Liudvikas Jakimavičius. Dočio interviu BBC

Tiesos.lt redakcija   2015 m. balandžio 18 d. 21:13

57     

    

Liudvikas Jakimavičius. Dočio interviu BBC

Šiąnakt lygiai 00 Grinvičio laiku Dočiui paskambino BBC korespondentas mr. Johanas Smitas, kad tasai pasidalytų savo įžvalgomis apie situaciją Lietuvoje po savivaldos rinkimų ir nepavykusio teroro akto prie Prezidentūros. Kalbėta ir kitais klausimais. Skelbiame iššifruoto įrašo vertimą į lietuvių kalbą.

Johanas Smitas: Sveiki, gerbiamas misteri Dochy. Londono politinis elitas neaktyviai domėjosi savivaldos rinkimais Lietuvoje, ir tai suprantama. Pasaulyje lygia greta vyko ir kiti politiniai įvykiai, kurie Jungtinei Karalystei atrodė svarbesni už jūsų savivaldos rinkimus. Nežiūrint tos aplinkybės, mūsų pareiga matyti kuo platesnį įvykių spektrą (net lokalinių, vykstančių periferijoje), nes niekados negali žinoti, kada nereikšmingas įvykis ims ir pasidarys labai reikšmingas Europos ir pasaulio ateičiai. Pirmasis Pasaulinis karas juk prasidėjo nuo nereikšmingos žmogžudystės Sarajeve. Po to per pasaulį nugriaudėjo ir kiti karai. Sakykit, gerbiamas Dochy, ar galėtumėt įžvelgti kokių nors reikšmingų politinių užuomazgų, kurios užsimezgė Lietuvos savivaldos rinkimuose, tokių, kurios galėtų turėti įtakos Lietuvos, o kartu ir Europos ateičiai?

Dochys: Geras klausimas. Savivaldos ir tiesioginiai mero rinkimai Lietuvoje parodė paradoksalų dalyką, kad visuomenės gyvenimo socialinė, politinė ir moralinė būklė nieko bendra neturi su rinkimais. Tai paraleliniai pasauliai, skirtingos tikrovės. Kuo labiau nuskurdęs kraštas, tuo didesnes simpatijas per rinkimus jis išreiškia kapitalo partijoms.

Johanas Smitas: Kaip taip gali būti? Turėtų būti kažkoks logiškas paaiškinimas. Gal rinkimų rezultatai buvo falsifikuojami?

Dochys: Sunku pasakyti, kokiu mastu rezultatai buvo falsifikuojami, bet tie, kas falsifikavo, sako, kad falsifikuojami nebuvo, ir rinkimų rezultatus jie pripažino galiojančiais. Tai tikėjimo klausimas – buvo ar nebuvo, o Vyriausioji rinkimų komisija tikėjimo klausimų nesprendžia nei Vilniuje, nei Londone, kiek man žinoma.

Klausiate apie užuomazgas, galinčias nulemti Lietuvos, Europos ir Pasaulio ateitį. Tai tokių užuomazgų šen bei ten teko stebėti. Pavyzdžiui, Vilniuje sparčiai kyla naujas politinis lyderis Naglis Puteikis, kuris per keletą metų iš paprasto Konservatorių ujamo deputato, gerai sustrategavęs savo veiksmus per Prezidento ir savivaldos rinkimus, įžengė į Lietuvos politinio elito dešimtuką ir pretenduoja ateityje tapti tikru regiono lyderiu.

Johanas Smitas: Neteko tokio girdėti. Gal naujasis politikas turi kokią ypatingą charizmą, o gal naudojasi kokiomis nors naujomis gerai veikiančiomis rinkiminėmis technologijomis?

Dochys: Dėl charizmos nieko negalėčiau pasakyti, nežinau, kas tai yra. O dėl technologijų – jos absoliučiai skandinaviškos: pastebėjau, kad pretendentas naudojasi dviem seno modelio Nokijos aparatais vienu metu. Gali rašyti ir siuntinėti žinutes dviem aparatais iš karto, tuo pat metu dalyvaudamas tiesioginėje Telešou ar debatų laidoje ir nepamesdamas minties atsakinėti į vedančiojo klausimus.

Johanas Smitas: Žinomas triukas, aprašytas protų karų sukčiavimo pradžiamokslyje. Kitame komunikacijos gale prie kompiuterių sėdi sufleris arba visa komanda. Londone toks triukas nepraeitų. Sukčius sėstų kalėjiman.

Dochys: Palaukit, ponas Smitai, jūs paskambinate man vidurnaktį, pakeliate iš miegų patalo, mandagiai prašote duoti interviu garbingiausiai pasaulyje radijo stočiai ir čia pat imate kaltinti Lietuvos politiką, už kurį aš balsavau, sukčiavimu. Jūs dar negarbingai paskleisite visam pasauliui žinią, kad Lietuvos politikų dešimtuke atsirado sukčius ir manipuliatorius. Atsiprašau. Ponas Smitai, jūsų žurnalistinės etikos supratimas yra kur kas žemesnis ir už mūsiškio Dainiaus Radzevičiaus, kuris sau niekados neleistų Naglį Puteikį be jokio rimto pagrindo apkaltinti sukčiavimu.

Johanas Smitas: Atsiprašau, gerbiamas Dochy, už neatsargų išsireiškimą. Gal pereikime prie mažiau jums skaudžios temos – prie teroristinio pasikėsinimo į Prezidentūrą. Ar pavyko išsiaiškinti teroristo asmenybę ir ketinimų motyvus?

Dochys: Eikite po velnių su savo kitomis temomis, gerbiamas Johnai Smitai. F* ir labanaktis. Ir pabučiuokit nuo manęs savo Didenybei…

Pyp pyp pyp…

Redakcijos komentaras: Tiesos.lt redakcija visos Lietuvos vardu atsiprašo Jungtinės Karalystės piliečių už apsimiegojusio Dochio netaktą, pasakytą Jos Didenybės adresu, lygia greta laukdama, kad misteris Johnas Smitas atsiprašytų Lietuvos už netaktą, pasakytą Naglio Puteikio atžvilgiu.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šiame portale komentarai ne mažiau svarbūs       2015-04-27 17:11

Šiame portale komentarai ne mažiau svarbūs, nes juose prasiveržia tai, apie ką net Tiesos.lt redakcija nedrįsta kalbėti. Nebent Dočys susikalba su BBC.
Dar karta paklausykite,ką sako Puteikis pliurpia glamūrinėse / popsinėse laidose ir savęs paklauskite: kaip paaiškinti tą faktą, kodėl žiniasklaidoje tiek daug Puteikio / Puteikių? Gal jis išties pasakė tiesą apie tai, kaip politikams atsilyginama už paslaugas? Iš kur taip tiksliai viską žino? gal ir pats dalyvavo / organizavo tokias veikas? Nori nenori kyla ir kitas klasimas - ir jis įdomesnis - kodėl sisteminė žiniasklaida suinteresuota neva sistemos griovėjo populiarumu / populiarinimu?

kodel dingo komentarai?Ar pragerei?       2015-04-26 13:29

“šlagbaumas pabėgiui       2015-04-19 19:11
ale tu matei, tikrai- svoločius tas Liudvikas.
šališkas, zaraza.
arba neturi fantazijos.
netalentingas.”

kodel dingo komentarai?Ar pragerei?       2015-04-26 13:29

“šlagbaumas pabėgiui       2015-04-19 19:11
ale tu matei, tikrai- svoločius tas Liudvikas.
šališkas, zaraza.
arba neturi fantazijos.
netalentingas.” Ar tiesa,jei nusiristum skarute,is ten begtu medus?

Kastausakė to to Diedukas       2015-04-20 17:51

Informacinės blokados laikais laikas prisiminti meną skaityti tarp eilučių ir mąstymo pradžiamokslį. Padeda susigaudyti tikrovėje.

to Diedukas       2015-04-20 17:38

mums irgi tasai asmuo ne dievukas.Dievai danguje.Matom,kad kažkas tokio tai vyksta,bet viešai informacijos nėra.Juk taip visi tikėjosi stiprios prezidento asmenybės po Adamkaus kadencijos,bet gavosi atvirkščiai.Todėl,kad informacijos NĖRA,kas yra kas.

leta       2015-04-20 17:10

Negaliu patikėti, kad ponas Liudvukas pasirašė, nepritariantis Vieno labai “atviro” laikraščio apžvalgoms….....

Diedukas       2015-04-20 16:38

Komentarą skyriau Kritikams ir Pabėgiams.
Nepagavot minties…

Asta       2015-04-20 12:37

Tiesos redakcija siūlo atsiprašyti už atsiprašymą. O ką daryti su apsimiegojusiu netaktu ir dar kažkuo, kas pasakyta kažkieno adresu, tai aš visai nesuprantu.

Kritikas Pikčiurna -> Canada       2015-04-20 1:57

Nėra ko stebėtis, čia taip konservatoriai “persitvarko” - mobilizavo visus miegančius savo kurmius. Juk laisvas žodis, kas ką nori tą ir rašo ir kuo nori apsimeta. Cenzūra juk ne ką geriau, todėl tenka kentėti ir skaitant atskirti pelus nuo grūdų.
Juk jei ne LS, konservai būtų vieninteliai, apsimetantys dešiniaisiais, “kovotojais” už vertybes litų ir pareigybių formoje.
Bet posovietinėje erdvėje ir Lietuvoje dešinieji yra kairesni už socdemus, o socdemai valdo beveik visą pasigrobtą sovietinį “visaliaudinį” kapitalą ir turėtų būti dešinieji, bet vogdami taip ir neišmoko ekonomikos bei finansų.

Canada       2015-04-20 0:56

Seniai nebuvau pas jumi. Skaitau ir nesuprantu, kas jumis pasidare. Ka chia po paklodem ridenat, viens ant kito kazhka stumiat. Durnas vaizdas ir negeras kvapas.
Kam gadinat shita portala. Buvo geras dalykas.

Kritikas Pikčiurna       2015-04-20 0:10

Kai kurioms struktūroms tikrai reikia atsinaujinti. Kai vieną dieną riteriai, o kitą - nepraustaburniai, reikėtų eiti į poilsį, o ne į politiką...

Kritikas Pikčiurna.       2015-04-19 23:39

Kažkodėl kurmiai pradėjo labai grubiai dirbti. Net juokas neima ir labai daug keiksmažodžių. Matyt jaučia krachą. To ir palinkėsiu.

šlagbaumas       2015-04-19 20:16

“...neutraliame Delfyje”
cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha
cha cha cha cha cha cha
cha cha cha cha
cha cha
cha ....
...oi, pralinksminai bachūriukas.
seniai taip nesijuokaiu…
tu dar pasiūlyk balsavimą siaurovizijoje.
be to kas iš popsinio balsavimo?
ar popcorn balsai yra vertės įrodymas.
tai vietoj savo benderio išstatyk zvonkės paus -dar daugiau balsų surinksi.
plastmasinis tavo “mąstymas”.
galėtum filmuotis holivude.
filmo tesiniui “bukesnis už bukiausius”
blemba ,nesuprantu-  ar to asilo štabe vien idiotai susirinkę?

Pabėgis Šlakbaumui       2015-04-19 20:01

Nereikia čia lia lia su tais daktarais. Vat labai įdomu čia būtų prabalsuoti. Nu gal ne čia kuolistų portale, bet kokiame nors neutraliame Delfyje, kiek dabar pasisakytų už Puteikį ir kiek už Kuolį. Rezultatas būtų į vienus vartus.Ir galėsi mojuoti šlagbaumais kiek nori. kam tas šlagbaumas, kai traukiniai nevažiuoja. Nu, kad ir po mano kometaru pabalsuojam, ką. Kviečiu.

Zbignevas iš Nemenčinės       2015-04-19 19:20

A tai tikrai kuolis yr daktaras?
Nu tai už ji bet ka atdubasinsiu. kad ir puteikina zaprosta.

šlagbaumas pabėgiui       2015-04-19 19:11

ale tu matei, tikrai- svoločius tas Liudvikas.
šališkas, zaraza.
arba neturi fantazijos.
netalentingas.
matai, reikia neeilinės fantazijos, kad sugebėtum greta svieto perėjūno, melagio ir aferisto-prochvosto prilyginti sąžiningą inteligentišką intelektualą.
nebent pritempti faktą kad D.Kuolys yra daktaras.
mokslų.
bet gal nesvarbu, kad ne iš viliampolės “daktarų”,  buduliai gnesupaisys.
bandyk statyti ant to.
gal kas užkibs.

Pabėgis       2015-04-19 18:26

O kodėl Puteikis? Kodėl Jakimavičius nesišaipo iš Kuolio? Jei būtų sąžiningas humoristas, tai šaipytųsi iš abiejų po lygiai. Aš čia įžvelgiu šališkumą.

to ABC       2015-04-19 15:24

Nera ko čia džiaugtis,kai kžkas patenka i ligonine!Geriau aplankykite,paklauskite,kokiu gerimu atnešti.

abc.       2015-04-19 14:52

jakimavicius pasisaipe is nusiraminusio puteikio ir naujo voveruskos skiepo.na ir prasidejo nei itvora ,nei i mieta draskymasis.ot pralinksminot.

nezinomo poeto moteriske       2015-04-19 13:25

Pranesu-“Pinda"paguldyta i ligonone!Stai kaip nutinka norinciom buciuotis!Beje,Jums jis nezinomas poetas,bet man-savas zmogelis,nors kojos ir smirda.Isvada:saugokites pindu!

Kysa > N. Populiariajam       2015-04-19 12:10

Naujus daiktus vagiam senus parduodam?
Demokratijos Tėvas, minties Galiūnas o tokie smulkūs kriminaliniai polinkiai.
Jeigu vogti tai milijoną.
Štai jūsų gimtieji koncervai po kubyyyliaus “otstavkės” liko našlaičiais, vargsta negalėdami Vado susirasti.
Griebkite, čiupkite tą koncervų kupetą- bus ohoho koks šmotas.
Pagalvokite, koks polėkis, kiek erdvės veiksmui.
O svarbiausia ta partija turi pinigų.
Juk tamsta mėgstate pinigus, ar ne?
Kitas variantas kuris ben kažkiek atitiktų tamstos maštabą ir rangą - vokite partija ne po vieną o tuntais.
Pilna partijų kurios tik ir laukia būti prichvatizuotos.
Pvz. Raganos-Kalakūūūtų partija - Šatrijai nebepaskrendant yra likę visiški našlaičiai tarsi Pavolgio vaikai.
Nežiopsokite!

Irmis       2015-04-19 11:50

sako,kad nebėr padoraus humoro lietuviškoj spaudoj,yra pasirodo,štai skaitom ir linksminamės.Lauksim kitų L.Jakimaviciaus interviu.

Irena       2015-04-19 11:30

Gerbiamas Dočy, kiek pavėlavęs patarimas, nes vieną Nokia jau išmečiau ten, kur sakėte, kai Tamstos personažas skambindavo ir šaukdavo į trubelę : ” alio, alio, kas yra jūsų telefonui, nes nieko nesigirdi…”

Paklausimas       2015-04-19 11:08

Paklausimas komentatorių“Hmm”,“Gervė”,”  Ei,Lochy! “,“Kobra” ir panašių į jus kolektyvui: pavardykit konkrečiais faktais,kada ir kokia forma straipsnio autorius jus visus nuskriaudė?Jūsu komentarai čia visai ne į temą.Beje,mokyklose nuolat vyksta patyčių prevencijos programos.Jūs iš kokios klasės,mokinukai?

pagarba anglams       2015-04-19 11:00

anglai - vienintelė tauta Europoje, kurių neįkanda KGB.
prancūzus, vokiečius, nekalbant apie pietų europos tautas KGBistai dulkina kaip aklus kačiukus.
o ant anglų nusilaužė dantis.
Todėl ir nori, kad lietuviai nesisemtų iš anglų išminties, padorumo ir tvirtybės.

Ne prie ko       2015-04-19 10:23

Puteikis čia visai ne prie ko. Mums tik čia provincijoj atrodo, kad Pueikis yra kažkas. Provokacija yra kur kas rimtesnė ir tas Smitas tikrai nieko apie jokį Puteikį nė girdėjęs tikriausiai nebuvo, bet pamatė, kokie mulkiai tie litovcai ir tokią žinią Anglijoj tikrai paskleis. Anglijai tikrai nepatinka, kad mes čia šūkalodami įsivaizduojame kad esam pasaulio bamba.

tik nereikia lia lia       2015-04-19 10:12

tik nereikia lia lia čia visokių.Ppastebėjom,kad kai tik atsiranda kokia kritika Puteikio atžvilgiu,iškart prasideda šlykštūs užgauliojimai straipsnio autoriaus asmeniui,be jokių faktų,argumentų.Kagebysstinis stiliukas - aukštumoj.Kas tas Puteikis-šventa indusų karvė?Yra toks posakis"Dar negimė ir negims toks žmogus, kuris būtų vertas tik peikimo ar tik pagyrimo.“Kiekvienas turi pliusų,kaip ir minusų.Ir nereikia čia idealizuot sudievint ne vieno veikejo.Turim klaikių pavyzdžių-AMB kultas,Zuoko"skaidrumas”,Landsbergio su anūkeliu”šventumas”,Uspaskicho"darbininkiškumas”.O tie šventieji maudosi rentose,nekilnojamam turte,privilegijose ir durnina tautą,kuri nesugeba but gyva oru ir pažadais.
Kad tarp Puteikio ir LS perbėgo juoda katė,matėsi jau nuo rinkiminės kampanijos vidurio.Seniai reikėjo iškelt viska į viešuma ir baigtas kriukis.Jei įsipareigojot rinkėjam viešai ir skaidtiai teikt informaciją,tai ir parodykit pavyzdi,ivardykit,kame reikalas,ko ten su Puteikiu nepasidalinot.

Stebėtojas       2015-04-19 10:07

Jei BBC tą interviu paleido į eterį, o aš neabejoju, kad paleido, man plaukai šiaušiasi.Ar jūs bent įsivaizduojate, kokioje situacijoje dabar atsidurs pusė milijono mūsiškių dirbančių Anglijoje?  Ar gaus kas geresnį darbą nei unitazus plauti, kai darbdavys sužinos, kad tu lietuvis?

Baikit teisinti Puteikį       2015-04-19 9:29

Jei Puteikis iš tikro taip elgiasi, tai BBC žurnalistas visiškai teisus. pagalvokit, kaip mes atrodom gindami šulerį vien todėl, kad jis mūsiškis. Tas Smitas tikrai mato, ką mes čia rašinėjame ir ką giname.

Tomas is Londono       2015-04-19 9:19

Redakcija visai teisingai pasielge, kad atsiprase GB ir Karalienes uz nepraustaburnio Dochio storzieviska issisokima. Jus nepazistate anglu ir nezinote, ka jiems reiskia Backingemo rumu garbe ir Karaliene. Nenustebciau, jei siandien arba rytoj Lietuvos URM-as gautu nota is GB uz tokiu izeidimu viesinima. Kokius ordinus tada segsite savo Dochiui.

Redakcijai       2015-04-19 9:01

Jūs visai be reikalo atsiprašinėjate Karalienės visų mūsų vardu. Mes jums tokių įgaliojimų nedavėme ir patys pasiųstume tą Smitą dar toliau. Aš tris metus dirbau statybose Londone. Tfu ant tų anglų. Jie mūsų žmonėmis nelaiko. malačius Dočys, kad tiesiai šviesiai jiems pasakė, ką apie tokius Smitus galvoja. lenkiu galvą.

rakštis komunistų subinėje tas puteikis       2015-04-19 8:56

skauda komunistams nuo tos rakšties subinėje puteikio.
net malonumo negali pajusti kai juos dulkina jų partneriai kgbistai.

Nezinomas poetas       2015-04-19 8:55

Sugrazinkite talenta! Kur as ji pameciau? Suradusiems padovanosiu skarute.

dėkui       2015-04-19 8:55

dėkui Liudvikui už pakilią nuotaiką sekmadienio ryte wink

To man       2015-04-19 8:48

Londone pedofilų irgi per akis. Tem net jiems duoda serų titulus, kaip kokiam Elton Johnui. Jūs sakot, kad tas mr. Smitas jums visai neįdomus, o kitu sakiniu jau kalbate, kad jums įdomūs pedofilai. Tai pagalvokit, jei misteris Smitas yra pedofilų tinklo atstovas (o aš tuo beveik įsitikinęs), kaip jūs prieštaraujat pats sau. Misteris Smitas gali būti tiesiogiai susietas su klanu, kuris valdo Lietuvą. Klanas juk yra pasaulinis, o ne kokia nors ten lokalių oprovincijos klanelių suma. Mąstykit giliau ir turėsit visus atsakymus nemokamai.

to Bugailiškis Prūdas       2015-04-19 8:35

pritariam,tikrai gerai sureagavo Dočys.matos pakaustytas gyvenimiskos mokykklos.,bet Puteikiokas garantuotai būtu nesupratęs kame reikalas ir išpliurpęs u-kulisinius reikalus.,nekiekvienam martynui mėlynas dangus, nekiekvienam///////////////////////////////

Man       2015-04-19 8:34

mažiausiai įdomus tas Smitas, ko jis klausinėjo ir kas jam rūpėjo. Šio “pokalbio”  svarbiausia vinis yra Dočio atsakyme apie Lietuvos rinkėjus: - Kuo labiau nuskurdęs kraštas, tuo didesnes simpatijas per rinkimus jis išreiškia kapitalo partijoms.

    Kol tokia beliberda vyks Lietuvoje, tol Lietuva iš skurdo ne išsikapstis.
Todėl kad, kai rašė vienas komentatorius, nors su įronia, bet teisingai: -. Lietuvą valdo pedofilų klanas.  Visa teisingumo sistema - visi teismai, prokuratūros, policija yra pilnai valdoma pedofilų klano

T'omas       2015-04-19 8:34

cha,cha,cha,seniai taip nebuvau skaniai nusijuokęs.Rašyt teisybę su humoro atspalviais reik turėt talentą.Sėkmės autoriui!.

Bugailiškis Prūdas       2015-04-19 8:25

Visa laimė,kad anglų monarchijos saugumiečiui duotas tinkamas atkirtis!Išnaglėjo britai ir ne kitaip: myslija sau,-privažiavo pulkai lietuvaičių su geltonkasėm lietuvaitėm,tai ims ir prisijungs prie savo Salos dar vieną territory.NEIŠDEGS!!!Jop-tara-raijjjj! O Dočį rytoj nuo pat ryto mūsiškėn prezidentūron ant raudono kilimo,krepkai spaudžiant dešinę iškart atlapan tris medalius įtaisyt -Vytauto Didžiojo ordiną su aukso grandine,Vyčio Kryžiaus ordino Didįjį kryžių,Vytauto Didžiojo ordino Didįjį kryžių.Plius skirt sklypą su vila Turniškese,asmens apsaugą,orią rentą,asmeninį balkonėlį Pilies g. 26.Lietuva myli savo Didvyrius!!!

Pinda       2015-04-19 7:55

O as ta su skarute pabuciavau i lupas.Ir man taip gera,taip gera.Teisingai pradejo rasyti.Viska daro ko as noriu….!

Kobra       2015-04-19 7:45

Tam su skarute igeliau i koja.Tokias haliucinacijas(BBC) pradejo rasyti….Dabar pasieksiu mazaja galvute tai gal ka idomaus parasys!

Sonata       2015-04-19 6:52

Jei šiame portale dažniau pasirodytų tokių vertingų straipsnių,pažadu savo kasrytinę spaudos apžvalgą pradėti būtent nuo šios svetainės.Sekmadieniniai linkėjimai Doch’iui. wink

Kastausakė       2015-04-19 1:36

Karalystės žvalgybos turėtų pasidomėti tuo mr. J. Smitu, kas tai per paukštis įsodintas į BBC. Greičiausiai koks nors KGB agentėlis. Dabar jau jie pradeda susigaudyti, kad tokių ten kas antras. Atvirai pasakius, koks jų reikalas, kaip čia Lietuvoje vyko savivaldos rinkimai ir kas toks yra Naglis Puteikis. Žurnalisto teiginys, kad Puteikis sukčiauja man labai panašus į GRU iš anksto parengtą provokaciją. Klausdamas apie savivaldos rinkimus jis be abejo tikėjosi privesti pokalbį iki Puteikio, o po to pasakyti savo niekinamąjį vertinimą. Taktika kiaurai permatoma, nors labai profesionaliai užmaskuota. Pradeda kalbą iš tolo ir tarytum tarp kitko. Beje reikšminga detalė - vidurnaktį, kai klausiamas žmogus apsimiegojęs ir nėra budrus prieš paspęstą provokaciją. Gerai, kad jau esame paskiepyti ir sugebame atpažinti propagandistų slapčiausius kėslus. Tokie bajeriai nepraeis. Ne ant to pataikė.

Gervei       2015-04-19 0:43

Gervele gervele, prastą susikūrei sau nicką. Gervės, tavo žiniai, nei pernykščio, nei šiemetinio sniego Lietuvoje nėra mačiusios, nes išskrenda rugsėjo mėnesį. Kalbi apie tai, ko nesi mačiusi.

Psichoterapeutas       2015-04-19 0:30

Diagnozes čia šitame portale visiems anksčiau nustatinėdavo Taigis. Sveikas Taigizai, kur taip ilgai buvai pradingęs. Gal taigoj klajojai? Ar neteko sutikti Tombovo vilko? Manėm, kad skradžiai žemėn prasmegai, o pasirodo, gyvesnis už gyvą kaip koks Feniksas iš pelenų - vėl čia kaip buvęs.

Gervė        2015-04-19 0:24

Išstenėtas straipsnelis apie pernykštį sniegą.

Ei,Lochy!       2015-04-18 23:22

Sako,kad sergi,bet diagnoze tokia tiksli - matosi provincijos rašinelyje.

Lietuvis       2015-04-18 22:42

Labai teisingai pasielgė Dočys, pasiuntęs tą anglą į vieną vietą. O tai jau mes tiek nusiritome pataikaudami tiems užsieniečiams, kad pasidarėm kaip kokie bestuburiai iešmučiai. Tegul žinosi. Gal kas girdėjo, ar paleido tą intervą?

Smithas       2015-04-18 22:10

Puteikiui visiškai nebūtina mokytis angliškai. Lietuvių kalba yra ES kalba, o Puteikis dar moka ir rusiškai, taigi gali puikiausiai susišnekėti ir su Vakarais ir su Rytais.

idomu idomu       2015-04-18 22:03

lyg tarp kitko- Puteikis…

To hmm       2015-04-18 22:02

Bet tamsta atrodai labai sustiprėjęs. Seniai iš tamstos nesam regėję tokių stiprių komentarų kaip šis. Gal leidiesi vitaminą C ?

Dočys Irenai       2015-04-18 21:58

Gerbiama Irena, jūs labai provincialiai įsivaizduojate Dočio gyvenimą. Įsiskaitykite, ką parašėte ir atsakykite, ką, gal turėčiau šokinėti su pižama iš lovos kaip koks “strekaziolas” ir bėgioti į virtuvę, kai man skambins Putinas, Obama ar jos ekcelensija Lietuvos Dalia Grybauskaitė? Kaip tai atrodytų? Taip kad Jūs savo telefoną galit laikyti kur norit. Neprieštaraučiau, jei savo pačios labui išmestumėt net į unitazą, o aš savo Nokiją pasidedu ant naktinio stalelio prie lovos ir laukiu, kol man paskambins svarbūs žmonės.

O ka?       2015-04-18 21:49

Taigi Puteikis telefonu mokosi anglu kalbos, kai atsakineja i klausimus

Hmm       2015-04-18 21:47

Nusilpo Dočys. Gal pavasarinis vitaminų trūkumas?

Irena Vasinauskaitė       2015-04-18 21:45

Garbusis, Dočy,telefonas ir miegamasis - du nesuderinami dalykai. Nakčiai mobiliaką palikite virtuvėje…

Tarabilda to va va       2015-04-18 21:36

Ei tu, atsargiau. Gal turi neginčijamų įrodymų, kad konservai turi įrodymų. Gal jie paprasčiausiai blefuoja, kaip ir teigdami, kad matrioška švari.

va va - pusė teisybės atskleidė       2015-04-18 21:27

o tikra teisybė komunistų ruporo konservatorių lūpomis:
naglis puteikis yra rusų špijonas smile

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.