Ugdymo politika, Prezidentas ir jo komanda

Liudvikas Jakimavičius. Diskusija. Prezidentės tapatybė

Liudvikas Jakimavičius   2015 m. birželio 7 d. 8:05

154     

    

Liudvikas Jakimavičius. Diskusija. Prezidentės tapatybė

Šią savaitę išgirstame šeštąjį metinį Prezidentės pranešimą. Jį skiautelėm kokią savaitę tampys politologų dvaras ir visokio plauko „laisvosios“ žiniasklaidos komentatoriai. Tegul dirba, atėjo jų aukso valanda – už tai jiems moka pinigus. Nekviesti nemėginkime prisijunginėti prie jų choro, lyg aidu atitardami ar piktindamiesi metinio pranešimo neatitikimais tikrovei bei jo interpretacijomis. Verčiau padiskutuokime rimtesne tema – ar Lietuvos Respublikos Prezidentė nėra tapusi problema Lietuvos Respublikai? Kiek ji, kaip asmuo, yra susieta su tekstais, kuriuos ištransliuoja ir ar vaidmuo Lietuvos siužete yra jos pačios laisva valia pasirinktas?

Jau septinti metai ji vadovauja valstybei. Sakytum jau pakankamai Lietuva turėjo laiko susipažinti su savo vadove, tačiau pridėkime ranką prie širdies: kai Dalia Grybauskaitė, grįžusi iš Briuselio, pareiškė, kad kels savo kandidatūrą į prezidento postą, mums ji atrodė labiau „permatoma“, pažįstama nei šiandien. Atrodo, jau tuomet pakliuvome į viešųjų ryšių technologų gudriai paspęstas pinkles, kurie kuria ne produktus, bet jų iliuzijas ir įvaizdžius.

Žinomas dalykas – viešųjų ryšių technologai nėra kokie nors labdariai – gerų žmonių padėjėjai ar besiaukojantys „vardan tos…“  Tai brangiai samdomi šuleriai, švelniau tariant – iliuzionistai. Tad kyla klausimas, kokios politinės grupės (partijos), jėgos buvo suinteresuotos Grybauskaitės atėjimu į valdžią, ar mes žinome, kas užsakinėjo ir dabar užsakinėja muziką, ir kokių šie tikėjosi ar gauna iš to dividendų? Ar kas nors rimtai įsitikinęs, kad pati Dalia Grybauskaitė iš savęs nusprendė įgyvendinti savo slapčiausias svajones ir troškimus? Pamėgino ir pasirodė besanti laimės kūdikis. Gal jai pasisekė kaip Pelenei stebuklinėj pasakoj – svajonės ėmė pildytis? Tarytum atpildas už patirtas skriaudas ir „mažuosius karus“, kovotus sovietmečiu. O kas svajonėms ir troškimams įjungė žalią išsipildymo šviesą – gal dėdė Dievas, su kuriuo, švelniai tariant, Prezidentė kažin ar turi kokių nors bendrų reikalų? Jei ne jis, tai gal koks nors kitas galingas dėdė?

Dar vienas rimtas klausimas: ką į rankas prieš septynetą metų gavo piaro technologai? Kokį molį, iš kurio Lietuvai reikėjo nulipdyti ir kaskart perlipdyti pagal situaciją ir naujus eskizus patriotę Nr. 1? Aikštingą Briuselio biurokratę „ar kažką daugiau“?

Per pastaruosius Prezidento rinkimus buvo girdėti buvusių jos adoratorių naujos kalbos. „Na, nėra iš ko rinktis, tai balsuosiu už Dalią“, o į visuomenės priekaištus, kad ne kažin ką per pirmąją kadenciją Lietuvai nuveikė, dažnas sutikdamas, linksėdamas galva išsakydavo ir tokią mintį: „Na taip, Daukantynėje daug pastangų ir laiko buvo sugaišta įvaizdžio kūrybai, kad būtų ir ta antroji kadencija. Bet juk tuo kandidatė ir gera, ir už kitus geresnė, nes jai nebereikės gaišti laiko dėl savo įvaizdžio, nebereikės bijoti kokių nors ekonominių korumpuotų grupuočių ar priiminėti pusinius sprendimus vardan politkorektiškumo. Žodžiu galės pasitrankyti iš peties, kaip ir buvo žadėjusi prieš pirmąją kadenciją“.

Kai buvo verčiamas iš prezidento posto Rolandas Paksas, pamenam paleistą lakią ir linksmą frazę: „Paksas nekaltas – aplinka kalta“. Dabar toks frazeologizmas, pakeitus asmenį, kažin ar kiek nors atitiktų tikrovę. Ar galėtume įvardinti mūsų prezidentės aplinką – kas tie jos Borisovai, Ačaidračai, Lolišvilės ir Rubikonai? Prezidentės aplinkoje tokių ryškių asmenybių nėra. Viešai matoma tik brigada nuolankių Ulbinaičių. Jei kas nors ir trukdo prezidentei daryti gerus darbus Lietuvai, tai greičiausiai ne jos aplinka. Ši tik padeda ginti nuo priešų apsiaustą Daukanto aikštės „tvirtovę“. Tuomet kyla kitas klausimas, kur žiedžiamos vienos ar kitos valstybės valdymo ir pertvarkymo idėjos, gal jai padeda Lietuvos scenarijų kurti tas daugiau išmanantis dėdė? Ir tas dėdė gal nebūtinai profesorius Vytautas Landsbergis, kurį „liaudis“ pamėgo demonizuoti?

Pasipila eilė papildomų klausimų: ar mūsų Prezidentė turi kokias nors aiškias pažiūras, kurios būtų jos elgesio ir pasirenkamų sprendimų pagrindas? Ar kas nors projektuoja jų pasekmes? Ir išvis – ar Daukanto aikštė turi kokį nors aiškesnį ateities Lietuvos projektą?

Jei viso to nėra arba yra kažkas kita, ko mes nežinome, tuomet visiškai suprantama nuolatinė mūsų Prezidentės egzistencinė būsena – įtampa ir nerimas neišsiduoti, kad nebūtų atpažinta, kas ji yra iš tikrųjų ir koks tikrasis scenarijus, kuriame ji vaidina. Ar ne tuo tikslu prieš visuomenę buvo panaudota ir skiepų akcija? Ar ne tam tarnauja ir karo retorika, kuri ne tiek telkia, kiek skaldo ir priešina visuomenę?

Ar ne keistas paradoksas – Prezidentės autoritetui kur kas didesnės grėsmės kyla ne iš Rytų, kur gal yra parengtas segtuvas mūsų Prezidentę kompromituojančių tikrų dokumentų, o iš mūsų tyliai lūkuriuojančios visuomenės, kuri iš Prezidentės elgsenos detalių įtarinėja tokius dokumentus egzistuojant.

Labai logiškai tuomet atrodo Prezidentės savisaugos žingsniai ne tik „apsišlavinėjant“ savo CV, bet ir naikinant pilietinę visuomenę, opoziciją, partijas, mindant Seimo autoritetą, kišantis į kitų institucijų (ypač žiniasklaidos) darbą ir reikalus. Tai visuomenės tramdymo ženklai, virstantys palaipsniniu autokratizmo įtvirtinimu.

Ir klausimas iš sąmokslo teorijų srities: „Ar Putino scenarijuje negalėtų būti idėja padėti sukurti Lietuvoje autokratinį režimą, tegul retorika ir patį antiputiniškiausią pasaulyje, bet valdomą? Jei Putinui iš tikro kenktų Lietuvos antiputiniška retorika, neabejoju, kad juodajame sąraše jis būtų atradęs vietos ne tik Neliupšienei, bet ir kur kas reikšmingesniems antirusiškų nuotaikų kurstytojams – pvz., LRT direktoriaus A. Siaurusevičiaus komandai: A. Jakilaičiui, V. Miliūtei, N. Pumprickaitei ir Co. Nejau atviro formato sąraše pritrūko jiems vietos?

Klausimų daug, kaip ir begalė galimų skerspjūvių, kurių rakursu galėtume aptarinėti mūsų Prezidentę ir jos elgsenas, bet pagrindinis klausimas: ar mes iš tikro pažįstame, kas ji yra iš tikro?

Diskusiją moderuoja Liudvikas Jakimavičius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

o-pa-darrui       2015-06-8 19:03

Pirmiausia išsiblaivyk prieš rašydamas. Tuomet pasižiūrėk blaiviai į tas nesąmones kurių prirašinėjai.

Ergo       2015-06-8 11:51

Man kartais atrodo, kad ji manosi Briuselyje gyvenanti. Gerai apsaugota nuo Lietuvos socialiniu bedu, matyt, galvoja, kad mamos pacios kaltos, kad vieno kito milijono saskaitoje neturi. Pranesimas buvo tikra pasaka, nes nieko net nesiruosia daryti.

labai smagu       2015-06-8 8:33

D-vo išrinktos tautos atstovai: grybauskaitė, šimašius, meilutis mus valdo ir baudžia.
Ar klystu?

O - pa       2015-06-8 7:43

Juozapėli, kiek atsimenu, internautsą esi ne kartą prie protingų žmonių priskyręs - tai kaip čia dabar, ėmei ir su Lukašenką sulyginai?
Ai supratau - išdrįso tau paprieštarauti.
Keisti ir skysti tie tavo principai ir įsitikinimai. Ar tik nebūsi priklausomas nuo mėnulio fazės?

Taigiui       2015-06-7 19:28

O kaip padėt? Laaabaiii noriu padėt. Papasakok, kaip tu gavai vietą “Padėt”. Aš irgi noriu.

taigi,        2015-06-7 17:07

jei Izraelio Mosadas nesusitvarko su Mafija, tai kaip mūsų Prezidentė be jokios mūsų Džentel menų pagalbos gali su visu tuom susitvarkyti? Tik pajudino širšių lizdą - jų bankus, o koks džentelmenų vaišvilų sukilimas dėl to vyko? Padėt jai reikia, o ne trukdyti. Aklos vištos. sorry.

Mosadas rašo detaliai apie problemas        2015-06-7 17:02

9. (SBU) Israeli OC now plays a significant role in the global drug
trade, providing both a local consumer market and an important
transit¶ point to Europe and the United States. In 2004, Zeev
Rosenstein was arrested in Israel for possession of 700,000 ecstasy
tablets in his New York apartment, destined for distribution in the
U.S. market. He was ultimately extradited to the United States in
2006, where he is currently serving a 12-year prison sentence. Two
other crime figures, Meir Abergil and Israel Ozifa, are also facing
U.S. extradition charges on charges that include smuggling 100,000
ecstasy tablets into the United States.

¶10. (SBU) The prostitution business has also grown beyond the
neighborhood brothel. In March 2009, the INP arrested twelve
suspects in what is believed to be the largest Israeli-led human
trafficking network unearthed to date. Ring leader Rami Saban and
his associates were charged with smuggling thousands of women from
the former Soviet Union and forcing them to work as prostitutes in
Israel, Cyprus, Belgium, and Great Britain. Some women were flown
to Egypt and smuggled across the Sinai border by Bedouins.

Law Enforcement Steps up the Pressure
——————————————————-

¶11. (SBU) After years of perceived inaction, in 2008 the INP
created a new unit called

beje,        2015-06-7 16:54

jei norit žinoti, kaip atrodo tikrasis WikiLeakso nutekintas dokumentas, štai jums pavyzdžiui dokumento pradžia nutekinta iš Mosado:
Appears in these articles:
http://www.spiegel.de
VZCZCXYZ0018
RR RUEHWEB

DE RUEHTV #1098/01 1351414
ZNR UUUUU ZZH (CCY AD66A605 MSI9229-632)
R 151414Z MAY 09 ZDS
FM AMEMBASSY TEL AVIV
TO RUEHC/SECSTATE WASHDC 1845
INFO RUEHJM/AMCONSUL JERUSALEM 2041
RUCNFB/FBI WASHDC//INTD/CTD/CT WATCH//
RHMFIUU/US CUSTOMS AND BORDER PROTECTION WASHDC
RUEAHLC/HOMELAND SECURITY CENTER WASHDC 0068
RUEHRO/AMEMBASSY ROME 7509
UNCLAS TEL AVIV 001098

C O R R E C T E D C O P Y (CORRECTED ADDEE)

DEPT FOR CA/VO/L/C; CA/VO/L/A; CA/FPP SARAH SEXTON; INR/TIPOFF; DS
OFAC
ROME FOR DHS/ICE

CA/FPP: PLEASE PASS TO DOJ LISA HOLTYN AND BRUCE OHR
SIPDIS

E.O. 12958:N/A
TAGS: CVIS SNAR CMGT KFRD KCOR KCRM KTIP PINR IS
SUBJECT: ISRAEL, A PROMISED LAND FOR ORGANISED CRIME?

Summary
————-

¶1. (SBU) Organized crime (OC) has longstanding roots in Israel, but
in recent years there has been a sharp increase in the reach and
impact of OC networks. In seeking a competitive advantage in such
lucrative trades as narcotics and prostitution, Israeli crime groups
have demonstrated their ability and willingness to engage in violent
attacks on each other with little regard for innocent bystanders.
The Israeli National Police (INP) and the courts have engaged in a
vigorous campaign against organized crime leaders, including the
creation of a new specialized anti-OC unit, but they remain unable
to cope with the full scope of the problem. Organized crime in
Israel now has global reach, with direct impact inside the United
States. Post is currently utilizing all available tools to deny
Israeli OC figures access to the United States in order to prevent
them from furthering their criminal activities on U.S. soil. End
Summary.

Crime War Hits the Streets of Israel
——————————————————-

¶2. (SBU) In November 2008, Israeli crime boss Yaakov Alperon was
assassinated in broad daylight in a gruesome attack on the streets
of Tel Aviv, only about a mile away from the Embassy. According to
several media accounts, a motor scooter pulled up alongside
Alperon’s car and the rider attached a sophisticated explosive
device with a remote detonator to the car door. The bomb killed
Alperon and his driver, and injured two innocent pedestrians. The
hit was the latest in a series of violent attacks and reprisals, and
indicated a widening crime war in Israel.
Ir t.t.

Internauts        2015-06-7 16:40

Wikileaks klonas tebesėdi internete - wikileaks. org. Kiekvienas mastantis gali vien iš antraščių suprasti, kad tai falšyvka. Pats Asanžas milijoninius hakerių nugvelbtus dokumentus pateikė garsiems laikraščiams The NewYork Times Shpigel, The Guardian, kurie pasirinktinai juos atskleidinėjo.
Ko siekė Assange? Kad biznio partneriai nesusirašinėtų? Tiesos? O ko pasiekė? Dar prieš 10 metų niekas nekontroli`avo interneto. O dabar jis kontroliuojams, ir kontroliuojamas tendencingai. Kas iš to laimės? Tikrai ne tie, kurie taip aklai pasitikėjo Asange.

Internatsui       2015-06-7 16:09

Spratome. Lukašenka yra vertas tavo pagarbos. Aišku. Gali daugiau nebegaišti laiko. Jau viską pasakei.

internauts        2015-06-7 15:50

ir pasikopinau, jei ką. Tik ne tavo versiją, nes nemoki dar atskirti tikrojo šaltinio nuo “šešėlinių’.  Dabar ieškau savo archyve.
Bet kas iš to? Juk visvien liksim prie savų nuomonių.
.
Pasaulis susiskirstęs tik į dvi partijas: šakalus ir mauglius. Ir todėl negalime sakyti, kad blogi rusai, blogi žydai, amerikiečiai ar lietuviai. Visose tautose yra šakalų ir mauglių, tik skiriasi jie proporcijom pagal tai, kiek žmonių mąsto savarankiškai ir kiek pasiduoda propagandai. Žodis DEMOKRATIJA labai patogus šakalams. Jis jiems suteikia galimybę pasislėpti po kolektyvine atsakomybe. Šakalams pelnas, o maugliai dengia nuostolius. Šakalai organizuoja holokaustus, o už tai kolektyviai kaltinami ir moka maugliai. Autoritarinis valdymas tuo ir geras, kad vadovas nebijo prisiimti atsakomybės ir nesuverčia jos vien ant rinkėjų.
Daug kas keikdamas lygina Prezidentę su Lukošenka, bet aš manau, kad Lukošenka vertas pagarbos jau vien dėl to, kad sugeba atsilaikyti ir prieš Rytų, ir prieš Vakarų šakalus.

I nternatsui       2015-06-7 15:39

Wikileaksa US CŽV specai išvalė. Todėl,natūralu, daug dokumentų dingo. Buvo pacituota iš įsirašyto sau failo. Daug kas yra įsirašęs visko, nes trynimo buvo galima tikėtis.
Reikėjo ir pačiam prisikopinti, dabar nereikėtų burbuliuoti.

Internauts to WikiLeaks        2015-06-7 15:30

pateikiat kaip šaltinį, bet kažkodėl kompas tokio dokumento neatranda.
Vadinasi esate šmeižikas.
Nes skaičiau visiškai priešingus WikiLeaks nutekėjimus iš JAV ambasados. Jie kalbėjo apie tai, kad JAV diplomatai stebėjo pusę metų PPrezidentę ir galutinai įsitikino, kad ji vienintelė iš Rytų Europs lyderių, kuria galima visiškai pasitikėti.

O - pa       2015-06-7 12:56

Kaip supratau - Sauliaus komentaras yra cenzūrinis ir nežeminantis.
Tiesiog puikumėlis!

stasys       2015-06-7 12:42

Teko nusivilti ..tokia Jūsų diskusija, tema įdomi ..o daugumos vertinimas vis dar senas su tais pačiais išvestiniais stereotipais apie D.Grybauskaite,.. nors autorius kaip ir bandė str. užsiminti kad tai dvi skirtingos politinės asmenybės (prieš 7 metus ir šiandiena),..bet diskusija taip ir liko prie ‘seno kaliošo bet savo‘, o tai rodo kad atmintis ne pas visus dar gerai veikia . Todėl tik priminsiu ..kaip bevadintumėte D. Grybauskaitės atėjimą į Prezidentūra ..Jos taip vadinamas ‘projektas’ buvo visiška naujiena esamai politinei nomenklatūrai.  Per rinkimus jos atvirai nepalaikė nei viena politinė partija, taip kaip nei vienai iš jų Ji ir nepriklausė, o Ji save deklaravo kaip nepriklausoma kandidate , prie tokio turinio ..naujos politinio žaidimo taisyklės čia buvo neišvengiamos ..kas vėliau išaiškėjo , lyginant Ja su prieš tai ilgus metus prezidentavusiu V. Adamkui. Beje Jų santykiai ir po šiai dienai viešai liko gana šalti ..Norint bent objektyviai vertinti D. Grybauskaitės politine personaliją  ..reikia bent pabandyti atmintimi atkartoti tas tikras įvykiu aplinkybes,.. kurios per tiek laiko kaip ir liko pamirštos po naujais politiniais lipdukais .. Vertinimas vizgi susideda iš faktų ir įvykiu analizės , o ne emocijų mišrainės..kaip čia kai kam norisi pateikti .Čia aiškiai trūksta tos diskusijos moderatoriaus balso.smile

O - pa       2015-06-7 11:59

Įdomi čia pas jus diskusija gaunasi - Juozapas pats su savimi diskutuoja.
Gal jau baikite tą taip vadinamą “diskusiją” - jau net nejuokinga.

Saulius       2015-06-7 6:59

kaip galima rimtai žiūrėti į bet ką, parašytą violetinio iškrypėlio?

A. Nuopisaitė       2015-06-7 6:51
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
wikileaks       2015-06-5 23:11

JAV apie Lietuvos prezidento rinkimus:
Buvęs JAV ambasadorius Lietuvoje John A. Cloud savo pažymoje skirtoje JAV Valstybės departamentui analizuoja 2009 metų prezidento rinkimų kampanija, aptarinėja kiekvieną kandidatą, jų galimybes laimėti rinkimus.
Ambasadorius taip pat kalba apie tai, ar Grybauskaitės praeitis - priklausymas TSRS komunistų partijai ir tvirtinimai apie jos lezbijietiška seksualine orientacija turės įtakos prezidento rinkimams.
Pažymoje rašoma, kad Grybauskaitė TSRS komunistų partijos narė buvo nuo 1977 iki 1989 metų, tačiau tai nesutrukdė jai Lietuvoje užimti aukštus vadovaujančius postus.
Grybauskaitės šansai rinkimuose dideli, kadangi ji turi didelį Vytauto Landsbergio, Rasos Juknevičienės palaikymą.

JAV ambasadorius analizuoja Lietuvos kandidatų į prezidentus požiūrį į homoseksualumą, kadangi Lietuva vienintelė iš ES narių priešinasi homoseksualizmo įteisinimui.

Užsimenama apie nuotraukas, kuriose fiksuojama jos seksualinė orientacija. Dėl šių nuotraukų, pasak Grybauskaitės, ji buvo net du metus šantažuojama.

“Aš žinau apie tai, mane tuo gasdino dvejus metus, man net pasakė, kad net nesvajočiau kandidatuoti į prezidentus”, - viename susitikime privačiai ambasadoriui pasakė D.Grybauskaitė.

Tačiau, pasak JAV ambasadoriaus, kai Grybauskaitė vasario mėnesį nusprendė kandidatuotis ir į klausimą “ar ji yra lezbijietė” atsakė :
“-nesu lezbijietė ir niekada nebuvau”,
tolimesnėje rinkimų kampanijoje prieš ją tariama lezbijietės orientacija rinkimams įtakos neturėjo.
Pažymoje rašoma, kaip P.Gaidys nuolat kalbėdavo apie Grybauskaitės populiarumą, ją liaupsino, nežiūrint į tariamą jos seksualinę lezbijietės orientaciją kai dar ji nebuvo iškėlusi savo kandidatūrą.
Sklinda kalbos, kad ji net ne Lietuvė, o Žydė. Tačiau, svarbiausia, ji turėjo konservatorių palaikymą.
Ji niekada nesakė: “Mes gyvensime geriau”. Nežiūrint to, visos socialinės grupės palaiko Grybauskaitę.
“Kažkaip neįprasta, kad aš net šiek tiek bijau šio reiškinio, ar tai realu?” stebėjosi JAV ambasadorius.
šaltinis: 
wikileaks.org/plusd/cables/09VILNIUS254_a.html

ir tas po padu       2015-06-5 23:02

R.Šimašius neteko savarankiškumo mero poste po pirmo vizito ant kilimėlio Aikštėje,
nes Dalia Grybauskaitė jam tiesiai pasakė, kad Vilniaus savivaldybės administracijos vadove bus Almą Vaitkunskienę,
labai artimą buvusiai Finansų ministrei Šimonytei, gerai D.Grybauskiatės draugei.
Pats R.Šimašius buvo labai sutrikęs, kai sužinojo, kokia kandidatūra jam yra nuleista, ir ilgai įkalbinėjo iš šio posto pasitraukti kitą žmogų, kuris buvo numatytas į šias pareigas Darių Aleknavičių.
Kitaip sakant, naujajam Vilniaus merui R.Šimašiui jau dabar yra sulaužytas stuburas, ir jis nėra laisvas ką nors spręsti be prezidentūros leidimo.
Patvarkė liberastėlį pirmu ėjimu.
Dabar tas vyriukas įkinkytas ir triūsia Dašos proteguotojo Tėtės šeimynos naudai:
Naujojo Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus pirmas žingsnis šiame poste -
500 000 eurų subsidija savo koalicijos partnerio, tėvynės sąjungos lyderio Gabrieliaus Landsbergio šeimos verslui.
Gabrieliaus Landsbergio žmona Austėja Landsbergienė prieš kelis metus sukūrė didžiausią privačių vaikų darželių ir mokyklų tinklą Vilniuje “Vaikystės sodas”.  Verslą sukūrė, taip sakant, nuo nulio. Patalpos darželiams už neįvardijamą kainą nuomojamos iš valstybinės įmonės “Lesto”, kuri prieš nuomą savomis lėšomis šias patalpas suremontavo.
Austėjos Landsbergienės verslo bumas prasidėjo nuo to, kad energetikos monopolinė įmonė, kurie sėdi konservatorių parankiniai,  savo lėšomis suremontavo patalpas, ir jas išnuomavo Landsbergių šeimos verslui už įslaptintą kainą.
Austėjos Landsbergienės tėvas Evaldas Čijauskas vienoje tv laidoje įvardintas “Lietuvos žemgrobių karaliumi”, ilgametis ŽŪM visokius postus užiminėjantis valdininkas . Neskęstantis, Išmeta iš posto už korupciją, netrukus sėkmingai nutupia gretimame kabinete.
Gera ir saugu būti Tėtės anūko uošviu.
Štai tokius bRRRRangiusLietuvosžmones matyt ir atstovauja Ponia.
Labai brangius.
Tik.
Pigių ne.
Ne lygis būtų.

Faktas       2015-06-5 22:45

Pušai ,subinlaižiai,giminės ir priedurniai eina į rinkimus,kuriuose bolotiruojasi vien tik parazitai.
Ar yra prasmė varginti kojas?
Klausiu Jūsų.

Ar žinote?       2015-06-5 22:26

Po Spalio revoliucijos buvo išleistas dekretas,kad visos KOMJAUNUOLĖS privalo atsiduoti komjaunuoliams PIRMU prašymu.
Dekretas veikė pažodžiui,tik vaikų namuose pradėjo nebetilpti vaikai.Teko gerą dekretą atšaukti.
Mūsų DAŠA irgi užgimė stropia komjaunuole:visur jos pilna,bet rezultatas shudinas.

muchujin       2015-06-5 22:10

kur aš ją mačiau?
prisiminiau.
Maskva.
“leudiespasiekimųparoda” VDNXA
ten stovi tokios skulptorės muchinos statula diedas su boba išsišiepę laiko kuvaldą ir pjautuvą.
mūsiškė daša - kaip iš akies lupta skiulptiūrinės ampazicijos babiškoji dalis.
geležinė kakta, plieninis žvilgsnis, vyriškos rankos ir proletariški pečiai.
nors dabar tarabanink ir užkelk ant žaliojo tilto vietoje surūdijusių balvonų.
laisvai galima pagaminti keturias grybingas kompozicijas -
daša su pjautuvu eina pjauti nepaklusniųjų;
daša su kuvalda daužo per galvas protingesniems už ją
daša laiko glėbyje vatmano lapų ruloną kuriuose surašyti jos nuopelnai
daša su stingeriu ant peties ir šmaiseriu ant kalo puola , dantyse apžiojusi granatą, puola rusus.

tiktai gėda dėl lietuvių       2015-06-5 22:03

- kad tokią prezidentę turime
- kad teisėsauga - vieni KGBistai
- kad kolaborantai korumpuoti komunistai vadovauja

Stachanovietė       2015-06-5 21:57

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pateikė Seimui metinę ataskaitą apie savo nuveiktus darbus. Iš ataskaitos atrodo, kad trys kitos konstitucinės valdžios metus nedirbo. Prezidentė plušėjo vienui viena.
Slava trudu!
Už visus viena viską nudirbo.
Prezidentūra metinės ataskaitos išvakarėse pateikė šalies vadovės metinių darbų statistiką. Nostalgiškai primenančią kolūkio pirmininko raportą ar rajono partsekretoriaus ataskaitą. Tik vietoj primilžių, prikultų javų, apsėklintų galvijų ir sėkliniais dobilais apsėtų hektarų įrašyti pasakytų kalbų primilžiai.
Lygiai 60. Nors svarbu ne pats kalbų skaičius, bet kas kalbėta.
Atsakymų į gyventojų laiškus skaičius - 4790. Kiek arų popieriaus sunaudota, tik nujaučiama.
O kiek iš tūkstančių atsakymų buvo nuoširdūs? Juk daugumą pasirašė rūmų etatinė “genė” - yra tokia boba rašanti atsifutbolinimo laiškus.
Susitikimai su užsienio šalių atstovais. Lygiai 70.
Kodėl nesuskaičiuotos fotosesijos su vaikučiais ir “brangiaisiaislietuvožmonėmis”?
Padėti 597 parašai, tvirtinant įstatymus.
Iš to galime daryti šiokią tokią prielaidą, kad Seimas, kai prezidentė dirbo, visgi egzistavo. Bent jau rankeles klusniai kilnodavo balsuodami pagal JE pageidavimų koncerto norus.
Irgi darbas. Nelabai gražu nuneigti.

20 interviu Lietuvos žiniasklaidai. 34 interviu užsienio žiniasklaidai.
Ar klausimai buvo suderinti iš anksto?
Jei buvo suderinti iš anksto, tokie interviu žurnalistiniu požiūriu yra niekiniai.

Apsiėjo be ministro ir kariuomenės vado? Plačia krūtine ir išstorėjusiomis paltimis viena pati užstojo Tėvynę nuo grėsmių?
Skaitome ataskaitą toliau.
Pasirodo, jau užtikrinta grėsmes atitinkanti šalies gynyba. Mat priimti prezidentės vadovaujamos Valstybės gynybos tarybos (VGT) atitinkami sprendimai.
Bet VGT sudaro ne vien D.Grybauskaitė. Tai kolektyvinis sprendimas.
Be to, kam ta sovietinė bravūra, kad kažkas jau užtikrinta.
Baigta! Tobula!
Jei užtikrinta, tai puikiajai šalies gynybai jau reikėtų padėti tašką
ir daugiau į tokią tobulybę neinvestuoti.
Noras girtis taip veržiasi pro kitelio siūles, kad ataskaitoje pavartojami ne tie žodžiai. Be to, atrodo, kad Lietuvoje neliko nei krašto apsaugos ministro, nei Lietuvos kariuomenės vado. Viena D.Grybauskaitė pluša.

Piliečiai sužino, kad „prezidentės iniciatyva informacinis saugumas pirmą kartą iškeltas į Europos vadovų lygmenį. Europos Komisija įpareigota parengti veiksmų planą dėl strateginės komunikacijos ir atkirčio dezinformacijai.“

Skaitančiajam susidaro įspūdis, kad tai D.Grybauskaitė tiesiogiai įsakė EK parengti dezinformacijoms atkirtį. Ne tik namuose įsakinėja, bet ir EK prigriebė!
Vo blin, pasiutus babela.


Asmeniškai atplukdė terminalą?

Grįžtame į Lietuvą. Sprendžiant iš ataskaitos, D.Grybauskaitė be jokio vyriausybių ir ypač energetikos ministrų indėlio pati pastatė Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalą.
Visus metus viena pati mažino jaunimo nedarbą.
Galiausiai savo galingu kum62iu pati užkirto kelią valstybės tarnautojų pasipinigavimui.
Vėl kalbama pakiliai, kaip TSKP n-tajame suvažiavime.
Kelias užkirstas.
Pasipinigavimas iškirstas.
Pasipinigavimo hidrai nukirsta galva.
Valio, draugai!
(Salė atsistoja. Griausmingos ovacijos.
Ant generalisimusos švarko, panašaus į mundurą, nušvinta visi ordinai ir medaliai.)

Skaitome toliau:Viešieji pirkimai turi būti skaidrūs.
Valstybės kontrolė turi būti operatyvi.
O kas čia naujo? Taip galima kartotis kiekvienoje metinėje ataskaitoje. Paprastiems žmonėms tokie užkeikimaitikriausiai patinka.
Mašina turi važiuoti, paukštis - skristi. Ėjikas - eiti. Plaukikas - plaukti. Teisėjas teisingai teisti.
Turi būti.
Bet nėra.
Prezidentė susišluoja nuopelnus tik už tai kas turi būti, o dėl to ko nėra ji ne pričiom.
Ką atspindi ataskaita? Didįjį, nepalaužiamąjį, niekada neklystantį AŠ.
Bet apie bendradarbiavimą neužsimenama. Per žemas lygis? Aišku, per žemas. Jei viena moteris visą SGD terminalą pastatė.
Tikra stachanovietė.

nuomonė        2015-06-5 20:53

ups, sorry, maniau, kad rašau po Girniaus straipsniu.

nuomonė        2015-06-5 20:52

manau, kad dėl trockistų  ir   Duginas yra beveik teisus. Jų mesianizmas yra tikra katastrofa pasaulio tautoms. Išsiuntė Stalinas desantą “disidentų” į Ameriką. Tai kai koks Huntingtonas parašo “pranašystę” apie “istorijos pabaigą”, civilizacijų susidūrimą, tai nemanykit kad tai tik pranašystė. Tai Harvardo projektas.

Juozapas---Domui       2015-06-5 19:54

Hmmm, kolega - kvapas žinoma ne koks, bet ko nepadarysi vardan teisybės.
Matai, pats rašot “...nagrinėt neaišku kieno sudėtą...produktą”.
Misliju kilmininkas čia pats svarbiausias linksnis.
Daug kas nujaučiam tą “Kilmininką”, vat ir diskutuojam, pasitikrinam kad ne mums kožnam vien asmeniškai taip atrodo.
Kiti pasiskaito- irgi surikiuoja išplaukusias nuojautas.
Taip ir judam krutam pamažu.
Susivokimo link.
Vienas bendramintis, du bendraminčiai, trys bendraminčiai, keturi, penki…
“Liubica , daugiskaitos pirmasis asmuo” pamenate tokį spektaklį?
Na, tą su šv. atm. Kymantaite, a?
Taigi,...
MES tai mūsų aš daugiskaita.
Kai būsime daugiskaita, o ne banda vienaskaitų, tuomet nebereikės kelti klausimų  “ar verta”.
Nes kol vis dar po vieną tai tik kaip tam spektakly_ abėcėlės mokslai:
“Bog-dub. X -ožys malkom pjaut…” : )
Mėšlavežis yra reikalingas darbas, sunkus triūsas sarmatos nedaro.
Ūkininkui šūdas nesmirda, nes jis žino kad be šūdo nebus grūdo.

Domas>-Juozapui       2015-06-5 19:37

Lukštent smagu šviežią,chemijos neprifarširuotą kiaušinuką.Ar bėra prasmės nagrinėt neaišku kieno sudėtą,visus galiojimo terminus prašokusį produktą?Gali kvapą užgniaužti!Tokius aštrius pojūčius gali atlaikyt tik neturintys uoslės.

Juozapas ---Betai       2015-06-5 18:49

Sveika.
Nepaliauju stebėtis Jūsų atkaklumu ir kantrybe protinant trolius.
Abejoju, kad tiems spameriams kažką įrodysite.
Skeltanagių tikslas yra plauti Viršikinykės mundurą.
Kita vertus, nuo netikšų atsimušinėjate stebėtinai taikliai.
Vienžo, dėkui už talką. : )

Juozapas ---Domui       2015-06-5 18:39

Atsiprašau Tamstos, kad kišu savo trigrašį, bet jeigu nieko prieš -atsakysiu už Liudviką:
Žmogaus tapatybę nusako ne vien asmens kodas, CV bei kiti tiesioginiai faktai.
Tapatybę be žmogaus adreso, sodros pažymėjimo ir sąskaitų bankuose sudaro ir moralinis veiklos pėdsakas.
Ar žmogus niekšas ar doras žiūrėdamas į atestatą, diplomą bei darbo pažymėjimą nepasakysi.
Koks žmogus realiai yra rodo jo požiūris į darbą, visuomenės vertybes, rodo padaryti arba nepadaryti darbai, ir t.t
Misliju, jog tai ir turėjo omenyje kolega Liudvikas kalbėdamas apie tapatybę.
Tai ką Tamsta išvardinote antroje savo komentaro dalyje ir yra Ponios tapatybės dalis.
Na, gana bjauri dalis, bet yra tokia kokia ir yra.
O kadangi Tamsta gal ne viską išvardinote, matyt prasminga toliau lukštenti Ponios tapatumo kevalus.

Domas>moderatoriui Liudvikui       2015-06-5 18:21

Tam,kad galėtum nupasakot žmogaus tapatybę,turi apie jį daug ką žinot.Šia Jūsų siūloma tema diskutuot yra sunku-trūksta informacijos.O prezidentūros elgesys Garliavos tragedijos,Gabrieliaus, įkalinto Norvegijoj,referendumų dėl AE ir Žemės,Ulbinaitės teismo istorija,intervių Latvijos TV, ir kt. įvykių atžvilgiu tikrai nerodo,kad rūpinamasi kiekvienu valstybės piliečiu,kad paisoma žmonių nuomonės ir teisėtų reikalavimų,kad ginami lietuvybės interesai,šalies ekonominiai poreikiai.

Beta to va va va       2015-06-5 17:52

Įtikinai tamsta- Landsbergis sugriovė Sojūzą.
Bet čia man kitas klausimas kyla- kodėl taip vėlai? Gi, jei griūtis nuo jo vieno priklausė, galėjo pasistengti nors kokiais 30 metų anksčiau. Bet tylėjo, Dievą mylėjo ir Mokslinio komunizmo katedroje dėstytojavo? Kiek laiko prarasta!  Ir Grybauskaitei nebūtų reikėję Rot Fronte karučių stumdyti ir į tą bjaurią TSKP stoti, vėliau partškoloje dėstytojauti… Vajetau, kiek prarasta per tą pono Landsbergio neapsižiūrėjimą. smile
Ar bent žinai, jog Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis iš visų trijų Pabaltijo respublikų susikūrė vėliausiai ir iniciatorius buvo visai ne Landsbergis?

Beta to va va va       2015-06-5 17:31

Atsilieki tamsta.  Vlast meniajatsa!  Dabar jau kalti ne teisėjai ir ne Cininas, bet kaltinimą byloje palaikęs prokuroras ir aukštesnysis prokuroras.

va va va        2015-06-5 17:31

tikrai, Beta, tikrai, matyt KGB liepė užgrobt Sąjūdžio pirmininko pareigas ir sugriaut Sovietų Sojūzą.
Gerai, dar, kad yra toks Putinas, KGB valstybės vadovas.. Turėtų Putinas apdovanot Landsbergį ordinu, už nuopelnus KGB. Tik kažkodėl įtraukė jį į “nepageidaujamų” sąrašą. Tikriausiai tik dėl akių pastatė greta Paulausko. Kad pamanytume, kad toks pat nekaltas kaip ir Paulauskas, taip rūpinęsis ‘valstybinės paslapties’ nutekinimu.  Kažkas tą sąrašą  iš EK irgi “nutekino” į viešumą. Lavrovas buvo rimtai pasipiktinęs. Toks malonus žmogus tas Lavrovas, ar ne, Beta? Niekad nemeluoja…

va va va dar vienas gudrutis        2015-06-5 17:18

Teisėjas A.Cininas, nuteisęs Venskienę,  išteisino omonininkus.
Ar čia yra koks tarpusavio ryšys, ar tik iškreiptas mąstymas?
Prokuratūra užprotestavo teismo sprendimą.
Gal laikas Cininui užbaigt teisėjo karjerą ir drožt paskui Venskienę į JAV senukų prižiūrėt?

Beta to va va va        2015-06-5 17:09

Bent jau tokiais (galingais) jie save pristato visuomenei. O iš tiesų tai tik klasta užgrobęs Persitvarkymo Sąjūdžio pirmininko pareigas, “Dėdulės” slapyvardžio taip ir neatsikratęs, nemalonus ponas ir neaiškios biografijos, todėl galimai pažeidžiama moterėlė, jo statytinė.

va va va - meilės net nepaminėjau:)       2015-06-5 16:46

“Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi. Meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudos, Nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, Nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia.”
Linkiu pasveikti.
smile) smile) smile)

va va va        2015-06-5 16:43

Beta visiškai teisi.
Tas kėgėbistas Landsbergis tikrai labai galingas. Sugriovė SovietųSojūzą, sugadino Kremliaus planus Europos sojūze, o jo pakalikė Grybauskaitė dar ir Eurazijos sojūzą taikosi sugriauti.
Tikrai - bet kas geriau už Grybauskatę. Dievaži.

VaidasVDS       2015-06-5 16:31

to 15:33
na ir vėl akivaizdžiai meluoji. Aš reiškiu užuojautą, o ne neapykantą, o tavo meilės net nepaminėjau. Jei kas nors vaidenasi, tai jau tikrai blogai su sveikata. Linkiu pasveikti.

Beta internautsui       2015-06-5 15:57

Tai tamsta nejuokink. 1990 metais Paulauskas (beje, Landsbergio statytinis), buvo tik visų ujamas GP. Tik jau ne jis sprendė paleisti Dušanskį su Slavinu ar ne. Visi tokio pobūdžio klausimai buvo saugumo ir Landsbergio kompetencijoje. ” Bet įdomiausia šioje istorijoje yra tai, kad po to Dušanskis ir Slavinas skubos tvarka atgavo savo nekilnojamą turtą (namus), turėtą iki 1940 metų, juos sėkmingai pardavė ir išvažiavo gyventi į Izraelį!.. “
Gal ir turtą jiems Paulauskas grąžino?
Sakai “Tad pirmyn! Rinkit prezidentu Paulauską ar net Gulbiną.”
Laikausi tos nuomonės, kad bet kuris iš kandidatavusių  būtų geresnis prezidentas už ponią Grybauskaitę.

Lietuvos Respublikos generaliniai prokurorai        2015-06-5 15:40

Artūras Paulauskas (1987–1995)  | Vladimiras Nikitinas (1995–1997)  | Kazys Pėdnyčia (1997–2000)  | Antanas Klimavičius (2000–2005)  | Algimantas Valantinas (2005–2010)  | Raimondas Petrauskas (2010)  | Darius Valys (nuo 2010-06-15)

Valdui        2015-06-5 15:33

prisitaikyk šį pamokslą sau, nes atrodai kaip veidmainis fariziejus.
kitus mokai meilės, o pats reiški neapykantą tautos išrinktai ir jai dirbančiai Prezidentei. Jei tavo urantija nepadeda atskirti melo nuo tiesos, tai mesk ją velniop, nes nepaaukojai savo proto valdyti Dievui, bet leidi jį valdyti visokiems niekšeliams su juodomis technologijomis.

tetule Beta,        2015-06-5 15:24


Landsbergis paleido Dušanskį?!
Nejuokinkit, gerbiamoji.
Ar Landsbergis buvo Gen.Prokuroru, ar KGB generolo sūnus Artūras Paulauskas?
Vladas Gulbinas, tiksliau - Vladimir Lebedev buvo etatinis Operos teatro stukačius.
Jei KGB etatinis tamstytei toks didelis autoritetas, tai kodėl tad Landsbergis ne?
Juk tikriausiai KGB užsakė Landsbergiui pasirašyti PRAHOS DEKLARACIJĄ, sulyginusią NKVD nusikaltimus žmonijai su SS nusikaltimais, dėl ko taip įsižeidė visi dušanskiai, kovoję tik prieš nacionalistus lietuvius.
Tad pirmyn! Rinkit prezidentu Paulauską ar net Gulbiną.

VaidasVDS       2015-06-5 15:18

to 12:02
Dievas yra visagalis, bet Jis yra meilė, ir Jis niekam netaiko prievartos, net ir blogio darytojams. Bet blogio darytojai turi teisę žinoti, kad rinktis blogį ir savanaudiškumą reiškia asmenybės mirtį. Lygiai taip pat blogai yra rinktis abejingumą, mažesnį blogį, nenuoširdumą, apsimetinėjimą, netikrus dievus ar iš viso neigti Dievą. Visa tai veda į asmenybės degradaciją ir asmenybės išnykimą. Bet ne pragare. Vienintelė paguoda blogio darytojams, bet sąžinės priekaištų išvengti nepavyksta nei vienam blogio darytojui, kad ir kiek šnapso ar kitokio brudo suvartotų ar save bandytų guosti. Jei moki žiūrėti gyvenimui į akis, tai lengvai tą pastebėtum, juk tiek daug puolusių vargšų šiais laikais gyvena.
Pažiūrėk į draugą Putiną. Dabar jis atrodo kaip pamišėlis. Vargšas žmogelis. Taip ir su visais tais, kurie Lietuvoje renkasi blogį ar apgaudinėja ne tik kitus, bet ir save. Vargšeliai…
Kaip teisingai rašė Paulius - Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi. Meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudos, Nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, Nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia. (Labai graži Biblijos vieta ir Pauliaus nuomonė).

Beta to kitas 12:53 (internautsui)       2015-06-5 14:14

Niekaip nesuvokiu tamstos komentarų tikslo- apjuodinti visus ir viską? Jų fone Grybauskaitė atrodys baltesnė ar dar ką turi omenyje?
Bet jei jau vis prisimeni “dėdulę X”, o išvertus tai KGB majoras Vladas Gulbinas, įdedu ištrauką  iš vieno jo straipsnio.

  Liudytojas, pabūgęs liudyti TIESĄ
„Prieš prasidedant V.Landsbergio prieš V.Petkevičių teismų maratonui, rašytojas paprašė manęs būtinai surasti Audrių Butkevičių, kurį norėjo pakviesti į minėtą teismą būti liudytoju jo pusėje. Ir iš tikrųjų A.Butkevičius labai daug žino apie V.Landsbergį, kaip KGB agentą, todėl jo liudijimas teisme būtų buvęs labai naudingas V.Petkevičiui. Man susitikus su A.Butkevičiumi, kartu paskambinome rašytojui, tačiau jau pačioje pokalbio pradžioje buvęs KAM ministras A.Butkevičius ėmė priekaištauti V.Petkevičiui dėl aštrios kritikos jo atžvilgiu romane „Durnių laivas“ ir gražia forma išsisuko - atsisakė būti liudytoju teisme. O juk A.Butkevičius, kaip jau minėjau, apie konservatorių patriarchą V.Landsbergį, kaip buvusį KGB „bilduką“, iš tiesų žino labai daug ir galėtų pateikti įtikinančius įrodymus!..

    Pavyzdžiui, maždaug 2004 metais spaudoje pasirodė vienas įdomus A.Butkevičiaus straipsnis, kuriame jis atskleidė TIESĄ, kad V.Landsbergis labai padėjo su juo, kaip su KGB agentu, dirbusiems KGB kadriniams darbuotojams - DUŠANSKIUI ir SLAVINUI 1990 metais pabėgti į Izraelį. Minėtame straipsnyje buvęs Krašto apsaugos ministras A.Butkevičius detaliai papasakojo, kaip 1990 metais jis ėmėsi visų priemonių SULAIKYTI Lietuvoje minėtus KGB darbuotojus už genocidą vykdytą prieš tautiečius. Tačiau tuometinis Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas V.Landsbergis tam prieštaravo, motyvuodamas tuo – esą jų sulaikymas gali sukelti didelius neramumus tarp KGB darbuotojų, netgi juos supriešinti… Bet įdomiausia šioje istorijoje yra tai, kad po to Dušanskis ir Slavinas skubos tvarka atgavo savo nekilnojamą turtą (namus), turėtą iki 1940 metų, juos sėkmingai pardavė ir išvažiavo gyventi į Izraelį!..

    Taigi, mūsų teisėsaugai tie du KGB agentai seniai yra nepasiekiami, o gal jau ir mirę. Net ir visiškai kvailam tapo aišku, kad V.Landsbergis, KGB agentas „Dėdulė“ SĄMONINGAI leido KGB kadriniams darbuotojams Dušanskiui ir Slavinui pabėgti iš Lietuvos! Matyt, buvo labai bijomasi, kad pastarieji, čia gyvendami (o tuo labiau jų sulaikymo atveju), gali atvirai ir viešai prabilti apie Landsbergių šeimos KGB širšyną. Tai daugiau, negu juokinga. Tik po to, kai jiedu išvyko iš šalies, KGB agentas „Dėdulė“ su savo konservatorių klika visa gerkle reikalavo Izraelio perduoti Dušanskį Lietuvos teisėsaugos organams teisti už genocidą – Rainių tragediją!..
Beje, visoje šioje nešvarioje istorijoje mane labai stebina ilgai trunkanti „papūnio“ tyla: kodėl iki šiol nėra apskųstas A.Butkevičius dėl tariamo V.Landsbergio apšmeižimo spaudoje?..“

kitas        2015-06-5 13:31

Buvęs BNS vadovas A.Račas BNS svetainėje buvo patalpinęs interviu su E.Lukasu anglišką variantą, kuriame E.Lukasas teigė, kad V.Uspaskichas europolui žinomas kaip susijęs su ORGANIZUOTU NUSIKALSTAMUMU. Bet nei vienas laikraštis kažkodėl neišvertė to straipsnio ir nepublikavo. Kažin kodėl?
Jei tai tiesa, tai turime net dvi partijas galimai susijusias su mafija. Prezidentė sugebėjo atsikratyti tik mafijinių bankų. Bet kaip ji viena gali Lietuvą išvalyti dar ir nuo tarptautinės mafijos, tai man neaišku. Nes toks Rusijos/Uktainos žd.  mafijos bosas kaip semion Mogilievič, kurio senai ieško FTB, užvaldęs Rumuijos, Bulgarijos, Vengrijos ir dalinai Slovakijos žiniasklaidos organus, o per juos ir įtakojantis vyriausybes, iki šiol nepagaunamas.

dar priminsiu,        2015-06-5 13:18

kad Pakso partijos narys Audrys Bukėvičius mokėsi žydiškam Einšteino institute kaip “taikiu būdu”, t.y.  juodų technologijų pagalba nuversti nepageidaujamas valdžias. Jis matomai iki šiol mano, kad už tai, jog paėmė kyšį ir sėdo už tai į kalėjimą, kaltas yra Landsbergis. Tai gal paaiškina ir Rūtos Janutienės “įkvėpimą” rašyti knygą apie Landsbergį, kaip Audriaus kerštą?
.
Kaip rašė Kanados diplomatas P.Skott savo knygoje apie mafijines metta grupes, Au.Bukevičius dalyvavo ir rožinės revoliucijos Gruzijoj ir oranžinės Ukrainoj rengime, bendravo su Berezovskiu ir kitokiais Rusijos žd oligarchais.. nusikalstamo pasulio atstovais, prekiaujančiais narkotikais, ginklais… bet gal geriau paskaityti pačią knygą “The Global Drug Meta-Group—Peter Dale Scott”.

senjoras       2015-06-5 12:58

mano gyvenimas,brač,niekaip negerėja nuo tų metinių pranešimų;galvoju,ar kas pasikeitė nuo tarybinių laikų,kai valdžios lozungai švytėjo iki raudonumo,o žmonių gyvenimas vyko stumdantis kilometrinėse eilėse prie maisto,batų,stengiantis neužkliūt partijai kad neatsidurtum belangėj,ar pas baltas meškas?

kitas        2015-06-5 12:53

Valdas Vasiliauskas puikiai sužaidė su Venskiene ir išsiuntė ją “po dalšė”.
O dabar vadovaus Rusijos GRU mylimo draugo Pakso partijos rinkimams.  Borisovas kadais 1.5 milijono parėmė Pakso rinkimus. Puiki investicija į Lietuvos politinį artistą vienam iš įžymiausių Rusijos ginklų prekeivių. Remia ir iki šiol. Tereikia žvilgtelt į VRK portalą.
Na, aiškios ir rinkimų tezės: tautiškumas, moralinės Gražulio vertybės ir t.t. ko daugiau reikia visokiems Vaidams iš Urantijos? Programos? Kam? juk vis tiek neskaitys. Tereikia kokią Vanagaitę pasamdyti “įvaizdžio gerinimui”. Juk neužtenka vien juodų technologijų meistro Au.Butkevičiaus su buvusia meile Rūta Grinėvič.
Kas žino, gal Pakso juodūjų technologijų meistras ir buvo tas “dėdulė X”, kurį Rūta sakėsi pažinojusi ir kuris kaip mat prisistatė, kai ji pagrasino rašysianti knygą apie Prezidentę. O greičiausiai susisiekta buvo dar prieš jos pagrasinimą. Ogi tada, kai TV3 tasė Žurnalistų etikos komisija su teismais už Rūtos Grinėvič laidą “Kodėl?” Tada bendrovė „Tele-3“ prašė teismo panaikinti komisijos kovo 21-ąją priimtą protokolinį sprendimą. Juo komisija pripažino, kad rodytoje TV3 laidoje „Kodėl?“ buvo pažeistas Žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso 16 str.dėl laidos „Kodėl?“ kreipėsi buvusi Teisėjų tarybos pirmininkė Laima Garnelienė, buvusi vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė ir parlamentaras Vytenis Povilas Andriukaitis. Skunde jie teigė, kad kviečiant pareiškėjus į laidos „Kodėl?“ filmavimą buvo pateikta nepilna ir klaidinga informacija apie laidos formatą, laidos dalyvius ir temas.Taip pat, pasak pareiškėjų, filmuojant laidą buvo vienokia pokalbio seka, o sumontavus laidą žiūrovams pateikta visai kitokia pokalbio versija… Bet Rūta Grinėvič Janutienė sugebėjo savo kaltę suversti Prezidentei, pamelavusi visuomenei apie “skambutį”. Kaip šlykštu.

VaidasVSD;ui       2015-06-5 12:02

o kodėl tau gerai nepasimeldus ir nepaprašius Urantijos dievo parinkti kandidatą? Gal jis nevisagalis? O gal tu juo nepasitiki?

Julius Puras       2015-06-5 11:21

Demagoge melage apgavikė. Ir kokia tapatybe gali turėti žmogus su tokiom savybėm? Homosovieticus.

VaidasVDS       2015-06-5 10:46

Vis tik sureaguosiu į Juozapo spėliojimus apie kitą kandidatą į prezidentus.
Geresnio varianto sistema neturi, kaip internautsas.
Tai žmogus, buvęs prie tautos (bent dalelės - mūsų čia), puikiai išmanantis jos lūkesčius ir išmanantis visapusiškai. Nepaisant akivaizdžiausių faktų, ištikimiausiai ginantis savąjį šeimininką, mokantis pameluoti, paskleisti dezinformaciją, kartais atrodo labai nuoširdus, netgi matantis ir įžvelgiantis pasaulinio sąmokslo prieš žmoniją dalyvius ir atskleidžiantis tų sąmokslų detales. Beveik mesijas. Labai apsiskaitęs, tarsi turintis po ranka visus KGB archyvus. Bet ar nepadarys sistema klaidos, jo nepasirinkdama. Pagyvensim, pamatysim…:)
P.S. Bet greičiausiai jis liks nuošalyje. Iš nuošalės geriau valdyti, kurstyti, klaidinti…

Beta to 10:27       2015-06-5 10:44

„Pasikarščiavo“

Neilgai trukus A. Anušauskas kiek sušvelnino savo pasisakymų toną. Pavyzdžiui, konkrečiai klausiamas, ar V.Vasiliauskas yra slapta bendradarbiavęs su KGB, A. Anušauskas teigė: „Šito niekada nesu teigęs.“
(...)
„O šiaip mudviejų su redaktoriumi V. Vasiliausku pasisakymai buvo pernelyg emocingi ir išeinantys iš normalios interpretacijos ribų. (...) Nes vienus dokumentus aš galiu perskaityti vienaip, o kitas žmogus – kitaip, visiškai priešingai. Tad sakau, kad su tais dokumentais reikia elgtis atsargiau. Ir vengti emocijų. Mudviem jų išvengti nepavyko“, – apibendrino A. Anušauskas, norėdamas baigti viešą ir emocingą diskusiją.
http://www.alfa.lt/straipsnis/15137305/anusauskas-nusispjove-i-vasiliausko-rysiu-su-kgb-paieskas#ixzz3cAwDKgvR

A.Anušauskas: buvo nusvėrusios emocijos
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/a.anusauskas-buvo-nusverusios-emocijos-56-40523

alfa - Betai       2015-06-5 10:27

Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) vadovas Arvydas Anušauskas išplatino atvirą laišką, kuriame apkaltino dienraščio „Lietuvos žinios“ vyriausiąjį redaktorių Valdą Vasiliauską bendradarbiavus su sovietiniu saugumu (KGB). V. Vasiliauskas pažadėjo politiko teiginius komentuoti teisme.

A.Anušauskas: V. Vasiliauskas dalyvavo KGB operacijoje.

„Kadangi toks tūlas redaktorius Vasiliauskas pasinaudodamas už neblogus pinigus jam suteikta dienraščio tribūna jau kelintas numeris “Lietuvos žinių” apžvalgose mane “demaskuoja”, todėl nusprendžiau išsakyti ir aš savo nuomonę,“ – rašoma trečiadienį išplatintame A. Anušausko atvirame laiške.

Istoriko, dabar vadovaujančio Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui teigimu, V. Vasiliauskas jį nuolat puola ir visai nesidomi tikrąja pozicija bei faktais. „Jo laikraštyje buvau pavadintas TSKP istoriku, dėl to kad nagrinėjau komunistų represinę politiką. Kadangi esu ir KGB tyrinėtojas, laukiau kada mane pavadins ir kagėbistu. Sulaukiau. Pavadino “išdaviku”. Bet išdaviku ko ar kieno? Kokių idėjų? Specialiųjų tarnybų parlamentinės kontrolės? Bet ji vyksta ir vyks, net Vasiliauskui to nežinant ir nenorint žinoti. Gal kam ir labai gaila, bet p. Vasiliausko nesiruošiu kviestis į savo kabinetą ir dalintis slapta ar konfidencialia informacija, kurios taip laukia kitų šalių specialiosios tarnybos. Jos jau seniai prenumeruoja jo straipsnius.,“ – rašo A. Anušauskas.

Pasak A. Anušausko, neseniai pasirodžiusiuose V. Vasiliausko straipsniuose apie galimą prezidento Valdo Adamkaus bendradarbiavimą su KGB, dienraščio redaktorius mulkino skaitytojus. „ Bet juk būtent jūs, p. Vasiliauskai buvote KGB operacijos skirtos Valdui Adamkui pasiekti Čikagoje dalyvis ir užtikrinote KGB darbuotojui reikalingą priedangą. Nereikia kuklintis. Aš už savo žodžius, skirtingai nuo jūsų, tikrai atsakau. Ir tai ne “nuomonė”, o faktai. Kas jau kas, o sovietinės Kultūros ministerijos aukštas veikėjas Vasiliauskas puikiai nutuokė kas slypi po “Tėviškės” draugijos iškaba, kas per veikėjai civiliais rūbais ten dirba. KGB savo popieriuose to ir neslėpė: “Tėviškės” draugija buvo priedangos organizacija, o joje dirbę – etatiniai ir neetatiniai KGB darbuotojai,“ – rašo politikas.

Beta > 7:55       2015-06-5 9:26

Na žinai tamsta! Plauk plauk tą Grybauskaitę, bet ir saiko reikia turėti.  “Visi žino, kad tv3 viešai paneigė bet kokį “skambutį’ iš Prezidentūros.” Pabandytų nepaneigti! Tai nei pačiai Blaževičiūtei, nei jos Pranckevičiui su specializacija: Įmonių teisė, darbo, atstovavimas teisme, gyvenimėlis Lietuvoje gerokai apkarstų.  Ponios manieros tai jau po FNTT skandalo visiems gerai žinomos
Kęstutis Girnius niekuomet nerašė prorusiškų straipsnių, o spaudimas jam buvo daromas dėl prezidento ir KT kritikos: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2008-11-26-kestutis-girnius-keista-pazintis-vsd-ar-minciu-policija/26858 Prisi.minkime,  Malakauskas mąstė tik dešiniuoju smegenų pusrutuliu ir kaip tik tuo metu Tatos į Olimpą jau buvo ruošiama ponia Grybauskaitė. “Skiepai”?
Valdas vasiliauskas prieš Drižių bylos nelaimėjo nes tokios bylos iš viso nebuvo. Nes ne Drižius išvadino Vasiliauską KGB agentu, bet Stanislovas Stulpinas.
” rinkimus organizavo taip, kad atimtų iš konservatorių balsus”. Žinoma, tai nusikaltimas. Baisus! Rinkimus reikia organizuoti taip, kad nenukentėtų nei vienas konservatorius. Pirmiausia pagiri jų programą, o po to nedrąsiai primeni apie save.

skaitytojas to 2015-06-4 22:55        2015-06-5 9:02

stebiu N.Puteikio politinius zigsnius mazdaug nuo 2013 bet nieko reiksmingo efektyvaus,kaip turincio tvirta stubura aiskia veiklos linija,stipria programa ir protingu talkininku buri dar neisryskejo.visiem reikia kokybiskai dirbancio žmonem politiko o ne nušopintu reklaminiu plakatu ir pazadu apie išgalvota gerove

Beta meluoja        2015-06-5 7:55

ir meluoja ne mažiau už pačią Grinevičiūtę Janutienę.
Visi žino, kad tv3 viešai paneigė bet kokį “skambutį’ iš Prezidentūros. O pati Janutienė alfa lt paliudijo, kad kai per tv3 pagrasino, kad rašys knygą apie Prezidentę, jai kaip mat paskambino “Dėdulė X” su gerais pasiūlymais.
Grinių Malakauskas išsikvietė pokalbiui ir įspėjo, kad jei ir toliu rašys prorusiškus straipsnius, tai jį Rusijos tarnybos gali bandyti užangažuoti. Matyt pavėlavo su tais įspėjimais, nes Grinius sukėlė tokį skandalą, jog Malakauskas turėjo atsistatydinti. Prezidentė tada dar nebuvo išrinkta, jei ką.
Vasiliauskas, Drižiaus kaltintas dirbusiu KGB, teismo prieš Drižių nelamėjo. Kaži kodėl? Palindęs po Venskienės sijonu, rinkimus organizavo taip, kad atimtų iš konservatorių balsus, o prasmukęs į seimą, dabar lyg tai Darbo partijon prisiglaudė.

Pionierė Gribmanaitė       2015-06-5 7:33

Bury,mūsų devizas:”Žygiais,o ne žodžiais mes tėvynę mylim”.
Kokia buvo lopšelyje,tokia guls į karstelį...

Beta internautsui 2015-06-4 17:13        2015-06-5 7:08

Brangusdaukantynėsžmogau, tamstos tirada: ta meška tą vilką, tas vilkas tą šunį, tas šuva tą katę, ta katė tą pelą, ta pelė tą grūdą ... , nieko nereiškia. Eilinė Grybauskaitės pažyma “galimai”. Tik tiek.  Nes faktai tai rodo kitaip- pradžių pradžia VSD spaudimas Kęstučiui Girniui, toliau: pakritikavo V. Vasiliauskas Grybauskaitę, skambutis į “Achemos” būstinę ir Valdo Vasiliausko LŽ nėra,  padarė tv3-ims Grinevičiūtė laidą apie Grybauskaitės biografiją ir nei laidos, nei Grinevičiūtės tv3 neliko,  Račas, ... na nesikartosiu, visi suvynioti. Net Tomas Dapkus, jei ir kritikuoja ką  tai labai atsargiai, taip kad Asabos asmens neužkabintų.  Tik vieno Asabos dantukai neįkerta, tai Gudelio su jo lryto tv. O dar rudenį planuoja lryto radiją paleisti… Užuojauta…

aha, urbšys...       2015-06-5 5:30

Juozapas sakė, kad ruošiamas KGB naujas prezidentas.
pagal Juozapo pateiktas charakteristikas - urbšys puikiai tinka.

Gerb.P.Urbšys apie veidmainius       2015-06-5 0:45

http://aina.lt/povilas-urbsys-zmonems-nusibodo-politiku-rietenos/

– Seimo narys Naglis Puteikis skelbia, kad buria piratus – naują politinę jėgą. Kaip Jūs vertinate Naglio Puteikio piratų vėliavos kėlimą?

– Norėčiau savotiškai paagituoti dar neapsisprendusius Naglio Puteikio gerbėjus stoti į jo buriamas piratų gretas. G.Umbrasienė viename naujienų portale patvirtino, jog šiuo metu Panevėžyje, kaip ir kitose šalies vietose, vyksta N.Puteikio koalicijos steigimo procesas, į kurį yra pakviesti ir buvę Panevėžio „valstiečiai“. „Manome, kad jau rugsėjį judėjimas bus suformuotas ir panašu, jog Panevėžyje atsiras dar viena stipri politinė jėga“, – pabrėžė G.Umbrasienė.

N.Puteikis savo ruožtu pareiškė: „Renkame piratų komandą ir ketiname imti Seimą. Pirmiausia iš įvairių uostų – savivaldybių – ketiname surinkti nusivylusius jūrininkus, suburti komandą ir imti valdžią į savo rankas“. Jo manymu, Panevėžyje yra nemažai tokių žmonių, kaip G.Umbrasienė ir kiti, kurie prisidėtų prie jo veiklos ir šiame mieste galėtų turėti labai stiprias pozicijas. Kaip jis pats prisipažino, „mūsų tikslas – ateinančiuose Seimo rinkimuose laimėti 71 vietą“.

Taigi, gerbiamieji panevėžiečiai, Jūs turite nepakartojamą šansą – patekti į 71 išrinktųjų skaičių.

Politikas pasiryžęs pirmiausia sujungti mažąsias partijas, kurios bus išregistruotos šių metų gruodžio 14-ąją, jei neturės 2 tūkstančių narių, ... nors būtent pats N. Puteikis asmeniškai prisidėjo, kad toks reikalavimas būtų įteisintas.

Būdamas TS-LKD frakcijos nariu, 2013 metais jis agitavo ir pats balsavo už pataisas, kurios įteisino reikalavimą partijoms turėti mažiausiai 2 tūkst. narių. Tuomet jis buvo su tais, kurie, mano manymu, įteisino politiškai nusikalstamą mažųjų partijų sunaikinimą. Be abejo, tuo buvo siekiama dar labiau sustiprinti biudžetinių partijų monopolį Lietuvoje. Ir štai po dviejų metų jis prisistato kaip tų mažųjų partijų gelbėtojas! Jei norite išlikti, turite jungtis į koaliciją po N.Puteikio piratų komandos vėliava… Jo nuomone, „daug garbingų žmonių turinčios partijos turi apsispręsti iki to laiko sėsti į mūsų piratų laivą“. Kai G.Umbrasienė, M.Leliukas ir panašūs į juos yra laikomi vieninteliais garbingais žmonėmis Panevėžyje, nesunku numanyti, kur tas piratų laivas nuplauks.

Jei N.Puteikis garbę sutapatina su piratavimu, nenuostabu, kad būsima piratų koalicija rinkosi patalpose Biliūno g. 12, kurios panevėžiečiams asocijuojasi su veikėju, sunkiai atsiejančiu politiką nuo verslo. Kaip žinome, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Panevėžio skyriaus buvusi vadovė G.Umbrasienė nerado savyje jėgų atsiriboti nuo šio veikėjo – Manto Leliuko. Dėl to sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis inicijavo Panevėžio skyriaus veiklos sustabdymą. Tokį G.Umbrasienės ir M. Leliuko politinį veikimą jis atmetė kaip svetimą sąjungos deklaruojamoms vertybėms.

Čia išties verta prisiminti ir paties N.Puteikio mėgstamą šv. Augustino įžvalgą: valstybė be teisingumo tėra plėšikų gauja. Nejaugi išties dar kas nors tiki, kad plėšikų gaujos pavyzdžiu subūrus kitą darinį galima valstybėje atstatyti teisingumą? Būtent tokia N.Puteikio veikla diskredituoja pilietinį veikimą, kuris yra nukreiptas prieš politinių partijų savanaudiškumą.

Na,       2015-06-4 23:26

gerai ,,galvočiai’‘’ jūs labai čia akylūs šunėkai , ,,tarabildinat ‘’  įspūdingai ir liežuviai jūsų ,,aštrūs’‘,  gal visgi pranešit, kokia čia Europoj šalis yra ,,tikrai nepriklausomą’‘???Ar tik ne ,,Novorossija’‘? Gal jūs jau irgi užsimanėt tokios ,,nepriklausomybės’‘?Vaikinai suu ,,barmalėjų skarelėm’’ ten automatuoti vaikšto? Va , čia tai ,,nepriklausomybė’‘...ura…

to 2015-06-4 22:51       2015-06-4 22:55

Pritariu. Todėl ir renkamės gerb. N.Puteikį. Jis -Politikas!

montė to įdomu...22:33       2015-06-4 22:51

Juozapas į politikus netinka. Jis nemyli “brangiųjųlietuvosžmonių”, sako tai ką galvoja, nekeičia kailio kas sezoną. Koks iš jo politikas? joks, nekondicinis.

Emilija       2015-06-4 22:44

Gal nepamirskime diskusijos temos? Adminas grieztas, pasalinius komentarus ne i tema istrins (pritariu). Man taip pat Grybauskaites pranesimas paliko slogu ispudi. Labai tarybisko stiliaus. Gaila kad nepaminejo amerikos imperialistu ir alkanu Afrikos negru. Gerinti, didinti, pavyti ir pralenkti… (Musu gaminamos mikroschemos didziausios mikroschemos pasaulyje!) Salinti otdelnyje nedostatki”“...
Raijkomo sekretores kalbele part.jeceikos ataskaitiniame susirinkime. Smirda sovietmecio raugu.

įdomu, ko Juozapas - ne politikas?       2015-06-4 22:33

išmintingas, protingas, žodingas, šmaikštus - vyras pačiame jėgų žydėjime - kodėl Juozapas ne politikoje?
(palyginti kitus politikus, ypač ministrus - tai kirmėlės ir varlės prieš Juozapą)

Juozapas--22:22, 22:25 et cet.       2015-06-4 22:33

Kodėl man adresuoji, paukšteli?
Vėl stumsi durnę kuriant “puolamojo” įmyžą?
Apgailėtina.
..
Nepadėsiu tau.
tiesiog neprasidėsiu.
O kad nebūtų spakuliacijų- kaip tik ruošiuosi eiti miego.
Taip pat primenu, jog “juozapo” autorius niekada netiražuoja savo komentarų, nemaketuoja iš senų komentarų naujų.
O pamėgdžioti niekam neuždrausiu.
...
Visiems labanakt šį vakarą....
...

...
Ir tu, dūra, eik miegot.

Juozapas       2015-06-4 22:27

>Jooo-
Mmmtaip, gerai pastebėta, “gegužiukai” į lizdus. Taiklu. : )
.
>Juozapui-
Buvo pumpuojama, pumpuojama ir bus pumpuojama. Nieko naujo. Seni triukai.
Nuo to yrr tik vienas vaistas - mąstymas. Kritinis mąstymas.
Jis visus triukus verčia niekais.
.
>O gal ir ne
Viskas priklauso nuo mūsų. Jeigu mekensime (mes maži, nuo mūsų niekas nepriklauso… et cet.) - tuomet taip ir bus.
Yra pasakyta - “Nebijokite!”
Ko bijoti šioje žemėje?
Bijoti reiki to kaip bus pažiūrėta Anapus.
O čia…
Viskas yra tik tuštybių tuštybė lyginant su amžinybe.
Įstatymai, mokesčiai, bausmės, turtai - visa tai yra šūdas.
.
> jo, nputeikis jėga
Taip jis “jėga”.
Jo galybė impotencijoje.
Ir piare.
Piarų Šwarcas, politikos švancas.
Dar vienas šūdo gabalėlis mėšlo krūvoje.
Daugiau neturiu ką pasakyti.
Gaila laiko tuščiai vietai.
O ir tema ne ta.

protingas tas N.Puteikis       2015-06-4 22:25

nepavyko apmulkinti Puteikio, kaip pavyko D.Kuolį - todėl taip niršta kirmėlės smile

< Juozapas       2015-06-4 22:22

Pūsleikio programa bus maždaug tokia smile
Viešoji šūdmalystės įstaiga - “Pūsleikis & Co “Roga i kopyta”.
Lengvatikiams- nuolaida.
Pavasario AKCIJA!
Pažadai, pažadai, pažadai - pažadams iki 71 proc. nuolaidos!
71 proc., nes tiek bus Seimo narių.
Skubėkite įsigyti.

jo, N.Puteikis - jėga       2015-06-4 22:15

du politikai: D.Kuolys ir N.Puteikis kol kas nėra susitepę.
na Puteikis gal stipresnis: kad taip ant jo puola, kaip manai Juozapai?
(nors kad jį nestums į prezidentus - tas tai irgi labai aišku)

O gal ir ne?       2015-06-4 21:58

Laukiame mustango,o gausime -pūslioką.Ot pamatysite,kad taip bus.
Argumentuoju.
Teisėtvarka uzurpuota.Prieš visus kandidatus bus suskaičiuoti visi pirstelėjimai nuo pat pradėjimo.Ir…supratę padėtį visi ryžtingesnieji,dėl šventos šeimos ramybės ,atsiims kandidatūras.
Liks kisieliuotas liurbis,už kuri ir prabalsuos pelkių varlės.

Juozapui       2015-06-4 21:56

Labai teisingai, pritariu: putokšlis dabartinės nomenklatūros yra ruošiamas kaip atsarginis protestinio elektorato susiurbiklis. Jei neprireiks, bus nurašytas į istorijos šiukšlyną, bet jei prireiks, kovotojo už skriaudžiamą žmogų įvaizdis bus uoliai pumpuojamas.

Jooo       2015-06-4 21:50

Putėsis visada eina prismardinti į užsimezgusius pumpurus.
Tokių brudų negalima prileisti per patrankos šūvį.
Ale ,kaip identifikuoti per atstumą visus užkrato nešiotojus?
Jie kaip gegutės nuolat zuja ir uostinėja ,ieškodami kur bus sukamas naujas lizdelis.

valdoma demokratija       2015-06-4 21:45

puikus rusų išradimas: valdoma demokratija.
buvo istorijoje pranašų valdomos demokratijos: makiavelis, nyčė, leninas, bet pilniausiai suklėstėjo rusijoje ir visoje potarybinėje erdvėje.
nelabai yra vaistų nuo tų nuodų - nes net bažnyčia pasiduoda tiems nuodams…

Liepa       2015-06-4 21:34

...ar galima parašyt geriau už Betą? Nėr ką ir bepridurt..//

Juozapas       2015-06-4 21:28

Ne, Anūkas nebus tuo arkliuku.
Tėtės pavardei “vargo pisuokliai” (Z. Kelmickaitės išsireiškimas tiesioginiame eteryje) yra alergiški.
Manau kandidatas turėtų turėti keletą neatremiamų kozirių kurie rinkimų audrų patikrinti ir niekada nepaveda:
Mokėti nutaisyti ryžtingą miną, tuo pačiu atrodyti maloniai rimtu.
Papildomas bonusas būtų sugebėjimas raiškiai tarti garsą “r-r-rrrrrr” (bRRRRRRangūslietuvosžmonės”.
(Brazaucką kalbant išgirdę moterėlės masiškai sudrėkdavo iš laimės.)
Kandidatas turėtų sukelti artėjančio saldaus keršto puotos nuojautą (Ot, dabar rrrrupūžėms valdžioje bus tai polnyj PSD’c)
Vienžo Įpėdinis būtinai privalės turėti prekinę išvaizdą.
Šis rinkodaros elementas musyse yra būtinas.
Yra dar vienas svarbus Įpėdinio gaminimo proceso aspektas.
Įpėdinis turi nugalėti efektingai.
Todėl būtina paruošti jam “priešus” kuriuos jis sutriuškins kamarionečių kaip kirminus.
Aišku tie “priešai”, “konkurentai” bus iš to paties Šeimininko podėlio.
Tai va, tie pseudo priešai bus vienas iš lakmuso popieriukų pagal kuriuos galėsime atpažinti tikrąjį mums Pateptąjį.
O dar komplekte bus “čiučelų”.
tokių kartoninių baidyklių, kurios padės kurti trilerio atmosferą ir skatins brangiuslietuvosžmones ne eiti į rinkimus, o tiesiog šuoliuoti tekinomis.
Gelbėti tėvynėslietuvos nuo kegebistų.
Ši technologija taip pat taikoma daugybę metų ir visada pasiteisina.
Tarkim reikėjo prastumti į sostą Fermerį.
“Čiučela” buvo išstatytas Tarandės artūrėlis.
Kitą kartą čiūčela pabuvo Šatrija.
Publika bukut bukutėlė, nenuraukia kas per cirkas- paknopstom bėga retavoti Lietuvos.
Rezultate visi patenkinti.
Kandidatas gauna Šeimininko suplanuotą postą, čiučialai irgi nubyra už paslaugas.
Kam seimo pirmininko kėdė su deSadu po pažąstim, kam prekyba senais kruplečačiais AES už dvideišmtgumą gainą, plius es pinigų maišai atžalų bizniukams.
Tris mėnesius pabūni klounu -likusį gyvenimą mėgaukis žemiškomis gėrybėmis.
Šeimininkas moka parodyti dėkingumą  uoliesiems.

Na ir paskutinė maskuotės elementų kategorija yra visiški klounai a la lūzeriai.
Paprastai paimami tipažai kuriems net nereikia vaidinti.
Nevykėliai spektaklyje reikalingi pabrėžti priešų menkumą ir Kandidato monumentalumą.
Misliju, kad Putėsis ir bus tuo Nulėpausiu.

 

Akurat       2015-06-4 21:18

Vietoje Magnolijos tiktų ČARLIS ČAPLINAS arba OSTAPAS BENDERIS.Įkurs Vilniuje VASIUKŲ laisvąją ekonominę zoną.

kriterijus: buvęs ilgai užsienyje       2015-06-4 21:02

būtinai bus kas buvęs pasiųstas į užsienį pasimokyti/padirbėti.
pasiųstas, aišku su KGB komandiruote - bet to niekas nesupras, kaip nesupranta kas siuntė polikarpovną į džortaunus, briuselius…

Klausimas sudėtingas       2015-06-4 20:54

Kas ateis po Magnolijos žydėti?Turėtu būti koks nors judrus liliputas iliuzionistas.Tautai norisi cirko.

Juozapui       2015-06-4 20:44

Jooo…kumelaitė Dašos sezonas eina į pabaigą.Na,gal dar bus šiokių tokių cirkų,pasivoliojimų,nusiperdimų,bet šito mes jau esame prisižiūrėję,todėl tai jau kelia žiovulį.
Įdomiau kokį erželiuką pasiūlys kitam sezonui.Anūkas skystas kisielius.Kitas iš pajūrio škabanas pūliuotas pūsliokas.
Atvirai pasakius -nematau mustango.
Gal dar pagaus kur nors prerijose?

deja, deja...       2015-06-4 20:39

daug komunistinio jaunimo balsavo už polikarpovną.
ne tik landsbergistai renka pagal komandą - čia tikra tragedija.
(kad konservatoriai šoka pagal komunistų muziką)

Kas siuntė Dašą į DŽORŽTAUNĄ?       2015-06-4 20:32

Tas ir žino ką darys su ja.Dalka pati čia “ni pri čiom”.Pakalbėkime apie LĖLININKĄ bendrais štrichais.

Juozapas---RAO       2015-06-4 20:31

Gali būtų pavaražinti.
Bet nenoriu atimti duonos iš lopatologų.
Turiu kitokią idėją.
Mūsų Išstorėjusioji ryškiai keičia profilį.
kirviais nebemosikuoja, rgalvoti apie sekančią kadenciją nebereikia, tad Ponia kaip ir atsipalaiduoja tam tikra prasme.
Daugiau imituoja veiklą nei ką daro.
Beliko vienas tikslas karjeroje - aukštas krėslas briuselyne.
Ne komisaršos.
Aukštesnis.
Vienžo,...
Tai va - misliju jog galime pavaražyti apie Matrioškos įpėdinio ruošimą.
Taip, taip.
Tas šiame kontinento pakraštyje ir ryčiau nuo čia yr madinga.
Štai Tėtė užsiaugino įpėdinį - Anūką.
Logiška kad putino bendramokslė ir rusiškų-azijatiškų tradicijų Puoselėtoja ir gi užsiaugintų kokį/-ią Įpėdinį/-ę.
Tai atitiktų Šeimininko planus ir lūkesčius.
Siūlau akyliau stebėti piaro erdvę ir gebėti įžvelgti paruošiamuosius darbus.
Ką aš daryčiau Šeimininko vietoje?
Kandidatą parinkčiau, aišku patikimą -su kompromatinių garantijų pluoštu lubiankos seifuose.
O publikai išstatyčiau įvaizdį prišingą Ponios paveikslui.
Būtinai prišingo charakterio.
Taip mulkiai noriau balsuos už.
Mislys kad Naujas/-a bus geresnis/-ė.
Tas bus nesunku.
Publika durna ir mentaliniai tingi.
Nesusigaudys.
O šiaip technologija bendra prasme neturėtų keistis.
Nors “kandidatas” bus iš patolo piarinams, tarsi netyčia, bet mandig triukšmingai apsireikš paskutiniu momentu.
Iš to ir atpažinsime , ( vienetai kurie galva galvoja).
Tačiau nežiūrint putiniškai-matrioškinių įpročių kandidatus slėpti iki paskutinės minutės, visgi tokio kalibro veikėją teks paruošti veršių ganymui.
Sukurti (s()Kerdžiaus įmyžą, nupiešti Kovotojo už Idėją nimbą virš čainyko ir visa kita ko reikia kad veršiai nurytų nekramtę.
Vienžo, aš pradedu savo medžioklės sezoną.
Imuosi dairytis ką ir kaip mums Šeimininkas į gaspadorius ruošia.
Labai azartiškas užsiėmimas.
Bus nenuobodu.
Paklausi iš kokių požymių tą kandidotą mirtingieji turėtų atpažinti?
Na, aišku ne iš kalbų.
Šnekėti jie visi šneka kaip į šilkus vynioja.
Iš Šeimininko interesų atitikimo.
Kandidatas į Aikštės sostą turėtų mokėti naudotis Ponios paruoštu placdarmu, gebėti neiššvaistyti kremliaus įdirbio ir neužleisti užimtų pozicijų.
Tik dvigubinti, trigubinti procesus.
Be abejo “kandidatas” to neprisipažins, bet jo biografijos tamsios dėmelės, mirgėjimas sisteminėje žiniasklaidoje rodys daug ženklų.
Labai tikėtina, kad Šeimininkas prieš paleidžiant “kandidatą” į startą žiurkių lenktynėse (rinkimuose) - kad parūpins tam sprinteriui
kovotojo prieš sistemą marškinėlius.
Išoriškai ta asaba tikrai neturėtų atrodyti drauginga grybams.
Režisieriaus vietoje liepčiau Poniai netgi kaip nors ryškiai chamiškai aprėkti “kandidatą”.
Kad publika išsižiotų.
Taigis, lauksim spektaklio pirmojo veiksmo.
Jau dabar dairausi tokių veidų, ale kol kas dar vieno išskirtinesnio nematau.
Šiuo metu šokinėja paviršiuje vienas toks durnelis iš pajūrio, ale jo klynas per žemas ir blauzdos per skystos tokiai rolei.


Nėra taip beviltiška       2015-06-4 20:25

Daša renka 1/4 populiacijos klibančiais dantimis su Alzheimerio sindromu smegenyse.
Konservus renka tie patys ,atsidėkodami už rentas,valstybines pensijas ir visokius kitus mažmožius.
Negi,tiek ilgai laukę ,mes nepalauksime dar kokį desietką metų,kol jų elektoratą nusavins Abraomas?

Juozapas--- 19:11       2015-06-4 19:48

Būtent.
Jeigu esi veršis, tai ir žiūri teliuko akimis kaip išromytas.
Senobinis žodis “Romuva” nūnai įgyja naują prasmę.
Naujoji Romuva- tai išromytų veršių kraštas.
Pilietinių kastratų “valstybė”.
Politinių sovdepiškai modifikuotų žolėdžių ganykla su integruota skerdykla ir kailių lupimo cechu pašonėje.
O kas labiausiai tinka valdyti veršius?
Nu tai aišku Kailių lupimo fabrikėlio vagonėlių stumdytoja su juodu diiržu už kurio užkištas peilis.
Kam karbonado, kam kumpio?
Ei!
( Veršeliai atminkit, pasiūlymas pietauti skirtas ne jums. Jums numatyti kitokie pasiūlymai).
....
Yra sakoma kad egzistuoja 1000 ir vienas būdas nudirti katei kailį.
Bet Schrödingerio kysa gali nesibaiminti. Jos kailis išliks blizgus iki kadencijos pabaigos.
Nes ne ji o mes esame juodoje dėžėje.
Viduje tamsu kaip subinėj.
Nebent pasitaikytų koks iškrypęs Stebėtojas.
Pasižiūrėtų, gerai iš_ulkintų visus kaip kačiukus, gal tuomet teliokai dar atsikvošėtų.
Misliju, kad iš_ulkinti tai bus kam, bet dėl atsikvošėjimo nesu toks optimistas.
Labai jau toli pažengusi degradacija musyse.
Anapus horizonto.

Nuojauta       2015-06-4 19:44

Įtariu,kad jievriejams dega rūros pažadėtoje žemėje.Akelės krypsta vėl į shiaurės jėrūzalę.

RAO       2015-06-4 19:32

Sveikas Juozapai.
Tamstos komentarai kaip visada delikatesiniai.
Dabar pavaražykime kada ateis diena X,kuomet mūsų Daša versis ant kito šono?

Kodėl išsprogo akys?       2015-06-4 19:23

Viskas turi priežastį.Kol vyko ČP Garliavoje,muravjovkos motinėlei buvo labai padidėjęs kraujospūdis.Jautėsi nei pakarta,nei paleista:išgelbėsi Mergaitę-KGB pedofilai komprą su atviromis orgijomis ištrauks,neišgelbėsi-reitingai užliks.Apsisprendė:atidavė vilkams Mergaitę,išsiduodama ,kad jos viduje tupi Balzebubas.

Juozapas       2015-06-4 19:20

Sveiki.
“Pranešimo” neanalizuosiu.
Nėra ką analizuoti.
Plonakaklių piemengalių darbo rašinėlis.
Drungno vandenėlio pilstymas iš tuščio į kiaurą.
Prikalbėta apie viską ir niekaip.
Jokių ryškesnių akcentų aktualijų temomis.
Galima pagalvoti jog neturime rimtų problemų.
skaitant buvo graudžiai nuokinga.
Vienintelė vieta kur juokiausi nuoširdžiai buvo ten kur Ponia pasigyrė kad prastus prokurorą ir saugumo vadą keičia gerais.
Tai gal nereikėjo prastų skirti?
Nebūtų reikėję bėdavoti.
Tuo pačiu buvo žavu stebėti kaip grakčiai nutylėtas FNTT skaidusis “balerūnas”.
Tarsi nieko nebūtų buvę.
Patikimas.
Vienžo nieko negaliu komentuoti, nes niekinis pranešimėlis.
Proginis-pramoginis popsas.
Partškola.
Maskvašvėja glavryba.
abyrvalG.

Kvantui       2015-06-4 19:11

Sakyčiau genialiai pritaikėte KVANTINĘ FIZIKĄ sociologijoje.
Juk,akurat,taip ir yra:viskas priklauso nuo stebėtojo kokiomis akimis žiūri į subjektą.
Realiai,Gribniauskaitė yra tik pilkas ezoosmosas,kurį mes nuspalviname pagal savo būseną.
Procesas labai panašus į MULTIPLIKACIJĄ.

kvantas       2015-06-4 18:56

Matrioška kažkiek primena Schrödingerio katiną dėžėje kuris vienu metu yra ir gyvas ir miręs.
Burokevičiaus komunistė ir Landsbergio patriotė viename asmenyje.
Viskas priklauso tik nuo kvantinio Stebėtojo pozicijos.
Bėda ne tame kad mūsų piliečiai yra tik pasyvūs stebėtojai.
Bėda tame kad jiems ” kvankt”.
Nes tik kvanktelėję galėjo tą katę maiše išsirinkti.

kur Juozapo analizai?       2015-06-4 18:41

būtų labai įdomu pamatyti prezidentūros metinio pranešimo, perskaityto kažkokios tai senmergės, Juozapo analizę.
Juk prezidentūros berniukai ir mergaitės ne vieną naktį nemiegojo - ne, nesipiso - o rašė tą pranešimą.

interspamriui       2015-06-4 18:37

Vyruti, užknisai su savo brukalais.
Vaikštai po straipsnius ir maižioji kaip koks šunėkas, copypasteni savo e-ekskrementinę propagandą.
Gal įsidarbink pas putiną? Tam tokie uolūs reikalingi.

internauts Tarabildai ir tetai Betai       2015-06-4 17:13

mažuliai, kuomet keičiasi savininkai, keičiasi ir tarnai. Prezidentė neturi teisės nurodyti kokius redaktorius samdyti savininkams. Ar jums žinoma kas buvo Alfa savininkas prie Valentinavičiaus ir kas dabar? Kas buvo Lrytas tv savininkas ir kas dabar? Kas BNS ir t.t.?
Kai toks Gudelis per savo BIG GROUP nusipreka Snoras Media akcijas už 100 milijonų, jis nusiperka ir jūsų, gudruoliai, protelius, nes gi labai mėgstat tikėti tuo, kas parašyta. Bankas Snoras pažeidė įstatymą, įsigijęs žiniasklaidą. Kaip ir Uspaskis, kuris valdo 50 regiono portalų. Dabar neva perleidęs Gabšio žmonai mergautine pavarde. 
Taigi, štai jums ir pavyzdys: Benas Gudelis nusipirkęs „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės akcijų, vadovu paskiria 42 metų žydelį Alaną Leviną, kuris pakeičia iki tol vadovavusį „Snoro“ banko korporatyvinio verslo tarnybos viršininką Modestą Keliauską.
Pakeista ir „Snoras Media“ valdyba - jos nariais tapo A. Levinas, Virginija Godelaitienė, kuri yra ir valdybos pirmininkė, bei Ieva Petrulytė. Prieš tai valdyboje dirbo M. Keliauskas, Andrius Mėlinis ir Gitanas Kancerevyčius.
A. Levinas vadovauja ir „Snoras Media“ akcijas įsigijusiai B. Gudelio įmonei „BIG group“, jis yra bendrovių „Gedvinta“ ir „Fragrances International“ vadovas. A. Levinas anksčiau yra vadovavęs įmonei „AG prekyba“, buvo bendrovių „ABB Invest“ ir „Gedvinta“ akcininku.
,
O tai kelia įtarimą, kad Gudelis tėra kokių tai pavojingų investitorių tarpininkas. Alanas Levinas, dabartinis žydų bendruomenės pirmininkas, mokėsi JAV, atvyko iš Izraelio yra įmonės UAB FRAGRANCES INTERNATIONAL vadovas, kuri neva irgi Gudelio įmonė. Įmonė susijusi su formacija ir kosmetika.
Žinoma, nebūtinai visi žydiškų kompanijų atstovai turi mylėti mūsų Prezidentę. Bet kai Rūtai Janutienei vyras nuskuta galvą, kad ji galėtų pareklamuoti Zuokienės proteguojamos formacijos kompanijos, kuri ne kartą teista JAV,  vaistus vėžiui, ir kuri siekia vėžio, Hepatito C bei diabeto gydymo monopolijos, tai jau darosi tiesiog juokinga. Ir kai ta pati Janutienė susikviečia bendraminčius pakalbėti apie tai, kaip žiniasklaidos laisvę riboja Prezidentė, tai jau net nejuokinga, bet graudu, kai matai, kad jai taip lengva rasti šitiek kvailių aplinkui, kurie ja patiki. 

 

 

Skola       2015-06-4 16:03

Skola valdant agentei Magnolijai išaugo triskart.
Jaunos dūšelės emigravo,senos išmirė-neliko 3 mln.
Kas toliau?
Toliau dar įdomiau.Taip,taip…įdomiau.
Nėra vaikų -nėra mokytojų.
Nėra mokytojų-nėra mokyklų .Jolki palki.
Kas mokės pensijas?
Pensininko išgyvenimas,pačio pensininko reikalas.
O valdininkų liks?
Jie laikysis ilgiausiai kaip žiurkės metalinėje miltų bačkoje.Bet ir ten baigsis miltai,o tada prasidės KANIBALIZMAS.
Paklausite kurios žiurkės laimės evoliuciją.
Atsakau :DARBŠČIOSIOS pilkosios kabinetinės “na pobieguškach”,Čiulbonaitės tipo.

Būkite budrūs       2015-06-4 15:37

Demokratinės valstybės yra tarsi šluota.Jos atsparios laužimo veiksmui iš išorės.O autokratija,tai tarsi papuvęs storas baslys-tvojai kirvio pentimi-ir sutrupėjo.
Išvada: Putka nori turėti kaimynus autokratus,kuriuos vėliau nuspirs nuo krėslų.

Beta       2015-06-4 15:35

Ne vien Saulė  Pauliuvienė. Lėkė Valdas Vasiliauskas iš LŽ redaktoriaus pareigų, Rimvydas Valatka iš lryto, Artūras Račas iš BNS, Rūta Janutienė iš tv3.

Viskas žymiai paprasčiau       2015-06-4 15:25

Susėdo prisipažinę KGBistai ir nutarė skirti Magnoliją .Naravista ,bet su geru kompru trauks ilgai vežimą.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

A. Nuopisaitė       2015-06-7 6:51

Svarbeuse ishgelbeti Garlevos miargaite.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.