Dienos aktualija

Liudvikas Jakimavičius. Karantiną mes dažnai prisiminsime, o kartais ir pasiilgsime

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 6 d. 21:19

17     

    

Liudvikas Jakimavičius. Karantiną mes dažnai prisiminsime, o kartais ir pasiilgsime

Galvoje sukasi tokia prieštaringa mintis. Pandemija kažkuriam laikui pasitrauks, karantinas baigsis, prasidės kažkoks visai kitoks gyvenimas – tikrai kitoks, nei buvo iki karantino, nes mes visi per jį, pabuvę patys su savimi, stipriai pasikeitėm.

Ir man atrodo, kad gyvenimui stojus į įprastas vėžes, jis taps daug nuobodesnis vidinių patirčių požiūriu. Karantiną mes tikrai dažnai prisiminsime, o kartais jo ir pasiilgsime, kaip be galo įdomaus ir egzistenciškai turiningo mūsų išgyvenimų laiko.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

s.m. >stasys 2020-05-7 19:28        2020-05-8 15:13

suski saugumieti, nekišk savo murzino snukio prie ne tau adresuotų komentarų. Nueik geriau žąsų prie Lašnos palęsinti. Dar tiek gal sugebi…

Pamatėme,kad galima       2020-05-8 7:45

gyventi mažiau vartojant.Jei tik gali,nevartok.Ir socializmas nėra didelis blogis.Jei jis ne prievartinis.

stasys        2020-05-7 19:28

Gal tas kopūstagalvis s.m. –ėsas nustotu savo letena graužti ir pradėtu rašyti į tema ?.. Liudvikui matyt jau senai atsibodo kai tokie geniukai ieško kaulo ten kur jo netgi teoriškai negalėtu būti .

s.m. >Almantui       2020-05-7 19:15

turbūt pamenate, kaip samdyti kontoriniai troliai ir šiaip puspročiai pašiepdavo Letą, jau prieš 5 metus perspėjusį apie artėjančią “čipizaciją”...
Ar galvojome kas nors Sąjūdžio mitinguose ir Baltijos kelyje, kad po 30 metų kiekvieną iš mūsų nelyg recidyvistus kasdien seks nė kiek ne prastesnės už NKVD tarnybos per visas įmanomas “skyles”, - telefonus, el.paštą, per bankus ir kt….....

O toliau       2020-05-7 18:14

akivaizdi prasčiokų vergystė, bet jie to verti. Girdite, kaip skambinančios “babuškos” į dezi LRT plyšauja visa kakarine ir reikalauja nesutinkančius su multimilijardierių tručizna izoliuot, griežtai baust ir totaliai sekt. Greit ragins ir likviduot, kaip Stalino laikais už antisovietinę veiklą ir kontrrevoliuciją.

Almantas       2020-05-7 17:59

Pamastymui po covid-19,ateitis nusimato tamsi ir kuo toliau tuo juodziau.Jau dabar atsiranda galimybes reguliuoti zmoniu populiacija virusu pagalba,o,kad vakcinuojant gali ivesti “cypa"irgi jau nebe fantastika…Kas toliau?

dezeen       2020-05-7 16:48
kazkodel galvoju       2020-05-7 16:23

kad niekas is esmes nepasikeis ir po karantino, isskyrus vis didesni laisviu ir privatumo praradima, kuris ir be karantino plito letai, bet uztikrintai. pradziai bus sekimo programeles (sekti ir dabar galima, tik vis tu velnio sankciju prireikia) ir visiskai sumazejusi galimybe atsiskaityti grynaisiais. valdiskais pinigais paremta spauda rasys dar labiau tai, ko reikia. o daugiau viskas palaipsniui susistatys I tas pacias vietas, vel imsime rupintis migrantais, dar sparciau diegsime zaliaji kursa, ginsime visu teises, isskyrus savo paciu, premjerai asfaltuosis keliukus, politikai skolinsis pinigus brendzio dezutese ir t.t. ir tai nepriklauso nuo to, kas laimes rinkimus- valstieciai ar konservatoriai. ir nu to, kas bus europos kmisijos prezidentu. jeigu kas ir pasikeis, tai tik isoriskai- lektuve gal bus dvigubai daugiau vietos uz triguba kaina, eileje prie kasos gal uz jusu stovinti zmogysta nesigrus su vezimeliu jums ant koju, gal kai kas netgi nusiciaudant uzsidengs burna (jeigu iki to laiko netaps privaloma deveti kaukes visada). bet tik tiek.

kurgi ne       2020-05-7 12:33

pasvajokite, Liudvikai… ir žmonės pasikeis, ir pasaulis pasikeis… Nusileiskit iš žydro naivumo debesėlio ant žemės. Žmogaus prigimtis apskritai nekintanti konstanta. Žemieji instinktai, savimeilė, siauraprotiškumas, godumas etc neišemigruos kažkur į kosmosą. Elementarūs įpročiai, ir tie nesikeičia. Nebent koks labai sąmoningas individas iš visų jėgų pluša juos keisdamas. Ką čia daug kalbėt… Mes, kaip tauta, kaip Žmonijos dalis, artinamės į savo neišvengiamą lemtį. Nežinome, į kokią. Tik kažkodėl šviesių vilčių vis mažyn, mažyn.

Kis       2020-05-7 11:23

kazkas pasikeis,bet kardinaliai-netikiu.Mazoka sukretimu.Poka grom ne grianet,babka neperekrestica(vert.Kol griaustinis nesugriaudes,bobute nepersizegnos)????Per tuos 30 metu esame perdaug sumaterialeje vieni,o antri susitaike;juk sovietu laikais sitaip negyvenome,gaila kad iki europos paliko ne vienas kilometras?

AAA       2020-05-7 10:59

Karantinas daugelį iš mūsų vėl daro žmonėmis.

FFP2       2020-05-7 9:08

per menkas išbandymas, kad kažkas pasikeistų, armijos vartotojų išrikiuotos, laukia signalo vartoti, vartoti, vartoti.

viruso vardu       2020-05-7 6:40

anksčiau šaudydavo revoliucijos vardu
paskui tarybų valdžios vardu
dabar baus viruso vardu
———
baus tie patys pizdukėliai - prokurorčikai, teisėjūkščiai, antstoliai, kpmisarčikai, TM ir VRM klerkai ir kiti niekšeliai

stasys        2020-05-7 5:49

Valstiečiai siūlo dviems metams pratęsti pasekmių šalinimą ?.. išvada peršasi jog diržus veršime irgi tiek pat laiko smile Ne ne Liudvikai Jus per anksti puolate į neviltį ..‘balius tik prasidėjo’ .. Klausimas mastantiems -  Kas išgelbėjo Lietuvą ?  kam bučiuos A.Rsuteika pėdas ir ką šlovins kovoje prieš konservatorius ? Poilsio vasarą nebus ..pailsėjome, laikas grįžti prie senu temų .

Al.       2020-05-7 0:56

Po karo ir po karo po karo irgi visi sakė, kad mes tapom kitokie ir gyvensim kitaip. Bet ir toliau melavo, vogė ir žudė. Ar pasikeitėm po Sąjūdžio? O jei ir pasikeitėm, tai ar taip, kaip tikėjomės ? Man atrodo po šita pokyčio viltim slypi noras, kad kas nors už mus mus pakeistų - karas ar maras, nesvarbu.

Stokholmo sindromas       2020-05-6 23:50

Liudvikui akivaizdžiai pasireiškė klasikiniai Stokholmo sindromo požymiai smile Baisu tik, kad šio sindromo užvaldyti tautiečiai rudenį vėl valstiečių neišrinktų...

geriau nebūna       2020-05-6 23:36

kai mūsų milicija gali bausti kiekvieną, kuris nenešioja antsnukio.
———
Pasirašo liaudie gynėjas, sulikvidavęs daug miškinių banditų ir jų rėmėjų.
VOT !!!


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Jis yra čia ir dabar, Jis yra su mumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos

Vitalijaus Balkaus replika „Iš savo varpinės“: Maistininkai grasina supūdyti produkciją, arba Kodėl „nematoma rinkos ranka“ taip ir lieka nematoma?

Justas Stankevičius. Ar Sorošas šeimininkauja Lietuvoje?

Neringa Venckienė: „Jie mano, kad mane žemina. Bet manęs jie nepažemins…“

Iš Tiesos.lt pašto: Edmundas Paškauskas. Pandemijos ir rizika vyresnio amžiaus žmonėms, arba Kada bus išrasti skiepai nuo nužmogėjimo? (II)

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.