Dienos aktualija, Dočys, Partijos

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 30 d. 0:35

22     

    

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Tų partijų dabar gyvas velnias. Kažkaip nė už vieną neniežti balsuot. Nu, nėr tokios, kad viskas būtų pagal mano pažiūras ir įsivaizdavimą.

O šiandien po Konservatorių maišto, reitinguojant „Gabringridos“ partinį sąrašą, pagalvojau, – laikas steigti partiją, pavadinimu – „TI KO PA“ – tikrųjų konservatorių partiją. Tik opa, ir sušoka visi pas mus, kas save laiko tikrais konservatoriais. O kas ten pas juos liks, mums visai nerūpi. Net jei mūsų bus nedaug, Lietuva visados pasisakys už tikruosius konservatorius, ir niekados nebalsuos už netikrus konservatorius. Aš nuo vaikystės tikras konservatorius ir žinau, ką tai reiškia.

O kaip puikiai skamba „Tik opa“ –  ir valdžia mūsų. Ir be jokių koalicijų su visokiom šimšimų armonikėlėm.

Ir dar pridursiu – Alksnynuose ne tik konservatoriai, bet ir valstiečiai mano idėją palaiko. Užkursim mes rimtą pirtį. Istorija paminės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jules       2020-07-1 17:59

Liepos Pirmąją Napoleonas atkūrė bajorų prarastą ir pragertą Lietuvos valstybę šiltame Katrės Antrosios guolyje(seksodrome), bet šito išstenėt niekaip negali Kapsukės prapiesoriai, docentai ir LRT dezistai. Lenkai keliais šliaužiojo aplink Napoleoną, kad jį, Napoléon’ą, įtikintų, kad lietuviai neverti savo valstybės. Mes jiems, lenkams, tada dar gyvenome medžiuose (siuvo pasiuvo), o realiai - pragare. “Lituanie, ma Patrie, tu es ma vie! Pour t’aimer comme tu le mérites. Il faut t’avoir perdue”. Tai ne tik “L’indépendance lituanienne à l’heure de la campagne de Russie”, bet ir ši diena. Tai turėtų suprasti pagaliau ir VU Lietuvių kalbos ir literatūros katedros absolventai ir nebesimaivyti, nedezuoti mums čia, kaip tos LRT dezi plaštakės. Nesvarbu, kad Dievas mums per aukštai, kaip ir Prancūzija anuomet, o dabar Amerika. Tad su “Le 1-er juillet 1812: proclamation de l’indépendance lituanienne!”

Agotėlė       2020-07-1 14:15

Man atrodo,kad partija turėtų vadintis O PA PA. Prisiminkime, kaip tėvai savo mažus vaikus kelia , sakydami šiuos skiemenis,kurių reikšmę visi supranta.

to > 2020-06-30       2020-07-1 12:02

Priviet, Langu majore! Ar jau uzsirasei i aktyvistu grupe “Mazink zmonija”, ar dar ne? Dzordzo revoliucionieriams gali nepatikti veluojantys majorai, paskubek.

habilitui       2020-07-1 11:22

“...tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą ir įgyja teisę dalyvauti rinkimuose, t. y. balsuoti ir būti renkami į Lietuvos Respublikos Seimą.”
Manau, kad labai abejotinos vertės projektas. Blogi politikai renkami į valdžią ne todėl, kad rinkėjai nenusimano apie politiką, bet todėl, kad yra pasimetę moralinėse vertybėse. Jie politikos tikslą supranta tik kaip materialinio gyvenimo pagerinimą, o kultūriniai bei dvasiniai reikalai jiems yra nesvarbūs. Tarp kitko, tie blogieji politikai netgi labai gerai nusimano politikoje, bet kas iš to, jeigu jie yra dvasios skurdžiai…
Mano nuomone, tik demokratijos, turinčios taip pat ir moralinę dedamąją, sąlygomis galima pasiekti žymesnę pažangą visuomenės gyvenime (tiek dvasine, tiek materialine prasme).   

Al. Habilitui       2020-06-30 23:38

,, Piliečio kortelę turėtų gauti tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą” - ir tai tikrai būtų ne tiesos.lt skaitytojai ir kiti marginalai. Juk rinkimus laimi tie, kas skaičiuoja balsus…arba tie, kas dalina piliečio korteles, ar ne ?

AAA       2020-06-30 21:13

O gal geriau TIK SO PA? Panašiai skamba ir TIK SO FA:)

> 2020-06-30 17:13       2020-06-30 19:56

juliau Milaiti, iklimpai šiame portale iki ausų, palik Dočį ramybėje! Esi iškrypėlis, pats tikriausias kagebesitas-provokatorius.

Reikia       2020-06-30 17:13

baigt vienąkart su rasizmu pasaulyje ir Vašingtoną pervadinti į Džordžfloidą, o tai ateities kartos ims ir pradės manyti, kad Niurnberge teisėjavo rasistai ir internaciai(bolševikai). Sovietai keitė užkariautų miestų pavadinimus - tą patį reiks daryti ir Amerike, pone Dočy - neišsisuksi ir pats.

nu jo       2020-06-30 15:25

norint gauti teisę vairuoti golpiuką reikia išlaikyti 2 egzus, o balsavimais lemti valstybės likimą nereikia nei žinių nei suvokimo.
psichiniai ligoniai golpiuko vairuoti negali, bet vairuoti valstybę - gali.
akivaizdus absurdas.

stasys        2020-06-30 14:26

habilitui 100 balų  2020-06-30 14:03 > smile)))

habilitui 100 balų       2020-06-30 14:03

“...tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą ir įgyja teisę dalyvauti rinkimuose, t. y. balsuoti ir būti renkami į Lietuvos Respublikos Seimą.”
Taip, reali situacija yra tokia, kad būtent reikia taikyti tokią normą.
Įsivaizduokite, kaip pasikeistų politinė situacija Lietuvoje, jeigu pusgalviai, nachaliavščikai ir lengvatikiai negalėtų savo idiotiškais balsavimais sušikinėti gyvenimo normaliems piliečiams.
Kas įdomiausia - durnių gyvenimas jiems nedalyvaujant balsavimuose, irgi pastebimai pagerėtų.

stasys        2020-06-30 13:48

Kis-a tik šast uodega į kaire ir dešine , tiek tematė vsd vyrukai tos lapūtės .. “matomai protas dar ne rodiklis” viska lemia jos koju miklumas .

ah1       2020-06-30 13:45

geriau Pa Po Bo Pa - patyrusių politinių bomžų partiją

!!!        2020-06-30 12:48

Konservatoriai ir liberalai yra koalicija, bet jie yra viena liberalų partija.

Apie dabartinius seime        2020-06-30 11:49

Nu kam liberalams vadintis koncervatoriais? Per kiekvieną balsavimą jų melas išlenda. Vadintųsi liberalais ir nebūtų melagiais.

Kis       2020-06-30 11:35

visi tie rasantis gudruciai patis nesupranta,kokie jie yra naivus?Galima i garda suvaryti kaip ozyna ar kito rango gyvuliukus,tik kas balsuos taip kaip kazkam reikia?Zmogus ar bezdzione,pagal jus buvo bezdzione o po to zmogus.Galbut,nes mes daugiau panasus i bezdziones,nei home sapiems?Jeigu Lietuvoje nebutu parazitu (atsiprasau,si karta nevardinsiu,nes visi jau zino,kodel mes sedime juodo zmogaus pasturgalyje)????Kai zmogus supras per menesi,kas kam tarnauja,tada jie supras,kad jis viena ar kita parazita renka,bet tikrai ne sau-tai zmones robotai!(nesinori gyvuneliu izeidineti)Mane stebina daug kas kas vyksta aplinkui ir tai daro kur kas protingesni uz mane,bet matomaiprotas dar ne tas rodiklis?

ką lietuviai labiausiai mėgsta       2020-06-30 9:49

Priešakinė Intelektuali Z Darbo Asociacija

habilitās       2020-06-30 9:15

Laisvalaikiu vartydamas „Dočio enciklopediją“ prisiminiau kai kurias rinkimų smulkmenas, kurios vis lieka Alksnynuose ir niekaip nepasiekia dienos šviesos.
Ponas S. Gerdvila siūlo privalomą balsavimą, kurį taiko dalis valstybių, įskaitant ir ES šalis. Šios pozicijos šalininkų teigimu, „visuotinis balsavimas sustiprina demokratiją.“
Na, kiek man sąmonė leidžia suvokti supantį pasaulį, demokratija, tai teorinis reiškinys, kuris praktikoje dar niekur nepasireiškė, kaip ta šviesi komunizmo ateities arba tautiška alternatyva – „gerovės valstybė“.
Kadangi esu iš tų 50%, kurie per rinkimus į seimą nepakelia savo Sėdimosios nuo sofos ir žinau ko „Lietuvai reikia“, netgi geriau nei A. Rusteika ar pats V. Radžvilas, tai turiu pasiūlymą.
Ne, ne privalomą balsavimą, o dvi korteles: Lietuvos Respublikos piliečio ir Lietuvos Respublikos gyventojo. Piliečio kortelę turėtų gauti tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą ir įgyja teisę dalyvauti rinkimuose, t. y. balsuoti ir būti renkami į Lietuvos Respublikos Seimą.
Kaip jaustųsi loretos, ingos bei eketės specialistai — atsakomybės neprisiimu (te saugo mus Alksnynai ir Visagalė Jadzė!)

stasys        2020-06-30 8:52

Vaidas Vds ...paporino kokie išskirtiniai bruožai tikro politiko. Gal aš kažką maišau bet visa tai tinka ir paprastam žmogui .smile) Ne ne mielas Vaidai .. tai ne politiko bruožai .. tai tos avelės kuri ka tik paliko maldos namus apdovanotą trumpalaikiu tu dorybių sąrašu . Liudvikas ieško tu kurie net blogu oru irkluotu jo ta TIKRU konservatorių valtele .

dr. Citramon       2020-06-30 8:27

Sumanymo įgyvendinimas neįmanomas.
Medicininiu požiūriu.
Mokslo įrodyta, kad lietuvių populiacinos dauguma yra labai alergiški.
Vos išgirdus žodį “koncervatoriai”, tūlo lietuvio ranka savaime ima ieškoti šautuvo.
Geri koncervatoriai būna tik negyvi, tą pasakys bet kuris patalogoanatomas.
O bet tačiau, sakysite, jog rinkimuose koncervinis maras vis tiek surenka kažkiek balsų.
Taip, tai tiesa, tačiau koncervus renka tikrai ne lietuviai o ... zombiai.
Numirėliams koncervinis užkratas nepavojingas, lavonai neužsikrečia.
Daug svarbiau būtų vykdyti visuomenėje higienos švietimą.
Pradžiai reikėtų bent uždrausti zombiams balsuoti. Lavonų vieta kapinėse, o ne bastytis po rinkimų apylinkes.

 

Opa pa partijos himnas       2020-06-30 8:13

“kas nešokinės tas ne,
kas nešokinės tas ne,
kas nešokinės,
kas nešokinės,
kas nešokinės tas ne!”

stasys        2020-06-30 6:32

Bijau Liudvikas pavėlavo su šia idėja . Vieno menamo signataro ir CO kompanija jau bandė registruoti tokiu pavadinimu juridinį subjektą . Kaip ten gavosi ? visi persiriejo tarpusaviję .. kai kas net vargšus bebrus atkaltino ir ilgai dar juos už tai ujo .. istorija nemaloni ir turi ilga nemalonią potekstę jos pabaigai ..Gal Liudvikai nerūstaujant likimo ir atsisakykite tos idėjos. Tas “Tik opa, ir sušoka ” ..sabutilnikai ir plaukiam .


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.