Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019, Europarlamento rinkimai 2019

Liudvikas Jakimavičius. Kovo 11-oji verta Santarvės pakto

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 10 d. 22:31

64     

    

Liudvikas Jakimavičius. Kovo 11-oji verta Santarvės pakto

Politinis procesas tarp patriotinių platformų LF ir LYČ (Lietuvos Forumo ir „Lietuva yra čia“), labai švelniai tariant, yra įstrigęs konfrontacijos būsenoje. Už abiejų platformų stovi didelės žmonių grupės, kurios pavojingai priešinamos viena kitos atžvilgiu.

Istorija tikrai nedovanos už trumparegišką lyderių elgseną, svaidantis akmenimis ar mėginant laužti rankas, siekiant viršaus tarp savų. Pralaimėsim visi be išimties. Nei V. Radžvilas laimės mandatą į EP, nei A. Juozaitis pateks į antrąjį Prezidento rinkimų turą.

Mano siūlymas abiems politinėms platformoms yra labai paprastas ir kiekvienam, save laikančiam politiku, turėtų būti suprantamas kaip aksioma. Laikas nuryti politines ambicijas ir sėsti už derybų stalo braukiant brūkšnį ir užskliaudžiant visa, kas vedė į nereikalingą konfrontaciją. Kitaip tariant, prie balto popieriaus lapo.

Derybų tikslas – Santarvės paktas, kuris pozityviai sutelktų supriešintus elektoratus veikti kartu ir vieningai.

Kad paktas būtų pasiektas derybininkai privalėtų sutarti keliais klausimais.  Pirma, abipusiškai atsisakyti konfrontacinės retorikos vieni kitų atžvilgiu. Antra, LYČ atsisako dalyvauti rinkimuose į EP ir remia Radžvilo komitetą (padeda rinkti parašus ir skatina LYČ rinkėjus už jį balsuoti). Savo ruožtu Forumas ir Pro Patria remia Arvydą Juozaitį Prezidento rinkimuose ir elgiasi analogiškai.

Tokį santarvės paktą abi platformos galėtų kartu paskelbti rytoj, Kovo 11-ąją, dar iki mitingo.

Laiko dar yra, ir tai būtų išties pozityvus žingsnis, kurį, manau, visa patriotinė Lietuva sveikintų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

мянталитэтас       2019-03-13 6:31

Летува Тевиня мусу
Ту дидвирю жямэ

Tam       2019-03-12 23:35

Ep kandidatams registruojantis nėra tokio anketinio klausimo apie buvusį ar esamą bendradarbiavimą su KGB. Jiems ten durys atvertos plačiai.

tam Naivus apie pirmąjį darbą        2019-03-12 22:12

Truputį jau viskas sumalama į krūvą. KGB bendrininkų viešinimas prezidentaujant gali būti viena iš programinių nuostatų. Bet ką veikti su kagebistų viešinimu Europos parlamente?

Naivus apie pirmąjį darbą       2019-03-12 21:40

Palyginkime, kuriuo punktu pas Radžvilą ir kuriuo pas Juozaitį eina KGB agentūros išviešinimas. Ir bus iš karto aišku, ką remti ir kuo remtis. Nes be to jokie pokyčiai neįmanomi.

misija įmanoma       2019-03-12 19:02

Pro sukąstus dantis ir labai gerai pasiruošus. Nes einama su velniu obuoliauti. Geriau su A.J nieko bendro neturėti, bet tenka. Tik Vardan Tos.

misija įmanoma       2019-03-12 18:02

Pro sukąstus dantis. Nes čia politika. Nors A.J aš netikiu.

stasys        2019-03-12 12:08

Onai ..nesvarbu už ka Jus pasirašysite , svarbu kad tas sprendimas butu padarytas protu vadovaujantis o ne jausmais . Širdis užduoda klausimus o į juos atsako veikianti galva ..

Irena Ruginienė       2019-03-12 10:49

Negaliu rašytis už  tuos, kurie kalba apie Vienybę, o skaido čia ir dabar. Už tuos,  kurie   tada buvo ir dabar kyla prieš V.Landsbergį. Gyvenome tuo laiku, dar nepraradom atminties. Mano labai mylimas ir gerbiamas Ozolas tuomet taip pat suvokė, kad ne jis,  o Landsbergis lemtingu metu bus Lietuvai geriau. Nebuvo kito pasirinkimo ir geresnio kelio. O tie, kurie šiandien   raudat dėl dabartinės Lietuvos klaidų, žiūrėkit į veidrodį atidžiai.  Lietuvai dėl visų globalizacijų ir ES krypčių  iškyla daug problemų, bet ji kol kas yra. Nežinia, kaip būtų buvę, jei Jums būtų pavykę tada Lietuvą, vos gimusią ,  suskaldyt. Tų vidaus frontų  tada buvo daug. Ir iš kairės, ir iš dešinės skraidė krankliai, db jau randas daug naujų krankliukų, iš esmės jų dainelė ta pati.  Skaitai Radžvilą – puikios mintys, bet viską užgožia neapykanta vienam asmeniui, ir padedi tuos dienoraščius į šalį... Apie Juozaitį tuščia šnekos iš viso. Vienykitės, kol galutinai neišsidraskėte. Geros dienos Visiems, labai supykusiems. Pavasaris bus!

Ona       2019-03-12 10:11

Pasirašysiu ir už V. Radžvilą, ir už A. Juozaitį. Jie tinkamiausi toms pareigoms, kurių siekia.
Tik, prisiminkime, kaip 1992 m. “Dėdulei” baigėsi noras valdyti lietuvius kiršinimo metodu ir tuo pavyzdžiu nesekime

Net nezinau tam (tai) kur man rase        2019-03-12 7:48

Nera viskas Taip paprasta. Tada vienytis reikejo tik todel, kad nebutu smurto. Smurto buvo santykinai nedaug, aisku cia uzuojauta del zuvusiu ir nukentejusiuju. O veliauu vienijimasis privede prie komunistu grizimo.Cia netgi nera svarbu, ar Landsbergio isrinkimas buvo istorine klaida, ar be. Nesu tikras, ar Ozolo isrinkimas butu kazka pakeites, nes AMB chebra jau buvo persigrupavusi.
Atsimenate daina: ei, viskas tvarkoj, nes su komunistais vel ranka rankoj. Jei pavalgei ir parukei, gali eit gilt, viskas ok. Komunistai deda lemiama korta, puse Lietuvos ciulpia Brazausko… Na ir Taip toliau;)
Tiesiog nesinori, kad grazi ideja ir vel butu sukompromituota

ateitis       2019-03-11 22:39

Vakarų civilizacijos visuomenė skyla į dvi žmonių grupes ir priklausomai nuo to, kas nugalės, tokia ir bus Europos ateitis. Jei nugalės globalistai,neliks ne tik Europos Sąjungos, bet ir pačios Vakarų civilizacijos dabartiniu jos pavidalu.

štaziui       2019-03-11 21:09

Aha, tavęs čia labiausiai ir trūksta.
Tiesiog “pasiilgom”  kontorinio mozgajobo “patarimų”.

Dzeikas       2019-03-11 21:06

Apskritai Kovo 11d tai visu pirma pergales pries totalitarizma Lietuvoje diena. Ir as nesuprantu kaip cia susije patriotai(svente tipo patriotine)?
Jums tai Lietuvybes svente? O socialiniai dalykai, nelygybe tiek teisine, tiek trurtine, tiek Socialines rotacijos stagnacija dzyn, by tik LKK siautet galetu laisvai (ne pries Maxima ir kt.oligarchus, bet jau turgaus bobeles tai ant ausu statysim, mintinai ismoks kuom hamburgeris nuo mesainio skiriasi)?
Tai sveskite, juozaitiniai ir radviliniai, ar po viena ar kartu, mosikuokite trispalve ar nuo Katedros boksto ar i palme isilipe - normaliu zmoniu tai neturetu jaudinti.
Lygiai kaip protngu nejaudina isvestiniai dalykai.

stasys        2019-03-11 21:02

Jus jau labai nepykite bet ir ši karta barzdas sutaršysiu tamstoms . Tas barzdų pešiojimas tylint labiau panašus į surežisuota spektaklį  kai pykstasi visi ir niekam neaišku kokia blusa pirma kam įkando . Toli nesidairant tokius nesutarimo spektaklius nesunkiai rasite ir pas kremlinius su Z.V. Jei kas neskaitė tegul pavarto laisva laikrašti . Ko tik neatiduosi žmogau kad tave į pirmus puslapius ‘atfudbolintu’ . Juokas juokais bet pirmi trys reitingais gana draugiškai sugyvena ..nors tarp ju pažiūrų ir jūra tyvuliuoja. Matyt chebra supranta ten dalinti nėra ko .. per dideli skirtumai interesuose . Autoriu vertinu palankiai , bet man jis nepanašus į zuikį nukritusi iš Mėnulio ..tik todėl ir neploju . Žvelk gyliau žmogau .. jei tau siūlo spektaklį už dyka ? paklausk o kiek reklamos jo metu matysi ..

Taip Antanai,       2019-03-11 19:59

nesiseka tam, kuris užsiima skaldymu. Pro Patrija deda pleištą net religijoje. Juk jie, katalikiškoje valstybėje, užsiima tuo, kad niekina Popiežiaus reikšmę, mūsų vietininką žemėje, tai ar jiems gali, einant prieš Dievą, kas nors pavykti įgyvendinti? Štai taip, be Dievo pagalbos pavyksta tik didelis “Š”.

Teisingas komentaras 2019-03-11 19:00       2019-03-11 19:51

Reikia susikalbėjimo, nes nėra kitos išeities. Lietuva nuo pat senų senovės turėjo susiskaldymo problemą. Bet kas iš išorės galėjo mus užpulti ir primesti savo valią, nes mes, atskiros šakelės, neturėjome ir neturime jokios jėgos. Tik vienybėje randasi tautos jėga. Na, didžiavyriai, parodykite save kaip tautos vienytojai įvairių pažiūrų, religijų, partijų. O jūs tautiečiai rinkite tik tuos, kas tai daro ne žodžiais, o realiais veiksmais.

Antanas       2019-03-11 19:50

VF organizuotos eitynės neįvyko. Nesusirinko žmonių, kmad galėtų suformuoti koloną. Vadukai susivyniojo vėliavas ir dingo, taip ir nepaaiškinę žmonėms, ko čia visus kvietė 15 val. rinktis.
Liūdna. Jei būtum kerštingas, galėtum šaipytis, bet lieka klausimas, kas taip beviltiškai projektavo, ir ką įsivaizdavo, ko tikėjosi? Dedasi didžiausiais ir įžvalgiausiais politikais, o pasirodo, neturi realybės jausmo. Pro Patrijos jaunuoliams dar galėtum geranoriškai paplekšnoti per petį, - na neturi patirties, ką padarysi, subręs. Bet net nežinau, ką turėčiau galvoti ir kaip pateisinti Radžvilą?

-> Net nezinau 2019-03-11 14:06        2019-03-11 19:00

„Kazkada Sajudis vienijosi su AMB, po to dvidesimt metu niurkemes, dar ir dabar Kai kur tebesiniurkom.“
Buvo labai teisinga Sąjūdžio taktika. Juk, jeigu tais laikais Sąjūdis nebūtų vienijęsis su AMB, bet būtų užsiėmęs konfrontacija ir „raganų medžiokle“, argi jis (Sąjūdis) būtų turėjęs galimybę paskelbti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą... 

atencion       2019-03-11 18:13

gegužę vyksiantys Europos Parlamento rinkimai bus lemiami Europos ateičiai

kreks peks feks       2019-03-11 18:10

ARIVEDERCI, LAPE ALISA IR KATINAS BAZILIJUS

vienijasi       2019-03-11 18:03

visi postkomunistiniai kosmopolitai, jie aktyviausi

Akivaizdu, kad reikia vienytis.       2019-03-11 17:22

Su kuo? Radžvilas eina į parlamentą kovoti dėl konfederacijos. Juozaitis jungiasi su kofederacinėmis ES politinėmis jėgomis, ar bent jau norėtų... Viskas gerai. Viena iš prezidento funkcijų - užsienio politika. Bet… tai tik mano nuomonė: kažkoks neužtikrintas tuo, kuo skelbiasi, Juozaitis, nors tu ką. Nėra tikrumo dvasios. Ir Radžvilas - toks pat. Tarsi eitų į politiką su kažkokiu siauroku interesu. Atmetu man visiškai nepriimtiną reitinginę trijulę. Kas lieka? Tai su kuo reikia jungtis Juozaičiui ir Radžvilui? Kas jiems artimas, bet skirtingai nuo tuodviejų - su tikrumo dvasia? Kompetentingas, kaip ir tuodu, bet skirtingai nuo tuodviejų - ryžtingas ir atkaklus. Skirtingai nuo tuodviejų - aiškiai transliuojantis savo prezidentinės veiklos pozicijas ne tik ES, bet ir Euroatlantinėje politikoje, ir savo prezidentinę veiklą siekiantis pradėti nuo lietuviškos teisėtvarkos. Tai va. Su tuo ir reikia regis vienytis abiems besipešantiems judėjimams. Man atrodo, kad tai - galimo vienijimosi perpektyva, suteikianti užtikrintumo ir aiškios krypties. Ir kas, kad jaunas smile jei patyrę prisijungtų - didelė ir tvirta išaugtų jėga, gebanti išvesti Lietuvą iš teisinio nihilizmo, “direktyvinės” biurokratijos ir leftistinio pelkyno.

Ir Radžvilas ,       2019-03-11 17:07

ir Juozaitis yra abu sąjūdiečiai.Todėl turi rodyti pavyzdį,kaip derybų ir mandagumo dėka galima rasti bendrus interesus ir kiek daugiau (kaip močiutė sakydavo “dėl Dievo meilės…”) vardan tos…Kitaip viskas yra tik tuščiai “skambantys cimbolai”?

Net nezinau tam(tai), kur man rasete       2019-03-11 17:01

Aciu Jums uz entuziazma. Noreciau irgi toks buti. Bet, Deja, turiu nebloga atminti. Geriau laimeti ne dabar , bet laimeti garbingai, kad ir po penkiu metu, negu susivienyti su tuo, su kuo nenori. Na negi neprisimenate AMB?
Na ,
Bet kuriuo atveju, kiekvienam savo. Su karta musu keliai nesutampa, bet tikrai nelinkiu Jums blogo.

Ramutė       2019-03-11 16:55

Taip, mielas Liudvikai, be santarvės tikrai nieko nepasieksime. Norėčiau, kad pasisektų Arvydui Juozaičiui: minimaliai parėmiau, visus aplinkinius agituoju. Dabar labai norėčiau paremti Vytautą Radžvilą, bet delsiu. Tiesiog nežinau, kaip pasielgti, esant tokiai situacijai.

Balamutas       2019-03-11 16:51

Kadangi susitinkame ir bendraujame tokiame gydytojų kolektyve pas Raudondvario psichoanalitikę Ramunę, ten priėjome vieningos nuomonės apie čia minimus pilvosopus. Jeigu atvirai, tai reklama, paieškos dar durnesnių irkluotojų durnių laive. Kaip nekeista tokių randa ir tie nutaisę protingą miną komentuoja, komentuoja, vietoj to, kad tik pasijuoktų. Ne iš Liudviko, bet iš anų, susireikšminusiųjų.

Al.       2019-03-11 16:43

Jei bent vienas liaudies vadų būtų to vertas, aplink jį visi ir susivienytų. Pašnekėt gali ir Nausėda. Bet vertinam pagal darbus.

turbūt       2019-03-11 16:21

ponas V.R. pavydi A.J. ne teorinio, bet realaus pranašumo ir matomumo, siekiant prezidento posto… gaila, nes intelekto pavydas tampa griaunančiu ne tik asmenybei, bet ir lietuvos idėjai…

$+$       2019-03-11 16:13

Spėju, kad p. L.J. neskaitė 2012-03-10 15 min. publikuoto straipsnio „Kovo 11-osios išvakarėse Sąjūdį skaldė tarpusavio rietenos”. Žemiau ištrauka iš jo (sutrumpinta).

„1989-ųjų lapkritį „Komjaunimo tiesa“ išspausdino A.Juozaičio straipsnį, kuriame autorius Sąjūdžio vadovybę apkaltino demokratinių vertybių stoka. Kritikos apie totalitarizmo apraiškas Sąjūdyje per „Amerikos balsą“ pažėrė ir kitas sąjūdietis filosofas Vytautas Radžvilas. Tai buvo pirmieji signalai Lietuvos visuomenei ir išeivijai, kad Sąjūdis stokoja vienybės.
....
Tačiau simboliniu vidinės konfrontacijos ženklu vis dėlto galima laikyti 1990 metų kovo 15 dienos „Lietuvos ryte“ – buvusioje „Komjaunimo tiesoje“ – 560 tūkst. tiražu paskelbtą dar vieną A.Juozaičio straipsnį „Istorinė klaida“. Jame A.Juozaitis apgailestavo, kad Aukščiausios Tarybos pirmininku išrinktas V.Landsbergis. Taip pat akcentuotas dirbtinis žmonių supriešinimas Lietuvoje ir nepelnytas kompartijos lyderio Algirdo Brazausko menkinimas.”

Pritariam       2019-03-11 15:58

gerbiamo Jakimavičiaus santarvės pakto idėjai.Ir A.Juozaitis siūlė eit vienybės keliu.Kas vienybės keliu eiti nesutinka,tai atrodo,kad egoizmas nugali tą deklaruojamą susirūpinimą Lietuvos ateitim?Ir neįrodysi kad yra kitaip.Rašantys apie “plytas” ir tt matomai nėra geranoriški,ar labai paviršutiniškai vertinantys esmę.

Gera idėja       2019-03-11 15:17

Dar reikėtų pakviesti santarvės paktą pasirašyti Gabrielių Landbergį, Gintautą Palucką, Kirkilą ir Karbauskį. Tada tai santarvė žydės.

>net nežinau       2019-03-11 14:53

Ar iš čia komentuojančių yra bent vienas žmogus, kuris jums siūlo balsuoti už A. Juozaitį? Manau, kad ne. Šis L. Jakimavičiaus Santarvės siekis yra ne už agitaciją rinkimuose, kad jūs turite balsuoti už tą ar aną. Santarvė, tai padorus susitarimas dėl dviejų konfrontuojančių pusių.
Beja, jums noriu priminti, kad “Istorinė klaida”, žiūrint iš laiko prspektyvos, jau seniai yra tapusi istorine tiesa. O plyta, tai tokia smulkmena prieš šiandienos realybę, kad neverta net diskutuoti.

Net nezinau        2019-03-11 14:06

Kazkada Sajudis vienijosi su AMB, po to dvidesimt metu niurkemes, dar ir dabar Kai kur tebesiniurkom.
P.Juozaitis nera priimtinas kai kuriems balsuitojams, Paz. man. Jis savo istorine klaida ir plyta , tik sudarytu negera precedenta. Primenu tai vel ir vel. CIA daugiau nei tiesiog dvieju lyderiu ambicijos.
Vel gi atsiprasau cia esanciu entuzuastu, bet p. Juozaitis nera mano kandidatas. Basta

Altarena       2019-03-11 14:01

Labai pritarčiau gerb. L.J., bet: abejose pusėse - filosofai. Prisiminkime liūdną Cicerono likimą ir praktinę jo auksaburniškumo įtaką tuometiniams valdovams. O kurioje vietoje gyvusis Napalys siūlė statyti filosofus mūšiuose? Kuripusė turi bent kiek PRAKTINĖS,  GAMYBINĖS patirties? Kurioje pusėje iš šių dvejų jėgų tarpsta išmintingieji analitikai apiplėštos, nualintos Lietuvos problemoms pažinti ir jas spręsti? Kuriems iš jų kada trūko duonos kąsnio ar būsto? Gerai jau. Tegul susitaiko. Kaip rašė veinas komentatorius - ,,daleiskim’’ smile) O kas nustatys svertus ponų, patekusių į viršūnes, atšaukimui, jeigu jie sumanys vėl nešioti plytas ar daryti naujas ,,istorines klaidas?’’ Ponų daug. Nelabai jie gražūs savo buvusiais ir esamais veiksmais. ,,Juos pažinsite iš vaisių...’’ Tai pažinkite, o ne stumkite pagal visuomenei neaiškius interesus.

zita.       2019-03-11 13:14

nei Radžvilas,neiJuozaitis nėra lyderiai.ir dėl ko jie konfrontuoja? juk tikslai visiškai skirtingi.nei vienas kitam netrukdo,nebent galėtų paremt. o dėl eisenų... eisena prasminga jei kažko garsiai reikalaujama ,arba protestuojama. bet jei viskas gerai,jei valdžia gera ,tai švęskit,šokit,dainuokit.tik po to gerb.Rusteika tegul nerašo apokalipsinių rašinėlių.

svajonės       2019-03-11 12:58

Kaip dainos svajoklis tikėjausi pamatyti šio ryto Seime daugybę seimūnų ir svečių tautiniais rūbais.Kaip dailiai atrodė,pvz.,R.Šalaševičiūtė!Tikėjausi,kad eisena Gedimino prospektu bus viena ir vieninga.Norėjau,kad bent keletas kandidatų *jungsis*į vieną,vienydami mus,rinkėjus.Naiviai tikėjau,kad kažką išmokom per ne vienus rinkimus.Deja,Vilnius pavyzdžiu netapo.
Pilnos bažnyčios,sutartinai tariame maldos žodžius,lyg ir nuoširdžiai linkime ramybės.O reikia tik vienybės ir sutarimo:visi tą suvokiam,bet tai kol kas tik svajonė...

Mix       2019-03-11 12:45

Pritariu. Puikus pasiūlymas ir kitos alternatyvos negali būti. Jei esat patriotai ir mylit Lietuvą, turi būti tik santarvė. Išgirskite vieni kitus!

Papildymas.       2019-03-11 12:40

Jau anksciau atkreipiau komentatoriu demesi, kad A.Juozaitis siule vienytis.Noriu sukonkretinti.Nepatingekim portalo tiesos.lt archyve(13 pusl.) paskaityti A.Juozaicio 2019m, vasario 12d., 12:35 straipsni - “A.Juozaitis ragina vienytis rinkimams i Europos parlamenta.Ten pat yra A.Juozaicio ir “Lietuva yra cia” viesas kreipimasis i visa patriotines jegas, tame tarpe ir asmeniskai minimas V.Radzvylas.Kadangi isitikinau asmeniskai, gailiuosi pasirases V.Radzvylui del rinkimu i EP.Radzvylo kompanija ignoravo ne tik A.Juozaicio kreipimasi, bet ignoravo ir mane, kaip rinkeja ir mano nora, kad patriotines jegos vienytusi.

taip       2019-03-11 12:22

Seniai metas. Jei drąsos užtektų,jei Lietuva matytų, kad prezidento rinkimuose mažieji Puidokas, Puteikis, Andriukaitis atsisako tokių pačių menkaverčių ambicijų...Ach, mano iliuzija.  Prapilsim viską. Juk einama kaip Kaune, vieningu smūgiu, už tuos, kuriems užimtos pozicijos seniai seniai. O mes, deja, vis dar TV žmonės, kaip kokioje Ukrainoje.

ateities žvalgui       2019-03-11 12:20

tai tokiam mąstymui tinkamiausias yra kupriukas muzikantas.

Tarp       2019-03-11 12:18

kitko, siulymas is A.Juozaicio vienytis spaudoje buvo jau mazdaug pries menesi laiko.Tiesos.lt portae tikrai.Is Rdzvylo nebuvo jokios reakcijos.Padorumo delei Radzvylas turejo atsakyti.Taip ar ne.Su motyvais mums.Galima itarti, kad Rdzvylas truputi pasikeles ir arogantiskas.Galu gale, sie rinkimai pastatys viska i savo vietas.Stai tada, nors ir paveluotai, galesim ivertinti ju nuopelnus mums ir Lietuvai.

Puikus Jakimavičiaus siūlymas       2019-03-11 11:59

Palaikykim šį unikalų, gražų taikos siūlymą nuolatos, kvieskime visus savo draugus visuotinai ir kasdien jo laikytis, neapsibokim Kovo 11-ąja, jei nepavyks taikos pasiekti šiandien, neabejotinai pasieksime ją vėliau, jei tikrai su meile Lietuvai to sieksime diena iš dienos.

Iš Lenkijos       2019-03-11 11:56

Pagarba L.Jakimavičiui už prasmingą ir pilietišką pasūlymą.Raginčiau propatrinį sambūrį ir tautininkus žengti Vienybės keliu, o šiandien -Kovo 11- eisenoje žygiuoti kartu.Su iškiliąja Kovo 11-osios švente!

Dalis komentarų       2019-03-11 11:51

Gerai iliustruoja, kaip sunku yra siekti taikos, taikytis ir susitaikyti, ir kaip smagu įrodinėti savo vienintėlę teisingą tiesą ir pyktis. Siūlau su tokiais konfliktiniais teisuoliais nesiskutuoti, neatsikirtinėti į jų “vienintelius teisingus” argumentus, o gražiai ir, svarbiausia, draugiškai paprašyti baigti konfliktuoti, nes mes priimame tik nekonfliktines intencijas.

Žvelgiantis į ateitį       2019-03-11 11:36

Visiškai pritariu gerb. L. Jakimavičiaus išsamprotavimams.
Beje, mano nuomone, lietuviams reikia būti ne tik patriotais, bet ir (bent šiek tiek) krikščionimis. Tik tokiais tapdami galėtume atsilaikyti prieš antitautinius eurofederalistus.

E951       2019-03-11 10:54

jau matau kaip susitaria. trys lietuviai-keturios partijos.

Rachele       2019-03-11 10:48

Su ŠVENTĖMIS VISUS VISUS, KURIE MYLI LIETUVĄ....

Rachele       2019-03-11 10:34

geras Jūsų siūlymas, bet, kiek pažįstu abi šalis, praktiškai nerealizuojamas. Itin tai pasakytina apie LF vadukus, ką, tarp kita ko, taikliai pastebėjo ir advokatas Stanislovas Tomas kalbėdamas apie Radžvilą ekspertai.eu tinklalapyje. Deja, bet Radžvilas plititiškai išties yra beviltiškas ir su juo derėtis didesnės prasmės nėra. Juo užimamam pozicija totaliai klaidinga ir trumparegiška. Juoba, kad net ir patekęs į EP Radžvilas ten absoliučiai nieko doro nenuveiktų. Jis neturi net elementaraus ssupratimo kas ta Europa. ES ir koks LT interesas Europoje ir ES.

Todėl išvada viena: LF belieka savo ambicijų atsisakyti, sąrašą uždaryti ir susitelkti šiuo metu apie vienintelį įmanomą lyderį Arvydą Juozaitį. Nors jis turi daug trūkumų ir aš jį nuolat kritikuoju dėl daygelio ideologinių ir rinkimų taktikos dalykų, tačiau Juozaitis šiuo metu yra vienintelė reali alternatyva ir tam tikra galimybė Lietuvai.

Povilas       2019-03-11 10:00

Radžvilas su Juozaičiu nenori sėdėti viename traukinio kupė?
Keistuoliai!
Nemato, kad jų traukiniai jau išvažiavo. Na, neturi šansų jie patekti ten, kur norėtų. Bent jau ne šiuo reisu…
O jei ir patektų... labai abejoju, ar į savo vietą taikosi.
Bet man tai kas? Man - šventė!
Eisiu ir švęsiu. Pats sau. Ne Juozaičiui ir ne Radžvilui.

kaip Kristus su Leninu vienijosi       2019-03-11 9:45

Kristus pasakė:
- kas ne prieš mus, tas už mus (komunistai visada prieš katalikus)
Leninas pasakė:
- kas ne su mumis, tas prieš mus (naikino komunistai katalikus)
———
(bet atėjo Liudvikas Jakimavičius ir suvienys katalikus su komunistais smile )

Manau,       2019-03-11 9:29

kad mes matome juose tai ką norime matyti, nes anų kaukės panašios į mūsų pačių. Visiškai pamiršome jų darbus praeityje, o juk Šventąjame Rašte parašyta žiūrėti ne į kalbas, o į darbus, nes tik ten jų tikrasis aš. Tikrai taip, renkame tokius, kokie patys esame. Patys esame veidmainiai.

Visiškai teisus gerb. Liudvikas,       2019-03-11 9:23

tik, netikiu šiais lyderiais. Neturi jie tos vienybės Dvasios. Jie savo darbais praeityje parodė kas yra kas. Tai savanaudžiai lyderiai, kurie moka kaltinti kitus, bet patys niekada nepripažins savo klaidos. Netikiu, kad dabar bent vienas iš jų imtų ir atsiverstų, nes pats didžiausias žmogaus priešas yra tai jis pats. Reikia jums, tauta, tokį lyderį, pasipūtusį, arogantišką, tik viena, savo tiesa besivadovaujantį, tai rinkite, tik nesistebėkite, kai laikui atėjus, jie vėl jus išduos, nes anie neras savyje drąsos, nes jie yra viduje bailiai, išdavikai. Nėra juose TIESOS DVASIOS.

Balsui tyruose       2019-03-11 9:20

Gal ir gerai, kad buvo išsiputota, bet dabar atėjo laikas parodyti, kad mūsų stovykloje priešų nėra.

KGB       2019-03-11 9:13

Nedaleisim.

buvo toks 2k       2019-03-11 8:55

kirkilas su kubilium vienijosi
komunistai su konservatoriais
ir visai sėkmingai:
——————-
(konservatoriai pavirto komunistų šuniukais ir dengė visas komunistų šunybes:
korupciją, pedofiliją, atskirtį, teisingumo nebuvimą, vidurinio sluoksnio naikinimą, lietuvių k naikinimą ir t.t.)

Juozas       2019-03-11 8:53

Didžiausia Lietuvos bėda ta, kad jau seniai visi opozicijos lyderiai įsivaizduoja jau turintys nušautą briedį ir kviečia vienytis jo dalyboms apie jį. Jei būtų susitarta iš anksto, ką visi turi remti, jau seniai būtų sutramdytas valstybės užvaldymas. Asmeniškai aš nemanau, kad Juozaitis, o ypač Radžvilas yra geriausia ir aktyviausia opozicija valdžiai.
Atverčiau šiandien delfį- apie Kovo 11- nei žodžio kol kas, tik Jakavonis pirmoje vietoje…

Tox       2019-03-11 8:34

Liudviko pasiūlymas yra panašus į tikrą mūsų patriotinių jėgų išbandymą. Dabar paaiškės kaip ant delno, kiek šie judėjimai yra katalikiški. Ir vieni, ir kiti garsiai kalba apie krikščioniškas vertybes, nuo kurių ES nusigręžė. Bet kaip atrodys jie patys, jei neišgirs šio kvietimo?

balsas tyruose       2019-03-11 8:23

Visa širdimi pritariu išmintingam p. Liudviko pasiūlymui, bet manau, kad jau per toli nueita. Abi pusės susipriešinusios, įsižeidusios ir dabar jau niekam nesvarbu - bus, kaip bus. Sutinku, kad eilinį kartą pralaimės Lietuva - tai yra mes visi. Belieka tik įsitikinti, kiek kai kuriems ambicingiems politikams svarbūs mes, esantys už kadro, gyvenantys regionuose, kurie ir naktimis nemiegam ir negalime suvokti, kaip aukšto intelekto žmonės gali taip žemai kristi.
Nesvarbu, kaip baigsis(greičiau nesibaigs) ši nesantaika - sveikinu visus su Švente. Vilniečiai, draugiškai pasidalinkite Gedimino prospektu, visi išsitekite, pražygiuokite nors keliais pulkais - tik nesusimuškite.

plytgaliu nesuvienysi       2019-03-11 8:17

“Derybų tikslas – Santarvės paktas, kuris pozityviai sutelktų supriešintus elektoratus veikti kartu ir vieningai”. reikia tik vieno veiksmo: atsisakyti “katės maiše” - plytgalio turėtojo. o, honorarus, song… už plaukiko iškėlimą, pervesti į vienybės fondą.

Balamutas       2019-03-11 8:00

Abi šios ,, jėgos” galėtų susivienyti tik kaip konservuotieji su liberinais prieš ūkininkus ar konkrečiai prieš vieną dažnai kaltinamą nebūtais nusikaltimais, bet besinaudojantys Juzefo taktika
; šimtą kartų pameluok ir melas virs tiesa. Reikia jiems susirast vieną bendrą priešą, nesvarbu, kad jis niekuo dėtas, tačiau įteigt sau, įtikėt, įtikint bendraminčius, jei tokių yra, kad junkimės ir vienykimės drauge, kovai su mūsų bendru priešu, o kaip tik taip ir galima suvienyt irkluojančius mūsų bendrame durnių laive.

Jzp       2019-03-11 7:00

Nors ir netikiu “rinkimų” cirkais pagal režimo taisykles, Liudviko intenciją susodinti abejas vieni prieš kitus šerius šiaušiančias puses, laikau teisinga.
Taip, tai padaryti galima tik derybų būdu, tik tai daryti reikėjo jau prieš metus. Ne dėl “rinkimų”. Nes rinkimai yra tik vienas iš tūkstančio politi ės veiklos aspektų. Bet kadangi, lietuviai galvoja ir pastebi tai kas plūduriuoja paviršiuje, nemato ir nesuvokia gilminių dalykų, tad taip ir vyksta viskas-
paviršutiniškai.
Ar realu, jog L.J. kreipimasis bus išgirstas? Nelabai.
Geriausiu atveju (gal “juozaitininkai”) viena pusė pasiūlytų / pabandytų taikytis . Na, bet susitaikymui reikia abiejų pusių noro.
Nerealu. Per daug šakalių priskaldyta.
Nes lietuviškoje “politikoje” pirma daroma, o po to galvojama.
Ši liga yra chroniška, labai sunkiai pagydoma, o gydytis nelinkusiems - mirtina.
Negali sakyti, jog esam beviltiški.
Bet, kaip sako- grabas ir kuprotą ištiesina.
Šia prasme esu optimistas.
Visomis kitomis- realistas.
Su Kovo 11-ja.

 

Liudvikui       2019-03-11 6:01

Išmintis ir tikras rūpestis Lietuvos likimu kalba Jūsų lupomis.

Svajukui       2019-03-11 2:25

vyruti, sveikinu, pasisakei, o toliau kas?
kur tavo potencija? pasakei, kad pašnekėti visi moka, ir kas iš to?
išėjo ne šnipštas? ir dar koks šnipštas - visų šnipštų šnipštas.
ar nors vienas tamstos sakymų punktas ne impotentiškas?
deja, tik dramblionės sapalionės

Svajuko dramblionės       2019-03-11 2:00

O tai kas bus, kai jie sutars? Didelis ir įslaptintas šnipštas. Pašnekėti visi moka. Abiejų punktai sakymų impotentiški.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.