Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas

Liudvikas Jakimavičius. Prezidentūra turėtų atidėti Vyriausybės formavimą iki geresnių laikų

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 26 d. 23:55

57     

    

Liudvikas Jakimavičius. Prezidentūra turėtų atidėti Vyriausybės formavimą iki geresnių laikų

Padėtis valstybėje neordinarinė. Korona nesitraukia, nors ir paskelbtas kažkoks neveiksnus karantinas.
Tarpuvaldis, kai naujosios valdžios vaizdas labiau nei miglotas.

Centre atsiduria Prezidentas.
Dabar nukrito jam kaip obuolys į rankas tos dvi savaitės – tiek jis turi laiko, tai ir nulems jo ateitį.

Jis turi kelis pasirinkimus. Ceitnotas. Laiko nėra.

Galėtų patvirtinti Šimonytės pateiktas pretendentų kandidatūras, bet tuomet turėtų prisiimti ir atsakomybę už savo veiksmą.
Būsimų ministerių publika neturi valstybės valdymo patirties – duok Dieve, jei pradės susigaudyti valstybės reikaluose už pusmečio. Tai per didelė prabanga esamomis krizės sąlygomis.

Jei Prezidentūra šitai supranta, turėtų nedelsiant šaukti Valstybės gynimo tarybą ir svarstyti Nepaprastosios padėties įvedimo klausimą.

Atidėti Vyriausybės formavimą iki geresnių laikų, ir sukviesti Nepaprastosios padėties valdymo tarybą iš autoritetą turinčių profesionalų.

Partijos tokius irgi galėtų deleguoti į Tarybą, jei tik tokių turi.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Janet Lawrence       2020-12-10 4:43

Sveiki visi Didžiosios Naujienos turiu aš tikiu, kad, Mano vardas Lisa Brandy, aš noriu paliudyti visuomenei apie tai, kaip mano santykiai buvo atkurta atgal Didžiosios galios dr Ogala mano meilė man pasakė, kad dirba su manimi paliko mane kitą moterį buvau skausmai Po trijų mėnesių vienatvės, Mano ex vadinamas tai po mano kontakto su Didžiosios Dr Ogala, kuris man pasakė, ką daryti noras aš ir dabar mes laimingai grįžti į gerus namus dar kartą. Visi ačiū jam už jo dvasinę pagalbą. Galite jį pasiekti, jei turite panašią problemą sprendimams, darbui, skyryboms, paaukštinimui vietoj darbo, gijimui, pinigų rašybai ir pan. Jo puikus su tuo, ką jis daro, galite susisiekti su juo elektroniniu paštu: [drogala03@gmail.com] ARBA per Call / whatsapp +2347049668119, [ Ar jums reikia pagalbos.,.,

Tvankstas       2020-12-3 15:19

Taip ir būna, kai silpno protelio verygos ir liudvikai iki apsividuriavimo nori būti geresni už PSO nurodymus, įmanytų, kitaminčiui perkqstų gerklę, kad tik užčiauptų.

Tvankstas       2020-12-3 15:16

liudvikam - PSO atstovė Lietuvoje Ingrida Zurlytė: „Kaukės reikalingos jau sergantiems, o ne sveikiems žmonėms, nes nuo viruso jos neapsaugo. Sveikam žmogui PSO nerekomenduoja dėvėti kaukių, ypač žinant, kad jos neapsaugos, virusas praeina pro tą kaukę. Jas svarbu dėvėti žmonėms, kurie serga, kurie turi simptomus – kosėja, čiaudi, nes tos kaukės sulaiko lašelių, kurie išsiskiria kosėjant, čiaudint, pasklidimą aplinkoje“, – interviu Žinių radijui sakė I. Zurlytė.
Atlikta pakankamai mokslinių tyrimų, kurie įrodo, kad įprastos medicininės kaukės efektyviai nuo bakterijų ir virusų neapsaugo, nes nepriglunda prie veido ir pakankamai nefiltruoja skirtingo dydžio dalelių. Jų paskirtis - saugoti aplinkinius, bet ne dėvintįjį. Įsigyjant medicinines kaukes taip pat reikia pasidomėti ženklinimu, nes jos gaminamos iš skirtingų medžiagų ir taikant skirtingas technologijas, kas lemia kaukės storį, porų dydį ir filtravimo efektyvumą.

Tvankstas       2020-12-1 10:46

Koronos ir Verygos išpažintojai - liūdno protelio žmogeliai su Stokholmo kompleksu.

Antaninas Tvankstui       2020-11-30 23:34

Tamstai kažkas gerokai tvankstelejo. Gal mėnesiena, nes daraisi panašus į Raskolnikovą.

Tvankstas       2020-11-30 22:18

Antaninas - esu jau rašęs : Tvankstas     2020-11-27 14:34
tvankstam - tarp kitko, korona virusą parnešė žmona iš darbo, amžinai dėvėdama kaukę, persirgau, man tai labai lengva liga, sloga nesulyginamai baisesnė. Taip dar kartą buvau įtikintas, kaip ir Černobylyje - kaukė yra visiškas niekalas, absoliutus NULIS.———- Corona yra, niekada nesu neigęs, tai PIRMA, o ANTRA, tai yra žmonių laboratorijoje sukurta liga, kad pradėti III pasaulinį karą (virusologinį) (+žr. prof. A. Kirkučio straipsnį Respublikoje), visuotinai vakcinuoti su nanočipais ir per 5G ryšį per kompiuterines masiškai atsikratyti 7 mlrd. žmonių, pradedant nuo pastovių ligonių, neįgaliųjų, pašalpinių, tam BLACKROCK perka Vokietijos ir Prancūzijos sodras po 2-3 trilijonus - verslui reikalingi pašalpiniai, pensininkai ? Mokėjo žmonės 35-45 metus įnašus, kam jie reikalingi, o pinigai liks finansiniams galiūnams. Tarp kitko, Trump atstovauja 1200 trilijonams pramoninio kapitalo, o Biden - 6000 trilijonų finansinio kapitalo ir Blackrock tuo pačiu.
Man dr. Tomas Baranauskas turėtų rytais daryti kavą, gal po metų kitų praėjęs mano pastabėlių mokyklą galėtų ir laisviau savarankiškai mąstyti politologijos temomis.
Šiuo metu Lietuvoje yra visiškai tragiška padėtis su politologijos mokslais tiek VU TSPMI, tiek VDU, jie visi in corpore nepajėgia suvokti dabartinės padėties JAV, Lietuvoje ir pasaulyje, gerai dar, kad yra šviesuliai rež. Vytautas Mikalauskas (žr. Komentaras TV), R. Trimakas, V. Rachlevičius, dr. A. Lebionka, dar eilė savamokslių hobby-politologų, o A. Avižienis reiškiasi kaip demonokratų demagogas, vilkas avinėlio skrandoje.
Visa kita - klausykite tų, kurie mąsto ir reiškia mintis be MIP klišių (CNN-BBC-Lrytas-...), kurie remiasi nenupirktų mokslininkų mokslo darbais, remiasi šaltiniais, kuire jau po valandos ar poros yra ištrinami internete iš Instagram, Facebook, Youtube, kurių svetainės pastoviai hakerių yra sunaikinamos ir t.t.
Vyksta beprotiška kova tarp TIESOS IR MELO.
Pradėkite skaityti genialiojo lietuvio J. Praanaičio ‘The Talmud Unmasked’, 1892 m., F. Dostojevskio ‘Velnius’ (Besy), 1872 m., suprasite, kad dar tuomet buvo paaiškinta šiandienos padėtis.
Nieko naujo šiandien nevyksta, nebent pamatinio išsilavinimo spragos neleidžia suvokti aplinkos pasaulyje.

Antaninas       2020-11-30 19:40

Komentarų gausa po Liudviko replika parodė , kad į Tiesos.lt komentarų skiltį įsiveržė agresyvūs Covido neigėjai antivaksininkai. Po Tvavanksto nicku įtariu pasislėpusį istorijos mokslų daktarą Tomą Baranauską, kuris savo FB paskyroje non stop užsiciklinęs triedžia antivaksinę propagandą. Coronos nėra, ar ne, Tvankstai.

Tvankstas       2020-11-29 19:03

Tbansktai - nesunku susirasti dešimtis mokslininkų pasisakymų prieš koroną ir antsnukius, kurių pilna angliškai, vokiškai, prancūziškai, itališkai, švediškai, rusiškai, ispaniškai, bet kad pačiam nei reikia, nei įdomu, pačiam reikalingos tik Verygos instrukcijos ir nurodymai - grasinimai, kaip be jų gyventi savo galva.

Tvankstas       2020-11-29 18:58

18:07 - pakartosiu kitaip, jei netinka 15:17 nuoroda : įsivesti į Google du žodžius - Kirkutis, Respublika - ir duos straipsnį, linkiu malonaus pasiskaitymo.

Tbankstai       2020-11-29 18:07

Man neteikia daugybės…
Man reikia konkretaus prof. A. Kirkučio straipsnio ...
“Tvankstas     2020-11-29 11:26
Tvankstai - nesunku perskaityti yra prof. A. Kirkičio straipsnį Respublikoje, gal tada būtų galima ir gunčytis, bet ne dabartine paties ‘myliu-nemyliu’ argumentacija.”
Arba konktetus prof. A. Kirkučio straipsnis, arba daugiau apie kaukes nersšyk.

kęstas       2020-11-29 17:16

Liudviko pamąstymuose racijos esama.

Tvankstas       2020-11-29 15:44

Man labai keisti buvo L. Jakimavičiaus ‘straipsniai’ vienu sakiniu, galvojau, kodėl Tiesos lt gali sau tokią prabangą leisti.
‘Tylintis asilas atrodo protingas.’
Su šiuo straipsniu visiškai save išjuokė Tiesos lt skaitytojų tarpe, na, nebent įsimylėlių tarpe liko geidžiamas, o ‘meilei tūkstantis vardų’.
Taip nieko neišmanyti ir rašyti jaučiantis ‘minčių galiūnu’, visus skaitytojus laikant kvailiais - oi Liudvikai Liudvikėli ...

Tvankstas       2020-11-29 15:34

14:33 - mokslininkai nustatė, kad korona viruso mutacijos yra nykstamos, išvis apsijuokė Danija ir Airija su audinių išnaikinimu, nebent tik tokia laimė, kad sugriautas tūkstančių žmonių verslas ir pragyvenimo šaltinis, nauji pašalpiniai sukurti, netgi temperatūros žmogui nesukels, tai apie kokias vakcinas iš viso tada galima kalbėti ? Suprantu B. Gates atvirumą - kiekviena vakcina turi 10-15 nuošimčių sumažinti žmonių skaičių Žemėje ( yra prišikta internete su šio pasisakymo žodžiais, neprašykite nuorodų, nebent tik lietuviškai tesuprantate).
Varykite trydą, kol subinė nuo žarijų išdegs.

Tvankstas       2020-11-29 15:17

14:33 - ht tps://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/seimo_narys_itaria_kad_virusas_sukurtas_tycia/
Yra daugybė mokslinių tyrimų pnas org, daugybė pasisakymų Nobelio laureatų, kitų įžymių savo srities mokslininkų, nepardavusių sąžinės PLANDEMIJAI, labai daug duomenų galima rasti ir dr. A. Lebionkos bloge, tai mokslininkas, biomedicinos mokslų daktaras, kuriam debilų aferygų fantazijos yra juokingos mokslininko požiūriu.
Ar Jums reikia ? Džiovinsite smegenis kietomis mokslų tiesomis ? Pajėgus būsite suvokti ?

Tvankstai       2020-11-29 14:33

Tai koks prof. A. Kirkučio straipsnio pavadinimas? A!

Tvankstas       2020-11-29 11:30

atsiprašau - prof. A. Kirkučio

Tvankstas       2020-11-29 11:26

Tvankstai - nesunku perskaityti yra prof. A. Kirkičio straipsnį Respublikoje, gal tada būtų galima ir gunčytis, bet ne dabartine paties ‘myliu-nemyliu’ argumentacija.
Dėl mano kalbotyrinio darbo - labai paprasta duoti begales pavyzdžių, tai atliko A. Dolgopolsky, galima duoti begales lentelių, kurių nuobodumas skaitytoją užmigdys, bet kai duodama v. ‘pampti’, ir Pampow prie Žvėryno (Schwerin, Zwerinus), ir užviršuojama Villca Pampa (Šventa Vieta / Virška (Augšta) Pampa), ar Argentinos stepė Pampa. Štai tokių pavyzdžių atrinkimas, jų keleto davimas yra tikrasis darbas, bet ne žinojimu švaistytis per tūkstančius puslapių be išvadų, tuo labiau skaitytoją verčiant nori ar nenori pačiam daryti. Dirbu 20 metų, tai dar 1 ar 3 metai, kaip laikas iki pasirodymo, man nieko nereiškia. Apibendrinančias išvadas dar 2005 metais atlikau, 2010 m. rudeniop su žodžiu ‘akis’ visam pasauliui gavau savo teorijos galutinį patvirtinimą, netrukus sekė dar ‘saulė’, šiuo metu prisdėjo dar krūvelė žodžių, perlipusi dešimtį.
Rašau ne lituanistams butkams/lancoms ar istorikams baranauskams /bumblauskams /petrauskams, kurie išsižada netgi Šventyne upės per Kylio miestą Vokietijoje, bet amžinybei, gal po 100 ar 200 metų bus įvertinta, kaip atsitiko su Kappernikus teorija po 300 metų, gavusiai visuotinį pripažinimą.
Skubėti man nereikia, iš šio darbo niekada jokių pinigų neuždirbsiu, man pačiam reikia įdėti savo pinigus, pradedant nuo pieštuko ar popieriaus lapo.

Dzeikas       2020-11-29 9:13

I sona:
“Ankstesnis daugiametis vengimas imtis savalaikių, bet nepopuliarių veksmų (galimai dėl baimės parodyti savo NEKOMPETENCIJĄ ir…)...”
————————————————————————
O ta nekomepetencija is kur atsirado? Pamenate,kaip is postu, tiek valstybiniame lygmenyje, tiek valstybes valdomu imoniu (versle, paradoxas,  taip pat) imta metyti specialistus, - specialistas toks padaras, kad jis tapdamas savo profesijos specialistu neisvengiamai savigarba isigyja ir niurkomas nesiduoda, tampa nebepatogus nepatogus santykiams ponas-vergas, - ir statyti durnus , bet savus. Taip laisva Lietuva kovojo su sunkiu sovietines okupacijos palikimu: rusai mat neleido idiotu statyti vadovais i svarbias valstybes valdymo grandis.Tik vastybes egzistencija siltnamio salygomis leido ilgai isvengti tautines kadru politikos pasekmiu. Beje , antraja respublika (ko gero ir pirmaja) uzgesino lygiai del tu paciu priezasciu - tautines kadru politikos.
Na valstybe tai ne grudu kromelis. Tik lietuviams nedasunta tas.
https://youtu.be/bh25hUlk96Q

Pastebėjimas iš šono       2020-11-29 3:35

Nieko tas Jakimavičius nenusikalbėjo. Tiesiog ramiai mąstant, žvelgiasi protu nesuvokiama painiava, kur tiek laukimas, tiek bet koks veikimas veda prie dar blogesnės padėties.
Arba kitaip.
Ankstesnis daugiametis vengimas imtis savalaikių, bet nepopuliarių veksmų (galimai dėl baimės parodyti savo NEKOMPETENCIJĄ ir…) atvedė tautą, visuomenę ir valstybę prie situacijos, kai bet koks pasirinkimas - sprendimas yra tik tarp blogo ir dar blogesnio.

Tvankstai       2020-11-29 3:20

Medicina (biologija).
Virusai kaukėje nesiveisia!!!
Virusam daugintis reikia gyvos ląstelės!
Kad kaukė saugotų jos savininką, būtina laikytis tam tikrų reikalavimų (taisyklių)!
Pagrindinė kaukės paskirtis, riboti virusų plitimą į aplinką!
Klaidinga lyginti bet kurias šalis tarpusavyje (Švediją su Lietuva), remiantis vienu kriteriju (kaukės). Žmonių kultūringumas, sąmoningumas, discipliningumas,... irgi yra svarbūs kriterijai, apie kuriuos beveik nė mur-mur.
.
Politika.
Informacija slepiama, arba pateikiama tokiame pavidalę, kad be baimės nelabai daugiau ko bėra!
Sinerginis efektas, kai “supainiota” informacija dar sumaišoma su mums nesuvokiamais globalistų siekiais, pramuša stogą!
Visi sutartinai rėkia apie SOCIALINĘ DISTANCIJĄ, kai reikėtų laikytis FIZINĖS distancijos!
.
Mokslas.
Madingas žodis ‘algoritmas’. Bent pabandyk visą šitą velniavą algoritmuoti… Cheminį šūdą paversti tautiniu kristalu, kaip suprantu dar pačiam nepavyko (kol kas tik projektas…), gal pavyks velniavos algoritmavimas.
.
Mokslas ir mistika.
Tamsioji materija. Tamsiojo energija.
Negi šitos “tamsumos” neįtakoja materijos, žmonių mąstymo, mūsų likimo…

Baudžiava LT       2020-11-29 2:46

Lietuvius iš baudžiavos paleido prieš 150 m.
Bet kaip baudžiavą iš pačių lietuvių išvaryti?

Kas girdėjo Starkeviciutę...       2020-11-29 2:43

Kažkaip keistai ji ES mankurtišką globalizmą pridengė.
Kas kokių minčių turit.

abc.       2020-11-29 1:49

apie Liudviką buvau geresnės nuomonės.net Lukašenka ir šlėktos neįvedė nepaprastos padėties režimo. kas atsitiko čia kad tokia būtų įvesta?

Tvankstas       2020-11-28 23:17

Noriu priminti visiems Liudviko viduriavimamas, kažkodėl net neisteikiant paaiškinti, kaip išvis galimas virusų su lašeliais sulaikymas kaukėje, kai tikrovėje virsta puikiu inkubatoriumi, ką maniau aš, ką atskleidė seimūnas prof. A. Kirkutis (savo srities specialistas koronai) straipsnyje ‘Respublika’ dienraštyje, su šiuo straipsniu įgijau advokatą savo mintims, labai aiškiai sudėstė skleidžiamos panikos ir isterijos dėl koronos priežastis, siekiant pagrindinio tikslo - išnaikinti Žemėje 7 mlrd. žmonių per III pasaulinį virusologinį karą prieš Žmoniją.
Labai gaila, kai Liudvikas per paralyžių koronai nuo panikos ir isterijos nieko nesugeba suprasti, nekalbant apie galimybę mąstyti, savo skurdžia kaukėtos panosės argumentacija meluoja sau ir aplinkiniams.

Povilai       2020-11-28 13:05

Neperdėkit, Liudvikai.
Ne tokie jau tie ministrai reikšmingi (nors norėtų) eilinio žmogelio gyvenime.
Neapsivers pasaulis ir be jų savaitę-dvi-mėnesį...
Ne toks reikšmingas ir karantinas tai coronai. Kol gripo sezonas - virusas plis, ateis pavasaris - nurims savaime. Visokie Verygos tik gali procesą ištęsti laike.

Dzeikas       2020-11-28 10:19

>>valdžios šakai     2020-11-27 18:42
Mane sudomino tamstos spejimai, kas TURETU atsitikti,kad Lietuvoje sociumas imtusi saviorganizacijos.
Siulau alegorija: kaip chemiskai ar fiziskai paveikti ismatu bandini,kad igytu kristaline gardele (molekuliniame lygyje) ir kristalu arba nors metalu?
Siuolaikinis mokslas atsakyma zino teoriskai t.y. sutraukyti ismatu bandinio tarpmolekulinius rysius , sudraskyti pacias molekulias i atomus ir sujungus juos nauju budu ir tvarka padaryti kristala. Teoriskai.
O praktiskai net nera nuovokos is kurio galo ir kokiais irengimais glima butu ta pasiekti. Tai cia chemijoje.
Panasaus masto problema socialiniame lygmenyje su Lietuva.
Kad butu suprantamiau imame palyginima ,kaip reaguoja i force majeure situacija amerikieciai ir lietuviai.
Pastarieji ivykiai parode, kad amerikieciu nacijos sveikoji dalis i anarchija ir valstybes institutu paralyziu atsako SAVIORGANIZACIJA: ima ginkla i rankas, susitaria su kaimynais, patruliuoja ir saugo savo (bendruomenes) nuosavybe. NEDALYVAUJANT valdzios strukturoms, arba dalyvaujant kokiam ju paciu rinktam serifui.
Kas atsitinka Lietuvoje kai istinka valdzios paralyzius? Isivyrauja kriminalines gaujos.Kaip kokiam Somalyje.
Tai , zmogau, kaip paversti lietuvi amerikieciu atsakymas bus rastas kai bus zinoma kaip sh., rektifikacijos ar kokiu kitu budu, bus galima paversti kristalu. Nes tai tokio paties sudetingumo uzdavinys.
Taciau niekas nepavers vergo laisvu zmogumi, jeigu vergas pats nenores tokiu tapti. Vergas is prigimties nori buti ne laisvu zmogumi, jis nori buti ponu kitiems vergams.

putinas sako grybauskaitei: "bolšoje spasibo"       2020-11-28 10:04

pedofilai ir kgbistai bei rusai su žydais grybauskaitės dėka gavo absoliučią valdžią.
ypač pasireiškė Lietuvos gamtos niokojime: miškų iškirtime.
Nekalbant, kad visoje valdžios struktūrose bei pelningiausias šakas: uostą, energetiką, transportą ir net kraujo perpylimą valdo kgb-rusai-žydai.
———
putinas sako grybauskaitei: “bolšoje spasibo” !!!
VOT !!!

Prašalietis       2020-11-28 9:33

Liudvikas Jakimavičius rašo-“Padėtis valstybėje neordinarinė”.... Kaip daugumas Lietuvoje gyvenančių eilinių žmonių gyvena nuo Gorbačiovinės perestroijkos pabaigos, “šauniaisiais” 1990-2000"laisvėjimo ir demokratizavimosi"laikais, stojimo į NATO ir eurosojūzą, “suklestėjimo” eurosojūzo sudėtyje metais, galima tik konstatuoti, kad “tautinė ir patriotinė” padėtis pseudovalstybiniame lietuviškame darinyje visuomet buvo “neordinarinė”. Su džiaugsmu galima konstatuoti, kad “neordinarinę padėtį” sėkmingai valdo 75 metams užsislapstinusi KGB sąjūdinė susivienijusi su KGB užverbuotais politiniai tremtiniais ir kaliniais ir profesionalių komunistų “politinės” chebros nepriklausomai nuo to, kas būna “išrinkta” į vadovaujančius “valstybinį laivą” vairuojančių įgulų postus Seime ir prezidentūroje. Kokie “valdymo profesionalai” atėjo “pavadovauti” šiandieniniame Seime, “pavydi” ne tik buvusios, bet ir ateinančios kartos. “Tautos anūkas” G.Lansbergis, kaip būsimas užsienio reikalų ministras, su būsima teisingumo ministre gali “lengvai sutvarkyti” bet kokias, šimtą kartų didesnes “neordinarines situacijas”, o kur dar Šimonytės su Armonaite ir Čmilyte- Nilsen “neeilinis fenomenas” , Prezidentas Nausėdos “vadovavimo kompetencijos” paremtos “europietiškomis šypsenomis’ ir, kai reikia, “putiniškai rūsčiu veidu”, o ir Grybauskaitė yra pasiruošusi ką tik reikia “padėti patvarkyti”. Visi atsimena, kaip Grybauskaitė “nesunkiai tvarkė ateinančią mūsų užgrobti” Rusiją su visu Kremliumi ir Putinu. Ji visai nesunkiai “atgrąsino, gąsdino ir laikė už trumpo pavadėlio” Putiną su visu Kremliumi per visus savo prezidentavimo metus…., o ir tautos tatos ir patriarcho V.Lansbergio viską matanti “tautiškai-patriotinė” akis dar visai neužsimerkė ir pajėgia kartas nuo karto žvilgtelti horizontaliai. Tad Liudvikas Jakimavičius visai"nepatriotiškai ir panikieriškai"savo tokiais parašinėjimai bando skleisti paniką  ir abejones “gebėjimais valdyti neordinares situacijas” dar neišsivaikščiojusių tautiečių tarpe 30 metų tvirtai pseudovalstybinį laivą vairuojančių, “tautinių, patriotinių, politinių” įgulų tikrais, matomais ir nematomais,“patriotinės konspiracijos” tikslais nuo eilinių neišsivaikščiojusių runkelių masių užsislapstinusiais 75 metams, vadais ir vadovais…

stasys       2020-11-28 8:02

Liudvikui .. demokratija tik vaistas kurio reikia suvaldyti tai betvarkei mūsų valstybės . Daugiau tikėjimo ir vilties Tamstai ir nepamiršti kas gelbėja šalį
užslinkus sunkioms minutėms .Pasivažinėjimas covid-kalneliais negali tapti priežastimi suklupti ir pačiai valstybei .
- po truputi valdžioje smelkiasi supratimas , jog ne pinigais tokios problemos sprendžiamos .Pamoka R.Karbauskiui .

Al.       2020-11-28 0:18

Turi progą parodyti, kad jis laisvas. Bet kažkodėl abejoju, kad ja pasinaudos. Greičiau virš savo rūmo iškels, kaip žadėjo, vaivorykštę. O chunveibinai, manau, buvo išrinkti panašiais būdais, kaip Baidenas. Pasinaudojant kovidu. Bet pavojus ne kovide, o jų  programoj.

pūkuotukas       2020-11-27 19:03

“bet jis labai gražus ir pūkuotas.”
Na tai kam svaigti, kad Dekoratyvinis imtųsi veiksmo?
O jeigu ir imtųsi - kodėl jis turėtų imtis teisingų veiksmų, t.y. piliečių naudai, jeigu jis tik bankų statytinis?
Vietoje to, kad metų metais vis kažko tuįčiai tikėtis, yra tik du adekvatūs realybei būdai tokioje situacijoje -  arba eiti ir duoti valdžiai į snukį, t.y. vietoj laukimo patiems daryti, arba atsikratyti iliuzijų ir pasakyti sau, jog reikalas galutinai sušiktas ir čia daugiau nieko gero nebebus,  tikėtis nieko nebeverta ir tiesiog užsiimti asmeniniais reikalais.
Kad piliečiai susivienys to tikėtis utopiška, tad gal geriau nupiešti kryželį ant Lietuvos ir sąžiningai pripainti, kad projektas “Lietuvos valstybė” tiesiog gėdingai žlugo.

Zaparožkė       2020-11-27 18:56

Jei visuomenė nupezusi, yra dar toks dalykas kaip prievartos elementas. Demokratija yra visai pamanoma tvarka protingoms visuomenėms, bet ne avinų bandai.Ar piemuo, zyliojančiai karvei, užkirtęs per pasturgalį botagu yra fašistas? Nieko panašaus. Jis yra geras piemuo.

valdžios šakai       2020-11-27 18:42

Tai pats sau prieštaraujate. Mūsų visuomenė jokių galių neturi ką nors spręsti, nes yra visiškas kisielius. BY , kaip matome visuomenė tas galias mėgina atsiimti. Neįsivaizduoju, kad tokie procesai galėtų prasidėti Lietuvoje, todėl kalbėkim, apie tai, ką turim. Vyriausybės nėra, Seimas - visiškos pamuilės, tai kas belieka? Prezidentas, kuris jei turėtų valios, tų galių dabartinėje situacijoje galėtų pasiimti tiek, kad neapžiotų, bet jis labai gražus ir pūkuotas.

valdžia viską gali       2020-11-27 18:41

valdžioje stalinistai, komunistai, kgbistai ir kiti niekšai.
kaip techniškai jie badu 6 mln. numarino:
http://partizanai.org/juodoji-komunizmo-knyga/6655-8-didysis-badas
ar sušaudė kokį milijoną:
http://partizanai.org/juodoji-komunizmo-knyga/6659-10-didysis-teroras-1936-1938
——-
darė viską ‘piemenys’ anot jūsų.
(pvz. lieps priverstiniu būdu vakcinuotis, nuo kurios garantuotai iki 2030 m. kojas pakratys)

Loudvikui        2020-11-27 18:15

Gerbiamasis, koks maras? Nesugasdinkite ir kitu negasdinkite. Naujieji piemenys valdzioje del pandemijos nieko jau ypatingai blogo nesigebes padaryti. Pavasari buvo baisiau, dabar jokio didelio pavojaus nera. Apie virusa jau zinoma daug daugiau, tuoj bus vakcina ir efektyvus vaistai. Isgyvensime net ir su sitais valdanciaisiais

valdžios šaka       2020-11-27 17:56

“kokia valdžios šaka dabar turi galios svertus tvarkytis?”
Yra tokia.
Tiesa, pas mus tai tik teoriškai egzistuoja, pagal popierinę konstituciją - tai visuomenė.
Visuomenė, piliečiai valstybėje turėtų būti Suverenas prisiimantis atsakomybę ir privalėtų pastatyti visus valdžiažmogius į vietą.
Bet - kadangi Lietuvos visuomenė yra sudaryta ne iš piliečių , nėra bendruomene, o vien atomizuotų avinų banda, todėl tokia kvazi-visuomenė nesiima savo priedermės - išmėžti Augijaus arklides.
Tokioje padėtyje, kai visuomenė buka, inertiškai abuoji ir sovietiškai nachaliavščiška, be abejo daugiausia pagundųyra apie gerą carą su stipria ir teisinga tvarka.
Tipiškos postsovietinių lūzerių svajos iš ciklo “lydekai paliepus”.
Kaip pasiklota, taip bus ir išmiegota.
Niekas, ponai jūsų šikinyke šūdų už jus nemėš.
Teks kęsti smarvę iki pat brisiaus galo.
Ir tai yra teisinga.
Už durnumą ir tingumą irgi reikia susimokėti.

Liudvikas       2020-11-27 17:23

Pažiūrėsim, kai dugną dėsim. Ginčijatės bet nieko nesiūlote, išskyrus jau nusibodusį maištą prieš kaukes. Kaukės - tik smulki detalė. Problema yra situacijos valdymas tarpuvaldyje, kai Šimonytės brukamas piemenų komplektas priskaldys tiek malkų, kad mažai nepasirodys. Senoji Vyriausybė irgi nebeturi ūpo kažką daryti tarpuvaldžiu, nes viskas, ką bedarysi, bus blogai. Tai pasakykit man išminčiai, kokia valdžios šaka dabar turi galios svertus tvarkytis? Prezidentūra, bet ji tokia išskydus, kad ta galia nepasinaudoja. Mano nemėgstama Grybauskaitė treptelėtų kojele “ravniais smirno” ir jos ciuciai susitvarkytų vienas du su visokio plauko pezėtojais apie demokratiją maro metu.

kas cia?       2020-11-27 16:44

prezidento ivesta nepaprastoji padetis, kuria uztikrins dabartiniai valdantieji su senaisiais ministrais ir Skvernelio milicija (ar policija, kaip pavadinsi, taip nepavadinsi) it kitos strukturos? na jau ne, nereikia. geriau tegu jau naujieji valdantieji demonstruoja savo kompetencijas, gal bent kitu rinkimu rezultatams itaka tures. Nauseda gales bent jau keleta ministru kandidaturu nepatvirtinti, kad mums butu smagiau, ir dauguma patvirtinti, kad valdantieji nesupyktu:)

Žmogau, apsidairyk!        2020-11-27 15:28

Toks Luka Tavo sumanymą Baltarusijoje jau įgyvendino. Senokai, 1994 metais…
Ir ką, Corona suvaldyta? Berods, atvirkščiai - ignoruojama!

s.m.       2020-11-27 15:04

a pablūdai, Liudvikai?
Aukštas-gražus gi ne Smetona… Šaukiesi satanoidų tiesioginio valdymo per tą žmogelį?...

Tvankstas       2020-11-27 14:34

tvankstam - tarp kitko, korona virusą parnešė žmona iš darbo, amžinai dėvėdama kaukę, persirgau, man tai labai lengva liga, sloga nesulyginamai baisesnė. Taip dar kartą buvau įtikintas, kaip ir Černobylyje - kaukė yra visiškas niekalas, absoliutus NULIS.

Tvankstas       2020-11-27 14:30

tvankstam - dėl mano minėtų priežasčių Švedijoje yra atsisakyta kaukių, palikta savanoriškam reikalui, ir rezultatai netgi geresni, negu Lietuvoje su Verygos antsnukių KZ.
Supratau, kad anstsnukis būtinas iš principo kaip virusų perykla ir augykla, bent suagaudys ir priaugins reikiamą kiekį.
Yra daugybė mokslinių tyrimų įvairiose pasaulio šalyse, Nobelio laureatų, kitų įžymių mokslininkų, labai aiškios chirurginės kaukės techninės charakteristikos, kažkodėl Verygos laikais leidžiama tik Vilniaus ir Kauno daktarėlių patogioms nuomonėms kas valandą kartojamoms MIP išsibujoti, visiškai užgniaužiant Švedijos patirtį daugybę mėnesių, ir tai, kaip keistuolių nesusipratėlių - nepkaluso net PSO ir Geitsui.

murphy       2020-11-27 13:55

atidėti iki “geresnių laikų” niekaip nepavyks nes ateinantys laikai bus tik dar blogesni ir blogesni.
nes kuo toliau, tuo žmonės kvailesni ir kvailesni.
visuomenės bukumui ribų nėra, tad ir blogumui taip pat.
tikėtis kad banko nuosėda darys kažką jums naudingo yra iš tos pačios operos

tvankstam       2020-11-27 13:39

virusas pats niekur nekeliauja . “Juda” tik prisikabinęs prie iškvepiamo oro lašelių ,kurie ir yra stabdomi kauke. O jei ten kažkiek papuola užsidėjus ją laisviau , tai užkrėtimo laipsnis tikėtina yra žymiai mažesnis ,persergama žymiai lengviau (kai kada net vadinama “besimtomine” forma) ,o antikūniai, imunitetas vis tiek susiformuoja. Taigi,ir arkliui turi būt aišku ,kad tiki/netiki ,bet kalbėt “prieš” kaukių nešiojimą  (net gripo viruso atžvilgiu) yra kenkimas ,nelogiškas tarp kitko.

Tvankstas       2020-11-27 13:26

Apverkiantiems Verygą - chirurginės (ir kitokios) kaukės skylutės dydis yra 5 mikronai, o viruso dydis yra 0,02 - 0,1 mikrono, tai reiškia, kad skylutės yra 50 - 250 kartų didesnės už virusą.
Paimkime savo rankas ir ištieskite puslankiu, prištams susiliečiant - matote beveik 0,5 m angą ? Tai skylutė chirurginėje kaukėje. Paimkite vieną ranka ir nykščiu baksnokite į skylę - kokia tikimybė nykščiui (virusui) užkliūti ?
Tai kas yra protiškai Veryga, jei nesuvokia objektyvių skaičių ? Debilas su 1 ar 2 klasių išssilavinimu ?
Ir šitas kvailys Veryga suvarė Lietuvą į antsnukių KZ ? Tai darė tik už gerus piningus - apgaudinėjo Lietuvos žmones ir tyčiojosi iš jų - už tai gresia teisminė atsakomybė.

Kis       2020-11-27 12:57

niekam neuzdrausta tureti savo nuomone.Tai ne ta situacija,kad sias problemas sppresti tokiais budais.Yra isrinkta dauguma,yra zmones ir tai Lietuvos zmoniu pasirinkimas,lai jie ir parodo ka dirba.Prezidentui tikrai nuostabi ne tik Kaledine dovana,bet ir ateitis laukia visu musu linksma pagal nuopelnus,tai bus pamoka,o gal ji ir bus paskutine.Nes jeigu covidas ne atsitrauks(nors vilciu yra,juk ne uz kalnu galima ir pameginti gintis mediciniskai)tai bus gedulingos misios.Sis burys jaunuoliu atejo pasiserti,juk pinigai jau byra,nors pagal Starkeviciute niekam tai nerupi,o gal ir nesupran5ta,lkad reikia apie save rupintis,nes Putinas,nors ir palieges,bet giltines pagalbos ranka tiesiai,(skaityk apetita Pabaltijos valstybems nesumazejo,galima spresti apie musu gauja,kuri paremiama Delfio ,15 min ir nacionalines tv pagalba.Hibridinis neatslugsta.Tie pokyciai galimai pasiruosimas sutikti okupantus su geolemis,nes KGB buketas visas idarbintas.Tegyvuoja ,vistos koja!

Ayn Rand - Tvankstui       2020-11-27 12:54

Taip, išties - ir pats to nesuprasdamas, veikia kaip naudintas idiotas. Autorius jau nuo metų pradžios yra įsibauginęs dėl viruso, ir todėl neadekvačiai vertina aplinką. Kaip jau rašiau, jam dangus griūva, nes televizoriai taip sako ir rodo. Įdomu, kiek užtruks, kol suvoks, kad taip nėra? Spėju, gali ir niekada nesuvokt, nes netrukus vakcina stebuklingai nugalės virusą, ir visi toliau ramiai gyvens… Iki naujo “viruso”.

tiek       2020-11-27 12:26

pasiūlyta labai logiška išeitis. Senai sakiau ,kad ,bent jau gerb. Verygos, jokiu būdu negalima judint ,negalima jam trukdyti dirbti tokiu atsakingu periodu - gi visi mato ,kad tai - vienas geriausių sveikatos apsaugos ministrų Lietuvoje ,kuris iš peties dorojasi su kritinę padėtį pasiekusia epidemija. Politikavimas ,bent jau jo atžvilgiu , šioje situacijoje labai kenkia visai Lietuvai.

Partijos naris nuo 1971m.       2020-11-27 11:58

Visi mes zinom kad geri laikai buvo ankceu. Prie RUSSO. O avtoras siulo palaukti geresniu laiku, taigi laika sugrazinti adgal.
Tokiu daliku net ir RUSSU mokslininkai dar ne is rado.
Mes letuvei durnialei supraskim pagaleu kad atejo galas musu letveliai.

 

Tvankstas       2020-11-27 10:27

Kalba L. Jakimavičius lyg iš Open Society gavęs teisingas instrukcijas.

pats laikas niekšybėms       2020-11-27 10:22

geresnio laiko niekšybėms kaži ar bus.
reikia kuo greičiau paleisti niekšybių mechanizmą (vyriausybę) veikti pilnomis apsukomis - kad pagal kubiliaus planą lietuvių iki 2030m. nebeliktų.

stasys       2020-11-27 10:09

Valdantieji turės  2020-11-27 10:01 ..tikrai taip .G.Nausėda ne Trump ir čia jau pliusas žiuūrint į Amerika .

Valdantieji turės       2020-11-27 10:01

ieškoti kompromiso tarp savo siūlymų ir Prezidento siūlymų.Taip daroma dora politika.Visi esam žmonės ir sutarimas svarbiau už idealiausias idėjas.

stasys        2020-11-27 9:04

Ir prajuokino Liudviko mintis ir papiktino .Rimtas vyras masto kaip Lukašenka, gal iš vakaro ko nors neatsargiai ‘siurbtelėjo’ o ryte ėmė rankos drebėti ? Bet ne str. Publikuotas vidurnaktį ir jei Jis ne koks ‘jutas-prostitutas’ siūlantis reanimuoti garliavine prostitucija turėtu žmoniškai pasverti savo įdėja ir paklausti o ka apie tai rašo istatymas, konstitucija ? Nieko . Apie joki išskirtinį atveja susidariusį valstybėje , tik tie atvejai ‘kai rusai puola’ .Liudvikas rašo ‘profesionalai dabar prie valstybės vairo’ .žiūriu i to teisingumo ministrą pavaduojantį E.Jankevičiu man atrodo jog tas profesionalas net juridinio išsilavinimo neturi .Gal pas mus nepartinis ir reiškia profesionalą, tik tai nereiškia jog jis visu galu meistras .Ne ne Liudvikai ,čia netinka tas posakis ‘kaip pavadinsi taip nepagadinsi’. Aš didelius lukesčius dedu į ta vyriausybe , ji gali tapti ta tikra kurios taip bijo ‘politinės šaknelės’.

Ayn Rand       2020-11-27 8:46

Autoriui laikas lipt iš savo balkono su jau apšąlusiais pomidorais į daugiabučio rūsį ir nebesirodyti nei viešai, nei balkone privačiai - ten galima ir ypatingą padėtį sau paskelbti, maitintis žaliomis bulvėmis etc. Dangus, griūnantis autoriaus vaizduotėje jau nuo ankstyvo pavasario, rūsyje jo neužgrius. Gi aš tuo laiku galėsiu ramiai toliau gyventi savo gyvenimą ir pats spręsti be ypatingų padėčių valdiškų savo asmenines ypatingas padėtis (kai tik tokios susiklostys).

jutas       2020-11-27 2:53

Jei kas galėrtų kelti abejonę Prezidentui, tai mūsų teisėsauga. Ar panienka Evelina imsis Garliavos bylų ištiesinimo ar W raidės įvedimo?. Tokam Kubiliui lyg ir patinka ji, bet jis į savo partiją  jau priėmęs absurdo spektaklių artistus. Reikalas darosi miglotas.

... iki geresnių laikų       2020-11-27 1:12

Kas manote, kad dar savo gyvenime sulauksite pagerėjimo?  smile
Lietuva, ES, Europa ir pasaulis nyra į sutemas.
Geresni laikai nukeliami į neapibrėžtą ateitį.
Kas manote kitaip, prasivalykite akis…
Kas norite ginčytis - gydikitės.


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.