Dienos aktualija

Liudvikas Jakimavičius. Karantiną mes dažnai prisiminsime, o kartais ir pasiilgsime

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 6 d. 21:19

17     

    

Liudvikas Jakimavičius. Karantiną mes dažnai prisiminsime, o kartais ir pasiilgsime

Galvoje sukasi tokia prieštaringa mintis. Pandemija kažkuriam laikui pasitrauks, karantinas baigsis, prasidės kažkoks visai kitoks gyvenimas – tikrai kitoks, nei buvo iki karantino, nes mes visi per jį, pabuvę patys su savimi, stipriai pasikeitėm.

Ir man atrodo, kad gyvenimui stojus į įprastas vėžes, jis taps daug nuobodesnis vidinių patirčių požiūriu. Karantiną mes tikrai dažnai prisiminsime, o kartais jo ir pasiilgsime, kaip be galo įdomaus ir egzistenciškai turiningo mūsų išgyvenimų laiko.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

s.m. >stasys 2020-05-7 19:28        2020-05-8 15:13

suski saugumieti, nekišk savo murzino snukio prie ne tau adresuotų komentarų. Nueik geriau žąsų prie Lašnos palęsinti. Dar tiek gal sugebi…

Pamatėme,kad galima       2020-05-8 7:45

gyventi mažiau vartojant.Jei tik gali,nevartok.Ir socializmas nėra didelis blogis.Jei jis ne prievartinis.

stasys        2020-05-7 19:28

Gal tas kopūstagalvis s.m. –ėsas nustotu savo letena graužti ir pradėtu rašyti į tema ?.. Liudvikui matyt jau senai atsibodo kai tokie geniukai ieško kaulo ten kur jo netgi teoriškai negalėtu būti .

s.m. >Almantui       2020-05-7 19:15

turbūt pamenate, kaip samdyti kontoriniai troliai ir šiaip puspročiai pašiepdavo Letą, jau prieš 5 metus perspėjusį apie artėjančią “čipizaciją”...
Ar galvojome kas nors Sąjūdžio mitinguose ir Baltijos kelyje, kad po 30 metų kiekvieną iš mūsų nelyg recidyvistus kasdien seks nė kiek ne prastesnės už NKVD tarnybos per visas įmanomas “skyles”, - telefonus, el.paštą, per bankus ir kt….....

O toliau       2020-05-7 18:14

akivaizdi prasčiokų vergystė, bet jie to verti. Girdite, kaip skambinančios “babuškos” į dezi LRT plyšauja visa kakarine ir reikalauja nesutinkančius su multimilijardierių tručizna izoliuot, griežtai baust ir totaliai sekt. Greit ragins ir likviduot, kaip Stalino laikais už antisovietinę veiklą ir kontrrevoliuciją.

Almantas       2020-05-7 17:59

Pamastymui po covid-19,ateitis nusimato tamsi ir kuo toliau tuo juodziau.Jau dabar atsiranda galimybes reguliuoti zmoniu populiacija virusu pagalba,o,kad vakcinuojant gali ivesti “cypa"irgi jau nebe fantastika…Kas toliau?

dezeen       2020-05-7 16:48
kazkodel galvoju       2020-05-7 16:23

kad niekas is esmes nepasikeis ir po karantino, isskyrus vis didesni laisviu ir privatumo praradima, kuris ir be karantino plito letai, bet uztikrintai. pradziai bus sekimo programeles (sekti ir dabar galima, tik vis tu velnio sankciju prireikia) ir visiskai sumazejusi galimybe atsiskaityti grynaisiais. valdiskais pinigais paremta spauda rasys dar labiau tai, ko reikia. o daugiau viskas palaipsniui susistatys I tas pacias vietas, vel imsime rupintis migrantais, dar sparciau diegsime zaliaji kursa, ginsime visu teises, isskyrus savo paciu, premjerai asfaltuosis keliukus, politikai skolinsis pinigus brendzio dezutese ir t.t. ir tai nepriklauso nuo to, kas laimes rinkimus- valstieciai ar konservatoriai. ir nu to, kas bus europos kmisijos prezidentu. jeigu kas ir pasikeis, tai tik isoriskai- lektuve gal bus dvigubai daugiau vietos uz triguba kaina, eileje prie kasos gal uz jusu stovinti zmogysta nesigrus su vezimeliu jums ant koju, gal kai kas netgi nusiciaudant uzsidengs burna (jeigu iki to laiko netaps privaloma deveti kaukes visada). bet tik tiek.

kurgi ne       2020-05-7 12:33

pasvajokite, Liudvikai… ir žmonės pasikeis, ir pasaulis pasikeis… Nusileiskit iš žydro naivumo debesėlio ant žemės. Žmogaus prigimtis apskritai nekintanti konstanta. Žemieji instinktai, savimeilė, siauraprotiškumas, godumas etc neišemigruos kažkur į kosmosą. Elementarūs įpročiai, ir tie nesikeičia. Nebent koks labai sąmoningas individas iš visų jėgų pluša juos keisdamas. Ką čia daug kalbėt… Mes, kaip tauta, kaip Žmonijos dalis, artinamės į savo neišvengiamą lemtį. Nežinome, į kokią. Tik kažkodėl šviesių vilčių vis mažyn, mažyn.

Kis       2020-05-7 11:23

kazkas pasikeis,bet kardinaliai-netikiu.Mazoka sukretimu.Poka grom ne grianet,babka neperekrestica(vert.Kol griaustinis nesugriaudes,bobute nepersizegnos)????Per tuos 30 metu esame perdaug sumaterialeje vieni,o antri susitaike;juk sovietu laikais sitaip negyvenome,gaila kad iki europos paliko ne vienas kilometras?

AAA       2020-05-7 10:59

Karantinas daugelį iš mūsų vėl daro žmonėmis.

FFP2       2020-05-7 9:08

per menkas išbandymas, kad kažkas pasikeistų, armijos vartotojų išrikiuotos, laukia signalo vartoti, vartoti, vartoti.

viruso vardu       2020-05-7 6:40

anksčiau šaudydavo revoliucijos vardu
paskui tarybų valdžios vardu
dabar baus viruso vardu
———
baus tie patys pizdukėliai - prokurorčikai, teisėjūkščiai, antstoliai, kpmisarčikai, TM ir VRM klerkai ir kiti niekšeliai

stasys        2020-05-7 5:49

Valstiečiai siūlo dviems metams pratęsti pasekmių šalinimą ?.. išvada peršasi jog diržus veršime irgi tiek pat laiko smile Ne ne Liudvikai Jus per anksti puolate į neviltį ..‘balius tik prasidėjo’ .. Klausimas mastantiems -  Kas išgelbėjo Lietuvą ?  kam bučiuos A.Rsuteika pėdas ir ką šlovins kovoje prieš konservatorius ? Poilsio vasarą nebus ..pailsėjome, laikas grįžti prie senu temų .

Al.       2020-05-7 0:56

Po karo ir po karo po karo irgi visi sakė, kad mes tapom kitokie ir gyvensim kitaip. Bet ir toliau melavo, vogė ir žudė. Ar pasikeitėm po Sąjūdžio? O jei ir pasikeitėm, tai ar taip, kaip tikėjomės ? Man atrodo po šita pokyčio viltim slypi noras, kad kas nors už mus mus pakeistų - karas ar maras, nesvarbu.

Stokholmo sindromas       2020-05-6 23:50

Liudvikui akivaizdžiai pasireiškė klasikiniai Stokholmo sindromo požymiai smile Baisu tik, kad šio sindromo užvaldyti tautiečiai rudenį vėl valstiečių neišrinktų...

geriau nebūna       2020-05-6 23:36

kai mūsų milicija gali bausti kiekvieną, kuris nenešioja antsnukio.
———
Pasirašo liaudie gynėjas, sulikvidavęs daug miškinių banditų ir jų rėmėjų.
VOT !!!


Rekomenduojame

Vygantas Malinauskas. Pliažas ir liberalioji laisvė

Panaikinus abortą draudusį įstatymą pernai Airijoje atlikti 6 666 abortai

Kun. Nerijus Pipiras. Gyva tauta, kol atmintis gyva

Romualdas Žekas. Ar gali kvailiai turėti valstybę?

Laurynas Kasčiūnas. Raštas prieš J.Lukšą-Daumantą tėra istorijos neišmanymas ir klaida?

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vidmantas Valiušaitis. „Blondinas su peruku“ į J.Lukšą nepanašus nė iš tolo. O štai į Hamanną – labai panašus

Algimantas Rusteika. Apie gerus ir paklusnumą

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Lietuvos teismai nusprendė: Darbo partija atgaus neišmokėtą dotaciją – 1,8 mln. eurų, arba Kam ir vėl prireikė Darbo partijos?

Geroji Naujiena: mes nesame skolingi kūnui

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.