Dienos aktualija, Dočys, Partijos

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 30 d. 0:35

22     

    

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Tų partijų dabar gyvas velnias. Kažkaip nė už vieną neniežti balsuot. Nu, nėr tokios, kad viskas būtų pagal mano pažiūras ir įsivaizdavimą.

O šiandien po Konservatorių maišto, reitinguojant „Gabringridos“ partinį sąrašą, pagalvojau, – laikas steigti partiją, pavadinimu – „TI KO PA“ – tikrųjų konservatorių partiją. Tik opa, ir sušoka visi pas mus, kas save laiko tikrais konservatoriais. O kas ten pas juos liks, mums visai nerūpi. Net jei mūsų bus nedaug, Lietuva visados pasisakys už tikruosius konservatorius, ir niekados nebalsuos už netikrus konservatorius. Aš nuo vaikystės tikras konservatorius ir žinau, ką tai reiškia.

O kaip puikiai skamba „Tik opa“ –  ir valdžia mūsų. Ir be jokių koalicijų su visokiom šimšimų armonikėlėm.

Ir dar pridursiu – Alksnynuose ne tik konservatoriai, bet ir valstiečiai mano idėją palaiko. Užkursim mes rimtą pirtį. Istorija paminės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jules       2020-07-1 17:59

Liepos Pirmąją Napoleonas atkūrė bajorų prarastą ir pragertą Lietuvos valstybę šiltame Katrės Antrosios guolyje(seksodrome), bet šito išstenėt niekaip negali Kapsukės prapiesoriai, docentai ir LRT dezistai. Lenkai keliais šliaužiojo aplink Napoleoną, kad jį, Napoléon’ą, įtikintų, kad lietuviai neverti savo valstybės. Mes jiems, lenkams, tada dar gyvenome medžiuose (siuvo pasiuvo), o realiai - pragare. “Lituanie, ma Patrie, tu es ma vie! Pour t’aimer comme tu le mérites. Il faut t’avoir perdue”. Tai ne tik “L’indépendance lituanienne à l’heure de la campagne de Russie”, bet ir ši diena. Tai turėtų suprasti pagaliau ir VU Lietuvių kalbos ir literatūros katedros absolventai ir nebesimaivyti, nedezuoti mums čia, kaip tos LRT dezi plaštakės. Nesvarbu, kad Dievas mums per aukštai, kaip ir Prancūzija anuomet, o dabar Amerika. Tad su “Le 1-er juillet 1812: proclamation de l’indépendance lituanienne!”

Agotėlė       2020-07-1 14:15

Man atrodo,kad partija turėtų vadintis O PA PA. Prisiminkime, kaip tėvai savo mažus vaikus kelia , sakydami šiuos skiemenis,kurių reikšmę visi supranta.

to > 2020-06-30       2020-07-1 12:02

Priviet, Langu majore! Ar jau uzsirasei i aktyvistu grupe “Mazink zmonija”, ar dar ne? Dzordzo revoliucionieriams gali nepatikti veluojantys majorai, paskubek.

habilitui       2020-07-1 11:22

“...tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą ir įgyja teisę dalyvauti rinkimuose, t. y. balsuoti ir būti renkami į Lietuvos Respublikos Seimą.”
Manau, kad labai abejotinos vertės projektas. Blogi politikai renkami į valdžią ne todėl, kad rinkėjai nenusimano apie politiką, bet todėl, kad yra pasimetę moralinėse vertybėse. Jie politikos tikslą supranta tik kaip materialinio gyvenimo pagerinimą, o kultūriniai bei dvasiniai reikalai jiems yra nesvarbūs. Tarp kitko, tie blogieji politikai netgi labai gerai nusimano politikoje, bet kas iš to, jeigu jie yra dvasios skurdžiai…
Mano nuomone, tik demokratijos, turinčios taip pat ir moralinę dedamąją, sąlygomis galima pasiekti žymesnę pažangą visuomenės gyvenime (tiek dvasine, tiek materialine prasme).   

Al. Habilitui       2020-06-30 23:38

,, Piliečio kortelę turėtų gauti tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą” - ir tai tikrai būtų ne tiesos.lt skaitytojai ir kiti marginalai. Juk rinkimus laimi tie, kas skaičiuoja balsus…arba tie, kas dalina piliečio korteles, ar ne ?

AAA       2020-06-30 21:13

O gal geriau TIK SO PA? Panašiai skamba ir TIK SO FA:)

> 2020-06-30 17:13       2020-06-30 19:56

juliau Milaiti, iklimpai šiame portale iki ausų, palik Dočį ramybėje! Esi iškrypėlis, pats tikriausias kagebesitas-provokatorius.

Reikia       2020-06-30 17:13

baigt vienąkart su rasizmu pasaulyje ir Vašingtoną pervadinti į Džordžfloidą, o tai ateities kartos ims ir pradės manyti, kad Niurnberge teisėjavo rasistai ir internaciai(bolševikai). Sovietai keitė užkariautų miestų pavadinimus - tą patį reiks daryti ir Amerike, pone Dočy - neišsisuksi ir pats.

nu jo       2020-06-30 15:25

norint gauti teisę vairuoti golpiuką reikia išlaikyti 2 egzus, o balsavimais lemti valstybės likimą nereikia nei žinių nei suvokimo.
psichiniai ligoniai golpiuko vairuoti negali, bet vairuoti valstybę - gali.
akivaizdus absurdas.

stasys        2020-06-30 14:26

habilitui 100 balų  2020-06-30 14:03 > smile)))

habilitui 100 balų       2020-06-30 14:03

“...tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą ir įgyja teisę dalyvauti rinkimuose, t. y. balsuoti ir būti renkami į Lietuvos Respublikos Seimą.”
Taip, reali situacija yra tokia, kad būtent reikia taikyti tokią normą.
Įsivaizduokite, kaip pasikeistų politinė situacija Lietuvoje, jeigu pusgalviai, nachaliavščikai ir lengvatikiai negalėtų savo idiotiškais balsavimais sušikinėti gyvenimo normaliems piliečiams.
Kas įdomiausia - durnių gyvenimas jiems nedalyvaujant balsavimuose, irgi pastebimai pagerėtų.

stasys        2020-06-30 13:48

Kis-a tik šast uodega į kaire ir dešine , tiek tematė vsd vyrukai tos lapūtės .. “matomai protas dar ne rodiklis” viska lemia jos koju miklumas .

ah1       2020-06-30 13:45

geriau Pa Po Bo Pa - patyrusių politinių bomžų partiją

!!!        2020-06-30 12:48

Konservatoriai ir liberalai yra koalicija, bet jie yra viena liberalų partija.

Apie dabartinius seime        2020-06-30 11:49

Nu kam liberalams vadintis koncervatoriais? Per kiekvieną balsavimą jų melas išlenda. Vadintųsi liberalais ir nebūtų melagiais.

Kis       2020-06-30 11:35

visi tie rasantis gudruciai patis nesupranta,kokie jie yra naivus?Galima i garda suvaryti kaip ozyna ar kito rango gyvuliukus,tik kas balsuos taip kaip kazkam reikia?Zmogus ar bezdzione,pagal jus buvo bezdzione o po to zmogus.Galbut,nes mes daugiau panasus i bezdziones,nei home sapiems?Jeigu Lietuvoje nebutu parazitu (atsiprasau,si karta nevardinsiu,nes visi jau zino,kodel mes sedime juodo zmogaus pasturgalyje)????Kai zmogus supras per menesi,kas kam tarnauja,tada jie supras,kad jis viena ar kita parazita renka,bet tikrai ne sau-tai zmones robotai!(nesinori gyvuneliu izeidineti)Mane stebina daug kas kas vyksta aplinkui ir tai daro kur kas protingesni uz mane,bet matomaiprotas dar ne tas rodiklis?

ką lietuviai labiausiai mėgsta       2020-06-30 9:49

Priešakinė Intelektuali Z Darbo Asociacija

habilitās       2020-06-30 9:15

Laisvalaikiu vartydamas „Dočio enciklopediją“ prisiminiau kai kurias rinkimų smulkmenas, kurios vis lieka Alksnynuose ir niekaip nepasiekia dienos šviesos.
Ponas S. Gerdvila siūlo privalomą balsavimą, kurį taiko dalis valstybių, įskaitant ir ES šalis. Šios pozicijos šalininkų teigimu, „visuotinis balsavimas sustiprina demokratiją.“
Na, kiek man sąmonė leidžia suvokti supantį pasaulį, demokratija, tai teorinis reiškinys, kuris praktikoje dar niekur nepasireiškė, kaip ta šviesi komunizmo ateities arba tautiška alternatyva – „gerovės valstybė“.
Kadangi esu iš tų 50%, kurie per rinkimus į seimą nepakelia savo Sėdimosios nuo sofos ir žinau ko „Lietuvai reikia“, netgi geriau nei A. Rusteika ar pats V. Radžvilas, tai turiu pasiūlymą.
Ne, ne privalomą balsavimą, o dvi korteles: Lietuvos Respublikos piliečio ir Lietuvos Respublikos gyventojo. Piliečio kortelę turėtų gauti tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą ir įgyja teisę dalyvauti rinkimuose, t. y. balsuoti ir būti renkami į Lietuvos Respublikos Seimą.
Kaip jaustųsi loretos, ingos bei eketės specialistai — atsakomybės neprisiimu (te saugo mus Alksnynai ir Visagalė Jadzė!)

stasys        2020-06-30 8:52

Vaidas Vds ...paporino kokie išskirtiniai bruožai tikro politiko. Gal aš kažką maišau bet visa tai tinka ir paprastam žmogui .smile) Ne ne mielas Vaidai .. tai ne politiko bruožai .. tai tos avelės kuri ka tik paliko maldos namus apdovanotą trumpalaikiu tu dorybių sąrašu . Liudvikas ieško tu kurie net blogu oru irkluotu jo ta TIKRU konservatorių valtele .

dr. Citramon       2020-06-30 8:27

Sumanymo įgyvendinimas neįmanomas.
Medicininiu požiūriu.
Mokslo įrodyta, kad lietuvių populiacinos dauguma yra labai alergiški.
Vos išgirdus žodį “koncervatoriai”, tūlo lietuvio ranka savaime ima ieškoti šautuvo.
Geri koncervatoriai būna tik negyvi, tą pasakys bet kuris patalogoanatomas.
O bet tačiau, sakysite, jog rinkimuose koncervinis maras vis tiek surenka kažkiek balsų.
Taip, tai tiesa, tačiau koncervus renka tikrai ne lietuviai o ... zombiai.
Numirėliams koncervinis užkratas nepavojingas, lavonai neužsikrečia.
Daug svarbiau būtų vykdyti visuomenėje higienos švietimą.
Pradžiai reikėtų bent uždrausti zombiams balsuoti. Lavonų vieta kapinėse, o ne bastytis po rinkimų apylinkes.

 

Opa pa partijos himnas       2020-06-30 8:13

“kas nešokinės tas ne,
kas nešokinės tas ne,
kas nešokinės,
kas nešokinės,
kas nešokinės tas ne!”

stasys        2020-06-30 6:32

Bijau Liudvikas pavėlavo su šia idėja . Vieno menamo signataro ir CO kompanija jau bandė registruoti tokiu pavadinimu juridinį subjektą . Kaip ten gavosi ? visi persiriejo tarpusaviję .. kai kas net vargšus bebrus atkaltino ir ilgai dar juos už tai ujo .. istorija nemaloni ir turi ilga nemalonią potekstę jos pabaigai ..Gal Liudvikai nerūstaujant likimo ir atsisakykite tos idėjos. Tas “Tik opa, ir sušoka ” ..sabutilnikai ir plaukiam .


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.