Prezidento rinkimai 2019, Demokratija ir valdymas

Liudvikas Jakimavičius. Pelėkautai

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 11 d. 19:56

69     

    

Liudvikas Jakimavičius. Pelėkautai

Prezidentinių rinkimų scenoje viešojoje erdvėje vyksta gana įdomus kombinacinis žaidimas. Mėginama indoktrinuoti rinkėją, kad nebalsuotų už vieną ar kitą kandidatą (ne iš reklamuojamo trejetuko), esą jo balsas bus „diengi na vietier“.

Tai gana gudrus isteblišmento ėjimas siūlant žaisti ne visame aikštės plote, o jų sisteminėje lentoje, kurioje jie, be abejo, susitvarkys kaip reikia.

Jei visuomenė pasiduos šiam gundymui eiti į jų aikštelę ir pamėginti žaisti su šuleriais, kurie rankovėse turi žymėtų kortų, ką padarysi – pasaulis dėl to nesugrius. Niekas dėl to nepradės šokinėti nuo dangoraižių stogų.

Bet ar verta į jų siūlomus pelėkautus kišti galvą, jei mylime Lietuvą, laisvę ir demokratiją?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> situacijos vertinimas       2019-05-14 9:31

Taip jau yra ir bus, kad 4/5 komentarų čia rašys troliai. Nes jūs užsukate tik kai turite laiko, o troliai čia sėdi nuo ryto iki vakaro ir net naktimis. Čia jų darbovietė. Ir ne stasys čia yra didžiausias blogis - jis vientisas ir permatomas. O štai daugiaveidžių dzeikų - julesų ir Co neatpažįstate ir spaudote nykščiukus į viršų. Nes dzeikai - julesai ir Co ,,diskutuoja” patys su savimi ir bent puse atvejų jums įtinka. Kaip sakoma, melskite atpažinimo dovanos. Tai nėra neįmanoma.

stasys        2019-05-14 8:33

Jules Jus nevertinate to fakto kiek svarbi tampa ta infrastruktūra kai reikia pakrypsta vas na vas .

Jules       2019-05-13 17:45

Tik jau nepergyvenikite čia labai, nes Ingrida kaip ir Juozaitis tėra rinkimų įžaidėjai - samdinukai. Laimės Nausėda - nusiraminkite. Viskas bus gerai - Bankas negali pralošti. Turėkite tai omenyje.

rename       2019-05-13 17:37

Ne, ne “Senmergė”.
“Vyrmergė”

Raigerdas        2019-05-13 17:34

Tai gal atėjo laikas keisti Lietuvos pavadinimą? Ar ne laikas duoti Lietuvai naują pavadinimą: SENMERGIŲ RESPUBLIKA? Kas naujo SENMERGIŲ RESPUBLIKOJE? Konservatoriai ūžia, triumfuoja, nes laimėjo (kol kas) jų SENMERGĖ 1-ojo turo rinkimus. Tai kodėl tokia proga nepakeisti Lietuvos pavadinimo į SENMERGIŲ RESPUBLIKĄ? Pavyzdžių yra, pvz. Kazachijos sostinė Astana buvo pervadinta į Nur-Sultan. Slavų sostinėje Vilniuje aktyviai buvo balsuojama už Senmergę, Kaunas stengėsi neatsilikti, ir tik viena Klaipėda išlaikė savo orumą, nes atidavė balsus bent už šeimos žmogų. Mažoji Lietuva, nors ir be Karaliaučiaus ir Tilžės, bet dar išlaiko savo orumą, ir nubalsavo daug blaiviau nei abi Lietuvos sostinės, tiek slaviška, tiek lietuviška. Gal sakau, komentatoriams reikėtų suaktyvėti ir paraginti stasį, kaip patį įžymiausią Senmergės trolį, pasipiršti 1-ojo turo nugalėtojai. Ką gali žinoti, gal neatstums?

Jules       2019-05-13 17:19

Jeigu Radžvilas bus daugiau amerikietis nei europietis - prapils, bet aš balsuosiu už jį vis vien. Europos kariuomenė yra neišvengiama, nes tokia yra evoliucija. Kas jau kas, o filosofas tai jau turėtų žinoti, kaip ir tai, kad Europą okupavo dvi ne europinės kilmės super galybės. Viena ta galybė turėjo neišsenkamus gyvosios jėgos resursus, kur mėsininkas Žukovas sakė, kad karių, eilinių vyrų, negailės, nes bobos naujų begales prigimdys - prigimdys naujų zombių. Rusija kaip Liberal-Dimokratų pagrindinė sąjungininkė yra nepakeičiama. Rusijoje labai aktyviai veikia Žiriko Liberal-Dimokratų partija, kad jeigu kas - bobos vėl prigimdytų karių besmegenių milijonus karo mašinai ir Liberal-Dimokratijai.

sentencija       2019-05-13 16:02

“Viešpatie apsaugok nuo rėmėjų, o jau nuo priešų gal ir pats apsiginsiu”.

situacijos vertinimas       2019-05-13 16:00

Portalo redakcija ir adminas visus metus atseit dalyvavo antisisteminiame veiksme -rengėsi rinkimams, rėmė antisisteminius kandidatus.
Tuo pačiu, visą šį laiką portalas buvo paslaugiai užleistas sisteminių propagandos trolių siautėjimui.
Kaip ir derėjo tikėtis, be informacinio palaikymo, be jokio realaus pasipriešinimo siteminės propagandos volui, antisistemininkai rinkimus prakišo su trensmu.
tuo pačiu, redakcija ir adminas tęsia pasyvaus tūnojimo politiką.
Nenuostabu, kad rinkėjams išspardžius “antisistemininkams” užpakalius, redakcija maloniai leidžia čia ateiti “stasiams” pasimėgauti spardant pralaimėtojų lavonus.
O gal nevykėliai išties to verti?

stasys       2019-05-13 15:45

Jei jau baigėme raudoti nusivalome ašaras ir pasvarstome kaip toliau būti , elgtis ,po dvieju savaičiu V.Radžvilas taip pat spakainiai rinkimus prapils. Kai jau korta neina žiurėk ir paskutines kelnes apvaizda numaus, o kad sisteminiams sękasi vargiai kas paprieštaraus.

s.m.       2019-05-13 15:33

sumautą pirmadienio nuotaiką bent kažkiek pataisė pranešimas “Respublikoje”, - išteisinta kaunietė motina, kurią po teismus tąsė vaikų grobėjai.
Ačiū Rūtai, iškilaus šviesios atminties žmogaus dukrai ir kietai advokatei.

cha       2019-05-13 14:49

tai kur dabar tie,, juozaitininkai,, kurie zadejo,kad jau si pirmadieni ju Juozaitis jau bus isrinktas prezidentu?

Pelėkautus       2019-05-13 14:06

tai Juozaitis kvailiems nacionaliniams patriotams suorganizavo.

Klaida       2019-05-13 12:35

turi būti -  nepasiaukojimu

nusivylimui       2019-05-13 11:57

proto ir idėjų lietuviams šiaip nestinga, pasiaukojimu pavadinau asmeninių ambicijų iškėlimą virš bendruomeninio gėrio. Upės tėkmė išskaidyta į atskirus upelius gerokai susilpnėja.

nusivylimui       2019-05-13 10:50

ne pasiaukojimo reikia.
proto, šviežių veikimo idėjų, išradingumo

Labai nusivyliau rinkimų tezultatais       2019-05-13 10:36

Kodėl nesutelkiamos jėgos ir k a r t u nebandoma suardyti seną politinę sistemą. Juozaitis gudresnis už valstiečius, bet valstiečiai neblogai organizavosi prieš konservatorių sistemą. Tai ambicijos neleidžia dirbti kartu?! Ir koks neadekvatus situacijos vertinimas - aparė, mat, Lietuvą...  4%  želmenų! Tai duonos iš tokio arimo nėra, vyrai! Po vieną prieš sistemą nepakovosi, koks gudrutis bebūtum. Daugiau pasiaukojimo mažiau puikybės reikia vardan valstybės!

dzeržinskio anūkams       2019-05-13 10:22

ką čia kriuksit, - varykit pas leitenantą prašyt atostogų Kryme. Gana pilt dezą. Gi jūsiškiai laimėjo. Dėl ko ir plušėjote, draugai raudonarmiečiai.

Raigerdas        2019-05-13 9:21

Tarškančių, barškančių Lietuvoje kokius 400 metų netrūksta. Na, patarškam vyrai: tu blogas, o aš geras, o anas irgi geras, o tas blogas, o tie visi negeri, o mes visi geri. Valstybė buvo prarasta dėl tarškėjimo ir nenoru vadovautis TIESA ir pripažinti DĖSNIŲ galią, ir imtis tuos dėsnius taikyti valstybės gyvenime. Ne, pagrindinė vertybė Lietuvoje - NUOMONĖ, PRILYGSTANTI TARŠKĖJIMUI, SUOKIMUI AR DAR KOKIAM NORS ĮDOMIAM GAMTOS REIŠKINIUI, BET NE FAKTAMS, NE TIESAI, NE PASAULIO PAŽINIMUI IR T.T. Bevertė nuomonė su amsėjimu arba be jo Lietuvoje yra didžiulė, didžiulė vertybė. Duokit vyrams paplepėti. O tuo tarpu kiniečiai stato, neturinčius lygių pasaulyje, tiltus. Planuoja projektus Mėnulyje ir ta sėkmė jiems garantuota tik su vienu svarbiu dėsniu: jų valstybė veikia, kaip vienas organizmas, o tai yra tai, apie ką kalbėjo Vydūnas politikams. Bet mūsų POLITIKAI TURI SAVO NUOMONĘ, KURI YRA SKIRTINGA NEI VYDŪNO FILOSOFINĖ MINTIS. Ar ta politiko NUOMONĖ yra geresnė, nei Vydūno geniali idėja? O čia jau nesvarbu, nes POLITIKAS TURI SAVO NUOMONĘ, O JO OPONENTAS TURI IRGI SAVO NUOMONĘ. Tam ir buvo sukurta ta SEIMO PLEPALYNĖ IR SUSIREIKŠMINUSIŲ KALAKUTŲ SU SAVO NUOMONE PASISĖDĖJIMAS SEIME. Be Vydūno, dar yra toks Enšteinas, apie kurį mūsų Seimo nariai irgi yra kažką tai girdėję. Taigi, yra ne jo Reliatyvumo teoriją, bet patį žodį reliatyvumas. Lietuviškai tai reiškia santykinis. Taigi, kažkas yra santykyje su kažkuo. O kaip tą santykinį dalyką supranta mūsų POLITIKAS, TURINTIS SAVO NUOMONĘ, IR KURIAM VAIDENASI, KAD JIS YRA PATS TAS GALINGIAUSIAS GAIDYS, KURIS GALI IGNORUOTI ŠIOS VISATOS DĖSNIUS? Jis tarška barška apie nepriklausomą LRT, Prokuratūrą, Teismus. Taigi, jis sukuria tokius “dėsnius”, kurie prieštarauja elementariai logikai, todėl IGNORUOJA tai, kas yra aplinkui tą POLITIKĄ. O aplinkui POLITIKĄ SU JUO NUOMONE yra santykių sistema, t.y., kas nuo ko priklauso, ir kokia yra priežasties ir pasekmės grandinė. Bet POLITIKAS TURI SAVO GAIDIŠKĄ NUOMONĘ, KAD JAM NEBŪTINA ŽINOTI KAŽKĄ APIE PRIEŽASTIS IR PASEKMES. Geriau yra tarškėti, pasinaudojant tais mokesčių mokėtojų pinigais ir sukurti XI amžiaus Lietuvą su “NEPRIKLAUSOMOMIS” kunigaikštystėmis ir TURINČIAIS SAVO GAIDIŠKĄ NUOMONĘ POLITIKAIS. O kiniečiai tuo tarpu, jau antri pasaulyje pagal savo ekonominius pasiekimus, ir jeigu jie susies savo pinigus su auksu, tai taps galingiausia pasaulyje valstybe.

Brazausko gelbėtojas       2019-05-13 8:16

tautinių patriotų balsus pavertė niekiniais - beverčiais. Kaip galima 30 nepriklausomos Lietuvos valstybės metais balsuoti už CK Pirmojo sekretoriaus portfelio nešiotoją? Nustokite žavėtis ta Vasaros 5, lietuviai.

stasys        2019-05-13 7:44

Dzeikui ..na jau neširsk taip baisiai , gera pamoka kaip spyris užpakalin su nemokamu prisiminimu , jog tie kas varo ant tautos tėra tik atskalūnai , niekaip nerandantis sau vietos. Taip , Lietuva esama ,daugiau iš kaimo kilusį ir savo dušią jos grožiu labiau įnoringa ten kokio sulietuvinto lenko išdidžiai pareiškiančio mol .. -  aš lenkas !! o ne koks ten ‘litvinas’ iš kaimo po MANO įspūdingais Vilnos bokštais . Nežinau visu skaičių ir kiek balsavo užsienyje gyvenančiu , bet ta pamoka A.Juozaičiui turėtu įsiminti . Jau nepakanka Lietuvoje , valdžiai gauti , tik rankomis ore mataruoti su keistais burtažodžiais , tam kad tavimi patikėtu reikia tai Lietuvai ir dirbti o ne tik gelbėti .. Gal A.Juozaitis vystyk prisijungs prie V.Radžvilo ir ne virtualiai,... o kaip dera vyrui kuris žino savo verte . smile Skirtingu nuomonių gausa dar nei vienos valstybės nepražudė.. taip,  su sąlyga kad ten visi jos patriotai .

Dzeikas       2019-05-13 6:49

Piliules pasaldinimas. Policajus kanalizuotas(siam kartui, nes tokie neskesta).Jo politinis iskilimas manau buvo “sudu kunkuliavimas” nepriimtinas net kiaulems(pagal “Gyvuliu uki”). Jis buvo reikalingas vienkartinei akcijai, o vietoj to bande pacioms kiaulems eisma reguliuot.
Ir malonu ,kad Pleve pagaidino iki antros vietos maziau bloga(ne gera, bet maziau issipurvinusi ir ne taip izuliai meluojanti(pasilaikanti nuomuone sau) ir vagianti, neturinti garsiu skandalo sleifo) Buhaletere. T.y. miestu , kuriu balsai buvo veliausiai suskaiciuoti , gyventojai nepamirso Pleves issidirbibejimu 20006-08mm “putai pranks” ir pasodinusiu daugeli i gilu minusa. Na Lietuvos kaimas…Marksas vokieciu kaima apibudino “idiotizmu”*, o jau lietuviska…
———————————————————————————————
* “kaimisko gyvenymo idiotizmas”

iškaba ant durnyno vartų       2019-05-13 6:38

“Lietuva yra čia”

Jules       2019-05-13 6:32

Neįtikėtina, bet akivaizdu, kad į antrąjį turą nepateko Raudonoji Žvaigždė (Skvernyj), o ambalisto Juozaičio apgautų rinkėjų balsai buvo nuleisti į balą. Atsipeikėkite, tautiški patriotai, ir į ES parlamentą balsuokite tik už poną V.Radžvilą, už tautų Europą. Kaip Jūs galėjote įtikėti į Centro Komiteto sekretorių gelbėtoją, a?

stasys        2019-05-13 6:14

Prašalieti ..užsuk kavos . visa ta reikia matyti savo akimis . ..o žodžiai ?  Ko jie čia verti . Parodysiu ir algalapį.. su skaičiais .

stasys        2019-05-13 6:10

Panašu kad dūzgės paliko pavasarinius laukus ir ta rinkimu proga susirinko pakopinėti medų lengvatikiu protuose. Ir kas gi nesutiktu kai burnos ir ten visokios dvasinės čakros tiek išvėdintos ir atviros - laukia nauju juozapėlio „ar aš nesakiau“ paaiškinimu!!.  Te neįsižeidžia ir tautinės liepos ..pirmos pavasarinės šalnos apskabė žiedeliu groži liko joms tik to ‘emerito’ saulė . . pasirodanti kai labai reikia ir norisi . Iš to kaip sekasi Lietuvai rinkimuose vargiai bus ką kopinėti ir kitiems ‘ropinėtojams’ . Kartais man atrodo kad tauta bodisi ja nusivylusiais kaipo kitaip paaiškinti turima skaičių rinkimuose ? Čia daug minčių rezgasi ..

Deivis       2019-05-13 4:51

Pritariu Juozapui, lietuviai parodė, kad yra mankurtai. Dabar jau galutinai aišku.

Juozapas       2019-05-12 23:23

Labas mieli Liepa ir s.m.
Na, ką galiu ir aš pasisakyti. Pagaliau.
“Žūrim ką turim”
Kai prieš vienuoliką mėnesių padakiau, jog švikas gausis, daugelis buvo gatavi mane suėsti su batais.
Ir ką? Ką dabar?
Ponai kulьtiūūūrininkai “a la Krescencijus” pasiskubinę įsūdyti kandidatu p. AJ, žmogų gal ir gerą, bet neadekvačiai suvokiantįbrealybę, padarė Lietuvai meškos paslaugėlę.
Esu labai skeptiškas “rinkimų” cirko atžvilgiu. Tai jūs visi žinote.
Oonai tautiečiai neskeptiški.
Dabar brangūslietuvosoptimistai galės “rinktis” tarp barškuolės ir smauglio.
Argi ne banderlogų visuomenė?
(“Nianiekinkite Lietuvos Tautos!”)
Ir ši avinų/asilų kaimenė yra tauta?
Cirkas smile
Cirkas grabe.
Visiškas ir totalus nupušimas.
Faktas.
“Juozaitis ajs y sejmo rinkimus ir lajmės!”
Tuoj, tik batraiščius išsiprosins smile
Reziumė paprastas kaip dviejų centų moneta- jokiuose rinkimų cirkuose tamstos lietuviakalbiai burliokėliai nieko nelaimėsite!
Nes kazino laimi kazino šeimininkai.
Mulkiai surenka pinigus aukso puodo laimėtojui- tokios žulikų Sistemos Taisyklės.
Tik idiotai žaidžia prieš šulerius pagal šulerių taisykles.
Tik idiotai nuolat kartoja rezultato neduodantį veiksmą tikėdamiesi stebuklo.
Tik idiotai tiki, jog Tiesa nustatoma balsų dauguma.
Bet musyse idiotai dauguma.
“Агресивно послушное большенство”. Totalitarinės kvazi ” valstybėlės” Klasika.
“Stebuklų lauko” Kvailių šalyje stebuklas neįvyko.
Pinigėliai pas Alisą ir Bazilijų:)
O buratinai vėl liko su iiiiiyyyyylgomis nosimis.
Ir ne tik!
Ir su diyyyydžiuliais gumbais medinėse kaktose.
Uchhh, smagiai pokšėjo grėbliai!
Maršo ritmu.
(Laidotuvių)
Na, ką cirkas baigtas, klounai namo.
Labanakt.
Pelėkautai užsitrenkė.
Skanaus sūrio:)
Paskutinis lipantysis į grabą,užgesink šviesą, gerai?.

 

 

kita vertus,       2019-05-12 23:06

suvesdami statistiką pagal profesorių Gylį, galime pasidžiaugti, kad nepagydomų idiotų, norėjusių ne vien alų, kašę ir cepelinus, bet ir pilietybę paversti preke, tėra 287 tūkstančiai… Na kur jau ten iki 1,24 milijono “UŽ”. Dar apie 8 tūkstančiai, nesvarbu ar balsavę prieš, ar nunegaliojinę biuletenius, nieko nepakeitė. Nes pakako sveiko proto žmonių, tiesiog nedalyvavimu referendume taranavusių pilietybėmis prekiauti susiruošusių banditų užmačias.

mutabor       2019-05-12 22:50

žuvėdai sužaidė gražiai.

s.m.       2019-05-12 22:37

idiotai verkiant norėjo koncervų. Galės dabar valgyt apsi—odami…
Da zdrastvujte LSSR-2.

Prašalaitis > stasiui       2019-05-12 21:37

Jūsų visų ligos požymiai labai panašūs, nebūtina taip išsamiai jų viešai aprašinėti.
Verčiau paatvirautumėte apie trolių darbo užkulisius, t.y. už ką (ženklų skaičius ar valandinis) ir po kiek mokama, ar sukalbamas viršininkas, ar patogi darbo vieta ir aplinka, ar draugiškas trolektyvas ir t.t. Nagi, staseli, “dzimakracijos šventės” proga, praskleiskite uždangą.

Liepa-Juozapui       2019-05-12 21:31

Ačiū už smagias įžvalgas. Nes tragiškai liūdna nuo buratinų ir zombių “pasirinkimų”....// Kaip mezozojaus trečiam etape išnyko dinozaurai, taip Lietuvoj po dviejų balsavimo etapų ‘demokratiškai” išrinkus euroliberastinį vaduką bus paprasta išnaikint, kitaip - išglobalint, mūsų,lietuvių, likučius…//

triumfo arka       2019-05-12 20:48

Didingoji Tauta neklysta! Užtikrintai renkasi įkapes:)

stasys        2019-05-12 20:40

Su gražia švente visus, panašu kad tiek referendumai įvyks (nežinau tik koks bus rezultatas) ir Prezidentus į antrą turą išrinksime realios daugumos pagrindu . Jokia čia paslaptis staselis apsisprendęs prie urnos nubalsavo už Nausėda , toks sprendimas atitinka Konstitucijos 83 str.antra dalį kuriame sakoma kad kandidatas privalo sustabdyti savo veiklą dalyvavimą  politinėse organizacijose iki sekančiu Prezidento rinkimu , o tai liečia ir paramą tiek rinkimine tiek finansine . I.Šimonytė tuo gana plačiai naudojosi gal nenorėdama gal tai tik iniciatyviu jaunųjų koncervatoriu dėka ..vienok konstitucija nenumato išimčių ir tai liečia visas suinteresuotas puses. Antra Lietuvai reikia ne tautinio didvyrio su nežinia kuo stovinčiu už jo nugaros ..dar labai gerai pamenu R.Pakso Prezidentinius apžavus , todėl antra karta klysti jau tikrai nesinori . Trečia pavargau truputėli nuo tu moterų  politikoje ..norisi keletą (penketą) kad pavairuotu vyras ,  o man nereikėtu spėlioti kas to valstybės vadovo galvoje dedasi pasielgus labai impulsyviai ir moteriškai .  Tie kas vairuoja (vyrai)  automobilį žino apie ka aš kalbu .. norėtųsi kad pusiausvyra alfa ir omega grįžtu į stiprias rankas .  Referendumai : už 12 str. pataisa ir prieš Seimo nariu skaičiaus mažinimą .

 

Dzeikai       2019-05-12 20:40

jei ir jūs tokiu pat dažnumu lankysitės LT-je, kaip kad Juozapas lankosi portale, tai mes ir nepastebėsime, kad tas pažadas toks grėsmingas smile

Dzeikas       2019-05-12 20:17

Na persvara ne triuskinanti.Bet tai tik 1/9 balsavusiuju.
O kas blogai?
Kad i antra tura iseina patys blogiausi mano poziuriu kandidatai: pleve su policajumi. Lietuviu rinkeju amoralumas jau kaip ir norma, bet iprast negali.
Bet kuris is minetu tapes pirmuoju asmeniu valstybeje butu sutemos.Kurios tikesimes bus pries ausra.
Juozapas karta pasake, kad jis nesilankys daugiau tiesos.lt portale. Jei preziku taps vienas is minetu as nematau reikalo lankytis Lietuvoje. Tebus tinkama vieta nusislapint pravaziuojant.

Likimo iroija       2019-05-12 20:07

“Į pelėkautus papuola tik silpnapročiai”
sušuko Dėsnis 2019-05-12 15:13 iš pelėkautų.

plyta       2019-05-12 20:05

4,02 %!!! Drebėkit sisteminiai!

gumbas       2019-05-12 20:02

Uchhh, smagūs grėbliai buvo!
Dar ir dabar akyse žaibuoja.
Ir kitą kartą lipsiu.
Mazochizmas - jėga!

mezozojus       2019-05-12 19:58

Lietuvos virtimo klintimis periodui Zastojui Nuosėda tinkamiausias actovas.
Užikrins išmirimą.

Raigerdas        2019-05-12 19:53

Tiek daug pastangų, tiek daug pastangų, tiek daug šnekų, tiek daug intrigų, o mylima liaudis nubalsavo už G. Nausėdą. Taigi, stebuklo Lietuvoje neįvyko, ir kaip visada laimėjo pinigai.

įdomu       2019-05-12 19:31

Ar jau laimėjom?

A joooo       2019-05-12 19:19

Nu jityštvajumat- pribalsavom!
I kada dabar jau gausim to, gausiai prižadėto gero gyvenimėlio, a?

Apklausa ne i tema       2019-05-12 15:13

Kas palaiko A.J. spaudziam nyksti aukstyn, o kas galvoja, kad nafta, ir JP225 indeksas iseis is korekcijos ir brangs - spaudziam zemyn. Aciu P.s. O dabar laikom kumscius uz A.J. jei ne dabar, tai Seime. Visiems laimes, meiles ir euru, euru)

Dėsnis       2019-05-12 15:13

Į pelėkautus papuola tik silpnapročiai protingu papuola tik žymiai mažiau.

Prašalaitis > Neapsunkintam 14:25       2019-05-12 14:52

Panašaus atsakymo ir tikėjausi - kaip įprasta pinokiams, kai su argumentais ir logika striuka belieka pulti asmenį.

>Prašalatis 12:13, 13:23       2019-05-12 14:25

Neapsunkintum. Tik prasmės nematau:
būtų tas pats, kaip alkoholikui aiškinti apie priklausomybių žalą.

prašalaičiui       2019-05-12 13:23

trečia vieta olimpiados plaukimo varžybose. ... deje į antrą turą praeina tik du pirmieji

Prašalaitis       2019-05-12 12:13

Cit.: “Arvydas yra išmėgintas kovotojas”

Ar labai neapsunkinčiau prašydamas pavardinti tas jo įsimintinas KOVAS?

Tepakliūna į pelėkautus patys jų statytojai       2019-05-12 11:38

Už Arvydą Juozaitį dabar atiduotas nė vienas balsas neprapuls, kaip neprapuolė
nė vienas partizano kraujo lašas už Lietuvos laisvę, nors anuomet atrodė,
kad nėra jokios vilties ją atgauti. Bet viskam savas laikas!
Arvydas yra išmėgintas kovotojas, ištikimas klasikinės Europos idealams žmogus
- padėkime jam sutelkti šiandien kuo didesnę jėgą grumtynėms rytoj.

Apie žaidimo taktiką visoje aikštelėje       2019-05-12 11:15

Vis dėlto išmintinga paimti DU biuletenius (ne vieną)
- Prezidento IR Seimo narių skaičiaus mažinimo.
Galima balsuoti UŽ mažinimą (kaip, pvz., pasielgiau aš) ar PRIEŠ - ne tiek svarbu kaip, bet svarbu(!), kad ydingą klaninę sistemą aptarnaujanti “didžioji žiniasklaida” vėliau aptarinėdama rinkimų rezultatus neturėtų pagrindo sąmoningai nutylėti ar painioti valstybės interesų požiūriu žalingo, ją kaip gyvą organizmą ardančio ir tautos atmesto vadinamo daugybinės pilietybės klausimo su Seimo narių skaičiaus mažinimo klausimu, kuris yra trečiaeilės svarbos dalykas.
Kitaip tariant, reiktų principingai parodyti, kad yra statistiškai reikšmingas požiūrių skirtumas į du galimai neįvyksiančius referendumus - Pilietybės ir Seimo narių.
Žinoma, pastarasis galėtų net įvykti, bet daugybinės pilietybės turėtų būti atmestas (nepasirašant lape ir neimant biuletenio) kaip prieštaraujantis teisingumui ir politinės tautos gyvybiniams interesams.

9-ni       2019-05-12 9:48

jei į 2-rą turą išeis “Gereuse Kandidate”, tai labiausiai pasiseks bet kuriam kitam kandidatui, nes ant jos kaktos užrašyta…, kas?

TO labai       2019-05-12 9:38

stasy, šizofrenike, jau nebežinai, kaip susireikšminti, kaip tik pats savęs pasigesti?
manai, čia tavo pliurpalai turi kokios įtakos?
cha! norėtum
pora naivuolių vis pasipiktina, kodėl jiems čia tako nepuola šluoti, tarsi patys būtų bejėgiai, matyt, tokie pat troliai

raudonkepuraitės klausimas Gereusej Kandidatej       2019-05-12 8:47

“Ingrida, Ingrida- o kodėl tokie dideli tavo dantys?”

loto       2019-05-12 8:20

Vietoj ilgo nervingo rinkimų rezultatų skaičoavimo, laukimo, galima būtų pritaikyti gerąją loterijų patirtį ir procesą optimizuoti-
20:01 val iškart parodant bragiemslietuvosžmonėms tv ekranuose tokį tekstą:
“Šį kartą Jūs nieko nelaimėjote. Bandykite kitą kartą.”

už juozaitį!!       2019-05-12 8:15

nes kai išrinks juozaitį - jis savo prezidento kėdę užleis AMB (Algirdui Mykolui Brazauskui)
VOT !!!

labai       2019-05-12 7:58

nekantriai laukiame redakcijos numylėtinio “stasio” gyliū minčiū.
be kontorinio “stasio” komentarų portalas prarastų veidą.

Tarp kitko       2019-05-12 7:56

Kad rinkimuose galima manipuliuoti ir yra galimybė balsuoti du kartus jau buvo rašyta („Ar galima balsuoti du kartus? Pasirodo, galima“ Šarūnas Černiauskas, http://www.DELFI.lt 2014 m. gegužės 25 d. 17:46), bet tai neteisėta.

Pasirodo yra ir teisėta galimybė balsuoti du kartus. Šįryt L. Matjošaitytė atsakydama į LR žurnalisto klausimą, tai patvirtino. Jei balsavai iš anksto ir rinkimų dieną apsigalvojai, gali eiti ir dar kartą balsuoti, L.M. žodžiais tariant, tada išankstinio balsavimo vokas nebus atplėšiamas.

Kadangi balsų skaičiuotojų performansuose nedalyvauju, tai būtų įdomu sužinoti ar iš anksto balsuojant ant voko rašoma balsuojančiojo pavardė ir a.k. (pavardės gali būti ir vienodos)?
($+$)

Vai, vai, Liudvikai,       2019-05-12 7:45

jūs pats čia taip sugalvojote ar draugė patarė?

Janina       2019-05-12 7:44

Labai geras ir protingas straipsnis! Pritariu.

$+$       2019-05-12 6:05

Sudėjus dvi š... krūvas į vieną vietą, vis viena gaunasi trąša. Taigi moralas paprastas – koks skirtumas, kuris žaidimo aikštelės plotas bus tręšiamas!

Šie rinkimai yra pirmieji po nepriklausomybės atkūrimo, kuriose vyksta reali kova. Tik tai yra purvina kova dėl valdžios tarp degeneratų klanų, kurie, šį kartą, nepasidalijo tarp savęs, o ne kova tarp rinkėjus atstovaujančių kandidatų. Užuojauta visiems, kurie nuskuodę prie balsadėžės manys dalivaujã rinkimuose.

Dzeikui       2019-05-12 3:24

jei jau sakote a, sakykit ir b, ir c: neliktų ne tik jūsų paminėtų Nausėdos, Skvernelio, neliktų ir Šimonytės, ir Puteikio su Puteikiene. Pamatysite - ši porelė po metų ir vėl eis į rinkimus: kitaip duonai užsidirbti aiškiai nemoka,  ir šiaip realiuose darbuose demogogų juk niekas nemėgsta, o politikoj visada atsiras tokių, kurie aiškins, jog tas cirkas, kurį žurnalistai vos spėjo ketvirtadienį ir penktadienį, aprašinėti ‘Puteikis svarsto pasiaukoti, tik vardan ko, dar nežino…”, buvo iš kilnių paskatų - vienintelis ne skaldė, o telkė...
Tačiau ką telkė, jie net neklausia. Ar tuos savo rėmėjus, kurių likę 0,000 proc. ir kuriuos taip “saliamoniškai” padalijo tarp Juozaičio ir Skvernelio ir strategiškai - prieš Nausėdą, vadinas, už Šimonytę? Tik šitos pavardės pasakyti jis negalėjo, nes pirmųjų dviejų rėmėjai įsižeistų mirtinai, o nutylėti - laisvai, nes tie, kam jie skirti - vienu ar kitu būdu yra konservatoriai, o šie visokius nutylėjimus jau seniai išmokyti suprasti net be eilučių... Juozaičio rėmėjams, atvirkščiai, tiesiog būtinas viešas įsipareigojimas - ir puteikis jiems tą kartojo… kaip ir Skvernelio rėmėjams, nors ir dėl kitų priežasčių (taip ir matau, kaip išgirdę šią pavardę puteikio lūpose Garliavos žmonės susižavėję links galvomis ir stebisi puteikio išmintimi bei, žinoma, gebėjimais išdurti, žinoma, ne juos, o mažų mažiausiai - patį SS, pvz., Juozas Valiušaitis, pats vos ten nenumiręs, iki šiol šventai įsitikinęs, kad jei jį išdūrinėja Puteikis, tai tą jis daro tik tam, kad galėtų apginti mergaitę)

Dzeikas       2019-05-12 1:55

Nera visuomeneje pasislykstejimo meluojanciais politikais. Butu - tokie klounai kaip Nauseda , Svirnelis net nebandytu savo kandidaturu kelt.  Prunskiene po nugreztos Volgos (sovietinis automobilis toks, kas pamirso) karciom asarelem verktu,kad papigiai savo politikes karjera pras-ko ir jau 1992m ji anukais rupintusi, o ne politikoje dalyvautu.
Galetu taip but, bet nera.

Ne-a       2019-05-11 23:20

Komunikacinėje erdvėje ne žaidimai vyksta, o tiesiog apgavystės ir manipuliacijos. Atvira protkrušystė.
Bet… “Jei kabikas nekabėtų, tai tupikas netupėtų”.
Visuomenė leidžiasi išdūrinėjama.
Nesigina. Laukia kol ateis “geras” dėdė ar mesijas ir išgelbės.
Žolėdžiai - mėsėdžių maistas.

kurtuejnivialnes       2019-05-11 22:32

Mūm ne arkumentū rejke, o giarū pažadū. Dauk!

Kam dar trūksta argumentų       2019-05-11 22:23

pasižiūrėkite ištrauką iš VDU debatų, kuriuose Juozaitis aiškiai pasakė, kad teismų sistemos krizė yra sisteminė ir kad jos griūtis prasidėjo nuo Garliavos bylų, kurių šiuo metu yra dešimtys, ir kad šias absurdiškas bylas reikia nedelsiant stabdyti.

https://www.youtube.com/watch?v=y4WKz_T1v5Y

mikimauzas       2019-05-11 22:08

Visi į rinkimus! Rytoj ten mums nemokamai dalins sūrį!

присекяс ир активус балсуотояс       2019-05-11 22:06

Водка без пива- денги на ветер!

ah1       2019-05-11 21:21

pelėkautai o pelėkautuos KGBistas

Rekomenduojame

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.