Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Pedofilijos byla

Liudvikas Jakimavičius. Lietuviškoji Dreifuso byla

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 8 d. 17:02

71     

    

Liudvikas Jakimavičius. Lietuviškoji Dreifuso byla

Visą dešimtį metų Lietuva galavosi su kreivai riedančiais Garliavos reikalais. Žiniasklaida be atvangos mėgino indoktrinuoti visuomenę, kad ta „violetinė Garliavos nusikaltėlių gauja“ buvo pasikėsinusi į valstybės sąrangą ir kažkokiu neteisiniu būdu gviešėsi surengti vos ne valstybės perversmą. Kai ką tas žiniasklaidos slėgis, o ir pragmatiniai sumetimai veikė gana tiksliai, – matėme, kaip svarbiausi valstybės pareigūnai ir žiniasklaidos infliuenceriai šioje komplikuotoje istorijoje vienu lūžio momentu staiga ėmė keisti požiūrius, o vėliau bėgo kuo toliau nuo šios temos komentavimo. Nesuprasi, kodėl: ar gavo po dozę kažkokios slaptos informacijos, ar kaip nors kitaip „praregėjo“ ir Dalia Grybauskaitė, ir prof. Vytautas Landsbergis? Ir po lyderių pozicijos pasikeitimo per žiniasklaidą buvo pradėta skambinti varpais iš visų institucijų unisonu – visi violetiniai yra niekšai ir nusikaltėliai, o jiems iš Čikagos vadovauja „bėglė“ Neringa Venckienė.

Mūsų ekstradicijos užsakovams net nesivaideno, kad JAV teismas atmes jų bene 20 ar 30 įtarimų, kuriuos mūsiškiai mėgino suformuluoti kaip kaltinimus, kad solidžiau atrodytų ekstradicijos prašymas. Niekam iš tų mūsų politinių kvislingų ir teisininkų nebuvo naudinga Neringos Venckienės ekstradicija. Jie nenumatė, kad JAV teisėsauga į kaltinimus pasižiūrės rimtai ir preciziškai. Ir atsitiko visai ne pagal grybauskaitinių teisininkų scenarijus. JAV teisėsauga Venckienės pavidalu mūsų teisinei sistemai grąžino greičiau ne įtariamą nusikaltimu fizinį asmenį, o problemą, ar mes, būdami JAV strateginiais partneriais, esame pajėgūs sutvarkyti savo teisinę sistemą, kad ji veiktų demokratiniais pagrindais, o ne pagal kokius nors neaiškius įtakingų klanų ir grupuočių užsakymus?

Ant kortos pastatytas mūsų „teisinės“ valstybės prestižas.

Ir nėra jokių abejonių, kad bet koks bylos sprendimas pagal „laikraštinius“ užsakymus guls ant EŽTT stalo, ir tada mes sumokėsim ir N. Venckienei, o dar dešimt kartų daugiau ES teismui už savo valdžios idiotizmą.

P.S. Atpažįstu situaciją. Vėl dreba prokurorų rankos ir rausta žandai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

linkėjimai išsigimusiems valdžiagyviams        2019-11-9 18:18

gražių paveiksliukų galerija:


liaudiesmenas.livejournal.com

.

.

kruvinasis buldozeris ritasi toliau       2019-11-9 18:07

ji vairuoja pseudo teisesauga, o kuru aprupina chuntos elitiniai pedofilai ir ju ibauginti samdiniai.

ah1       2019-11-9 17:45

skvernij reikalas/šlykštus reikalas škia.

Jo, banksteriai,       2019-11-9 17:44

turtingiausi avenių žmonės, organizavo Bolševikų rūmų perversmą 1917 metais irgi vardan kilnių tikslų - pražudė virš 66 milijonų žmonių buvusioje carinės Rusijos imperijos teritorijoje iki 1953 metų, bet mokslų daktarams ir LRT su teisėjų ir prokurorų korpusu dzin, jie užgulė nekaltą žmogų visa savo esybe ir transformuotu Sovietijos fundamentoriumi(Fundamentals of Soviet Law) į liberoidiją, į Mokslinę Oligarchiją, parengtu draugo P.S.Romashkin, ane, VU ir VDU docentai su prapiesoriais? Žinoma, tai buvo neišsilavinusio mažaraščio nuomonė.

...       2019-11-9 16:39

gen. prokuroras Pašilis sakė viskas daroma slapta dėl kilnių tikslų? Abejotina tie kilnūs tikslai, nes kai nelieka viešumo ta paslaptis paprasčiausiai dvokia…

Jules       2019-11-9 16:12

Į ką pavirto ex-Bolševikų valdomos Lietuvos trisdešimtmetis, nežinot? Į tai, kad Sovietų Lietuvos kūrėjai ir administratoriai, okupacinio režimo aktyvūs rėmėjai ir bendrininkai, kolaborantai ir Kompartijos sekretoriai, vykdomųjų komitetų pirmininkai ir jų anūkai, tapo dar turtingesni nei prie Brežvevo su Černenka. Negi, anot prancūzų, „des pauvres toujours plus pauvres et des riches toujours plus riches“, ką manote?

stasys        2019-11-9 14:51

ger > prisijaukinti ? nesu tikras kad tai įmanoma…

stasys        2019-11-9 14:49

Tvanksai (parše) tiek pripylei bereikšmiu komentaru anonimmu temoje kad ju jau nėra kur dėti .

ger       2019-11-9 12:37

Na va, ŠTAZI, bandei prisijaukinti Vaidą, nes jautei dvasinę giminystę, o dabar pats ėmei ir išdavei. Žioplas esi. Ne kiekvienas, kas šaukia ,,Viešpatie! Viešpatie!” tarnauja Viešpačiui. Paskubėjai likti be draugų. Nebandysi atsiprašyti? smile

> 10:53       2019-11-9 12:26

Milaitis , atrodo, nieko šiame pasaulyje nebijo, nes turi tvirtą stogą gal net keliose tarnybose. O štai Juozaičio bijo kaip velnias kryžiaus. Tai ženklas, ką turime palaikyti, kad daugiau tokių garliavų nebūtų.

va va - komuniagos...       2019-11-9 9:53

NIEKAD nepasitikėk ir netikėk komunistais.
N.Venckienė galvojo, kad nomenklatūriniai komunistai Gylys Su Vasiliausku ją užstos.
tokia pat kvaileliai ir tiesos.lt redaktoriai bei savininkai (o gal čia toks jų darbas?) - publikuoja komunistų-išdavikų Gylio, Vasiliausko straipsnius, remia išdaviką Juozaitį..

O kur dingo       2019-11-9 8:19

Drasiečiai Povilas Gylys, Valdas Vasiliauskas ir kiti,kurie pasinaudoję Venckienė kaip taburete peršoko į Seimą? O ten atsidūrę kaipmat nuo jos nusisuko. Kada ir ką jie pakomentuos, o gal tebelaukia VSD komandos fas? tiek daug politikieriu issiperėj e šio skandalo deka ir štai - nebeliko kam užstoti, padėti.

Tvankstas       2019-11-9 6:29

6:14 - AČIŪ už pranešimą man, kas toks esu.

>>> 2019-11-8 14:14       2019-11-9 5:14

Juliau Milaiti, tu, kaip didžiausias šios svetainės vatnikas ir trolis, bent jau Jakimavičių palik ramybėje. Kad neparašei, jog esi Dzeikas ar Jules, dar nereiškia, kad esi neatpažįstamas. Nebent, kokiam nors kvanktelėjusiam Tvanksktui, kuris mielai su jumis pabendraus. Kaip kagėbistas, su kagėbistu!.

Kiek dabar veikėjų       2019-11-8 22:57

išvirs iš valdžios,kol tęsis šis absurdo spektaklis,kurį suka supuvusi godi grietinėlė.

Skvernelis       2019-11-8 22:20

kerštauja?

Kvaila       2019-11-8 19:25

suklydus laikytis tos klaidos visą gyvenimą, mėginant faktus pritempti prie savo įsitikinimo. Gerbtini tie, kurie savos klaidos neužvertė visiems ant galvų, o pripažino

koks       2019-11-8 18:50

dziaugsmas? tiesiog pareiga, nes seima yra seima, ar gi ne taip kalbejo kazkada ir kuris,  dar pasakes ir apie bankininka

"tut ne zakrytij, a otkrytyj perelom"       2019-11-8 18:37

šia bylą geriau vadinti ne Dreifuso, o Plintuso byla -
nes tokio lygio lietuviškas “tiajsyngūmas”

dorybių derėjimo metas       2019-11-8 18:28

sofų piliečiai savo actovu išsirinko stovintį po medžiu -
taip Jo Neutralybė galės būti visa galva aukščiau už banalią minią
ans tol stovės po medžiu kol pac pažaliuos
tada galėsime jį vadinti doru Doleriu.

Taip,       2019-11-8 18:21

po medžiu stovintis ir stovintys kiti.

zuker >>gyvuliui štaziui       2019-11-8 18:20

na tai tau kasdien reikia minimum po du maišus cukraus suėsti, kad bent bezdžionžmogiu galėtum pabūti

Perspektyvos.       2019-11-8 17:26

  Matyt, prezidentas, stovėdamas po medžiu, pasitelks į talką nuskalstamai dirbančius, bylas falsifikuojančius prokurorus bei teisėjus ir, pasiraitoję rankoves, visi kurs GEROVĖS VALSTYBĘ (jau be Venckienės}. Visi gyvensime korumpuotos teisėsaugos nupaišytame, pedofiliniu kremu kvepiančiame, rojuje…

Visiškas fiasko       2019-11-8 17:10

Nereikia būti teisininku, kad suprastum: jei apkaltinai žmogų 39 nusikaltimais, o kitas, daug pranašesnis už tave, rado teisingais iš jų tik 4, ir tai ne pačius baisiausius, tai tu arba debilas, arba sukčius, aferistas. O teisininkai, tiesa, ne mūsų, turi savus kriterijus. TSRS kariniai prokurorai, žinau, baudė tyrėjus, jei jų tirtose bylose, teismas nors pagal vieną iš pareikštų įtarimų išteisino teisiamą asmenį. Tai gal irgi buvo perlenkimas, bet, tame yra logikos: jei kaltini žmogų, tai įrodymais pagrįsk kaltinimus. Jei nepagrindei, vadinasi, kaip ir apšmeižei. Todėl, lygiai, kaip ir grupės teisėjų patraukimas baudžiamojon atsakomybėn už kyšius, taip ir šios 30 apšmeižimo atvejų vienam žmogui, rodo visišką teisinės sistemos krachą. O prezidentas oficialiai pareiškia stovėsiąs po medžiu…

stasys        2019-11-8 17:07

prikepkime cukriniu avinėliu turėsite ka veikti N.Venskienės teismo salėje .. sako cukrus skatina ir smegenų veikla .. ir žmogų daro laimingu . Tai pats greičiausias būdas vėl pasijausti žmogumi .

smaukūnaitė       2019-11-8 16:43

-O aš jau nusipirkau naują raudoną čemodaną pristeistiems melejonams susidėti

Povilas       2019-11-8 16:39

Galbūt tie likę kaltinimai ir myzeris.
Iš jų daug neišspausi.
Bet čia tikrai dar ne viskas.
Tuoj pasipils civiliniai ieškiniai.
Ir tai nebus nei šimtas nei tūkstantis eur.
Stankūnaitė gali nepasikuklindama ir milijono užsiprašyt.
Ir teismų praktika šiuo klausimu jau yra.
Tad Venckienei net laisvėje dienos nebus labai šviesios.

škia       2019-11-8 16:21

Prašau neįžeidinėti teip vadinamų tskant Tapkių.

Žilėžonas       2019-11-8 16:19

Spjaudykit ant konstitucijos, myžkit ant teismo durų, neapdergsit teisingumo labiau, nei šįryt teisėjas , jei gerai išgirdau, Purvainis (tikiuosi, čia ne sumuštinio pavadinimas).
Nis dar kartą parodė, kad teisingumas Lietuvoje yra ypAtingai selektyvus irkad teisėjai sugeba tik perskaityti kitų parŠytus nuosprendžius bei nutartis.
Išvada: mus teisia šliurės.

stasys        2019-11-8 15:31

Vaidui Vds ..ačiu kad priminėte kodėl žmonės prakaituoja , tiesa sakant visada maniau kad tai nuo žmogaus nepriklausantys fiziologiniai reiškiniai. Jei esi šakalio formos gręžk negręžęs tokį ..pažastyse gali ir nesudrėkti . Nuliūdino Tamstos tekstas“ Nes vėliau, pasitraukus Dievo dvasiai, dvasiškai miręs žmogysta gali pastebėti, kad jam jau nedreba rankos, kad jis gali šaltakraujiškai žudyti ar atlikti kitus blogio darbus.“ Tam kad pakelti ranka prieš kita žmogų reikia kai ko daugiau nei dievo apvaizdos trukumo .. tokia kalba Jus išduoda kiek menka tamstos gyvenimiška patirtis .Ta istorija neturi vieno Tiesos monopolio todėl čia svarbiausia ne nuomonė o ką ji pasėjo Tamstos širdyje . smile

Taiklus straipsnis       2019-11-8 15:21

Dekui autoriui.
Jeigu “begle” nebutu isvykusi,tai siandien jau sedetu 10 metu ar iki gyvos galvos pagal 34 str. O dabar liki 4 str. Ir tie patys myzeris.

emdžyboltikas       2019-11-8 15:08

Gerai kad neatidaviau prižadėto limono už surastą Aktą.
Dabar paskelbsiu kad duosiu limoną tam kuris pribaigs Venckienę.

anūkas       2019-11-8 15:06

reike krejptis į gerb. Nuosėdą kat Priazidentas skubej sušauktų Valstybybybės Ganibos posiadį.

vrag nedremlit       2019-11-8 15:03

teisėsauga privalo būti budri ir stebėti Nusikaltėlę akylai kiaurą parą -
juk ji bet kada gali išsirausti tunelį iki Šikagos ir vėl pabėgti.
gereuse būtų kamerą iki lubų pripilti skysto betono.
antraip mūsū diamokratynę Valstybybybę gali ištikti Perversmas.

kurwacovaitė       2019-11-8 14:52

Parašysiu kat Venckienė nuolat muždavo savo motyną.
Tuoj, tik pirma nubėksiu alaus - ykvėpimui.

delpė       2019-11-8 14:49

uch, koke blogietė - niamili tevū

purvina komedija       2019-11-8 14:48

ProKurOro D. Jakučio prašymą patenkinęs teisėjas(nuo kada klounai gauna teisėjų pareigas?) Arūnas Purvainis, laikinai einantis Kauno apylinkės teismo pirmininko pareigas, IŠAIŠKINO, kodėl pasirinktas būtent suėmimas šiam laikotarpiui:
:
“Pagrindinis tokio sulaikymo motyvas – N. Venckienė, nors ir be dokumentų iš karto pabėgtų į JAV, ne Europos Sąjungos valstybę, pas tenai gyvenantį sūnų,
NES JOS RYŠIAI SU LIETUVOJE GYVENANČIAIS TĖVAIS (dėmesio -topas smile NĖRA STIPRŪS, būtent todėl ji čia neužsilaikytų.”
.
be komentarų.

stasys        2019-11-8 14:47

va čia tai kontoros darbas pasižiūrėkime į laiką .smile Senas arklys vagos negadina ..

Deivis       2019-11-8 13:59

Manau, kad pedofilų klanas yra pati teisėsauga. Nieks ten nieko nebijo. Nusikalstamas “teisesaugos - pedofilų” klanas Venckienę nužudys arba psichiškai suluošins. Net abejonių neturiu. Nusivalykit akis.

balius!       2019-11-8 13:44

Visos elertė ir papų portalų kurwos vienykimės!

to jau       2019-11-8 13:40

Nori čia mus visus kanalizuoti? Kietas vyriokas esi, tikrai. Viską apie “Š” pats išmanai - niekas tuo neabejoja, net dezi LRT.

Glo       2019-11-8 13:35

Kiekvienas dalyvaujantis “rinkimuose” budulis yra šio režimo kolaborantas ir kriminalinės chuntos bendrininkas. Deimantės ir Neringos ašaromis permirkę visi jūsų į balsavimo urnas metami biuleteniai. Bet ši išdavikų tautelė artėja prie savo gėdingo galo. Kito ši tmečio jubiliejaus švęsti nebebus kam.
“Kaip buvo pasielgta su mergaite, taip bus pasielgta su jumis visais”.
Nes leidote.

jau       2019-11-8 13:21

Milaitis iš plyšio išlindo. Dabar tai jau papils trydos…

O ko       2019-11-8 13:19

padangų padegėjai nesėdi, nes gali Rusijon pabėgti? Vėl dvigubi standartai. Žala dėl tyčinio padangų padegimo milžiniška, bet niekas nesėdi, o Neringa nekalta, bet sėdi. Tai toks tas mūsų artėjantis trisdešimtmetis, ane, zubrylos ir kiti docentų užburtieji? Ką konservatorių Mažylis mano šiuo klausimu, sėdėdamas ES parlamente su šio reikalo pačiu pačiausiu, a?

Lietuvaičiai       2019-11-8 13:14

ir Jakimavičius pamiršo, kur buvo patvarkytas Lietuvos prezidentas A.Smetona. Durnių klijuoja ir memirksi, ir Dreifusą bruka nulėpausiams, kaip univerkėje įkalė docentai į makaulę - užhipnotizavo.

diagnozė       2019-11-8 13:11

Užrašas ant kalėjimo kameros durų:
“Lietuva yra čia”

PROfesorius Patrijonas        2019-11-8 13:10

Mes su zylutėmis pasitarėme ir nutarėme suduoti triuškinantį smūgį-
rašome Diagnozę ir dar Deklaraciją. Nu, režime, dabar tai jau tau šakės!

Tvankstui       2019-11-8 13:03

Bandote norimą priimti už esamą.
Ko chuntai bijoti? Jie valdo informacijos lauką, publika tiki visais propagandos šūdais. Kol kas režimas laikosi gerai ir nesimato nieko, kas jo padėtį pablogintų. Visi tarnybų smogi!ai, banditai su antpečiais daro puikias karjeras. Noekas netriedžia. Tik “tvarko reikalus” - bando neutralizuoti grėsmes režimui. Tipiška profilaktika ir nieko daugiau.
Dirba gana trafaretiškai, bet- masinė publika tooookia buka, kad net visiškos chaltūros puikiausiai pakanka valdyti padėtį.

Tvankstas       2019-11-8 12:57

Įsivaizduokime, kaip peršikę spec. tarnybų mirties eskadronininkai, užmušę pagal užduotis Kedį ir tik ką su teisingumo ministru Šimašiumi kalbėjusį Ūsą, jų bylos įslaptintos, nors įstatymai neleidžia tokiems atvejams įslaptinimo.
Jaučiate, kaip žudikai triedžia ...?

protkrušystės anatomija       2019-11-8 12:48

Po to, kai jankiai 39 “kaltinimus”  nukanalizavo į unitazą, chuntos įmyžas buvo išstatytas pajuokai. Niageraj!
Kaip dirba gebistinė “tiajsiesauga”, kai realiai byla subliūkšta?
Visada stengiasi parodyti, jog veiksmai buvo atseit legitimūs, kad nekaltas žmogus buvo terorizuojamas “nia bia riaikalo”.
Akivaizdu, jog chuntai liko viena galimybė- kažkaip pritemti reikalą iki teistumo ir “įskaityti” kalinimo laiką. Kad pridengtų falsifikavimus, o visuomenė pati!ėtų jog susidorojimas buvo ” tiajsėtaz”, dabar aktyviai formuojama “opinija”. Buduliams plauna os smegenys. Pvz, papų portalai šiandien “pražydo” rėksmingomis antraštėmis:
“Venckienei nepavyko ištrūkti į laisvę”
Formuluotėje “nepavyko ištrūkti” yra užkoduota konotacija, “nusikaltėlė-monstrė”, tuo pačiu publikos pasąmonė pašeriama kitu melu- vaša milicija vas berežot”.
Pats veiksmingiausias smegenų pisimas vyksta padąmonės lygmenyje, per asociatyvus.
Turint omenyje, jog lietuviai yra itin buka ir patikli publika, propagandą vafyti čia lengva, propaganda, smegenų plovimas duoda chuntai reikalingus rezultatus.
Tokia veikla yra absoliučiai antivalstybinė. Režimui žlugus, chuntos propagandos dalyviai turėtų būti teisiami, jų veiklą kvalifikuojant kaip Tėvynės išdavystę sunkinančiomis linkybėmis.
Jeigu pavyks nusikratyti režimo jungo, visus propagandonus reikia išgaudyti ir nuteisti iki gyvos galvos.
(Agentą “štazį” taip pat.)

Karbauskis žada       2019-11-8 12:14

bendradarbiauti su konservatoriais po kitų rinkimų.Kaip Verygos klausimas?Konservatoriams tiks?

Kas gali paneigti?       2019-11-8 12:10

Kad dabartiniams valdžiažmogiams būtinai reikia dar atlikti įvairų darbų, kad sistemininkai juos labai, labai (tik jiems vieniems težinančiais būdais) paremtų per ateinančius rinkimus.

mozgajobui štaziui       2019-11-8 11:56

tai, kad esi čia tarnybų atkomandiruotas ir kiaurą parą kruši visiems smegenis, nerodo jog “niekam neįdomu”.
vien tavo algai delartamentas kiek išleidžia, o kiek kainuoja propagandos srautas delpinariumuose?
nereikia lia lia.

stasys        2019-11-8 11:48

Nesibaiminkite ir neburkite iš kavos tirščių 2019-11-8 12:28 > o dėl ko Jus norite mitinguoti ? kiek žinau niekas nedraudžia , o ir pats laikas butu . Po savaitės niekam nebus įdomi ta ponia ir jos istorija .. todėl dėmesio sulaukti bus dar sudėtingiau .

Šiaip, tikrai       2019-11-8 11:42

ažiotažui kelti tikrai naudingiau Neringą laikyti suimtą, nes visiškai nėra logikos jos laikyti suimtos. Manau, kad tai suplanuotas šiam laikui dalykas ir suderintas su JAV. Nepramiegokite rimtesnių įvykių, kaip nekonstitucinių įstatymų prastumimas seime. Jų paruoštas visa buketas.

Manau, kad       2019-11-8 11:36

“sistemai” yra reikalingas šis ažiotažas, tik ką jie nori paslėpti? Juk jie gerai žinojo, kas bus žiniasklaidos akiratyje. O delfis tai net springsta nuo info gausos. Tai juk vienos partijos ruporas. Tai kas vyksta ar rezgama užkulisiuose?

netirščiui       2019-11-8 11:30

Gadimame planus?

Nesibaiminkite ir neburkite iš kavos tirščių       2019-11-8 11:28

kiškučiams jau stogas pavažiavo iš tos baimės: “dangus griūva”. Be Dieviai jūs, be Dieviai, net plaukas nuo galvos nenukrenta be Dievo žinios. Kažkam tai rūpi įvaryti liaudžiai kuo daugiau baimių, kad tik tūnotų savo kambarėlyje ir neitų mitinguoti, nes tai labai neparanku “sistemai”. Jau šv. popiežius Jonas Paulius II sakė “tik nebijokite”. Baimė ateina iš šėtono ir tik jis ją skleidžia, nes juodus darbus darant ji yra būtina. Drąsios širdies žmogus baimių neturi, tad apie jas net nekalba.

Trys. Kaip poteriai:       2019-11-8 11:17

stabdžiai,
vairo traukės
ir ratų tvirtinimo varžtai.
.
sėdi už vairo-  pasitikrink.

Cickinas       2019-11-8 11:14

Joooo, kava pavojingas gėrimas…

scenarijus?       2019-11-8 11:11

Jeigu chuntos tikslas yra atsikratyti NV ją nugalabijant, tuomet ką jie darytų? Paleistų... namo.
???!
Logika paprasta- jei mirs kalėjimo kameroje, nemalonumų bus daug. Jankiai užduotų labai bjaurių klausimų.
O jeigu namuose numirs “niasmurtine myrtymi”? Pvz “susirgs”.
Vot tada vyskas būtų tyku/švaru. Etatinis chuntos patalogoanatomas Paliūlys išrašytų tvarkingą spravkę ir galai į vandenį.
Čilinskas, Stulpinas, Lubys,....- visi jie numirė “tvarkingai ir nesukėlę problemų”.
Todėl jeigu Neringa išeis į laisvę, tegul niekada nevalgo 2 kartus iš eilės toje pačioje kavinėje. Tegul maitinasi namie. Lai neperka produktų vis toje pačipje parduotuvėje, o kai perka, tegul tik vienam kartui. Tegul namuose nepastebimai žymi šaldytuvo, maisto spintelių dureles ir pan.- kad kai agentai padės nuodų, galėtų pastebėti.
Tegul susiranda slaptą ir patikimą gydytoją ir tegul neima vaistų iš kitų daktarų rankų. Nes kalio chlorodas yra toks medikamentas kuris sukelia realų infarktą, o pats preaparatas per keletą valandų suyra be pėdsakų.
Jeigu NV bus atsargi ir pastabi, gyvens ilgai.
Sėkmės jai.

Istorija       2019-11-8 10:37

Kažkodėl visada bijomasi šmėklų, o kartais jos gali atnešti ir naujienu, dabar panašu teisėsaugai,ir neobjektyviai žinesklaidai, tiesos šmėkla kelia siaubą.

stasys        2019-11-8 9:02

Liudvikui , indoktrinuoti (fui koks bjaurus žodis) visuomene nėra bloga praktika jei tai daroma realiais faktais , o ne norais ir tai taikoma visoms to konflikto pusėms smile) Kas gi patikės dievo cukriniais avinėliais , kai ju pačiu iltys nasruose netelpa .Vat jei paaiškintumėte man kaip valstybė tapo trečia suinteresuota puse to konflikto, bučiau netgi dėkingas smile Skatinti sveika diskusija nėra blogai jei ant pečiu galva o ne kopūstas laikosi .

Ema       2019-11-8 8:38

Ačiū Liudvikui. Melas joja, o Tiesa eina pamažu, bet ji ateina. Neskubu džiaugtis, bet gal nors baimės ekstradicija ir jos pasekmės galingiesiems įvarys, o ir tai jau laimėjimas. Tegul dabar niekšai baltomis apykaklėmis ir juodomis sąžinėmis vyniojasi, kaip išmano, Amerika suteikė progą patiems garbingai vyniotis iš tos mėšlinos padėties. Dabar jau manau, kad amerikonai teisingai pasielgė, nors buvau nuliūdusi ir nusiminusi. Dabar ne Venckienė turės įrodinėti, kad ji ne kupranugaris, o jie turės įrodyti, kad ji kupranugaris, manau, visokie liudininkai patologiniai melagiai čia žodžio negaus. Sėkmės ir Dievo palaimos Tiesos trokštantiems ♥

stasys        2019-11-8 8:29

šiaulietei 2019-11-8 9:18 Reta dovana turite , pamežus mėšliuko po savęs nesikuopti . Jau kuris laikas pastebiu kad toje temoje betarpiškai dalyvauja ir dievo apvaizdą . Įdomu ką tema pasakytu mūsų religijos žinovai ..

Todėl neramūs dabar ir       2019-11-8 8:25

prokurorai ,ir teisėjai, ir žurnalistai,nes parašydami nuosprendį Venckienei,jie pasirašo nuosprendį sau.

šiaulietei       2019-11-8 8:18

Smzulūnaitė turi sėdėti, bet ta raudonos piniginės savininkė yra tik pigi kekšytė, sumaniusi prisidurti pardavinėdama dukrą.
Tikrai sėsti ir iki gvos galvos turi dešimtys aukštų politikų ir priesaiką sulaužiusių, t.y. valstybę išdavusių pareigūnų.
Lietuva, visuomenė, kitaip nei prancūzai, nesugeba, o ir nenori paimti išdavikų už pautų.
Vienintelis teisingumas į Lietuvą ateina kol kas tik iš dangaus kanceliarijos, niekšams nuosprendį įteikdamas poliklinikoje- pone niekše, tamstai vėžys.
Dangus neskuba, nes teisingumas žemėje yra tik simboliškas.
Realus atpildas ateis anapilyje.
Ten nuo teisingumo išsisukti nepavyks nei vienam.
Už baisią nekalto vaikelio skriaudą, niekšai mokės klaikią kainą-
jiems teks stebėti iš anapus kaip nelaimės ištinka jų vaikus, kaip kenčia palkupnys iki devintos kartos.
Švarkeliui tik vėžys. Pavems nuo chemoterapijų, gaus vilties kažkuekbdar pagyventi, po to vėl viskas iš naujo, po to vėl. Nebebus nei laiko džiaugtis nauju namu ir nebus jėgų auginti vaikus. O kai vėžys parazitą pagaliau įveiks, tada Dievo rykštė ims naikinti viską kas ponui buvo brangu. Viską dėl ko pardavė dūšią velniams.
Niekšai kląstoję Garliavos bylą, pasmerkė savo vaikus pražūčiai.
Tai labai žiauri Dievo bausmė. Bet tokia dangaus tvarka- baudžia per vaikus, skaudžiausiai. Nes toks Įstatymas- akis už akį.
Kodėl Goebelsas nunuodijo savo vaikus? Kad nesikankintų.
Ne rusų Goebelsas bijojo…

Pirmūnai       2019-11-8 8:12

Žiūrėkime teigiamai: drąsios šalies pedosauga taps pirmoji, kuri įteisins pedofiliją. Ir G taškas pritrauks naujo pobūdžio investcijas, o vaiko apsaugos tarnyba taps eksporto agentūra. Ūra, draugai.

komuniagos bliauna       2019-11-8 8:09

nėra visagalės komuniagų valdžios.
ne taip lengva tapo kaip tarybiniais metais žudyti žmones ar/ir juos apiplėšinėti
dar liko iš tarybinių laikų įrankių:
- šmeižtai per spaudą, televiziją
- teismai su KGB paruoštais prokurorais ir teisėjais.
———-
bliauna nabagai komuniagos smile

Ko išsigando       2019-11-8 8:00

V.Landsbergis?Nuslėptos praeities?

Šiaulietė        2019-11-8 7:36

stebint nuo pradžių visą eigą , kalėjime turi sėdėti tik Stankūnaitė . Prie ko Venckienė ? Ką Ji padarė blogo ?Kiekvienas iš mūsų gintumėm savo šeimos narį .


Rekomenduojame

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.