Liudvikas Jakimavičius. „Iš kur mergaitei tiek drąsos…“

Liudvikas Jakimavičius   2014 m. gruodžio 3 d. 18:19

43     

    

Liudvikas Jakimavičius. „Iš kur mergaitei tiek drąsos…“

Tęsiu savo pradėtą „skiepų“ metastazių rašinėlių ciklą (pirma dalis; antra dalis) , kuris kol kas neturi aiškių pabaigos kontūrų, nes kiekviena diena pasiūlo ką nors nauja ir papildo tyrinėjimų lauką naujomis iškalbingomis detalėmis. Prabėgo vos savaitė po šaižaus Prezidentės pareiškimo apie Rusiją – „teroristinę valstybę“: pasaulis nuščiuvo, A. Patackas šūktelėjo „Bravo“, vežėjai įstrigo sulaikyti su savo kroviniais patikros punktuose, A. Butkevičius ėmė skaičiuoti milijardinius nuostolius biudžetui, didžioji žiniasklaida ypatingai uoliai ėmė tyrinėti V. Putiną ir putinizmo fenomeną. Trūks plyš reikia atsakyti į klausimą ar tas žmogus gudrus, ar beprotis, žaidėjas ar nenuspėjamas psichopatas? Padėtis neaiški, slaptam posėdžiui buvo sušaukta Gynybos taryba: nei ką svarstė, nei ką nusprendė – ne mūsų reikalas. Ramu, karas neprasidėjo, nors Lietuvos ambasadorius JAV ir garsiai pareiškia, kad prie mūsų valstybės sienos tvenkiasi karo debesys. Neaišku, ar rimtai kalba, ar tik gąsdina – nei URM, nei Prezidentė savo skirto pareigūno pareiškimo nepasivargina komentuoti, ar jis čia savo asmeninių stebėjimų pagrindu tokią žinią visuomenei siunčia, ar retransliuoja tai, ką viršininkė liepia. O viršininkė nenustygsta vietoje. Negana pasirodė apkaltinti Rusiją terorizmu, per skystai buvo pasakyta, kad tie „bailiai“ nenutraukė diplomatinių santykių, tai prireikė paieškoti stipresnių, įžeidesnių epitetų. Jei šioje buizoje stinga pipirų, mūsų „Matrona“ savo šėputėje jų turi į valias parengusi – prašom, srėbkit į sveikatą: „Tai nėra galios demonstravimas, neleiskime jiems tuo džiaugtis – tai kvailumo demonstravimo, neatsakingo elgesio – štai, kas tai yra“, – praneša mums BNS.

„Teroristas“ ir „kvailys“ du skirtingi dalykai iš skirtingų semantinių laukų. „Terorizmas“ turi tam tikras politines preferencijas, o „kvailys“ – kasdieninės, gatvinės tarpuvarčių leksikos puošmena. Kai abu dėmenis sujungi į vieną, išeina „kvailys teroristas“ – ne juokais siaubingas kentauras, o dar žinant, kad jis iki dantų ginkluotas ir visai prie mūsų sienos… „Total košmar“. Pasakyta viskas. Jei kas nors nesuprato perspėjimo, gali kaltint tik pats save. Signalas pasiųstas aiškus: reikia slėptis, lįsti į rūsį.

Išgeri žmogus „spakajoncų“ lašiukų, nurimsti valandėlei ir svarstai: karas dar neprasidėjo, gal rytoj, išlindęs iš rūsio pasipildyti džiūvėsių atsargas dar nepamatysi griuvėsių peizažo ir paklausi savęs: „Po velnių, kodėl gąsdina ir ko taip išsigandai, jei buvai jau sykį „paskiepytas“ nuo galimų atakų?“

Atsakymas ima aiškėti, kai sinchronizuoji kelis tarytum nesusietus siužetus ir jų turinius. Pirmoji „skiepų“ isterija, prisiminkime, kilo iš didelio nerimo laukiant, kad ataka iš Rusijos pusės bus nukreipta būtent prieš Prezidentės asmenį. Galima buvo nuspėti, kad nedraugas yra parengęs kompromituojančių ją dokumentų segtuvą ir gali jį paviešinti. Tikriausiai turi, galėjo, bet nepaviešino. Liaudiškai tariant, Rusijai labai naudinga turėti tokį „pakabintą“ ant trumpo pavadžio NATO valstybės prezidentą. Kaip jam elgtis? Jei suskliaustų ausis ir sėdėtų ramiai kaip pelė po šluota, tas su tavim darytų ką nori, o tu darytum taip, kaip tau liepia. O jei nedarytum, trukteltų už pavadžio ir primintų. Tokia elgesio schema – beviltiška, nes jokios indulgencijos Maskva tikrai neišrašys.

Mūsų prezidentė pasirenka kitą elgesio schemą, kuri, beje, jai tinka prie būdo ir veido. Ji, kaip vaizdžiai Mokslų Akademijos salėje kuriantis Sąjūdžiui išsireiškė a.a. akademikas E. Vilkas – „neria plika subine į dilgėles“. Tiesa, akademikas Sąjūdžio entuziastus tuomet agitavo taip nedaryti. Kartais protingų patarimų nepaklausius pasiseka laimėti daugiau negu paklausius. Anuomet mums pasisekė. Ji ima elgtis nelogiškai, isteriškai ir karštakošiškai. Paskaičiavimas – eiti va bank, provokuoti, kad tas karas ar Rusijos ir Putino griuvimas greičiau prasidėtų. Kam tuomet berūpės tas segtuvas su kažkokiais kompromatais, o mūsų Prezidentė, pasibaigus armagedonui, spindulių nušviesta, galės įjoti į vietovaizdį po karo ant balto žirgo savo vėliavoje užsirašiusi: „Aš pirmoji pasakiau“.

Bet vis dėlto tie rusai nėra tokie kvaili, kaip mūsų Prezidentė juos norėtų matyti. Jie nesiduos taip pigiai išprovokuojami. Todėl ir sako: „nusiramink, nekelk isterikų dėl tos nelemtos savo praeities“, ir tuo pat metu pavadėlio kaklo sagtį persega, paveržia viena skylute, kad labiau smaugtų.

Tai va, pasirodo iš kur ta mergaitės drąsa ir valia geležinė.

Ir sakykit, gerbiamieji, ar jums ne keista, kodėl pakomentuoti visų šių keistenybių į LRT studiją pas E. Jakilaitį ar R.Miliūtę neišeina „Lietuvos Dalios“ krikštatėvis profesorius Vytautas Landsbergis ar bent jo karingasis anūkas Gabrielius, mojavęs su pistoletu savo rinkiminiame klipe?

Per „skiepų“ akciją jis iš studijos neišeidavo, o dabar, kai jau sprendžiasi likiminė Lietuvos lygtis, geriausiai išmanančio ir numatančio Rytų kaimyno tikslus, elgsenas ir galimus žingsnius kažkodėl nesimato ir nesigirdi. 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Romas       2014-12-6 8:29

Meilė Juozapai yra akla, ji nepraeina taip paprastai, pirmas numylėtinis buvo Brazauskas dabar jio mokinė mūsų narsioji prezidentė.

Trupmenas Stasiui G       2014-12-6 1:47

Palauk palauk. Bet iki gegužės 17 šturmo buvo visa ilga istorija ir jos priešistorė. Kodėl tas komentatorius pradeda nuo vidurio?

StasysG       2014-12-5 18:03

———ne visai į temą. Teismų maratonas dar nepasibaigė, bet tame komentare kažkas yra svarbaus…....

Antanas p IP: 78.63.141.44
Jei policininkai nekelti, tai ir D.Kedys, jo tėvai ir N.Venckienė nekalti. Kaltas turi būti pripažintas tas pareigūnas, kuris davė įsakymą 240 policininkų šturmuoti teisėjos N.Venckienės namus
12

kacius       2014-12-4 22:01

mūsų „Matrona“,kuri savo šėputėje pipirų turi į valias parengusi šiai buizai, jei stinga, iš esmės yra bergždžia!

Patiko tekstas       2014-12-4 17:13

kaip nebutu keista:)

Nors ir loja lietuvaitė       2014-12-4 14:55

Bet ne Marytė Melnikaitė ir net ne Roza Kaganovič

>>uz ka putke       2014-12-4 14:17

ar tokių eilinių kareivėlių sugavimas nėra galimai tik priedanga nacionalinio saugumiečio Paulausko globojamiems Lietuvos eksKGB su Baltarusijos KGB ryšiams pridengti?

Mus valdo       2014-12-4 14:01

PERSITVARKIUSI KGB.

>>uz ka putke       2014-12-4 13:50

je je, tie baltarusijos šnipai tai Grinos gryna investicija… į Lietuvos biudžetą... Reikėjo parodyt kad kažką dirba ... ir tai grečiausiai Artūro Paulausko patarimu… nes tas juk jau sumedžiohjo vieną “šnipę’ tarp Prezidentės patarėjų...

KGB       2014-12-4 13:47

KGB dirba gerai.Gerai parenka ir paruošia savo kadrus.Jie nuoširdūs ir
pašoka padainuoja kaip kniazius iš Urdomo.Daug lietuvių  jam užpakalį laižo.
  Viską parodo darbai-skolintis per didelėm palūkanom (praskolinta LIETUVA),išsinuomuoti o ne pirkti per didelį terminalą,pastatyti atominę
per didelio galingumo,pastatyti Klaipėdoj atliekų deginimo krosnį visai Lietuvai (vežti už 300km šiukšles), teisėsaugos klanai ir nebaudžiama korupcija,700000 žmonių įšprašymas iš Lietuvos .......Putinas tai laimina.
O vaidinti KGBISTAI kaip ir Putinas moka.Vsio dlia naroda.

Už ką putkė keršija Batkai?       2014-12-4 11:42

Ar pamenate,kai Batka garsiai pamąstė,kad Sibirą reikia grąžinti Mongolijai.Putkė šious žodžius sukišo į tolimą kamputį smegenyse ir nutylėjo,bet…už šuos žodžius Batka dar bus išplaktas aikštėje.
Tik laiko klausimas.
Putka dabar nori sukiršinti Batką su ES,o po to imsis jo subinės reikalų.
Taigi,jau du bielorusų šnipai atrasti,nors apie juos žinojo jau seniai.
Dabar mes turėtume pradėti labai pyktis su bielorusais.O ką?

Gal       2014-12-4 11:33

Gal “daša” yra tūzas Vakarams?Mūsų daša eina iš proto,drąskosi,myžčioja ant kulnų.Jei reikės ir venas ims pjaustytis,kad Vakarai patikėtų jos patriotiškumu.
Ir tada ,pyst iš kremliaus atsiranda visa biografija ir dar videomedžiaga pridėta…
Ką darys tada Vakarai?
Nu spjaudytuos kaip prishikus į burną.
O putka šypsotuos nekaltai į ūsą.Jis gi ne prie ko.
Sakė,juk ,kad “ne tą išsirinkome”.
Ir ko gero visose ES valstybėse žydi magnolijos ir gvazdikai.

patarimui        2014-12-4 11:24

tai už ką putkė keršyja Lukašenkai, kad uždarė furoms įvažiavimą į Rusiją, a? Ko jų produktų neįsileidžia?
Nereikia lia lia… pritempinėt faktų prie savo išankstinės nuomonės, kaip daro tas subobėjęs, skarą nešiojantis Jakimavičius.

Patarimas polikarpai       2014-12-4 11:13

Rusų Putka kantrus.Jei nori išvesti iš kantrybės, teks važiuoti į kremlių ir primyžti,o progai pasitaikius ir prišikti jam burną.
Argumentuoju :“Pussy riot” juk papus jam kišo prie pat nosies,pūtes rodė iš arti ir nieko.Neįsižeidžia ir kvit.
Reikia ekskrementų,kad užvirtų nervai.

StasysG       2014-12-4 9:28

p Beta rašo: ” iš JAV iškviestas, žmogus be autoriteto Lietuvoje, Pavilionis”. Nepažįstu, bet jo pasisakymas nekenčiamai Miliutei patiko; matosi, kad protingas žmogus, daugiau tokių. Negi Jūs galite didžiuotis p. Graužiniene ar besiblaškančiu eksprezidentu Paksu? Na ir kas, kad jo motina Marija?——-”Žygimantas Pavilionis (g. 1971 m.) –  Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai. 2007 m. suteiktas Nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus rangas.Tėvas – akademikas Rolandas Pavilionis, mama – profesorė Marija Aušrinė Pavilionienė. Su žmona medike Lina augina keturis sūnus: Augustą, Dominyką, Simoną ir Vincentą.”

StasysG       2014-12-4 9:15

Nepatiko straipsnis apie blogesnę nei p Putinas Lietuvos prezidentę...  Jakimavičiaus-Janutienės duetas. Apie Landsbergius kaip susitarę su lrytu ir Janutiene, kuri iškėlė užsiėmimą turtais, susidėjus su žemėtvarkininkų Ciauskų gimine. Na o nukentėjusieji-Pinskų-Uspaskijų artimieji.

savanoris        2014-12-4 9:12

geriau liūtu riaumojant kristi nei supančiotu bekiaušiu avinu mekenti pažemintam žiūrint į kelis šimtmečius niekinamą Motiną Tėvynę

ha ha        2014-12-4 9:03

Tik iš kelių šių Jakimavičiaus rašinėlių  peršasi akivaizdi išvada, kad iki šių dienų gyva draugui Stalinui priesaikos davėjų, ištikimų staliniečių - Sniečkaus, Cvirkos, Paleckio, Mieželaičio, Venclovos, Nėries,  Guzevičiaus - vergiško nuolankumo dvasia. Šiandieniniai jų mokiniai, pamaloninami iškaulytų nepelnytų privilegijų, perėmė ideologinį ginklą prieš mūsų Tautą. Tenka apgailestaujant konstatuoti, kad šitaip suvešėjo okupantų palikta ideologinė sėkla.

Anikė       2014-12-4 8:03

Žmogaus sąmonę galima pakeisti,bet pasąmonės -ne.Buvę ištikimi dvasia Leninui ir Stalinui anūkai ir dabar iš inercijos sėkmingai darbuojasi skurdindami ir menkindami Lietuvą.Kažkaip politika paverčiama parodija.Bent jaunikliai nejuokintų pasaulio - kariaus medžiotojai…Eteryje nebematome rimtų pokalbių,
tik gąsdinimus,patyčias.Ko siekiame tokiomis kvailystėmis?Net švietimo ministras
labai jau švietėjiškai su šypsena puola streikuojančius mokytojus,gąsdina.
Tarnas kandžioja šeimininkus.Pinigų gali surasti,jei sumažins išpūstą savo ministerijos aparatą,išlaidas neaiškioms kelionėms ir projektams.Taupus ir doras pradeda nuo savęs,ne nuo pavaldinių.Kiek pinigėlių pareikalavo prezidentūra,
seimukas,vyriausybė,dar neatsiskaitę skolos su mokytojais, bibliotekininkais, kitais Lietuvos žmonėmis?Savo kailiukas jiems arčiau kūno,ir gyventi nori europietiškai.

Liepa       2014-12-4 8:03

Pritariu Betos komentarui.
Juozapui - šiame pasaulyje viską reikia užsidirbti: “praregėjimą” taip pat. Kol"liaudžiai” labai patogu skendėti tamsoje, apsimetinėti, kad jos daug kas"neliečia”, rypuoti virtuvėse"kokia bloga valdžia”, “nieko nepakeisi”, tol ir bus šlovinami visokie balkonėlių kavalieriai, patriarxai, svarsčikai, “mažųjų karų“didvyriai ir visokio plauko bei neaiškios orientacijos agentėliai.

Beta       2014-12-4 6:54

Juozapas     2014-12-3 22:45
“Net jeigu panelė Grybauckaitė pražygiuotų Gedimino prospektu spasirėdžiusi KGB karininko uniforma, vis tiek jos mylėtojų leivgvardijos gretos neką praretėtų.”
smile smile smile
Ilgai juokiaus. Nors iš tiesų  reikėtų verkti.
Kas po JE sublizgėjimo Kijeve ir Taline stojo Grybauskaitės ginti? Tradiciniu būdu per 19- kia metų baigusi žurnalistikos studijas Miliūtė ir jos (jų) iš JAV iškviestas, žmogus be autoriteto Lietuvoje, Pvilionis, kažkokios demagogijos papylė Kubilius, Rasa Facebook’e, Vinokuras, dar vienas kitas politikos apžvalgininkas. Ne tiek ir daug.
Vilčių, kad praregėsime yra.

Al.       2014-12-4 4:47

Tos šalys, kurios įvykdė liustraciją kažkodėl santūriai stebi rusų draskymąsi ir tyliai kažką triūsia. Bet Putino į ringą nekviečia. Keista, ane ?

Trupmenas Juozapui       2014-12-4 1:40

kaip sykis Svoboda pranešė apie pirmuosius ženklus. JAV pasiuntė Vengriją kruštis su Putinu ant vieno matraco.  Tas reiškia, kad Jevrosajūzas pradeda byrėti. Netvirtu snargliu buvo suklijuotas. Jei procesas įgaus pagreitį, atsakyk man žmogau, kam mums tas euras bus reikalingas? Ką mes su tais cirkuliais veiksim?

Juozapas---Trupmenui       2014-12-4 1:19

Ar bus kas po Trijų Karalių ar ne -pamatysim.
Neatmetu Jūsų varianto.
O jau dėl “to momento”  svarbos, tai čia pasireiškė Tamstos telepatijos gabumai, nes misliju idealiai identiškai.
:
P.S.
Savo senų keverzonių artefaktus įmečiau ten kur apie tai paskutinį kartą kalbėjome ana tema.

Dalia       2014-12-4 1:02

Liūdna nes jau seniai tai aišku, kad ir iš Lucas’o Apgaulės - NATO net netiria prašymų partinių mokyklų dėstytojų, absolventų - tai buvo aktyviausi kadrai

Trupmenas Juozapui       2014-12-4 0:49

Siužetas vertas kino kameros. Fantastiškai realistiškas ir įtaigus scenarijus, bet dėl vieno dalyko vis dėlto aš turiu kitą nuojautą. Žiūrint į reikalus, kaip jie atrodo dabar, turėęiau sutikti, kad jie būtent taip ir atrodo, kaip Jūs sakote - šimtu procentų būtent taip. Bet aš tiesiog n-tuoju pojūčiu užuodžiu, kad bus kitaip.
neilgai trukus po šv. Kalėdų staiga bus tik keberiokšt ir grius Rosieja kartu su tuo savo Putleriu ir jo mesianietišku blūdu.
Ir priešingai nei 1991 -aisiais, kai griuvus Sojuzui po pučo, mūsų valdžia stojo ant kojų, dabar ji nugrius kartu su Putinu, nes yra pagal tą patį modelį padaryta ir kaip pats sakote jo kadrais farširuota.
Tam momentui reikia labai rimtai pasiruošti ir turėti žmonių, kad visokios padugnės vėl neperimtų valstybės. Ir didžiausias pavojus, kad šita mūsų ponia jau taikosi būti ta pirmoji, kuri stengsis valstybę dar sykį nučiupti. Jei būsim nepasirengę, jai gali ir pasisekti. Toks scenarijus labai juodas ir blogas. bet jaučiu, kad didieji įvykiai bus greičiau nei mes tikimės. Reikia kuo skubiau išplėtoti tą Jūsų idėją apie visuomenės rūmų kūrimą ir mechanizmą, kaip padoriems piliečiams susigrąžinti valstybę. Jei neturėsim projekto, turėsim smūtą ir baisią sumaištį.

Marija       2014-12-4 0:35

Pagarba!

Juozapas---Trupmenui.       2014-12-3 23:38

Ne, kolega ši agentė nenusišaus.
Ji ne fanatikė.
Uoli bet ne iš idėjos.
Be to, kol kas nėra jokių prielaidų ir svaresnių priežąsčių poniai nerimauti dėl savo tupynės.
“Leu-leu-liaudis” apkiautus, didžioji masių dalis yra visiškai atbukę, o tie kurie suvokia kas vyksta kol kas dar nepajėgūs iš kibirkšties įpūsti liepsną.
Kol kas.
Tačiau sąvoka “kol kas” yra pakankamai guminė.
Visi šnipai, agentai yra tam tikra prasme adrenalino mėgėjai. Avantiūristai.
Tokia profesija.
Iki tam tikro laipsnio dažnas šipas/agentas net gi mėgaujasi pavojumi.
Kitas dalykas yra Šeimininko baimė.
Va čia, tai jau dalykas rimtas.
Šeimininkas gali pamaloninti, o gali ir po velėna pakišti.
Ir niekam nepasiskūsi.
Dabartinėje situacijoje spyris į dantis iš Šeimininko agentei negręsia, nes viskas vykdoma kaip liepta.
Lietuvos piliečių emigracija iš lietuvos stabili, Lietuvas santykiai su strategiškai teoriškai svarbiais kaimynais yra nuvaryti žemiau grindajuostės.
Lietuos autoritetas sąjungininkų sąmonėje nuridentas dar žemiau. (Oficialios protokolinės šypsenėlės nesiskaito.)
Lietuvos gyventojų pasitikėjimas savo šalimi yra žemiausio lygio per visą pastarąjį 25-tį.
Lietuvos skolos yra poniai valdant išaugę dešimteriopai.
Lietuvos verslo/eksporto pajamos iš rytų krito staigiai bet labai smarkiai, (ir dar kris)
Lietuvos-priešo įvaizdis tarp ruskijos gyventojų neiškrenta iš pirmo trejeto, (jesli vojna- ni kokoj poščady fašystam!)
Agresijos atveju dėl visų šitų kalbų visokie sarkoziai ir pa. real-polityk’ai galės postringauti, kad neverta siųsti kareivių mirti dėl kvailių šalies kurie patys “kaip kokie saakašviliai” ïšprovokavo"agresiją...
Ir taip toliau ir pan.
Vienžo Agentei klojasi kol kas labai neblogai.
Lietuva naikinama tiesiog tobulai.
Visi Lietuvos “tobulinimo” svertai yra “patikimose rankose.
Visuose postuose sustatyti “ištikimi išdavikai”, t.y. tikri niekšai.
Kodėl Tėtė nūnai nepasirodo Balkonėlyje?
Manau, Tėtei jau grabvelis šikynėn baksnoja. Šeimininkas nutarė pasaugoti Tėtės Išsivadavimo Vado autoriteto aureolę .
Kam?
Anūkas, dar žalias švarus ir pūkuotas -o jau brač europarlamente. Anūkui bus daros protekcijos. Lubianka briuselyne turi draugų, kurie padės Anūkui daryti karjerą. Manau kartu, bus nuolat pabrėžiama giminystė su Patriarxu, o Tėtė vis bus aukštinams.
Tuomet kažkada, vieną diena pas jau apsipluksnavusį Gabrieliuką atskris arkangelas-serafimas šestikrylas ir nutūpęs ant peties paduos anūkui papkę sus Tėtės_"Dėdulės” dosje kopija. Kokia gėėėda Senelis Patriarxas buvo Ke Ge Bėėėė age…. Nors nusišauk.
Nenusišaus.
Mintį pagaunate?
Uchhhh, perspektyva!
Nors nusišauk.

Trupmenas gintui       2014-12-3 23:36

Joks tu ne gintas, o Taigizas. Gražiai čia tave Juozapas pričiupo. O po to jau visai išsidavei, nes “diagnozė” ir siuntinėjimas pas daktarus yra Taigio firminis atpažinimo ženklas. kai neturi argumentų, tai siunčia pas psichiatrus arba siūlo tablečių. Sakyk, kokias geri ir kaip veikia, ar jauti kokį pašalinį poveikį?

Melo       2014-12-3 23:07

trumpos kojos

Trupmenas       2014-12-3 22:33

Taip, Juozapai. Gražiai čia tamsta išgliaudei tą Gintą. Man tas jo komentaras irgi krito į akis, bet anksčiau komentatorius man atrodė tik epizodiškas šmikelis. nemanau, kad Liudvikui labai prie širdies jo kreivi manipuliaciniai pagyrimai, giriant ne tą, kas tekstu aiškiai ir tiesiai pasakyta, kad turime agentę ir gana pavojingą, neprognozuojamą. Man nuojauta kužda, kad ji dabar kuo toliau, tuo bjauresnes klaidas darys, kad tik išgelbėtų savo “subinę”, kaip vaizdžiai tekste pasakyta. Ir nebus taip kaip pats prognozuoji “lašas po lašo”. Man labiau panašu į sniego gniūžtės, paleistos ristis nuo kalno vaizdinį. Polikarpovna eis buldozeriu, neturi kito pasirinkimo. Gerai čia pastebėta , kad ir jos kariauna su Landsbergiu priešaky sulindo į krūmus. Tikriausiai paskaičiavo, kokiu neskaniu autų kvapu pasmirdo iš Daukantynės.  Neįsivaizduoju, ką daryčiau jos vietoj. Galėtų pasielgti garbingai pagal turimą laipsnį. Tikriausiai suprantamai pasakiau?

gintas>Juozapas       2014-12-3 22:21

Tavo prognozės man liudyja tik tavo diagnozę.

hmm       2014-12-3 22:18

Geras str., bet nepasakė ar galim jau išeiti iš rūsio :(

Juozapas       2014-12-3 21:54

Vertimas iš manipulacinės smegenų plovimo tecnologijos į paprastų žmonių kalbą:
:
Originalas:

“gintas     2014-12-3 22:30

Įdomu, kad tiesos.lt rusofobai skelbia tokį šaunų nerusofobinį tekstą.”
:
:
Vertimas:
Komentaras tyčia pasirašytas nicku’u kurį visi žino kaip putlerio propagandos ruporą.
Tyčinis, atseit ruskyno agento džiaugsmas dėl puterastų ir portalo požiūrių “sutapimo” yra ne kas kitas kaip Lubiankos žingsnis bandant lopyti trupančią Dašos Polikarpovnos-Rezidentės konspiracinę legendą kuri vadinasi “Arši Rusijos priešė”.
........
Nuliūdinsiu “gintąsą”:
Mielasis, laukiau tavo išsišokimo. Tik spėliojau taigiu ar gintąsu išlysi.
Kad bus toks išlindimas neabejojau.
Dėkui, kad patvirtinai mano prognozes.
Nuliūdinimas nr.2:
Dabar tik dar tvirčiau esu įsitikinęs, jog visas šis Ponios “karingumas” yra tik Agento priedanga.
Nuliūdinimas nr.3:
Visiems apie tai pasakosiu nepailsdamas. : )

Juozapas       2014-12-3 21:45

Sveiki.
Džiaugiuosi Liudviko užsispyrimu ir tuo pačiu, kad III-“daliados” epo dalis pavyko geriau nei pirmos dvi. Grakščiau ir lengviau surašyta.
Dėl tos Zigmo injekcijos: pritariu Mix’ui. Ir aš žinojau ir daugiau buvo tokių.
Kolegai Trupmenui noriu priminti nelabai ataušusius komentarus po Patacko “bravissimo”. Matėte - buvo pakankamai tokių kurie kibo į gerklę vardan Tos “ur ne prie ko”.
Tamsta, pats matėte, kad prieš fanatizmą argumentai bejėgiai.
Net jeigu panelė Grybauckaitė pražygiuotų Gedimino prospektu spasirėdžiusi KGB karininko uniforma, vis tiek jos mylėtojų leivgvardijos gretos neką praretėtų.
“_Jesli čeloviek idiot, eto na dolgo”. ši vieno Gaidajaus filmo personažo tezė mums yra visai ne kalambūras.
Tai mūsų kasdienybė.
Derunkelizacijos proceso įpatumas yra tai, kad staigių kokybinių pokyčių “musyse"tikėtis sunku. “Musyse” kažką nukauti fakto ar argumento smūgiu yra sudėtinga.
Tačiau “kapsėjimas” visada veiksmingas.
Tad kol neišradome tokio smūgio kuris priverstų apkiautusias minias atsikvošėti - galime tiesiog “kapsėti”. Kritinio mąstymo precedentų hidroponika , nesakykite, veikia teigiamai ir užtikrintai.

Lašas po lašo ir betoną pratašo.
Kai jau turėsime kitų variantų - darysime kitaip.

 

Iš šono       2014-12-3 21:36

Būk vyras, Liudvikai. Nesipigink.

gintas       2014-12-3 21:30

Įdomu, kad tiesos.lt rusofobai skelbia tokį šaunų nerusofobinį tekstą.

Mix-Trupmenui       2014-12-3 21:15

Sakote niekas neatkreipė dėmesio, kad buvo išprašyta iš JAV? Aš atkreipiau, manau ir kiti atkreipė. Tik nesuprantama,kodėl mūsų žmonės už buvusius bendradarbius maloniai balsuoja ir netgi renka į aukščiausius valdžios postus. Čia tai paradoksas!

Joachimas       2014-12-3 20:26

ačiū Liudvikai ačiū už maloniai praskaidrintą vakarą... ypaą taikolai apie dalyte tatą ir anūką ... smile Išties, ir aš jau gal mėnuo galvoju sunerimęs: ar tik neapsirgo Vytautas Didysis? Juk priešai puola ir puola, o jo kaip nėra taip nėra???

hau       2014-12-3 19:54

Autorius nepastebėjo. Anūkas kartą komentavo per tv.

Trupmenas       2014-12-3 19:10

Niekas neatkreipė dėmesio į Zigmo Vaišvilos vieną naują akcentą, kad mūsų poniai, dirbant Lietuvos ambasadoje JAV Vašingtone, ji buvo demaskuota kaip agentė ir duotos 24 valandos palikti JAV šalies teritoriją. Tai netapo skandalu, o buvo sutvarkyta tyliai abiems šalims suvokiant klausimo delikatumą. Jei Z. Vaišvila paskelbė tiesos neatitinkantį šmeižtą, tuoj pat būtų buvęs paduotas į teismą, bet niekas nepadavė. Kažin kodėl?

Vincas T.       2014-12-3 18:54

Kad ji ir neprašo mūsų gailesčio. Karatistai nemėgsta gailesčio ir ašarų. Jie turi kazarminį užsigrūdinimą.

kažkaip negaila tos polikarpovnos       2014-12-3 18:41

turim prezidentę: kvailą teroristę.
Kažkodėl man jos visai negaila…

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.