Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Liudvikas Jakimavičius. Kaip gūdžiausiais laikais

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 17 d. 22:38

85     

    

Liudvikas Jakimavičius. Kaip gūdžiausiais laikais

Gyveni ir stebiesi. Niekad Lietuvoj dar taip nėra buvę. Rusijoj buvo gūdžiausiais Pavliko Morozovo laikais, kai galėjai aukoti tėvą vardan savo politinės karjeros.

Turiu galvoje paskutinių dienų įvykius, kai konservatorių-krikščionių demokratų partijos lyderis Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, siekdamas gelbėti į MeToo skandalą įklimpusį partijos „chebrantą“ Mykolą Majauską. „Cool“, kaip konservatyvus jaunimėlis mėgsta ant FB sienų rašinėti, – peties jausmas, draugas draugo bėdoj nepalieka. Partija – monolitas.

Bet palaukit. Tuoj bus mėnuo, kai Vitas Tomkus dergia ne šiaip eilinį partijos kolegą, o Gabrieliaus Landsbergio tikrąjį Mokytoją, partijos patriarchą, senelį – Lietuvos garbę ir sąžinę (kalbu be jokios ironijos).

Motyvuodamas skundą dėl Majausko MeToo istorijos, TS-LKD partijos lyderis aiškino, neva įvykis yra neordinarinis ir gali daryti žalą Lietuvos politinei sistemai, bet kažkodėl jaunasis „politikas“ stengiasi nepastebėti, kad profesoriaus Vytauto Landsbergio dergimas, siejimas jo net su NKVD budeliais, yra tūkstančius kartų bjauresnė provokacija net ne prieš asmenį, partietį, o prieš Lietuvos valstybę, kurios autoritetas griaunamas tarptautiniu mastu.

Gabrieliau, anūkėli, kada pagaliau suaugsi, ir ar tau ne gėda?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> 2018-03-20 13:31       2018-03-21 13:00

Tai kokia ta tavo motinos nacionalinė kilmė Juliau Milaiti? Arba Dzeikai, Jules, Twin Picsai…. kiek ten jūsų palatoje, kovojančių su dezistais?

Penktasis Gammon'as       2018-03-20 12:31

Kiemsargio padėjėjas arba Asilas, koks skirtumas, kai dauguma žurnalistų ir istorikų tėra tik Neosovietinės Oligarchijos dvaro dezi propagandistai(dezistai), agitatoriai ir hipnotizuotojai - dezi propagandos plėtotojai, dezinformacijos ir demagogijos meno specialistai, maustantys runkelyną, bet negalintys pasakyti, sakykime, kokia Čerčilio motinos nacionalinės kilmė, bet va prasčiokų motinas gali valkioti su ugnele kasdien. Mano mamos nacionalinė kilmė niekam ne paslaptis, o va elito arba valstybių vadovų motinų kilmė kažkodėl prasčiokams įslaptinta, bet ne tėvų, kodėl? Net iš Čerčilio publicistikos negalima ko nors rimtesnio pacituoti, kodėl, pone Liudvikai, a? Vieno iš trijulės draugų povestuvinės palydos į Dubną kažkodėl irgi įslaptintos, kodėl, ponai humanitarai? Ar todėl, kad jie šiandien dideli patriotai, ministeriai, valdovai ar dar kas nors tokio iš konspiratorių pasaulio?

VaidasVDS       2018-03-20 10:09

Žmonėms (visiems, ne konkretiems) vis dar labai sunku suprasti, kad nėra galingesnės pasaulyje jėgos už meilę.
Tik meilė gali nugalėti bet ką, net ir mirtį, ir bet kokią neteisybę.
Emocija, pyktis, kerštas yra natūrali žmogaus reakcija į bet kokį blogį, bet tai žmogiška reakcija ir tikrai ne dieviška. Bet Dievui, kaip ir normaliam žmogui, bet koks blogis yra bjaurus. Štai tuomet įsijungia dieviškas teisingumas - kas pasilieka su blogiu, Dievui nereikalingas, bet tik Dievas, o tikrai ne žmonės, ir žinos, ir nuspręs, kas iš tiesų yra “apkabinęs nuodėmę” ir jos besilaiko.
Todėl ganėtinai teisingai mes galime nuteisti tik tada, kada mums tikrai visiškai aišku. Ir žmogiškas teisingumas nėra blogis. Bet tik spėliodami ir numanydami mes galime nuteisti daugelį žmonių ir, deja, ne visada teisingai…
Dėl atleidimo
“užkietėję piktybinio blogio darbininkai niekada neieškos ir negaus atleidimo”... Ne atleidimas yra toks svarbus, nors ir labai reikalingas, bet daug svarbiau yra atsiprašyti, ir atsiprašyti nuoširdžiai. Ir baisu yra neteisingai apkaltinti. Bet baisiausia yra neieškoti atleidimo…

kontoros pirmūnui       2018-03-20 6:55

parodyk tarnybinį pažymėjimą ir gausi be eilės

Pirmyn kgbistai       2018-03-20 6:29

taip galima būtų suprasti šį straipsnį ir komentarus.

Liudvikas       2018-03-20 0:29

Humanitarai (tiesa, tik kai kurie) šiame klausime irgi šiek tiek gaudosi, atsakau į retorinį “Gal tie” klausimą.Bet tų humanitarų yra labai mažai. Vienas - du. Kaip humanitaras tamstai labai atsakingai atsakau. Ir kas iš to, kad keli humanitarai gaudosi, kuriems nesuteikima galimybė viešai šnekėti, kaip tiems profanams iš Delfio, 15 min. ar žinių radijo, LRT ir kitiems panašaus raugo propagandistams? Jie irgi apsimetinėja humanitarais ir žurnalistais.
Pati Lietuvos visuomenė taip norėjo ir pati tokią situaciją sukūrė. Už tai dabar ir ateityje kosės kraujais.
Sakykit, kas skaitėte kokią nors Žurnalistų sąjungos, ar jų vadovų reatciją į paskutiniu metu lietuvoje vykstančius skandalus?  Nulis. Nėra Lietuvoje jokių žurnalistų, tai yra dvaro liokajai
: Prezidentės ir konservatorių (nenoriu vartoti pavojingos leksikos).
Pasakysiu porą žodžiū ų ir apie mūsų Tiesos.lt portalą. Turėjau idėją, prisidėdamas kaip redaktorius prie jo kūrimo, kad jis galėtų būti kitaip manančių laisvų žmonių intelektualine svetaine - namais. Kad tuose namuose susirinkę galėtume ramiai svarstyti valstybės ir asmens valstybėje problemas. Deja, turiu pripažinti, kad mano poetinės iliuzijos dažnu atveju buvo sistemiškai tryoiamos, kaip ir pats portalas.
Ž{monės , kurie taip elgėsi, matyt, nesuvokė, kad atvertos namų durys yta ne tam, kad į juos atėjus galėtum dergti ant staltiesės.

Liudvikas Vaidui       2018-03-19 23:45

Esu meninikas, o ne žurnalistas. Todėl žurnalistinėj paradigmoj man ne vieta. Taip atsakyčiau į tamstos klaustuką.

VaidasVDS       2018-03-19 22:52

Kas ištrynė Liudviko komentarą?

VaidasVDS       2018-03-19 22:50

Matote, Liudvikai, vien gerų norų nepakanka.
Tikrovė yra kitokia, nei mūsų norai.
Aš ir buvau prisidėjęs prie vieno saito, kuriame liko tik kažkada gausios diskusijos, bet ir jas kažkas kažkiek pratrynė. Ir ten buvo visko. Ir trinti, ir netrinti. Šiandien aš būčiau už tai, kad netrinti. Kai kas sukurdavo vieną matomą temą ir į ten sukraudavo visokiausias šiukšles ne į temą, kas nori, tas pasiskaito.
Bet tas Jūsų portalo šūkis yra gal šiek tiek per sunkus. Kieno tiesos? Jūsų, komentatorių ar dar kieno nors? O įtikti visiems neįmanoma. O ir kokia nors tiesa kartais žeidžia net ir tiesą mylinčius. Kartais tikra tiesa yra visai ne tokia kaip mes ją įsivaizduojame ar įsivaizdavome. Per 10 metų pakeičiau daugybę savo senų pažiūrų ir supratau labai sudėtingas tiesas. Bet tai tik mano supratimas. O juk kitiems tai visiškai dzin, ką aš čia per “nesąmones” dėlioju. Jei žmogus nelabai suvokia save ar per daug gerai galvoja apie save, tai jam daug kartų sunkiau suvokti kitą, o kartais ir neįmanoma.
Atsimenu vieną gana sunkų dialogą su žmogumi, kuris kalbėjo apie labai baisią katastrofą, kuri ištiks žmoniją ir tai bus Apokalipsė, ir ji bus labai greitai (jis tą “tvirtai” žinojo), ir sakė, kad nieko suspėti pakeisti jau negalima. Bet realybėje tas žmogus nujautė savąją mirtį, kuri įvyko gal už dviejų metų. Bet kažką pakeisti visada galima, tik reikia pradėti keisti ir ką nors keisti niekada nebus vėlu…
“Jūs negalite savo bičiulių tikrai mylėti vien tik valios pastangomis. Meilė gimsta tiktai tada, kada jūsų artimo motyvai ir jausmai būna giliai suprantami.”

kodėl būtent šituo metu       2018-03-19 22:24

ir protestas ,,mes kaltinam’‘, ir t-kus paskelbia sąrašą? Sutapimas? Ar nusimato reikalų markizo trąšoms ir tuo pačiu partijai?

Gal tie       2018-03-19 19:44

veselnykai naują Gammon’ą kurs? Koks jo numeris šiai dienai turėtų būti, eilinės Putino pergalės proga? VU docentai per aukštus mokslus ir dar aukštesnius mokslinius laipsnius net nesuvokia su studenčiokais apie ką kalbama čia? S-500, o gal jau mūsiškiai net S-1000-ąją siūlys, ką manote? Planą juk visada viršyti pripratę, tiesa? Visgi reikia kaip nors “Istorinę klaidą” atitaisyti ir neleisti Centro Komitetui pasitraukti nuo Lietuvos vairo, ką manote? Ar humanitarai ir literatai šioje srityje nelabai gaudosi? Tik KGB rezervistai?

Na, o kaip       2018-03-19 19:31

tada su tais Dubnos veselnykais reikalai toliau klostysis?

puzlės naujienos       2018-03-19 19:00

1. Vitukas tėškė  naują “kozirį” kuris turėtų buratinams įrodyti, jog vituko “sąrašai” tikri.
2. Pagrindinis režimo ruporas, t.y. papų portalas “netyčia prisiminė” V. Pociūno žūties bylą. Metų metai nerūpėjo arba rašė briedus, o dabar “parūpo”. Acitiktinaj.
.
Vituko “sensacija” kvepia padvėsusiu katinu.
Iš pirmo žvilgsnio atrodo vos ne liuks. Publika patenkinta pritariamai linkčioja medinėmis galvomis.
Būtent sklandume ir stypso tam tikros ausys.
Tarkim, jeigu vitukas yra koks nors GRU agentukas - jis niekuo nerizikuoja ir matuškos rodinos ir priesaikos kontorai neišduoda.
Kodėl?
Pirma - Maitvanagaitė kad ir buvo kegebe agentėlė, ale gana nusususi ir didelių naudų neprinaudino. Ėgi dabar pasitarnavo lubiankai su zurofiuku.
Atidirbalino už visą stažo laiką. Penciją gaus.
Bet operacijos metu visiškai sudegė ir tolimesnei tarnybai tapo visiškai netinkama.
Tokiu būdu ponia maitėdė tapo idealiu koziriu kabinant makaronus.
Buduliai nuoširdžiai mislys jog ir kiti vituko turimi popieriai tokie pat tikri.
Šis vituko žingsnis mane itin nudžiugino, nes prieš vanagaitmaitėdišką bylelės paviešinimą kaip tik tyliai spėliojau, jog jeigu tomkė pats yra grušnykas, tai jis tiek prisigyręs turės kažką pamėtėti, o tokiu atveju, pamėtėtti gali tik padvėsusio asilo ausis.
Akurat!
Tomkiux kažkodėl neištraukė iš rankovės nei kirkilo pypkės, nei kokios nors burbienės ar tamaročkos bermontovienės.
Ištraukė visiškai nudrožtą kumelę kurios net šernas už bulvių maišą nenorėtų.
Vienžo, kieno makaulėse ne pjuvenos, nesunkiai dašustų kas tas “vitukas” ir kokį grajų groja.
Tipiška rusiška bolševikinio felikso muzikėlė- maišas melo, žiupsnelis atskirų faktų ir prosze bardzo, kotlet gatov.
Bet kas tikrai įdomu, tai antra navyna papų portale dėl Pociūno bylos.
Kadangi be propagandos ir smegenų krušimo monikutinis portaliukas kaip ir nieko daugiau netransliuoja, vansi vėl turime smegenų plovimo ir propagandos atvejį.
Pabandykime tą puzlės gabaliuką įklijuoti į bendrą dėlionės paveikslą.

 

Išties kaip gūdžiausiais laikais...       2018-03-19 18:17

kai paskaitai išpuolius prieš Liudviką, supranti: niekas per tuos 30 metų nepasikeitė, o niekas.
Liudvikai,
nekreipkite į tuos ciucikus dėmesio

Liudvikas       2018-03-19 17:52

Gal dar turite ką nors pridurti Tiesos.lt skaitytojai ir komentatoriai? Kažkaip nestipru.

Jakimavičius geidžia,kad teisėsaga tirtų jo atvejį       2018-03-19 14:41

Bet čia pat jis ją vadina supuvusia ir korumpuota.Jei žinai,kad ji tokia yra,kas čia dabar per verkšlenimai.Aplink tave baisus kvapas,o vaidini,kad neužuodi.

to Išsiaiškinom       2018-03-19 13:09

O mes išsiaiškinome, kad pats esi “Istorinės klaidos” autoriaus pliurpis, gelbstintis Centro Komiteto ir jo fiurerio garbę, protą ir sąžinę.

Išsiaiškinom       2018-03-19 12:32

kas tas Jakimavičius. Vienoje lovoje su:
1. Tata ir tatos sūnumi.
2. Kuoliu.
3. Puse katalikų bažnyčios.
Trys patiekalai, visi su keistu prieskoniu.

VaidasVDS       2018-03-19 9:10

A narodyshko, každy trietji vrag. Visockis
O čia rašinėja tik tautos priešai ir agentai.
Nežinau, į kurią kategoriją Juozapas mane priskiria, bet niekaip nesuprantu, kur Juozapo paranoja gali nuvesti.
Na tarkime Juozapas teisus visiškai.
Ir ką dabar daryti?
Jis tik vienas teisus ir dar keli jį suprantantys. O visi kiti priešai ir agentai. Viskas beviltiška, tik krautis lagaminus ir varyti ten, kur jei ir vergausi, tai bent už triūsą tau atsilygins taip ne visai vergoviškai.
O gal Liudvikas (gal dar Letas) ar dar kas nors šiame portale yra tas stulpas, kuris vienintelis žino tiesą, kuri visus ir išlaisvins stebuklingu būdu be jokių rinkimų, be jokių spec. tarnybų, agentų ir liaudies bei tautos priešų?
Akivaizdu yra tik viena - šis kvailas pasaulis prikūrė krūvas visokiausių spec. tarnybų, kurios tapo aukštesnės už valstybių valdžias. Kaip iš to išsivaduoti?
Atsakymą jau kadaise davė Jėzus.
Tiesa jus išlaisvins.
Tiesa visada yra atvira, neslapta. Jei bent kas nors bando nuslėpti bent kažką, jis kartu ir bijo, ir slepiasi nuo tiesos.
Man atrodo, kad pats genialiausias nelabojo sprendimas yra tas “čipų sudiegimas” žmonėms, kurio taip paniškai bijo Letas Palmaitis. Sekite vienas kitą, įtarinėkite vienas kitą, ir tuomet aš (nelabasis) dar kurį laiką pagyvensiu ir klestėsiu. Tol, kol jūs būsite buratinais…

detalė       2018-03-19 7:22

“universaliam” agentėliui 5:59:
naktį nebeatgavai amo?
ilgai mąstei…
rūpėjo, a ne?
ir dar neprašvitus kėleisi parašyti genialaus komentaro:)

malda, juozapėli, universalus ginklas       2018-03-19 4:59

melstis reikia už tokius “vitukus”
jų vieta tikrai pragare.
Ir - apsivilk Kristumi - mylėk Dievą ir artimą savo.
Jokios manipuliacijos neveiks ir galėsi žiūrėti į tuos nabagus komunistus, pederastus, kgbistus, pedofilus ir kitus svoločius su gailesčiu ir užuojauta.

Alui       2018-03-19 1:55

Klausimas iš kur vitukas gavo respubliką įdomus.
Bet dar įdomesnis klausimas kaip vitukas iš trigalvio tapo viengalviu turto turėtoju.
Juk nemanai, kad Lingio mirtis tai kažkokių bandiūgų tikslas buvo.
Boria buvo tik širma.
Kitas įdomus klausimas - R Publikos redakcija įsikūrė ir daug metų buvo patalpose greta ko? Greta Prokuratūros.
Už sienos. O rūsyje vitukas atidarė kavinę kurioje pusryčiavo, pietavo ir vakarojo visa prokuratūros gvardija. Kol vitukas mėgavosi šia kaimynyste, tol vitukas klestėjo.
Prokuratūrą perkėlė ir vitukas nusirito pakalnėn iki sienlaikraščio lygio.
Imperija susmego ir ištižo.
Bet per tiek metų įrašinėtų pokalbių kolekcija, iš po skverno nusipirkti popieriai liko.
Vienok tai tik pašalinės veiklos šalutiniai dalykai. Tiesiog leidžiantys spalvingesnius šokius Scenoje.
O dar vienas dalykas yra pikantiškas. Atidesniems:
Ar galėtum prisiminti vituko komandos branduolį?
Visus pitbulius ir kales?
Ypač tuos kurie “išėjo”.
Labai įdomus paveikslas fgaunasi kai pažiūri kaip ir ką veikia vituko augintiniai ir parankiniai.
Kokias ir apie ką giesmes gieda, kokią nuomonę stengiasi formuoti, ką peikia, ką giria, kam tribūnas suteikia.
Tarkim kad ir egzotiškoji rūtelė GRU. Janotė.
Pabandyk suvesti sinchronų koreliacijas.
Tuomet paaiškės jog GRUtelės tiesa nelabai nuoga.
Net labai įdomiai apsirengusi.
O ta moteriškutė tik viena žaidimo figūrėlė.
Ieškok kitų vituko arklių, rikių ir bokštų ir…
niekad nepamiršk, kad vitukas irgi tik figūra lentoje…
Esmė:
Žaidimą laimi ne tie kas žaidžia pagal taisykles, o tas kuris kuria savo taisykles ir primeta jas priešininkams.


J >> >       2018-03-19 1:32

Viskas prasidėjo ne šiandien ir ne vakar.
Taip, tai šachmatų partija.
Tikrai ne šaškių.
Labai abejoju, jog scenarijų rašė kažkoks vitukas.
Vitukas gabus žaidėjas ir vykdytojas.
Bet ne scenaristas.
Taip, jis neblogas improvizuotojas. Bet Scenarijaus rėmuose.
Kas svarbu?
Atsitraukti ir pasižiūrėti į paveikslą iš toliau.
Ar nepagalvoji, jog KAŽKAS nori jog visi matytų “išdykėlį” vituką.
Kažkas stengiasi sufokusuoti dėmesį į jį.
Nežiūrėti kur primygtinai kreipiami žvilgsniai, neklausyti kas primygtinai sakoma, nedaryti to ko scenaristai tikisi - štai kas svarbu.
Nestandartinis požiūris, nestandartinis mąstymas ir nestandartiniai ėjimai.
Kalbant garso specialistų kategorijomis yra trys esminiai diapazonai-
aukštieji dažniai, žemieji dažniai. Ir vidurinieji dažniai.
Vidurinieji dažniai yra triukšmas, tai kas suvelta ir klaidina klausą.
Aš girdžiu didžiulį triukšmų foną. Visi girdi tą triukšmą.
Bet tu jo neklausyk.
Pabandyk sugaudyti aukštesniuosius dažnius, žemąsias vibracijas.
Tada ne tik išgirsi melodiją, bet ir suprasi kokie instrumentai dalyvauja, kas groja ir… netgi kas diriguoja.
Visoje kakafonijoje tikri yra tik infra ir ultra.
Visa kita - šlamštas durneliams.
Smulkiosios vibracijos, kuždesių obertonai - komentaruose.
Laikas, seka, ritmas. Prakeiksmai ir patarimai.
Nėra jokių atsitiktinumų ir sutapimų.
Čiupinėja, ieško silpnų vietų - pro kur prieitų išprovokuoti reikalingam pagal scenarijų veiksmui.
Laikaisi gerai. Pritariu taktikai. Bet ir JIE ilgai to paties , neveikiančio modelio netaikys.
Darys kitaip.
Svarbu atspėti kada vyksta manipuliacija.
Ir stebėti detales kurių tikrai daug.
Žinau, sugebi. Vienok, jeigu esi Plane, reiškia turėtum atlikti rolę scenarijuje.
Tai reiškia jog neatstos.
Laikykis.
Padėsiu.
Nes yra dalykai nelabai svarbūs ir yra dalykai svarbesni už mus.

 

 

Al.       2018-03-19 1:15

Tomkus skelbia tautos priešų sąrašą, kuriame įsirašo ir pats. Panašiai, kaip tam ,,Vienas kretietis sako, kad visi kretiečiai melagiai.” Ar jis sako teisybę ar meluoja ? Žmonės stebisi iš kur Karbauckis gavo milijardus. Bet kodėl nesistebi iš kur Tomkus gavo Respubliką ?

Todėl tyla ir ramybė, kad       2018-03-19 0:53

Ne Tomkus kažką turi, o Tomkų kažkas turi.
Labai tvirtoj rankoj už labai geros vietos.
Ir tik rankelė žino, ko nori, ir kuo baigs.
Palaukim ir pamatysim.

Liudvikas patarėjui       2018-03-18 23:47

Susikišk savo patarimus (“sovietus”) į vieną vietą. Turbūt aiškiai pasakiau.
>J.
Matai, nuo ankstaus ryto man visokie šiandien pradėjo įkyriai patarinėti. Pagrindinis mandagus patarimas, skambėjęs iš visų pašalių unisonu, buvo užsičiaupti ir nekelti vėjo. Tą patarimą, matyt, anksčiau buvo gavusi visa nomenklatūrinė šušarą. Ir patarimo paklausė. Antras patarimas, kuris skamba čia - rašyk Tomkui, aiškinkis teisybę. Trečia tokia potėmė, jei patekai į sąrašus, vadinas, esi nešvarus.
Iš viso to man ryškėja toks nesimpatiškas paveiksliukas. Kad Tomkus šokinėja ant Jos kselencijos ir Patriarcho, tai banalu ir nieko naujo. Seniai šokinėja, o tie seniai pasiskiepiję.
Sąrašas, į kurį privaryta visko, irgi dar ne tai, dėl ko čia taip reikėtų visiems susigūžti ir nutilti, tikintis, kad savaime viskas aprims, gal net sudarant su Tomkele kokią nors taikos sutartį. Šitas sąrašiuks turi tokių kieto, blefuojančio kortiožniko požymių.
Tomkus didina statymus ir žiūri, kaip ana pusė atsakys. Spaudžia į kampą, nes tie nežino, ką jis ten rankoj iš tikro turi. Gali būti, kad labai didelę ir gerą kortą, kuri gali išsprogdint visą sistemą. Aš su savo pastabom išnirau kaip visiškai nenumatytas idiotas, kuris sukuria nereikalingas naujas dramaturgijos aplinkybes. Todėl ir mėgina nutildyti.  Papildomi katalizatoriai Bikfordo šniūrui jiems tikrai nereikalingi.
Kokia yra Tomkaus mintis, ir didysis avantiūros scenarijus, ir kas jį rašė, galima tik spėlioti, bet kad tai ne vikeno ėjimo kombinacija, neabejoju.

Aršiai diskutuojantiems:       2018-03-18 23:38

Atauškite, juk neatmestina, kad Respublikos sąraše šalia tikrų bendradarbių taip pat gali būti įrašyti asmenys, kurie nesąmoningai, to nežinodami “bendradarbiavo” su KGB, pavyzdžiui, padėjo kažkokiems asmenims, dirbo kartu su jais, nežinodami, kad jie yra KGB-istai, tame skaičiuje ir 75-iems metams įslaptinti valstybės priešai. Juk mes nežinom, kas jie tokie ir nieko neįtardami draugiškai su jais kasdien darbuojamės.

J---L.J.       2018-03-18 23:11

Labas.
Žinai, aš gana įdėmiai stebiu kas čia vyksta.
Šitas prie Tavęs atkakliai priskretęs “patarėjas” yra tik maža fiškė.
Misliju, jog yra drožiamas rimtesnis žaidimas.
Dėlioju poros pastarųjų savaičių vaizdelį - kas kad kur, koks kontekstas.
Cirkas tik mimikrija, dūmų uždanga.
Makijažas.
Sirpsta kažkas riebesnio.
Neužilgo pradės ryškėti kontūrai.
Susikaupk ir pavartyk smegenis.
Į prielipą nekreipk dėmesio, t.y nesiaiškink.
Daryk kaip Bukovskis mokė moldavaną.
Kitaip neatsiknis.

 

Patarimas        2018-03-18 22:48

tvirtai įsitikinusiam Jakimavičiui:
Viešai paklauskite Tomkaus “Kodėl jūs mane, Liudviką Jakimavičių, įrašėte į jūsų leidžiamame leidinyje paskelbtą sąrašą?” Tik tiek. Tai bus žingsnelis tiesos link, atsiras galimybė išsiaiškinti kaip, kokiu būdu jus žeidžianti klaidinga ar melaginga informacija buvo paskleista. Beje, tai, kad jūs nukentėjote nuo kgb dar automatiškai nereiškia, kad nebendradarbiavote…

Liudvikas       2018-03-18 22:35

Klausimus Tomkui privalo uždavinėti teisėsauga, o ne į sąrašą įrašyti gyvieji ir mirusieji. Kokius klausimus Tomkui gali užduoti Romas Kalanta, Sigitas Geda, Juozas Aputis, Justinas Marcinkevičius, Henrikas Nagys, Henrikas Radauskas ir daugelis kitų? Pastebėjau tamstą, anonime, kad nuo ryto čia trini dūrą, mol sąrašo žmonės turėtų rašyti Tomkui ir asmeniškai prašyti indulgencijų. Nemanau, kad esi tokio nesveiko proto, bet kad kontorai tarnauji, esu beveik 100 procentų įsitikinęs.

Tomkus paskelbė       2018-03-18 22:24

jam žinomą informaciją, gal ne visą gautą informaciją turėjo galimybę patikrinti. Mūsų pareiga sąrašą išgryninti, nuststyti ir paneigti, išbraukti klaidingą informaciją. Ar jūs galvojate kitaip? Kaip sąrašo atžvilgiu tikėtina pasisakys tikri bendradarbiai ir agentai? Per klaidą ar melagingai įrašyti? Taip kaip Anušauskas, Urbšys, Vaišnys, Jakimavičius? Visi paminėti asmenys kol kas pasisako piktai, neigia, ir svarbiausia: nesiekia išsiaiškinti TIESOS ir NEUŽDUODA TOMKUI NEI VIENO KLAUSIMO!

Liudvikai, nesikarščiuokite,       2018-03-18 22:16

ramiai viską apgalvokite, pasitarkite, į protingus patarimus - įsiklausykite. Tikriausiai suprantate, kad šituos susirašinėjimus komentaruose mažai kas skaito. O juk svarbuausia yra išsiaiškinti Tiesą, juk mes diskutuojame portale Tiesos.lt! Kodėl jūs nepagarbiai kalbate apie Tomkų, kodėl jį pravardžiuojate? Juk jūs dar net neprsdėjote, nepabandėte išsiaiškinti Tiesos, nepabandėte išsiaiškinti, kaip įsivėlė KLAIDA, dėl kurios esate įrašytas į sąrašą. Ar čia yra Tomkaus kaltės. Šito nežinome.

nak-nakas nakui       2018-03-18 22:07

egzpertai rekomenduoja ne pjauti, o ravėti.
net leudies dainose dainuojama:
“ravim šieną
per visą dieną...”
odnako…
yra institucijos.
gal, kažkur…
pas mus yra prostitucijos.
nes taip liepia tititiucijos, (dvasios).
nes tai ką mes JIEMS mokame po teisybei yra kapeikos lyginant su tuo kiek sumoka TIE kurie ne “upelyje gyvena”.
dosnusis jurgis sorošas dosniai atsega pagal sąrašą.
“oglasite ves spsssok pža-a-a-alujsta”, maloniai kviečia vovano chebrytė ir taip pat plačiai praveria neftedollarų prikimšta gazmiaso kašelioką.
“-kaseliok, kaseliok - kakoj kaseliok?!”, daro nustebusius veidus dėžių nuo viskio butelių turėtojai.
“- u nas vsio sxvačenno, vam vsio oplačenno:), maloniai murkia volodia.
..
visas šis primygtinis nieko dėto/-tų žmogaus/-nių terliojimas mėšlu yra labai vintažinis kino klasikos dežavū.
pamenate, kaip ostapas s. b.m. b.benderis spietė kampan bajorų vadovą kysą prisipažinti jog jis, (vorobjaninovas), esąs emigrantas?
regis, tomkiukas yra didelis gaidajaus filmukų mėgėjas.
na o dėl “reabilitacijos”...
kaip sakė kitas to paties gaidajaus brilijantinis herojus - “posmertno”.
nes šioje santvarkoje apšikti žmogų gali bet kas, o valytis jau tik apdergtojo rūpestis.
santvarka tokiu atveju yra “ne prie ko”.
o jeigu praversi žabtus paklausti “kas , iš kur ir kodėl”, būsi paimtas už žabrų.
nes į klausimą “ot kuda” tragikomedijinė santvarka atsako lakoniškai, bet su reikšminga intonacija:
“o tuda.”

 

Liudvikas       2018-03-18 21:23

Ar aš dar turiu rašyti laiškus ir prašymus “reabilituoti” mane ir mano draugus apdegusiam švancui? Nonsensas.
Žemiau komentare aiškiai, lietuviškai parašiau, kad nebuvau joks KGB bendradarbis, o persekiojamas buvau.
Yra institucijos, kurios privalo piliečius ginti Konstitucijos ir įstatymų numatyta tvarka, ir už tai mes jiems mokame pinigus. Jeigu bijo atlikti savo tiesiogines pareigas, tegu eina šunims šėko pjauti.

Valio! Vaišnys komentuoja       2018-03-18 21:19

kaip tikras kgbistas, šaunu (komunikacijos), generole. Siūlote neskaityti Respublikos, ačiū Dievui, kad dar ne deginti kviečiate, bet jau netoli to, bet jei būtų jūsų valia, neabejotinai jau pleškėtų ir laikraščiai, ir knygos, o po jų ir raganos su raganiais.

Tik atviras laiškas       2018-03-18 21:09

yra teisingas ir garbingas kelias: reikia viešai paprašyti pagrįsti įrašymą į sąrašą, o nesant tikro, teisingo pagrindo, būtina reikalauti išbraukti iš sąrašo ir viešai atsiprašyti. Jūs, Liudvikai, to nepadarėte, nedelskite, to reikalauja savigarba ir orumas. To labai reikia ir mums, jūsų šalininkams ir bendraminčiams. Tuo ir kitiems parodysite garbingo elgesio pavyzdį, savotišką padorumo standartą.

Gerbiamas Liudvikai,       2018-03-18 21:00

Ar ne geriau būtų, jeigu Jūs PIRMAS iš visų išvardytų sąraše pasielgtumėte garbingai, nepaisant kitų galimai negarbingo ir netinkamo elgesio - imtumėte ir parašytumėte atvirą laišką Tomkui dėl Jūsų, o gal ir kitų Jūsų pažįstamų, KLAIDINGO įrašymo į tą sąrašą: išdėstykite savo argumentus, užduokite klausimus, pareikalaukite pateikti įrodymus. Tie apsižodžiavimai (net nežinia ar Jūs juos rašote) tikrai ne tas kelias, kuriuo reikia eiti link Tiesos.

Liudvikas       2018-03-18 20:45

Stebuklų stebuklai dedasi ant mano FB sienos. Apie šį postą prabilo Andrius Vaišnys – Lietuvos žurnalistas, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto profesorius, 2007–2017 m. ėjęs VU Komunikacijos fakulteto dekano pareigas. Jis aiškina: “Andrius Vaišnys: Tai laikraštis, kuris jau du dešimtmečius smunka ir todėl nėra vertas, kad jo informacija būtų traktuojama rimtai. Ji ir netraktuojama. Ar šis, ar Vakaro žinios - tėra skaitalai, be kurių intelektualesni žmonės puikiai išsiverčia.”
Ir toliau: “Reaguoti pirmiausia turėtų kultūros ministrė - turėtumėt žinoti, kodėl būtent ji. Galėtų ir Ž- tų etikos inspektorė, bet to nedarys. Lietuvoje yra baimių katilas. O privataus kaltinimo tvarka tiek ambasadorei, tiek kitiems žmonėms veltis su R yra daugiau nei niekinga ir moraliai brangu.”
Kaip jums tai patinka?

VaidasVDS       2018-03-18 19:36

to 19:48
Prie ko čia kažkoks Putinas.
Jota pati greičiausiai niekada manęs draugams nepriskirs.
O mano tikėjimas jai atrodo antikristinis.
Bet aš ją suprantu dėl tokio jos tikėjimo, kurį ji propaguoja, nes teko pastudijuoti ir ST bei NT, ir suprantu, kodėl jos tikėjimas toks, koks yra. Ir pats manau, kad jos tikėjimas nėra idealus ir net galėčiau ją įspėti, kad toks tikėjimas yra pavojingas ir jai pačiai. Bet šansų, kad ji manimi patikės ir pasitikės yra itin mažai. Bet neabejoju, kad Dievas dėl visų mūsų nuspręs teisingai.
DDT, o tiksliau Ševčiuko kūryba, yra labai gera ir moralei, ir sielai. Rekomenduoju paklausyti Ševčiuko minčių. Labai tiks ir Liudvikui, nes interviu jis kalba tiek apie kultūrą, tiek ir apie Dievą - https://www.youtube.com/watch?v=BqmWFRpHHzM

Vaidui       2018-03-18 18:48

Gerą kompanijonę išsirinkai smile/ Uoli ir atvira Putino gerbėja “Jota” viena tavo favoričių?// Gal ir vietoj “DDT” dabar jau pradėjai “Liube” klausyti?///DDD

Neskaičiau       2018-03-18 17:24

Nemačiau, negirdėjau jokių nei tetulių, nei diedulių, nei kokių kitų, kad kas nors kokią neteisybę sakytų apie “valstiečių lyderį”. Aš tik skaičiau, kad jo šeima valdo didžiulius žemės plotus, protu nesuvokiamus, žodžiu - milijonierius. O vokiečių spauda dar rašė (iškart po 2016 m. rinkimų), kad jis net milijardierius? Įdomu, kokie aitvarai tuos turtus sunešė? Juk neturėdamas “stogo” jų tikrai nesusikrausi, kad ir koks darbštus būtum, ane, tamsta - “Kai paliečia patį”?

Dangė       2018-03-18 17:22

Tik visiški moraliniai degradai galėjo į KGB agentų sąrašą įbrukti tokius sovietinės okupacijos priešininkus, kaip V.Sladkevičius, N.Sadūnaitė, A.Petrusevičius, A.Raškinis ir daugelį kitų. Net nesidrovėta apšmeižti ir vaikus: juk 1990 metais, kai Lietuvoje KGB veikla užsiraukė, apšmeižtiesiems A.Bilotaitei (g.1982 m.) buvo 8 metai, V.Čmilytei (g.1983 m.) buvo 7 metai, P.Saudargui (g.1979 m.) - 11 metų...
Normalioje teisinėje valstybėje toks masinis šmeižtas nebūtų toleruojamas. Deja, jeigu valstybiški pedofilai galėjo įžūliai apšmeižti Kedžių šeimą, kodėl to negalima padaryti ir su 200 nekaltų piliečių?..  Būtent čia ir slypi didžioji valstybės problema.

Kai paliečia patį       2018-03-18 16:30

Labai tada pradedama reikalauti iš teisėsaugos “apginti, nes mes juos išlaikome”, bet kai kgbistų partijos trubadūrai išropoja į nežinia kieno lėšomis suręstą sceną ir pradeda niekinti bjauriausiais žodžiais ir kalambūrais Lietuvos piliečius ir jų teisėtai išrinktą valdžią, arba kai vienas “Dėdulė” rodo itin didelį použdegiminį aktyvumą ir visuose portaluose pravardžiuoja ir niekina rinkimus laimėjusios partijos vadovą, įsiteikinėdamas “paprastiems valstiečiams”, atseit, jūs geri, tik ne tą vadą išsirinkote, o reikėjo rinkti mano anūką, išmeskite jį iš seimo ir galėsite patarnauti mano Gabriukui (lzinios.lt) – tai čia viskas okei, taip ir turi būti? Teisėsaugai nereikėtų įsikišti? Kas čia vyksta? Gal pagaliau keiskite savo tarybinį mentalitetą, moraliniai ano amžiaus autoritetai?

Liudvikai,kokį slapyvardį buvai pasirinkęs?       2018-03-18 16:10

Ar tau irgi duota komanda “molčatj”?

VaidasVDS       2018-03-18 15:39

Liudvikai,
man net palengvėjo. Pagaliau susikalbėjome.
Žinot, jei reiktų man asmeniškai rinktis, kuo labiau pasitikėti Jumis, Ramute (kuri asmeniškai buvo mane užblokavusi) ar Tomkumi pirmiau pasirinkčiau Jus, po to Ramutę ir po to Tomkų. Nes Tomkus sunkiai prognozuojamas ir kur jis buvo tiek metų.
Bet vis tiek nežinočiau, ar teisingai pasirinkau.
Man daug liūdniau yra kuomet žmonės taip nesutaria vienas su kitu dėl skirtingų charakterių ar skirtingų požiūrių į tam tikras problemas.
Pvz., liūdna, kad Jota nesutaria su Letu. Juk abu tiki į tą patį Dievą. Kaip žmogus daug labiau man patinka Letas, bet religinės tiesos, mano požiūriu, teisingesnės pas Jotą. Ir nors jie abu beveik visiškai nepasitiki manimi, man tai nėra svarbu, nes jie sprendžia apie mane pagal savąsias žinias ir neturi tų žinių, kurias turiu aš.

Liudvikas       2018-03-18 15:25

Teisingai suprantate klausimą, Vaidai. Problemėlė nera tokia jau vienabriaunė. Įsivaizduokim, jei tokį sąrašą būtų paskelbęs ne Tomkus, o kokia nors lygiai taip pat nekenčiama Venckienė. Ar sulauktume tokios pačios kapų tylos iš didžiosios žiniasklaidos ir teisėsaugos? Suūžtų visi in corpore, kaip širšių lizdas, uždaužytų epitetais, kokių mes dar negirdėję. O va dėl Tomkaus - nė šnypšt. Net perspėjamąjį laišką suraitęs VSD, nesiima savo pažadų tęsėti, kad už paskelbimą bus imtasi teisinių priemonių. Kur tos priemonės, ir kodėl Tomkus toks drąsus tyčiotis? Paslaptis čia labai nedideli. Tomkus nėra toks kvailas, kad rankovėje nebūtų pasilikęs rimtesnių kozirių apie pakabintą publiką, ir teisme tikrai tas kortas ištrauktų. Todėl žiniasklaidai greičiausiai buvo duota instrukcija “Molčiatj”, užsisiūkit nasrus, o mes kitais skandalais kaip nors šitą užklosime. Į tokį scenarijų įsipaišo ir audra stiklinėje dėl Basčio. Nepasisekė, duosim kitą, bet Tomkui proceso NEBUS.

dr.evil       2018-03-18 15:00

O iš kur pats Liudvikai žinai kad venckienė turėjo tomkaus sąrašą?

VaidasVDS       2018-03-18 14:50

Liudvikui
Venckienė neturi to, ką turi Tomkus.
Ir jeigu atidžiai domėtumės, ką ten sumąstė Tomkus, tai suprastumėt, kad Tomkus tikrai kažką turi. Jis nuolat apie tai užsimena ir net pats inicijuoja teisminius procesus.
Na o gal blefuoja.
O gal tik moka tai daryti (blefuoti).
Be to Tomkus turi kažkokią komandą, kurią per daug metų yra patikrinęs. Vien superkonspiratorius Butkevičius kiek daug yra vertas. O dar Vaišvila, Juozaitis ir t.t.
O ir nupilti Tomkų kažkaip pavojinga. Slovakijoje nupylė kažką ir skandalas atidengia tiek korupcijas Vyriausybėje, tiek ir tarptautinę mafiją.
Kartais tylėti yra daug blogiau, nei rėkti…
Svarbiausia yra nedaryti blogų darbų, tada daug ramiau gyventi…

Liudvikas       2018-03-18 14:24

Stebiuosi kai kurių komentatorių mąstymo sugebėjimais, ypač tų, kuriems viskas: ir Garliava, ir tata, ir pedofilija, ir Tomkaus sąrašas sklandžiai susinarsto į vieną krūvą. Jie žino visus atsakymus ir turi iš anksto parengtas kaltinimų klišes.
Žinot, aš jums mestelėsiu vieną kontrolinį klausimą, kad pasirodytumėt visomis savo mąstymo varsomis: “Atakykit, gerbiamieji, kur šiandien būtų Neringa Venckienė, jei būtų paskelbusi Tomkaus sąrašą? Ir kodėl Tomkus yra ten kur buvęs?”
Nagi, laukiu atsakymo.

Dar pampersui       2018-03-18 14:15

Abejoju, kad dėdulę jau galima visiškai nurašyti. Ne visagalis, bet jis yra sistemos krikštatėvis. Kartu, kaip didysis intrigų meistras, kompromatų valdytojas, jis sistemai suteikė stabilumo, kad ir kaip prieštaringai tai skambėtų. Padėdamas jam padėti šaukštą, kažkas stipriai rizikuos.

13:52 "Krikščionys dar moko,       2018-03-18 14:02

kad reikia atleisti savo kaltininkams”
Norint atleisti, reikia žinoti kam.
Mums juos įslaptino šimtui metų.
Be garantijos, kad ir po 100 metų nepratęs.
Taip, kad krikščioniškai net ir norint neišeina :(

pampersui       2018-03-18 13:41

O ar neatrodo, kad matrioška irgi jau mušta korta? Ji, kaip ir ponas šlepetė, paskirta porą kadencijų pavaidinti stogą. Ar ši lėlė gali taip šokti iš papmpersų, kad net susikeistų vietomis su lėlininkais? Prisiminkim Garliavos istoriją. Iš pradžių matrioška (kartu su Dėdule) atrodė buvo kitoje pusėję, bet vėliau pamiršus ir savo kalbą per TV lyg niekur nieko jau apdovanojo pagrindinius veikėjus iš kitos barikadų pusės. Analogiškai, dėl tos pačios Garliavos istorijos, per praėjusią prezidentinę rinkimų kampaniją, kaip veikia prezidentūros telefoninė valdžia, liudijo Zuokas. Tokios istorijos kelia įtarimų, kiek ilgos lėlininko virvutės net toj pačioj prezidentūroje.  Ar viešumoje numetus pripompuotus reitingus, nepasirodys tik uoli komjaunuolė? Ar tokia būtų reikalinga kaip koncervų galva?

VaidasVDS       2018-03-18 12:52

Liudvikai,
lengvai pasiduodate provokacijoms.
Šiaip pateikiau tuos klausimus (užsiundymas, kerštas), nes jie gali kilti ir kitiems.
Tai nereiškia, kad būtent taip ir manau.
O Tomkus yra toks, koks yra.
Žmogų pakeisti gali tik jis pats, jei panorės.
Ir reikia priimti žmogų tokį, koks jis yra.
Krikščionys dar moko, kad reikia atleisti savo kaltininkams.
Pvz., aš ant dr. Ramanausko net neužpykau, juk žmogui taip atrodo kaip atrodo.
Galima kentėti, įsivaizduojant tariamas ar tikras skriaudas.
Galima kreiptis tiesiogiai ir pasiaiškinti.
Galima per aplinkui ką nors išsiaiškinti.
Ir dar galima daug ką...
Visi renkasi taip kaip jiems atrodo geriau.

dr.evil.       2018-03-18 12:50

keista ,kad tokių metų vyras dar stebisi.man tik keista kad prie šitų pavardžių rašomi žodžiai garbė ir sąžinė?

Retoriniai klausimai       2018-03-18 12:47

„Bet palaukit. Tuoj bus mėnuo, kai Vitas Tomkus dergia ne šiaip eilinį partijos kolegą, o Gabrieliaus Landsbergio tikrąjį Mokytoją, partijos patriarchą, senelį – Lietuvos garbę ir sąžinę (kalbu be jokios ironijos).“
Kokia čia „Lietuvos garbė ir sąžinė“, nuolankiai sutinkantis su Briuselio Konstitucijos viršenybe Lietuvos Konstitucijos atžvilgiu; kokia čia „Lietuvos garbė ir sąžinė“, Briuselyje balsuojanti už genderistinio vaikų „auklėjimo“ įteisinimą visoje ES-oje (tiksliau, Lunaček rezoliucją)? Beje, prastas „mokytojas“, jeigu savo anūką išauklėjo be jokių politinių vertybių, išskyrus „Lietuvą puola Rusija“.

Pampersai,       2018-03-18 12:47

ką veikei iki Gorbio arba dabar ką veiki? Ko nesėdi į traktorių ir nevažiuoji į Vašingtoną, o tik čia runkelius medžioji ir mėgaujiesi kanalizacija kartu su tuo Centro Komiteto nukarusiu Vito organu “Šluota”, a? Patogu pačiam iš krūmų vaizduoti ką, kaip tas buvęs vienas, berods, AMBalo kariuomenės vadas per pučą? Tad patikslink savo drąsą ir išmintį, gerai? O tai mes nelabai suprantame pačio blatnas kanalizacines blevizgas.

Su kuo?       2018-03-18 12:44

Su kuo eina Liudvikas riešutauti? Su dėdule. Tada viskas aišku. Abu toje pačioje krūvoje sėdi. Tik dėdulė, “um, čestj i sovest našei epochi”, atvirai niekino visus, ne pagal jo kurpalį padarytus, o Liudvikas dar bandė žaisti “saviškį”. Ir apsidergė. Gaila, kad “zemliokas” taip elgiasi.

Jakimavičius Tomkaus sąraše!       2018-03-18 12:42

Liudvikai,gal papasakosi savo istoriją?Vasiliauskas su Tomkumi jau pasakoja.

Dzeikui       2018-03-18 12:22

gal kirkšnyse, gal tarp dupcės žandų.
net ir pačioje šiknoje kažką įtaisyti šilta bei patogu.
pagal situaciją ir skonį, tskant škia.
bet akmenį, arba peilį patogiausia laikyti užantyje.
akmuo ir peilis užantyje yra koncervinė klasika, (kche-kche)....

Dzeikas       2018-03-18 12:16

Pampersui: Ne, ne lyg siltame uzantyje.I uzanti slepiama kas nors brangaus, saugotino. O greiciau kaip kirksnies uteles joms skirtoje vietoje.Pagal ju vaidmeni atliekama LT.

pampersas       2018-03-18 12:00

“Dėdulė” yra atidirbtas resursas.
Tėtušis savo, kaip tramplino   Marioškai, darbą atliko.
Matrioška greitai išaugo pampersus ir Tėtė šiai Lėlei nebereikalingas.
Kaip nereikalingu taps ir anūkėlis-durnelis, kuris kol kas yra (lyg) tyčia parinkta čiučela savo durnumu tiesiantis kelią sarafaninei į amžinos premjerystės lankas.
Dėl neleidimo smile
Taigi diedukas jau daugiau ligoninių gyventojas, o ne galėtojas.
Tėtė daugiausia ką gali, tai padaryti į basoną.
Ateis laikas ir padės šaukštą. Ir net nebūtinai savanoriškai.
“Natūraliai ir nesmurtiškai”, (“senasbuvoirligotas”).
Beje - putlerio aplinkoje irgi “atsitiktinai”, išskyrus Dimoną, praktiškai nebeliko gyvų tų kurie nususėliui kgb majoriūkščiui padėjo tapti caru.
Numiro. Nes per daug žinojo.
Kuo putlerio bendramokslės kailialupystės akademijoje atvejis turėtų būti išskirtinis?
Kodėl jos Lėlininko įpročiai turėų neveikti mūsų teritorijoje?
Jeigu Tėtė pats nesusipras, medicina padės.
Kaip padėjo Lubiui, Čilinskui ar Stulpinui.
Juk pas mus veikti dar paprasčiau nei kažkokioje UK.
Pas mus ruskelių tarnybos gyvena lyg šiltame užantyje.
O gal ne?:)

Tiems "Pampersams"        2018-03-18 11:48

Iš rašliavos mąstantys skaitytojai supranta, kad tie “pampersiukai” visiški “Pampersai”. Gerai, kad patys save taip įsivardijate, nors ir iš rašliavos matosi, kad toliau savo nosies nesugebate, nei pamatyti, nei sumąstyti: kartojate, kaip sugedusi Sovietinė plokštelė, triukšmo daug, bet turinio jokio. Tas pats, per tą patį. Nesuprantu, ir už ką Jums turėtų pinigus mokėti? Ar už tą girgždančią, neosovietinę plokštelę?

Jules       2018-03-18 11:41

Pampersai, jūs ką, mus idiotais laikote? Koks kagėbistas galėtų duoti tokį slapyvardį jaunam KGB agentui? Juk žinai, kad buvusiųjų toje tarnyboje nėr? Nematai kaip Londone susidorojama su išdavusiais KGB, a? Kagėbistas, davęs jaunam žmogui tokį slapyvardį būtų apkaltintas KGB reputacijos gadinimu ir atsidūręs gyvas krosnyje - pečiuje. Kokius runkeliukus ir VU studentus čia pats medžioji, a? Ir dar, manau, kad Lietuva nėra nei teisinė, nei demokratinė valstybė, o nomenklatūrinė ir oligarchinė sistema – neosovietinis režimas.

Pampersui       2018-03-18 11:02

O kaip dėl dėdulės? Kol jis gyvas, ar drįs koncervai skriausti anūkėlį? Juo labiau, kad ir sarafanas yra dėdulės projektas, be jo žinios nedrįs anūkėlio apšokti. O dėdulė tikrai neleis, kad Landsbergis (nesvarbu kuris) būtų ne pirmas - gi tokia negarbė.

Liudvikas Vaidui VDS       2018-03-18 10:56

“Kerštas”, “užsiundysit” - gal galima būtų susilaikyti nuo tokios konotuotos leksikos.
Jei gyvename teisinėje valstybėje (tuo aš abejoju), tokios valstybės, partijų, politikų ir žurnalistų pareiga ir priedermė ginti piliečius nuo šmeižto, niekinimo ir naikinimo. Mes mokesčių mokėtojai išlaikome ir VSD, ir kitas valstybės tarnybas, kad jos mums užtikrintų tokį saugumą.

Tuometinis       2018-03-18 10:47

bendradarbiavimas gal nebuvo tokia blogybė,kaip blogybė yra dabartinis slėpimas.Slėpimu naudojasi Briuselis,padarydamas lojalius politikus už stogą.Taip ir parduoti Lietuvą galima,tik dabar vakarams.Todėl ,kas įtrauktas neteisingai į sąrašus turi nors kokį laiškelį parašyti,kaip viena notarė sakė,kad nors koks popierėlis būtų,o kas teisingai įtrauktas turi paskelbti savo interesus ir atsiprašyti.

to VaidasVDS       2018-03-18 10:42

Negi tiesos siekis pačiam yra kerštas? Bausmė už nusikaltimą yra kerštas? Akivaizdu, kad Jūs VU absolventas, o gal net ir docentas, jei taip mąstote, tiesa? Tiesa, kerštas buvo įteisintas Niurnberge ir po karo vokiečių atžvilgiu, nežinai? Niurnberge buvo įteisinta Dvigubų standartų sistema teisėje ir Dezi maniakystė docentų gildijoje.

Rytas       2018-03-18 9:55

Netikiu jokiais KGB agentų sąrašais, ypač Tomkaus skelbiamu. Kas matėte savo akimis tą Tomkaus skelbiamą sąrašą, kur ekspertų tyrimai ir išvados, kad tas sąrašas yra ne suklastotas, bet tikras?

VaidasVDS       2018-03-18 9:46

Liudvikai,
tai sakote užsiundysite Gabrielių ant Tomkaus.
Kažkaip panašu į kerštą už tą Jūsų pavardę tame sąraše (atsižvelgiant ir į žemiau esantį Jūsų komentarą).
Kadangi nebijau skaityti jokios uždraustos ar draudžiamos literatūros, tai pasakysiu tik savo nuomonę dėl tų Tomkaus sąrašų. Man beveik akivaizdu, kad tai Tomkaus patyčia tiems KGB-istams, kurie suplanavo paskelbti trijų garsių Lietuvos žmonių pavardes, kaip bendradarbiavusių su KGB.
Aš lyg ir nepakliuvau į tuos sąrašus, nes nesu garsus ar žinomas.
O Jūs štai pakliuvote, būtent, dėl to, kad esate garsus ir žinomas.
Ir nežinia, kuris čia iš mūsų didesnis nelaimėlis…
Štai garsusis komentatorius dr. Ramanauskas man paskelbė diagnozę, kad aš KGB-istas ir didžiosiomis raidėmis parašė, kad tai FAKTAS. Ir vien tik dėl to tai yra tiesa?
Jau pats pirmas straipsnis nurodė - įtariamų “KGB bendradarbių sąrašas”. Ir vien tai parodo, kad “tiesa” priklauso nuo to, kas įtarinėja. Joks tikras KGB bendradarbių sąrašas niekada nebuvo ir tikriausiai nebus paskelbtas, juk įstatymas draudžia.
Bet šis sąrašas yra tikra provokacija ir ji jau davė gana daug vaisių, ir karčių, ir nekarčių...

Tomas Liudvikui       2018-03-18 9:43

Jūs visiškai teisus,kad tie sąrašai-niekiniai.Kardinolas Sladkevičius,Sadūnaitė,ir kiti garbingi žmonės tame sąraše yra gryna kgb provokacija ir pasityčiojimas.Jei Tomkus juos įrašė savo iniciatyva,tai jis visiškas pašlemėkas,o jei ne tai turėtų nurodyti šaltinius. Beje perskaičiau tas pavardes ir tikrų kgbistų neradau .pvz.Tamara Birmontienė-kgb kapitonė buvo respublikoi net nuotrauka su uniforma.Visai neseniai konstituciniame teisme dirboir aišku ,kad ne valytoja.O gal aš praleidau,nepastebėjau tame pavardžių jovale. Net mano žmona ,kuri šiaip labai ramaus būdo sako ,kad už tokius darbus Tomkus į snukį užsidyrbo.

to liudvikui.       2018-03-18 9:38

politikas ir gėda visiškai skirtingi,priešingi žodžiai,nesusipratimas ir t.t. jau kaip ir laikas būtų tai suprast.

žinomajui       2018-03-18 9:31

gal būt.
tik kur ir kaip išplatinsite tą laišką?
galvojate jog papų portalai publikuos ar siaurovizoriai paskelbs?
visas mėšlas užmaišytas profesionaliai, puikiai žinant, jog apterliotieji neturės galimybių viešai atsiplauti.
manote, kad kreipimaisi į teismus kažkuo padėtų?
“padėtų”:)
tai suteiktų progą agentūrai dar smagiau prasiskalbti kitelius.
juk aišku, jog Liudviką bet koks teismas be vargo pripažintų apšmeižtu, o tada tokiam fone “teismai” be vargo pradėtų štampuoti ir induligencijas visiems kurie “ir tada dirbo Lietuvai”.
taigi, po visa tomkine, iš pirmo žvilgsnio klounada, slypi gana gudri šachmatų partija kurioje raudonieji pradeda ir visada laimi.

Žinoma,kad kas neteisingai       2018-03-18 9:19

įveltas į tuos sąrašus,turėtų netylėti ir parašyti atvirą laišką Tomkui ar visuomenei.Savo garbę reikia ginti.

rytinei kontoros pamainai       2018-03-18 8:45

na žinoma, primesti yra jūsų monopolis.
atsiprašau, kad trukdau, pone mozgajobe

to adatų ravėjimas šieno šalinėje .        2018-03-18 8:42

Kas sustygavo visą kipišą ir iš kur eina komandos mes stebim visą laiką jau beveik 30 metų nuo sąjudžio laių. Kažkam primesti kipišą ne tamstos nosei.

be komentarų       2018-03-18 8:40

“Tomkų 100% išrinktų prezidentu”

>buratinui 2:51.       2018-03-18 8:36

Tomkų 100% išrinktų prezidentu jeigu pasirįžtų lįsti į tą mėšlą. Čia tik konservai nori įkišti savo, švelniai pasakius, padlaižį, kad galima būtų vedžioti už rankelės kaip Grybauskaitę. Pasakė “rusai puola”, tai ir puola per visą Jevropą ir net Amerikoj.

adatų ravėjimas šieno šalinėje       2018-03-18 8:24

tomkės “sąrašai” ir jų skelbimas yra gana efektyviai vykdoma mulkių protelių krušimo operacija kurios tikslas visame kipišo šiene paslėpti reikalingas adatas.
norima, kad tūlai liumpenai taip susipainiotų, jog jiem atsirastų alergija kalboms apie agentus:
“- aj, nebežinau kas ten agentas, o kas ne agentas - turbūt visi jie tę agentaj, taj koks skirtumas kuris bus valdžioj…”
tuo pačiu tai proga ir priemonė sėti nepasitikėjimą realiais sistemos priešais.
Liudviko, šio portalo Redakcijos narių įrašymas į “sąrašą” yra gerai apgalvotas ir taikliai suplanuotas veiksmas, kurio tikslas akivaizdus - neutralizuoti portalo antisiteminę veiklą.
kad to nesuvokia idiotai, tas natūralu.
vienok, tai kad tomkės “sąrašą” tuoj pat pabalnojo etatiniai kontorų troliai ir lyg pagal komandą ėmė lipdyti Liudvikui “sąrašinio” etiketę - toks sinchroniškas unisonas rodo kas sustygavo visą kipišą ir iš kur eina komandos.

buratinui 2:51       2018-03-18 8:05

aha, dar pradėk bliauti”- “tomkū y prezidentus!

Liudvikui       2018-03-18 1:51

Tomkaus sąrašas didelis, ilgas, pavardžių jame daug, šaltinių irgi daug, tai galėjo juk kažkas iš jų ir neteisingą informaciją pateikti. Todėl reikėtų Tomkui draugiškai padėti išaiaiškinti klaidingos informacijos šaltinius, kurie galimai ir yra tikrieji kgb-istai, ir jokiu būdu nederėtų Tomkaus iš karto koneveikti, užsipulti, pravardžiuoti, jis juk ne koncervatorius!:)

Prašalaitis Liudvikui       2018-03-18 0:56

Jūs čia ką rimtai, kad apie Tomkų nežinojote? Juk nevakar gimęs.Juk net ir nieko apie jį nežinant galima susidaryti pakankamai aiškią nuomonę apie jį pagal tai kokį cirką jis iš šito dalyko padarė. Labiau už tamstos komentarą stebina nebent kai kurių komentatorių čia reikšta pagarba tam veikėjui. Tokiais atvejais imu abejoti ar Juozapo “buratinai” tikrai įžeidūs.

Liudvikas       2018-03-18 0:17

Laukiau, kol V. Tomkus pats susipras tai padaryti ir atsiprašyti, nes niekad nebuvau jokiu KGB bendradarbiu, o persekiojamas buvau. Bet, matyt, jis yra tokia mėšlo krūva, kad žmogaus orumas ir garbė jam nesuvokiami dalykai.

pampersas       2018-03-18 0:12

infantilai nesuauga iki senatvės, o pasenę tik dar labiau suvaikėja.
gabriukas beviltiškas.
tas piemenėlis bando iššokti iki senelio balkonėlio, bet aukščiau kėdutės su skyle šikpuodžiui, pašokti nepavyksta.
tačiau taip bus laikinai.
iki sarafano kadencijos pabaigos.
sarafanas išsvajoto aukšto posto briuselyne nebegaus,tas jau aišku.
sarafanas trečią kartą kandidatuoti į daukantynę nebegali - tititiucija neleidžia.
o valdyti tai norisi!
gabriukas savo vaikišku šikniuku šildo partijos matrionos vietą.
per likusį laiką anūkėlis savo kvailumu tiek visus užkruš, kad koncervai išskėstomis rankomis sutiks sarafanę.
publika kam šeriama gaidžio “reitingais”, tipo sarafanas visų mieliausia ir gražiausia?
neturėdami jokių autoritetų, kurie būtų bent ne nekenčiami pačiųjų masių, valdžios bado iškankinti koncervai džiaugsmingai padarys burokevičiaus pavaduotoją pir pir pirminyke.
o tada…
turėsime amžiną visagalę premjerę, besikeičiančius dekoratyvinius prezidentus ir totalitarinę santvarką prieš kurią dabartiniai laikai atrodys lyg rojaus sodai.
pampersai brankZ.

Gerbiamas Liudvikai,       2018-03-18 0:04

ir tamstos pavardė tame Tomkaus sąraše įrašyta berods. Tikrai Jumis labai tikim ir pasitikim, todėl prašom parašykite be pykčio, labai nuoširdžiai ir atvirai, kad tai kažkokia klaida įsivėlusi ir paprašykite Tomkaus savo ir visų mūsų vardu viešai tą klaidą atitaisyti, t.y. viešai paskelbti, kad informacija, jog Liudvikas Jakimavičius bendradarbiavo su KGB neatitinka tikrovės ir yra klaidinga.

Liudui       2018-03-17 23:40

Rasiau tryniau, rasiau tryniau….taip norejosi kazka labai gero parasyti…toks protingas tas Liudas.Aciu.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.