Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Partijos

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 19 d. 11:51

33     

    

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Jei vardan būsimos Seimo daugumos Tėvynės sąjunga eis į koaliciją su Laisvės partija, Krikščionys demokratai (jei tokių iš tikro dar yra, o ne tik gražus pavadinimas) turėtų nutraukti koalicijos sutartį su Konservatoriais, nes krikščioniška ideologija su Laisvės partijos ideologija yra absoliučiai nesuderinamos.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yanmaneee       2022-01-7 7:41
Liudvikai,       2020-10-20 14:54

ateik į aikštę ir parašyk “TIESOS”

geriausias komentaras       2020-10-20 12:09

yra zitos. 100 balu. Idomu, kiek mokama uz toki pastenejima ?

stasys       2020-10-20 8:45

Aš tai Liudvikui kita tema politikuoti pasiūlyčiau .Kas nutinka su valstybėmis , kai vyrai savo ‘bobas’ leidžia į politika ? Kur čia rastusi Liudviko krikščioniškas paaiškinimas tokio reiškinio ir viso to galimos pasekmės .?

Naftalininė       2020-10-20 8:25

Tai kad nėra to krikščioniško sparno Konservatotių partijoje, senai visi suliberalėjo. O pasaulio globaluzacija net labai suderinama su krikščioniška misionierių veikla. Nera apie ką diskutuoti.

Naftalininė       2020-10-20 8:23

Tai kad nėra to krikščioniško sparno Konservatotių partijoje, senai visi suliberalėjo. Tarp kitko pasaulio globalizacija net labai suderinama su krikščioniška misionierių veikla. Nera apie ką net diskutuoti

stasys       2020-10-20 8:12

Turbut rankos , ant kaladės, rasa savo teiginiams sutvirtinti nepadėtų .. o jei taip ? tai ...

Rasa       2020-10-20 7:55

Per šiuos keturis metus išaiškės ar jie konservatoriai ir ar jie krikščionis… Nepatikėsite, bet įrodžius tautai, kad jie ne tokie, jie praras galią ir savo senąjį lektoratą.

stasys       2020-10-20 7:14

Nežinau ar čia yra apie ka diskutuoti ? Per tiek metu vidaus politikoje matėme tiek nepriimtinų politiniu sandoriu ,jog tas autoriaus keliamas klausimas netgi atrodo juokingas . Ar R.Karbauskis nors pirštą pajudino kai jo koalicijos partneriai ‘voldemortininkai’ atvirai palaikė smurtą Baltarusijoje ? O kaip reagavo į faktą jog rinkimu išvakarėse ‘voldemortininkai’ ir vėl aplankė didele dauguma savo rinkėju atvirai primenant nuo ko priklauso ju socialinės garantijos ? Ar skurdžiai gyvenančiame lenku regione gali dominuoti demokratija nuolat įšsirenkanti sau atstovus į Seimą surenkant daugiau du trečdalius visu rinkėju balsų , kai tuo tarpu Lietuvoje savanoriškai ateina mažiau pusės ,turinčiu teise balsuoti ? Galima taip tęsti ir tęsti,.. manote vieni ‘voldemortininkai’  turi susikūrę sau tokius ‘šiltus’ patalus provincijoje ? Kur jau ne . Ne Liudvikai,  tavo keliamas klausimas labiau atrodo absurdiškas nei pačiam atrodo . Kol Lietuvoje valdžios institucijose dominuoja toks požiūris Lietuvos krikščionims demokratams daug saugiau pas konservatorius (TS) koalicijoje .Ateis ta diena kai tos partijos nusimęs sovietinį paveldą o krikščioniškos vertybės joje taps aiškiai matomos ne tik tu partiju pavadinimuose . Visa tai gali pagreitinti NS , kaip alternatyva esamam . Aš palaikau Valinską, respektas jam už viešai įšsakytą mintį . O ka apie tai mano Liudvikas apžiojęs riestainį skanu ir moralizuojantis apie krikščioniškas vertybes pas konservatorius ?

Apsimetėliui "amerikonu" Dzeikujui 20:14       2020-10-19 22:55

ne Lietuvos “tautišku modus vivendi” rūpinkis,
ne iš krikščionių demokratų tyčiokis (matysi, jie dar atgims ir atsikurs),
o savo kietasprandės, dviveidės tautos “modus vivendi” pasirūpink, demagoge.

DD plius DD       2020-10-19 22:40

“nes krikščioniška ideologija su Laisvės partijos ideologija yra absoliučiai nesuderinamos.
Ideologijos….Duokit kokias tik norit ir aš jas kuo lengviausiai suderinsiu.Iš molio švilpynę palipdyt visi mes mokam. Išskyrus krikščionišką, nes tai visai ne ideologija, o iš esmės visai kas kita.

Arvydas       2020-10-19 21:08

Ideologija likusi viena - stora mano piniginė. Bent jau didžiųjų partijų.

Visos       2020-10-19 20:55

jūsų išvardintos partijos turi vieną bendrą pavadinimą- žmonių džiaugsmo partija. Kaip bepažiūrėsi, ima džiaugsmas.

Dzeikas       2020-10-19 20:14

Agnei,
na tautiski krikscionys demokratai jums atsakytu:
- Taip, taip. Visai sarmata prarado tie konservantoriai su laisvininkais. Bet mes vardan tos negalime nutraukti koalicijos sutarties su jais, nes tada jie visai moraliskai pakriks, praras dorovonius orientyrus. Mes privalome nest si kryziu.
Be to anukus i mokslus isleist reikia, o tai kainuoja. Ka daryti,ka daryti - gyventi tai reikia…
Kada Lietuvoje buvo elgiamasi kitaip? Tautiskas modus vivendi…

Sudarys ta koalicija ir visi       2020-10-19 19:23

Dziaugsis,kad taip atsinaujino Seimas,naujieji mokysis ir skleis savo laisvas idejas,o rinkejai,gal norssi karta bus laimingi ir dekingi

ah1       2020-10-19 17:32

kai laisvė  viskas įmanoma, bo laisvė tai bardakas.

Elito išmislas       2020-10-19 16:53

Kovidas taip greit trinktels, kad maža nepasirodys - bus pamažinta žmonija. Mužikai pradeda trukdyt turčiams plačiai gyvent - bus pastatyti į vietą, žodžiu, koviduoti arba kitaip, politizuoti. Laisvūnai greit parodys ką gali.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-19 16:37

Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai). Aštuntas - toks pat.
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
– seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
– prezidentas, -ė užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu;
– premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento, -ės pasiūlomas bei
neteisėto seimo patvirtinamas;
– ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt)._

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-19 16:37

Liudvikai,
seimo rinkimų spektaklis turi būti sustabdytas (nunulintas), dėl VRK bei “Laisvės partijos” sukčiavimo. Apie tai
va čia (nuo 19:30)
https://www.youtube.com/watch?v=q-SbCvZYH9w
(nuo 1:05:40) Pasipriešinimui bei savigynai, kviečiami žmonės į Kauną į Dainų slėnį spalio 24, 14:00.
(Patartina pamatyti visą vaizdo įrašą)
Pasipriešinime nedalyvavusios partijos bus priskirtos prie Tautos budelių režimo bendrininkių.
__________________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 19

Agnė       2020-10-19 16:31

Pritariu,turėtų, žinoma. Bet nedarys tikriausiai.Galėjo padaryti su R.Dagiu ar be jo.
Tik bažnyčion klupdami, ypač komunistai, buvę ar esami

klausimui       2020-10-19 16:28

del salmu atsakyti negaliu,nezinau. bet del zydzuju- ju jau ir seime netruksta

Klausimas       2020-10-19 16:16

Kur dingo taikos palaikymo pajėgos - žydrieji šalmai ?!

Alyva į ugnį       2020-10-19 16:07

Ramiai, pasilipusieji „ant bačkos“ smile .
Stebėjau Koronos eigą…
Ir.
Kol kas dar niekas nekėlė tokios versijos, kad čia turima reikalo galimai ne su vienu o su dviem (!) virusais.
1.
Vienas virusas kuris oficialiai vadinamas SARS-CoV-2, o jo sukelta liga COVID-19 (populiariai žmonėse vadinamas „Korona“). Šitas virusas yra mums pažįstamo sezoninio gripo „giminaitis“. Būtina pabrėžti, kad jis nėra „eilinis gripukas“, jis turi savitų ypatumų, bet summa summarum tai nėra „pasaulio pabaiga“. Testų šiam virusui aptikti / nustatyti prieš porą mėn. buvo įvardijama arti 200 tipų (ir nei vieno tikro / patikimo?!). Dar gražiau, kad tie testai „rodo“ ne tik gyvą virusą, bet ir viruso „lavonus“, kurie visiškai neveiksmingi tad ir nepavojingi. Dar daugiau painiavos su tais testais, kad galimai jie rodo ne tik COVID-19 (SARS-CoV-2), bet ir tą visą giminę (kartu su mums žinomu sezoniniu gripu, ir taip pat nežinia kiek laiko išsilaikiusiais visokiais „lavonais“ ir t. t.). Apie tai specialistai linkę tylėti…, o žiniasklaida… ko norėti, ji jau pučia į kitą dūdą.
Taip. Prie tam tikrų sąlygų susirgusiems prireikia medikų pagalbos, … dirbtinės plaučių ventiliacijos, ir pan.
Užkrečiamumas turi tam tikrų specifinių ypatumų, ir dėl to būtina laikytis atatinkamų reikalavimų…
2.
Galimai kitas virusas, yra visai iš kitos operos. Galimybė juo užsikrėsti salyginai maža, bet užsikrėtus išgyventi (pasveikti) šansų mažai! Testuojant, panašu kad abu virusai aptinkami beveik visais atvėjais su tais pačiais testais ??? !!!
Sakysite kliedesiai. O tai kaip paaiškinti didelį mirštamumą Kinijoje metų pradžioje? Neužilgu mirštamumas Italijoje (per TV vaizdai su mirusiųjų „nesuskaičiuojamais“ kiekiais) ir kiek švelnesnis mirštamumas Ispanijoje ir JAV. O mirštamumas Švedijoje, kad ir kaip bevertintume statistinius duomenis, smarkiai nedera pasauliniame COVID-19 žemėlapyje. O Baltarusija visiška anomalija! Tariamai ankstesni žmonių skiepijimai, fizinis (NEsocialinis) bendravimas, mityba, ir kiti faktoriai tėra tik samprotavimai.
—-
Tik dviejų virusų teorija esamą situaciją nušviečia, o kartu daug ką paaiškina pasaulyje. PSO keistą elgseną, ES rūpestį „visokiais ir viskuo“ tik ne COVID-19 iš esmės…
—–
COVID-19 plinta eilinių žmonių pernešimu, o tam kitam virusui reikia „specialių“ priemonių, ir visa tam kad būtų didelė visuotinė baimė, destrukcija, anarchija…
Skamba neįtikėtinai, o gal sunku patikėti akivaizdžia tiesa !?

Žodžio laisvė...       2020-10-19 15:50

Konservatoriai eis su pačiu velniu obuoliauti,kad tik prilįsti prie valstybės lovio ir į žmonių kišenes mažinant jų pajamas.Jiems gi labai malonu gyventi su žinia,kad
jie labai galingi skriausti silpnesnius už save.Be Gabrio dar ir kiti nori tapti milijonieriais.

O gal geriau       2020-10-19 15:38

pakoviduokime - juk tai labai rimta politika, pasaulinė. Hegemonas ieško būdų, kaip išprovokuoti pasaulinį karą ir, atrodo, surado provokatorių. Juo bus Covid’as? Kas bus toliau, galėtumėte susižinoti, jei žinotumėte, kas buvo Antrojo pasaulinio karo provokatore?

Ideologijos       2020-10-19 15:36

nesuderinamos, bet pinigai tie patys, be kvapo. Tik idealistai, kurių kišenėse vėjai siaučia, šito nesupranta.

kis       2020-10-19 15:16

kada 30 metu kalama zmogeliams i makaule apie partijas,ju ideologijos(kurias taip ir nesupratau kokia ju ta ideologija),nes be postu,geru atlyginimu ir tarnavimui ne Lietuvai,tai kiekvienos gaujos isipareigojimai?Ko noreti,paziurekite kokia lojali Pumprickaite,o juk taip nesenai ,kaip sunytis sekiojo paskui AMB,o kas darosi siandiena?Tai paprasta bobele,kuri senai turi tupeti ant kiausiniu,bet ji “veikeja”,gal formuoja “ideologija”?Sposininkai,o rinkejas bukas,nes po 1-2 bliaus oziais ,kad ne tuos rinkome?Kokia gali buti morale,dorove,o krikscionybe net ziaubtu neverkite.Ateina setonui parsidave zmogeliai,kol gyvas setonas,tol jus ir durins.

juokaujate turbut       2020-10-19 15:03

jokie kriskscionys anei demokratai toje partijoje nieko nenutrauks. nes zino, kad tokiu atveju lauktu Dagio likimas. o tokio likimo jie nenori. panasiu moraliniu- politiniu dilemu jau buvo ne viena, ir zinome, kad niekas is tu neva krikscioniu demokratu viesai ne nekriuktelejo. taip bus ir dabar. o kad koalicija su laisves partija yra reali, tai viesa paslaptis. ir ju programines nuostatis ne tokios jau ir skirtingos, gal tik kalbejimo stilius siek tiek kitoks

Jei NS       2020-10-19 14:45

nesiryžo įsipareigoti krikščionybei,tai iš kitų žygdarbių tikėtis nėra ko.Juos vienija pinigai,darbo vietos.Tokios praktiškos sąjungos gana patvarios,nors ir neamžinos.Patikimiausia sąjunga per Dekalogą,nors irgi reikalauja išbandymų,aukų,nesutarimų.Krikščioniškos vertybės atlaikė tūkstantį metų ir daugiau.

Gerb. Liudvikai       2020-10-19 14:11

svajoti nedraudžiama,
bet realybė tokia,
kad lietuviški konservatoriai
yra ta pati kraštutinio liberalizmo atmaina
kaip ir ,liberalų sąjūdis’ ar ,laisvės partija’
o jų suvalgyti ,krikdemai’ –
tik iškaba ant TS-LKD krautuvėlės fasado

Nieko rimto       2020-10-19 13:58

Kaip norės taip ir darys. Juk jaučia, kad žmogeliai yra besmegeniai. Padarys savaip ir paaiškins. O žmogeliai atsakys: Ahaaa..

papolitikuokim       2020-10-19 13:32

ką velnias (kremlius) įsakys, taip ir bus.
gali būti koalicija TS su Darbo partija, Laisvės partija
(t.y. “patriotai-krikščionys” atvirai tarnaus kgbistams ir pederastams smile )

zita.       2020-10-19 13:19

po savaitės tik šitiek išstenėta?

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.