Propagandos ir ideologijos analizė, Geopolitika, Žiniasklaida

Liudvikas Jakimavičius. Kas čia yra idiotai?

Tiesos.lt siūlo   2018 m. spalio 31 d. 0:36

19     

    

Liudvikas Jakimavičius. Kas čia yra idiotai?

Kas čia yra idiotai?

Normaliai, savo galva mąstantis sveikas žmogus neneigs tikrovės: mūsų žiniasklaida yra nupušusi, o žurnalistika reanimacijos palatoj, prijungta prie neaiškių finansavimo šlangelių ir kateterių. Kas prie jų stovi, tas tvarko žurnalistų tekstus ir žiniasklaidos turinį.

Bet kaip jai atgimti, receptų niekas neturi teisės net siūlyt, nes ta serganti „mimoza“ – ketvirtoji valdžia jokių patarimų nenori net girdėti, mat „jie“ – tie patarinėtojai ir niurgzliai – susimokę kėsinasi į žiniasklaidos laisvę.

Jei kurtų normalią, objektyvią, demokratinę žiniasklaidą, niekam nė į galvą neateitų mintis prie tokios kabinėtis. Yra ką veikti ir be to.

Bet įnoringoji nuo nieko nepriklausoma „Mimoza“ vietoj žinių mus šeria propaganda ir nesąmonių rinkiniais. Na kad ir šiandien skaitau Delfyje straipsnį, pavadintą „Prezidentūra mezga ryšius su galimai būsimais Vokietijos vadovais.

Na, svarstau: kas čia dabar per kliedesys? Vokietijos Kanclerė A. Merkel aiškiai savo spaudos konferencijoje pasakė, kad kancleriaus iki kadencijos pabaigos, iki 2021-ųjų, o iš straipsnio galima suprasti, kad mūsų Prezidentūra jau dabar ima ieškotis naujų satelitų. Paantraštė skamba tiesiog išdavikiškai Merkel adresu.

Galų gale, koks Prezidentūros reikalas Vokietijos partiniai CDU reikalai, kai valstybės aukščiausiame ešelone Merkel vadovauja kaip vadovavusi ir toliau vadovaus. O gal mūsų Prezidentūra nori pasakyti „Merkel Kaput“?

Kita politinė nesąmonė – kam dabar mūsų Prezidentūrai kažkokie būsimi santykiai, kai gegužės mėnesį turėsim visai kitą Prezidentūrą, kuri gal norės turėti visai kitus santykius? Nepagaunu, kur čia šuo pakastas: ar darantys užsienio politiką Prezidentūros patarėjai tokie nupušę, ar Delfis, kad tokias nesąmones spausdina?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tarabilda Arvydui       2018-11-1 21:59

Tikrai. Tamsta visiškai teisus. Jie yra tas pats, neišardomas klanas.

Arvydas       2018-11-1 20:57

“...ar darantys užsienio politiką Prezidentūros patarėjai tokie nupušę, ar Delfis, kad tokias nesąmones spausdina?” - o variantas, kad ir patarėjai ir Delfis nupušę nėra tiksliausias?

Tarabilda dėl Raselės       2018-11-1 17:25

Labai įdomu, gal galėtumėt plačiau išskleisti savo mintį apie stasiuką-raselę, su kokiu transverstitu ir kentauru turime reikalų?

Oi, stasy!       2018-11-1 10:39

Rasele, net įsivaizduoti negalėjom, kad jūs tokia naginga! Net amebas mokate kastruoti… šokas reik pripažinti smile

stasys        2018-11-1 9:31

Negalima kaltinti Liudviko už norą gauti ne tik laisvos spaudos ir minties vėjo bet ir TIESOS visais požiūriais . Aš aišku neįsivaizduoju kaip ji atrodo ir kokios formos ji turėtu būti ..bet spėju kažkas tokio į ameba kuri gali skilti į dvi dalis pasidauginant . Belytė žiniasklaida gali patikti tik kastruotiems ir viskuo nusivylusiems ..Aš jau neklausiu ka tie žmonės gali pasiūlyti Lietuvai.

Naudingas idiotas .       2018-11-1 0:08

Nieko nesupratau .

Tarabilda Do Našei Kvašy       2018-10-31 23:16

Dokatilisj do ručki, tovarišč.

Naša Daša       2018-10-31 18:59

Nu, Aš tai tikrai ne kažkokia eilinė idiotė.
Aš - Vaša Kvaiša, visų idiotų pRezidentė.
Voploščenije otsutstvija uma, česti i sovesti našej epochi!

Vai, vai, Paksius!       2018-10-31 18:56

O Jūs žinote, Džeikuti, kuo jis buvo, kol nepateko pas konservatorius politikoje, a? Absoliutus nulis politikoje kažkieno dėka panoro tapti viskuo, kaip ir tie Vasaros 5 čia kandidatai. Žinoma, Jurgiui su Vagnorka jis buvo pats tas, bet tik kokiems reikaliukams sutvarkyt, nežinot ar tyčia dezuojat?

ne idiotai       2018-10-31 17:55

O žurnašliundrai ir žurnašliundros. Nors ir protelio jiems pagailėta.

Tarabilda to dr. R.       2018-10-31 15:37

O kas jums ir kur sakė, kad žiniasklaida turi spausdinti visų rašinėjančių tekstus? Demokratija yra sistema, kuri turi teisę saugotis nuo grafomanijos.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-10-31 15:11

Ponas Jakimavičiau, lygiai tą patį kuo kaltini žiniasklaidą, daro ir tiesos.lt portalas. FAKTAS. Taigi klausimas Jums: “Kas prie jūsų stovi, kas tvarko žurnalistų tekstus ir žiniasklaidos turinį.” Mano vieno puslapio straipsnelio neatspausdino dėl pasiūlymo kunigą Robertą Grigą kelti į prezidentus. Ir tai tęsiasi nuo 2018 vasario 1 dienos. Kaip sakoma, juokiasi puodas, kad katilas juodas.

Dzeikas       2018-10-31 10:36

G.P.ui:
Pagrindine problema ne plaukiojimas kieno nors farvateryje - jeigu yra valstybinis interesas, reiskia reikia plaukioti. Problema , kad gauja neturi valstybinio intereso.Yra asmeninis interesas ir korporatyvinis interesas(biski, nes jei pries chebra papusi - gyvensi sunkiai , bet neilgai.Sudoros kaip Paxa, Pociuna, Venckiene.). Todel Lietuvos politika tarsi provakarietiska taciau su netiketais suoliais i kaire ir pareiskimais priestaraujanciais deklaruojamai politikai ir strategijai. Na jeigu tas vingis, akibrokstas naudingas kazkokiai grupuotei - jis daromas.O valstybinis interesas - cholopai uzmokes.

Dzeikas       2018-10-31 10:27

ir man:
Neblogai isklojai tik Lietuvos vaidmeni pervertinai. Kad Lietuvai su jos dydziu(cia objektyvus vertinimas.Lietuva yra maza ir toli nuo JAV,objektyviai Valstiju interesas cia minimalus) uzimt Izraelio vieta JAV politikoje reikia Augijaus arklides iskuopt.Ir ne viena karta, o iskuopt ir pora desimtmeciu tose arklidese palaikyt tvarka kaip aptiekoje, tada Dede Semas pazvairuos “o, kazkas idomaus.Kaip as cia anksciau nepastebejau.Nagi ,nagi…” Tai cia labai stengiantis.
Dabar gi Lietuva vienas is nususiu rezimu kuriuos JAV laiko savo apkaboje “kales vaiko” vaidmenyj.Nuokrushos, bet savi. Ka ten kas apie Trumpa pasake JAV administracija nekaso.Palesina , per skruosta papleksnoja: atsvara Lenkijai jeigu tie naglet imtu, karinis aerouostas, naturalus pleistas Rusijai tarp duryj esant reikalui.
Jokiam kitam vaidmeniui su DABARTINE sankloda Lietuva nereikalinga. Ar prezikas bus koks Mukas ar Dundukas.

ir man ta delfio zinute pasirode keista       2018-10-31 9:35

bet as jau kazkaip nebeatkreipiau ypatingai demesio i ja, nes panasus sedevrai pasirodo kasdien, atbukina demesi.
siaip tai cia turetu buti normali praktika. diplomatine tarnyba (placiaja prasme, ne tik URM) visada turi palaikyti rysius su visomis partijomis ir pozicijomis,  nes nezinia, kurie kada nors ateis i valdzia. palaikyti rysius, tai nereiskia, kad su jais susisieti. nes priesingu atveju, paziurekite i musu diplomatus profesionalus, kurie pyle siuksles ant Trumpom pries rinkimus, o dabar gerinasi ir meilinasi jam ir jo komandai, kasd tik kariniai reikalai nenukentetu. Manote, kad Trumpo chebra negauna is US ambasados spaudos suvestiniu ir politiniu apzvalgu? ir nezino, kad tas koks nors issisiepes “diplomatas” ka tik Trumpa vadino beveik beprociu ir t.t.

G.P.       2018-10-31 9:16

Liudvikai, viskas žymiai papraščiau: “Lietuvos Dalia” ieško naujos darbovietės. O kad paieškos būtų sėkmingesnės, kartas nuo karto paprekiauja Lietuvos nacionaliniais interesais. Tai, kiek pamenu, vadinama “prekyba poveikiu”. Pavyzdžių daugybė - nuo JAV Jaruzalės pripažinimo Izraeliui iki nuolatinio plaukiojimo Vokietijos-Pranc9zijos farvateryje ir užsispyrusio neigimo, kad ES yra ant žlugimo ribos…

Jules       2018-10-31 9:05

Rinkėjai, mes esame idiotai dezinfosklaidos ir docentų pagalba.

Štirlicas - Justui       2018-10-31 8:39

Jau užmezgiau ryšius su Lithuania per tokį delfį Dar nežinau, kuriems velniams mums to reikia, bet jei nuskristume, išgerti duos ir raudonas kilimas garantuotas…

b.l.ž.       2018-10-31 8:07

idiotai ne tie, kurie varo propagandą.
anie yra spartuoliai.
idiotai yra tie, kurie propagandą vartoja.


Rekomenduojame

„Iš savo varpinės“: Kodėl Donaldas Trampas nori užtverti Meksikos sieną? Kas ir kodėl tam priešinasi?

Partizanų vadas Adolfas Ramanauskas-Vanagas bus pagerbtas ir JAV

Geroji Naujiena: „Šitas mano mylimasis Sūnus. Klausykite jo!“ (Mt 17, 5)

Vytauto Radžvilo kalba, pasakyta per „Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto“ 40-ties metų jubiliejaus minėjimą Vilniuje

Susipažinkime: Kovojančios Lietuvos Prezidentas Jonas Žemaitis-Vytautas

Kuo reikšmingas EŽTT sprendimas, kad sovietų represijos prieš Lietuvos partizanus gali būti laikomos genocidu

Lietuvos ypatingasis archyvas: skelbiama KGB sudaryta Jono Žemaičio-Vytauto baudžiamoji byla

Valdas Vasiliauskas. Senoji gvardija suvirškino ir komitetus

Algis Krupavičius. Pati visuomenė turi keistis

Arvydas Juozaitis. Dar kartą dėl trukdymų piliečiams rinkti parašus už teisę kandidatuoti Prezidento rinkimuose ir dėl dezinformacijos

Kviečiame kartu paminėti „Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto“ 40 metų jubiliejų

Arvydas Juozaitis. Kaip veikia šeimų ardymo politika

Vytautas Sinica. Vilniaus mero rinkimų tragizmas

Jurgis Didžiulis apie rinkimus ir pasirinkimus

Aurelija Stancikienė. Kaip aš ėjau už Vytį

Krescencijus Stoškus. Šventė tarp džiaugsmo ir skausmo

Iniciatyvinės grupės „Santarvė tautos sėkmei“ (STS) pareiškimas

Kauno forumo pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

Arkivysk. Gintaro Grušo pamokslas Kovo vienuoliktąją: „Jei nustojame šventumą laikyti tikru ir pasiekiamu tikslu, kam tada mums laisvė?“

Arvydas Juozaitis dėl EP rinkimų ir nacionalinės vienybės: su Vytautu Radžvilu sutarta dėl abipusės paramos

EŽTT: nacionalinių teismų išvada – sovietų okupantų vykdytas sistemingas Lietuvos partizanų naikinimas laikytinas lietuvių tautos genocidu – pagrįsta

Genocido tyrimo centras nepasiduos vulgariam spaudimui

Rasa Čepaitienė. Dvidešimt keturios dienos

Filosofą ir rašytoją Arvydą Juozaitį kalbina Tomas Girdzijauskas

Romualdas Ozolas. Lietuvos Manifestas

Skelbtas piketas prie Gitano Nausėdos rinkimų štabo įvyko, visuomenės susitikimas-diskusija su jo patarėju Linu Slušniu – ne. Išsigąsta?

Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

Ramutė Bingelienė. Kad trisdešimtieji atkurtosios Nepriklausomybės metai netaptų dar vienu apmaudo ir netikėjimo Lietuva dešimtmečiu!

Liudvikas Jakimavičius. Kovo 11-oji verta Santarvės pakto

Lietuva švenčia Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kovo 11-osios renginiai: tiesioginė translaicija iš Seimo

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.