Politika, Demokratija ir valdymas, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija

Liudvikas Jakimavičius. Lietuva tiems, kurie už Lietuvą!

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 11 d. 1:18

48     

    

Liudvikas Jakimavičius. Lietuva tiems, kurie už Lietuvą!

Lietuva tiems, kurie už Lietuvą! Ne visiems lietuviams be išimties.

Gyva gausybė lietuvių tuos pačius lietuvius patriotus naikino, siuntė į pragarus ir toliau naikina – vertėtų sudaryti ir tokį sąrašą, kurie prie to prisidėjo ir dabar prisideda. Niekina, dergia, grūda lauk iš Lietuvos. Aš tikrai ne už Lietuvą tokiems lietuviams. Skirkime pelus nuo grūdų.

Bet gal švenčių proga galėtume tokius lietuvius ir nutylėti, pasistengti vieni kitiems nuoširdžiai ir atlaidžiai nusišypsoti?..

Sesuo Nijolė Sadūnaitė sako, kad už juos reikia melstis. Bet kokiais maldos žodžiais? Negana rypuoti: „Atleisk jiems, Viešpatie, nes jie nežino, ką daro.“ Bet kaip žiūrėti į tuos, kurie žino?

Po švenčių išsiaiškinsim, atidėkim tą bylą porytdienai.

O šiandien sveikinu visus su Kovo 11-ąja – mūsų valstybės vilties diena. Tepadeda mums Dievas.

Susitikime Arkikatedros aikštėje 16 val. ir pasišnekėsime.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

zda       2018-03-22 22:38

Už Lietuvą, už Dievą. Prie ko čia Dievas? Ir koks tas Dievas? Jei aš bambizas nuo Biržų, tai ar mes meldžiamės tam pačiam dievui kaip ir Sadūnaitė? Esu matęs Europoje kapinių, kur katalikai ir protestantai ilsisi pertverti tvoros. O jei man patinka Alachas, ar Buda - Ar galiu vadintis lietuviu? O jei meldžiuosi Perkūnui ar garbinu Pizių? Per praėjusius amžius katalikai Dievo vardu pridarė tiek nusikaltimų, kiek XXI a. islamistai jau nespės (Vien žydų persekiojimo tradicija atėjo iš bažnyčios). Todėl Lietuvos vardo nevalkiočiau su jokio dievo vardu - nes jau nebėra nė vieno fanatikų neišniekinto dievo. nebent galbūt Pizius.

Pikc       2018-03-17 1:42

Zita: “o viešpatie ir vėl pikasas ,dzeikas ,jules .klaiku.”
Ponia Zita, tai tikrai ne klaiku. Šlykštu, niekinga, apgailėtina - taip. Bet ne klaiku. Ne ta fauna, kad klaiką gebėtų sukelti. Ne tas lygis. wink

Tinkamiausias       2018-03-12 13:50

buvo ir tebėra draugo M.Suslovo - “Lietuva be lietuvių”. Tai yra “Lietuva - nelietuviams”. Kelis šimtus metų mes buvome skirti lenkams, vėliau Rusijos imperijoms - carinei ir sovietinei, kokios ten kilmės žmonių valdomai?

Al.       2018-03-12 11:41

Man atrodo tautininkai sukurti tik švilpukui. Gal net tam, kad sukompromituot tautos idėją. Panašiai, kaip murzininkai naudojo nacių svastikos modifikacijas, taip ir tautininkai - žūt būt kiša tą Lietuva lietuviams. Tur būt tik tam, kad Lietuvos priešai bet kokiam tautos gynimui galėtų parodyti nuotraukas su ,,naciais”. Nors Gražulis, man atrodo, irgi aktorius, bet jo šūkis (tik be vyrų), manau, tinkamiausias - UŽ LIETUVĄ !

tautininkams       2018-03-12 8:22

BLOGAI KAD AKCENTUOJAMA KAD TAI TAUTININKŲ EITYNĖS. AŠ PVZ NE
TAUTININKŲ PARTIJOS ŽMOGUS O JIE NORI KAD EITYNĖS KURIUOSE AŠ
DALYVAUČIAU SIETUSI SU JAIS.
TURI BŪTI PATRIOTŲ EITYNĖS NEAKCENTUOJANT TAUTININKŲ ORGANIZAVIMO. ČIA
MATOMAI DĖL TO IR NENORI ŽMONĖS EIT IŠ KITŲ PARTIJŲ AR JUDĖJIMŲ.
ČIA ATEITŲ 50 TŪKST, O TAUTININKAI SAKYTŲ KAD TAI MES ORGANIZAVOM- TAI
VISI LIETUVOJ TURI SUPRAST KAD TIK TAUTININKAI SUGEBA TOKIUS KIEKIUS
SURINKT ŽMONIŲ IR JIE TIPO TOKIU ATVEJU TURĖTŲ BALSUOTI UŽ JUOS. ČIA
MATOMAI IR YRA PROBLEMA IR MATOMAI RADŽVILAS DĖL TO TAUTININKUS IR
KRITIKAVO.

Julius       2018-03-12 1:35

Iš tuščio į kiaurą.
  Beje įdomu kaip ir už ką L.Jakimavičius pavardė atsirado Respublikoje bublikuotame sąraše?

Net ir geriausio šūkio       2018-03-11 21:12

paieška yra savęs paieškos.

Ponia Zita,       2018-03-11 21:06

Jūs iš Mažeikių ar iš Pabradės?

Per TV3       2018-03-11 19:41

eitynes parodė nuodugniau,o LNK jautėsi baimė.Žmonės teisingai kalbėjo,išryškino Sąjūdžio idealus.Tik norisi užstoti ir jaunuolį iš Ekvadoro.Jei jis čia atvažiavo ir jam čia gerai,tai tik komplimemtas mums.Ne prieš tokius žmones reikia kovoti,o prieš sulaukėjusią, savanaudišką valdžią.

kamiens       2018-03-11 19:40

buvau, šakelę lingavau:)

vai me>Judošiui       2018-03-11 19:22

Kaip sekėsi eitynėse? Kaip save gerbiantis, provokatorius, tikriausiai nešei, patį didžiausia plakatą “Lietuva lietuviams”.

Lietuva-agentam jakimavičiam!       2018-03-11 19:06

Bet mes jus išryškinom.

smiltyninis šlamutis-bičiuliui šermukšniui       2018-03-11 19:05

su švente, prieteliau. visi žolynai šiandien šlamėjo ypatingai-šventiškai. Pats siūbuoju toje pačioje giraitėje, antrame take, tarp medžių, kurie šiandien išdidūs ir susikaupę tarsi vienuoliai sename vie’nuolyne…nesuprasi, ko tie medžiai tokie tylūs- bijo, kad nenukirstų,ar vienuolyno po plytą neišardytų..?

zita.       2018-03-11 18:36

o viešpatie ir vėl pikasas ,dzeikas ,jules .klaiku.

grumstas       2018-03-11 17:58

Nustokite peštis; Tiks ateičiai šūkis pagal vykstančias tendencijas : “Lietuva ir lietuviams.”.
O Pikasui patarčiau nedūmti akių mums,su kaltinimu   , kad kalti mes patys… Tamstos kaltinimas   turės prasmę tada , kai rinkimai bus tikrai laisvi ir lygūs: be dvigubų standartų - vieniokie vienmanadatinėse, kitokie renkamiems sąrašuose daugiamandatėse. Konstitucija taip reikalauja, bet partijos ’ pamiršo’ tokį konstitucijai atsiliepiantį įstatymą priimti kai po pirmujų seimo rinkimų atėjo valdžion.

Juozapas       2018-03-11 17:42

Visus tuos kurie yra už Lietuvą - su Kovo 11-ja.
Labai patiko Liudviko straipsnis ir mielos kolegės Liepos komentaras.
Pritariu.
Teisingą požiūrį patvirtina ir etatinio “vaimiaus” kniaukimas iš kontoros plyšio.
Jeigu ta įstaiga taip reaguoja, tai rodo jog pataikyta gerai.
Ėgi įkyrus cypimas apie kegebė “sąrašus” ir bandymai Tomkės kugelį čion kišti už gryną pinigą - tie dalykėliai atrodo labai pigiai ir demonstruoja nebent režimo bobikų intelektinį neįgalumą.
Pastaruoju metu išryškėjo suintensyvėję mėginimai sėti nepasitikėjimą šiuo portalu, dažnėja bjaurių insinuacijų atvejai Redakcijos adresu.
Bandymai Tiesos portalui lipinti prokremlinę ar prokoncervinę etiketes yra lėkšti ir kvaili, bet čia reikia turėti omenyje saugumietišką metodiką “lašas po lašo” kapsėti nuodus - kaip Garliavos bylos atveju, t.y. tikintis jog papūgiškas kartojimas padarys savo.
Nepadarys.
Jeigu būsime tvirtų nuostatų.
Jiokių diskusijų su gebistiniais lervomis!
Arba ignoravimas, arba tarpuragėn be skrupulų.
Nes arba esi UŽ Lietuvą. Arba esi už Nelietuvą.
Todėl tuos kurie UŽ Lietuvą - su Švente.
O tokiems “vaimalams” kurie už algą stumia Lietuvą globalizmo peklon - tokiems šunims linkiu paspringti savo vėmaluose. 


Janina       2018-03-11 17:20

Nepriklausomos Lietuvos paskelbimas davė visiems šansą savo Tėvynėje kurti demokratiją, saugoti istorinį Tautos palikimą, sąžiningai dirbant užsidirbti sau ir vaikams duoną, bet ne visi BUVUSIEJI garbingu keliu pasuko…
Tepadeda mums Dievas, tesuteikia jėgų nugalėti tuos, kurie ir po 30-ies metų nepaleidžia progos ir toliau, kaip jų tėvai ar seneliai, naikinti tuos pačius, kurie buvo ikiKovo 11-osios naikinami.
Reikia vienytis, nes kitaip pelus nuo grūdų neatskirsime. Reikia naujo sąrašo, kuriame rikiuotųsi tie, kurie DABAR naikina tautą!!!
Ponas L. Jakimavičius iškėlė labai gerą idėją...

Janina       2018-03-11 17:19

Nepriklausomos Lietuvos paskelbimas davė visiems šansą savo Tėvynėje kurti demokratiją, saugoti istorinį Tautos palikimą, sąžiningai dirbant užsidirbti sau ir vaikams duoną, bet ne visi BUVUSIEJI garbingu keliu pasuko…
Tepadeda mums Dievas, tesuteikia jėgų nugalėti tuos, kurie ir po 30-ies metų nepaleidžia progos ir toliau, kaip jų tėvai ar seneliai, naikinti tuos pačius, kurie buvo ikiKovo 11-osios naikinami.
Reikia vienytis, nes kitaip pelus nuo grūdų neatskirsime. Reikia naujo sąrašo, kuriame rikiuotųsi tie, kurie DABAR naikina tautą!!!
Ponas L. Jakimavičius iškėlė labai gerą idėją...

vai me       2018-03-11 16:46

Paskaičiau jūsų komentarus ir toks juokas suėmė.“Intelektualų portalas” mane nuvylė juodai.Didesnių idiotų, už jus, nėra net Delfyje.Ar jūs uždavėte sau klausimą, kodėl šiame portale, talpinami, beveik vien kgb-istų straipsniai. Ką bendro turi Stoškus, Rubavičius, Kuolys,Jakimavičius,Vasiliauskas ir kiti.Na, pasakys dauguma jūsų, visi jie yra euroskeptikai. Dabar paaiškėjo, kad jie visi kgb-istai.Keista, ar ne? Dabar apžvelkime situaciją plačiau, Lietuvos mastu.Karštas komentaras ir Gorienė,Laisvas laikraštis ir Dryžius, Ekspertai ir Puidokas su Naku.Visi euroskeptikai ir kgb-istai.Visa tai tikriausiai sutapimas ar ne? Kokia išvada: Maskvai lojalūs kgb-istai,pamatė, puikią progą,patvarkyti Sorosui parsidavusius kgb-istus, kurie visiškai “susivėlė”, Garliavos byloje.Taigi, šiuo momentu, tautos ir Maskvai lojalių kgb-istų tikslai sutampa.Bet, kaip tik, Lietuvos valdžios vežimas, pasisuks į Rytus, meilė išgaruos, kaip pernykštis sniegas. Tai tiek jums žinių , “intelektualai”.

Lietuviai netenka       2018-03-11 14:02

lietuviškos dvasios,kurią dovanojo Dievas Tėvas ir Motina gamta.Čia yra sunkiausia išdavystė,kuriai lietuvius pastūmėjo valdžia.

O iš ko       2018-03-11 13:30

susideda Lietuvių tauta Žečpospolitos Gegužės 3-iosios Ustavoje, a? Gal iš Seimo pirminyko plius kolchoznikai, kolchozų milijardieriai, anot vok.žiniasklaidos?

Liudvikas       2018-03-11 13:16

Iš ko susideda Lietuvos tauta, kuri pagal Konstituciją ir yra Lietuvos šeimininkė, suvereniteto turėtoja, ir kas yra tos tautos subjektai?
Tai yra Lietuvos piliečiai, kurie prisiima atsakomybę už Valstybės likimą. Lietuviai - visų pirma, nes mes esame tautinė valstybė. Bet ir visų kitų etnosų Lietuvos piliečiai, kuriuos pilietybė įpareigoja valstybę ginti ir dalyvauti jos kūryboje (rinkimuose, referendumuose ir kituose valstybės reikaluose).
Šūkis “Lietuva - lietuviams” reikalauja daugybės papildomų paaiškinimų, kas tuo norima pasakyti. Kaip turėtų jaustis, tarkim karaimai, kurie neturi savo valstybės. Tai Lietuvos etnosas, bet ne lietuviai etnine prasme.
Dar keblesni kampai ima lįsti, jei pradedame aiškintis, o kaip tas šūkis koreliuoja su lietuvių grupėmis, kurios yra priėmusios kitų valstybių pilietybes ir praradę Lietuvos. Žodžiu, etniniai lietuviai, bet ne Lietuvos piliečiai. Pagal tautininkus išeitų, kad Lietuva priklauso ir jiems, bet jie jokių įsipareigojimų neprisiima, neturi teisės dalyvauti rinkimuose ir prievolės ginti valstybę. Taip kad tautininkai su savo šūkiu sukuria didelę painiavą, nes niekaip nesugeba formuluoti preciziškai “Lietuva - Lietuvos piliečiams”. Aš nuo savęs dar pridedu - lojaliems piliečiams, nes nelojalūs ir kenkiantys piliečiai turėtų būti pripažinti kaip “Persona non grata”.

o konservatorių-komunistų šūkis:       2018-03-11 12:56

lietuvi !
būk vergas !
lietuvi !
bėk (lauk) iš Lietuvos !

būkim realistai       2018-03-11 12:47

ir propaguokime realybę, eikime su šūkiu:
Lietuva rusams-žydams, pederastams-pedofilams, kgbistams-komunistams, kolaborantams-ateistams !

abc.       2018-03-11 12:19

eitynėmis ir dainomis esamos padėties nepakeisit,tik linksmai praleisit laiką.tai ir linksminkitės…

antiglobalistas       2018-03-11 12:18

Man geriau patiktų šūkis „Lietuva tiems, kurie nėra prieš lietuvius, kaip politinę tautą!“. Viskas aišku ir konkretu.

to Tas šūkis        2018-03-11 12:11

Geresnis šūkis būtų “Lietuva ne lietuviams”, o carinei Rusijos imperijai ir jos imperinėms bendrijoms Lietuvoje, Sovietijai ir Žečpospolitai, ir jos imperinėms mažumoms Lietuvoje. Ura, draugai, tak deržatj i dalšė - pobieda za nami, nepereživaite.

Jules       2018-03-11 12:05

O kaip tiems, kurie už Žečpospolitą, a? Kur juos dėt ir kam priskirti? Mus tai jau slapčia priskyrė ne europonės kilmės super galybės, Twin Peaks’as, Žečpospolitai, bet ar mes to norime, pone Liudvikai, ką manai? Tik prašom nemėtyt Čerčilio publicistikos ir kilmės popierių nuo AMBalo tilto ar į šiukšlių dėžę, gerai?

Gražu būtų,kad       2018-03-11 11:25

kada eisenoje dalyvautų ir kolektyvai iš “Duokim garo’-kapelos,chorai,ansambliai.Užvestų dainas,šokius.

Kas kad žmonės       2018-03-11 10:42

gal kiek turtingiau gyvena.Labai sunki lietuvių dvasinė būklė,-jie nesijaučia laisvi.Nes laimingam gyvenimui užtenka ir vienuoliškos būties.Svarbiausia laisvė,net ir vaikams reikia laisvės.

Pikasas       2018-03-11 10:14

Reikia žvelgti giliau. Verta gerbti visus, kurie gerbia Lietuvos Laisvę ir pritaria toms permainoms, kuriomis siekiama demokratijos kūrimo. Išskirti tik vienos tautos atstovus ne tik politiškai neišmintinga, bet ir klaidinga. Tūkstančiai kitoms tautoms priklausančių LR piliečių palankiai nusiteikę Lietuvos Nepriklausomybei ir noriai kuria demokratiją mūsų valstybėje. Laisvas piliečių judėjimas po visą pasaulį yra vienas iš būtinų demokratijos elementų. Jei suteikta teisė kiekvienam Lietuvos piliečiui ieškoti galimybės brangiau parduoti savo darbą užsienyje, tai summa summarum ES sąjunga, kurios nariu yra ir Lietuva, tik stiprėja. Turint mintyje pagrindinius Pasaulio valstybių ekonominius, tarpusavyje konkuruojančius darinius, tai tampa gan svarbu mums esant laisvoje rinkoje. Liudvikas Jakimavičius aiškina, kad kažkas mus (cituoju) “niekina, dergia, grūda lauk iš Lietuvos”. Jei kas konkrečiai taip elgiasi - privalome išsiaiškinti ir įvertinti pagal įstatymines bei moralines normas. Turime nepamiršti svarbiausio. Patys išsirenkame valdžią, kuria esame visai ar dalinai nepatenkinti. Kodėl taip elgiamės? Esame diletantai ar piktavaliai? Manau, kad daugiau lemia per lėtas mūsų piliečių politinio sąmoningumo augimas už kurio progresą ir patys asmeniškai esame atsakingi. Tokiai situacijai pozityviai keičiantis neliks vietos nei Rytų imperijos demagogijai, nei “nebūnančiais buvusiai” gan laisvai veiklai mūsų Nepriklausomoje valstybėje. Sveikinu visus su Kovo 11 iškovota Laisve. Linkiu mokėti ja naudotis. Tada galėsime labiau gerbti save. Saviplaka bei savęs niekinimas nėra tas kelias, kuriuo einant galime priversti ir kitus mus ir mūsų Laisvę gerbti.

Tas šūkis       2018-03-11 10:09

‘Lietuva lietuviams’ primityvoka.Vien jo Lietuvai prisikelti tikrai neužtenka.

Dzeikas       2018-03-11 9:43

Bijotojojui:
Visu pirma kalbekite tai, ka zinote, o ne ka manote, kad zinote.Ypacai apie kitus.
Tamstos “tiesas” paneigiate pats savo komentare vadovaudamsis nelabojo logika ir netiesa.
Juk, jeigu Lietuvos inkorporavimas i TSRS buvo neteisetas, tai mums turejo nerupeti koki ten istatyma apie “isstojima” ruosia TSRS AT. Lietuva nera/nebuvo to istatymo subjektas. Todel skubejimas aplenkti Sovietija tik rodo, kad Lietuvos AT, atgaline data pervadinta (vel tarybinis raugas) Atkuriamuoju Seimu, deputatai sielos gelmese taip nemano. T.y. zaidzia pagal taisykles primestas Sovietijos. Tai kas jus, Lietuvos 1990m rinktos Auksciausios Tarybos deputatai? Uzsimaskave, numete odas komunisteliai, ar siaip paslemekai be savo nuomuones?

Liudvikui       2018-03-11 9:35

Ačiū už išreikštą aiškią nuomonę.

Dzeikas       2018-03-11 9:29

jau draudziamui:
Nepritariu valdzios draudimams ideologijoje, nepritariu ir drausti suki “Lietuva lietuviams”. O kaip kitaip identifikuoti bruda ir kvailius kartojancius paskui bruda si suki.
Del visko kitko tamstos komentare , tamsta arba isties kvailas paprastukas nesuprantantis sio sukio amoralumo, arba gudrus maskolis nuduodas “tautinYka”.Paaiskinu kame klasta sio sukio:
1) Sukis ne “istorinis”, o nubezdzioniautas nuo naciu.
2)”...neprieštarauja nei teisės aktams, nei MORALINIAMS principams” (isryskinta mano)
Priestarauja, nes sis sukis pabrezia tautos primata auksciau visu kitu vertybiu duotu mums Kurejo, O REISKIA - paneigia Ji.Tik gudrus sukio autoriau apsimeta kad to nesupranta, girdi va koks nekaltas sukis.
Ka gi, Setonas niekad netarnavo tiesai, jis tik ja(n) , tiesa , sutarso, kad galetu isskaides ja(n) atskiras tiesos dalis panaudoti savo tikslams.

bijotojui Džeikui       2018-03-11 9:11

Šiek tiek istorijos lietuvių bijotojau, Džeikai.
1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui skelbti pasirinkta ne atsitiktinai. Kovo 12 d. Maskvoje turėjo prasidėti Sovietų sąjungos liaudies deputatų suvažiavimas, kurio metu ketinta priimti išstojimo iš SSRS mechanizmą. Mat iki tol SSRS konstitucijoje galimybė iš sąjungos išstoti numatyta buvo, tačiau kaip tai padaryti – neapibrėžta. Vėlų kovo 11-osios vakarą ką tik išrinktas Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis paskelbė vardinio balsavimo dėl Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo rezultatus: „Už“ – 124 deputatai, prieš nebalsavo niekas, susilaikė 6. 1990-ųjų kovo 11-ąją už Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Aktą nebalsavo šeši lenkų tautybės Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo deputatai. Jie susilaikė. Tą istorinę akimirką Aukščiausiosios Tarybos (AT) posėdžių salėje buvo 130 deputatų. Už nepriklausomos valstybės atkūrimą pasisakė 124. Stanislavo Akanovičiaus, Leono Jankelevičiaus, Ryšardo Maceikianeco, Stanislavo Peško, Valentinos Suboč ir Edvardo Tomaševskio balsų tarp jų nebuvo.
Kiek suprantu, dabar R.Maceikianecas balsuotų kitaip. Nėra šalies, kur gyventų tik vienos tautybės žmonės. Visokių ir tų šalių yra. Bet Lietuvoj šeimininkai yra ir bus lietuviai, nes kitų namų neturim. Nejau paties namuose tvarkaisi ne pats, o visi kas nori?

jau draudžiama       2018-03-11 9:03

valdžia siekia uždraust šūkį “Lietuva lietuviams”.paskaitykit alko portale naują straipsnį apie tai.“Patriotinių eitynių rengėjų vardu Tautininkų ir Respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis neprisistačiusiems „Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriato“ valdininkams išsiųntė atsakymą, kuriame paaiškino, kad Kovo 11-osios patriotinės eitynės yra teisėtas renginys o istorinis šūkis „Lietuva lietuviams!“ neprieštarauja nei teisės aktams, nei moraliniams principams. „Lietuva ir lietuviai nėra tik istoriniai akcentai muziejuje ar Rasų kapinėse, jie yra gyvi dariniai gyvuoja ir gyvuos, kol bus kas tai tęs“, – rašoma S. Gorodeckio atsakyme.”
nejau turim šūkaut “Lietuva marsiečiams”?

Lietuva,       2018-03-11 9:01

Tepadeda Tau Dievas…Visada išeinant ,taip mus gonkelėse palaimindavo močiutė.

Kaip lietuviai       2018-03-11 8:59

eidami į šienapjūtę ar rugiapjūtę , grįždami iš jų dainuodavo lietuviškas dainas,kurios aidėdavo laukais,-ar šiandien šioje tautiškoje eisenoje skambės lietuviškos dainos?Ar mokam dar jas dainuoti?Tai turėtų būti mokyklose patriotinio auklėjimo dalis,kad visos eisenos plyštų nuo dainų,kaip sovietmečiu gaudė studentų Gaudeamus šventės Vilniuje,Rygoje,Taline,Tartu,Jelgavoje,Marijampolėje…

Rmns Vlks tam vai me       2018-03-11 8:46

Na tik jau ir ne Landsbergiu seimos ir artimiausiu pataikunu, kurie paskui “pumpuravo” i ivairiausias gero gyvenimo megeju grupuotes. Ne partijos, kurioje kaili isversti galejo kruva komunistu. Ne Vytauto Rubaviciaus ir Neringos Venckienes persekiotoju, galimai tarpstanciu saugumo strukturose ir Lietuva kompromituojanciu sajungininku NATO akyse. Geriau traukites salin, arba busit nuplauti i pasalius kaip pernykstis sniegas.

Lietuviškas palinkėjimas -vai me       2018-03-11 8:17

Vai beeee-ee-e, ar vai me, nesvarbu, kaip ten tave mama pavadino, bet neišmokė vieno dalyko: negerk vandenuko iš pirmos pasitaikiusios balutės ir nebliauk kitoniškai, nes ožiu pavirsi.

Ačiū Vilniečiui ir Liepai       2018-03-11 8:01

Už gerus žodžius. Drebėkit niekšai. Lietuva bunda.

Dzeikas       2018-03-11 7:46

PS.O sukis Lietuva tiems kurie uz Lietuva tinka.Uz toki balsuoju.

Dzeikas       2018-03-11 7:44

Bet kuriuo atveju, monstras kuriam 1990m kovo 11 diena meteme issuki zymiai baisesnis negu to monstro nuovalos nemaza dalimi musu apsileidimo deka tojo monstro nuovalu vel atsidurusiu valdzioj.
Tai ka mes , Lietuvos tauta ir zmones panoreje tapti tos tautos dalimi padareme, yra nuostabu ir verta pasididziavimo.

už Dievą, už Lietuvą !!       2018-03-11 7:31

A.Svarinskas, A.Dirsytė, N.Sadūnaitė, R.Grigas ir kiti - Už Dievą, už Lietuvą !
Kaip komunistų sibire kankinama A.Dirsytė meldėsi:
——
MARIJA, gelbėk krauju ir ašaromis, pasiaukojimu,
pasiryžimais ir meile išpuoštą žemę.
Marija, sužadink mūsų krūtinėj milžinų galią,
išlaikyk skaisčią Tautos dvasią, kurią mūsų bočiai per amžius ugdė.
Marija, apšviesk klystančius, gelbėk mirusius karžygius,
leiski prisikelti mūsų šventai Lietuvai, kad kitų tautų tarpe šviestų,
spindėtų, kaip šviesi žvaigţdė, ir garbintų Tavo Sūnaus ir Tavo begalinį
gailestingumą ir meilę. Amen.

Liepa       2018-03-11 7:17

Labas rytas.// Oho, Liudvikai, kokį užtaisą paleidot… smile Miela malonu !!!!! Parodėt visiems mums, kuriuo Keliu drauge keliauti.//
Pagaliau. Pagaliau sulaukiau be galo džiugios Dienos,kai visokių formų  gilius “susirūpinimus” dėl apgailėtinos mūsų Tėvynės padėties reikia nutėkšt tolėliau nuo savęs ir, išsilaisvinus iš stingdančių liūdesio gniaužtų, daryti tai, ką galim ir privalom: tie, kas esam lietuviai, turim veikti išvien ir neprisileist apsimetėlių arčiau kaip per patrankos šūvį!//
Lietuvis yra tas, kuris Gyvena dėl Lietuvos.//

Lietuvį atpažint- juokų darbas.Tas, kuriam “trūksta” mūsų abėcėlėj nors vienos raidelės tikrai yra ne lietuvis. Tas, kuriam “europinės viartybės” aukščiau mūsų protėvių saugotų Dievo, Šeimos,Tėvynės yra tiesiog kažkas kitas,- gal tiesiog vargšas paklydėlis, gal niekšas, gal beprotis. Žodžiu,Svetimas.// Tas, kuriam Pinigas yra mieliau už Tėvynės vandens lašą, žemės saują, oro gurkšnį niekada nebuvo, nėra ir nebus lietuvis.//

Negali būti “savų” ar “nesavų” lietuvių. Lietuvis yra lietuvis. Šalia mūsų juk gyvena ir kitų tautybių : turim kaimynystėj latvių, lenkų, gudų, rusų. Mokam su jais sugyvent.  Taip jau Dievo surėdyta, kad gali šiame gyvenime būti tik vyru, arba tik moterim, kad gali turėti tik vieną, o ne šimtą Tėvynių, kad gali turėti tik vienus Tėvus, o ne dešim. Žmogus yra laisvas apsispręsti, vardan ko jis gyvena ir kas jam svarbu. Jei tau tereikia šlamančių, pramogų ir pokštų, prašom būk sau į valias komunistu, liberalu, leftistu, globalistu ar dar kokio cirko artistu. Bet būdamas laisvai migruojančiu ir besimakaluojančiu pasaulio “piliečiu” tiesiog neužteks jėgų būti lietuviu.// 
Su Švente visus. Iki susimatymo!:)

Vilnietis       2018-03-11 5:07

Be abejo sąrašai reikalingi ir juos reikia padaryti (išliustruoti tiek tuos senuosius kgbistus, stukačius, padlizas ir naujus tapinus, užkalnius, jakilaičius, miliūtes, greitai,majauskus, anūkus, mentus pravarde skvernyy, geyropistus, tolerastus, pederastus,jų proteguotojus, stambulistus ir panašią šušarą- kokia 10-20 tūkt. susirinks ypač agresyvių lietuvybes ir neprikalusomos nacijos priešų-va su jais turi būti atskira šneka-jei patys nedasigalvos pabėgt iš čia kol gali- vėlaiu iš principo nebeleist pabėgt ir supūdyt praveniškių rūsiuose už tai ką ką jie padarė su Lietuva.
kad tokie sąrašai reikalingi parodo ir po apačia ‘vai me” debilo komentaras.

vai me       2018-03-11 3:42

Tai ne jūsų šventė, Jakimaviciau. Geriau, sėdėk namuose.Negadink, tautiečiams šventės. Ateis, greitai, Gegužės pirmoji, ar Bastilijos žlugimo diena, tada ir galėsi, sau švęsti.

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.