Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Liudvikas Jakimavičius. Mileniumo mailius

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 7 d. 4:49

23     

    

Liudvikas Jakimavičius. Mileniumo mailius

Prisimenu, Prezidentas G. Nausėda teikė VSD įstatymo pataisas, kur buvo kalbama apie išsikvietimą asmens į „pokalbį“. Seime pataisa buvo priimta.

Man, o gal ir Jums įdomu, ar VSD pradėjo kviestis į pokalbius vakarykštės manifestacijos prie JAV ambasados organizatorius, dalyves, dalyvius ir jų tėvus?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

To Kas atsakingas už tautos kvailinmą per LTV?        2020-06-8 21:33

Atsipeikėk .Lietuva nebeturi jokio LTV (Lietuvos Televizija). Jos vietą užėmusi Ėlėrtė.( Ėlėrtė radijas ir Ėlėrtė televizija)  Va nuoroda:
LRT FAKTAI. Kas kurstė konfliktus eisenoje prieš rasizmą?

Susimaišiau       2020-06-8 10:40

Aš galvojau, kad negras ir Afikoje negras. o čia pasirodo dar yra kažkokie afroamerikiečiai. Jaučiu Vilniuje šlaistėsi afrolietuviai, Rygohe - afrolatviai ir t.t. Atsiprašau dėl Rygos - ten tikriausiai Austėjos biznis dar neįsibėgėjo, nes Latvenergo neduoda suremontuotų patalpų pusdykiai. Mes Vilniuje pradedame marš sesutės ir užbaigiame marš antifa.

Tvankstas       2020-06-8 9:27

Turiu svajinę - kad kiekvieną mitingo dalyvę už G. Floyd išsprievartautų grupė afro-vyrukų.
I have a dream.

Įvertinimas       2020-06-8 8:53

Koks trumpas, bet prasmingas straipsnelis!

Jie kviesis       2020-06-8 4:51

lietuvių kilmės nacionalinius patriotus pirmiausia, nes šie Hegemonui pavojingiausi. Gal ir Trumpą pasikvies - ką gali žinoti. Mes, kaip neosovietikai, galingi - net Kiniją galime pargriauti, ką ten kokią tai Koronę 2020 ar Trumpą iš prezidento posto išspirti, ką seniai spiria mūsiškė dezi LRT.

>sąsiui 2020-06-7 6:32        2020-06-8 2:11

nei tu viešini, nei tu kvieti. Prašyk leitenanto, kad duotų komandą kiemą pašluoti. Oras lauke geras, kepurės dėklę pravėdinsi, bo furažkė nuspaudė stipriai.

Kaip tie paaugliai, net jaunuoliai,        2020-06-7 22:56

galėjo ginti afroamerikietį, penkis kartus sedėjusį kalėjime už narkotikus ir ginkluotus apiplėšimus (įrėmusį ginklo vamzdį nėščiai moteriai)???
Bet kai Jurbarke sumušė ir išprievartavo jauną lietuvaitę,
jos neapgynė niekas ir niekas nerengė mitingų.
Šitiems jaunikliams smegenėlės praplautos labai, labai.

Tėvai, kurių dukrelei rasistų by---i per maži?       2020-06-7 21:52

Ar ne per anksti sukaupė seksualinio gyvenimo lyginamąją patirtį? Paauglė su nuoga bamba mojuoja plakatu ‘Racists have small dicks’ (Vilnius):
https://scontent.fvno5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/102624617_3867467989992523_8108996265532904333_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQnlyEDl8yxDyzme6Ytzo6-hS8bQcomGpGJJMUeDmQWtdAHn8HEw9lu0tvh7zMPwlmc&_nc_ht=scontent.fvno5-1.fna&oh=8f5b466a777151db755b6ab99c888a80&oe=5F028B9B
———————————————————————————-
Įkvėpimas iš čia? -  https://www.pedestrian.tv/content/uploads/2020/06/06/Image-from-iOS-2-1-768x576.jpg
‘Police brutality is small dick energy” was a sign that was pretty prevalent throughout the protests, and for good reason.’
———————————————————————————-
Atvirai ir įrodomai moralės normoms prieštaraujančiame, nežinia kokių jėgų organizuotame ir nesankcionuotame(?) penktadienio mitinge,
kur grubiai nesilaikyta ir karantino reikalavimų,
su mokyklinukais priešaky marširavo ir Seimo narė, ‘Laisvės partijos’ ir kgbisto armono dukrelė, lgbt palaidumo ideologijos ruporas sabatauskaitė...
Komunizmo šmėklai jau išseko milijonų nekaltų žmonių kraujo atsargos?

Peršantiems lietuviams "rasizmo" kaltę:       2020-06-7 20:56

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo išaiškinimas (nagrinėjant baudžiamąją bylą Nr. 2K-91/2010):
„...LIETUVIŲ TAUTA NENAUDOJO AFRIKOS GYVENTOJŲ VERGOVINIAM DARBUI,
NEBUVO ĮSTATYMAIS ĮTEISINTOS DISKRIMINACIJOS, SEGREGACIJOS, NEBUVO IR SOCIALINIO KONFLIKTO DĖL ODOS SPALVOS BEI PRIKLAUSYMO KITAI RASEI.”
http://liteko.teismai.lt/viesasprendimupaieska/tekstas.aspx?id=5e839aaf-b4ed-4acc-b205-89ed2c2aaadc&fbclid=IwAR2-TGitYagZxWb8JJcGtrmC0HftGcqayLPTtwXCZU5dLTlnh48Mvu0bbvQ

Kas atsakingas už tautos kvailinmą per LTV?       2020-06-7 20:40

Ką tik pasibaigusi “Panorama” buvo subliakmaterinta totaliai!
Tokių vienpusiškų ir leftistiškai ideologizuotų “žinių”
net sovietinių laikų kinochronikose vargiai atrastume.
Nepagarba kitam, jo sveikam protui, ar bent šio likučiams,
yra patikimas nepagarbos sau pačiam viešas parodymas.
Ideologizuotas faktų, jų visumos ignoravimas niekaip nesuderinmas su deklaruojama “visuomenine” LTV prigimtimi, o moraliai -  nepakenčiamas.

Klausimui        2020-06-7 20:03

Joks cia ne smugis skverneluii. Cia ta pati chebra. Skverbelis dar budsmas policijos vadu zadejo nepriklausomybes minetojams pavaisinti bananais. Ir tai dar buvo Zuoko meravimo laikais. Ca ta pati chebra, visiems skverneliams yra giliai dzin, a o gal net ir be dzin bet pritariant is esmes

Tie kur pedofilai gal ir pasikvies       2020-06-7 18:48

Kadangi pas mus negrų atvežė dar per mažai, o ir tie patys baigia išsibėgioti, Sorošui teko pasitenkinti nepilnamečiu mailiumi. Globalistinis elitas žinoma mielai pasimėgautų vaizdais, kaip ir Lietuvoje vardan jų interesų deginami automobiliai, daužomos vitrinos, plėšiamos parduotuvės, šaudoma į policininkus. Nors ir plazdėjo viena kita Antifa vėliava, bet sunku patikėti, kad toks susirinkęs daugiausia moteriškas mailius sugebėtų daugiau, nei pagal komandas paklūpėti ir paskanduoti, ar bandyti kam nors iš rankų išplėši neteisingą plakatą. Niaa, užsieniečiai dirigentai ir nepilnametis vietinis mailius VSD niekam nereikalingas ir neįdomus. Kam? Juk jaunimėlis jau apdorotas, lengvai programuojamas ir klusniai bei su užsidegimu vykdo kas liepta. Jei saugumiečiams pedofilams prispirs, mailius lygiai su tom pačiom šypsenom ir užsidegimu mielai jiems nučiulps. Juk blacklivesmatter! Saugumiečiai turėtų kviestis pokalbiui Sorošą, ar bent jo NVO vietininkus Lietuvoje. Bet juk visi žinom, kad VSD nekąs į maitinančią ranką?

kalibras       2020-06-7 18:32

ne mailius, o planktonas

Kas tas „meliniumas“???       2020-06-7 18:27

Jei tai tūkstantmetis, tai ir rašykime tūkstantmetis. Be [...] išsidarnėjimų, menkinančių lietuvių kalbą. Mokykimės lietuvių kalbos ir gerbkime ją.

Klausimas iš anksto žinant atsakymą        2020-06-7 17:54

Lietuvoje esam įpratę, kad niekas dėl nieko neprotestuoja. Kaip nebuvo jokių eitynių ar palaikymo mitingo ir dėl neseniai nušauto Lietuvos policininko, nei kitų panašių tokių atvejų. Kaip niekas neprotestuoja dėl Novegijos Barneverneto atimamų lietuvių vaikų. Ar juo labiau kokių nors uigurų, tibetiečių  teisių, dėl kokios nors Sirijos ir t.t. Tad tikrai neįtikina ir akivaizdžiai dirbtinai bei suvaidintai atrodo vilnietiška bliakmater versija. Juo labiau žinant, kokią turtingą kriminalinę praeitį turėjo jų herojus! Kur dingo visos feministės, MyTiūū aktyvistės, kodėl dabar kaip įpratusios protestuodamos nespiegia, kad šitas “herojus” yra bandęs apiplėšti nėščią moterį ir laikė įrėmęs ginklą į jos pilvą?
Kyla klausimas, kam buvo reikalingas šis dirbtinis, ir daugiausiai nepilnamečių mergaičiukių, paradas? Viena iš versijų, kad tai buvo pasiruošimas kitiems įvykiams, kartu patikrinant tiek visuomenės, tiek tarnybų reakcijas ir veikimą. Juk dėl karantino pažeidimų akciją kaip mat turėjo užkardyti policija. Kas ir įvyko keliose kitose valstybėse. Bet mūsų policija aiškiai turėjo nurodymus iš viršaus netrukdyti tokiam “svarbiam” renginiui. Taigi, matyt Trampo nuvertimui (gal dar kažkam, kas žino) jau planuojama nauja akcija, gal ne viena. Neatmestina, kad šia akcija norėta pakenkti ir “vasltiečiams”. Juk šie neva sėkmingai kovojo su koronavirusu, gausiai dėl to šmėžavę žiniasklaidoje, gerokai per daug pasikėlė reitingus (siaubas, vėl išrinks ne tuos!). O čia gi atviras spjūvis jiems į veidą - pirmiausiai Skverneliui, kaip buvusiam policijos vadui, taip pat Verygai - juk vyko akivaizdus atviras parodomasis masinis karantino taisyklių nesilaikymas! Tie, kurie teigė, kad VSD vado Jauniškio paskyrimas naujai kadencijai reiškia, jog jėgos struktūrų kontrolę į savo rankas perėmė “valstiečiai”, atrodytų, švelniai tariant, kiek perdėjo. Greičiau viskas yra atvirkščiai, ir praktiškai viską toliau sėkmingai kontroliuoja kgbistai, taip vadinami “sylovykai” - ir tuos pačius valstiečius, ir visą valstybę. O už pinigus ir Sorošui neatsisako patarnauti… Taigi, kam VSD vargti, kažką vaizduoti aiškinantis, jei jie praktiškai yra šio mitingo netiesioginiai dalyviai? Juk jie valstybė valstybėje - kokie nors reitingai jiems nerūpi, niekam nieko atsiskaityti neturi, o ir realiai pareikalauti iš jų nelabai kas ką nors gali…

Liudvikui Jakimaviciui       2020-06-7 15:15

manau, kad kai kas kazkokiems pokalbiams tikrai buvo juos pasikviete. nezinau, ar tai buvo vsd, ar koks fsb, ar vietine viesoji istaiga uz uzsienio pinigus, bet manau, kad sake jiems- gerai pavarykit, kuo daugiau vaiku itrauksite, tuo geriau. ir paprotestuokit pries viska, mes atsilyginsime. ir materialiai irgi

Kis       2020-06-7 13:17

nereikia viso pasaulio kaltinti,bereikia pasidometi kas tai parenge ir kokiais tikslais ir paimti uz febiurze,kad akyse aptemtu.Antro karto tikrai nebus,nereikia juos kelti i dausas?

DDD       2020-06-7 9:50

Pradžiai užtenka paviešinti demonstracijoje organizuotai dalyvavusias Vilniaus gimnazijas.

Išties       2020-06-7 9:05

Moksleivių ir vidurinių mokyklų amžiaus jaunimo bei dalies studentų politinio kvailinimo organizatorius turėtų tinkamai įvertinti ir Švietim-mokslo ministerija bei atatinkamos atsakingos Vilniaus miesto savivaldybės įstaigos.Minėta ,,manifestacija” tapo liberalkomunistinėmis riaušėmis,kuriose buvo skleista daug idėjinio purvo bei nusikalstomai nusižengta antivirusinio užkrato taisyklėms.Įdomu,ar Lietuvos teisėsaugos institucijos ir aukščiausios valdžios organai tinkamai įvertins šį politinį liberalmarksistinį bruzdėjimą.

jakimavičių reikia pokalbiui išsikviesti       2020-06-7 8:41

ir paaiškinti nabagui, kad ten buvo nusipelnusiųjų gyventi geriau (neliečiamų) vaikeliai.

d. Apartamentas       2020-06-7 8:12

O kaipgi, nuo pirmadienio jau kviesim antivalstybinius elementus ant kilimo.
Antitarybinis buržuazinių nacionalistų būrelis nedidelis, visi Amerikos imperializmo gerbėjai nustatyti.
Pirmiausia čiupsim tą nenusiraminančią`mokytoją ir jos darbovietės vadovus (kodėl ta extremistė vis dar neišmesta iš tarybinės mokyklos?).

stasys        2020-06-7 6:33

norisi padėkoti jog pagaliau pakeitėte vedamąjį str. ..o tai ans jau ėmė ‘smirdėti’ .

stasys        2020-06-7 6:32

Gal paprasčiau tos mokyklos vadovą pokalbiui pasikviesti ?  Idėja sakyčiau šeip sau .Liudvikai, iš apačios į viršų .. pirmiau viešinam o paskui kviečiam pokalbiui .. jokio kabinetinio siurrealizmo .smile)


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.