Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida, Geopolitika

Liudvikas Jakimavičius. Kam naudinga antirusiška isterika artėjant rugpjūčiui?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. liepos 21 d. 23:32

56     

    

Liudvikas Jakimavičius. Kam naudinga antirusiška isterika artėjant rugpjūčiui?

Veidaknygė

Kam naudinga antirusiška isterika artėjant rugpjūčiui? Dar suprasčiau, jei savo apmaudą už sugriautus gyvenimus lietų tikrai nuo okupacijos nukentėję tremtiniai, politiniai kaliniai, rezistentai.

Bet avanscenoje matome visai kitą publiką, kilusią iš sovietinės nomenklatūros ir komsomolo, kuri nenukentėjo nei nuo sovietų, nei nuo Sąjūdžio „fašistinio“ režimo. Kažkaip sunku patikėti šios publikos uolaus patriotizmo nuoširdumu.

Ramesniais laikais, suprasčiau, visai būtų smagu ir linksma kumščiuotis su Rusijos URMu ir taip vasarojančiai Palangoje Lietuvai sukurti atrakcijų. Suprastume, šoumenai à la Tapinas dirba savo įvaizdžiui ir publikai, publika – ploja. Rusijos URMas, gavęs iš Lietuvos gerą pretekstą, dirba, savo ruožtu per galingiausius propagandos gramofonus apšviesdamas savo liaudį ir įkaldamas į tuščias galvas jau primirštą formulę – „Litovcy – fašisty“.

Ir svarbiausia – tas žibalas į propagandinio karo žaizdrą pilamas kaip tyčia prieš neeilinius manevrus.

Delfi, valiaj dar – ne kibirais, o cisternom, pavarykit iš peties, komjaunuoliškai-patriotiškai, žiebkit, kad žiežirbos žirtų.

Žinot, pagalvoju, – arba jie užsakyti, arba idiotai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

nulis       2017-08-6 8:38

Tapkinas užknisa ir mane savo teisuolio povyza. Bet jis daro gerą darbą, skatindamas lietuvišką savivertės jausmą. Įpratome būti vadinami jaunesniuoju broliu. Jis išmušinėja šitą okupanto įpūstą memą jaunimui iš galvų. Tie, kurie laikina tapkių, nemojuos vėliavėlėm rusų tankams. Tai - faktas. Be to, Rusijai pulti Baltijos šalis neapsimoka. Nutautinti nepavyko nei labai seniai, nei seniai, nei neseniai. Visuomet mes būdavome kibirkštis, nuo kurios suplkeškėdavo jų imperija. Be to, Krymo ir Čėčėnijos atvejai rodo, kad Rusija, pasisavinusi teritoriją, turi kišti ten pinigus. Baltijos šalys gi pačios tvarkingai kiša Rusijai pinigus už kurą, elektrą, žaliavas, prekes. Jų turistai džiaugiasi čia poilsiaudami - ypač Latvijoje. Pūtė supranta, kad nulupti kailiuką nuo Baltijos avių galima tik vieną kartą, o kirpti - dažnai. Tai ir kerpa. Ir nelups.

Dzeikas       2017-07-25 18:52

Cia vienas variantas tik:
Jeigu tai ne specialiai pilantys vandeni ant Rusijos maluno agentai tikslu diskredituoti Lietuva, tada tai kazkokios bukybes , kartais pagalvoji ar nesapnuoji, ne stik kosmare gali tokios nuokrusos uzimti tokius postus valstybeje.
Ar cia ne vaidyba? Ir tai nepotizmo desningas rezultatas, kai net valstybines svarbos uzdaviniams parenkami zmones tinkami nebent vaiku darzeliuose vakarones su Santa Klausu organizuoti.
Toks Greitai-Ramanauskas saipydamasis is lietuviskos politikos savo lelemis daro tai zymiai talentingiau.Kiseliovui neprilygsta, taciau gyslele turi. Rusiska gi politika teikia zymiai daugiau galimybiu pasisaipyti be izeidinejimu, angliskai, taip kad kam reikia ir suprastu ir ivertintu.
Taciau Lietuvos valdanciuju, atsakingu uz propogandini darba kazkoks savizudiskas bukumas ar uzsisipyrimas statyti ne sugebancius, o savus.
Smetona jau prisistate i kariuomenes vadus “savu”, bet mums vis nepakanka.Nedasunta.

Greičiausiai       2017-07-24 23:04

Užsakyti idiotai! Totalūs idiotai! Net ir didelių mokslų nereikia baigt, kad suprastum kamine reikalas. O reikalas tikrai juodus dūmus varo iš kamino, kad labiau užterštų orą, kurį patys paskui uosto.

daržovius       2017-07-24 16:29

Kaip sakoma, populiarumas nebūna blogas, arba geras, populiarumas yra populiarumas. Ir čia bus tas pats. Tik įdomu būtų sužinoti tiesioginį užsakovą, nes Tapkinas ir ko. taip tik pinigus uždirba, iš jų ir nereikia tikėtis kažko kitko.
O kad Kremliui naudingas “Zapad-2017” skandalingas žinomumas, iliustruoja kitas pavyzdys. Tiek Rusijos, tiek Pakistano BVP yra maždaug 1,4 trilijono USD mažesnis už JAV Teksaso valstijos BVP. Bet ką mes žinome apie Teksasą, išskyrus visokius “kaubojiškus” reikalus, ką mes žinome apie Pakistaną, išskyrus Pakistano paminėjimą Afganistano karo ir talibų kontekste, o KIEK mes visko kasdien girdime apie Rusiją? Pakistanas net gyventojų skaičiumi Rusiją jau lenkia daugiau kaip 2 kartus, turi branduolinį ginklą, nemažą įtaką musulmoniškame pasaulyje, sparčiai augančią ekonomiką, nors ir tebėra besivystanti šalis. Teoriškai Pakistanas pasauliui yra net svarbesnė šalis nei Rusija, bet gerokai mažiau girdima ir matoma medijose. O Rusija tam negaili beprotiškų pinigų, nes supranta, kad tik žinomumo dėka ji gali lygiuotis į galingiausių pasaulio valstybių klubą.
“Zapad-2017” yra potenciali grėsmė Lietuvai ir reali grėsmė Baltarusijos valstybingumui, apie tą grėsmę privalo žinoti Vakarai, Lietuva privalo būti išgirsta.
Bet čia priėjo tapkinai ir viską sušiko… Pagalvokite, ar tikrai tik gerų norų genami tapkinai persistengė ir susimovė, ar yra vis tik kažkas čia daugiau?

Pikc       2017-07-24 14:36

->DDD, ačiū už info. Angliškai: http://112.international/politics/russian-athletes-reprimanded-for-wearing-soviet-symbols-in-budapest-19105.html
->Liepa, neperlenkim lazdos: Rusija TIKRAI vykdo informacinį karą, ir su jos propaganda TIKRAI reikia kovoti - bet tą reikia daryti profesionaliai. Į “visagalių eterio žvaigždžių” vaidmenį įsijautę buki internetiniai chamai tam VISIŠKAI netinka - tiesą sakant, savo idiotiškais išsišokimais jie kaip tik pasitarnauja tai pačiai Rusijos propagandai, su kuria skelbiasi kovoją.

Liepa       2017-07-24 12:00

Kuo toliau, tuo blogiau. Ir ta kvaila antirusiška isterija kurstoma be atvangos.//

DDD       2017-07-24 5:41
> Pikc       2017-07-24 5:36

Prasprūdo Delfio rusiškoje versijoje liepos 20d. Lietuviškuose portaluose nemačiau.

Pikc       2017-07-24 2:00

->DDD - geras! Galima daugiau info?

DDD       2017-07-23 20:56

Vengrijoje dabar vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate vengrų apsauga privertė rusų delegacijos narius nusivilkti marškinėlius su SSSR simbolika - Vengrijoje sovietinė ir nacių simbolika draudžiama. Kokiam Paryžiuj, Kelne ar Hamburge to nebūtų įvykę - ten marksizmas “v počiote”.

to Antanas       2017-07-23 20:34

O gaisrininkas, gesinantis gaisrus, manot, gali įtaisyti? Abejoju. Gaisrininko profesija sunki ir pavojinga net labai - rizikuojama gyvybe nuolat.

kolaborantai Nr.1 - tai komunistai       2017-07-23 18:32

būtų įdomu gauti visų člienų sąrašą.
——
daug jų integravosi pas konservatorius, liberalus bei kitas partijas.
——
o kgbistai (kaip ir milicininkai bei teisėjai su prokurorais) tebuvo tik sargybiniai komunistų šuniukai - tokie ir paliko.

Tarabilda Alui       2017-07-23 17:28

Informaciją gali išslaptinti arba nutekinti tik tas, kas ja disponuoja. Kadangi tokia nenuteka, vadinasi ja disponuoja tie, kurie nesuinteresuoti, kad faktai būtų viešai žinomi.
Pvz. tokia padori moteris Burauskaitė. Ji žino labai daug, ir jai Prezidentė prisega kovo 12 (ne 11) ordiną. Todėl ir matome suinteresuotumą tirti ne dabar dar gyvų ir ko gero veikiančių KGB agentų išviešinimą, o 50-ties metų senumo dokumentus ir a.t.a saugumiečių pasižadėjimus bei nuodėmėles.

Al.       2017-07-23 17:16

Patys rezervistai savęs neišslaptins. Tam pradžią gali padaryti tinklalapis Kas yra kas Lietuvoje. Tik, suprantama, tai nesaugu.

gerbiamas Dočy       2017-07-23 16:50

Dėl apklausos “Ar esi kolaborantas”  Atsakymų bus 200%, kad ne koloborantas. Kas gi dabar ims ir prisipažins - taip, aš esu KOLOBORANTAS. Visų pirma reikia išslaptinti visus členus KGB-istus. Kas juos įslaptino - patys KGBistai sėdintys seime.

Pone Liudvikai       2017-07-23 16:15

Jie užsakyti idiotai.

Antanas apatiniam       2017-07-23 14:21

Geras klausimas dėl Prezidentės mamos. Iš tų trupinių, kurie yra prasprūdę į viešumą iš J.E. biografijos beveik aišku, kad karjeros brėžinį jai braižė ir jo įgyvendinimu rūpinosi ne mama, o tėvas. Tokia prekybininkė mama tikrai neturėjo galių įtaisyti tik mokyklą baigusią komjaunuolę Filharmonijos kadrų skyriuje. Dabar gal žmonės, negyvenę prie sovietų, nesupranta, kad tokie dalykai buvo neįmanomi be KGB įsikišimo.
Taip kad klausimas kandidatuojant į renkamą postą  “Ar turėjote ryšių (bendradarbiavote) su kitų valstybių slaptosiomis tarnybomis?” neturi prasmės tiems, kas ir buvo tos slaptosios tarnybos.

to Dzeikas       2017-07-23 12:58

Pamiršote, kad mes turime Mamas, kurios mus pagimdė ir užaugino, išleido į gyvenimą ir mokslus. Tad ko nesidomite Prezidentės mama? Pavojingai daug mūsų užaugame be tėvų, ypač dabar, masinių skyrybų epochoje, tad mamos indėlis yra lemiamas, o informacijos jokios apie tą Mamą, kodėl?

Jules       2017-07-23 12:11

KGB rezervistai kritikuoja savo patroną - labai įdomu, išties. Juk žinote, kad už tokią išdavystę atsiveria kelias į krosnį, tad kokią ir kieno užduotį vykdo eks-Komjaunimo aktyvas, a?

daug tų persona non grata dar liko       2017-07-22 23:42

partijos ir KGB dėka jų mažėja: išvaromi emigracijon, atimammi darbai ir gyvenamas plotas, apipilami purvais.
——
paskutinis non grata: V.Radžvila.
priešpaskutinis: Z.Vaišvila,
prieš tai: Venckienė, Čilinskas, Stulpinas, Svarinskas ir daug daug kitų.
——
dasikas ir iki tiesos.lt, ypač komentatorių

Dzeikas       2017-07-22 22:55

Dociui:
O jus manote , kad tarp etniniu lietuviu nebus kolaborantu???
Tada pabandykite isivaizduoti Vingiu Jona tarp antitarybiniu pokario partizanu.
Pavyko?
Ir kur jus vingiu jonus ispersonnongratinsite? I Rusija? Jie atsisakys, “patys tokiu cisterna turime”.

Dočys        2017-07-22 22:41

Jei kolaboruoji, - persona non grata, - ir visi reikalai.

Dočiui       2017-07-22 22:20

Jūsų Alksnynai gal ir nuostabūs.
Tačiau jie yra tik viena iš labai negausių salų tarp pelkių kemsynų kur auga tik dvi “medžių” rūšys- karklai arba vijokliai.
Liumpenai -karklai/vijokliai nesipriešina. Jie prisitaiko.
Per 27 metus visuomenė nebuvo mokoma priešintis.
Visuomenė buvo ir yra indoktrinuojama nesipriešinti, susitaikyti, paklusti.
Nesusitaikę emigravo.
Čia pasiliko tik retos išimtys.
Tokia nuomonė ne panika. Tai tiesiog realyběs suvokimas.
Tai ar verta priešintis?
Būtina.
Tik tam reikia išradingo proto.
Kūrybiškumas ir kokybė prieš suktą kląstą ir volo kiekybę.
Nelengva , bet įmanoma.
Visi kiti variantai tik miražas.
Ypač mitologinė vienybė su liumpenais ir buratinais.
Liumpenai ir buratinai lūkuriuoja kol bus aiški baigtis, o po to entuziastingai palaiko laiminčią pusę.
Tai padermė kuri iš vakaro skanduoja tau “osana, osana!” , o kitą ryta gali klykti “ant kryžiaus, ant kryžiaus jį!”

Dočys       2017-07-22 21:49

Raportuoju: Mes Alksnynų žmonės nė viena valdžia nebuvom patenkinti, bet tarpe mūsų nėra nė vieno kolaboranto. Lietuvoj nėra kolaborantų. Galima būtų Gaidžio paprašyti, kad atliktų objektyvią eprezantatyviausią apklausą - plebiscitą ir apklausti visus iki vieno Lietuvos piliečius, kad atsakytų į vienintelį klausimą, AR ESI KOLABORANTAS?
Ir rezultatus tokios apklausos fiksuoti įstatymu.

vaizdziaaalis nikoks       2017-07-22 21:27

Kiek kolaborantų buvo 1940?
Gal kokie 500-700.
Dar tiek pat buvo naudingų idiotų.
Ir to pakako.
Okupantui svarbu, kad Dieną X valstybės-aukos raktiniuose postuose būtų infiltruoti agentai.
O dabar klausimux už 2 centus:
-Kuriuose raktiniuose valstybės postuose potencialus okupantas šiandien neturi savų žmonių?
Nagi, išvardinkite, turėtų būti nesunku. Nes vardinti tai kur jau sėdi agentai užimtų labai daug laiko.
Bet ne tai svarbiausia.
Svarbiausia yra -ar didžioji visuomenės masė yra morališkai sveika, ar demoralizuota.
Na ir?
Koks bus atsakymas apie plačiųjų masių būklę?

DDD       2017-07-22 21:08

Aptardami vietinius ružavus, nepamirškime jų bendro fronto su Briuselio ex-leninistais barosais ir mogerini. Tada nesistebėkim dėl marksizmo kvapo ES.

Dzeikas       2017-07-22 21:06

PS. Tarabilda, su kolaborantais problemos nebus.Gali tekt rengt konkursa.
Taciau gali buti problema su “blogu” kadru parinkimu kariuomeneje (Lietuvos). Netycia gali atsirasti “durnelis” kuris kaip norvegu pulkininkas Birgeris Eriksenas, Oslo fjordo kranto apsaugos vadas, BE ISAKYMO paskandino naciu sunkuji kreiseri Bluheris plaukusi i Osla informuoti Norvegijos vyriausybes, kad jie gali jau pasiduoti.

Tarabilda       2017-07-22 21:03

Būtent. Buvo Sausio 13. Yra, kas labai nori neporasti kraujo aukos prasmės. Visi padorūs žmonės juk supranta, apie ką čia kalba. Atstovauta tiems, kas tą jraują laistė.

Dzeikas       2017-07-22 20:52

Tarabilda, tegaliu atsakyti filosofiskai: nesiveis zuvys upeje kur niekas nepaskendo, nebus darinys valstybe, jeigu uz ji niekas galvos nepagulde.

Tarabilda       2017-07-22 20:15

Okupacija, neturint pakankamo kiekio kolaborantų - neįmanoma.

okamokupuotui       2017-07-22 16:41

Vovočkai rinkimams reikia karo Piargales. Mažo, smagau ir piargalingo, teijsingo karo prieš nedabitus fošystus Piargales.

o kam okupuoti?       2017-07-22 16:35

viskas, kas pelningiausia: energetika, uostas, pervežimai - ir taip priklauso rusams.
lietuvių likučiai Lietuvoje reikalingi rusams patarnauti.
pamatytumėte kokiais džipais natašos ir mašos Klaipėdoje važinėja

Naša Kvaiša       2017-07-22 15:49

Mudu su Šeimininku svarstom tokį planą:
Aš su homsomolcu ir tiapkinu keliam isteriją, sirpinam tombovo, riazanės ir saratovo rūsū nuomonę apie Litvą. Po mėnesio Volodia pradeda manevrus Zapadlo-17. Manevruoja pačiame pasienyje, kitapus tvoros. Tuo metu būrys specnazo persiriangia labusų karinėmis uniformomis ir filmuojant Rūssijos tv žurnalistams, acitiktinaj važiuojantiems pro šalį, pagrobia taikų ir mandagų Rūssijos eilinį žmogeliuką Butajevą.
Ryžtingasis RF Prezidentas ryžtingai sureaguoja ir sėkmingos karinės operacijos būdu išvaduoja naciū pagrobtą rūsą ir tuo pačiu išvaduoja Klajpėdos hrašto isskonnyje rossijskije zemli, grąžina Lukošiui Vilnių, Solečnikus, Trokus, Šviančanus ir t.t.
Fošystinė Litvos valdžia perbrenda Šešupę ir bailiai pabėga į užsienį, o kraugeriško režimo acikračiusi paprasta darbo leudis greituoju būdu išrenka Leudies Seimą kurio actovai pasirašo bendradarbevimo Sutartį su Rūssija.
Sutartimi būtų paprašyta gerūjū rūsū dislokuoti kariuomenę išilgai Suvalkū koridoriaus. Tam, kad fošystaj negalėtų atgal sugryžti.

Panašu       2017-07-22 15:46

Panašu kad vedama į Lietuvos sunaikinimą - subankrotinimą ir pardavimą kreditoriams, o prieš tai teritorijos išvalymas nuo gyventojų bus karu.

Tarabilda Dzeikui       2017-07-22 14:35

Panašu, kad niekas iš mažesnių valstybių nesuspės į nuvažiuojantį traukinį. Gal ir gerai, kad nesuspės. Mat didieji įvykiai tikrai prasideda. Ir jie prasideda ne merdinčiam Briuselyje, o Rusijoje. Su krauju arba saikingu krauju ten kitais metais vyks dideli įvykiai. Putinas tikrai gali surizikuoti įkelti koją į NATO šalį. Jis tą neformaliai beveik įgyvendino Turkijoj. Tam situacija gana palanki, o Putinui, jei jam leis kandidatuoti sava chebra, reikia taškų.Tokį scenarijų jie tikrai turi ant stalo, ir visai nesvarbu jiems, kad daug gali kainuoti ir neapsimoka. Krymas irgi neapsimoka - gryni nuostoliai. Ten pas juos logika visai kita. Ir Sarafanas su komsomolcais labai nešvarų žaidimą į Putino kišenę pačiam bjauriausiam scenarijui igyvendinti.
Jie kuria pagrindą kolektyvinei ruso sąmonei įsitvirtinti vaizdiniams, kas tokie yra litovcai? : isterikai, fašistai, žydšaudžiai, provokatoriai. Ir nuzombintai tautai šita retorika tikrai suveiks.

Dočys nuomonei       2017-07-22 14:03

A, tai tamsta norėtum, kad Lietuva būtų legaliai parduodama ir Rusijai? Noras visai suprantamas.

nuomonė       2017-07-22 13:17

Nenuostabu. Juk daugeliui debiliškų lietuvių patriotizmas yra tapatus nusistatymui prieš Rusiją, o visa kita yra nesvarbu - Lietuvą galima parduoti bet kam, išskyrus Rusiją.

Dzeikas       2017-07-22 12:51

Jadzei:
Na jeigu “vierchas” kosia bazara pro sukastus dantis, tai svita naturaliai spjaudo oponento link.
Siaip sau Linkevicius paliktas prie Madam sijono? Atidirbineja.

Dzeikas       2017-07-22 12:44

Tarabilda pastebejo, arba ivardijo tai, ka mes visi nu-/jauciame - valdzios vadovo rinkimai is pajacu, durneliu-patriotu (brendas politinis toks.Neturi nieko bendro su vidine nuostata) ir pakisa viena koki vienaaki tarp akluju.
Radikalesniam rinkejui , kai rinktis reiktu 1 is 2,- tarp nausedines skyles lituku/euru pridengtos ir Usacko, - “pasirinkimas” tik vienas.Kulka sau i kakta (Cia pajuokavimas, juoda ironija jei ka. Nesumanykit!).
Usackas sudaro rimto vyro ispudi. Nors jo prorusiska pozicija (pozicija , o ne tai ka galvoja.Musu laikais tenka daryt tokias islygas deja) man nesimpatiska, taciau tai ne klounas.
Kitavertus 4 ar kiek ten metu tunoti Maskvoje , tegul ir “per nenoriu” iskomandiruotam…zinant ka sugeba isdirbinet Lubiankos specialistai - negerai tas kvepia.
Jeigu Usackas konkuruotu su rimtais , kiek tai galima taikyti Lietuvos standartams, politikAIS (daugiskaita) - tada taip. Nagrineciau rimtai jo kandidatura. vargu bau ar Lubianka rysis investuoti (reikes gi moketi ir grynais ir aukoti rezidentura) i projekta su 5-10% sekme.
Taciau kai su nuosedomis…
Nejuokinkite.
————————————————————
PS.Nenoriu plestis i antra komentara.
Kas do dyvai, kad taip tycia laisvpoje salyje nera is ko rinktis??? Ypac pastaruosiuose Prezidento rinkimuose.Kazkokia fantasmagorija: Tevo is “organu” (gaisrininkai, jeigu tikesime Grybauskaites autobiografija, priklause NKVD) dukra ir masuote.
Nebuvo norinciu? Na nemanau.Paziurekite kas darosi kai renkami papilviniu merai. O norinciu pabuti salies vadovu, kai net nevogdamas atpyles kadencija duonai ir sviestui, gal ir ikrams uzdirbsi vien memuarus rasydamas - kas atbaide?
Kitavertus pradedant nuo Uso nukritusio nuo 4-racio nosimi i balute ir baigiant Lubiu mirusiu bevaziuojant dviraciu…gal susiprato zmones kada galima zaisti, kada ne? Prie to pacio “pareigunu” atsakymas Kedziams del anukes likimo.Toks, tarsi ne valstybes pareigunai ja pagrobe butu.
Nekeista?
Kas mus valdo? Ar nenusikalteliai mes esame pakesdami ir legalizuodami esama valdzia?

na jo, nomenklatūrinis tas ušackas       2017-07-22 11:15

komunistinis nomenklatūrščikas buvo visada valdžioje - kai pragerdavo kolūkį ar fabriką - partija paskirdavo kitam kolūkiui/fabrikui vadovauti.
——
ušackas irgi, pasirodo nomenklatūrinis - iš URM vadovų į biski žemesnes pareigas.
——
tik klausimas: ar rusai jį remia, ar tik vietinė komunistinė nomenklatūra?
——
parodys prezidento rinkimai - jei neprileis prie prezidento rinkimų - tai tik vietinis nomenklatūrščikas - kaip kėvišas, olekas, kirkilas, skvernelis.
——
bet ne korumpuotas vagis - kaip anie…

dėl Ušackui       2017-07-22 10:57

“Grybauskaitė suėdė Ušacką”, - leiskit skaniai nusižvengti į rankovę. Pagal naująjį mūsų politinį žodyną “suėdė” - reiškia pasiuntė į ES nerinktų mazgajobų korpusą kaip ir Kūrį ar Andriukaitį. Arba lenkai Tuską.
Lietuvos patriotų ten neprisileidžia per patrankos šūvį.

dėl ušacko kažko neabejoju       2017-07-22 10:42

korekt vyras mano požiūriu tas ušackas.
vien vertė jo labai pakilo, kai grybauskaitė, vos tapus prezidente, pirmoje eilėje suėdė ušacką.
pagal mane - neprileis ušacko prie prezidento rinkimų.
——
greičiau nausėdos (mamaičiuko ir popadinio) ir tapino tandemas bus.
——
na būsim tik stebėtojai - bet kad ruskeliai savo žmogų pasodins daukantinėje - abejoti nereikia,

Jadzė       2017-07-22 10:41

Į Tapino “polką su ragučiais” įsijungė ir URMo komsomolcas. Užuot mėginęs styguoti solidžią diplomatiją jis ėmė rodyti špygas. Mūsų išsišokėlės braižas.

Tarabilda> rusai Tapiną į prezidentus stumia       2017-07-22 10:27

Kad rusai tikrai kišasi ir kišis į mūsų rinkimus, niekam neturėtų kelti abejonių. Brazauskas, Uspaskichas, Paksas ir Grybauskaitė, neabejotinai sėkmingi FSB projektai. (suabejočiau dėl Adamkaus). Padaro rinkimus taip, kad neturėtume iš ko rinktis. Dabar, mano matymu, mėgina sužaisti gudriau - mėgins įsūdyti vieną iš dviejų - rinkitės tarp Tapino ir Ušacko - vienas su antirusiška retorika, kitas su diplomatiška, o iš tikro du tokie patys vienoj saujoj.

Tie-SOS,       2017-07-22 9:57

Jei cia dar buna diskusiju, tai kodel iskirpot po praeitu sio autoriaus straipsniu visos dienos komentarus?

rusai Tapiną į prezidentus stumia       2017-07-22 9:39

puiki rusų spec.tarnybų sumanyta akcija Tapinui stumti į prezidentus:
- “pulti” pačius rusus

Tarabilda       2017-07-22 9:23

Iš Tapino flasch mobo Krato apsaugos ministerija galėtų išspausti ir naudos. Iš visų tų FB tūkstančių hepeningo dalyvių reikėtų suformuoti avangardinį feisbukistų pėstininkų batalijoną ir pasiųsti diežurstvai prie Baltarusijos sienos į Čepkelių raistą spanguolių ir kurtinių ginti.

VaidasVDS       2017-07-22 9:21

Yra ir trečias variantas - ne tik arba-arba, bet ir ir-ir…

Dėkui.       2017-07-22 8:18

Taiklios įžavlgos.Šmaikščiai įvardytas šoumenas (LOL). O į paskutinį klausimą galima būtų atsakyti - du viename.

Apmusiję mūsų dienos       2017-07-22 8:04

Žalia kur dairais. Ir žmogeliukai žali. Pasienyje laukia sinalo dušyt fošystov.
Daukantynės Aurora pasiruošus išauti.
Bocmanas Tiapkinas laukia komandos.
Ant bulviakasio sulauksime ir koloradų.
Ir nezabudkos vėl žydės.

o man patinka       2017-07-22 7:58

kuo pasižymi kolaborantai?
kad jie pirmieji užuodžia, iš kur vėjas pučia.
——
Jei nuo stalinistinės rusijos - važiuoja saulės parvežti,
jei atėjo vokiečiai - tampa žydšaudžiais,
jei vėl sugrįžo rusai - tampa stribais,
jei komunistai valdo - tampa komunistais,
jei pederastinė europos sąjunga - tampa aršiais gėjais ir jų gynėjais
jei atėjo trumpas ir pastatys rusiją į vietą - tampa rėksmingais patriotais.

siaurovizorius       2017-07-22 7:56

Anonsas:
Rugpjūčio mėn. esame suplanavę tiesioginę baleto “Gulbių ežeras” transliaciją iš festivalio Zapad’lo

Agnė       2017-07-22 6:34

Jeigu užsakyti, tai blogai. Bet jei tik idiotai, diagnozę reikia gydyti. O rimtai, neramu darosi kažko, net graudu.

Pikc       2017-07-22 1:21

Klounų šutvė, patys reklamavę antilietuvišką propagandą, patys dergę lietuvių tautą ir valstybę, pabando vaidinti didžius kovotojus prieš rasieją, gėdingai susimauna (eilinį kartą) ir suteikia rusams ne tik progą pasityčioti, bet ir diskredituoja bet kokią opoziciją Rusijos propagandai. Čia jau net ne naudingi idiotai - čia piktybiški kenkėjai.

Daša Prostokvaša       2017-07-22 0:00

Benziną pilame ugnin todėl, kad Vladimiras Vladimirovičius nepakęs, jog kažkokia pribaltika švęstų valstybės šimtmetį.
Viskas paruošta. Reikia kad tik mongoloidų kareiviai nepasigailėtų fošystų.
Jokio gailesčio nacems!

Naša Kvaiša       2017-07-21 23:53

Mes- neužsakyti. Mes- naudingi idiotai. Nes esam kadriniai.
O kadriniai ne buvusieji.
Buvusių kadrinių nebūna.
Jeigu netikit, paklauskit Šeimininko.


Rekomenduojame

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Andrius Švarplys. Emanuelio Macrono žinia Rytų Europai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.