Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Partijos

Liudvikas Jakimavičius. Fokusas marokusas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 19 d. 12:38

13     

    

Liudvikas Jakimavičius. Fokusas marokusas

Nukvakęs mūsų politinis isteblišmentas gromuloja tokį vieną rinkimų scenarijų: daugiausiai balsų gauna konservatoriai, po sparnu koalicijon kviečiasi kažkuriuos liberalus, kurie perkops 5 proc. kartelę, ir socdemus. Visi liberalūs „v jiednu kučiu – hop“.

Per metus kitus, kaip jau ne kartą buvo, konservatoriai suvirškina koalicijos partnerius ir turime „putiniškos Jiedinnaja Rosija“ analogą su plačiu frontu tarnaujančia liberal leftistine žiniasklaida ilgiems savinaikos metams. Valio.

Bet mūsų politinių scenaristų norai ir iliuzijos dažniausiai kaip kortų namelis griūna porinkiminę naktį, nes „bukas“ rinkėjas pasielgia ne pagal scenaristų norus.

O fokusas marokusas gali atsitikti visai netikėtas. Įsivaizduokime, kas bus, jei rinkimus laimės ne konsrvatoriai ir ne valstiečiai, o socdemai. Ką jie kviestųsi į koaliciją? Labai abejoju, ar konservatorius, o dar labiau – ar mažesnio brolio vaidmeny konservatoriai į tokią koaliciją eitų, nes konsrvatorių mentalitetas yra hegemoniškas, nepritaikytas būti mažesnis už kitą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-09-21 6:23

Ištįso Liudviko ilga seilė, Jis jau mintyse ‘primetė’ vienu ir kitu šansus laimėti rinkimuose ir kokios ten galimos ju koalicijos , na trumpai drūtai kalbant nužvelgė mergele nuo galvos iki kojų ir pasakė savo vyryška nuomonę ko ji ten verta lovoje . Ne Liudvikai ,  Teisa ta kad koncervatoriai ir toliau tyliai tupi po šluota , įtariu jog valstiečiai jiems labiau patogus nei palucko socdemai . Sekantis ketveri metai bus labai permainingi Lietuvai.. .

stebuklas       2020-09-20 11:45

šeštadienį 10 val. 2 min. Neapolio šv. Januarijaus bažnyčioje suskystėjo stiklo ampulėse laikomas šv.Januarijaus kraujas. Katalikų Bažnyčia ragina: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

Vilnietis       2020-09-20 11:16

neduok Dieve laimėtų paluckiniai lgbt’istai- neduok Dieve.
Aišku to ir nebus, čia jie tegu bent kokius 9 proc surenka ir tai bus daug daugiau nei verti tie išgamos.

Sitas        2020-09-20 10:35

portalas yra konservu islaikomas, jis “minta”is tvartelio delno.

manau       2020-09-20 8:57

Klanas yra klanas, bet liberalkoncervai matomai nepraeis 5proc., valstiečiai praeis (kad ir kaip nervintų veryga).

Prašalietis       2020-09-20 7:49

Naivuoliai, idiotai ir panaši publika 30 metų tikisi kokio nors “fokuso”, kuris pakeistų nors ką brazauskiniame-lansberginiame durnių laive. Deja, kaip rodo istorija net ir Valinsko iš niekur atsiradusi klounų ir šoumenų “Tautos prisikėlimo partija” laimėjusi Seimo rinkimus, generaliniio durnių laivo plūduriavimo proamerikio, proeurokolchozinio maršruto nė trupučio negalėjo pakraipyti, kad nors kiek palengvėtų eilinių Lietuvos žmonių “provakarietiškas” gyvenimas Lietuvoje.

Neapsirikti?       2020-09-20 7:01

Balsuosiu už “Drasos Kelią”!!!!

Bronius       2020-09-20 3:41

Sovietų laikais sportininkai važinėję į ,,kapitalistines,, valstybės privalėjo pasirašyti pasižadėjimus su KGB ir GRU atlikti užduotis, nueikite prie prekybos centro Ozas yra olimpinių sporto meistrų alėja, pasivaikščiokite, paskaitykite.

makarokusas       2020-09-19 23:21

VYTAUTAS DIDYSIS, VYTAUTAS DIDYSIS, VYTAUTAS DIDYSIS, su kupra

ah1       2020-09-19 21:54

Fokus Marokus - rinkimai be pasirinkimo, bo KGBisai įslaptinti, išsirinkti ne KGBistą neįmanoma, kai nežinai kuris KGBitas o kuris ne. Įtariu kad tam ir įslaptinti KGBistai kad žmonės nežinodami kas yra kas išrinktų reklamuojamus ir besireklamuojančius KGBistus seiman ir KGBistai valdytų.

Žavau       2020-09-19 19:57

Tikrai daug labiau žavi tokie kasmet pasikartojantys stebuklai.
Šv. Januarijaus kraujo stebuklas Neapolyje
Neapolio arkivyskupas kardinolas Crescenzio Sepe džiugiai pranešė, kad ir šių, 2020 metų, rugsėjo 19 dienos rytą, 10.02 val., pasikartojo šv. Januarijaus, trečiajame amžiuje gyvenusio Benevento vyskupo, kraujo stebuklas.

Stiklo ampulėse laikomas kraujas, paprastai sukrešėjęs, suskystėjo šeštadienio rytą. Tradiciškai šį įvykį pasitinka didelės minios tikinčiųjų ovacijos ir šūksniai, bet dėl dabartinių pandemijos apribojimų katedroje galėjo susitrinkti tik du šimtai tikinčiųjų, o jos prieigose – dar trys šimtai. Šv. Januarijaus kraujo suskystėjimas laikomas malonės ženklu. Tačiau, priminė trumpoje homilijoje kardinolas Sepe, Dievo malonei reikia žmogaus bendradarbiavimo. Jis paragino elgtis atsakingai pandemijos kontekste, pasirengti pandemijos ekonominėms pasekmėms, būti solidariais ir geranoriškais, skatinti jaunimo vaidmenį, kovoti prie nusikalstamumą.

Stebuklingas įvykis paprastai pasikartoja tris kartus per metus: šv. Januarijaus liturginės šventės dieną rugsėjo 19, pirmojo gegužės sekmadienio išvakarėse ir gruodžio 16 d.

Šv. Januarijus, Benevento vyskupas, gyveno trečiajame amžiuje, 305 metais žuvo kankinio mirtimi. Pastoviai pasikartojantis kraujo stebuklas nepaaiškinamas, rasti kokio nors natūralaus paaiškinimo nepavyko, tačiau spektroskopiniais bandymais nustatyta, jog dviejose ampulėse hermetiškai uždaryta suskystėjanti ir sukrešėjanti medžiaga yra žmogaus kraujas.
Šiandien švenčiame šio šventojo Januarijaus ėmimo į dangų dieną.

O gal visus       2020-09-19 14:32

virškina LDDP? Konservatorius irgi, nes kitaip jie nedirbtų lddp-istų naudai, neremtų eksbolševikų ir neištautinėtų lietuvių, kaip vokiečius po 1945 metų.

Kis       2020-09-19 13:15

netoli bus diena,kai fokusninkas isleis paskutini fokusa,aprims Tapinai ir kitas siukslynas,zmones ramia sazine eis ir rinks tuos kurie ne zadejo 30 metu,patys tapo milijonieriais,kiti multimilijonieriais,o treti jau visko apteke beliko tik kerstauti uz nepaklusnuma.Kazkur kvirbena,kad senos schemos nesuveiks,arba suveiks priesingai norams.Nieko perdaug nereikiadaryti,turi buti griezciausia patikra ir baudimas uz falsifikacija.Yra laiko,tad truksta mazucio istatymo ;pasireiskus ir ir irodant(uzrasytas video)partija diskvalifikuojama,tad drebes visi ir tik viena para.Skaiciavimas tas pat.Gerokai sumazes norai falsifikuoti,kas pries-zinok falsifikuos.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Nėštumo nutraukimas įtarus vaisiaus ligą ar neįgalumą prieštarauja Lenkijos Konstitucijai

Lietuvos vyskupų konferencijos informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme „Francesco“

Vygantas Malinauskas. Bažnyčios mokymas nėra asmeninė Popiežiaus nuosavybė

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Justas Mundeikis. Magiškas švietimo finansavimas 2021 m. biudžete

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.