Dienos aktualija

Liudvikas Jakimavičius. Šiandien, atrodo, pagaliau pavyko Brexitas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 17 d. 14:15

29     

    

Liudvikas Jakimavičius. Šiandien, atrodo, pagaliau pavyko Brexitas

Fantastika. Šiandien,atrodo, pagaliau pavyko Brexitas. Pasirašytas preliminarus skyrybų susitarimas, kurį greičiausiai patvirtins ne tik ES vadovai, bet ir JK Parlamentas.

Žaviuosi, kaip šį enšpilį sulošė Borisas Džonsonas, ėmęs šachuoti ES biurokratus abipusio ceitnoto situacijoje. Ir tie, statomi į kampą, išskydo. Tai pamoka visoms Europos šalims, kaip svarbu, kad joms vadovautų stiprios asmenybės, o ne biurokratiniai ištižėliai – „portfelių pilotai“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O, jau ir       2019-10-20 10:03

čia pradėjo rinktis kanalizacijos ir primityvaus, vulgaraus ir bedvasio sekso specialistai? Ar mama taip liepė pranešti pasauliui, kas atsistojo ten pas patį? Ar pačiam, ponas Zita, stovi ar ne - mums tai nerūpi. Mums rūpi tik tai, kaip anglai neša kudašių, išsigandę atsakomybės už tai, ką jie yra padarę Europai? Primenu docentų užguitiems nabagams su moksliniais laipsniais ar diplomais su pagyrimu, kad “England is fundamentally responsible for turning two localized European wars into the Worl Wars, - kartu su Hiena, that shattered European Civilization”. Na, o kiek to rezultate pražudyta žmonių, maniau visi žino, išskyrus zubrylas ir stukačius, tiesa?

StasysG       2019-10-20 3:20

Ar “pagaliau pavyko Brexitas”? NE, nepavyko kol kas.

pavyko...       2019-10-19 19:27

Endšpilis virto ceitnotu…

stasys        2019-10-19 18:42

anksti šampano taurėmis barškinti ..smile

Gaideli, Gaideli,       2019-10-19 9:21

Sala ar Europa neturės jokios naudos? Manai, kad tik Anglija ir jos amžinoji sąjungininkė Rusija yra ta vienintelė Geroji Europa - Gėrio iškilimu pasauly vadinama?

šeškadienis       2019-10-18 22:19

Neperšokęs griovio, nesakyk “op!”.

Nauja EU praktika       2019-10-18 19:41

Pagaliau Durnių laivas išmestas iš EU be sutarties, ir be teisės sugrįžti. Lietuvos darbo liaudis krauna į gyvulinius vagonus visus išsigimusios, puliuojančios teisėsmaukos veikėjus ir išsiunčia Rusijos miškų po gaisro valyti bei išbadėjusias, ir pasiilgusias išgamų kraujo GUL-ago barakų blakes maitinti.

stasys        2019-10-18 18:24

Povilui P.Gaideliui ..teisinga linkme mastote . Britai praktiški ..užsitikrino sau reikalinga kiekį užsieniečiu reprodukcijos paskatinimui .. ir nutarė kad užteks demokratija žaisti . Ir tame nieko keisto .. iki antro pasaulinio karo ta pigią darbo jėgą galima buvo atsivežti iš savo kolonijų buvusių . Vienok paskutinis žodis parlamento .. ir kažin ar jis drįstu ES apgauti dar viena (antra) karta ..

Dzeikas       2019-10-18 17:32

haujui:
Itempk minti,pamatysi zmogeli a le Paxas soste.Isivaizduok bendra “monarcho” ir vyriausybes posedi. MP atsistojes pranesima skaito, o karalius idemiai klauso, su karunos krastu tai galva pakasydamas, tai dantis rakinedamas. O tauta isgirdus koki Lukasenkos stiliaus samoji ikris i katarsi, o jeigu ka nors a le “sikau ir tapsnojau”  tai karalius pelnys Vytauto Didziojo slove.
Ne, galima butu atrast uzsieniuose normalesniu(su Urachu buvo prospektyvi ideja), taciau tautai butu pernelyg kulturingas. Kaip ir Adamkus.

hau       2019-10-18 8:03

Karalienės kalba kažkuria dalimi lėmė įvykių eigą. Jos subtilus B. Džonsono palaikymas. Britai ne tik gerbia, bet ir myli savo Karalienę. Nors ir garbaus amžiaus, bet jos išmintis verčia žavėtis. Paklausius jos kalbų, net pasigailiu, kad mes ne monarchija.

Dzeikas       2019-10-18 6:48

Ceslovai Zukulienei:
mums Dzonsonu nereikia.Lietuva tokiu nelaiko. O ko reikia? Na paklausk bet kurios valdiskos istaigos vadovo, ka jis i sinekura priims mieliau, Landsbergio anuka ar Dzonsona?
Nagi durna boba,- pagalvos vadovas, - Dzonsonas mane pati isstums is tarnybos nes as greta jo durnium atrodau.O uz Anuka Dedule man skolingas bus ir jei ka pastoguos.
Todel ,ponia, Dzonsonas Lietuvoje tai tik slapia fantazija.
Ar reikia primint kaip Usackas baige?

Dzeikas       2019-10-18 6:28

Vergvaldziams ir patriotams si zinia turetu patikti. Ziurek vel griz tie laikai kai galejai pasakyt: “Nepatinka - liuosuokis. Uz vartu pora tuzinu tokiu kaip tu stovi”. Na patriotai lengviau atsikveps, kad runkeliai negaledami pabegt prades veistis cia, Lietuvoje.
Kodel taip, juk ES (kol kas) nuo musu nepabego? Todel,kad ES vokiska tvarka, o UK - amerikietiska.
Kame skirtumas? Skirtumas tame, kad kai tvarka amerikietiska, atejai samdytis parodei zinias(jas arba jas liudyjancius dokumentus, nors amerikieciam svarbu zinios, o ne popieriukas), pasakei kur gyveni(gali pasakyt Marso adresa - tau blogiau bus, ne darbdaviui) ir pradek dirbt. Vienintelis dokumentas kuri privalai parodyt mokesciu moketojo numeri. Ta gausi specialioj istaigoje kur pakaks tavo pasa parodyti. Kur tu gyvensi - tai grynai tavo praktinis rupestis.Valdzia nesiskisa i si klausima.
Tai yra, bet koks runkeliokas su anglisku zodynu ir puspilne pinigine gali(galejo) pabegt is “Durniu laivo”.
Kai tvarka vokiska (sovietu labai megiama) taip paprastai is Lietuvos nepabegsite. Ateisi darbintis, o taves praso:
1. “propiskes”(Taip, taip. Vokietijoje reikia “propiskes”)
2. Eini i miesto valdyba gaut propiskes. O ten: sutarti su buto nuomuotuoju prasau.
3. Paemes laikrasti , randi butu nuomos skelbima , ateini pas nuomininka. “O kur tamsta dirbi” - tas klausia.
Runkeliokas pasikasys galva, ir gris i “Durniu laiva” kol ilgai taupyti pinigai nepasibaige.
Na vokieciai tik atrodo panasus i azuolines kalades, o is tikro savo nauda suvokia net labai gerai. “Dubus” pasilikite sau, o protingus , nuovokius ir energingus palikite mums. Nes tik toks zmogus ten uzsikabins.
O runkeliokai tik gastarbaiteriais ten laikomi. Padirbes pusmeti , sh. uzdirbs, sveikata praras ir ciuoz namo.
Va ka reiskia Brexitas jums, “mieli lietuvos zmones”.
Vergvaldziai ir patriotai lengviau atsikvepia.

stasys        2019-10-18 5:27

ponia Česlova prajuokino , svarbu tik veiksmas ir kad kojos turėtu darbo o paklaidžioti irgi sveika .smile

kuzkin       2019-10-17 21:57

O mes padarysim Bulshit!

Vilnietis       2019-10-17 21:36

Aš džiaugiuosi nes tai geyropos pabaigos pabaiga.

Jei karalienė       2019-10-17 19:11

pritarė - tai taip ir bus. O visos tiesos runkeliams niekas neatskleidinėja, kodėl dabar būna taip, kaip būna - tik po šimto ar 50 metų mužikėliai ir komentatoriai čia tegali sužinoti tikrąsias priežastis, jei patys nesugeba logiškai mąstyti ir nežino istorijos, nemoka logiškai mąstyti. Tada beliek tik burti iš kavos tirščių, ne daugiau, kartu su LRT dezistais - dvaro dezi propagandistais, nes dezi propagandos pagalba valdančioji ekonominė-bankinė klasė valdo ir engia runkelyną. Kas būtų, jei ir runkelynas sužinotų tiesą, kaip tada tokius būtų galima valdyti? Sugriūtų pasaulinė tvarka. O dabar vyriokai pyškinas mintis ir nuomones, pasirėmę docentų paskaitų užrašais univerkėse - konspektais. Ir kada išmoksite atmokti ir nepyškinti pseudo valdiškas nuomones?

stasys        2019-10-17 19:03

ant kavos tirščiu sakyčiau buriama ..Tai jau pirmas susitarimas apkabinėtas laurais ir lūkesčiais buvo nukištas į gilus stalčius . Juokinga tai kad jokiu detaliu to susitarimo kol kas nepavyko gauti ..

:D naivus jus       2019-10-17 18:55

Gatantuoju, kad parlamente nieks nepalaikys… Tas pats kas su Mey. Irgi turėjo sutarimą, tris kartus atmetė. Toriai neturi daugumos ir tu vartyk kaip nori, čia tik pasirengimai rinkimams. Toriai prašys balsų, kad išvest UK sakydami, kad turi susitarimą, reik tik patvirtint, tad balsuokit už mus.

Haleri,       2019-10-17 18:07

pačiam patinka Džonsonas? O gudrutis. Nepralošiama išskirtinė pačio partija, kol apsaugota diskriminaciniais įstatymais.

Haler       2019-10-17 17:30

Greičiausiai Jūs teisus Liudvikai, tačiau dar neskubėkime, dar partija nebaigta…
Biurokratai gajūs…
Ir ne tik ES
Bet ir britų taip pat
O ir Boriso nekenčiančių daug…

Grybauji,       2019-10-17 17:11

humanitare! Anglai, valdomi ko, kaip ir mes, bėga nuo atsakomybės kartu su savo Hiena.

Pastaba       2019-10-17 16:41

Dar neaišku, ar pavyko.

Al.       2019-10-17 16:12

Panoramos žiūrėtojai gal ir nesupras, bet, manau, Lietuvai tai svarbi ir gera žinia.

Sun       2019-10-17 16:03

Oj juokiausi kai Johnson’as parlamente pavadino Corbin’a Leninu,nors šitaip pavadinti ir pagrūmoti pirštu prieš nosį būtų galima ir Junkerį

https://youtu.be/JgsHlurxcMg

anglai protingi       2019-10-17 15:31

žino, kad kas su komuniagomis susidės - geruoju nesibaigs
——-
(lietuvių  dauguma dar durneliai)

Paštininkas       2019-10-17 15:07

Dočy,

Kodėl į laišką neatsakai?

nesupratau.       2019-10-17 15:06

ko čia džiaugtis ar liūdėt Lietuvos žmogeliui. paaiškinkit.kas pasikeis Alksnynuos,Pandėly ar Dusetos?

Lakūnas       2019-10-17 14:52

Labai patiko „portfelių pilotai“.
Aš dar pridurčiau ir „portfelių lakūnai“ (čia nuo žodžio “lakti”).

ah1       2019-10-17 14:37

ar sugrįš klajūnai ir klajūnės į šventovę Tėvynę Lietuvą ar laikys pamote šventovę Tėvynę Lietuvą ir rinksis klajūnų be šeimos, be tėvų, be brolių seserų ir be vaikų  dalią pas “pamotę raganą”?


Rekomenduojame

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.