Dienos aktualija, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Liudvikas Jakimavičius. Gudams dabar svarbu neprarasti tempo

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 20 d. 23:11

22     

    

Liudvikas Jakimavičius. Gudams dabar svarbu neprarasti tempo

Pastarosiomis dienomis įsižiūrėjau į gudus. Ir po vakarykščių mitingų dienos, ir po šiandieninių streikų manau, kad Rusija Lukašenkos negelbės. Ir tada arba jis bėgs, arba jį nukneckins aplinka – generolai.

Ir čia yra esminis momentas, kada tie už demokratiją į gatves einantys žmonės gali pražiopsoti.
Putino manevras gudams gali ilgiems metams įtaisyti didelę mėlyną nosį, jei jie staigiai nepradės periminėti valdžios.

Šachmatininkų terminais kalbant: prarasi tempą geroje situacijoje – prarasi iniciatyvą, ir atsidursi padėtyje, kai praloštoje partijoje nėra gero ėjimo.

Ir man sukasi galvoje tokia mintis. Lietuvoje dabar reziduoja gudų galimai legitimi Prezidentė, kuriai mūsų polittechnologai kažkodėl nieko nepataria ir nepadeda sukurti įtaigaus scenarijaus, kuris abiems pusėms būtų naudingas ir angažuotų aktyviai veikti gudų visuomenę pagal aiškų planą, o ne apgraibom, su gėlėm bučiuojant omonininkus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2020-08-23 18:00

Uzurpatorius, pats to nenorėdamas, padarė viską, kad komunistinis virusas iš Gudijos būtų išvalytas. O Lietuvai tai puiki proga atpažinti savo taip vadinamą opoziciją. Sunku visą gyvenimą apsimesti demokratu - anksčiau ar vėliau falšas išlenda.

Kartais..       2020-08-23 7:30

Iš tiesų kartais verta patylėti,susilaikyti nuo noro atrodyti viską išmanančiu ir galinčiu teikti pasiūlymus.Gaila,bet ponas Liudvikas tikrai praleido progą patylėti ir pripažinti,kad ne visais klausimais yra ekspertas.

Dzeikas       2020-08-22 21:54

Komunistinio gaivalo reiskimasis tik patvirtina liaudies isminti - sh.**** neskesta.
O juk atrode 1991m jog negriztamai.

T0mas J.       2020-08-22 20:27

„galimai legitimi Prezidentė“
„jei jie staigiai nepradės periminėti valdžios“
Šios frazės rodo, kad autorius tiek atitrūkęs nuo realybės, kad net diskutuoti su juo neverta.

Dėmesio-skelbimas!       2020-08-22 20:18

Kuriama Akcinė Bendrovė “Opozicija”.
Verslo planas:
1.Paskelbti Baltarusijos valdžią nelegitimia.
2.Pareikalauti finansavimo iš ES.
3.Gautus milijonus pasidalinti.

Norinčius prašom registruotis Vasaros g. 5, Wilno.

autoriui-teisingai,neprarask tempo,sorošo ciuciuk!       2020-08-22 19:04

Tai buvo ne savaiminės spalvotos revoliucijos, bet sorošinės – rokfelerinės klikos gerai organizuoti, gausiai apmokėti perversmai. Kad užgrobti šalis ir paversti jas kolonijomis.
Tad šitie paistalai apie atėjusią „demokratiją“ jau daugeliui yra aiškūs.
Žmonės ima atsipeikėti.
Baltarusija yra paskutinė ekonomiškai laisva šalis Rytų Europoje. Baltarusija turi daug išteklių, išvystytą pramonę ir žemės ūkį. Jei Vakarų banditams pavyks sukelti maidaną, Baltarusija po išgrobstymo taps tokia pat ubagė, kaip dabar Lietuva.
Jie sugriaus žemės ūkį, išgrobstys techniką, prichvatizuos visus išteklius, ir taps taip vadinamais ūkininkais. Miestuose ekonominiai žulikai sugriaus fabrikus ir gamyklas, taps oligarchais, o tūkstančiai žmonių liks be duonos kąsnio.  Ir išsivaikščios į platųjį pasaulį laimės ieškoti. Kaip ir mes.

O dabar spėkite iš pusantro karto-kas tokie kolonizuos Baltarusiją vietoje pabėgusių baltųjų?

Luka       2020-08-22 16:02

padarė žiaurų, bet gerą chodą. Jis per pirmą organizuotą prieš jį puolimą išjungė aktyviausius samdytus smogikus. Jie arba kamerose, arba ligoninėse, arba pabruko uodegas. O prezidentas “žaidžia raumenimis”, muštruodamas sau paklusnią kariuomenę su visu generalitetu, ir, duokdie, jei nepradės susidoroti su pralaimėjusia puse. :Spalvota revoliucija buvo silpnai paruošta ir nepavyko. Šersim ir saugosim dabar namų šeimininkę, kaip kokią stankę...

StasysG       2020-08-22 13:57

Autorius akcentuoja ne “demokratiją”, bet “jei jie staigiai nepradės periminėti valdžios”. T.Y., praras tempą.
Bet iki dantų apsiginklavusį Luką jėga nuversti nepavyks. Todėl protestuotojai nusiteikia taikiai bruzdėti, net pievelių nemindo, net visas šiukšles po demonstracijų sudirenka. Vadinasi, straipsnis kažko nesupranta ir šauna pro šalį.

Ekspertas       2020-08-22 12:55

Liudvikai, įtariu, kad piknaudžiauji alkocholiu todėl aplinkos suvokimas stipriai šlubuoja, juk nesi liberalas, lansbergistas, sorošistas. Lietuvoje reziduoja galimai legitimi Prezidente??? Iš kur gali rastis jos legitimumas? Jeigu rinkimai suklastoti, tąi reikia įrodyti toje teisinėje platformoje kuri dabar egzistuoja. Tai yra neįmanoma bet KOKIU atveju. Tai galima realizuoti padarius PERVERSMĄ su užsienio intervencija. Reiškia toliau vyktų cirkas pagal užsienio režisierius (Rusijos arba vakarų, pats pagalvoj kas turi daugiau šansų realizuoti), butų daromi nauji rinkimai nes dabar ta namų šeimininkė nesugebėtų atlikti prezidento vaidmens. Ukrainoje juk režisieriai ne šeips sau pastatė Zelenskį kuris praktiškai įrodė kad yra pats geriausias aktorius prezidento vaidmeniui. Prisiminkite prezidento rinkimus Lietuvoje kai reikėjo rinktis iš dviejų bankų pastatytų klapčiukų. O dabar, Liudvikai, papasakok, ką turi sakydamas “demokratija”? Ar demokratija yra kai keičiami aktoriai, ar kai žmonės mato daug maž realų valstybės vadovą kuris nors ir nusibodo bet jis yra realus?

pataisysas       2020-08-22 8:06

patikslinant autorių: lietuviams, bent jau nacionaliniam susivienijimui “dabar svarbu neprarasti tempo”, nes už kampo tupi broileris su kupriuku. nes pakelės krūmų gener komisar su ta be penkių minučių belarusijos prezidente labai “apsipaškudijo”.

Vilnietis       2020-08-21 14:49

Nejau dar tie jakimavičiai nesuprato kad baltarusijoje viskas pralošta dar net neprasidėjus. O jūs ko tikėjotės, kad lukašenka pasiduos ir baigs kaip sadamas, ar miloševičius- kai jam geyropa nepaliko jokių alternatyvų tik kautis iki mirties.
Jei būtų pasakė kad viskas su rinbkimais ok. tik pereik į mūsų pusę ir mes tavęs neliesim- tai būtų buvęs šansas atplėšti baltarusiją nuo rusijos- o dabar žaidimas jau praloštas ir jis praloštas tokių kaip jakimavičius, nausėda ar lgbt-linkevičiaus dėka. Išgamos ir debilai.

Jakimaviciui       2020-08-21 14:27

Ko jus cia lendate kur nepriklauso? saves LT ziurekit ,kad viskas butu gerai,atsirado mat gelbetojas jakimavicius…baltarusiai patys susitvarkis su norejusiais perversmo.

Birute       2020-08-21 14:24

Nusipezejot jus Jakimaviciau su savo gudais

StasysG       2020-08-21 11:41

žiūriu Current Time, žiūriu preskonfrenciją Cichanovic.——Nieko gero nebus Putino pašonėje.——Silpnai. Viskas ten gęsta.

Prašalietis       2020-08-21 10:17

” Lietuvoje dabar reziduoja gudų galimai legitimi Prezidentė, kuriai mūsų polittechnologai kažkodėl nieko nepataria ir nepadeda sukurti įtaigaus scenarijaus, kuris abiems pusėms būtų naudingas ir angažuotų aktyviai veikti gudų visuomenę pagal aiškų planą, o ne apgraibom, su gėlėm bučiuojant omonininkus.”
  Paskaičius, ir mano tuščioje “galvoje pradėjo suktis patriotinė mintis”... Mūsų “daug išmanantys” polittechnologai turėtų nedelsiant patarti galimai legitimiai prezidentei Tichanovskajai į galimą valdžios perėmimo iš Lukašenkos scenarijų įtrauktį sekantį sėkmę užtikrinantį revoliucinį chodą. Ne tik “apgraibomis su gėlėmis bučiuoti omoninikus”, bet omoninikų bučiavimo metu taip pat visoms ir visiems būti iki juosmens pakėlus sukneles ir sijonus, visų protestuotojų kelnaitės reikia kad būtų prie kulnų arba rankoje laikančioje gėles. Toks revoliucinis veiksmas garantuotai užtikrintų Baltarusijos protestuotojų iniciatyvą ir omoninikai butų priversti į darbą leisti “visai kitus savo turimus bananus”, kurie protestuotojoms teiktų ne revoliucinių kovų skausmus ir kančias, o tik malonumą. Šiuo atveju Baltarusijos omoninikų nepriverstų jokios gamtinės ir antgamtinės Lukašenkos jėgos nepereiti į protestuotojų pusę. Valdžia iš Lukašenkos Tichanovskajai ir jos šalininkams butų perduota ne tik kad be aukų, skausmų ir kančių, bet greitai, patiriant malonumą ir pasitenkinimą. Priklausomai nuo kiekvieno Baltarusijos omoniniko turimo “asmeninio banano efektyvumo”, valdžios malonus perdavimas protestuotojams tęstųsi 10-20 minučių, išskirtiniu atveju valdžios perdavimas galėtų trukti iki pusės valandos ....

Paulius       2020-08-21 10:16

Beje, dėl tempo. antra diena nei vienas „demokratijos“ skleidimo-nešimo organas nei nepyptelėjo apie „šimtatūkstantines demonstracijas reikalaujančias demokratijos“. net neramu pasidarė ar tik nebus ne tik navalnas, bet ir visa „demokratinė - pilietinė gudų visuomenė“ gbistų nunuodyta ir paguldyta į reanimaciją

Paulius       2020-08-21 10:11

na kaip „prezidentei“ niekas nepadeda? o kas kasdien naujas špargalkes surašo ir skaityti pakiša?

apgailėtina rašliava       2020-08-21 10:07

“arba jis bėgs, arba jį nukneckins aplinka – generolai” - lietuviško durnių laivo pisakos visai iš proto….Ir taip galima apie kaimyninės šalies prezidentą? Į kieno su…. taikais lįst šį kartą  , jakimavičiau

Tai kad       2020-08-21 10:02

tas tempas, atrodo, jau pamestas, Lukašenkos režimas atsipeikėjo ir pamažu perima iniciatyvą, nes baltarusiai ima suprasti, ką gali prarasti (darbą kaip pragyvenimo šaltinį), o laisvė visada yra ne ką turi, o kas tik šmėkščioja priekyje. Jei ne Lukašenkos klaida su žmonių areštais ir kankinimais, tai tikriausiai mitingų banga jau būtų nelabai ir pastebima. Daug ką parodys šis savaitgalis. Šiaip tai, jei Lukašenka išrinktas neteisėtai, tai visi rinkimai neteisėti ir Tichanovskaja dar jokia prezidentė, juo labiau, kad Lukašenka niekada su ja dėl valdžios nesiderės. Lietuvos politikams Tichanovskaja pasinaudoti savo populiarumui tikrai nepavyks. Baltarusijoje ji dar minima, bet ir ten jau niekas į ją rimtai nežiūri. Ten vyksta žaidimas su naujais koziriais, kurie dar ne visai aiškūs.

Nesutinku       2020-08-21 9:04

Man atrodo, kad padeda. Davė gyvenamą vietą, padeda įrašinėti kokybiškus filmukus, padėjo apsigalvoti, padrąsino, pakurstė. Ko ne pagalba. Pociūno nebėra, nebus kam domėtis doleriukais maišuose. Vyras išeis iš kalėjimo ir galės rėkauti “Krym naš”. Pamiršau, dar pavardę pritaikė prie Baltarusiško tarimo, nes pati niekaip pasų poskyryje nepasikeitė. Laikykite iniciatyvą, gal papulsite tarp amžinų Sysų, Anušaukskų, Zingerių, Kirkilų... Dar pamiršau, o kaip su vienu iš lyderių, kurį kažkada išiuntė Luakšankai į glėbį mūsų teisėsauga. Viskas taip šleiva, kad neverta ardytis Baltarusijos tema.

ah1       2020-08-21 9:02

iš ko gyvena mitinguotojai jie kad kiauras dienas jie nedirba o mitinguoja?
Tai arba jie finansuojami kažkieno ir jų toks apmokamas darbas mitinguoti arba tai ponai su ponų vaikais trokštantys dar labiau loboti gudų proletariato sąskaita.

mama iš kaimo       2020-08-21 7:53

Tikrai - kodėl nabagei nieko nepataria ir nepadeda?


Rekomenduojame

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje ir kodėl dėl šio projekto verda aistros, o mūsų LRT tyli?

Tomas Baranauskas apie „imuniteto pasą“: tai „šiurkštus Konstitucijos pažeidimas“

Kastytis Braziulis. Į kokius „Vakarus“ plaukia mūsų laivas ir dėl ko dabar laužo galvas jo „vairininkai“? arba Kiek dar mus valdys 2K

Dominykas Vanhara. Pandemijos valdymas?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Vaidas Augūnas. Šimašiaus prioritetai

Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose

Dovilo Petkaus pokalbis su kun. Ričardu Doveika: „Krikščionybė yra tuščio kapo religija“

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Zigmas Tamakauskas. In memoriam: Adolfas Gurskis

Dainius Rudzevičius. Apie konservatorių „ėjimą į Vakarus“. Atsakymas Andriui Kubiliui

Nida Vasiliauskaitė. Apie prietaringuosius ir madinguosius

Dievo Gailestingumo savaitė balandžio 4–11 dienomis

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.