Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Savivalda

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 26 d. 9:26

29     

    

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Darosi visiškai aišku: kas išmėš šimašiaus pliažą, tas ir laimės rinkimus.

O kalbant tiksliau: kas privers šimašių išsimėžti, tas ir laimės.

O jei visiškai tiksliai: laimės tas, kas išmėš patį šimašių.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

urba       2020-06-28 12:57

kotletai… pliažas… atitraukia dėmesį nuo LIETUVOS KAIMO GRIŪTIES STATISTIKA

Lietuvos kaimas, užimantis su miškais 97 proc.  Lietuvos teritorijos yra ne tik svarbus ekonominis, bet ir demografinis, ekologinis, kultūrinis bei etninis resursas, tačiau 2019 m. sausio 1d. buvo įregistruota 115 tūkst. ūkių, o 2020 gegužės 1d. duomenimis jų teliko tik 85 tūkst. jaunesnių nei 40 metų ūkininkų kaime tėra 12 proc., o jų kiekis sumažėjo pastaraisiais dešimtmečiais net 55 proc., Lietuvoje gyventojų tesumažėjus 15 proc.  90 proc. pieno ūkių savininkų yra vyresni nei 60 metų- karvyčių ir kiaulaičių kaime sumažėjo per 30 metų dešimteriopai, ES Lietuvos dirvą iš ekologiškai tvarios pervedė į rizikos kategoriją, o ¼  dirvos yra prastos ar nualintos būklės
todėl, Šapoka kaimui iš 6.3 mlrd eu turi skirti bent 1.5 - 2 mlrd

urba       2020-06-28 12:54

kotletai…pliažas…tik atitraukia dėmesį nuo LIETUVOS KAIMO GRIŪTIES STATISTIKA

Lietuvos kaimas, užimantis su miškais 97 proc.  Lietuvos teritorijos yra ne tik svarbus ekonominis, bet ir demografinis, ekologinis, kultūrinis bei etninis resursas, tačiau

-      2019 m. sausio 1d. buvo įregistruota 115 tūkst. ūkių, o 2020 gegužės 1d. duomenimis

jų teliko tik 85 tūkst.

-      jaunesnių nei 40 metų ūkininkų kaime tėra 12 proc., o jų kiekis sumažėjo pastaraisiais dešimtmečiais net 55 proc., Lietuvoje gyventojų tesumažėjus 15 proc

-      90 proc. pieno ūkių savininkų yra vyresni nei 60 metų

- karvyčių ir kiaulaičių kaime sumažėjo per 30 metų dešimteriopai

-      ES Lietuvos dirvą iš ekologiškai tvarios pervedė į rizikos kategoriją, o ¼  dirvos yra prastos ar nualintos būklės

todėl, Šapoka kaimui iš 6.3 mlrd eu turi skirti bent 1.5 - 2 mlrd

Kas užsispyrusiai nenori Santalkos Heraklio Seime?       2020-06-28 1:40

Kas nenori demokratų stipraus kumščio-Heraklio ir jo sėkmės spalio rinkimuose?
Nenustebčiau sužinojęs, jei bendro demokratų kumščio rinkimuose oponentas iš NS- V. Budnikas anonimiškai ir užsispyrusiai,,varo’’ tiesos portale prieš kuo platesnį Santalkos susivienijimą...Kodėl jis keistai prikišinėjo Juozaičiui už kontaktus su dalimi TT, pats buvęs TT sąraše į Seimą?.Kodėl gavęs Puteikio laišką apie CP žmonių akcijas dėl Luk.aikštės, aiškina laiškuose toliau melagingai,kad CP vis vien nieko nedaro…? Nors faktus B. žino:N.Puteikis To: V.Budnikas Tue, Jun 23 at 1:23 AM ,,CP ruošia. CP kandidatė Astra Astrauskaitė vienmandatėje apygardoje, kurioje susirungs su Šimašiaus padėjėju, kuris viešumoje prisistato kaip gėjų gėjus, rengia deramą atsakymą-performansą į šitą pliažą ant 19 amžiaus sukilėlių prieš carą korimo vietos.Tikimės sulaukti Nacionalinio susivienijimo paramos’‘.
  Budniko gautas N.P. laiškas rodo -CP daro,bet NS, regis, tikrai nieko nedaro, Budn. perskaitė P. laišką, bet vis tiek toliau visuomenininkams lieja krokodilo ašaras laiškuose, neva CP nieko nedaro..
NS vadovai neremia sąjūdžio veterano ,NS aktyvisto V.Šapalo entuziazmo.Pastarasis remia valstiečių superkuklų įstat. žingsnį dėl Luk. aikštės,o Sinicai net to nediduko žingsniuko į priekį nereikia.Geriau šis mažytis žingsnelis tramdant, bent simboliškai, šimašininkus negu nieko…
Tokia buvo ir kategoriška NS nuostata ir dėl 3 proc. kartelės neaktualumo,ar ne gerb. Sinica???Kam reikia tokio mažmožio, regis, mąstė Sinica, jei sistema is esmės nekeičiama? Ar tokia maksimalistinė, radikali ,LLL stilių menanti, politinė NS elgsena yra konstruktyvi, norint nors žingsnį nutolti nuo LR laidotuvių, kurias ruošia ONS jėgos.?
Ar adekvati ir konstruktyvi NS taktika ,,Viskas arba nieko’’,skirta ir Seimo rinkimams? Kas atsakys už paspartėsiantį, po spalio demokratų kracho,tautos ir valstybingumo žlugimą? V.R. teigia, paskutiniame pagyrime Rust. tekstui ,,Respublikoje’’ ,kad atsakys už žlugimą CP, KS, tautininkai ir Ko- t.y. blogoji antisisteminė opozicija…Aš -Anderseno pasakos naivus vaikutis,matau, kad EP rinkimuose CP gautų  5 ir V.R. komiteto- 3 procentų rinkėjų balsų, į vieno demokratų kumščio kraitę, krauti nenori BŪTENT ideologinio tyrumo siekiantys NS VADOVAI…
BŪTENT NS vadovų  UŽSISPYRIMAS, atsisakant rinkėjų balsų subyrėjimo į vieną aruodą, nesudarys galimybės Seime turėti demokratų frakciją... Kodėl profesorius V.R. ,sofistiškai keistai savo FAKTINIO nenoro turėti demokratų frakciją seime PRAŽŪTINGAS pasekmes tautai permeta taikos balandžiams iš Santalkos,kurie kviečia jį net būti pirmu Santalkos sąraše??? Gerb. profesoriau, kur tamstos logika ir rūpestis tautos ir valstybės likučių išsaugojimu per demokratų (realios 80 procentų ...) frakcijos atsiradimą ir darbą seime???Jei nenuodėmingoji NS, nuodėmingosios Santalkos sudėtyje:):) , gaus 8 procentus balsų ,gal demokratų frakcija taps net auksine frakcija, nulemsiančia bus TS ir liberalų koalicija ar valstiečių ir Ko koalicija.Profesoriau, nenorite tautos išsaugojimo labui tapti Seimo pirmininku, taip Fortūnai nusišypsojus.( Artistai -ne demokratai- valinskininkai nulėmė koaliciją  ir Valinskas tapo Seimo pirmininku..)
Aišku, Budnikas, po šių argumentų- mane,Sąjūdžio Kauno IG narį, V.R. vadovauto ,,Kito Pasirinkimo’’ aktyvistą, Čilinsko JDJ kūrėją ir Garliavos pasipriešinimo aktyvistą,vėl už  pastangas (per bendrą kumštį rinkimuose) turėti ONS oponentų frakciją Seime, apkaltins darbu ONS institucijoms???.NS vedliai jį vėl pagirs ir kalbės, kad plačios santalkos nenori. NS bus geriau, jei be demokratų frakcijos seime tauta mirs sparčiau???NS vėl kaltins, be padrindo ir logikos , tik Santalkos narius ir nepartinį visuomenininką Algirdą???
Esu tikras- demokratų sėkmė spalį ir tautos apsauga priklauso tik nuo NS aktyvo konstruktyvaus arba radikalaus apsisprendimo….
A.

Dzeikas       2020-06-27 19:22

Perfrazuojant Alekiejaus Tolstojaus “kanciu keliais” galima pakartoti:
“Nejaugi Lietuvoje neatsiras karzygio kuris pazabotu isisiautejusi Chama?”
Tik Rusijoje Chamas isniro is gelmiu ir apgaule ir jega valdzia uzgrobe. Lietuvoje zmones pakviete.

rinkėja iš Kauno       2020-06-27 12:45

koks čia apsimetėlis “Nueinantis” rašinėja ir giria Juraitį? Ar jis galvoja, kad mes nepamename, kai Juraitis buvo niekšo vandalo Stanislovo Tomo asistentu, kai tas kūju daužė atminimo lentą Jonui Noreikai- generolui Vėtrai? Juraitis paslaugiai filmavo savo bendražygio išpuolį prieš Lietuvos rezistentą ir prieš mūsų istoriją. Kaip šitas brudas dar drįsta lįsti į viešumą ir veržtis į politiką? Joks padorus žmogus negali balsuoti už tokius juraičius. Beje, portalas pasidarė visišku šiukšlynu, komentarai nykūs, vien tik spamas.

Kis       2020-06-27 10:32

Liudvikai jo ieskoti ilgai neteks,jis jau jauciamas kazkur salimais,tie zaidimai,kieno jie bebutu jau pasieke savo apogejus,tai zino ir meslydziu savininkai.

Nueinantis       2020-06-27 9:16

Juraičio laidas nefinansuoja jokios firmos anei organizacijos. O tik paprasti eiliniai žmonės, kiek kas gali. Nes girdėti ir matyti nuoširdumą ir tiesą jau tapo nebeprieinama oficialioje infosklaidoje.

Nueinantis       2020-06-27 9:12

>tam Pasakykite     2020-06-26 13:57
*
Jums nepatinka nuoširdūs, paprasti, jautrūs, sąžiningi žmonės. Jūs juos išvadinate kvailiais. Jums aišku, labiau priimtini mokliškai, gudriai, profesionalai meluojantys sukčiai.
Todėl ir turime tokią valdžią. Gudrią, suktą, meluojančia aferistų gaują.

Skirmantė       2020-06-26 23:06

laibai tikslu. metas šimašių išmėšti.

štaziui       2020-06-26 21:54

stasele, vaginalinis tavo pliurpimas čia ne vietoje ir ne laiku. Imk obamos knygą (jau ir, deja, lietuviškai išleistą) apie jo tėvo kliedesius ir marš maskvon. Paradas baigėsi, galėsi mauzuoliejuje prie kremliaus atsisėdusi leninui jo proprovaikaičio knygelę skaityti. Tik žiūrėk, mumijos nepažadink, bo pirmu dekeretu tave lieps… na, supratai, kad krupskaja netapsi.

Bolševikų partija       2020-06-26 19:47

pradėjo veikti kaip teroristų partija, kaip teroristinė organizacija, o Lietuvoje desovietizacijos nebuvo, vadinasi, realių teroristų pilna, o čia užsiiminėja tik masių valdymu ir dezi propaganda tikrieji ir užsislaptinę teroristai iš buvusios Bolševikų partijos ir jų giminių. Antilietuviškai nusiteikusių žmonių tokiose tarnybose neturėtų būti. Antisemitizmas griežtai draudžiamas, o antilituanizmas visais įmanomais būdais skatinamas, kodėl? Kam tie dvigubi standartai, ką?

O kas išmėš       2020-06-26 18:42

iš šio portalo štazį-prašalietį?

rimtas klausimas       2020-06-26 17:42

į ką geriau įsistot - į šūdą ar į mėšlą?

stasys        2020-06-26 16:26

juozaps rimtai užsukė totalizatorių . Sudėstė visus čia sėkmės šansus tvarkingai . Gal jie ten su Liudviku viena pypkutę parūko ?  ..todėl taip lengva Jiems sutartines čia traukti . Laukiu saldžiabalsio Reigardo kad viska galutinai surukuotu ... kam čia šaknelės o kam viršunėlės .. o kam plika uodega per vargelį toliau mauroti ..

hmmm laimes aritmetikai       2020-06-26 15:10

na manau, kad buratinams is esmes skirtumo nebus, kas laimes. bet taip pat manau, kad yra tik dvi partijos, kurios gali ji isversti=  tik konservatoriai arba valstieciai. kiti tikrai nepajegus, netgi nespekuliuojant, ar kazkas ji is viso noretu versti. ir klausimas tik, ar valstieciai imsis, nes tai nelengva, reikia visa teisesaugini ir finansini resursa idarbinti. konservatoriai bent aisku, kad tikrai nesiims. aisku teoriskai galima sakyti, kad koalicija Vilniuje gali sugriauti lenkai arba darbo partija, bet jiems tai tikrai nebutu naudinga nei finansiniu aspektu, nei, pvz., lenkams ir del jiems sudarytu siltnamio salygi daryti ka nori savo srityse

palaukite       2020-06-26 15:08

Tai dar ne pabaiga. Mentai jau giriasi atskleidę kažkokios neaiškios, mažai girdėtos ir, greičiausiai, jų pačių susigalvotos kraštutinių dešiniųjų grupuotės teroro aktą. smile Be jokios abejonės šie įvykiai - susiję. Net pagarsėjęs melagis genkomisaras Požėla apdairiai atostogauja, o vietoje jo prie gėdos stulpo stojasi dar mažiau už susigalvotą grupuotę girdėtas jo pavaduotojas ir l.e.p dabar.
O tuo tarpu, panašu, kad VSD be vandens paliko Minską ir priminė kaimynams apie Astravo AE keliamą grėsmę ir pačiam Minskui. Įdomu, kodėl nesigiria? smile

laimės aritmetika       2020-06-26 14:44

kas išmes šimašių tas ir laimės rinkimus.
aukso žiooodžiai.
mesti tą pusgalvį tikrai reikia.
o bet tačiau:
jeigu šimašių išmes koncervai- laimės koncervai,
jeigu šimašių išmes ūsuoti bebrai- laimės ūsuoti bebrai,
jeigu šimašių išmes zuoka su pavlaucku ir taukininkais- laimės zuoka,
jeigu šimašių išmes kolūkiečiai- laimės kolchozo tvarka sostinei,
ir t.t.
...
klausimas - ką kiekvienu atveju laimėtų sostinės buratinai?
nes laimėtojai laimi smagų gyvenimėlį sau.
tikrai ne buratinams.

 

tam Pasakykite       2020-06-26 13:57

Juraitis nedirba, nėra verslininkas , ne turtuolis, net ne žurnalistas, ne šoumenas,vadinasi, kažkas jį ir jo laidas you tube finansuoja. O kas moka pinigus, tas ir muziką užsako. Jei ta “muzika” būtų švari, nereikėtų slapstytis už Juraičio. O pono Kazimiero intelektas vos jam prabilus muša iš koto. Nemanau, kad galima tyčiotis iš valdžios (valdžiažmogiai), iš pareigūnų (verygžmogis) ir t.t. ir pan.

Dzeikas       2020-06-26 13:32

Nelinkekite ,kad autoriaus pranasyste issipyldytu: Nes Simasiu parodomai ismes Kremlius. Aisku, jis jam savas, bet cia kaip vagiu gaujoje. Pasiskundzia “lochas” vietiniam banditu gaujos vadeivai ,kad jis skriaudziamas vagiu, kurie elgiasi “po bezpredielu”. Ateina banditai , “pametusiam krantus” vagiliui demonstratyviai duoda skambu antausi, gal net nosi kumsciu sulauzo. Veliau , kai visi apsiramina vagilis priglaudziamas ar prie kokios veiklos priderinamas. Varnas varnui aki kerta, bet neiskerta - ne kiek nepaseno, nemanykite.
Kazkas panasaus Kaune 90-aisiais vykdavo. Ima kokie “marozeliai” siauteti kavineje, prie lankytoju kabinetis, i lekstes jiems spjaudyti. Sunerimes vedejas skambina “stogui”. Atvaziuoja banditai, marozeliams demonstratyviai “kala i slyva”, po to tie spjaudo dantis i kibiriuka kavines virtuveje. Banditai palydeti lankytoju dekongumo ir kita karta plojimu iseina.
Lietuvoje kitaip smulkiu verslininku problemos net negirdejau kad butu sprendziamos. Nesitikekite ir jus.

hmmmm       2020-06-26 13:28

bet vieninteliai ji ismezti galintys yra valstieciai, ir tai nezinau, ar imsis, ten seime ju yra apie puse visisku liberaliu paziuru, ir nezinia, ar Skvernelis nores imtis, nes jam ideoliginiai dalykai yra per auksta kartele. bet jeigu valstieciai imtusi, tada gal ir gautu panasia dauguma, kaip ir per praejusius rinkimus, o gal net didesne. cia as tik konstatuoju fakta, visai tuo nesidziaugiu. kazkas neitiketinai baisaus Lietuvoje: arba laimi konservatoriai plius laisves partija ir liberalai, arba valstieciai plius visokie bebrai ir lenkai. jau net nesvarbu, kurioje puseje priliptu visokie socdemai, zuokininkai ir puteikiai. niekada nebalsavau uz valstiecius ir nesiruosiu, bet matau, kad aplinkybes stumia uz juos balsuoti antrame ture, o pirmame atiduosiu savo balsa uz partija ir kandidata, kuris deja i seima nepateks

Kis       2020-06-26 13:27

nesu politike,bet joks setonas mane nesuviliotu pries rinkimus i seima,kaip ta padare sveiku dantu seimininkas,bet su proteliu nekas,ar paveiktos kanapiu,ar smagesniu dalyku?Ten gali sau politini kapa,o ne bunkeri isikasti.Duodu garantijas,kad niekas nepades,jokie mitologiniai setonai,jokie Stasiai,tai amen Juze.

>12:05       2020-06-26 12:16

Padėjo Noreikos lentos kuvaldiniam daužytojui. 5-a kolona.

Pasakykite       2020-06-26 12:05

ką nors apie Kazimierą Juraitį.

Valpurgija       2020-06-26 11:55

Lukiškių aikštėje šmėklos vaikščioja. Guli juodukas, barškina gitarą, geras smėliukas, matyt, iš Sacharos. Šezlongai, suoliukai, pica itališkai,tatuiruotės, perukai, humoras angliškai… Guli šimašiai, riebūs, raudoni, nieko negirdi, po galvom leniniški kamašiai žvilga ir smirdi. Maukia sidrą pacanai, kekšės kvatoja, girgžda išniekinti kaulai, vaitoja Istorija…

stasys        2020-06-26 11:55

Prašalietį Jus baisūs pavyduolis , jei tik reiks Seime dar pastatysime taburečių šimtą kitą. Kai tiek daug galvų svarsto ir galvoją apie Lietuvą tam pačiam autoriui reikia mažiau mokėti už šildymą . Demokratija ir liberalizmas yra tos tikrosios priežastys kodėl žmonėms darosi šilčiau gyventi šylančio klimato sąlygomis . R.Karbauskis ir bus Heraklis kuris ne tik nupirks skolintais Lietuvos rinkėja bet ir sutvarkys visą eilę Vilniaus šimašinių problemų . smile Ar jau pamiršote nacionalinį stadioną ? va tėp !! jau ir ten Naisių vasaros vėjelis pūstelėjo . ..Šalin monolitine valstybės reprezentacija .. už teks ten ir tu Seimo taburečių tvarkingoje pievelėje .

Prašalietis       2020-06-26 11:37

Autoriaus prognozė Seimo rinkimų išvakarėse- ” laimės tas, kas išmėš patį šimašių”, nuliūdins ir didžiausią “priešsisteminį patriotą”, galvojusį balsuoti už Juozaitį, Puteikį, Radžvilą ir kitą prieš rinkimus atsirandančią “politinę” publiką pasakojančią, “kaip jie atsisėdę ant Seimo taburetkių atstatys teisingumą, kurs gerovės valstybę, visus darys laimingais ir šiltai aprengtais..”. Visi žino, kad Karbauskis yra vienas didžiausių Lietuvos žemvaldžių, tad pas jį, iš šiuolaikinės politinės publikos, yra daugiausia tvartų, kuriuos mėžia nemažai “tautinių Heraklių”.
Belieka pastebėti, kad Karbauskis, kaip turintis daugiausia tvartų ir tvartuose mėžėjų ir būdamas Seimo kultūros komiteto vadovaujantis veikėjas, jau kalba apie įstatymo projektą dėl Lukiškių aikštės tvarkymo. Visi žino, kad Karbauskis per savo sėdėjimą su kolūkiečių chebra ant Seimo taburetkių pakėlė ne kartą pensijas, atlyginimus biudžetininkams kaip niekas kitas per savo Seimų kadensijas, yra nedalyvavęs Independenso ir kituose “tautiniuose” bizniuose.. Pagal autoriaus prognozę išeina, kag Karbauskis su “kolūkiniais mėžėjais” užims per ateinančius Seimo kone visas Seimo taburetkes….

stasys        2020-06-26 11:21

Aš nesu tiek tikras . Va jei Liudvikas butu pažadėjęs ir Lietuvos sostine sugrąžinti Lietuvai ? čia jau kitas reikalas būtu .

Jankelis       2020-06-26 11:09

taikliai Liudvikai…. bravo bravissimo

misija neįmanoma       2020-06-26 10:58

šimašių remia Jungtinės Teisėsaugos Pajėgos
(TM, VRM, GP, VSD, STT, FNTT ir t.t.)
į elitą (valdžios, verslo) patenka tik su skeletu spintoje (kompramatu).
sąžiningų ir nenusikaltusių valdžioje nėra.
Moralas: pizdukėliai kaip šimašius ar ūsuoti bebrai ir toliau bus Lietuvos valdžia ir šeimininkai.

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.