Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Liudvikas Jakimavičius. Neatsakinga žiniasklaida stumia Lietuvą į pilietinį konfliktą. Kieno tai interesas?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 26 d. 18:07

36     

    

Liudvikas Jakimavičius. Neatsakinga žiniasklaida stumia Lietuvą į pilietinį konfliktą. Kieno tai interesas?

Neatsakinga žiniasklaida stumia Lietuvą į pilietinį konfliktą.

Griovys tik gilėja, nes niekas su niekuo nenori taikytis nuo Vilniaus iki Vašingtono.

Kas stovi už šito karo kurstytojų, kieno tai interesas?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2017-11-14 2:27

Sharapova routed michael kors uk  Silvia Soler-Espinosa hermes  6-2, 6-1 in new balance  the first match, michael kors outlet  while browns jerseys  Kuznetsova christian louboutin shoes  downed Carla brooklyn nets jerseys  Suarez Navarro salomon schuhe  6-3, hollister clothing  6-1. After oakley vault  an early exchange michael kors  of nike shoes  breaks, michael kors  Sharapova won four calvin klein underwear  consecutive jets jerseys  games air jordan shoes  in the first ralph lauren  set memphis grizzlies jersey  and four iphone 5s cases  more cheap ray ban  in burberry outlet  the air max 2015  second. She oakley  closed the www.tommyhilfiger.nl  match portland trail blazers jersey  on her first match point with nike roshe  a forehand that mcm backpack  Fed Cup debutante polo ralph lauren outlet online  Soler-Espinosa tommy hilfiger online  failed lunette ray ban  to buccaneers jerseys  return. “I lacoste shoes  was nike air max  a coach factory  bit ravens jerseys  nervous before the bears jerseys  beginning omega watches  of the match phoenix suns jersey  as I failed hollister online  to show nike outlet  my best nike air max thea  tennis in my purses and handbags  previous Fed polo ralph lauren outlet  Cup charlotte hornets jerseys  appearance barbour jackets  in free running  Moscow,” ecco outlet  Sharapova said. Sharapova oakley outlet  is playing for reebok  Russia for hollister clothing store  the third time. converse chucks  The coach factory outlet  three-time Grand ray bans outlet  Slam mbt shoes outlet  champion won nike air max  both of redskins jerseys  her atlanta hawks jerseys  singles ralph lauren polos  matches against Israel in roshe run  2008. polo ralph laurencve84

Jadzė       2017-01-27 16:12

Už penkių jūrų, už penkių marių penkiais raktais užrakinta informacija apie žiniasklaidos savininką. O jis tame seife tupi ir siemečkas mums į akis spjaudo.

Atsakymas       2017-01-27 11:18

Kieno žiniasklaida to ir interesas

Taigi       2017-01-27 10:27

Baisu darosi pamačius mūsų purvasklaidos darbus. Net Rūta Mikelkevičiūtė vaizduojanti labai gražią ir protingą savo laidoje “Valanda su Rūta” , pasikvietusi visokius šadžius, kurie nevykėliai nei politikoje, nei versle vanoja Kildišienę ir Karbauskį ir nori parodyti blusos didumo problemą.
Kada žurnalistai (akivaizdu, kad gerai atsiskaityta su jais) pradės klausinėti indenpendze užsakytojus ir pirkėjus, snoro naikontojus, Ignalinos uždarinėtojus ir ir niekaip neuždarančius, visokius kitokius, kurie prisikrovė pilnas terbas, o valstybę paliko su ubago lazda. Kada jie nustos kaišioti mikrofonus po nosim tiems, kurie nori dirbti, o ne tiems,kurie prisidirbę iki ausų. Atsipeikėkik 4 valdžios atstovai, nes gali ateiti ir jūsų eilė.Užtenka kiršinti žmones.

mindaugas       2017-01-26 13:23

Skaldyk ir valdyk. Toks Lanzbergių ir juos dievinančių šūkis. Abejoju ar po Valatkos šeimos, Maldeilienės ir kitų rašančių biografijas nerasi dar didesnių griekų kuriuos metė Karbauskui ir Kildišienei.Kaip kuriems su savo biografijomis tai išvis reikėtų patylėti. Jei laikraščio savinikas galimai ėmė kyšį, o jo televizija rodo pagrinde rusų filmus, o kito verslininko pavaduotojas galimai dalino kyšius liberalams, o kontruoliuoja didžiają dalį televizijos ir dar nauja valdžia užsiundė VMI tai reik kažka atakuoti, spausti, ieškoti kompromatų. Kąras ir bandymas išsaugoti savo įtaką.

To Cha cha cha       2017-01-26 11:03

Tai o šis portalas -  kas pagal tavo schemą? Kremlinų, ar ne? Labai norėtum, superstas provokatoriau.

Cha cha cha       2017-01-26 1:32

Karabasistai keikia Lietuvos spaudą, trumpistai Amerikos. Lieka tik viena tikrą tiesą skleidžianti spauda - putinistų spauda. smile Kokie nuoseklūs jūs esat, visi kremlinai smile smile smile smile

Grazina       2017-01-25 17:07

Dekui gerbiamasis Liudvikai J. uz sunku, bet kartu ir labai rimta klausimuka. Manau, kad kiekvienas Lietuvoje zino atsakyma kuo puikiausiai. Neuzilgo bus tai jokia paslaptis…Ilgai lauke, dar palaukime.

tėtušis Karlas Tarabildai       2017-01-25 7:06

Pastebėjome, pastebėjome.
Ne tik brudauso sūnelis. Expremjero audinės “lizingas” taip pat prasprūdo be didelių problemų. Socikams pakako pasiųst profilaktiškai sigaliuką kad tupėtų kaip pelės po šluota. Čia tam, kad kai pribaigs žolėdį Karbauckį ir prie “išgrynintų” skvernelinių reikės lipdyti naują valdančiąją daugumą priklijuojant anūko koncervinę gvardiją, socikai viską nurytų nespurdėdami ir būtų klusnūs balsuotojai.
Socikų balsai reikalingi apsidraudimui, mat neaišku dar- kiek tų skvernelinių bus pakaustyta matrioškinėm patkavomis. Ta nežinomybė rūmauose inspiruos seimo narių skaičiaus mažinimo bei draudimo seimūnams kartu ir ministrauti įstatymų projektus. Mojuojant seimo narių kiekio iki 101 ” dalmantino” sumažinimo grėsme, psichologiškai patogu konsoliduoti seimūnus kuriant naują koaliciją.
Karbauskio žioplumas nepasirūpinant informaciniu užnugariu kainuos labai brangiai. Nors rinkimus laimėjo, bet liks be nieko ir turės tūnoti marginalinėje opozicijoje. Ten jį toliau dubasins mat bus zadanija pribaigti kaimiečius iki savivaldybių rinkimų.
Va tokia banaliai minorinė dėlionė gaunasi pagal dabar iškritusias kortas.
Kas nelaiko rankovėje tūzų ir žaidžia be kozirių, tas lieka durnium.
Karbauskis multimilijonierius, išgyvens.
Liūdniau bus buratinams kurie liks su ilgomis nosimis prie tuščių duobučių “Stebuklų laukų” dykvietėse…

Tarabilda       2017-01-24 23:39

Tikriausiai pastebėjote, mieli komentatoriai, kad Bradausko skandalas išvis dingo iš mūsų žiniasklaidos plotų. Ar ne keistas elgesys, nors bomba šimteriopai galingesnė už visas auto nuomas, sykiu sudėjus dar su visom parlamentarų meilėm.

Kratinukas       2017-01-24 15:19

Pirma atsirado vagystė, vėliau spyna. Jakimavičius paklausė, kaip taip atsitiko, kad žiniasklaidos lazda atsidūrė pas babuinus ir kaip tą įrankį atimti iš agresyvios šunbezdžionės. Kokią spyną išrasti?

Nepasirašysiu        2017-01-24 12:03

O kam priklauso Lietuvos žiniasklaida? Gal tu ir interesas?
Nieko cia meisrasime. Lotynų Amerikoje tokia pasaulio tvarka jau kokį šimtmetį.

stasys       2017-01-23 21:23

Liudvikas apie ratus publika apie kiaušius . Gal ir nereiktu tuo ypatingai stebėtis , apie ka misliju tas ir ant liežuvio galo .Beje gal autorius gali patikslinti ir kuri gi čia ta neatsakinga žiniasklaida, jei komercinė, tai jai apmatuoti taikomos kitos ‘pončkos’ . Devynis kartus pamatuok dešimta rėžk .

wai tai tüter zwanzig bam> 18:16       2017-01-23 20:47

Mmmtaip, yra tame logikos. Tik reika patikslinti visokius “jeigu”.

Jeigu valstietininkai tikrai sugalvotų savo veiklą grįsti visuomenės paramos pritraukimu, jeigu jie tai darytų- tuomet iš viso to gal ir galėtų išsirutulioti mąsių įtraukimas tikrojo dalyvio teisėmis de facto.
Toks dalykas realiai yra ko gero vienintelis būfas nutraukti kriminalinės chuntos režimo egzistavimą. Nes prieš visuomenės volą neprišokinėsi, o po pirmų sėkmingų precedentų kuomet visuomenė pajunta pergalės skonį, tą volą sustabdyti nėra šansų, nes po kiekvienos piliečių pergalės jėgų santykis dar labiau pakrypsta visuomenės naudai.
Taip buvo Sąjūdžio laikais ir iš esmės ta pati metodika getai tiktų ir dabar.
Bet kad valstietininkai kol kas net netodo ketinimų kviestis visuomenę į talką.
O va, sisteminiai puikiai naudojadi valstietininkų tūpčiojimu ir muša golus į tuščius vartus. Kol dašus Karbauskiui ką daryti, gali būti jog bus pradelsta, kritinė pasitikėjimo masė bus išbzarinta ir tada -ku kū.
O jeigu, valstietininkai net neketino ir neketina remtis visuomene, na tai tuomet reikia dairutis kas jie tokie iš tikrųjų.
Kam spėlioti, gana greitai bus aišku.

Baimės akys - plačios...       2017-01-23 18:16

Nors “valstiečiai” nėra tikrai patriotinė partija, tačiau visas senąsias sistemines partijas ir valdininkiją labai gasdina tai, kad “valstiečiai” bando remtis į tą rinkėjų elektoratą, kuriam ne vien geras “pašaras” svarbu, bet taip pat ir Lietuvos, kaip valstybės, reikalai. Būtent todėl šiandien beveik visa žiniasklaida, kuri yra ištikima senosioms sisteminėms partijoms, taip puola “valstiečius”. Taigi, .

nebusui       2017-01-23 18:14

ką tas Briuselis dotuoja? Gal ką nors gavai iš Briuselio? Suoliukus tuščioj išgrįstoj aikštėj už milijonus. Ar tamsta supranti, ką garodiji? Gal skurstančius žmones dotuoja? Pats save dotuoja ir tavo ponus, kad tau smegenis drumstų, kaip stipriai Briuselis mus dotuoja.

Nebus       2017-01-23 17:34

Nebus jokio pilietinio karo Lietuvoje. Kol Briuselis dotuos. Iki dotacijų rauko gyvenimas bus ramus. Šlovė Lietuvai.

Smogikai dergia naujokus iš baimės?       2017-01-23 17:03

Korumpuotą ,,valdomos demokratijos” santvarką Lietuvoje sukūrė socdemų ir konservų partijos su savo palydovais..Valstybė faktiškai žlunga: bėga dešimtimis tūkstančių, skurdas milžiniškas,sveikų pirmokų tik 10 procentų,tarp valdžios ir piliečių- bedugnė, bet verslo banginių ir nomenklatūros gyvenimas puikus…Nomenklatūra ir olig.grupės ieško mažiausios dingsties puolimui, naujokų apšmeižimui,išdergimui kad tik valstiečiai nekeistų supuvusios santvarkos…

Smogikai dergia naujokus iš baimės?       2017-01-23 17:02

Korumpuotą,oligarchinę ,,valdomos demokratijos” santvarką Lietuvoje sukūrė socdemų ir konservų partijos su savo palydovais..Valstybė faktiškai žlunga: bėga dešimtimis tūkstančių, skurdas milžiniškas,sveikų pirmokų tik 10 procentų,tarp valdžios ir piliečių- bedugnė, bet verslo banginių ir nomenklatūros gyvenimas puikus…Nomenklatūra ir olig.grupės ieško mažiausios dingsties puolimui, naujokų apšmeižimui,išdergimui kad tik valstiečiai nekeistų supuvusios santvarkos…

Agne >Tarabilda        2017-01-23 15:46

O ką daryt, jei savos galvos jau nebepajėgia iškilti, o svetimos dar labiau murgdo?

AAA       2017-01-23 15:26

Interesas globalistų, prisidengiančių liberalistine ideologija naikinant valstybes,o vėliau - ir tautas. Bet iš tikro, jei tai pavyks, tai sunaikins tiktai Vakarų pasaulį. O ši vieta tuščia neliks - arabams reikia ir norisi erdvės:(

Kieno       2017-01-23 15:18

tai interesas? Tą ir turėtų aiškintis padorūs žurnalistai. Žinoma, tai rizikinga. Labai rizikinga. Netgi labai, labai rizikinga.

Tarabilda       2017-01-23 15:13

Jei nepradėsim galvot savo galva, kas mūsyse kuo toliau, tuo labiau nebeįprasta, blogiausiai bus mums. Trumpas apie tai ir sako, kad bendraus su tomis valstybėmis, kurios galvos savo galva.

Agnė >Tarabilda        2017-01-23 14:59

Tai kaip čia mums bus? Vengrams bus geriau?

Tarabilda       2017-01-23 13:00

Prisisekit diržus. Turbulencija.
Spiegel rašo labai teisingus dalykus:
For more than 60 years, the U.S. has promoted European unity. The country introduced the Marshall Plan, it supported the single European market and backed Europe’s eastward expansion following the collapse of the Iron Curtain. But now, a man is entering the White House who is counting on the disintegration of the EU. He would rather negotiate with each country individually, believing that will be more beneficial for America.

Nuomonei       2017-01-23 12:39

O kas tokį užsakymą gali duoti, jei ne Lietuvos priešas? O kur tas Lietuvos priešas sėdi? A?..

nuomonė       2017-01-23 12:25

galimai šitai visai purvasklaidai duotas užsakymas skaldyt Lietuvos žmones,kadangi taip valdyti yra lengviau,išsivaizduokite ,kad žmonės yra vieningi,jie gi kalnus gali nuverst,valdžia to bijo,todėl yra viskas daroma kad tik nebūtų vienybės-užsiimama juodinimais,patyčiomis ir t.t.

Tarabilda meškiukui       2017-01-23 11:25

Labai apsirinkate kalbėdamas apie pilietinį konfliktą. Tikra pilietinė visuomenė randa būdus susitarti, o tokia kaip mūsų yra tiesiog paregta karui visų prieš visus. Tas karas ir bus pavadintas “pilietiniu konfliktu”, o nesunku įsivaizduoti ir jo pabaigą - Nepaprastąją padėtį ar kažkokį tiesioginį valdymą.

meškiukas.       2017-01-23 11:10

pilietiniam konfliktui reikaligi piliečiai.kadangi šitoj teritorijoj pilietinės visuomenės nėra,tą pastebėjo ne tik kuolys ,radžvilas ir kiti ,tai konflikto nebus.tik evakuacija.

StasysG       2017-01-23 10:46

Kodėl “ežiukas” taip parašė?..
Pagal Konstitucijos 44 str. bei VIĮ Autorius p. Liudvikas Jakimavičius privalėjo straipsnį pavadinti: “Neatsakingos Visuomenės Informavimo Priemonės stumia Lietuvą į pilietinį konfliktą. Kieno tai interesas?”. Ne, ir jis, garsus rašytojas ir intelektualas, sekdamas neoliberalios Valdžios siekiu viską privatizuoti,  perėjo į ANTIįstatyminę vienaskaitą - komercinę “žiniasklaidą”. Lyg tai būtų angliško termino “media” vertinys. Bet “media” yra daugiskaita, tą rodo žodynai.——- Beje, čia taikliai pastebėjo internautas Ežiukas ir parašė: “ežiukas     2017-01-23 8:31

Lietuviškų medijų “kokybė” nėra kažkokia naujiena…”. Teisingai ir gražiai parašė - medijos. Nes medijos disciplina. Kaip ir kiti neverčiami terminai lietuvių kalboje: fizika, finansai, ekonomika, filosofija ir tt. O savo komentare dar pasišaipė iš elito mylimos “žiniasklaidos”: “Bėda ne įprastai lojančiai sisteminėje šūdasklaidoje”. Kiti dar yra sakę ir rašę “purvaskaidoje”.

komentuojantiems       2017-01-23 10:45

Liudvikas Jakimavičius iškėlė labai rimtą klausimą į kurį ieško atsakymo. To atsakymo jau seniai daug kas ieško. Kas griauna Lietuvos valstybę iš vidaus, organizuoja skandalą vieną po kito, iš kieno pinigų(iš kokios valstybės) išlaikoma vadinamoji “nepriklausoma” žiniasklaida, kuri visuose skandaluose groja pirmuoju smuikuku. Visa tai mums gadina kraują ir varo į depresiją. Diskusija yra tam, kad žmonės išsakytų savo nuomonę diskutuotinu klausimu, bandytų ieškoti atsakymų. Tai yra labai rimti dalykai ir paversti viską niekais negalima. Jeigu nesugebate atsakyti į šiuos valstybės skaudulius - nerašinėkite “į pievas”, nes jūs sugebate rimčiausią temą paversti anekdotu.

nu.       2017-01-23 9:47

čia perlenkėt ,liudvikai.nebus pilietinio konflikto,net nebus pilietinio nepaklusnumo akcijų,nebent dėl kalafijorų. po nepriklausomybės atstatymo žmonės buvo sistemingai tariamų lyderių,ir žiniasklaidos pagalba demoralizuojami. įdėtos pastangos atsipirko su kaupu.kas išeis į gatves? gėjai,kirkilo šaika gegužės 1.?

VaidasVDS       2017-01-23 9:42

Ožiuk (kuris norėjo su visais badytis), oi, t.y. Juozapai,
tu ir vėl šiek tiek neteisus.
Na negali visi iš karto būti tokie protingi, kaip tamsta.
Negi nieko neišmanote apie evoliuciją, ar šis terminas jums yra per baisus.
Niekas juk negimsta protingas iš karto, o tuo labiau išmintingas.
Net ir geriems žmonėms reikia laiko, kad suvoktų visas pinkles ir minkles.
Protingi mokosi iš kitų klaidų, nelabai protingi iš savo. Kai kurie idealistai ką nors tokio rimtesnio suvokia tik atsidūrę niūrioje realybėje, kuri buvo kitokia, nei jie tikėjosi.
Karbauskio partijoje yra visokių veikėjų. Jei viską iš karto nurašysi, tai nieko naujo ir neatsitiks, niekas neevoliucionuos, o grįš į senas vėžias.
Kaip organizuoti tas tavo protesto formas? Kelsi maištą - eisi prieš valstybę, formaliai laisvą ir nepriklausomą Lietuvą. Iš karto būsi apkaltintas Tėvynės išdavimu. Į gatves po daug niekas nevaikšto, nes kai kurie buvo nubausti, o kai baudžiami ir visai nekalti žmonės, tai masinių protestų tikėtis yra labai naivu.
Tai vis klausite ką daryti?
Atsakau kaip ir prieš daug metų. Mokykitės tikrų Jėzaus mokymų, kaip blogį įveikti gėriu. Tai tik vienintelis teisingas ir labai efektyvus būdas. Jo dar niekas, išskyrus Jėzų, šiame pasaulyje nenaudojo. Tiesa, tai nėra greito pergalių pasiekimo metodas. Jis reikalauja daug apmąstymų, asmeninių patyrimų, klaidų atradimų ne tik kituose, bet ir savyje, bei daug dvasinės išminties sukaupimo. Tik tada galima pradėti siekti rezultatų. Ir tie rezultatai neatsiras iš karto. Bet, kai pradės atsirasti, jų jau niekas nesustabdys…
O jei norėsi tik badytis su visais, visada atsiras tokių, kurie norės tik kandžiotis…

ežiukas       2017-01-23 8:31

Lietuviškų medijų “kokybė” nėra kažkokia naujiena. Veikimo principai, tikslai bei įpročiai irgi seniai susiformavę. Jokio siurprizo nesimato.
Tiesiog šiandien groja eilinę kitą tos pačios plokštelės dainelę iš mintinai išmokto sisteminių natų repertuaro.
Filmuko- parodijos “Lietuvos gaujų karai” fonograma- garso takelis su specialiaisiais triukšmų efektais. Pykš-pokšt tralialia.
Publika niekaip ypatingiau į ttuos muzikinius tapetus nereaguoja.
Įprastai. Dalis buratinų tiesiog išmetė lauk nusidėvėjusius paksiaus portretus-kalendorius iš seklyčių palubių von ir vietoje jų įsirėmino kito Pranašo abrozdą. tik pat kaip prie paksiaus ašaroja stebėdami “herojaus puolimo” serialą/muilo operą, tiek pat popkorno kramtytojų pasiruošę už gražaus rytojaus viziją atleisti bet kokias Mesijo nuodėmes gausiems senobės dievukams.
Publika kokia buvo rambi, tokia ir liko. Niekas nesiruošia eiti į demonstracijas. Na gal koks būrelis eilinių žvakutininkų ir vienur kitur pagiedos savo giesmelę. Bet ne daugiau.
Šimtatūkstantinių protesto demonstracijų nebus, trolikų niekas nevartys ir vitrinų nedaužys.
Pirma ir - riaušių ir nereikia, o antra- leu leu leudis jau yra išradusi protesto formą kuri konkurencijos neturi ir neturės kol paskutinis lietuvys neužgesins lempų oro uosto salėje. Kai xrenova, lietuvisai balsuoja/protestuoja kojomis ir čiumodanais. Vsio. Ir jokio kitokio scenarijaus nenusimato.
Jeigu padėtis galutinai iš visų gausių medinių dievukų pereis į dievuko Piziaus rankas, tiesiog teritorija greičiau ištuštės ir kubyliaus vizijos išsipildys “greituoju būdu”.
Bėda ne įprastai lojančiai sisteminėje šūdasklaidoje.
Bėda kad taip ir nesukurta alternatyva.
Nes Naujasi Genijus irgi nematė reikalo tokios net sau palaikyti sukurti.
Karbauckis net savęs neturi kur apginti nuo gausių šūdinių musių.
Kaip jis Lietuvą apgins, a?
Nesitiki, jog Ramūnėlis buvo skriaga ir pagailėjo keleto tūkstančių antisisteminio portalo sukūrimui. Pinigų turi ir leidžia juos kairėn dešinėn.
Lizingams.
Nepakanka protelio suvokti!
O kai durnas tai ir pagonių žinyčioje muša.
Tiek žinių.

 

kiršintojas tai velnias       2017-01-23 7:53

reikia atsvaros popiežiaus Pranciškaus tikrai krikščioniškai veiklai.
kuo arčiau Dievo - tuo aiškiau velnias veikia.
melskimės ir gero linkėkime:
- rusams ir žydams,
- komunistams ir kgbistams,
- pederastams ir pedofilams.
- teisininkams ir politikams.

Gera,kad Trampas imasi       2017-01-23 7:49

kritikos žiniasklaidai,nes ji dirba tik šeimininkui?O ,atrodo,demokratijoje turėtų būti kitaip?

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.