Dienos aktualija, Žmogaus teisės, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Liudvikas Jakimavičius. Prisipažinsiu: esu suglumęs dėl Vyriausybės sprendimo pratęsti judėjimo suvaržymus tarp savivaldybių

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 4 d. 9:02

27     

    

Liudvikas Jakimavičius. Prisipažinsiu: esu suglumęs dėl Vyriausybės sprendimo pratęsti judėjimo suvaržymus tarp savivaldybių

Prisipažinsiu: esu suglumęs dėl Vyriausybės sprendimo pratęsti judėjimo suvaržymus tarp savivaldybių.
Nematau logikos, nepagaunu minties.
Žmogus, važiuojantis automobiliu, tarkim, Vilniaus savivaldybės ribose, turės kažkokį skaičių kontaktų. Jei jis važiuos į Molėtų savivaldybę, galimų kontaktų jis turės nė kiek ne daugiau.

Tai sakykit, kokia tokios priemonės nauda?

Arba kitas draudimas. Kontaktai leidžiami tik vieno šeimos ūkio nariams. Bet darbe, parduotuvėj ar pirkdamas kokią dar neuždraustą paslaugą aš turiu kontaktų su kitų šeimų ūkių nariais. Tokie kontaktai nedraudžiami, bet aplankyti tėvus, gyvenančius kitoje savivaldybėje (o ir toje pačioje) – uždrausta.

Alisa kreivų veidrodžių karalystėje, ne kitaip.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

nuomonė       2021-01-11 15:49

Žiniasklaidoje rašoma,kad virusas labai plinta globos namuose. Kaip judėjimo ribojimas,policijos postai keliuose gali užkristi kelią viruso plitimui globos namuose? Gal Sveikatos apsaugos ministras turėtų imtis priemonių dėl globos namų darbuotojų sveikatos kontrolės , tinkamos ligonių izoliacijos,tinkamos patalpų dezinfekcijos užtikrinimo ? Kiekvienas rajonas berods turi savo Sveikatos centrą-ką šia linkme veikia jų darbuotojai?

to >vieviui       2021-01-7 22:03

O gi, ko gi taip piktai? Ir tujinates.. ir is kur istraukete , kad kvesos isrinko sita valdzia? Nenorite skiepytis, nesiskiepykite. Nenorite i ligonine , tai ten ir neatsidursite.  Kame reikalas?  Tiesiog norisi ka nors piktai uzsipulti, ypac, anonimiskai, ar ne?  Tai saukite ant tu, kurie isleido is dzino butelio sita virusa.

> vieviui       2021-01-5 22:11

Jeigu nežino ką daryti, tegu nedaro nieko. Verčiau nieko nedaryti negu kenkti piktavališku darymu. Sakai, pasiskiepysi. Trims mėnesiams? O tada iš naujo? O per kiek mėnesių paliksi be inkstų ir kitų organų? Sakai, nieko kito nebelieka? Lieka. Smegenų likučius naudoti pagal paskirtį. Po vakcinos galbūt tai jau nebus įmanoma. Nes kovidas kai kuriems piliečiams smegenis atjungia pusmečiui ir ilgiau. Tokį pat poveikį gali turėti ir vakcina. Lauki vasaros? Lauk. O tada Armonaitė ir vėl minias suklupdys prieš kokį nors žmogžudį nėščių moterų prievartautoją. Klaupsiesi? Klaupsiesi. Mano optimizmas kitoks. Pirma - kad manęs per prievartą nepaskiepys. Antra - kad neatsidursiu ligoninėje. Trečia - kad visos kvėšos pagaliau pamatys, ką išsirinko.

Draudimas       2021-01-5 15:43

Prisitaisyk ratus prie klozeto, nusimauk kelnes ir važinėk po visą Europą, kaip vienos šeimos ūkis.

vievis       2021-01-5 10:28

Nei viena valdzia nezino ka daryti sioje situacijoje. Is kur zinos?? Ka gi Jus patys darytumete, uzpludus pasaulinei negandai?  Todel nebambekime, nebukime amzinai nepatenkinti, pakentekime, sulaukime siltesniu dienu, gal atslugs uzkratas. O veliau pasiskiepysime, stabdysime virusa. Ziurekime optimistiskai, nes nieko kito nebelieka.

Kaimietė       2021-01-5 2:34

Neieškokit logikos. Tiesai ir sveikam protui šiandieniniame pasaulyje neliko vietos.

Agnė       2021-01-4 23:43

Visi tyli. Būtų taip prie anos vyriausybės!!! LRT veiktų 24 val. rėžimu makaraitytės,miliūtės,tvaskienės, pumrickaitės, novogreckienės.?.... uch ir taip toliau, smurto, psichinės pagalbos, sveikatos sutrikimų..?. specialistai jungtinis choras vienžo drožtų į vieną dūdą vienžo turėtų darbo iki nukritimo
Jau nenoriu šitos valdžios, nes bijau, kad ko nepridirbtų nepataisomai

Žodžio laisvė...       2021-01-4 22:22

Tai Bilotaitės ir Požėlos verslo planas.O kad seni tėvai laukia savo vaikų pagalbos
šiems nesusipratėliams ne motais.Jų vaikai dar maži,o patys dar jauni ir patys vairuoja automobilius.Degraduojame dvasiškai daugelis.Riečia į ožio ragą, aukštai
esantys, visą Tautą ,nes žino ,kad valdžiai už tai neteks atsakyti.Tauta labai atlaidi
ir yra patyrusi įvairius įvairių valdžių finansinius,materialinius, moralinius ir
fizinius nuostolius.Atleiskime šiandienos valdžiai,nes ji nesugeba blaiviai mąstyti ir protingai valdyti mūsų brangiosios Tėvynės Lietuvos.O kenčiame dėl to mes patys.

Lietuvos naikinimo planas       2021-01-4 21:44

Vakcinos, namų areštas, narkotikai. Kas dar? A, dar gąsdinimai kiekvieną dieną - jie tikrai silpnina imunitetą ir verčia negalvojančiais vergais.

ah1       2021-01-4 21:43

Čia apie perteklines priemones?

Kur statistika,       2021-01-4 21:09

kas dažniau suserga: ar tie, kurie ir gatvėmis vaikšto su kaukėmis, ar tie, kurie jas užsideda tik parduotuvėse, ar niekuo nesiskiria?

Tegu       2021-01-4 21:05

mane namų arešte uždaro nors ir dešimčiai metų, nesivakcinuosiu. Nepasitikiu. Neskaniai kvepia. Ypač jei valdžia ims terorizuoti nevakcinuotus. Net kai kas nors viešai vakcinuojasi, ar tikrai žinot, ką jam ten leidžia? Gal vitaminą B ar D?

Čia visi       2021-01-4 20:58

laukia vakcinų kaip išganymo. O dabar pasakykit, protingieji kurmiai, kada dar ir nuo kokios ligos vakcinos buvo sukurtos (ir patikrintos!) tik per vienus metus? Kai matau tą vakcinų isteriją, tai pradedu tikėti sąmokslų teorijomis: arba ta pandemija buvo planuojama kokį dešimtmetį ar du, todėl ir vakcinos sukurtos iš anksto, arba, vietoj žmonių įdarbinant robotus, žmonių populiaciją reikia sumažinti, o tam tinka ir pandemija, ir tos pačios vakcinos.

Kaip lengva       2021-01-4 20:51

žmonėms plauti smegenis. Virusas matomas tik pro elektroninį mikroskopą, o tų skudurėlių skylutės matomos plika akimi. Dėvėti kaukes - tai tas pats, lyg žvejų tinklais bandytum sulaikyti aguonų sėklytes. Veryga iš pat pradžių sakė, kad kaukės nepadeda, bet paskui turbūt buvo nutildytas - vis dėlto verslas. Dėviu, bet tik todėl, kad negaučiau baudos.

>???       2021-01-4 19:49

tik Lietuvoj ir tik vaikai apkrečia tėvus. čia tėvai negali apkrėst vaikų.negali ir viskas.kvit.

štaziui       2021-01-4 19:36

stasele, prisperki vazelino, atskiedi ypatingai aštriais čili piprais, kad analinė anga pikantiškiau liepsnotų, tik su paršeliais tvartelyje nesusikerg, bo zoofilija pas mus baudžiama. Tu pakentėk, stazyte, tuoj tavo proto seserys ne tik narkotikus, bet ir zoofiliją legalizuos. Va tada atvirai galėsi ...

>???       2021-01-4 19:31

klaustuk, matau esi nepagydomas. Pradėk ne klaustukais mėtytis,  o galvoti. Virusas kaip sklinda? Kaukės ar apsaugo? Pats durnumo virusu ypatingai sunkia forma apsikrėtęs?

???       2021-01-4 19:04

visi parduotuvese pirkdami paslaugas darbe ir t.t. - devi kaukes. gerb.jakimaviciau - prie kuciu stalo irgi kaukes devetumete? o kaip pasijaustumet, suzinoje, kad apkretet savo tevus?

neieskokite logikos       2021-01-4 17:56

dabartines valdzios sprendimuose. Jie nepakaltinami del proto negalios, tad kokia gali buti logika?

Nauda?       2021-01-4 17:02

  Taigi - prikūrė visokių ekspertų grupių, o atlikti paprasčiausios analizės,  kaip ir kur plinta virusas - niekas nesugeba ir jokio užkardymo tam plitimui ten nėra. Užtat be jokio pagrįstumo ir įveda karantiną “optum”. O gi NVSC kasdiena trimituoja, kad viruso židiniai labiausiai liepsnoja ligoninėse, slaugos ir globos įstaigose. Tačiau niekas to negirdi, ar nenori girdėti. Matyt, naudinga…

Testas       2021-01-4 16:07

Prancūzijoje yra didelė nenorinčiųjų vakcinuotis bendruomenė.Makronui, tai bus galvos skausmas žinant prancūzų maištingą būdą.

“Tik apie 40% žmonių Prancūzijoje teigė norintys pasiskiepyti,

Only around 40% of people in France have said they are willing to be vaccinated”

Ar ne prancūzai       2021-01-4 15:31

gavo kone visas kvotas vakcinai,o dabar pareiškė,kad vakcina bus po 10 mėnesių.Kerštavo anglams,o šie dabar skiepinasi ir vargo nemato.Mes negalim pirkti iš ko norim,nes Briuselis neleidžia.Tai dar ilgai pas kaimynus į gretimą rejoną nenuvažiuosim.

Kitoje savivaldybėje       2021-01-4 14:17

gera dantistė,pas kurią šeima gydosi daug metų,-nebrangu ,eilės nedidelės.Kaip dabar pasiekti tą gretimą rajoną,jei ir vizitas numatytas.Labai nemalonu darosi.

Deivis        2021-01-4 13:34

Liudvikai jei tu Lietuvos chuntą vadini vyriausybe tai esi labai naivus.

sąsiui       2021-01-4 12:08

jei kriuksi, reiškias dar galuoji.

stasys       2021-01-4 11:07

Liudvikai .. nusiperkate vakcina dviejų dozių ir važiuojate sau kur tinkamas (juokauja stasys) ną toks sprendimas rodo jog po truputį einame link to jog ,galbut-matyt, prasidės rūšiavimas tu rizikos grupių kurie pavojingi pernešti lygą ir kurie jau tvarkingai persirgo oficialiai ir buvo vakcinuoti kaip pridera ,todėl pastariesiems bus taikomos išimtys ..ir ribojimai judėjimui po truputį panaikinami.  Jei paršeliai ‘sirguliuoja’ nevalia jų maišyti su kitais gyvuliais tvartelije.

Ar geriau turime po 30 m.?       2021-01-4 10:52

Jei baudi žmones, atimk valdžiai protą. Gerai, kad dar nemuša visus iš eilės: juk kai 1 žmogus kaukės neturėjo, net moteris-policininkė drįso dalyvauti žmogaus ,,tramdyme”.  ,,Lietuva, kur tu eini?”


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.