukelia skurdą, o sukeltas skurdas sukelia emigraciją...

Dzeikas       2017-04-17 14:48

betui:
Bus labai daug, jeigu “11 ir neprisidėkite prie nevaisingų tamsos darbų, o verčiau pasmerkite juos.”
Kazkuriame savo priesrinkiminiame show “gaisrininko dukra” atejo i internata “naslaiciu pamaloninti”.Glosto galvyte a la fiurerius per skruosta pleksnoja, o antrajame plane aukliuke ar kokia priziuretoja sypsosi iki ausu kaip apastalas Tomas prsikelusi Jezu pamates.
Ne, gal zmogus myli kaip savo dusia prezidente, sunuodegavimu apkaltint negaliu, nes nezinau. Taciau ar mums, skaitantiems sias eilutes visiems(ir saves neisskiriu) kritiskai vertinantiems madam uztektu drasos nerodyti dantu “pateptosios” personos akivaizdoje? Nors tiek galetumeme prisideti?

Juozapas---Tarabildai       2017-04-17 14:32

Nesiginčysiu dėl savo “materializmo”. Vadink kaip nori. Aš tai laikau sveika nuovoka. Tačiau tikrai neatmetu metafizikos svarbos. Tik laikau jog Viešpačiui reikia rodyti ir nuosavas pastangas.
Visiškai sutinku dėl ” Pradžios Žodžio”. Tik keliu klausimą- koks tas Žodis turi būti, kad niutonų mechaniką paverstų metafizikos veikimu.
Misliju, jog optimalus atsakymas sukinėjasi kažkur visai greta.
Tu matai vieną dalį atsakymo, o aš kitą kavalką. To paties teisingo atsakymo, bet abu matome tik fragmentus.
Vienaakė plekšnė negali suvokti erdvinio vaizdo. Todėl yra pasmerkta arba gulėti dugne arba pasimaut ant eilinio iliuzijų kabliuko.
Nežinau ką daryti toliau. Kažką reikia keisti.
Mes neiname į priekį.
Galima save guosti jog ėjimas ratu geriau nei trypčiojimas vietoje, bet…

bet priešintis reikia       2017-04-17 14:21

partizanai, kronikos leidėjai, violetiniai kedofilai - tai tautos auksas.
——-
sunkiausia surasti tikrus ginklus - kurie būtų efektingi.
——-
vienas iš variantų - garsiai kalbėti, reikšti nepasitenkinimą.
kitas: apsivilkti Jėzumi: kalbėti tiesą, bet mylėti visus ir daryti gerus darbus.

Dzeikas       2017-04-17 14:09

Prastajai naujienai:
Ir negalejai itikinti. Kaip amerikieciai istisiniais Vokietijos bombordavimais negalejo itikinti vokieciu sukilti pries Hitleri.Nes zuti bombordavime tikimybe buvo na…gal 1%. O nuo Gestapo ranku 99%.O kad Hitleris veda sali i katastrofa matesi visiems net pries Stalingrada.
Taip ir dabar: soksi pries sistema - bus kaip Venckienei ar Kedziui ir niekas del taves i gatves neis.O emigruosi , ypac jeigu i JAV…,toks Kedys ten butu ne paskutinis stipinas rate, busi lygus tarp lygiu ir viska apie ka svajojai vaikysteje turesi dar siame gyvenyme.
Sakiau ir dar karta pakartosiu: bet kuri valdzia gali uzgniauzti laisves savo valdose taip, kad cyptelt bijosi.Tik protingos valdzios suvokia, kad tai smugis valstybei ir atatinkamai smugis elito pajamoms.Todel samoningai toleruoja apaciu laisve ir vertikaliaja rotacija. Lietuvos valdzia - pernelyg tupa ir savanaudiska ta suvokt.Jie paprasciausiai nemasto tokiom kategorijomis.Maximum, patys progresyviausi is ju: “ar pavyks atzala i prestizini universiteta itaisyt”.
O tu siulai telktis apacioms. Neradus sponsoriu elite, kurie turetu tokia vizija - tai savizudiska misija. Ar grazu ir padoru zmones skatinti savizudiskam veiksmui?
Gi Apvaizda moko pavyzdziais, matai kuom Kedziui ir net sistemos vidutinio lygmens varztui, Venckienei(plk.Pociunas prie to pacio) tas baigesi.

Dočys Juozapui       2017-04-17 13:45

Ech, neatitirpsta pas mumis Alksnynuose sniegas. Materialistas vis dėlto tamsta. Pradėk didžiąją knygą skaityt iš naujo ir iš pradžių, kur pasakyta “Iš pradžių buvo žodis”.
Jei žodis gyvas, jis kaip sėkla išleis daigą.

prastoji naujiena       2017-04-17 13:33

Visos jūsų šnekos yra bevertės nes bevaisės. Valdžios keiksnojimas yra sistemiškai numatytas veiksmas. Sistemos peikimas absoliučiai nekenksmingas sistemai. Pirma- sistema tam turi puikų priešnuodį- jūsų nepasitenkinimą tiesiog ignoruoja. Antra- leisdama išsikeikti, sistema tuo būdu lyg vožtuvu reguliuoja slėgį. Išsikeikiate, nuleidžiate garą ir ...apsaugote sistemą nuo sprogimo. Valio!
Vėžio lastelėms yra giliai nusispjaut ant diagnozių. Vėžys bijo tik skalpelio ir vaistų. Pluoštai diagnozių be gydymo yra tai ko ir reikia vėžio klestėjimui.
Todėl galima skambinti į alksnynus, drebulynus, karklynus ar kemsynus.
Skambinkit nors į smolnį.
Skambinimas kiaušais pagados nekeičia.
Net jeigu kiaušus Velykų proga tautiškai numargysim, Lietuvos Lietuvoje daugiau neatsiras.
Sistema bijo tik sistemos atsukimo prieš ją pačią- nepaklusnumo, ignoravimo.
Jeigu vietoje bevaisio sistemos plūdimo imsime kurti paralelinę struktūrą kuri akivaizdžiai bus pranašesnė, kuri akivaizdžiai bus gyvybinga, įgalinanti tautą atsigauti, o valstybę augti ir tapti sava- tik tuomet pajudėsime iš mirties patalo ir atsikelsime.
Deja, kol kas pokyčiai mums kol kas negręsia. Lietuviams nepatinka sirgti, bet gydytis nesinori dar labiau. Nes tingisi. O ir durnių motina vis paguodžia.
Patogu.
Šis komentaras ne priekaištas Liudvikui ar Dočiui.
Tai priekaištas sau.
Kad nesugebėjau įtikinti kad darytume kitaip.

albina       2017-04-17 13:20

Kūrėjas daug davė žmogui,tik nedavė GANA.Todėl visos bėdos dėl godumo,nuo pasaulio atsiradimo.Dažnai,kad pastatytum namą,reikia net pamatus išardyti,o mes atstatymą ant melo pamatų pradėjom,taigi,taip kreivai ir langus dedam.Istorikai Antikos laikus ištyrinėja,o mūsuose lig šiol netiriamos istorijos pradedant Mažeikiais,Sausio 13,Bražuolės tiltu,Medininkų žudynėm,prezidentų biografijom.Ir dar daugybe,atseit,baltų dėmių.Atrodo,amžininkai gyvi,istorikų,politologų,ekspertų apstu,bet patogiau kapstyti Mindaugo laikus?

Tarabilda Eurekai       2017-04-17 13:17

Puikiai pasakyta: “pakasyti būtovės paslėpsnius”.

Dzeikas       2017-04-17 12:48

PS. Mindaugas pasidaves savo silpnybems SUSTABDE valstybes raida 150m - todel atatinkamai turetu buti ir vertinamas kaip valstybes veikejas.
Henriko VIII daugpatyste smerktinas reiskinys.Ivano IV vaidmuo Vakaru istoriku poziuriu smerktinas, nes galutinai valstybe atitrauke nuo europinio vystymosi kelio.Rusu imperialistu akimis - giriamas, kaip ekspansionizmo ir jegos primato simbolis.
Tai jeigu jums artimesnis sis poziuris , nieksas - bet savas, tai buciuokites su rusais imperialistais.Nes is to paties kelmo spirti esate.Apsispreskite.

Dzeikas       2017-04-17 12:37

eurekai: tu ne apie karalius issiasikink,o isisamonink, kad ISTATYMAS pirmoje eileje.O po to jau savas ar nesavas.
Ir jeigu koks abriedukas uzsimoves karuna elgesi kaip paslemekas - tai reikia vertinti ji pagal poelgius, o ne pagal kilme ar tautybe.Tegul jis nors 1000k lietuvis, man jis - paslemekas.Nes elgiasi kaip paslemekas.

eureka!       2017-04-17 12:22

Netrukus išsiaiškinsime visą teisybę apie karalius ir nuo to žinojimo Lietuva pradės stebuklingai sveikti. Kaip anksčiau nepagalvojome! Visos ligšiolinės diagnozės buvo bevaisės. Dabar turėsime tokią kuri bus vertingesnė už vaistus.
Ir svarbiausia- nieko nereikės daryti. Gražus gyvenimas nukris iš dausų dykai.
Stebuklas! Pasirodo pakanka tik pakasyti būtovės paslėpsnius.

kas per niekšelis       2017-04-17 12:00

tas dzikas, o Anglijos karaliaus Henriko VIII sąmoningai nemini, Maskvos carų ir šimtų karalių žudikų kodėl nemini? Tik Lietuvos Karalius užkliuvo? Dabar aišku kas per tipas esi

Dzeikas       2017-04-17 11:34

Dzeikaijui:
Tai ir lyginu su Hlodvigu kuris palyginti su Mindaugu gyveno dar didesneje senoveje. Vienok supratima kad istatymu butina laikytis turejo gerokai didesni.
Tamsta esi etaloninis Mindaugo palikuonis - vis islygu ieskai: visiems tas taikytina, o man - ne.
Dar turite klausimu KODEL Lietuva snervem ismatas siurbia ir kodel ja visi “skriaudzia”?

Džeikai       2017-04-17 11:11

Keistoka tamstos hermeneutika, mėginant vertinti taikant šių dienų protingumo kriterijus Mindauginei Lietuvai. Pagal tamstos metodą Mindaugas būtų kaltas, kad neįvedė demokratijos. Jei būtų ne Mindaugas, o Obama, tai tikriausiai būtų čiki, a ne? Sėsk - istoriosofijos neįkandi - dvejetas.

mintis       2017-04-17 10:33

Deja, Dočys pamiršo ir trečiąją emigracijos priežastį: būtent ir pačių emigruojančių dvasinį skurdą. Taigi, beveik visi dvasiškai skurstame ir esame godūs, tačiau ne vienodai: vieni - daugiau, pavyzdžiui kaip darbdaviai, kiti - mažiau, pavyzdžiui kaip samdiniai.

Visi       2017-04-17 10:20

tauškia apie emigracijos priežastis. Gerb. Dočy, pakalbek apie priežasčių emigraciją. Tai daug “vožnesnis” dalykas. Ar ne teip “uturu”?

Dzeikas       2017-04-17 9:52

Debilavotumas kaip igimta Lietuvos valstybes valdanciuju yda tista turbut nuo Mindaugo zmonos laidojimo show, kai tas kitaryt isprievartavo Daumanto zmona ir prievarta apvezdino.
Rodos karalius, o elgesi kaip kumetys.Isidemetinas franku genciu vado Hlodvigo poelgis(irgi geras kales vaikas, taciau proto, nors gyveno 700-800m pries Mindauga, turejo nepalyginamai daugiau). Apiplese(n) kazkoki Romos provincijos miesta dalijosi grobi.Atliko kazkoks sidabro dirbinys, Hlodvigas paprase atiduoti jam syki neiseina padalint.Isejes kazkuris karys kalaviju sudauze dirbini:“Jei atliekamas - reiskia niekam!” Hlodvigas neisdriso arba PAKAKO PROTO susitureti ir nusileisti.Atkersijo veliau.Taciau vel gi - pagal istatyma. Rado preteksta prisikabint del smulkmenos ir nuzude jam priestaravusi.
Rezultatus matome: Nuo Hlodvigo radosi visos(apart Britanijos) didziosios Europos valstybes, Franku imperijos paveldetojos.
Nuo Mindaugo…na patys matote kas.

abc.       2017-04-17 9:20

su pavasariu! pokyčiai prasidės,kai valdžią paims poilsio partija.


Rekomenduojame

Advokatas Šarūnas Vilčinskas. Galimi sunkumai Čikagoje

Dr. Vaidotas Vaičaitis: teisingumo jausmą reikia ne tik turėti, bet ir mokytis jį atpažinti

Algimantas Zolubas. Žirgelis Lietuvoje

Vytautas Radžvilas. Išdavusieji laisvę (III)

Vytautas Leščinskas. Medžiai, pasmerkti sušaudyti, arba pasivaikščiojimas su žurnalistu ir rašytoju Romu Sadausku po slaunų Vilniaus miestą

Rumunijos piliečių iniciatyva surengti referendumą dėl santuokos apibrėžimo (video)

Valdas Vasiliauskas. Autobusas be keleivių. Kas?

Verta prisiminti. Antanas Maceina. Dabartiniai mūsų rūpesčiai

Nuo bačkos. Premjeras Saulius Skvernelis raportuoja: „Pasiekėme istorinių rezultatų“

Dalia Staponkutė. O medžiai buvo dideli…

Romualdas Ozolas. Išsivadavimas: jėgų struktūra ir sąveika (I)

Siūlome prisiminti. Viktoras Orbanas Lietuvoje: 2012-ųjų kalbos ir tyla 2018-aisiais

Nuo bačkos. Nerijus Mačiulis: „Lietuva pamažu atsikrato nelaimių šleifo ir patenka tarp ketvirtadalio laimingiausių valstybių pasaulyje“

Kam partijos ištaškė beveik 7 milijonus

Vytautas Radžvilas. Išdavusieji laisvę (II)

Justas Mundeikis. Sąžiningo atlyginimo skaičiuoklė

Viktoro Orbano partija rinkimuose užsitikrino konstitucinę daugumą

Kreipimasis į piliečius dėl ES lėšomis masiškai naikinamo miesto medžių paveldo Lietuvoje – ruošiamas kolektyvinis ieškinys (renkama informacija)

Vytautas Sinica. Apie genderizmą (ilgas)

Vytautas Rubavičius. Lukiškių aikštės ateitis jau seniai buvo nulemta?

Algimantas Rusteika. Durniasklaida

Geroji Naujiena: Palaiminti, kurie tiki nematę!

Vytautas Vyšniauskas. „Konservatoriai“ – antivalstybininkai? R. Juknevičienė ir A. Kubilius – Lietuvos išdavikai?

Povilas Aleksandravičius. Nekontroliuojamos fantazijos. Atsakymas Vytautui Radžvilui

Romualdas Ozolas. Tauta kryžkelėje

Gintaras Songaila. Nuo vasario 16-osios į birželio 3-iąją ir visados

Vytautas Radžvilas. Išdavusieji laisvę (I)

Algis Krupavičius. Kartų ir vertybių pokyčiai: žvilgsnis per Europos socialinio tyrimo prizmę

Vytautas Radžvilas: „Žaidimas baigtas“

Girininkas Petras Budvytis. Kaip sunkiasvorė skandinaviška miškų kirtimo technika „mala“ Lietuvos miškus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.