Demokratija ir valdymas

Liudvikas Jakimavičius. Prezidentės sakinys

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 1 d. 14:22

32     

    

Liudvikas Jakimavičius. Prezidentės sakinys

Po Seimo rinkimų antrojo turo mūsų politinis isteblišmentas buvo tiesiog išblokštas iš saugios zonos ir iki šiol blaškosi ir niršta, kad politinė tikrovė iškrėtė baisią kiaulystę – Lietuva nubalsavo ne už tuos, kurių „elitu“ apsiskelbę laukė su šampanu.

Smūgis buvo gautas netikėtas ir tiesiai į nosį. Po tokio sunku atgauti kvapą ir nuovoką. Pralošusios partijos ideologus ir „elito“ aptarnautojus pulti į dar didesnį nirtulį paskatino Prezidentės „išdavikiška“, ilga tyla ir atsitraukimas nuo bendrai kurto saugaus konservatorių-valstiečių-liberalų triumvirato scenarijaus, kuriam vadovauti buvo parengta G. Landsbergio karikatūrinė personalija.

Planas A žlugo, o Prezidentūros ir jos satelitų konservatorių stalčiuose plano B parengta nebuvo.

Pauzė po pralaimėjimo buvo per ilga, o Prezidentė, užuot stojusi tvirtinti „elito“ lūzerių frontą, ėmė koketuoti su naujai suformuota valdžia. Kitaip kaip išdavyste tokio manevro nepavadinsi, bet apie tai geriau garsiai nekalbėti dėl visiems suprantamų priežasčių.

Ilgokai teko laukti Prezidentės žodžio, kaip ji mūsų porinkiminį peizažą mato. Ir pagaliau tas sakinys nuskambėjo. Nežinau, kiek tiksliai jį perpasakojo Delfi žurnalistai, bet sakinys skamba taip: „Pasak šalies vadovės, galimas nusivylimas naujuoju Seimu ir Vyriausybe kelia nerimą, matant tendencijas Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.“

Pamėginkime išlukštenti šio sakinio prasmes ir pagrindinę mintį, ką juo norima pasakyti.

Sakinio prasminis centras nukeltas į pabaigą, kur mėginama įteigti mintį, kad Brexitas ir Trampo išrinkimas JAV Prezidentūrai kelia nerimą. Prezidentūra niekaip negali pripažinti objektyviai besiritančio proceso – revoliucijos prieš politinį isteblišmentą ir neoliberalų diegiamą kosmopolitizmą, genderizmą ir globalizaciją – „vertybių“, kurias uoliau už kitus Europos Sąjungos šalių prezidentus gina mūsiškė Dalia Grybauskaitė.

Prezidentė sakinio pirmojoje dalyje atlieka politinę manipuliaciją, Lietuvos politinį procesą mėgindama izoliuoti nuo bendrųjų euroatlantinių procesų, besiritančios antisisteminės „revoliucijos“, kaip aš ją pavadinau. Kitaip ir paprastais žodžiais tariant, ji naujai išrinktai valdžiai sako: „Viskas tvarkoj – rūmai jus toleruos, mes jums duosime vietos ir galių politinėje sistemoje su sąlyga, kad adaptuositės ir atsiribosit nuo rinkėjų, kurie jumyse matė antisisteminę alternatyvą“.

Vienu metu šiuo sakiniu Prezidentė naująją valdžią ir gundo tapti sistemos dalimi, ir perspėja atsiriboti nuo tendencijų, kurios kelia nerimą eurobiurokratijai.

Bet juk būtent ant to arkliuko Valstiečiai ir įjojo į Seimo daržinę. Dabar nuvarytą arkliuką Prezidentė lyg ir siūlo nušauti, nes pametėja gana aiškią užuominą – išsižadėkit savo tapatybės, savo tautinių ambicijų, savo rinkėjų, ir bus čiki briki.

Žodžiu, jei nelįsit į didžiąją elitų politiką, mes netrukdysim jums ūkvedžiauti. Toks tad moralas beveik be išlygų.

O problema išlieka, nes tartis iš tikro reikėtų ne su Skverneliu ar Karbauskiu, o su tikruoju suverenu – rinkėjais, kurie iš tikro gali naująja valdžia nusivilti, jei ji pasiduos tokiems rūmų gundymams.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2017-01-1 23:56

... jei iš tuščio į kiaura pilstymas yra dėsnis ..tai tik Dočio .smile

Arvydui       2017-01-1 23:05

vadinas, nematyt mums nei džiaugsmo, nei naujų jėgų, pagal Dočio dėsnį.

Arvydas       2017-01-1 22:50

Tai kad nieko ir nelinkėjo. Išskyrus: “Visiems linkiu atrasti savyje daug naujų jėgų ir gyvenimo džiaugsmo” smile
Kitkas buvo konstatavimas.

stasys       2017-01-1 22:14
Dočiui       2017-01-1 21:59

Neatsimenu, ką palinkėjo tautai Prezidentė. Neduok Die, ką nors svarbaus.

Laukia tokie iššūkiai,kad       2017-01-1 21:51

atsilaikyti gali padėti tik kieti vertybiniai,krikščioniški,kad būtų aiškiau,įsitikinimai.Nieko prieš pagonybę,bet ji gali būti per silpna atrama.Pasiruošę padėti.

Jo,       2017-01-1 21:28

kolchozo pirminyko sūnelis milijardierius, kaip rašo Vokietijos žiniasklaida, tad kas Jums dar neaišku, ką? Kodėl ne zootechniko sūnelis? Kas tą milijardą sunešė, kokie aitvarai? Vokietijos žiniasklaida žino daugiau nei kolchoznikai ir kolchozų plėtros specialistės ES parlamente.

Dočys       2017-01-1 21:15

Palinkėjimai veikia atvirkščiai proporcingai: kuo daugiau kartų iš vakaro tau linkėjo į sveikatą, tuo prastesnė sveikata.

nu.       2017-01-1 20:25

dzeikai, pikasai, stasy,tarabilda ,yelow sub, ir kiti psiaudo paimkit dekretines.be jūsų tiesos ir ekspertai bus šviesiau. Su Naujais !

$+$       2017-01-1 20:02

Na taip, p. Karbauskas spalio revoliucijos 100 metinių proga išves darbininkus ir valstiečius į gatvę. Londone, Airijoje, Ispanijoje. Gal dar Norvegijoje.
Lietuvoje?! Nesiimčiau burti iš kavos tirščių. Na, nebent specializuotą parduotuvę statytų prie kiekvienos kaimo trobos, kur likęs nors vienas bambalinis.

vai me>Pikc       2017-01-1 19:16

Tikriausiai sutiksite su manimi, kad tauta balsavo uz valstiecius todėl, kad neprileisti prie valdzios ,vagių ir pedofilų bendrininkų.Taigi, pasikviesdamas, tas padugnes, į koaliciją,pons Karbauskis ,spjovė tautai į veidą. Galėjo laisvai susitarti su “liliputais”.Po to, turint daugumą seime, inicijuoti tyrimą, dėl rinkimų klastojimo,tose apygardose, kur laimėjo liberalai ir” broileris”.Manau, uztektų ,banalaus patikrinimo, melo detektoriumi, komisijos pirmininkų. Sutvirtinęs savo pozicijas,paskebciau referendumą, dėl pripazinimo trijų partijų, kurios nuvaldė šalį, nusikaltėlių gaujomis, eilę metų klastojus rinkimus ir grobusius Europines lėšas.Esu garantuotas, kad pilieciai, su didziuliu malonumu,nušluos, tuos niekšus, nuo zemės paviršiaus.Toks referendumas , būtų geras skydas ,kilus “fors mazorinėmis” Briuselyno pretenzijom Lietuvai.Deja, pons Karbauskis, ne “vai me”.Todėl susiverzkite dirzus ir sukąskite dantis tautieciai, nes šviesa, tunelio gale, kurią matote, tai atvaziuojancio traukinio prozektorius.

Valstiečių       2017-01-1 18:06

karavanui vienas palinkėjimas Naujaisiais: kiek šunys belotų - eikit.

Pikc       2017-01-1 17:22

-> “vai me”
“Partija propaguojanti tradicines vertybes, eina į koaliciją, su pede—-tų, lesbiecių, pedofilų ir kitų iškrypėlių, globėjų partija.”
Taip, čia įdomi situacija. Iš vienos pusės, “valstiečiai” neturėjo variantų - arba eiti į koalicija su šitais Tamstos taikliai apibūdintais LKP-LDDP-LSDP veikėjais, arba su tokiais pačiais iškrypėlių globėjais - liberastų ir libkonų tandemu. Ir vienu, ir kitu atveju neišvengiamas bent dalinis “koalicijos partnerių” reikalavimų (įskaitant ministrų postus) tenkinimas, nes anie puikiai supranta savo reikšmingumą ir tuo naudojasi. Iš kitos pusės, patys “valstiečiai” yra gana eklektiškas darinys - užtenka palyginti už normalių žmonių vertybes pasisakantį Karbauskį su iškrypėliškos ideologijos adepte Šakaliene.

Tarabilda       2017-01-1 17:05

Mes nežinome, koks scenarijus šiam pavasariui rengiamas Briuselyje. Visai galimas dalykas, kad “džentelmenų klubas”, matydamas sprūstančią iš nagų situacijos kontrolę, pamėgins procesui užbėgti už akių ir staigiai pasiūlyti visoms ES narėms pravesti referendumus dėl tolesnės narystės sąlygų ar naujos sutarties. O klausimą formuluos būtent jie, ir jis gali būti taip suformuluotas, kad atsakymas į jį bus tik vienas ir išprievartautas. Pvz., arba grąžinate ką gavote per ES fondus ir plėtros programas ir - laisvi kaip Kuba, arba tęsiame giluminę integraciją. Klausimo apie konfederaciją tikrai nebus.
Va tada ir neatmesčiau galimybės, kad partinė sistema (ir ne tik Lietuvoje) transformuosis į naują struktūrą - blokus, kur vienas būtų už unitarinę ES valstybė, kitas už suverenių valstybių konfederaciją. Tokioje prieštaroje Prezidenė turėtų ką veikti. Jos niša ten ir yra.

Oberpedofilo šunynas       2017-01-1 16:57

Oberpedofilas džiaugiasi:
- geri mano šuniukai,
- gauna gerai paėsti ir pasipešti smile

Doreliui       2017-01-1 16:26

Būrimai iš kavos tirščių. Valstiečiai savo rankose turi visai neblogą kozirį - impičmento galimybei nesunkiai surenkamą balsų daugumą. Todėl ir ponia žaidžia kol kas atsargų žaidimą. Ji supranta, kad konservai - mušta korta iki jai svarbios rinkimų datos, todėl nereikėtų nustebti, jei pačios ponios noru jie išvis bus patraukti iš politinio lauko. Juk niekas ir dabar netiki ponios meile Kubiliui.  Ji greičiau ištrauks iš tos perrūgusios konservų tešlos raziną Šimonytę ir priglaus ją po savo sarafanu, o konservams leis patiems utilizuotis.
Su jais nebėr kas veikti, o va su Karbauskiu ko gero laukia rimtos grumtynės. Tasai strategiškai todėl ir atsistojo į saugią vietą. Beveik vienu smūgiu nepasiekiamas ir nenukalamas.
Klausimas, kaip kas skaičiuoja. Ir gali būti kad susiklosčius aplinkybėms, kautynės bus neišvengiamos. Ir pranašumą turės Karbauskis, nes jis turi dar vieną kozirį - gatvę.

$+$       2017-01-1 15:53

Kas čia tokio neaiškaus ir paslaptingo?! Po metų pusantrų bus pareikštas nepasitikėjimas Vyriausybe, po to, paleistas Seimas ir įvestas prezidentinis valdymas. Trečia kadencija be Konstitucijos keitimo. Kažkas turi atlikti pagalbinės (vienkartinės) medžiagos vaidmenį. Bus paskirta nepartinė-vaivorykštinė vyriausybė iš tikrų “profesionalų”. Kas taps premjeru klausimų nekyla. Kai anūkas subręs politiškai, bus surengti baltarusiško tipo prezidento rinkimai. Tauta išsiilgusi naujo mesijaus skuos prie balsadėžių.

Dzeikas       2017-01-1 15:51

—>14:35
Ne faktas ,kad pakabintas patikimai -1.
“Pakabinimas”, net jeigu geras, veikia STABILIOJ busenoje-2.
O nestabilioj busenoje tai kas sian kablys, po 5 minuciu niekam neidomus mirazas.
Dar karta kartoju: jeigu jovalo lovyj truksta, tai pakabinimas reiskia, kad net ir sukirtus rankom patogiu momentu, kai susilpnes ar bus prarasta “lochu” parama, pakabinimas bus neisvengiamai istrauktas.Tai ne pagal “poniatijas” taciau kaip parode “gulagu” praktika visos “poniatijos” tampa mirazu badmeciu.Todel Latifundijus budamas toliaregis zaidejas(o jus galvojate kitu budu butu milijarda sukombinaves?) vargu bau pasitenkins zvirbliu cia ir dabar (kuris netolimoj perspektyvoj visvien bus atimtas), o bandys gaudyti briedi miske.
O tai reiskia bandyma (rizika, bet kitos iseitys akligatvis) atsiremti i “lochus”, keist taisykles.

VaidasVDS       2017-01-1 15:47

Realiai įvertinti naująją valdžią bus galima, jei iki tol ji visiškai nesusikompromituos, praėjus keliems mėnesiams po būsimų prezidento rinkimų, kažkur 2019 rudenį.
Dabar spręsti, kas čia išmintinga, kas ne, kas čia pakabintas, o kas čia kalaboruoja, yra gerokai per anksti.
Nors, kai kurie labai “įžvalgūs”, o gal tiesiog daugiau žinantys, iš anksto gali daug ką atspėti…
Galima eiti su velniu obuoliauti, o kartais galima parodyti, kad einama su velniu obuoliauti, bet iš tiesų eiti dėl kitokių tikslų.
Jėzus irgi mokė: “būkite išmintingi kaip gyvatės, bet taikūs kaip balandžiai”.
Būtų labai gerai kažkokiu stebuklingu būdu pakeisti teisėsaugą. Bet tai yra šiai dienai neįmanoma. Iš pradžių reikia keisti kultūrą, kartu su ja tobulinti dvasingumą, ir tik tuomet bus galima pasiekti labai gerų rezultatų teisėsaugoje. Nelabai įmanoma tą padaryti netolimoje ateityje, nes teisėsauga yra smarkiai atsilikusi nuo padorios kultūros (žiūrėti į tiesą be jokio šališkumo), o nuo dvasingumo atsilikusi per kokį amžių. O dar jei kas nors pastebėtų, kad mūsų dvasingumas yra vos ne akmens amžiaus lygio (pasaulis dar niekada negyveno pagal tikrus Jėzaus mokymus), tai problema būtų dar sunkiau išsprendžiama…

vai me>Tarabildai       2017-01-1 15:37

Man nereikės, susikurti sau virtualios realybės.Ji jau sukurta ir visai neblogai veikia.Tereikia, tik prisijugti prie jūsų.Galėtume laigyti kartu po matricą, kaip kokie jauni asiliukai, po pievelę.Tai būtų šaunu, ar ne? Vienintelė bėda, neturiu rozinių akinių,arba nors, blogiausiu atveju,akidangčių.

"Latifundijaus ir Policajaus samburis"        2017-01-1 14:35

Tas latifundijus, manyčiau, jau seniai pakabintas. Be “pakabinimų” juk milijardo nesusikrausi?

Dzeikas       2017-01-1 13:48

Reikia tureti daug isminties ne kad valdyti, taciau bunant aukstojoje politikoje (nors tas atsitinka ir valdant darbininku medkirciu brigada) atpazinti raudona linija uz kurios eina ne kompromisas, o bendradarbiavimas su blogiu.
Zinodami prezidentes praeiti ir bandyma ja nuslepti jus paduotumnete jai ranka?
Nepaduotumete! Todel jusu per patrankos suvi prie jos neleidzia, knysate mesla kokiose viesojo gyvenimo Papilviskese. Esate superkvalifikuotas ir jusu i tokias papilviskes neikis? Superkvalifikuotu Lietuvoje nelaikoma, technologijos cia isejo kartu su rusisku karinio pramoninio komplekso objektais(arba su rusais, arba per vamzdi, nes svogerineje ekonomikoje jos neisgyvena). Jus sukinejates “ekscelencijos” aplinkoje? Tada jus jau ne viena karta turejote perzengti ta raudona linija, kitaip patektumete i juodaji sarasa ir galiausiai i minetus papilvius dar pries ne siuos, o 2012m rinkimus.
Todel teoriskai jeigu Latifundijaus ir Policajaus samburis nebus pakabintas prezidenturos ir Co - busiu maloniai nustebes tarsi 8 pasaulio stebukla isvydes.
  Apskritai greiciausiai ju opozicija yra reiskinio “lovio visiems nebeuztenka” pasekme.Jie prasibrove prie mineto lovio, jiems pagal “poniatijas” padare vietos ir dabar,- verciu i normalia kalba prezidentes issisakyma,- siulo laikytis jovalo srebimo etikos, kuri savo ruoztu reiskia: jovala srebk, bet uz samcio negriebk.
O stai sitoj vietoj randasi takoskyra, nes SIANDIEN ne taip kaip vakar.Vakar uz samcio griebt neapsimokejo, nes jovalo prie lovio prasibrovusiems garantuotai uztekdavo. O siandien jau visiems matoma kad ne.
Todel, mano matymu nepretenduojanciu i negincityna tiesa,  latifundijui ir Policajui iskyla dilema:
1)sukirsi su prezidentura ir laikaisi “poniatiju” prarandi pasitikejimo kredita ir “lochu”(tautos) palaikyma, o be jo labiau patyrusiu ir isitvirtinusiu prie lovio busi pakistas, isvoliotas dervoj, isdurnintas ir “paslydes” lygioj vietoj nustumtas nuo lovio. Dabar to padaryti neina, nes Latifundijus gali “lochus” i gatves pasaukti - o tada prasides neapibreztumas.Lovys apskritai gali buti apverstas.
2) Elgtis kaip “lochu” lyderiui. Kaulo numest jau nebeuztenka(nuimineja “bezpredielscikus” is LG). Reikia kazka zaidimo taisyklese keisti nepaisant prezidenturos “draugisko pasiulymo”.

Karbauskiniai yra tik AVYS       2017-01-1 11:39

Beeee…marš į skerdyklą.

Liudvikas       2017-01-1 11:18

Koks turinys, toks ir žodis. Ne lietuviai sugalvojo tą padermę, todėl ir tarptautinis žodis jai įvardinti visai tinka, kaip ir kokia nors “tarptautinė mafija” įvarditi tarptautinį reiškinį.
Kuo aš ir LKDŽ dėtas, kad kai kūrėsi lietuvių kalba tokio reiškinio nebuvo.

Žodis       2017-01-1 10:46

isteblišmentas mūsų kalbai netikęs ir žemina autorių.Juk yra keliolika mūsų žodyno tomų, kur milijonai žodžių...

Tarabilda to vai me       2017-01-1 10:38

Ne kaži kaip pradedat metus su išankstine nuostata, kad nieko gero nebus. Jei jau iš tikro taip liūdnai Jums ateitis šviečiasi, susikurkit alternatyvią tikrovę, kurioj kas nors gero vis dėlto būtų. O šiaip, - nevarykit “zanudstvos”.

vai me       2017-01-1 6:17

Taigi,ziurim ką turim.Partija propaguojanti tradicines vertybes, eina į koaliciją, su pede—-tų, lesbiecių, pedofilų ir kitų iškrypėlių, globėjų partija.Partija, kuri palaiko genderizmo ir juvenalinės justicijos idėjas ir kuri paskendusi korupcijos skandaluose. Negana to, atiduoda jai teisingumo ministeriją. Tai reiskia, kad įstatymų spragos ir izdo grobstymas, pasiliks, kaip buvęs.Po šių zodzių,,pasigirs teiginių, kad kultūra yra svarbiau ir aš esu beviltiškas marginalas. Tokiems, nupiepusiems “humanitarams” paaiškinsiu,“ant pirštų”. Nebus teisingumo,nebus pinigų . Nebus pinigų, nebus kultūros.Todėl, savo placiai atvertas burnas, galite skubiai uzciaupti. Jeigu ten, kas nors įkris ,tai tikrai, ne pyragaitis.Proverzių uzsienio reikaluose, taip pat, tikėtis neverta,aišku sankcijos Rusijai bus nuimtos, nes pagrindinis sankcijų tikslas pasiektas. Putinas, buvo priverstas parduoti penktadalį naftos vamzdzio zydams. Tumba, melynu chalatu, savo darbą atliko gerai, nesvarbu, kad visiškai sugriovė šalies ekonomiką Ne tam, ji buvo mums įpiršta ,kad rūpintųsi, kazkokių nusmurgusių lietuvių reikalais.Taigi sankcijų nebus, bet mūsų tai neišgelbės, nes į būsimo karo, lauko zoną ,investuoti gali ,tiktai beprotis,todėl, kas valdo uzsienio reikalų ministeriją, visiškai neaktualu. Taip kad, viską susumavęs, manau, kad ateityje, nieko gero, valstiecių partija nenuveiks,todėl galite drąsiai ir kultūringai, nuleisti šią partiją, į išvietę ir ramiai laukti , kitų rinkimų.

NorKūnas       2016-12-31 17:34

Taip, žvalge Liudvikai, tai galėtų patvirtinti ir priverstinis LVŽS tokio svarbaus užsienio reikalų ministro posto atidavimas komjaunuoliškos formacijos politinio isteblišmento persirengėliui, kairuoliškų pseudovertybių ir kosmopolitizmo, genderizmo, globalizacijos ideologijų rėmėjui L.L.
Dekalogo, apreikštojo tikėjimo, istorinio paveldo ir tradicijos, objektyvių dorovės normų, sakramentinės santuokos kaip šeimos pagrindo, moderniaisiais laikais valstybes sukūrusių tautų suverenumo ir pan. nekentėjai visuomet buvo, yra, išliks ir Europos, ją grindžiančios dvasinės vienybės antagonistai.
Nors būtent jie, instinktyviai susisisteminti
ir įsiteisinti amžiams mėginantys dviveidžiai ir raudonžandžiai Janusai,
nuolat kaltina Europos turtų paveldėtojus įsūnius ir įdukras jos vienybės ardymu.
Akivaizdu, kad ne rytoj stovėsime, bet jau šiandien akivaizdžiai esame
lemtingoje istorinėje takoskyroje: arba-arba,
- arba Europą suvilios ir pasigrobs dailiu gašliu jaučiu pasivertęs Dzeusas.
Kaip visuomet, tai pirmiausiai sąžiningas asmeninio apsisprendimo klausimas.
Tik nepasiduokime abstraktaus ir deklaratyviai bedievio humanizmo vilionėms
- kai kurie niekuomet netaps mūsų tikraisiais draugais, nors tokiais kol kas apsimeta, bet iki galo kovos prieš mus bei Europos (ir visos Vakarų civilizacijos) neregimą vienybę - iš Dievo malonės ir Jame, kuris ir šiapus, nuodėmingoje Žemėje, stovi ant akmens, kurio pragaro vartai nenugalės (Mt 16, 18).
Liaudyje dar daug išlikę sveiko, paprasto, nors kartais nepakankamai sąmoningo, tikėjimo, į kurį reiktų remtis vaduojantis iš dabartinės klaninės sistemos ir atkuriant jos konstitucinį valstybės šeimininko statusą (tiesioginę demokratiją).

Dievas vs velnias       2016-12-31 16:46

neoliberalai, komunistai, pederastai - tai velnio vaikai.
Per daug jau jie blogio sėjo - Dievas įsikišo ir bus jėgų lygsvara.

Naujajai daugumai seime       2016-12-31 15:59

Spjaukite į liberkonservinės gaujos isteriją, nekreipkite dėmesio į jų karksėjimą. Jūsų dauguma ir dirbkite Lietuvai, o ne skalinantiems sociopatams. Lietuva su jumis. Laimingų ir brandžių Naujųjų metų!

Tiksliai       2016-12-31 15:21

įvardyta.Moralinis apsisprendimas ištiks ir valstiečius:“Rinkis šiandien,kam tarnausi…”,-rašoma Evangelijose.Aišku,pagonybė buvo mūsų ėjimo per istoriją dalis,ji ir krikščionybė viena kitą papildo,tačiau artėja rimtas apsisprendimas-“Būti ar nebūti” šiai partijai.

Pikc       2016-12-31 15:00

Gerai parašyta. Pagarba!


Rekomenduojame

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Andrius Švarplys. Emanuelio Macrono žinia Rytų Europai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.