Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Liudvikas Jakimavičius. Kas „išdūrė“ Eligijų Masiulį ?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 1 d. 15:58

40     

    

Liudvikas Jakimavičius. Kas „išdūrė“ Eligijų Masiulį ?

Po spaudoje ištiražuotų Eligijaus Masiulio ir Prezidentės Dalios Grybauskaitės epistoliarikos žanro „šedevrų“ didžiojoje žiniasklaidoje matome atsargias pastangas sukti diskusijos ienas į kelkraščius ir šalikeles. Mėginama gesinti gaisrą, skandalo paviršiun iš pradžių išmetant šalutinius klausimus – „Kam naudinga skandalizuoti politinės korupcijos bylą?“ – su negrabiai parengtais atsakymais: valstiečiams, „Lietuvos Rytui“ ir pačiam skęstančiam be gelbėjimosi rato Eligijui Masiuliui.

Konservatoriai siūlo „neieškoti sliekų ant asfalto“, negriauti politinės sistemos, kurią (paradoksas) nuo neatmenamų laikų jie patys griovė intrigomis ir užkulisiniu veikimu, kai tik neturėdavo Seime daugumos ar valstybei vadovaudavo ne jų Prezidentas. Pati Prezidentūra jau antra savaitė išvis nesugeba suformuluoti bent kiek įtikinanamos versijos.

Gerai prisimename konservatorių anuomet sustrateguotą laikyseną – niekinti visus nesusipratėlius, vatnikus, sovietų nostalgikus, populistus ar šiaip naivuolius inteligentus, kurie neva lengvai pasiduoda Kremliaus tirštėjančiai propagandai. Schemutė veikė gerai, nes turėjo patikimai parengtas ir unisonu veikiančias politines, žiniasklaidos ir teisėsaugos bei teisėkūros platformas. Prezidentė veikė išvien su dešiniojo sparno politikais, daužė A.Butkevičiaus „bebrus“, V. Uspaskicho „graužtukus“. BNS, Delfis, 15 min., LRT ir „Valstybės žinių“ chorai giedojo unisonais, o Gaidžio sociologiniai tyrimai pritarė rodydami tai, ką ir privalėjo rodyti, – pasakišką D. Grybauskaitės lyderystę, konservatorių ir liberalų sąjūdžio reitingų augimą.

Priešrinkiminės starto pozicijos ir konservatorių, ir liberalų, ir valstiečių buvo apylygės, bet nereikia užmiršti, kad liberalų sąjūdžio populiarumo dinamika buvo įspūdingesnė už konservatorių. Prisiminkime ir tai, kad pastariesiems vos ne „burtų“ pagalba pradėjo vadovauti patriarcho anūkas G. Landsbergis, neturintis jokios politinės patirties ir politinio kapitalo, išskyrus marketingo fabrikų transliuojamą jo jauną amžių ir politinę naujosios konservatorių kartos perspektyvą.

Konservatorių elektoratas gūžčiojo pečiais. Patriarchas jiems perrašė scenarijų – sukti nuo tremtinių ir pagyvenusio amžiaus „mamutų“ į agresyvų ir greitą neoliberal-genderistinį facebukinį „cool“ jaunimėlį, nieko bendra neturintį su konservatyvumu. Partija darė vertybinį judesį sukdama nuo tradicijos link modernybės ir neoliberalizmo. Žodžiu, ėmė taikyti į Liberalų sąjūdžio elektoratą, kuriuo, pajutę gerą vėją, Masiulio ir Šimašiaus liberalai kažin ar labai norėjo su konservatoriais dalintis. Šie, jausdami prezidentės tariamą paramą, pradėjo žaisti savo žaidimą.

Šachmatų meistras galėjo skaičiuoti taip. Dešiniųjų elektoratas gana pastovus, bet per aukštai šoka partneris E. Masiulis ir jo vadovaujama partija. Efektingai nukirtus figūrą, didelė dalis rinkėjų, neturėdami pasirinkimo, siūbtelės į konservatorių stovyklavietę, nes vertybinių skirtumų beveik nebelikę. Paskaičiuota buvo beveik teisingai – konservatoriai per rinkimus dalį liberalų elektorato susigraibė. Sugebėjo net laimėti pirmąjį rinkimų turą, bet kas iš to? Beviltiškai pralaimėjo antrąjį, ir dar pašonėje vietoj partnerių įsitaisė nesukalbamą ir išdavystės nuoskaudos negalintį nuryti gentvilistų sparną.

Tokia buvo politinė situacija prieš dvejus metus, kai visai netikėtai 2016 m. gegužės pradžioje nelyg iš giedro dangaus trinktelėjo perkūnas. Su šimtatūkstantine STT pažymėta „paskola“ už rankos buvo nučiuptas Prezidentės favoritas Eligijus Masiulis. Netikėta buvo visiems. Esminis klausimas, kas valdovei pasakė „Garde“?

Nesimatė ir kokių nors įtikinamų paaiškinimų, išskyrus E. Masiulio pažadus su užuominomis, kad jis kada nors atskleis šio trilerio užsakovus. „Palaukit“, – sakė Eligijus. Palaukėm. Eligijus, atrodo, pažadus pradėjo tesėti. „Lietuvos rytui“ paviešinus „tiulpaninį“ susirašinėjimą, ėmė sklaidytis rūkai ir atsivėrė tokie politinės korupcijos horizontai, kokių negalėjai tikėtis.

Kaip ir kertinis klausimas, kas buvo tikrasis E. Masiulio ir Liberalų sąjūdžio skandintojas ir kas iš tikrųjų sustrategavo elegantiškąją liberalų sunaikinimo provokaciją. Prisimenant istoriją su Audriaus Butkevičiaus „suvystymu“ peršasi mintis, kad patriarchas pakartojo jau kartą sužaistą kombinaciją. Na, gal truputėlį permodeliavęs ir pritaikęs naujam „klijentui“.

Kodėl Prezidentė tam nepasipriešino ir leido nukirsti savo favoritą, čia jau kita tema – apie galias veikti iš užkulisių ir „pakabintos“ tulpės statusą.

Beje, užkulisinis veikimas – tai abiejų mūsų fasadinių asmenybių išskirtinis būdo bruožas. O kaip techniškai visa tai buvo atlikta, per apkaltą turėtų paaiškinti prezidentė, su liberalais ir Masiuliu žaidusi patriarcho pasiūlytą žaidimėlį – katę ir pelę.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Austeja       2018-05-9 14:05

Keista,kad tik dabar supratote tai,kas jau seniai yra AKIVAIZDU kiekvienam akylam….Bet geriau veliau negu niekada visiems suprasti,kad Lietuva pasikeite ir atsiranda geresnio gyvenimo viltis ne tik tiems…,kurie draugavo,pietavo,vakarieniavo su MG ir gaudavo paskolas.Respect Liudvikui.

Apsispakajink, Tarabilda,       2018-05-9 11:20

ne žiniasklaida, o dezinfosklaida. Negi ir pats priklausei vagnoristų sparnui kaip ir tas drg.Mockus? Po skambiais angliškais pavadinimais, kaip dezi MG Baltic, slepiasi maskoliški reikaliukai, jos parama ir privilegijos - viršenybės prasčiokėlių atžvilgiu. Didžiojo Trejeto sąjunga dar nepanaikinta, drauguli. Matei, kas per paradą Maskvoje šiandien buvo šalia Putino, a? Laikas sakyti Tiesą ir gėdinti Blogio imperijos sąjungininkus ir sąjungininkes - politikos ir verslo kuosų kariaunas Lietuvoje.

Pone Jakimavičiau,       2018-05-9 11:13

šaudyk taikliau.

Iš tiesų       2018-05-5 20:13

Kažkuo panašios A. Butkevičiaus, S. Stomos, E. Masiulio istorijos.

Pikasas3       2018-05-4 19:27

RADAU: Kaip sakė Ulvydas: eikite, eikite, eikite     2018-05-2 0:25

Eik pikasiau kur nors toliau iš čia ir neužimk vietos. Padorūs žmonės tave prasuka neskaitydami. Negaudyk jaunų žuvelių, nežinančių, kas tu toks. Veltui tavo darbas. Darbdavys turėtų suprasti, bet kas be tavęs jam beliko.

ATSAKAU: Jūs nepadorus, kad skaitote? Beje, jokio darbdavio neturiu ir už savo viešus pastebėjimus niekada nesu gavęs jokio atlygio. Net menkiausio. Šis internetinis leidinys sutelkė specifinę publiką. Tai tiesa. Tačiau tai dar neįrodo, kad jį jau reikia “laidoti”. Visada verta saugoti viltį, kad daug kas gali pasikeisti. Svarbiausia ne deklaruoti tiesą, o jos iš tikrųjų nuoširdžiai ieškoti. Visados būsiu su tokiais filantropais.

Agnė       2018-05-4 5:39

>Clerkenwell
Ko gero. Kaip kitaip anūko nežabotą išsidirbinėjimą paaiškinti?

Tarabilda       2018-05-3 22:09

Akyliau pažiūrėjus į skandalo bangą žiniasklaidoje, krinta į akis, kad per visą diskursą nerasite Vytauto Landsbergio. Ar manote, kad Prezidentė visais tais klausimais nesikonsultavo su politiniu “didmeistriu”? Iš laiškų man susidaro toks įspūdis, kad virš jos dar kažkas buvo, ir tikrai ne iš padėjėjų liokajiško korpuso.

anketų pokeris       2018-05-3 21:31

ne valstybė, o kažkoks kortų namelis

Tarabilda tam Clerkenwell       2018-05-3 21:23

Tą kortą patriarchas tikrai turi. Negali būti kitaip.

Clerkenwell       2018-05-3 13:43

Gal ne Putinas, bet Patriarchas turi Polikarpovnos KGB anketa? Tai daug ka paaiskintu.

Pikasui       2018-05-3 0:37

Tik jau nereikia kalbėti, kad Sysiuliui nebuvo pareikšta jokių įtarimų, dėl to Boba galėjo jame matyti patikimą žmogų ir skaidrų politiką. Apie Sysiulį dar nuo Klaipėdos laikų žinoma tiek visko! Neišeis patikėti, kad Bobos aplinka sergėjo ją nuo neigiamos informacijos apie favoritą Sysiulį, nors aš netikiu, kad Boba tiek kvaila būtų tokį glitėsį rinktis į favoritus.
Dabar su dopingu ir psichotropinėmis įkliuvus sunkiaatlečio Vyšniausko tėvui, patį sunkumų kilnotoją būtų galima pamėginti prakalbinti ir dėl Sysiulio. Kartu baliavodavo su banditais, tikrai žinojo kuriems banditams Sysiulis įmones atidarinėjo, pinigėlius plovė, banditų patikėtiniu buvo. Kiek girdėjau, Kauno ir Vilniaus banditai Sysiulio darbdaviais buvo, nors gali būti, kad ne jie vieni.

šiaip tai       2018-05-3 0:25

Apie mano nemėgstamus politikus, valdiškų struktūrų ir užsienio valstybių vadovus mėgstu kartoti, kad jie niekšai, bet ne idiotai. Tą kalbėjau ir apie Putiną, bet Vovanas ėmė ir paneigė viską - pasirodė ir niekšu, ir idiotu. Dabar ir galvoju, kaip reikėtų vadinti Bobą, jeigu ji tikrai savo favoritu pasirinko glitųjį Sysiulį? Kažkaip nesitiki, kad ji tiek paika.

Al.        2018-05-3 0:11

Kokiu būdu dabartinis Pikasas ėmė naudoti Garliavos įvykių komentatoriaus vardą ?

tiapkinas       2018-05-2 20:54

Peremsime Mylimą Prezidentę dešrelėmis!

Blue Sarafan       2018-05-2 20:29

-Galite liautis politikuoti, AŠ jau viską paaiškinau - kriminalo nėra:
Rašiau laiškus? Nu, rašiau, o ką niagalima? Visi rašo. Neuždrausta.
Kam rašiau, ką rašiau niapamenu. Norėtųsi pamatyti originalus?
Nu, o čia kaip tyčia, viyyyysiškai niatyčia, (nu labai acitiktinai netyčia, AŠ tikrai ne prie ko) pasirodė, jog Rezidentūros IT adminas kaip tik serverius pravalė. Profilaktiškai. Pravalas - originalų nebeliko. ajajai, kajp gaila.
Labai.
Nu, bet nėra originalų -  nėra ir įrodymų.
Galima ant Manias klykti, mosikuoti kažkokiomis kopijomis - bet teisiškai tai nieko niareiškia. Esu švari, grugždanti kaip krišolinė tulpė.
Noriu priminti, jog teisėauga, teismai naudoja Precedento aspektą, kaip teisinės praktikos analogą.
PVZ: buvo toks kažkoks ten sąmyšis su tokio buv. teisėjo Furmanavičiaus kažkokiais reikalais prie kurių aš ne prie ko.
Tyėjai paėmė teisėjo 11 telefonų aparatų, kompiuterius iš namų ir darbo ir atidavė ten pro kur oras.
Prokuratūra tos perpildytos visokia informacija skaitmeninį turinį jablynkšt ir iškarto išvalė. Nebeliko ką tirti. Nias nebuvo įrodymų.
Todėl visi kaltinimai teisėjui dėl kažkokios tai “piadofilijos” be abejo iškart ir subliuško.
Štai tuo ir gera Tejsinė valstybė - nes pagal Mūsų Santvarkos įstatymus vsio zakonno.
Ir nebemosikuokite čia Man prieš akis kažkokiom absurdiškom “apkaltom”.
Nias tiesiok juokinga:)

 

Tai dar       2018-05-2 20:02

Masiulis su Grybauskaite ne cypėje?

nulis.       2018-05-2 13:01

Liudvikas rašinėja apie tai ko jau nebus, t.y kas jau gal buvo,o gal ne.o Algis,apie tai kas dar bus o gal ir ne. rašoma apie nieką,didelį nieką.

Jules       2018-05-2 9:48

Na taip, aukštai buvom kilę, išsirinkę LK(bolševikų)P CK Pirmąjį sekretorių LR Prezidentu, negi pamiršote? O čia viso labo tik Mokslinio Komunizmo Politinės ekonomijos dėstytoja, nors, kaip čia pasakius, eurokomisare visgi drg.AMB paskyrė, o ne mes, ne tauta. CK Fiureris arba LTSR Raudonasis prokuroras kur kas aukščiau toje okupacinėje hierarchijoje stovėjo ir tebestovi, tiesa? 300 galingiausių konspiratorių iš galingojo komiteto visgi aukščiau, sutikite? Norėjote vietoj Jos prezidentu matyti Raudonąjį Prokurorą, ane?

agronomas       2018-05-2 8:32

aukštai kilęs, žemai krisi : magnolija, tulpė, niezabudka, samana, kerpė, o giliau jau prasideda grybų karalystė. viskas stojasi į savo vietas.

Jules p.Pikasui       2018-05-2 8:01

Sakot, kad “Turime suprasti ir tą faktą, kad Rytų imperijos pasienyje esančioje Lietuvoje yra gan stiprios jėgos, kurios visokiausiais būdais stengiasi pakenkti mūsų laisvei bei kuriamai demokratijai”, o tamsta nemanote, kad ta Rytų jėga turi galingą sąjungininkę nuo Didžiojo Trejeto epochos, kuri jai, Sovietijai, net A bombačką padovanojo, taigi. Jei Rusija išrinko Amerikai prezidentą - tai pas mus visi tokie ir kitokių iš tolo prie verslo viršūnių ir politikos aukštybių neprileis, nemanote? Antra, pone Pikasai, nepamirškite kaip Amerika pasielgė su prezidentu Antanu Smetona. Nepamirškite, kad vienas labai garsus viceprezidentas pasaulio liberalams buvo pareiškęs, kad Sovietijoje nėra konclagerių, nėra Gulago ir visi pasaulio Liberal dimokratai tuo tikėjo.

Jules       2018-05-2 7:33

Žinai, Tarabilda, gal bildėk į Rygą, ten patį lengviau supras. Masiulį išdūrė godumas, puikybė, neapykanta eiliniam lietuviui ir jo krikštatėvis su konspiratoriais. O ir vagnoristas Morkus taip pat išdūrė jaunąjį “šustriaką”. Mes nesuprantame tik vieno, ar dar ilgai maivysis prieš mūsų močiutes dezi TV MG Baltic plaštakės su drugeliais - dailios, jaunos ir labai gražios dezimaniakės. Nuo kada kūno grožis tarnauja blogiui?

Aš pasakysiu daugiau:       2018-05-2 7:24

“DĖDULĖ” strateguoja ,DIEVAS juokiasi.
Jo “Daliai” 3,14zdiets .Ir jam pačiam su anūkėliu ir visais kitais priedėliais.

anot Prancūzijos prezidento Klemanso:       2018-05-2 0:04

,,Rinkite patį kvaliausią!’’ - įdomu, jeigu šiandien Lietuvoje būtų kvailiausio politiko rinkimai, kas juos laimėtų?

Kaip sakė Ulvydas: eikite, eikite, eikite       2018-05-1 23:25

Eik pikasiau kur nors toliau iš čia ir neužimk vietos. Padorūs žmonės tave prasuka neskaitydami. Negaudyk jaunų žuvelių, nežinančių, kas tu toks. Veltui tavo darbas. Darbdavys turėtų suprasti, bet kas be tavęs jam beliko.

politinių sąvokų ir terminų reikšmių žodynas       2018-05-1 23:14

kas yra “pikasizmas”?
“pikasizmas” yra toks reiškinys, kuomet kriminalinio režimo tūzai jums myža ant galvų, o pikasiai su šypsena mandagiai aiškina, jog tai tiesiog šiltas pavasario lietutis

Pikasas2 > Tarabildai       2018-05-1 23:06

Susidaro įspūdis, kad prezidentė bandė rasti labiausiai tinkamą generalinio prokuroro kandidatūrą ir tokiam tikslui bandė rasti palaikymą Seime. Manau, kad tai padorus siekis. Tai, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė labiau pasitikėjo kai kuriais politikais , tame tarpe ir E.Masiuliu, tai kas tame stebėtino? Pats E.Masiulis tada nebuvo įtariamas kyšininkavimu ir netgi buvo vienos iš partijų bei partinių frakcijų lyderiu. Įtarimas, kad jis gavo stambų kyšį, atsirado vėliau. Tiksliau, netgi ne įtarimas, o “pagavimas už rankos”. Sunku suvokti, kodėl tiriamasis procesas buvo toks ilgas. Gal todėl, kad buvo atskleidžiamas platesnis politinės korupcijos atvejis?

P.s. Siūlau p.Tarabildai oponuoti korektiškiau. Tikrai nepakenktų...

Arne       2018-05-1 21:50

Dėkui autoriui, net akyse šviesiau - logiškas paaiškinimas atsirado. Niekas dar neišdrįso tai pasakyti, net paklausti. Dieve, saugok Lietuvą.

rename       2018-05-1 21:46

Kaip vadinasi sarafaninės Tulpės vadovaujama gauja?
“Tulpiniai”!
Užspaspiskykixo iš Kėdainių šutvė -“agurkiniai”.
Šmikašiaus grupuotė iš Vilniaus - “šmikiniai”
O dar valdžioje turime “smauglių”, “daktarų”, “mongolų”, marazminių “gaidžjurgių“ir daug daug kitokių Lukiškių akademijos profesūras perspjaunančių specialistų.
Gyvename “zonoje”.

jes'ui       2018-05-1 21:36

Neblogas pasažas apie “dugno žemėlapį”:)
Kas gi tame dugne tvyro, kas ten gyvena ir vadovauja paradui?
Moliuskai - tai tokie padarėliai kurie nieko nemato toliau savo kiauto.
Ne mano kiautas, ne mano pupos - toks moliuskų devizas.
Dugne gerai jaučiasi ir klęsti plekšnės - iki tobulumo prisitaikymo meną nugludinę teritorijos gyventojai. Abi akys viename šone rodo budrų pasirengimą akylai stebėti konjunktūros raibulių virpesius “ten, viršuje”.
Visą erdvę tarp dugno ir vandens paviršiaus kontroliuoja rykliai. Tie kas iškiša snapą iš kiauto ar bando kelti bangas tampa ryklių užkandžiais.
Visa kita yra tiesiog planktonas mintantis dumbliais. Nors planktonas sudaro totaliai didžiausią gyvąją biologinę masę, planktonas realiai neturi jokios įtakos tiems kurie planktoną naudoja savo reikmėms. Planktoną doroja kas netingi- vietos banginiai košia ūsais, planktoną ryja kas tik turi ūpo arba nepajėgia pasičiupti ko nors riebesnio.
Planktonas padejuoja, padūsauja bet nieko pakeisti negali - maisto piramidės apačioje esanti dauguma gali tik balsuoti renkant gražiausius ryklius ar žuvis klounus.
Planktono nuomonė niekam neįdomi. Todėl planktonas nuolankiai valgo beskonius dumblius, valgo, kakoja, miršta ir nusileidę dugnan tyliai virsta dumblu.
Kuo daugiau planktono atgula dugnan, tuo storesnis, klampesnis ir labiau įtraukiantis dumblo sluoksnis.
Taip virstama pelke kuri , žinia, ideali vieta veistis siurbėlėms dėlėms.
Evoliucijos dėka mes nepražūsim.
Bestuburiai itin atsparūs ekstremaliems pokyčiams.
Nes neturintiems stuburo, stuburo nesulaužysi!
Mes nugalesim.
Gero savaitgalio.smile

VaidasVDS       2018-05-1 21:34

Labai keista, kad valstybės “valdymas” vyko per elektroninį paštą. Gal Lietuva ir neturi rimtų hakerių, bet juk pasaulyje jų tikrai yra, na nebent juos visus KGB (buvusi) pakabinusi…

Tarabilda       2018-05-1 21:13

Aha, atsibaladojo ir Pikasas su savo litanijom. Atsakyk, konservų ir Matrioškės klakeri į paprastą klausimą, ar aukščiausias politikas turi teisę reikšti savo pageidavimus info priemonės savininkui patraukti žurnalistą “skaliką” T.Dapkų, ką mes ir skaitome susirašinėjime. Visa kita gali būti mums ir ne tiek svarbu.

Jes       2018-05-1 21:09

Pagaliau turime Lietuvos dugno žemėlapį. Tikrą vaizdą. Pagaliau patriarchinis patrakėlis pasirodo savo tikruoju veidu.

Pikasas       2018-05-1 20:27

Eligijus Masiulis išsidūrė save pats. Ir su kupiūrų prikimšta dėžute ir dabartiniais skiedaliukais. Tas dirbtinai keliamas ažiotažas atrodo netgi juokingai. Siūlau grįžti prie esmės. Kaip minimi konkretūs dalykiniai politiniai susirašinėjimai susiję su E.Masiulio dėžute? O jei nesusiję, tai apie ką mes čia kalbam? Žiniasklaida ūžia apie šiaudą. Beje, manau prasmingai… Korupcijos byla susikaupė tokia stora, kad joks šiaudas nepadės. Greičiau kupranugaris pralįs pro adatos skylutę, negu toks E.Masiulis tokiais skiedalais nusiims kuprą. Beje. Kiekvienas pilietis turi konstitucinę teisę susitikti su bet kuriuo piliečiu. Tai leidžiama ne tik eiliniams piliečiams bet ir politikams bei valdininkams. Verslo, mokslo, kultūros ar sporto atstovai gali prašyti iš politikų ar valdininkų visko, kas neprasilenkia su įstatymais ir etika. Jei politikai ar valdininkai atsižvelgia į prasmingus bei korektiškus siūlymus ar prašymus viskas normalu ir net logiška. Deja, tačiau Lietuvoje pastebimos ir korupcinio poveikio atvejai. Jie turi būti užkardinti, išaiškinti bei teisiškai įvertinti. Korupcija politikoje yra sunkus nusikaltimas, galintis padaryti ryškią žalą valstybės ekonomikos ir demokratijos augimui. Kiekvienas nusikaltimas privalo būti išaiškintas, o visokie plepėjimai, kad “galėjo būti, bet neaišku ar buvo” netenka savo prasmės. Turime suprasti ir tą faktą, kad Rytų imperijos pasienyje esančioje Lietuvoje yra gan stiprios jėgos, kurios visokiausiais būdais stengiasi pakenkti mūsų laisvei bei kuriamai demokratijai. Turime sugebėti griežtai atskirti, kur daromas nusikaltimas ir kur ieškomi keliai į prasmingus tikslus, neprieštaraujančius visuomenės interesams. Nesunku pastebėti, kad tokie rašiniai kaip šis stengiasi išplėsti problemos esmę taip bandant išplauti atsakomybę už jau padarytus ar daromus konkrečius korupcinius nusikaltimus. Nemanau, kad nusikaltusiems asmenims pavyks išsisukti nuo teisinės atsakomybės. Neturėtų taip atsitikti… Na, o kad “valstiečiai” surado progą paburnoti Daukanto a. pastato link, tai toks vaizdelis jau tampa įprastas.

Juozapas       2018-05-1 18:11

Liudviko tekste išguldyta dėlionė tiesiog idealiai sinchroniškai sutampa su “juozapine” versija. Mano asmeninėje puzlėje visi akcentai rikiuojasi irgi būtent taip. Tikrai - visa istorija yra seno Voro-šachmatisto sukurptas rezginys siekiant pravalyti politinio lauko erdvę savo perui, realiam politiniam nuliui prieš ir po kablelio, nevykėliui Anūkui-Broileriui.
Liudvikui pagarba ir sveikinimai. Puikus darbas.
Uch, gražiai sutaršė parazityną!
Dar smagiau būtų, jeigu sugebėtume rezultatyviai pasinaudoti taip gražiai tiesiog į rankas sukritusiais koziriais.

čiombė.       2018-05-1 18:00

A.Rusteika minėjo apie vorų kovas stiklainyje.

Su Švente, mieli komunistai !       2018-05-1 17:51

Gerų dienų ir riebių otkatų !

Jojui       2018-05-1 17:35

dar visai neaišku, kas čia ką gaidino ir ką pagaidino. Bet kad pagaidintų tik daugės, aš tau garantuoju.

jOOO       2018-05-1 17:32

vA ,TAIP IR BŪNA.
Pagaidino Muravjovkos haremas PACANĄ ant pobieguškų.

Praeivis       2018-05-1 17:12

Super!

10 balų.

kito kelio nera       2018-05-1 16:45

apkalta prezidentei, gal pagaliau galas landsbergio mafijai

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.