Dienos aktualija

Liudvikas Jakimavičius. Ką apie Lietuvą sako rinkimų rezultatai

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 27 d. 6:11

64     

    

Liudvikas Jakimavičius. Ką apie Lietuvą sako rinkimų rezultatai

LIETUVA dar nėra visiškai beviltiška.

–  –  –

Nors, žiūrint į EP rinkimų rezultatus, Lietuva atrodo beviltiškai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Labiausiai patiko       2019-05-29 22:13

Lietuvos rinkėjai labai mėgsta vaikščioti į rinkimus todėl, kad jie:
- savanaudiški,
- mąsto tik pilvais,
- tiki (pažadais): “rinkite mus, mes duosime jums pinigū, padidysim pencijas ir pašalpas”

Lietuvos rinkėjų politiniai motyvai tvirti ir nesikeičia:
- pigej, dauk ir naxalevaj !
- mūm kaškas turi duoti !
- mus vienije alus ir piargalės !

 

 

 

lietuviška demokracija       2019-05-29 14:24

eilinį kart laimėjo jochaidyškės:(

tam Liudvikai       2019-05-29 11:26

Balsavo balsavo. Ir dar kaip “tuteišiai” už Nausėdą balsavo! smile Pats mačiau. Tiesą sakant, išvis neaišku, kaip Tomaševskis tiek balsų prirenka, kai net “tuteišiai” seniai už jį nebebalsuoja.

Liudvikai,       2019-05-29 6:47

negi tuteišiai irgi balsavo už Nausėdą? Jis gi žmudzinas, tiesa? Tai kaip čia dabar gaunasi, nieko nebesuprantu, paaiškink, please?

Dzeikas       2019-05-28 22:42

Apie Lietuva sako ne tiek rinkimu rezultatai, kiek personalijos iskelusios kandidaturas. Taip pat motyvai kuriais preziku tapo melagis ir vagis. (Del valstybines zemes vagystes: taip, neirodyta kad samoningai voge.“Statybininkai be savininko zinios atitvere gabala draustinio” pasak Nausedos. Taciau politikams nekaltumo prezumpcija negalioja.Prezikas-eklektas turetu IRODYTI ,kad nezinojo apie rangovo savivale).
Daugelis sutiks del Nausedos kaip zmogaus dorovinio lygio taciau “vardan tos” t.y.is paskatu uzkirst kelia tariamai pederastijos apologetei.
Bet ponai, istorija neklaus musu apie paskatas, o ivardins fakta ir pateiks verdikta - Gavnososai.
Su kuo ir sveikinu.

tam iš Lenkijos       2019-05-28 22:14

Liurboralūs Nausėdos rinkėjai yra viena. Tačiau ta jo persvara niekada nebūtų tokia didelė, jeigu už jį nebalsuotų tie žmonės, kurie palaikė labai argumentuotą Nausėdos nuostatą dėl pavardžių rašymo ir pakankamai tradicišką nuostatą dėl šeimos sampratos.
Juokingiausia, kad ir “lenkiški” pietryčių Lietuvos rajonai triuškinančia persvara palaikė Nausėdą. Todėl dar kartą pasitvirtino tiesa, kad pavardžių rašymas Lietuvoje yra svarbus tik Varšuvos veikėjams, o ne Lietuvos “tuteišiams”. smile

>stasys       2019-05-28 19:01

...kol turi dantų.

stasys        2019-05-28 14:07

Ačiu , dėkui dėkui . Kaip matau aukščiau plintuso staseliui nepavyks pakilti etatiniu raudodotu akyse . Na nieko , kaip nors dantis sukandęs ištversiu .. tiems kam šliaužioti skirta apie dangu tik svajoja .

>Linkėjimai       2019-05-28 13:22

vieno mano vaikystės miestelio M.Daukšos gatvėje viens toks narsus šunėkas buvo lenktas, kaip balnas. Dvylika kartų automobilių pervažiuotas. Lįsti po ratais nesiliovė iki kažkeliolikto lemtingo karto.

Iš pirmo žvolgsnio       2019-05-28 12:52

tokie liūdni balsavimai atrodo nieko tokio.Tačiau esant pavojaus atvejui,tie balsuotojai už “duonos ir žaidimų” nedvejodami išduotų savo kaimyną,skųstų ,nepultų gimti šalies ,dezertyruotų į vakarus ar ramiai su džiaugsmu pasitiktų okupantą.Jų skaičius labai didelis,tai neramina.

tik tiek       2019-05-28 12:50

Sako tai, kad mes, šiame portale diskutuojantys, tik diskutuoti gebame.

Linkėjimai staseliui       2019-05-28 8:58

Karabasas     2019-05-27 18:41
  Važiuojant į sodybą tenka pravažiuoti tokią prasto gaspadoriaus trobelę, kurioje nekontroliuojamai priviso tuntas šunėkų. Tokių karikatūriškų visaveislių šunpalaikių, kurie spygiais balseliais skalydami kaskart palydi automobilį. Drąsesni taikosi įkasti padangon.
  Visada prisimenu “stasį”. Akkurat veislė...

Realistui       2019-05-28 8:44

Pasinaudok valdžia, nustekenk žmogelį tiek, kad jam net smegenys atrofuotųsi, paskui uždrausk balsuoti ir visa kita, kas žmogui priklauso, ir vieną dieną pasijusi ,,ja carj, ja bog”. Vienintelis. Visko vertas. Beje, tai beveik ir vyksta. Tik tų vienintelių kiek per daug, ar ne?

stasys        2019-05-28 7:16

Kol Liudvikas vis dar masto . Jo padielnikai lieja ašaras dėl tos niekam tykusios ar tai tautos ar tai visuomenės .. kuri eilinį karta sustreikavo ir atsukusi nugara parodė savo charakterį . Aišku galima elgtis ‘snobiškai’ viską pavadinus bobiku rujojimu, tik labai jau man ta situacija primena ta balkonėli ir iš jo skambėjusi žodį ‘šunauja’ .. Matyt tame yra kažkoks krislas bendrumo ..kad nepavyksta niekaip nustoti skalbti tos visuomenės kailį už jos parodyta nepasitenkinimą .

Lietuvai verkiant reikia       2019-05-28 6:57

krikščioniškos partijos.Dabar kaip tik laikas jai kurtis.

Ramiros       2019-05-28 6:36

O.aš.sakau,kad.Lietuwa.rimtai.serga…..
Lietuwa,tai.mes.
O.Wilnius.laвiausiai,nes.pasirikti.tokius.į.merus,tai,atsiprašau….
....o,Wilnius,tai.wilniečiai….

Atsdiprašau,už.netikslumus,-nesulenkėjau,
o.mano.kompiuterio.kai.kurie.mygtukai,nustojo.darвuotis.
Sustreikawo!

to > skaitytojui       2019-05-28 6:33

gerbiama redakcija,
o dar geriau būtų, jei jūs išvis užsidarytumėte - tada ir niežulys dėl spamo neištrynimo praeitų, ir visą antisistemą apimtų džiaugsmas, o ypač tą dešimtį bobikų,  ir sisteminių, ir nesisteminių, čia nuolat lojančių

Realistinė rinkimų stebėjimo išvada       2019-05-27 22:13

Debilumas arba lengvoji silpnaprotystė atpažįstama pagal įvairius kriterijus. Paprastai pabrėžiamas silpnas arba nulinis gebėjimas mąstyti abstrakčiai, kurti ar suvokti teorijas, apsiribojimas konkrečiais ir praktiškais dalykais, egocentriškumas, bet kartu – imlumas įtakai, empatijos (gebėjimo suprasti kitą ir kitokį) stoka, didelis emocingumas.
Sumuojant šiuos požymius išeitų, jog debilai sudaro gausesnę visuomenės dalį, nei įprasta manyti.
Debilumu pasižymintiems žmonėms įstatymiškai leidžiama tuoktis, turėti vaikų, teisiškai jie pripažįstami veiksniais.
Liūdniausia, jog teisiškai veiksnus žmogus pripažįstamas veiksniu ir politiškai.
Šie žmonės sudaro žymią rinkėjų dalį ir renka valdžią, pagal kurios sprendimus tenka gyventi visiems.
Savanaudiški, “mąstantys tik pilvais” ir kartu – imlūs įtakai sudaro šių žmonių politinių motyvų bazę.
(“pigej, dauk ir naxalevaj mūm kaškas turi duoti!”, ” mus vienije alus ir piargalės!”).
Daugelis tokių asmenų yra tiesiog apolitiški – jie per daug savanaudiški, kad mąstytų bendruomenės ar valstybės kategorijomis.
Deja, dalis – ir dar gana gausi dalis – jų, vis dėlto, labai mėgsta vaikščioti į rinkimus.
Jie lengvai pasiduoda propagandai ir demagogijai, linkę į mesijų, gelbėtojų paiešką.
Abejonė – didžiausias tokių bezdžionių priešas.
Juos charakterizuoja aklas tikėjimas iki pirmo didesnio nusivylimo ar naujo mesijo pasirodymo.
O apskritai mėgiamiausias aktyviuosius balsuotojus nesunku pažinti pagal juos užipnotizuojančias rinkimines programas, kurias galima sutraukti į keturis žodžius:
“rinkite mus – duosime pinigū, padidysim pencijas ir pašalpas”
Debilams per sunku suvokti daugiasluoksnes sistemas ar juolab – niuansus.
Jei V. Putinas prieš gėjus arba atvirkščiai, kuris nors jų tikrai turi būti geras, o kitas – blogas. Šie žmonės ypač mėgsta akivaizdybes ir apibendrinimus be argumentų.
Ieškoti universalios tiesos jiems – bergždžias reikalas, nes tiesa jiems aiški be jokių diskusijų, abejonių ar įrodinėjimų.
.
Ar įmanoma apsiginti nuo debilų viešpatavimo?
Regis, yra tik vienas būdas:
Privalomas politinio išsilavinimo testas.
Vienintelis pateisinamas rinkimų cenzas.
Tokiame teste galėtų būti pateikiami klausimai apie svarbiausias Lietuvos ir Europos institucijas, jų kompetencijas, klasikines politines ideologijas, bendriausio pobūdžio Lietuvos ir pasaulio istoriją.
Toks siūlymas gali skambėti radikaliai, bet tai – vienintelis išsigelbėjimas. Priešingu atveju valdžią mums toliau rinks debilai, o jos sprendimus teks vykdyti mums visiems.

desperado       2019-05-27 21:49

tikras Katalikas turi lupti nuo vargo pisuoklių palūkanas, gauti 50 štukų algą  ir pasistatyti namą draustinyje.
Vien didelių arklio dantų tikram katalikui nepakanka.
O vogtų iš varguolių pinigų pakanka ir namui ir šuniuko rūbeliams.
Keisti tie lietuvisai- Ingridaso apiplėšusio banką nerinko, o bankininką apiplėšusį budulius, rinko.
Vienas Q. Tarantino filmo personažas pasakojo anekdotą, apie barmeną kurio barą, telefoną ir patį barmeną vienas bičas viešai apmyžo, bet barmenas ne tik kad nepyko, o džiaugėsi ir buvo labai laimingas.
Lietuva, tai 2 450 000 laimingų “Desperado” barmenų.

Iš Lenkijos        2019-05-27 21:45

Šiais metais vykusieji rinkimai aiškiai patvirtino,kad Lietuvos visuomenė ir lietuviai piliečiai gyvenantys užsienyje pasaulėžiūros atžvilgiu absoliuti dauguma jų yra nūdienos liberalizmo ir socialistinių vertybių išpažintojai ir remėjai.Deja.Kodėl taip nutiko? Visų pirma,manau, neoliberalioji Lietuvos ir Vakarų pasaulio neoliberalioji žiniasklaida užvaldžiusi viešąją erdvę jau išugdė piliečius liberalmarksistinėje dvasioje; antra,-Lietuvos švietimo-mokslo sistema ir iš dalies
daugelis Vakarų

universitetų /kuriuose gausiai studijuoja lietuviai/  atsisakę ugdyti jaunąją kartą patriotizmo grindžiamo valstybiniu mąstymu, tautinėmis vertybėmis ir krikščioniškomis vertybėmis;trečia,-Lietuvos dešiniosios ir krikščioniškos ideologinės pakraipos tautiečiai /tautininkai, krikdemai/nesugebėjo susivienyti ir vieningai veikti,be to kolkas neturi tinkamų ir vertingų politinių vedlių.
Tad,dabar tautai tinkamas metas permąstyti padarytas politines ir vertybines klaidas bei imtis esminės politinės-vertybinės pertvarkos visose gyvenimo srityse.Kitaip Lietuva gali išsivaikščioti ir prarasti didžia dalimi valstybinį suverenumą.

 

ponia ar panele Vilta       2019-05-27 21:40

Tai kad išrinktasis prezidentas sakė esantis katalikas ir dėkojo kaimo moterėlei už maldas ,šita ir aš girdėjau BET vienas dalykas yra kalbėti o visai kitas GYVENTI IR DARYTI SPRENDIMUS KAIP KATALIKUI . Pagyvensim pamatysim.

katalikei Viltai       2019-05-27 21:33

Patikrinkite visokių “rotary”, “lions club” sąrašus ir gal paaiškės, jog katalikai išsirinko sau vadu masoną.
Beje - tarp masonų bankininkų yra daugiausia.
O ar bankininkai yra žmonių draugai, klausimas net ne retorinis.
Tai anekdotas.
O kad nepradėtumėte isteriškai klykti, pasakysiu, jog jūsų Išrinktojo priešininkas Ingrgidasas irgi visiškas “гавно”.

> Viltai       2019-05-27 20:55

Jūs esate tikra, kad teisingai išgirdote? Man šviečia, kad turime liuteroną.

Vilta       2019-05-27 20:36

Pirma karta nepriklausomoje Lietuvoje isgirdau Prezidenta prisipazinusi esanti kataliku ir savo pirmojoje istorineje kalboje dekojanti paprastai kaimo moterelei uz jos maldas. Tai nuostabu!

ah1       2019-05-27 17:14

kad psichologiniai mechanizmai veikia

> Skaitytojui       2019-05-27 16:23

Netrins. Administracija džiaugiasi, kad etatinis korespondentas susirado dar vieną pajamų šaltinį ir taip išlieja neviltį, kad rinkimus prakišo jo proteguojama chunveibinų atamanė. Administracija vertina savo ištikimuosius, nes be jų neliktų 9/10 portalo smile .

Ne tik       2019-05-27 15:38

i EP rinkimus.Visi siu metu rinkimai parode, kad Lietuva tapo dvasios ubagu krastu.Galima patikslinti.Tiksliau, ne tapo, o buvo isprievartauta ir tokia padaryta.Per 78 metus.Treme, zude, priverte brgti i uzsienius.Kentejo tautos ziedas, entuziastai ir patriotai.Kaip vadinti tuos, kurie liko, iskentejo, prisitaike.Ju gaila kaip ir tu, kurie neliko ir kuriu neliko.Todel ir renkame tokius.

išėjo, kad       2019-05-27 14:11

Dauguma Europos valstybių turės savo nacionalistus Europos parlamente, o Lietuva savo atstovo tiesiog neatsiuntė, nes pramiegojo. Nelinksma, bet jau ir sielotis nebeišeina.

Šizikas       2019-05-27 14:03

ne eurooptistam !

Skaitytojas       2019-05-27 13:33

Tamsta tiesos.lt administratoriau, ištrinkite reklaminį spamą kurį parašė “yolo”. Rūpūs miltai, jūs ką norite kad portalas pavirstų nuorodų šiukšlynu?

abc.       2019-05-27 12:46

nei juoktis nei verkt.tikrai išrinkom šaunųjį vienuoliktuką.griūk negyvas.jie atstovaus Lietuvai kaip rodė St.Tomo filmukuose jutubėj.matyt šita valstybė buvo pradėta pirmadienį.turiu galvoj dainelės žodžius iš kino filmo brilijantinė ranka.petkevičius buvo aiškeriagys.

stasys        2019-05-27 12:15

grumstas ..tiesa sakant man tinka ir uodega statistikos ..tik kad nereikėtu klausytis to kaip Lietuva lenktyniaudama kažkam nusileido .. ar įsiveržė į priekį . ..pasak kažkokio manytojo . Tai kas Tamsta jaudina .. tai tos trys pupos po kokios tai karalaitės užpakaliu .. trukdantys gerai išsimiegoti .

Problema ta,       2019-05-27 12:04

kad tautininkams vadovauja agentukai, o eiliniai žiopliai šito nesupranta - nemato.

Vienintelė vieta,kur       2019-05-27 11:47

būtų galima kalbėti tiesą ir tai pasiektų daugelio ausis-tai būtų bažnyčia.Kodėl ji atsisakė skleisti Tiesą ir Šviesą?

grumstas>       2019-05-27 11:29

stasys     2019-05-27 8:56

Kas šuniui uodegą pakels, jeigu ne jis pats sau….
Dėka Tamystos puoselėjama “aukšta politine kultūra” ir ja besižavinčiu “rinkėjų elektoratu” mes atsidūrėme tarp Europos valstybių antroje vietoje po Rumūnijos. ir ekonomiškai ir demokratine politine padėtimi.Prieš trisdešimt metų mums pasakojimai apie Rumuniją sukeldavo siaubą;
Kam, kokiems žmonėms patinka gyventi kreivų veidrodžių karalystėje?

s.m. Liudvikui       2019-05-27 11:22

tai kad dar kelios dienos iki vakar Kundrotas atsakė, ką apie Lietuvą sako rinkimai.
http://alkas.lt/2019/05/24/m-kundrotas-kiek-aplink-mus-debilu/

Tvankstas       2019-05-27 11:04

Kažkas prieš keletą mėnesių labai taikliai parašė : Jūsų Ekscelencija, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, SEB banko prezidento patarėjas

UZJAUSKIM VIENI KITUS...       2019-05-27 10:38

Pagal nacionaldemokratu AUTORITETU patarimus mes balsavome uz ,,MAZIAUSIA BLOGI’‘- uz oligarchiniu grupiu ir nomenklaturos statytini- NAUSEDA. Jo ,,vertybiu’’ virsune’’ -jo nuomone, kad prie prezidenturos galetu per geju akcijas kabeti ir zydruju veliava…Net puveke SIMONYTE TAM NEPRITARE…
Sveikinti REDAKCIJAI nuo 10 procentu nacionaline savimone dar turincios Lietuvos gyventoju dalies NAUSEDA gali tik bestuburiai mulkiai is redakcijos. MES PRALAIMEJOME KAPITALIAI, nes LIETUVA GREIT NUSIBAIGS KAIP NACIONALINE savarankiska VALSTYBE , PRISMAUGTA OLIGARCHINES-NOMENKLATURINES SANTVARKOS…
Skaldytojo,neukisko ,bet teisingo pamokslininko ir pavyduolio Radzvilo komiteto fiasko rodo , kad tauta virto lengvai manipuliuojama lietuviakalbiu sankaupa, kueri neturi moraliu lyderiu, nes Radzvilas -pamokslininkas ir suktas intrigantas, o ne lyderis… ...

Na, Paleckiukų,       2019-05-27 10:23

Lietuvoje perteklius - galėtų kas juos nuvežti kur nors ir parduoti.

Įvykiai Mažojoje studijoje       2019-05-27 10:21

ir V.Landsbergio pastatymas į vietą buvo lūžio taškas.

stasys        2019-05-27 10:15

Jules kalba mįslėmis .. nueik nežinia kur atnešk nežinia ką . Ko čia mindote sau kojas ? taip drąsiai ir sakykite kad kalbate apie raudonuosius paleckiukus ..kurie šiuose rinkimuose vadovavosi terorizmo apraiškomis .. prisidengus socialinėmis problemomis .

AAA       2019-05-27 10:05

Propaganda savo pasiekė:(

Jules       2019-05-27 10:03

O tai sako, kad taip vadinamoms tautinėms-patriotinėms jėgoms, ypač tautininkams, vadovauja agentukai, ne daugiau, išskyrus prof.V.Radžvilą, kuris nesupranta, kad į savo gretas reikia traukti ne vien akademinę bendruomenę, o kur kas platesnius, tautiškai susipratusios, patriotinės visuomenės sluoksnius. Daug docentų nėra jokie docentai, o pseudo docentai ir oligarchijos dvaro samdiniai, ne daugiau. Vien VU rektoriaus klausimas ponui Nausėdai buvo vienas iš “durniausių” - kvailiausių. Tai ką kalbėt apie likusią nukvakusią profesūrą, gan antilietuviškai nusiteikusią, kuriems Lietuvių kalba tampa rakštimi Vilniaus universitete. Nesugebėjo Radžvilas atsiriboti ir nuo tokių pseudo docentų - laikinai apsimetusių nacionaliniais patriotais.

Marijonas       2019-05-27 10:02

Beviltiškai. Tie patys žmonės balsavo ir už Nausėdą ir už konservatorius: Kubilių ir Juknevičienę. T.y. už tą pačią Juknevičienę kuri šmeižė Nausėdą. Ir nemato tame prieštaravimo.

Ar tiesa,kad       2019-05-27 10:00

ES parlamente konservatoriai ir socialdemokratai dirba viename bloke.Ir dar liberalai?Kodėl jie ne viena partija?

DDD       2019-05-27 9:46

Jules komentaras 7:00 bene taikliausias - Radžvilui nepavyko išvengti asociacijų su juozaitininkų-guogaputeikininkų-puidokininkų koalicija. O balsų iš jų tikėtis buvo naivu - jie net savo kandidatus sabotuoja, neišvežioja rinkiminės medžiagos.

>Simptomai       2019-05-27 9:38

Puikus reziume…

stasys        2019-05-27 8:56

grumstas : tamsta parinkote pavyzdžius pagal save ir tai nestebina .. Žemos politinės kultūros produktas vis dar dominuoja Lietuvos visuomenėje . Vietoj to kad imtu kurti visuomenėje įsiklausoma nuomone , pasiduoda tokiems “geltonuju liemeniu” demokratijos apžavams. Jei anarchija demokratijos pusseserė .. tada aš krokodilkas Gena , o tamsta balerina su atsikišusių užpakaliu .

grumstas : šaltas dušas >       2019-05-27 8:46

Ne poliItologas - be užuolankų    2019-05-27 7:34

Jeigu lygini Nausėdą su Gorbačiovu, tai jų politinio svorio kategorijos panašios kaip liliputo ir sumo imtyninko.
Nededu daug vilčių į Nausėdą , nes sistema yra kur kas galingesnė negu banke pradirbęs ilgą laiką “ekonomistas’.Visose valstybėse , kur tik išsišokėliai pabando prieš garvežį eiti su šakėmis , sistema padeda juos vieton. Nes neturint grupės įtakingų \žmonių, sąmoningos visuomenės palaikymo,o tokios mažuma Lietuvoje, tu būsi suvalgytas naujujų nuovorišų, oligarchų valdomos žiniasklaidos ir kitų politinių jėgų, kurios irgi sėdi pinigingujų kišenėje. Gali paisgėrėti,  , kaip Trumpas kapanojasi visą laiką tai nuo apkaltos dėl Rusijos kišimosi į balsavimus, kai kuriamos be perstojo feikinės naujienos diskredituoti bet kokia kainą tokius lyderius , kaip pinigai metami “demonstrantų” priviliojimui pamitinguoti prieš tą patį Trumpą.  O palygink Macrono poziciją, prieš kurį bejėgės geltonosios liemenė , tūkstančiais .  dešimtuimis tūkstančių susirenkančių demonstruoti prieš nekenčiamą prezidentą; sistemos palaikomas Macronas nė nesijaudina dėl savo kadencijos likimo- išbus visą skirtą laiką. ŠTai ką gali užkulisiniai valdžios vairo vadeliotojai, kurie sėdi ant užpakalinės sėdynės ir nuo ten vairuoja valstybes.

Simptomai       2019-05-27 8:30

Nausėdos pergalę prognozavo neskelbiami antro turo reitingai ir Šventos šeimos senelio postrigavimas apie trečią turą tik pasibaigus balsavimui.

Labiausiai patiko atbėgusi kapliadantė iš LRT su gėlių puokšte. Matyt jaučiasi nejaukiai dėl ateities, nes žino, kad norint kažką valstybėje nuveikti, pirma reikėtų išvaikyti LRT.

Melskimės už prezidentą.       2019-05-27 8:25

Argi nematote ženklų? Po pirmo turo laimėtojai šoko ožio šokį, tad ir atsidūrė “kairėje”. O štai išrinktasis po antrojo rinkimų turo sako: “šią akimirką prisimenąs, kai rugsėjo mėnesį Saulėtekio alėjoje pristatė savo viziją. Tada jis ryškiai prisiminė senyvą moterį, sutiktą Pabaiske, kuri triūsė vietos bažnyčios bendruomenėje. G.Nausėda sakė jutęs tos moters palaikymą ir maldas per visą prezidentinę kampaniją. „Nuo to laiko aš jos daugiau nesutikau, bet aš visą laiką jaučiau, kad ji už mane meldžiasi. Tai man labai padėjo. Padėjo, kai mes pradėjome keliauti per Lietuvą, – sakė G.Nausėda. – Jos malda lydėjo, kai atrodė sunku, pavargome, gal kažkiek išsisėmė. Prisiminęs ją ir jos maldą, aš vėl įgydavau jėgų.“

zitai       2019-05-27 7:54

Bet antrasis vargu ar pasimokys. Pernelyg kieta kakta. Belieka mažytė viltis - pirmasis.

Ne politologui       2019-05-27 7:50

Jei politinius įvykius komentuotų ne politologai, Lietuva pradėtų kapstytis iš to dumblo, iš kurio niekaip išsikapanoti negali. Reikia tik geros tribūnos.

stasys        2019-05-27 7:48

zitai .. nemokate skaičiuoti . Filosofas ne profesija o tai reiškia kad pamokas gavo kur kas didesnis skaičius profesoriu ..

zita.       2019-05-27 7:42

už tai du pilosofai gavo neįkainuojamą pamoką.

Ne poliItologas - be užuolankų       2019-05-27 7:34

Po antrojo rinkimų turo iš esmės paaiškėjo, kad šalis tvirtai eina pilietinio sąmonėjimo, savo vertės ir prasmės supratimo keliu. Antrasis turas iš esmės pakartojo antrojo Seimo rinkimų turo istoriją. Lemiamu momentu piliečiai susivienijo ir pasirinko teisingai. Tas pats buvo ir vakar. Apskritai, po pirmojo turo netikėti Šimonytės fiasco galėjo tiktai dvaro politologai ir sociologai, šou verslo klounai, ištikimiausi konservatorių gerbėjai fanatikai ir viena kita prasisiekusi būrėja. Tie, kurie balsavo už Nausėdą. anaiptol nebuvo juo susižavėję. Tai greičiau naujųjų laikų Lietuvos Gorbačiovas. Jis žmonių gyvenimo tikriausiai nepagerins, bet kūrybinės, pilietines jėgas išlaisvinti gali. Dabar sisteminė propaganda gieda odes beviltiškai pralaimėjusiai konservatorių kandidatei, pats anūkas jau mato įkinkytą ją į gal bšt pergalingų naujo Seimo rinkimų vežimą. Tuščios viltys, oro virpinimas, kaip ir Karbauskio nevykęs pasirinkimas, susijęs su nemotyvuotu, voliuntaristišku Skvernelio kandidatūros pasirinkimu. Žmonės kadaise balsavo už Karbauskį ir jo komandą iš reikalo, bet niekada nežadėjo remti visų jo kvailiojimų. Tas pats laukia ir konservatorių, jeigu jie mano, kad Šimonytė juos ištrauks iš duobės, kurioje jie, be jokios abejonės, kapanojasi. Nebeužtvenksi upės bėgimo, kaip rašė Jonas Mačiulis - Maironis.

vyte       2019-05-27 7:34

sizofrenikai-vergai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-05-27 7:19

(teksto autoriui su nr 2019-05-27 7:05 ir panašiai galvojantiems)
Žinia apie didįjį kombinatorių Arvydą Juozaitį ir jo žmoną.
Va čia (nuo 37:30 iki 54:15)
https://www.youtube.com/watch?v=XqsG6nYXdj4
Nedera (paslaptingasis) Juozaitis (su neaiškia jo žmona) Vytauto radžvilo komandoje.

stasys        2019-05-27 7:16

Jules ..  vargiai ka tai bendro turi su rinkimu strategija.. EP rinkimuose balsus gavo netgi tie kurie anglu kalbos nemoka, o tai leidžia daryti prielaida apie aršia vidaus politine kova nustumant Lietuvos interesus EP į antra planą. Ta anti-konservatorinė retorika padėjo Prezidento rinkimuose ..G.Nausėdai ir priešingai nustūmė pavienius visuomeninius judėjimus į galą.

Kas ir kada imsis       2019-05-27 7:09

rimtai vertinti,kokią žalą padarė Lietuvai V.Landsbergio kultas?Ir kokiomis priemonėmis jis to psiekė?Pasekmės baisios.

>Jules       2019-05-27 7:05

Ei, tu kvailas padare, traukis iš portalo ir negadink žmonėms nervų su savo “paklodėmis”. Džiaukis visais rezultatais, nes to norėjai, kad Lietuva ir toliau liktų duobėje.

Lietuva yra gūdi       2019-05-27 7:05

provincija,užpelkėjęs užkampis. Radžvilo ir Juozaičio komandos privalo jungtis.Gyvenimas moko,jei paprastų eilinių neklauso.

Jules       2019-05-27 7:00

Lietuviams kvaili nacionalistai, nesugebantys atsiriboti nuo drg.Juozaičio ir jo „Istorinės klaidos“, padarė milžinišką žalą sveikoms, patriotinėms, tautinėms jėgoms Lietuvoje. Prof.dr.V.Radžvilo negebėjimas pasiųsti Juozaitį po velnių brangiai kainavo jam pačiam ir ateities Lietuvai, kuri labiau klausė Europos Komisijos pirmininko Jean-Claude Juncker‘io nuomonės, kad „Šie populistai, nacionalistai, kvaili nacionalistai, jie įsimylėję savo valstybes“ nei Radžvilo ir pasiuntė jį velniop su visais juozaitininkais , su Vasaros 5 ir pačio sąrašiuku. Kiek kartų buvo prof.Radžvilui sakyta nebendrauti su Juozaičiu, jei nenori prarasti balsų, bet ne - neklausė paprastų žmonių nuomonės ir gavo tai, ko nusipelnė. Jei Radžvilas padarys logiškas išvadas ir nebesirems daugiau vien docentais, įtartina akademine visuomene ir pseudo mokslininkais - padėtį galės dar pataisyti ir atgauti jėgas, o jei ne, nieko gero iš to nebus. Lietuva nėra vien uždara akademinė bendruomenė. O va Maldeikienės traukinys pralaužė Briuselio sieną ir laimėjo gerą algą. Visą laiką guodėsi moteriškaitė, kad jos maža alga, o dabar alga bus gera. Pagailėjo rinkėjai Maldeikienės, paklausė ir pasistengė, kad moteriškė pagaliau iš esmės pataisytų savo buitinę padėtį - gautų tiek babkių ES Parlamente, kiek yra verta, anot rinkėjų.

Kai Europoje įsisiautės       2019-05-27 6:57

nauji vėjai,bus įdomu stebėti Lietuvoje kailiukų keitimo vaizdus.

Rekomenduojame

Arvydą Šliogerį prisimenant: „Apie vieną kitą grėsmę Lietuvai”

Vytautas Sinica. Pamiršti vaikai Diawaros grybukų istorijoje

Svenas R. Larsonas. Ar gali vėl laimėti D. Trumpas?

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt ketvirtoji (Lapkričio 24 diena)

Jungtinių Tautų analitinis centras iki 2050 metų siūlo „senstančiai“ Europos Sąjungai 60 milijonų migrantų

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.