Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Partijos

Liudvikas Jakimavičius. Ir pasklido kvapas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 27 d. 21:49

73     

    

Liudvikas Jakimavičius. Ir pasklido kvapas

Užuodžiate? Gerai pažįstamas dvokas – rinkiminis. Į krūvą šią savaitę sumetė skudurus politiniai nevykėliai Zuokas, Paulauskas ir Žemaitaitis. Galėtų į savo kompaniją priimti ir piratą Puteikį, kuris politinėje scenoje yra taip nusibodęs, kad nebėra ką jam ir patarti, o nevykėlių grupėje gali pasirodyti ir visai svarbus.

Politinį peizažą pastarosiomis dienomis ėmė jaukti naujai besikuriančios partijos. Ne apie visas dar viešumoje kalbama, bet išgirsime. Pirmasis su skambiais pareiškimais, kurių praktiškai niekas nemato, pozicionavosi V.Radžvilo iš Forumų išsiritęs „Nacionalinis susivienijimas“.

Šiaip jau gerai, kad partija kuriasi, nes ta politinė niša, kurioje dreifuoja ir plaukioja visa „Antroji Lietuva“, neturėdama, kur išmesti savo biuletenį, yra visiškai tuščia. Gabriukas su papų žiniasklaidininkais karštligiškai skubina procesą tikėdamasis priešlaikinių rinkimų, mat turi iliuzijų, kad dabar labai palankus laikas juos laimėti. Valstiečiai žlugę, o kai nėra už ką balsuoti, politinis isteblišmentas svajoja, kad nubalsuos už juos.

Neišdegs. Senelis su anūku daro tą pačią klaidą kaip ir prieš trejetą metų, kai po pirmojo rinkimų turo šaudė šampaną, o po dviejų savaičių antrajame ture buvo tiesiog sutraiškyti. Ant to pačio grėblio senelis su anūku užlipo ir su Šimonyte.

Net jei rinkimai vyktų rytoj, jie vėl patirtų tą patį grėblio koto smūgį į kaktą. Už partiją, kurios lyderio nemėgsta du trečdaliai Lietuvos, tie du tečdaliai niekados nebalsuos. Man įdomu, iš kur toks konjaunuolių ir konservų apjekimas ir trumparegystė? Tenka daryti išvadą, kad ši partija nepažįsta Lietuvos ir yra praradusi realybės jausmą.

O dėl Radžvilo pretenzijos užimti tą atsivėrusią nišą tenka tik apgailestauti. Kaip ir jie, lygiai taip pat parašus renka ir kuriasi R. Dagio krikščioniška platforma ir partija, beje, ne iš kabinetų aukštybių, o iš apačių – iš katalikiškų parapijų. Intelektualiai gal ir mažiau įtaigu, bet žiūrint į politines partijų kūrimosi praktikas, perspektyva sulaukti visuomenės palaikymo ir kuriantis, ir rinkimuose yra kur kas šviesesnė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Trabantas koalicijai dar       2019-12-2 21:14

Bet nepainiokime išdavysčių. Kai partija išduoda savo įsitikinimus, iš jos besitraukiantys nėra jokie išdavikai. Dažniausiai būna priešingai, įtikėjęs į partiją žmogelis, pasitrynęs aplink partijos virtuvę, praregi, į kokią išvietę pakliuvo. Traukiasi, o tada išvietės publika sutrina jį į miltus.

Trabantas koalicijai       2019-12-2 21:09

Tas kuris įsitikinimų niekad neturėjo, gali juos įgyti, o tas kuris įsitikinimus išdavė - mušta korta.

Koalicija...       2019-12-2 16:57

Problema tame, kad žmogui, dažnai darančiam netgi labai dideles nuodėmes, atrodo, kad tai - tik smulkutėliai nusižengimai. Todėl esu linkęs manyti, kad maždaug taip pat turėtų būti ir su politinių idėjų išdavystėmis: visais amžiais tai būdavo didelis nusikaltimas prieš valstybę ir prieš partiją, o štai moderniaisiais laikais, idėjos išdavystė - tai tik „taktinis politinis ėjimas“. Todėl kyla klausimas, ar politikas, nuolat išduodantis savo politinius idealus, po kurio laiko netampa tokiu pačiu kaip ir tas, kuris tų idealų aplamai niekad neturėjo ir neturi…

-> >Apie kompromisus politikoje        2019-12-2 10:26

Tamsta, jeigu pasitelkiame „gudrumą“ ir spekuliuojame politinėmis idėjomis (vertybėmis), tai, tokiu atveju, mes taip pat negalime pažinti, kokie viduje iš tikrųjų yra V. Radžvilas, V. Sinica, R. Čepaitienė, Budnikas, A. Ažubalis, Kasčiūnas, P. Saudargas, D. Petkus ir t. t. Taigi, kaip bebūtų gaila, politika, šiuo atveju, tampa tik politiniu jovalu, vedančiu taip pat ir visą visuomenę į chaosą bei valstybės subyrėjimą. O to būtent ir reikia kosmopolitams – globalistams, palaido gyvenimo mėgėjams bei visokio plauko kriminalinio pasaulio veikėjams. Argi šiandien visa tai nevyksta visame postkrikščioniškame pasaulyje?

>Apie kompromisus politikoje       2019-12-1 12:04

Na taip, tikrai esame pasiilgę vertybių politikoje, labai noriu, kad tai taptų norma, bet ką daryti, kai šiuo metu tai dar neįmanoma? Ar nevertėtų į šį tikslą eiti pamažu, pasinaudoti ir gudrumu? Norėčiau į seimą rinktį V. Radžvilą, V. Sinicą, R. Čepaitienę, Budniką, A. Ažubalį, Kasčiūną, P. Saudargą, D. Petkų ir t. t., tiek daug yra žmonių, kuriais galėčiau pasitikėti, bet ką daryti, kad jie ten patektų???

Apie kompromisus politikoje       2019-12-1 10:23

Čia kai kas teigia, kad politika yra kompromisų menas, o, atseit, V. Radžvilas tokio meno nepripažįsta. Manau, kad tai nėra tiesa. Taip, politika yra kompromisų menas, tačiau kompromisai tikrai negali būti vertybėms, kadangi, kas turi vertybes, tas NIEKUOMET nei trupučio tų vertybių neišduoda, o kompromisus vertybėms gali daryti tik tie, kurie tų vertybių aplamai neturi. Mano nuomone, kompromisus galima daryti nebent tų pačių vertybių skirtingų įgyvendinimo būdų atžvilgiu.
V. Radžvilo nesutarimai su R. Dagiu, būtent dėl to, tiksliau dėl spekuliacijų vertybėmis, ir kyla, kurį jis aprašė spalio mėn. savo straipsnyje http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-radzvilas.-nomenklaturinis-klonas-neverta

 

Aaaaaaaa,..       2019-12-1 1:19

Dabar aišku, iš kur pavadinimas ” Propatria”.
Pro - Profesoriaus.
Taip, Profsorius turi proto.
Bet,  sveikos nuovokos - nelabai.

lietuviškų partijų bėda tame,       2019-12-1 1:00

kad kiekvienas Profesorius trokšta tapti Patriarxu

pronacionalinės propartijos programa 2020       2019-12-1 0:57

晏晏,《漢語大詞典》二 !!
.
  一、和悅貌。元岑安卿《送杜洲殷山長歸天台》詩:「庭闈心晏晏,交友喜盈盈」是也。
  二、盛貌。清陳曾壽《讀山谷「忍持芭蕉……」詩句所感……》詩:「雲霞千朱門,宴宴轉歲華」是也。
.
還該有:
.
  一、溫柔貌。宋張耒《在告家居示內》詩:「晏晏婦子語,嬉嬉兒稚閒」是也。
  二、《爾雅.釋詁》:「忒也」。宋李彭《夜坐懷師……》詩:「醉踏吳沙歸,轉眄歲月換。羊腸自詰曲,馳道方晏晏」,此晏晏,忒也,謂失誤差錯也。又宋彭汝礪《倒押前韻》詩:「世途雖晏晏,邊寇尚轔轔」,此晏晏,忒也,謂變更也。
.
昏禮者,將合二姓之好,上以事宗廟,而下以繼後世也。故君子重之。是以昏禮納采、問名、納吉、納徵、請期,皆主人筵几於廟,而拜迎於門外,入,揖讓而升,聽命於廟,所以敬慎、重正昏禮也
儀仲子之喪,檀弓免焉。仲子舍其孫而立其子,檀弓曰:「何居?我未之前聞也。」趨而就子服伯子於門右,曰:「仲子舍其孫而立其子,何也?」伯子曰:「仲子亦猶行古之道也。昔者文王舍伯邑考而立武王,微子舍其孫腯而立衍也;夫仲子亦猶行古之道也。」子游問諸孔子,孔子曰:「否!立孫。
.
季武子寢疾,蟜固不說齊衰而入見,曰:「斯道也,將亡矣;士唯公門說齊衰。」武子曰:「不亦善乎,君子表微。」及其喪也,曾點倚其門而歌。
王制:
王者之制:祿爵,公、侯、伯、子、男,凡五等。諸侯之上大夫卿、下大夫、上士、中士、下士,凡五等。
王制:
天子之田方千里,公侯田方百里,伯七十里,子男五十里。不能五十里者,不合於天子,附於諸侯曰附庸。天子之三公之田視公侯,天子之卿視伯,天子之大夫視子男,天子之元士視附庸
月令:
天子居青陽左个。乘鸞路,駕倉龍,載青旗,衣青衣,服倉玉,食麥與羊,其器疏以達 !!!

forewer       2019-12-1 0:33

“Propatria toli gražu nėra laikina.”
Taip, jie amžini.
Amžinai posėdžiaujantys.

Trabantas       2019-12-1 0:19

Nesuprantu, kaip jie tikisi išeiti į kokių nors Naujininkų žmogų? Du nesusisiekiantys kosmosai.

-------       2019-12-1 0:10

Na, kad ,,kitą dieną niekas nesusirinko’’ - taip nebus, Propatria toli gražu nėra laikina.
Tačiau ir grynosios idėjos privalo būti susietos su realiu gyvenimu - priešingu atveju kokia iš jų nauda?
O štai apie dialogo psichologiją - įžvalga pavojingai arti tiesos, tiek V. Radžvilui, tiek ir visam NS reikia skubiai daryti išvadas - taip tik atrodo, kad laiko dar yra pakankamai, iš tiesų laiko nėra daug.
Kad tik V. Radžvilo kalbėjimas netaptų kalbėjimu ,,Pačiam sau’’ - tai ne visai apie Aurelijaus veikalą.
Kol kas Radžvilo NS viešųjų ryšių strategija man atrodo gan prastai.
Ką tik atsiverčiau latvių Nacionala Apvieniba tinlalapį - miela malonu žiūrėti, vien logas ko vertas.

Trabantas       2019-11-30 23:12

Partijos susirinkimas kitą dieną po rinkimų.
Niekas nesusirinko.

ruduo 2020       2019-11-30 22:42

Partijos susirinkimas kitą dieną po rinkimų.
Profesorius, (piktai):
-Jūs gerb. Zyle, už ką balsavote, a?
Zylė:
-Eeeee, už Jus gerb. Profesoriau…
Profesorius:
- Melagis! Aš pats už save balsavau, o VRK tik tą vieną balsą ir suskaičiavo!
Tad dar kartą klausiu visų propayrijonų - už ką svoločiai balsavote?

šarapov       2019-11-30 22:34

Propatrijonams tikriausiai nežinoma tokia sąvoka, kaip dialogo psichologija.
To reiškinio abėcėlę vienu sakiniu yra išdėstęs vienas V. Vysockio personažas filme “Mesto vstreči izmenit nelzia”, (epizodas su liudininku -futbolo sirgaliumi).
Deja, tokie akivaizdūs dalykai zylėms neįkertami.
Jokių išvadų jie nedarys, kol nepraplauks upe aukštyn pilvais.
Bus gražus vaizdelis nuo kranto.

Trabantas       2019-11-30 22:13

Rinkėją reikia pačiupinėti, ir tada jis bus tavo rinkėjas. Radžvilas pačiupinėja Sinicą, ir Sinica yra Radžvilo rinkėjas.
Bet jei rimtai, tai vaikinai turėtų susimąstyti dėl komunikacijos ir sutelktinio savo portreto. Kol kas gana nykus vaizdelis.

-------       2019-11-30 22:04

Taip, Dagys strateginiu požiūriu darbuojasi geriau, čia Luji visiškai teisus.
Nežinia, dėl ko Dagys nesusiškenkėjo sui Radžvilu.
V. Radžvilas politinio lošimo įgūdžiais Dagui kol kas neprilygsta - grynoji idėja yra labai gerai, bet kaip šią grynąją idėją įvertins rinkėjai?

Trabantas       2019-11-30 20:59

O ko mes taip jaudinamės. Sėskim ant upės kranto ir palaukim, kol praplauks pro nosį priešo lavonai. Tikrai praplauks, tik turėkim kantrybės.

...       2019-11-30 20:45

Tuomet Dagiui reikia tartis su Radžvilu, ir abiems reikia tartis, kartais norisi abu uždaryti ir laikyti, kol susitars ir apgludins vienas kito kampus, politika ir kompromisų menas.

Be krikščioniško       2019-11-30 20:01

tvirto pamato šis judėjimas gali save pasmerkti nesėkmei.Kaip Sąjūdyje viduje gali atsirasti koks grobuonis,kuris sumanipuliuos,nustums demokratiškus vadus ir vėl tas pats.Žmogus dar nesukūrė aukštesnių sugyvenimo taisyklių,nei jas perduoda Šventas Raštas,Dekalogas.Kita vertus vien krikščioniška partija gali tapti labai dogmatiška.O kai yra dvi svarstyklių pusės,tada gerai.Pavyzdžiui:nacionalinis krikščioniškas ar krikščionys demokratai ir panašiai…

> deja       2019-11-30 17:58

Tai tu dar ir medicina? Na, nebent kokia panelė Vaiva smile

deja to 18:02       2019-11-30 17:54

smile:):) dievazi esate bukas. visiskai bukas, ir tai nera medis:) jeigu tai senatves marazmas, tai dar nieko, bet gali buti ir igimta. abiem atvejais nebuciau tikras, kad medicina ka nors tamstai gali pasiulyti. gero likusio savaitgalio:)

Besimeldžiantiems Dagiui       2019-11-30 17:53

Kiek jau laiko Dagys seime? Kada pradėjot jį mylėti? Prieš pusmetį? ,,Gerai atrodė” (kaip kažkas rašė) vaikų atiminėjimo istorijose? O prieš tai? ,,Gerai atrodė”, nes visada laiku pajunta, iš kur vėjas papūs, ir pasinaudoja savo tikslams. Gal pasidomėkit ne tuo, ką jis čiulba purvaskladiai, o už kokius projektus pasisako seimo posėdžiuose ir kaip balsuoja net tada, kai nepriklauso valdantiesiems. Visada už silpnesniųjų diskriminaciją, už atskirties didinimą. Sakot, jis didelis krikščionis? O kur jis buvo tada, kai Lietuvoje dar buvo tikra KD partija? Ką jis veikė tada, kai kurmiai KDP ėmė skaldyti iš vidaus? Kodėl nestojo į KD gretas ir nebandė vienyti? Ak, taip, tada jis sprendė dilemą, kaip čia būtų naudingiau: su Brazausku ar vienam pačiam? Apsiskaičiavo: vienam pačiam nelabai kas išėjo. Tada nusprendė, kad gal jis konservatorius. Dabar jaučia, kad konservatoriai dar labiau kris į bačką - vėl nenaudinga. Vėl bandys vienas. Gal ką praleidau - papildykite. Žinau tik viena - jo vienintelis dievas - jo kišenė ir tuščia garbė. Padla kokių reta.

Trabantas       2019-11-30 17:33

Problemėlė yra tiesiog ant delno. Radžvilas iš principo negali su niekuo jungtis, nes reikėtų su kažkuo dalintis apšvietimo prožektoriais, kaip jais nesidalija ir su propatrijonų jaunaisiais baudžiauninkais. Kojala, Kasčiūnas, Vyšniauskas iš tos baudžiavos pabėgo. Kas kitas?

> daugtaškiui       2019-11-30 17:04

Jeigu jau Radžvilui BŪTINAI reikia parduoti dūšią Dagiui, - tai abu juos į muilą!

> deja       2019-11-30 17:02

Tai vis dėlto kas JUS sušelpė machorka? O gal pakako ir ,,Pamyro” ar ,,Primos”? smile

...       2019-11-30 16:57

Radžvilui su Dagiu BŪTINAI reikia susitarti, BŪTINAI!

deja to 17:17       2019-11-30 16:28

apie machorka nieko nesu rases. as tokiu komentaru nerasineju. ir prasyciau manes netujinti. nezinau, Jusu amziaus, bet manau, kad nesate jauniklis. bet elementaraus mandagumo truksta

> deja       2019-11-30 16:17

Atsigavai? Kas sušelpė machorka?

Pasvarstymas       2019-11-30 11:57

Manau, kad tokiems, kaip Radžvilas, reikėtų rimtai susimąstyti, ar mokslinis kalbėjimas iš kabinetinių akštybių, galėtų patraukti eilinį rinkėją balsuoti už juos. Prisiminkime 19-ojo ir 20-ojo amžiaus pradžios tautinio atgimimo šauklius V. Kudirką, J. Basanavičių, A. Smetoną, J. Mačiulį – Maironį ir daugelį kitų. Nors visi jie buvo nepalyginamai intelektualesni už eilinius valstietiškus lietuvius, tačiau jie tuo nesipuikuodavo, buvo kuklūs ir mielai bendraudavo su eiliniais tautiečiais. Manau, kad būtent tokios jų charakterio savybės žymia dalimi prisidėjo prie lietuvių liaudies tautinio atgimimo. Beje, visiškai priešingą poveikį turėjo sulenkėję bajorai ir dvarininkai, kadangi šie paprastus lietuvius, nekalbančius lenkiškai, žemino. Taigi, reikėtų mokytis ir iš istorijos.

deja to > deja 28 16:41        2019-11-30 9:47

klystate. as nesu to asmens ir tos partijos gerbejas. diangoze nepavykusi. kaip ir musu neakivaizdi diskusija.
pabandysiu is savo varpines nustatyti Jusu diagnoze. Balsavote 1992 metais uz LDDP? Ir Sajudzio laikais palaikete nepriklausoma LKP? Neisizeiskite, cia toks pusiau juokas, tiesiog norejau parodyti, kad etiketes lengva kabinti, tik jos ne visada atitinka turini. O gal atspejau??:):)

-------       2019-11-29 23:44

...plius: iki Vasario 16 V. Radžvilo trestas turi būti pilnoje kovinėje parengtyje savo baigtine forma.
Jei sugebės - bravo, jei ne - geriausiu atveju liks dabartinėje stadijoje, ir tai tik todėl, kad sarafano pakaitalas ir sistema gavo blizgę prezidento rinkimuose.
Be to, sisisteminiai gali staiga susivienyti - taip bus prieš rinkmus.

-------       2019-11-29 23:37

Radžvilo NS šneka gerai, rašo dar geriau, bet turi du mėnesius ištaisyti porą klaidų.
Jei pavyks - patekti į Seimą realu, jei priešlaikiniai - klausimas.
Priešlaikinių labiausiai laukia ne anūkas, o paluckynas su kirkilynu - apgalvotai remia anųki entuziazmą, o prešlaikinių atveju raudonieji susirenka apie pusę, anūkas vėl čiuožia kaip 2016, be to, dar neaišku, ką priešlaikiniams paruošęs Karabasas, o kad paruošęs - aišku kaip dieną.
Liudas teisus - Dagys gali susirinkti balsų nemažai, nes gerai pasirinko vietą prieš pusmetį.

nieko naujo       2019-11-29 20:49

“Vasario 16-ąją minia žmonių su vėliavomis užtvindė senąją sostinės Pilies gatvę. Prie Signatarų namais dabar vadinamo pastato, kurio viename iš kambarių 1918 m. vasario 16 d. buvo pasirašytas Valstybės atkūrimo aktas, įvyko šio reikšmingo įvykio 87 metų sukakties minėjimas.

Iš antrojo Signatarų namų aukšto balkono sveikinimo kalbą pradėjęs Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas į susirinkusiuosius kreipėsi „piliečiai“. “

Ctrl >>>Liepai       2019-11-29 19:07

Neviltis yra silpnumas, pasidavimas. Realus padėties matymas savaime nesukelia nevilties ir noro pasiduoti. Jeigu turi stuburą, masinė psichozė, panika neįtakos asmeninių poelgių.
Kaip elgtis nepalankiose sąlygose yra apsisprendimo reikalas. Apsisprendimą nulemia du aspektai - faktų suvokimo lygis ir vertybės.
Kai nepalankios aplinkybės kyla dėl žmonių kvailumo, kažin ar verta pergyventi dėl pusgalvių - kaip pasiklojo, taip ir miegos. Sakytum durnelių niekas neperspėjo - bet gi perspėjimų būta sočiai.
Perspėjimus užgožė kvailių troškimas balsuoti neturit net žalio supratimo kas vyksta realiai ir kas gausis pririnkus visokių grybų.
Tegul pusgalviai dabar ir srebia savo myžalus.
Apsimyžėlių pasauliui nereikia.
Kraštas gražus, vieta gamtiškai saugi - vietoj durnelių atsiras kiti šeimininkai.
Ką aš padarysiu, jeigu lietuviai neįgalūs turėti savo valstybę? Ar man žudytis sielojantis kad apkiautę savanaudžiai liurbiai liks basi tarpuvartėje?
Lietuva graži, graži kalba, bet žmogeliai supuvę.
Degradavusi masė.
Antropologiniai lupenos ir istorijos išėdos.
Genetinio broko neperdarysi, iš šūdo saldainių nenulipdysi.
Defektyviniams lemta dingti.
Tas išnykimo procesas vyksta, jis yra sparčiai progresuojantis ir jau persiritęs į negrįžtamą fazę.
Yra likęs tik vienas pasirinkimas - numirti oriai ar išstipti kaip gyvuliams.
Tikinčiam gyvenimu Amžinybėje, nelabai verta graužtis, kad teks palikti paplavų duobę.

 

> Priede       2019-11-29 18:39

Ir tu užsinorėjai? Daugiau neturiu.

Priede,       2019-11-29 18:18

kokią machorką rūkai, kad taip gerai žinai?

Priedas prie 18:03       2019-11-29 17:38

,,Mūšiai” tarp VL ir AMB vyko tik dėl vieno dalyko: kada katras bus Nr.1, katras Nr.2. Daugiau jokių prieštaravimų nebuvo. Pamenate, kai VL tapo AT pirmininku - kam pirmajam pasiūlė tapti jo pirmuoju pavaduotoju? Bet tas pasipūtė - pats norėjo būti Nr.1. Tada jau tiko ir Ozolas. VL valstybę kūrė sau, o ne tautai, ir anūkas puikiai išmoko senelio pamokas. Reikia dar pavyzdžių? 1998 metai. Kareiviukai, 1990-91 metais pabėgę iš tarybinės armijos, nepriklausomoje Lietuvoje tebenešioja teistumą ir dėl to yra diskriminuojami darbo rinkoje. Nepamirškit, kad ir sienos emigruoti dar buvo uždarytos. Kas tuo metu vėl buvo AT pirmininkas? O dėl Juozaičio - tai jis tada buvo labai arti jų abiejų ir matė geriau už mudu su jumis, kuris ko vertas. O dagys geresnis mimikrijos meistras net už AMB. Tuoj pajunta, iš kur vėjelis pučia, ir apsuka kepurę į kitą pusę.

> deja 28 16:41       2019-11-29 17:03

Taip ir sakykite, kad esate konservatos ir vieno asmens gerbėjas. Vienam nieko nevalia atleisti, o kitas gali veidmainiauti kiek tinkamas, ir vis tiek geras, nes ,,gerai atrodė”. Kas svarbiau: gerai atrodyti ar būti garbingai atviram? Galite nevardinti dagio ,,nuopelnų”. Savo pasisakymais ir balsavimais jis yra daug prisidėjęs prie ,,dviejų Lietuvų” kūrimo, prie vyresniosios kartos žmonių diskriminacijos - visų tų, kurie stovėjo Baltijos kelyje, balsavo už Sąjūdį ir nepriklausomybę. Žodžiais krikščionis ir patriotas, o darbais… Maždaug: Norėjote nepriklausomybės? Tai šekit, dabar turėkit. Kas gali būti baisiau už tokį ,,krikščionį” ir ,,patriotą”? Kad Lietuva neteko milijono gyventojų, ne paskutinis ir tokių dagių vaidmuo.

Liepa - ctrl+c' tui       2019-11-29 11:42

Neviltis yra nuodėmė.// Neskubėkim galutinai nusivilt viskuo, visais, tuo pačiu ir savimi… //

 

 

stipru       2019-11-28 20:46

Boba sako savo diedui:
“-Jeigu tau stovėtų, būtum tikras vyras.”
Nulinkusį ir suglebusį daiktą pavadinus “Ažuolu”, vien nuo pavadinimo stiprumo, ans niekaip nesutvirtėja.

Jei būtų        2019-11-28 20:38

“Nacionalinis krikščioniškasis susivienijimas”,tai būtų stipru.

kasui       2019-11-28 20:18

Sarkazmas?

kas       2019-11-28 20:10

jeigu ne Landsbergis yra Lietuva? Radzvilas mokiniu galetu but. Gal dar Vinokuras turi dali vadeliu.

Prašalietis       2019-11-28 19:29

Autorius rašo-” Į krūvą šią savaitę sumetė skudurus politiniai nevykėliai Zuokas, Paulauskas ir Žemaitaitis…. Dar galėtų priimti piratą Puteikį”.... O kur mestis politiniam “vykėliui"ir rinkimuose buvusiam kandidatu į Prezidentus A.Juozaičiui su savo superinėmis politinėmis gairėmis Lietuvai:“Lietuva yra čia, Lietuvoje medis auga, sukursim lietuvišką supervalstybinį darinį su Latvija”, straipsnio autorius pamiršo savo straipsnelyje paminėti “Antrai Lietuvai”, kuri neturi kur išmesti savo biuletenių.... Radžvilo “Nacionalinio susivienijimo” rinkimuose biuletenių išmetimui gali būti per maža….

netikintis       2019-11-28 18:17

Atrodytų, tarp “i” ir “a” daugybė klavišų, bet ėmė ir nusispaudė taip, kad gavosi “netikintas”. smile

netikintas       2019-11-28 18:16

Ar ne per daug apie krikščioniškąjį dėmenį kalbama? Tautines idėjas išpažįsta daugybė netikinčių žmonių. Svarbu neperlenkti lazdos.

Ignai,       2019-11-28 17:59

kiek pačiam dar reikia tų krikščioniškų partijų? Vis ne gana ir ne gana, ar pablūdai? Nustok meluot vienąkart, gerai? Nors šis pavadinimas irgi niekam tikęs - nieko nesakantis.

Rajonuose vos ne       2019-11-28 17:57

iš kiekvienos šeimos kas nors užsienyje,močiutės didžiuojasi,kad jų vaikai ir anūkai ten gyvena.Jie labai nori,kad būtų įvesta dviguba pilietybė,todėl tautiškumo akcentavimas juos baugins.

Ar Dagys, ar Jurgis,       2019-11-28 17:55

- abu labu tokie, žodžiu, runkelių dezuotojai, bet davatkoms ir karoliniškiečiams su plungiškiais tokie labai patinka, nes geba tobulai meluot, vadinasi, laimėt. O kas Tiesa, tas ne melas net iš Makrono lūpų. Lietuvių smegenis mirę. O mirę arba komoje dėl mūsų politikierių ir docentų arba dėl dezi LRT. Gėdingas ir nesavarankiškas istorijos išmanymas - ne daugiau, Liudvikai.

SU GERIAUSIAIS LINKĖJIMAIS GERB.NERINGAI       2019-11-28 15:46

Realiausias kandidatas į ateinančių rinkimų laimėtojas yra gerb. Neringos Venckienės “kompanija” . Sistema tai supranta ir stengsis visais būdais jai primest teistumą. Nes kitos išeities jau nemato - juk akivaizdu ,o ir komentaruose vis pabrėžiama ,kad LIETUVOJE tiesiog nebėra už ką balsuot - į valdžią leistinais /neleistinais būdais vėl lenda tie patys senai susikompromitavę veikėjai. Atsibodot. Laisvę NERINGAI.

deja to >deja       2019-11-28 15:41

ne visai sutinku. nepazistu asmeniskai p. Dagio, nezinau kas jis per asmenybe, gal koks ikyrus bambeklis ar panasiai:) bet jis nera bent jau nieko prisidirbes. jeigu butu, konservatoriai jau seniai butu paviesine. o savo nisa jis turi- gerai atrode vaiku grobimo iststymo svarstymo Seime istorijoje. turi gana nuoseklias paziuras. netgi tir prisimenant senus laikus, jis pvz nepritare socdemu partijos parsidavimui AMB, uz ka yra visai gerbtinas. dabar va po kaimus agituoja uz krikscioniska partija. problema, kad is to nieko nesigaus, nes paprasciausia nebera tiek zmoniu, kuriems sitie dalykai rupetu. p. Radzvilas daro teisingai, kad teigia kad reikia zmones sviesti, ir su apsisvietusiais zmonemis bus galima keisti situacija. taip tai taip, bet svietimas nera greitas procesas, ziurekite ir vel rinkimai praeis “kaip visada”. ir vel lauksime naujos progos. bet tautiskai nusiteike zmones tai sensta, jaunimo nedaugeja, globalistine propaganda veikia pilnu tempu. jau dabar reikia daugiau zinomu zmoniu, o ne tik teoretiku is kabinetu (tegu ir labai geru ir saziningu). kol nauja jega negaus galimybes irodyti, kad kazka gali (seime ar savivaldybese), tol ir liks tik komentaru rasytojai. o del p. Juozaicio jau ne karta rasiau, pasikartosiu ir dar. jis gal atvestu papildomu balsu radzviliniams, bet lygiai taip pat tiketina, kad tuo atejimu jis kazkiek kitu balsu pradangintu. bent jau mano ir panasiai mananciu. niekada uz AMBalista istorine klaida ir plyta as nebalsuosiu. juk tada ir zuokas ir paxas ir buves generalinis prokuroras tinka. kuo jie blogesni? kad ne taip tautiskai kalba? taigi, kai reikes uzgiedos ir tautiskai. geros dienos

Krikščioniškoji tautininkų        2019-11-28 15:01

partija ar kažko panašaus,-tokios laukėm.Kad pavadinimas neštų žinią apie krikščioniškas vertybes partijoje,nes paprasti žmonės kaime programos neskaitys.

Stebuklas įvyktų,       2019-11-28 14:25

jei Prezidentas taptų tikruoju šalies vadu. Dabar pats tinkamiausias laikas, kai reikia KEISTI RINKIMŲ ĮSTATYMĄ, VADOVAUTIS LR KONSTITUCIJOS 55 str.:“Seimą sudaro 141 Seimo narys, kurie renkami .... remiantis VISUOTINE, LYGIA, TIESIOGINE RINKIMŲ TEISE…(...) Seimo narių rinkimų tvarką nustato įstatymas.” Galėtų sušvytėti ir Karbauskis, pateikęs Seimui naują Rinkimų įstatymo redakciją, juolab, jo rinkiminėje programoje, būtent tai ir įrašyta. Jei Karbauskis pateiktų tokį įstatymo variantą, tai jokios abejonės, Tauta jį išrinktų ir vėl. Prie rinkimų įstatymo reiktų papildomai įvesti ir Seimo nario atšaukimo įstatymą, kuriame būtų ir toks punktas, kaip Seimo posėdžių nelankymas. Nustačius, kad seimūnas tris kartus nedalyvauja balsavime, turėtų būti pareikšta PASTABA, o praleidus daugiau, kaip šešis posėdžius ir mandato panaikinimas. Tačiau didžiausią galią atšaukti turėtų jį išrinkusieji. Ir dar - partijos turi išsilaikyti iš nario mokesčio bei rėmėjų fondo. Nemelžti mokesčių mokėtojų!L.

> ctrl+c... ir >ctrl+c...       2019-11-28 14:16

100 % sutinku su abiem.Taciau as jau esu pesimiste, kad kas nors musuose pasikeistu i gera.Viskas grimzta prarajon.Pabande “valstieciai” padaryti pertvarka LRT (ar tai butu i gera, ar i bloga puse jau nesuzinosim), kokia buvo sukelta isterija is “teisingosios” ziniasklaidos, komerciniu TV, tos “teisingiausios is teisingiausiu zmoniu partijos” (kokiu zmoniu? tik ne “runkeliu”), Gorbaciauskaites (kodel ji buvo “isrinkta” gen direktore manau niekam nekyla abejoniu) skundas i Briuseli del cenzuros…Viskas!Musis del teisingesnes informacijos tautieciams baigesi.Apie teisesauga is viso tylet turim, nes nezinia kuo tai gali baigtis…Jeigu iseitumem i gatves MASISKAI su sakemis taip, kad neatlaikytu ir tos vandens patrankos, ir gumines kulkos…Bet cia tik pamastymai, mes juk ne prancuzai.Ir dar viena didele beda, kad musu energingiausias jaunimas issivazinejo,o prancuzu jaunimas savo namuose, jiems uztenka ir darbo, ir pinigu seimai ismaitinti.Jie ir kovoja uz savo teises, uz savo TEVYNE.O musiskiai ne tik, kad issivazinejo, bet tuo paciu dar ir nutautejo.Musu anukams jau ir lietuviu kalba uzstringa, daugelio zodziu lietuviskai nezino.O koks nutautinimas vyksta per TV.Klausaisi reklamu ir bloga darosi, ziuri i parduotuviu, imoniu ir t.t. pavadinimus ir prisimeni, kaip musu “patriotai” rekavo del rusisku pavadinimu…Kur tie reksniai “patriotai” dabar?Dabar vel jie gavo darbo, perlaidoja kaulus (tikrai nesitycioju is tu vargsu mirusiuju, a.a. jiems, gal pagaliau ilsesis ramybeje), kiti dar ir, pasirodo, neaisku ar tiems zmonems priklausantys, kurie yra ivardinami.Cia mano nuomone.Kam nepatinka neskaitykit.

reg       2019-11-28 13:20

Ak, tu , Viespatie - ir vel rinkimai??! Kada galima bus ramiai, be falso, pagyventi?

> deja...       2019-11-28 13:13

Ir visai ne deja. Dagys toks pat krikščionis kaip kad tu kupranugaris. Tiesiog ,,negali nesibalotiruoti”, nes jau pamiršo, kaip dirbami žemiški darbai. O radžvilistų sėkmė priklausys nuo to, kiek iš teorinių aukštumų sugebės nusileisti ant juodos žemelės. Dėl Juozaičio - jam nereikėtų paksistų, jeigu ,,nepaksistai” nesikratytų jo kaip nelabasis kryžiaus.

aroma       2019-11-28 12:51

Lietuvoje plačiai pasklidęs nezabudkių “kvapas”

Ignas       2019-11-28 12:43

Iš tikrųjų, „Nacionaliniam susivienijimui“ labai trūksta krikdemiško dėmens, o taip pat ir aiškios pozicijos moderniosios masinės kultūros atžvilgiu. Nežinau, kiek yra tiesos, kai Radžvilas rašė, kad Dagio kuriama naujoji krikdemų partija palaiko vertybių pliuralizmo idėją šios partijos viduje. Aišku, kad tokiu atveju, „Nacionaliniam susivienijimui“ jungtis su tokia „partija“ būtų visiška nesąmonė. Todėl turiu prašymą, kad kas nors čia patikslintų, ar iš tikrųjų naujoji krikdemų partija palaiko savo būsimų narių vertybinį pliuralizmą. Bent man, net sunku tuo patikėti, kad taip būtų.

Pupa       2019-11-28 12:17

Antroji Lietuva blaškosi tarp senų ir naujų partijų. Niekuo nebetiki, visais nusivylusi. Ir ką daryti?

Visiškai pritariu autoriui       2019-11-28 11:42

L.Jakimavičius: „O dėl Radžvilo pretenzijos užimti tą atsivėrusią nišą tenka tik apgailestauti. Kaip ir jie, lygiai taip pat parašus renka ir kuriasi R. Dagio krikščioniška platforma ir partija, beje, ne iš kabinetų aukštybių, o iš apačių – iš katalikiškų parapijų. Intelektualiai gal ir mažiau įtaigu, bet žiūrint į politines partijų kūrimosi praktikas, perspektyva sulaukti visuomenės palaikymo ir kuriantis, ir rinkimuose yra kur kas šviesesnė.“
Manau, kad tai yra labai teisingas L. Jakimavičiaus pastebėjimas.

Kodėl Radžvilo partija       2019-11-28 11:37

netapo krikščionių demokratų ar patriotų partija?Kitaip jai be šansų.

deja deja       2019-11-28 11:13

kad dagistai ir radvilistai yra atskirai, tai yra didziausia klaida ir didziausias dziaugsmas dabartiniam pseudoestablishmentui. gal individualiai kai kuriose apygardose ka nors ir laimes, bet bijau, kad net ir pazeminto slenkscio sarasais jos nepraeis.
kad ir kaip pikta, Juozaitis panasu, kad laimes daugiau, nes su savo nauju dariniu dar tures senuosius paxistus. velgi, pseudoestablishmento dziaugsmui

stasys        2019-11-28 11:12

Sumetei visas sauskelnes į krūvą žiūrėk ir gautume ta Liudviko piliečiu sambūrį kuris realiai pretenduotu į pirmojo čiulptuko nominacija tarp nauju partiju . Tai tokiame būvyje visos tos naujos partijos kurios sakosi ką nors galį duoti Lietuvai ., jei būtų išrinktos į Seimą .Vargiai dar kas nors tikisi kad po tokio valstiečiu gegutės skrydžio virš Seimo dar atsiras norinčiu rizikuoti naujomis idėjomis , todėl su gyli liūdesiu turiu pasakyti kad tas eksperimentas su R.Karbauskiu aiškiai sužlugo ir ne dėl to kad ten kas nors jam ypatingai atkakliai kaišiojo į ratus pagalius ..Žmogus turėjo ir aiškia daugumą ir tuos naujus pionierius politikoje kuriems algos dydis nėra prioritetas ..Todėl nori to Liudvikas ar ne bet konservatoriai bus ta nauja dauguma kuri per sekančius rinkimus diktuos sąlygas iš dalies vėl atsinaujinusiam Seimui . Gal būt prie tos partijos vairo pamatysime ir naują veidą, galbūt ..taip kaip opozicijos darbas per šią kadenciją  buvo švelniai tariant apgailėtinas .Žmonės pamiršta jog įsteigta partija Vilniuje nebūtinai gali turėti palaikymą ir regionuose . Senos fantazijos naujai pakartoti „drąsos partijos“ ar „prisikėlėliu su Valinsku“  neturi pagrindo ..taip kaip aktyvus piliečiu , nuolat balsuojančiu skaičius, liko tas pats ir padidinti jo kol kas nepavyko niekam . Sakyčiau priežastis tam labai aiški , visuomenė išnaudojo visus galimus pilietiškumo resursus ir liko ta dalis visuomenės kurios nedomina visuomeninis gyvenimas ir jo politiniai užkobariai . Sprendimas tiek pat paprastas kaip ir aiškus ,savo ruožtu turiu pasakyti kad ne to turinio kuriasi partijos ne to , o Lietuva rizikuoja prisišaukti dar viena vokiškos alternatyvos pavyzdį pas save . Negalima taip atmestinai žiūrėti į tai kokie procesai vyksta Lietuvos visuomenės pakraščiuose . Lyderystės trukumas tapo Lietuvos problema o ne reformos .

> ctrl+ c ...       2019-11-28 9:49

Tamsta ir Liudvikas pateikėte daug tiesos,bet vien perteklinės niūros įžvalgos nieko gero neduos.Manau,kad nūdienos Lietuvos didžiausia politinė ir moralinė nelaimė glūdi įtakingoje nomenklatūrinėje neoliberalios pakraipos labai įtakingoje žiniasklaidoje,įskaitant ypač LRT, ir nevykusioje Teisėsaugos sistemoje.Pirmu atveju,- minėta žiniasklaida planingai ir nuolat įkyriai plauna tautiečių ir piliečių smegenis,atitolina rinkėjus,ypač jaunimą, nuo valstybinio ir patriotinio mąstymo,tad jau turime per 75% ,,Lietuvos žmonių” / liaudies/,kurie -o ne tauta-nulemia rinkimus Lietuvoje.Antru atveju,- nors teisėsaugos struktūrose yra padorų ir patritiškų teisėjų,prokurorų,bet didžiausią jos dalį sudaro pareigūnai -daugeliu atveju esantys aukštuose postuose-sovietinio modelio,kišeniniai aptarnaujantys politinius nevykėlius ir dažnai nesiekiantys teisingumo.Tad, pirmiausia būtina iš esmės pertvarkyti Lietuvos teisėsaugą ir sudaryti veikimui tinkamas finansines ir politines sąlygas ne liberalmarksistinei žiniasklaidai,kuri nukonkuruotų dabartinę liberalnomenklatūrinę žiniasklaidą.Ar tauta,piliečiai sugebės tai įgyvendinti-neaišku.

T0mas J.       2019-11-28 7:51

“Už partiją, kurios lyderio nemėgsta du trečdaliai Lietuvos, tie du tečdaliai niekados nebalsuos”.

Visi tai supranta, Liudvikai, bet tyli, nereikėjo ir tau garsiai pranešt. Suprask - jie dar turi laiko pirmininką pakeist iki rinkimų. Ačiū Dievui, kad neturi tam proto.
smile

truputį palaukite       2019-11-28 2:18

Jei taip manote, apsiginkluokite lašais nuo širdies, nes tikrai pravers. Prastas iš manęs pranašas, bet niūriausios mano prognozės kažkodėl vis išsipildo. Todėl stengiuos mažiau pranašauti. Juozaitis net Seimo rinkimų nelaimės. Jei 3% barjerą perlips, ir tai jau bus gana netikėta. Deja, bet ir apie “Nacionalinį susivienijimą” galima pasakyti tą patį. Deja.

to truputį palaukite        2019-11-28 1:23

Juozaitis neprisišlies -nesulauksi. greičiau jau tokie kaip tu prisišlies prie tų žemaitaičių šūdų krūvos.
O Juozaitis laimės seimo rinkimus.

$%&       2019-11-28 0:49

Akcija - dujokaukės branKz!

Jascha       2019-11-28 0:18

Gerai.
Ramiai,
Tiesiai.
Teisingai.
Ačiū Liudvikai.

bolševikai nepasiduos       2019-11-28 0:05

visa Lietuva ir dalis Europos šeria nusipelnusius gyventi geriau
ir teisėsauga saugo jų privilegijas bei prisiplėštą turtelį
——
neturėkite iliuzijų, kad bolševikai pasiduos ir atiduos ką turi

truputį palaukite       2019-11-27 23:22

Tuoj ir Juozaitis prisišlies prie Paulausko, Zuoko ir Žemaitaičio. Dar ir Kovo 11 eitynėse eis greta. smile Suprantu, kad skamba keistokai dabar.

ctrl+c, ctrl+v       2019-11-27 22:49

Taip, anūkėlio klika yra apsikvailinimo čempionai. Kaip sakytų Vovočka- padvėsusio asilo ausis jie gaus, o ne daugumą seime.
Tiesa ir tai, kad nesisteminės pakraipos partijų kūrimosi procesai yra iš esmės pozityvus judesys.
Aišku, artimąjame laikotarpyje jokios apčiuopiamos naudos iš to tikrai nebus.
Steigėjai, (turiu omenyje propatrijonus) rimtam politiniam veikimui yra per naivūs ir akivaizdžiai per silpni. O ir resursų bei instrumentų jie neturi jokių. Basi varguoliai.
Dėl Dagio- jo “partijos” projektas yra grynai p. Dagio asmeninių reikalų tvarkymas. Kadangi ponas liko be partinio tramplyno, o pagyvenus tiek metų mintant skalsia seimūno dupna, kitoks gyvenimas anam jau būtų gyvenimo pabaiga, partijėlės tramplynas, sukurtų galimybę gauti kėdę vienmandatėje.
T.y. visiškai puteikiškai-piratiškas reikaliukas ir jokios idealistinės “liūrikos” tame nėra.
Vis gi, naujapartinių gimdymo skausmai įneša kažkiek daugiau deguonies pašvinkusio politinio lauko diskurse.
Manyčiau, jog piliečių sveikas skepsis naujųjų vaduotojų atžvilgiu, yra pati geriausia dovana- pamoka politikos naujokams ir pačiai visuomenei, nes aptarinėjant naujai apsireiškusiuosius, keliami gana racionalūs klausimai.
Aišku, iki “rinkimų” cirko dar daug laiko ir liumpenų-nachaliavščikų chorai su “pagarbų” linkėjimo psalmėmis dar neišlindo į parterį, bet tam tikrų kritinio mąstymo natų bendroje partitūroje jau girdisi gerokai daugiau nei prieš pusmetį.
PoIitikų rinkiminiuose šou jau būta tiek daug piaro smarvės, jog pagaliau natūraliai artėja tas metas, kai pažadų ir kičinio romantizmo šūdų visi bus atsivalgę sočiai. To ko negalėjo išgydyti sveika nuovoka, (kurios ir nebuvo), dabar priverstinai gydys akistata su realybe.
O realybė yra ta, kad po Matrioškos epochos, Rūmų įpėdinis nebe toks kuris pažabotų sau visas tarnybas ir laikytų vietinį istablišmentą pakabinęs už cibulių. Tas bičas yra dekoratyvinio nominalo vertės. Jaunesnė Tskant Škia kopija. Įdomumas tame, kad nelabai yra kam vadelioti iš užkulisų.
Pampersinis broileris visiškas priedurnis, eldėdėpė išnaros nebeturi jokio brazaucko užantyje,lyberastai irgi matuoja plintuso aukštį.
Uspaspiskyxai bando rodyti bravūrišką miną, bet realiai irgi yra politinėse paraštėse. Žalieji varškėčiai taipogi jau iš esmės yra bankrotai. Taigi tarp sisteminių gretose nelabai yra kam perimti sarafanines galias.
Mes pragyvenome tris dešimtmečius chaoso su grimzdimo dugnan vektoriumi, bet panašu, jog tikrai blogiausi laikai dar tik ateina.
Tai bus laikmetis, kai sistema užlūšta nuo nuosavų išmatų svorio, o mėšlą kuopti dar arba jau nebėra kam…


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.