Liudvikas Jakimavičius. Atėjo metas užsiimti antitarybine veikla

Andrius Navickas   2012 m. spalio 16 d. 19:24

106     

    

Liudvikas Jakimavičius. Atėjo metas užsiimti antitarybine veikla

Liudvikas Jakimavičius atsako į Andriaus Navicko klausimus.

Jau kitą rytą po rinkimų pirmojo turo išsiunčiau klausimus keliems gerai pažįstamiems žmonėms, kuriems sėkmės linkėjau rinkimuose, tačiau jie pralaimėjo. Bent jau nesurinko tiek balsų, kad patektų į Seimą. Ar tai jiems patiems pralaimėjimas, ar veikiau mums, kurie būtų turėję Seime kiek kitokius atstovus – jau kita kalba. Visi bičiuliai, kuriems siunčiau klausimus, į Seimą kandidatavo pirmą kartą. Tad labai norėjosi dar „nesušukuotų“ įspūdžių ir pasidalijimo patirtimi, kurią įgijo.

Pradėti norėčiau nuo to, kaip apskritai vertinate šiuos rinkimus: pradedant rinkimų kampaniją, baigiant balsavimais ir rezultatais. Kas labiausiai Jus asmeniškai nustebino?

Prisipažinsiu, turėjau labai įdomią patirtį pabendrauti su žmonėmis, kurie vos tik mane pamatę nenusigręžia į šalį ir nenumoja ranka sakydami: „Neknisk man smegenų“. Kelias savaites stovėjau prie „Minsko – IKI“ knygyno su vagonėliu. Ten prakeliauja labai įvairi publika, ir pastebėjau, kad atviriau pabendrauti gali tik su inteligentiškomis pensininkėmis ir pagyvenusiais šviesių veidų žmonėmis. Tiesa, sutikau ir vieną kitą norintį pasišnekėti jaunuolį, bet tai – tiesiog Dievo dovana, visiška išimtis. Po tokių patirčių imi suprasti, kad iš rinkimų, žmogau, tikėtis tūkstančių balsų neverta. Neteisingai pasirinkai taktiką.

Ši rinkimų kampanija buvo baisus ir ciniškas „šmugelis“. Į ją įsitraukė ir ėmė aktyviai veikti net anoniminiai dėmenys, kurių visuomenė ir rinkėjas nemato. Nuolatos buvo klausomasi mano telefoninių pokalbių, trūkinėjo ryšys, buvo sutrikdytas elektroninis paštas, o galų galiausiai atjungta ir mano prieiga prie interneto. Greitai ir tiksliai komunikuoti su savo rinkimų štabo žmonėmis tapo beveik neįmanoma. Tuo pat metu konkurentų veidai valandų valandomis nesitraukė iš žydrųjų TV ekranų ir radijo stočių, kur juos kažkas labai maloniai kvietėsi už mokesčių mokėtojų pinigus. Iš mūsų kišenių buvo be saiko švaistomi pinigai per visą Lietuvą ir mano Žirmūnų rinkiminėje apygardoje, kur kabojo gyva gausybė stendinės konkurentų reklamos su „glamūriniais“ nupudruotais veidais. Starto pozicijos buvo tiesiog žeminančios tuos kandidatus, kurie maratoną turėjo bėgti basi. Iš valstybės biudžeto buvo eikvojami milijonai, kad niekas negalėtų mesti rimtesnio iššūkio biudžetinėms partijoms.

Tai suvokęs, pasirinkau visai kitą taktiką. Rinkausi tą sritį, kur turiu šiokį tokį išmanymą ir patirtį, mat esu lietuvių kalbos ir literatūros dėstytojas, turintis pedagogo kvalifikaciją. Apėjau su literatūros pamokėlėmis visas Žirmūnų gimnazijas, progimnazijas, mokyklas, net vaikų biblioteką, su paskaitymais, pasvarstymais ir pamuzikavimais, kur man talkino amžinas draugas ir puikus bardas V. V. Landsbergis. Nei vienas gudrutis kandidatas į Seimą to nedarė. Jie užsiėmė vienadiene balsų medžiokle, o ne darbu su tais, kurie šiandien dar neturi balso teisės. Turiu pasakyti – miela buvo patirti, kad auga tikrai šviesus jaunimas, kuris tikrai per kitus rinkimus nebalsuos už Viktorą Uspaskichą.

Šių rinkimų metu teko susidurti ir su labai „juodomis“ konkurentų technologijomis. Ne paslaptis, kad per rinkimus stengiamasi išvilkti dienos švieson juodinančius asmenį faktus. VSD tokią medžiagą komplektuoja į storus segtuvus, ir tie kompromatai turi savo vertę. Atėjus dienai „x“ gali išmesti informaciją apie žmogaus bendradarbiavimą su KGB, kolaboravimą, meilužes, nešvarius finansinius reikalus, priklausomybes nuo narkotikų ar alkoholio. „Juodieji technologai“, neatradę jokių kliaučių, atrado tik vieną: „Liudvikas -pijokas, bei alkoholikas“ ir platino šią žinią tiesiog susiriesdami per daugybę internetinių portalų. Bene prieš penketą metų aš viešai buvau prisipažinęs brolio pranciškono Juliaus Sasnausko laidoje „Kultūra ir religija“, kad turėjau tą nelemtą priklausomybę, kaip ir daugelis rašytojų ar menininkų kažkada ją turėjo. Kas šventas, temeta akmenį. Tačiau prieš rinkimus mesti tą seną kortą yra labai negarbinga. Jau rašiau, kad visus, ją rankovėje laikiusius, galėčiau paduoti į teismą už šmeižtą, nes jokia – nei teisėsaugos, nei Sveikatos ministerijos institucija neturi faktų, kad būčiau narkomanas ar alkoholikas, kad būčiau neblaivus vairavęs automobilį ar pasirodęs apsvaigęs viešojoje vietoje. Mano galva, šias negarbingas provokacijas organizuoja vyrukai iš VSD, kurie nenori ir neturi būti matomi. Beje, jiems visai neblogai sekasi, valdžia galėtų skirti ir premijas. Liudvikui užtenka išgerti bokalą alaus, ir jis jau pijokas – alkoholikas, kitas eina į TV laidą prisiuostęs ir prisilaižęs kokaino, o Viktoras – išlakęs litrą šnapso, ir jie visi „nikčemnickiai“ – nė prie ko. Technologijos bjaurios, bet jos manęs nė kiek nestebina. Žinau, kas dedasi Rusijoje ir Baltarusijoje. Artėjame.

Nesi naujokas viešajame gyvenime, dalyvavai visuomeninėje veikloje, kas labiausiai buvo netikėta politinėje kovoje? Ką, Tavo manymu, derėtų daryti kitaip, idant rinkimai būtų demokratiškesni?

Pagrindinis dalykas, kuris mane nustebino per šiuos rinkimus, tai nesusišnekėjimas su bendraminčiais. Mano draugai laisvieji menininkai tiesiog pirštų galiukais jautė Garliavos nervą, mėgino ir stengėsi suvokti tą konfliktą plačiame mūsų teisėsaugos degradavimo kontekste, mėgino protestuoti ir kaip galėdami veikti. Mes per visą Lietuvą organizavome „Tie–SOS!“ kreidelių akcijos bangą, rašėme straipsnius, laiškus Prezidentei ir kitoms institucijoms, ir ta pati Garliava („Drąsos kelio“ vadovybė) prieš mane rinkiminėje apygardoje paskutinę dieną iškėlė savo kandidatą. Tai yra tikrų tikriausia politinė nešvankybė, juoba, kai mūsų partija „Lietuvos sąrašas“ stengėsi ir mėgins remti padorius DK partijos žmones per visą Lietuvą.

Visiems, kurie eis į kitus rinkimus, patarčiau būti labai akyliems, pasirenkant šalia savęs žmones. Kartais negali suvokti, ar tavo pagalbininkas užsiima sabotažu, ar jis paprasčiausiai nesugeba atlikti paprasčiausių darbų. Eidamas į rinkimus aplink save matai daugybę naujų veidų, kurie tarytum geranoriškai nori padėti, ir tu juos pasikvieti talkon. Bet kai pagalbos iš tikro prireikia, tenka kartais susiimi už galvos. Visiems būsimiems kandidatams patarčiau aplink save suburti senų pažįstamų ir draugų ratą, o ką jau jie pasikvies, tegu apauga aplink jus kaip bičių spiečius.

Įgijau vertingos patirties bendraudamas su žmonėmis gatvėje. Prieš keletą dienų sutikau prie Vilniaus senamiesčio kavinės „Savas kampas“ režisierių Oskarą Koršunovą. Klausia: „Į kokias čia nesąmones įlipai?“ Sakau: „Palauk, brolyti, tai rimtas reikalas. Dabar turiu medžiagos kokioms trims pjesėms“. Tasai atsako: „Parašyk ir imk sceną. Pastatysim“. „Tikrai pastatysim“, – sakau.

Į klausimą apie rinkimų demokratiškumą galiu atsakyti kalambūru. Rinkimai bus demokratiški, kai Lietuvoje demokratijos sąvoka nebebus tuščias barškalas, o už jos bus mūsų bendrabūvio turinys.

Ar dar turi noro kada nors bandyti antrą kartą kandidatuoti į Seimą? Kaip prognozuojate politinį gyvenimą po rinkimų? Ką pats ketini veikti toliau, ar tai bus kaip nors susiję su per rinkimų kampanija įgyta patirtimi?

Balotiruosiuosi į visus rinkimus, kiek tik bus: Savivaldos, Prezidento ir Seimo paeiliui. Po to vėl į Savivaldos, Prezidento ir Seimo. Mėginsiu kelti savo kandidatūrą ir į VSD vadovo postą, nes jis labai svarbus Lietuvai.

Politinis gyvenimas po rinkimų bus labai šviesus, tik nenoriu būti blogas pranašas, kad tos viltingos „Iljičiaus lemputės“ labai neilgai švies. Aš pats po rinkimų ketinu užsiimti antitarybine propaganda ir antitarybinėmis provokacijomis. Lietuvoje tai nėra draudžiama, nes nuduodama, kad Lietuvoje nebėra tarybų valdžios, o man atrodo, kad yra. Konstitucija nedraudžia kariauti su vėjo malūnais, kuriuose sėdi ir lindi komunistinės žiurkės ir erkės.

Gal žiaurokai juokauju. Atvirai šnekant, pamačiau, kad pagrindinė mūsų kultūrininkų misija yra visuomenės ugdymas ir švietimas, skatinimas telktis į bendruomenes ir pradėti pozityviai veikti iš apačių: nuo laiptinės, nuo kiemo, namo, kelių namų, kvartalo, rajono, miesto. Šių rinkimų beviltiškume noriu matyti ir paradoksalią viltį. Ši bomba gali suveikti, pajudinti iš vietos prie bėgių privirintą garvežį.

Bernardinai.lt

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ava       2022-05-22 3:34

Niekada nemaniau, kad galiu būti tokia turtinga po to, kai bandžiau susitvarkyti ir pasirūpinti savo šeima, žaidžiau loterijoje, bet niekada nepasisekė laimėti, kol nepamačiau komentarų internete, kaip jis padėjo Laimi daug žmonių, po to aš juo netikėjau, bet vis tiek pabandžiau, parašiau jam žinutę el. paštu po kelių valandų jis atsakė, todėl pasakiau, ko noriu, jis man patikino sėkmę. jis taip pat pasakė man, ką turėčiau daryti, ir aš padariau viską, ko jis iš manęs prašė, po kelių valandų jis davė man laimingus skaičius ir parodė, kur žaisti, todėl aš padariau taip, kaip buvo nurodyta, mano didžiausiai nuostabai laimėjau, €15 000 000 mln. Esu turtingas ir laimingas, ačiū kunigui salamiui už pagalbą, be tavęs esu niekas. Jei jums reikia jo pagalbos, kad laimėtumėte, galite susisiekti su juo el. paštu .(JavaScript must be enabled to view this email address) ir WhatsApp +2348143757229

Hrnet Curry       2021-10-12 15:07

Sveiki visi, noriu greitai pateikti šią neįtikėtiną apžvalgą apie mano laimėjimą loterijoje, prieš laimėdamas savo didelę loteriją, kai dirbau Mercy medicinos centre Springfilde, Masačusetso valstijoje. Aš 32 metus dirbau ligonių priežiūroje ir nieko neparodžiau, kol dirbau, toliau žaidžiau loteriją, tikėdamasi ir tikėdama, kad vieną dieną laimėsiu loterijoje ir svajoju apie pypkę, bet prieš tai turėjau žaidžiau loterijas įvairiomis progomis, bet nelaimėjau, nusprendžiau išbandyti ką nors naujo, ne tik fiziškai, bet perskaičiau apie daktarą Ilekhojie, kaip jis padėjo žmonėms laimėti loteriją, susisiekiau su juo ir pabandžiau man ir tada duok man laimėti numerį žaisti, aš nesu tikras dėl viso to, bet aš tiesiog išbandžiau, štai tai buvo tarsi magija, aš laimėjau loterijoje su jo man duotais skaičiais. Dr Ilekhojie yra tikrai vertas ir patikimas pasitikėjimas, dalinuosi tuo su jumis visais, kuriems taip sunku laimėti loterijoje, dr. Ilekhojie gali padėti jums laimėti. čia yra jo informacija “El. paštas: .(JavaScript must be enabled to view this email address) WhatsApp: +2348147400259

Alexa Balde       2021-10-4 18:34

Lygiai per 5 metus santuokoje su mano vyru, turinčiu 2 vaikus, mano vyras pradėjo keistai elgtis ir išeiti su kitomis damomis ir parodė man šaltą meilę, keletą kartų jis grasina manimi skirtis, jei išdrįsiu jį apklausti apie jo romaną su kitomis damomis, Buvau visiškai nusiminusi ir sutrikusi, kol vienas mano senas draugas papasakojo man apie burtininką internete, kuris meilės burtų galiomis padeda žmonėms, turintiems santykių ir santuokos problemų. Iš pradžių abejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisiekiau su juo, jis padėjo man užburti meilės burtą ir per 48 valandas mano vyras grįžo pas mane ir pradėjo atsiprašinėti, dabar jis nustojo eiti kitos ponios ir jo su manimi gera ir tikra. Susisiekite su šiuo puikiu meilės burtų ratuku, kad jūsų santykių ar santuokos problema būtų išspręsta šiandien: .(JavaScript must be enabled to view this email address) arba tiesiogiai „Whatsapp“ +2348152645800

vladas lukosevicius       2015-02-12 0:06

vladas lukosevicius
O Kokią  teisę  jie turėjo kratyti mokyklas , jei patys bendradarbiauna su koloborantais ???

O KADA BUS ATLIKTOS KRATOS PREZIDENTŪROJE IR LRGP , DĖL BENDRADARBIAVIMO SU   KOLOBORANTAIS ???

O GAL PATI POLIKARPOVNA NURĖTŲ PAKOMENTUOTI ?
Ar tik ne , dėl to D, VALYS buvo išsuktas nuo baudžiamosios atsakomybės už auto ivykį ,  kad dabar nutraukti bylas koloborantams ?
Atsisiūskite ir pastudijuokite ,  LRGP neturėjo teisės nutraukti atskirų bylos , dėl sausio ivykių  epizodų  tyrimo , o turėjo sustabdyti senaties termina.
Maža to jog D. Valys bendrininkauja PEDOFILAMS ir ŽUDIKAMS , tai dar pradėjo bendrininkauti ir dangstyti koloborantus ir karo nusikaltėlius .
Prokuratūra atsisakė ieškoti ir patraukti baudžiamojon atsakomybė
991 kruvinūjų susio ivykių organizatorius ,, Valentiną Lazutką ir kitus . O ar ne todėl jo Valentinas Lazutka buvo tiesioginis Dalios Grybauskaitės viršininkas kai ji dėstė partinėje mokykloje ?
Jie bando išsukti D.  GRUBAUSKAITĘ  nuo baudžiamosios atsakomybės už  bendrininkavimą  koloborantams .

Jai nepavyks sulaukti ir senaties už  LT kuro pardavimą  pedofilui M. KLABINUI.
NESULAUKSITE ir senaties už  prokuroro TOMO BIRŠTONO ir VYTAUTO POCIŪNO nužudymus ir kad nuslėpti juos ,  buvo organizuoti nusikaltimai prieš  mažamečius vaikus .

SENATIES INSTITUTAS BAUDŽIAMOūr
E JUSTICIJOJE.

4.2 — SENATIES TERMINUS STABDANČIOS APLINKYBĖS .

Kaip senaties terminus stabdančios aplinkybės paprastai yra numatomos
aplinkybės, kurios dėl priežasčių, nepriklausančių nuo tyrimą atliekančių
pareigūnų ar teismo, iš esmės apsunkina baudžiamąjį procesą – kaltininko
pasislėpimas, nukentėjusio asmens nepilnametystė, teisinės pagalbos pra-
šymas užsienio valstybei, teisinio pobūdžio kliūtys vykdyti baudžiamąjį
procesą (imunitetai ir kt.), alternatyvios baudžiamajam procesui procedū-
ros (mediacija) ir kai kurios kitos.

Raibam gaidžiui        2015-02-12 0:04

Ar jau pats su savimi kalbiesi?  Kam taip kankintis, vis vien niekas į tave dėmesio nekreipia?  Geriau nusišauk su durų rankena.

Raibasgaidys Mečiui       2015-02-12 0:03

Mečy, jus patologinis melagis. Jūs pats parašote klaidingus tvirtinimus, o paskiau tvirtinate, kad aš tai padariau. Štai jūsų tvirtinimas:“Iš jūsų komentaro buvo aišku, jog Laurinkus padarė labai sunkų nusikaltimą, apie nusikaltimą kažkas pranešė Kuoliui ir Kuolys jį nuslėpė”. Jokių tokių dalykų aš nerašiau. Gal jūs niekaip išsipagerioti negalit? Ar suprantate, kad sveiko proto žmogus niekada faktų neiškraipo?

Raibasgaidys >ufonauts       2015-02-12 0:00

Nežinau, ką tau pasakyti. Bet aš pažįstu žmonių, kurie turi “falšyvų jausmų” problemą. T.y. jie priima melagingus duomenis ir jiems tai yra tiesa. Man pasakojo žmogus, kuris neužsiėmė Laurinkaus stebėjimu, o netyčia susidurdavo per įvykius prieš sausio 13 dieną. Nenoriu rašyti, ką jis man pasakė, nes tai yra individualus pokalbis. Bet jis neįvardino nei vienos teigiamos savybės. Tada M. Laurinkus dar nebuvo FSB Generaliniu direktoriumi.
Ir Tamstai patarčiau tokį dalyką. Kai mirė Stalinas, daugybė žmonių verkė. Kai mirė Brežnevas, tai pat. Man važiuojant taksi viena moteris aimanavo:“Kaip gaila tokio žmogaus. Pats ėmė, bet ir kitiems leisdavo”.
Manęs niekas neįtikins dėl M. Laurinkaus. Aš šimtus kartų save tikrinau: ar neklystu? Bet faktai rodo, kad tai yra niekšingas ir labai pavojingas mūsų visuomenei žmogus.

ufonauts Raibamgaidžiui       2015-02-11 23:58

“Nedaug kas prisimena, kad tautos išrinktas Prezidentas Rolandas Paksas buvo nuverstas po KGB sukelto skandalo dėl ryšių su “Aviabaltika”. Nors iš pradžių VSD kaltinimai skambėjo baisiai – vos ne ryšiai su Sudano teroristais, ...”

Ne “vos”,  gerimasis, o iš tikrųjų. Tą KK paliudijo ir KGB agentas Kęstutis Vilkauskas.
“Aviabaltika” - Kaune įkurta Borisovo firmiukė tik dėl akių užsima malūnsparnių detalių pardavimais Afrikj ir kitur. O iš tikrųjų tai į “karštus taškus” veža ginklus. Apie tai rašė net NOVAJA GAZETA. Rašė, kad begėdis Borisovas “sukompromitavo tokį gerą Rusijos draugą Rolandą Paksą” ir toliau kompromituoja savo verslu… kuriuo susidomėjo net Pentagonas.

Taip kad LABAI GERAI KAD LAURINKUS IŠRYŠKINO PAKSĄ. Nes ir 2009 šis nekaltas GRU Borisovo draugas gavo iš Borisovo milžinišką paramą. Apie tai rasite VRK.

PAulauskas padėjo verst Paksą matomai savais sumetimais, nes prastūmė į KGB savo partijos narį Pocių, ekskgb, o pats veržėsi į prezidentus.

Dėl CŽV. Po Bušo ultimatumo, po 9/11, kad kare prieš terorizmą su JAV turi bendradarbiausti visų šalių slaptosios tarnybos, tai kur dėsis? Taip ir buvo daroma iki tol kol kai kas nepratęsė “bendradarbiavimo” su Rusijos kgb dėl Kusaitės . Bet tai jau Paulausko žmonės.

> > kas gali paneigti       2015-02-11 23:56

o gal ir Pikasas po didelės traumos, paneigti sunku.

Raibasgaidys Mečiui       2015-02-11 23:54

Klausyk žmogau, aš ne tu, ir man nereikia bėgti į jokius krūmus. Patinka krūmai bėk. Štai imu ir įvedu į google.lt “Mečio Laurinkaus nusikaltimai”:“Kita vertus, M.Laurinkus pamiršta paminėti vieną svarbią aplinkybę - tik socdemai ir konservatoriai išgelbės FSB ir buvusį jos šefą Laurinkų nuo asmeninės atsakomybės už audringo gyvenimo nusikaltimus. Teisinėje valstybėje tokį M.Laurinkų turėtų išgelbėti tik sąžiningumas - o prieš įstatymą turi lygus būti visi!! Nesvarbu ar Tu Laurinkus, ar Adamkus, ar Petraitis!! Tada Lietuva klestės!

Jau buvome beveik pamiršę šį Sąjūdžio laikų veikėją, kurį V.Landsbergis pasirinko vadovauti FSB, tačiau apie M.Laurinkų geriausiai kalba jo darbai. Būtent M.Laurinkaus laikais FSB pasidarė tokia galinga struktūra, kad galėjo pašalinti iš posto demokratiškai išrinktą prezidentą R.Paksą, kuris naujuoju FSB šefu bandė paskirti karininką Gintarą Bagdoną. Matyt, kad „valstybininkai“ tokio žingsnio labiausiai ir bijojo – todėl R.Paksas ir buvo nušalintas, o naujuoju VSD šefu tapo buvęs KGB-tas A.Pocius. O M.Laurinkus buvo išleistas į užtarnaują poilsį – paskirtas ambasadoriumi Ispanijoje.
Pajutęs savo galybę, FSB tiek suįžūlėjo, kad ėmė gąsdinti net tokį garsų politikos apžvalgininką, kaip Kęstutį Girnių – bandė jam nurodyti, kad nereikia kritikuoti prezidento Valdo Adamkaus ir Konstitucinio teismo (matyt, turėtas omenyje buvęs šio teismo pirmininkas Egidijus Kūris, būsimas kandidatas į Prezidentus, kuriam „visuomeninis“ transliuotojas LRT net įkūrė specialią televizijos laidą, kad žmonės jo nepamirštų)”.

kas gali paneigti       2015-02-11 23:52

kad Raibas Gaidys yra buves Pikasas ir palaiko konservus???????

Vaida PMS       2015-02-11 23:50

Na štai Raibasgaidy, pažįstantis tik dvi “spalvas” - juodą ir baltą, įkliuvote.
Palyginkite šiuos du savo pasisakymus:
—-
“Aplamai paėmus, jau rašiau ne kartą, bet pakartosiu, kad aš niekada jokio skaitytojo nedrįstu laikyti durniaus vietoje arba kvailesnį už save. Todėl aš nesuprantu tų žmonių, kurie kitus žmones yra linkę laikyti už kvailius. Man tai yra japonų kalba, kurios aš nežinau.”
—-
“Pritariu gerbiamam Pitui Laimaičiui dėl Vaids PMS dundukizmo. Šitas didybės manijos apimtas žmogelis rašydamas man teigė”...
—-
Beje toje temoje aš parašiau jums atsakymą su konkrečiais paaiškinimais, nes su alegorijomis jūs, kaip suprantu, nedraugaujate.
Geros dienos jums, ponas Raibasgaidy…   

Mečys Raibam G       2015-02-11 23:46

Negražu bėgti į krūmus. Gi rašėte, kad perdavėte Adamkaus patarėjui dokumentus apie Laurinkaus nusikaltimą, kurį jis nuslėpė. Koks tas Laurinkaus nusikaltimas, įvykdytas 1998-2002 m.? Kodėl slepiate? Prezidentas Paksas visai iš kitos serijos. Nenukrypkite.

Raibasgaidys       2015-02-11 23:44

Valdas Adamkus, savo nekovingumu ir ištižimu, pridarė Lietuvai daug bėdos. Bet šiandien jis sako, kad kovoja su vėžiu. Šaunuolis, nors gyvenimo pabaigoje suprato, kad kova yra tas akstinas, kuris stumia visą gyvybę tobulinti savo kovos metodus, o tai reiškia ir tobulėti pačiai. Gaila, kad jis šito nepajėgė suprasti, būdamas LR Prezidentu. Pavėluotas suvokimas esminių gyvenimo dėsnių, kartais baigiasi labai netikėtomis bausmėmis. Angliškas žodis “pain” (skausmas) yra kilęs iš lotiniško žodžio poena, lietuviškai tai reikštų bausmė. O adamkininkai yra praradę tą įtaką, kurią jie turėjo, jų tarpe ir Mečys Laurinkus. Jie labai norėtų ją susigrąžinti. Argi negerai būtų? Darai nusikaltimus ir spjauni ne tik į Lietuvos žmonių interesus, bet ir į įstatymus. Ir vėl viskas tampa, kaip dabar yra Rusijoje.
Protingumas ir kvailumas yra priešingybių pora, kaip Tiesa su Melu, kaip ir pliusas su minusu, kaip ir vyras su moterimi ir kt. dalykai. Kada Prezidentas laikosi įstatymų, jis parodo savo protingumą, o kada jų nesilaiko, parodo savo kvailumą. Sveikas protas tiesiogiai yra susijęs su protingumu, ir beprotystė yra tiesiogiai susijusi su kvailumu. Jeigu pats Prezidentas ir jo patarėjas, ir dar FSB Generalinis direktorius, ir eilė ministrų nesilaiko įstatymų, tai, kas čia per valstybė? V. Adamkaus patarėjas Darius Kuolys nėra kvailas žmogus. Mano manymu, yra atvirkščiai, jis gana aukšto intelekto žmogus, kokių Lietuvoje yra nedaug, tačiau jo dvasinė sveikata neblizga. Todėl iš jo galima tikėtis ir tokių dalykų, kaip dabar, kai jis LR Prezidentę nužemina iki tokio lygio, kad ji net negali lygintis su šovinistine Rusijos propaganda, nes ji neatitinka tų šovinistų vertybių. “Ką pasakys dabar šovinistinė Rusijos propaganda?”, “Tiesiog baisu, nes ką dabar pasakys Rusijos komunistai?”. Ale, koks įprotis galingas, vis lenktis prieš Rusijos nusikaltėlius, ir ne šiaip sau lenktis, o lenktis net žemiau užpakalio, kad parodyti ne šiaip sau baimę prieš tą imperiją, o tiesiog patologinę baimę. Gaila, kad ponas Darius Kuolys nesuprato, kad “Maskva ašaromis netiki”, nors tą dalyką supranta ir patys rusai, bent jau inteligentai, tai tikrai.

Kai mes su Petru sėdėjom bunkeryje       2015-02-9 2:23

Radau.
Paprasta, patogu.
Lengva laipioti po lentynas.
Bet prieš kažkur vaikštant reikia užkasti ko nors riebaus.
Užsitept kaip senais laikais taukų ant duonos..
Senų kažkaip nesinorėtų valgyt. Gali pakenkti virškinimui.
Būt gerai kokios naujausios literatūros paskaityt.
Tu pasiūlyk.

pupa su raudona kepuraite.       2015-02-9 1:52

Intensyviai ieškau vietos.
Turi būti patogu ir saugu.
Nėra taip paprasta.
Be abejo, apie kalkes dar kalba neina - dar nėra lentynų.
Bėda tame, kad daug kur visokios registracijos, emailai ir kitas mėšlas.
Tavo pasiūlymai geri.
Tvarkoj.
Bet reikia surasti vietas.
Ieškom, ieškom…
Kol neturim naujos vietos, manau su kitais apie jokius bangpūčio reikalus nederėtų kalbėti.

Sovietinė mažoji išpažintis.       2015-02-9 1:36

Po šiai dienai taip ir nesupratau, ką ten kas išpažino ir ar atgailavo. Tiek to. Žinai, pirma sugalvokim lentyną, ten susirinkim, o tik tada kalkės. Sakyčiau turėtų būti tokios dvi ar trys lentynos. Viena - bendriausia, kokią turime su mieteliais, antra, kur subėgame slaptesniems reikalams, kas neturėtų prasismelkti į pirmąją, o trečioji - tokia kaip šita. Vis dėlto bus ir tokių dalykų, kuriuos turėsim aptarti tet a tet.

Kas pasakys man       2015-02-9 0:05

Gerai. Kolegas paruošiu.
Apie lentyną galvoju.
Manau reikia visiems keturiems pasitarti.
Turiu vieną idėją.
Koks nors pvz. ispanų ar olandų, nesvarbu, podėlis su apelsinų skiltimis.
Vaikštome ten ir gliaudome.
Manau čia skabyti darosi jau ankšta ir nesaugu.
O ten - susirandame apdulkėjusį sandėliuką, dėžutę su vienadiene pasenusia lupena ir ...

Šansas sužinot       2015-02-8 23:41

Labai geros tavo pastabos dėl lašelinės. Ryt vakare susitinku su galvom aptarti taktikos. Bangpūtys Tiesos.lt, galvų ir mūsų avilio tiesiog nekenčia fiziškai. Galėčiau vienu tiksliu smūgiu sukrušti jo politinę biografiją visiems laikams, bet dabar dar tikrai ne laikas. Tą bombą esu pasidėjęs atsargai, jei pradės daryti kokius nors reikšmingesnius judesius, kurie gali turėti įtakos bendram reikalui.
Bangpūčio nelaimė, kad jo šutvelė neturi jokių idėjų ir yra intelektualiniai impotentai.
Jie vampyriškai naudojosi Dariaus intelektu, mėgindami jį supriešinti su kitom galvom. Nepasisekė. Ir liko prie suskilusios geldos šarikovai.
Aš, žinai, irgi jaučiu, kad bitėms reikia širmelę praskleisti. Svarstau, kaip čia delikačiai pasakyti?
Turiu tokią idėją. Gal tu užsimink kaip nors, kad su tavim visiškai kitoje vietoje vienas miestelis prie didelio ežero pasidalino labai konfidencialiu prašymu iš redakcijos, kaip galėtume strateguoti bendrą veikimą. Redakcija pasitiki miesteliu ir norėtų, kad tokia koordinacija būtų, bet dėl suprantamų priežasčių, pati redakcija, nepažinodama mūsų, viliasi, kad elgsimės labai apgalvotai ir gudriai. Nuo to priklausys, ar gausime iš jų info ir kryptingai bendradarbiausime, ar paliksim siautėti savo nuožiūra.
Jei parašytum tokį parengiamąjį tekstelį, tuomet aš šiek tiek praverčiau širmą. O gal sugalvotume kokią atsarginę lentynėlę, kur susibėgtume tik ypatingos svarbos klausimus aptarti. Toks pasiūlymas, man atrodo, išspręstų tą nesmagų morališkai mūsų pasibėgiojimą paslapukauti.

mirusio katino klausimas       2015-02-8 21:39

Seikas gyvas.
(čia ne katinui).
Taaaaip, naujienos įdomios ir geros.
Labai svarbu ir toliau elgtis išmintingai.
Kadangi kapoti bangpūtį į gabalus dabar jau netinkamas metas, be abejo sutinku - manau, kad didelio viešo triukšmo ir erzelio kelti nereikia.
Todėl, tikrai neturi būti jokių priešiškų NP komentarų išsakytų bitininkų draugijos vardu.
Tačiau, manau reikia po truputėlį pradėti naudoti “lašelinės” metodą.
Labai kruopščiai pamaskuojat stilių, pradėti anonimiškai, labai iš tolo, aplinkiniais keliais, atsargiai, atsargiai ruošti potencialius rinkėjus neišvengiamai akistatai su teisybe.
Bet kokie neteisingi judesiai gali būti žalingi reikalui.
Tokius subtilius reikalus pats žinai, moku daryti.
čia reikia panaudoti panašią taktiką kaip ir bambuko atžvilgiu.
Matei - aš jo net nepjoviau viešai.
Jis pats pasipjovė.
Pasidarė harakiri.
Tuo atveju juk taip pat buvo pavojus, kad dusinant bambuką, gali nukentėti ir pati bitininkų draugija.
Na mūsų vaško būrelis aišku, nėra ta rizikos apimtis, kaip LS likimas.
Todėl jeigu užsiimsime tuo reikalu, teks rodyti aukščiausią pilotažą.
Planas toks:
Visą lašelinės turinį paskirstome tolygiai trims savaitėms. Kūrybiškai ieškome bangpūčio padarytų nesąmonių ar šiuo metu daromų ir jas po truputėlį lašinam.
Absoliučiai paraleliai turėtų kita srovele būti pilamas švarus vanduo LS labui.
Jokios didaktikos, jokio perspaudimo.
Porą savaičių dirbčiau tik pasąmonės lygmeniu.
Bet kuriuo atveju, prieš startuojant, misliju reikėtų čia dar daug kartų atbėgti pasitarti.
Kadangi aš nežinau daugybės niuansų, todėl kol kas savo iniciatyvos nerodysiu.
Siūlyk Tu.
Būtų gerai gauti darbo planelį, temų gaires.
O jau įpakuoti, čia tai jau patikėk - atrodys geriau nei saldainis.
Jeigu reikia, paklausk Galvų tarybos patarimo/ pageidavimų.
Ir dar.
Manau kažkaip reikia sąžiningai bet be leidimosi į smulkmenas kažkaip pasakyti mudviejų bičiuliams Medei ir Senoliui.
To vėlgi aš nenorėčiau daryti dėl paprastos priežasties - dėl nežinojimo galiu ne visai gerai tą atlikti.
Čia ir gi reikia delikatumo.
vVisiškai nieko nesakyti negalima - jie mumis pasitiki, būtų nesąžininga.
Kadangi mūsų kolegos yra protingi, reikia tik protingai paaiškinti - žinot žinote, bet patys kol kas nieko nedarykite.
P.S.
Mudviejų vienas kito pakvietimas į šią vietelę vienu žodžiu darosi jau per daug aiškus.
Gal mūsiškiai dar nesusigaudė, bet misliju, kad jau netoli to.
Keiskime žodį.
Nereikia didelių revoliucijų -irgi kris į akis.
Vietoje “anti_…” žodžio antros dalies tiesiog naudokime sinonimus.
Pvz: anti sisteminė, anti režiminė, anti sovietinė, anti kontorinė.
Taip pat galime grįžti prie paukščių pavadinimų.
Labai nesudėtinga įterpti kokio nors paukščio pavadinimą į kontekstą.
O aš lengvai pagausiu kampą.
Kaip manai?

 

Dirižansas       2015-02-8 21:03

Atrodo, Bangpūčiui kaput. Mėgino kelioms savaitėms slėptis Razlive. laižėsi ronas ir slapčia per R.K. ir keletą kitų paternalistų męgino suorganizuoti maištelį prieš LS. Kantriai buvo palaukta, ir sulaukėm. Užvakar iškišo snapą ir pamėgino atakuoti. Tai taip gavo nuo galvų, kad kažin ar ar viešumoje iki rinkimų kur nors bepasirodys. Aviliui siūlau jokių publikacijų su juo nekomentuoti. Mums jis turėtų būti visiškai neįdomus. Beje, taip ir yra. Niekas jo ir nekomentuoja.
Aišku gal ir ne pro šalį būtų vienoj kitoj vietoj užsiminti, kad jis mums neįdomus, priešingai, nei sąrašas, kuris bet turi kažkokių perspektyvių idėjų. Tokia blokadėlė būtų labai jam sveikas dalykas susivokti, koks yra šūdo šmotas. Tik aišku, būtų gerai, kad neatrodytume panašūs į kontoros chorą, kurie puldami jį sykiu menkina ir LS. Čia jau labai subtilus dalykas, kaip supranti. mes daugiau žinome, ko nežino paprastas skaitytojas, o jis dažniausiai mąsto dvimatės logikos paradigmoje.

Silkė obelyje       2015-02-8 16:17

Sveiks, na kas ten pas jus tokio ekstraordinaraus?
Vėl tas bangpūtys rujoja?

O kur važiuot su juo       2015-02-2 0:55

Gerai įsūdžiau Klaipėdos fakultetams. Užsičiaups, šitą kirtį buvau pasaugojęs šventos dienos vakarui. Grabnyčios.

Ypač dešinė varnos koja       2015-02-2 0:16

OK
Kalkės brinksta, aromatas gaivus. Niekas nebenori užeiti į svečius.

Skraidantis dramblys       2015-02-1 23:47

Ten kur buvo akvariumas, tik dviem lentynom aukščiau, kur rengiamasi karui.

Gaigalas       2015-02-1 23:04

Pasiklydau tarp žirnių nų ir ežerų belakstydamas.
Nebeturiu jėgų kapstytis. Kažkas pripainiota navigacijose. Gal apspangau…
Paprotink į kurią pusę paukščiai išskrido žiemoti.
Bandysiu ir aš nueit inkilą įkelt.

Sniegenas       2015-01-31 1:21

Gerai.
Šiandien jau vėlu. Eisiu pailsėti.
Gal ryte kažkiek užbėgsiu, bet daugiau tai ryt vakare.
Pažiūrėsiu, gal ką susapnuosiu.
Labanakt.

Suopis       2015-01-31 1:09

Kad žinočiau…
Dėl Gintaro Patacko eil. ir mane buvai gerokai sutrikdęs. Ir vienaip ir kitaip žiūrėjau - nu akurat, gerai padaryta iš jo to erotikos poetinio masyvo. bet tasai G. visiškai nesidomi brolio rašinėliais, tai man kažkaip kilo daug įtarimų, kad kažkas gabiai imituoja.
Napalys susidirbs pac. Galim tam per daug neskirti dėmesio. jam darytume tik papildomą reklamą, jei įsijungtume komentuoti tuos visus aikčiojimus.

Čiurlys       2015-01-31 0:46

Dėl Pūkio.
Tai kad kaip ir buvo nuspręsta.
Aš nedarau jokių nereikalingų judesių.
Kol pr. galvos nepasakys kad “jau” - to šūdų maišo nekliudysiu.
Dėl Švėkšnos.
Nerimą pajutau dar tuomet kai pamačiau audringą kontorinių reakciją į mano komentarą dėl matrioškos pareiškimo ta tema.
Matau, kad skauda.
Bet toje našlaityno-bordelio istorijoje persipina keletas virvelių.
Vat, jeigu pasakytum kurią patraukus skauda labiausiai, tuomet apsitarę tik tą gyslą ir tampytume.
Cypimas būtų nerealus.

Baublys       2015-01-31 0:19

Na putys paliktas pats sau apsitriesti. Mūsų reikalas prasukti sąrašo žmones. Skyrybos numatytos kovo pirmą. dabar atviras skandalas Sąrašui tik pakenktų. Tie dalykai viešumon neturėtų išeiti. protingi ir taip matys, o bukam neišaiškinsi.

Pempė       2015-01-31 0:14

Prop. seka taigisą. Tas dežuruoja naktimis ir reaguoja akimoju, vos tik naujas tekstas įkeliamas.
Žiūrėk, reikia kuo daugiau sukti kalbą apie Švėkšną. Ten jiems svyla padai. Atrodo, kad vaikai jau ten išbarstyti nežinia kur. mėginsiu sužinoti, bet iš pirminių šaltinių žinau, kad matrioška panikoj.

Garnys       2015-01-27 0:22

Dėl traukinio.
Supratau.
Jeigu taip yra, vansi taip reikia.
Gerai.
Svarbu žino ką daro.
Šiandien jau baiginėju.
Nenoriu uzurpuoti eterio.
Juolab, kad ir nei diskusijų dalyvių yra, nei kenkėjų nebesimato.
Pirmą nakties keisis latvių pamaina, tad gal koks smirdžius dar išlys iš plyšio visas apsiblausęs.
Kregždė , ta anksti keliasi, tikriausiai nuspardys vietoj mankštos.
Eisu gulties.
Rytoj anksti kelt.
Dar penkias minutes pagoglinėsiu ir viskas.

Kragas       2015-01-27 0:16

Sveikas.
Ar gali paaiškinti, kodėl po poros treptelėjimų ruskyno bobikai taip išsilakstė.
Tiesiog kaip vėjas būtų nupūtęs.
eRas tai suprantu, vėl gavo į mutinį tai apsilaižė ir užlinko.
Su tuo viskas aišku.
Bet latvių šaulių gatvė...
Gal jų kontora kažką rezga?
Kažkoks neadekvatus elgesys.
Anksčiau, tai dar kibdavo į blauzdas.
Dabar pabėgo ir tyli.
Nepagaunu kampo.

Jerubė       2015-01-27 0:13

Kol kas toks veiksmas atrodytų per drastiškas. Traukinuko vagonai tolsta, tolsta ir nutolsta, kol nelieka nė žymės.

Varnėnas       2015-01-26 12:47

Aišku.
Kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį.
Gal atsakant į veiksmą vertėtų pašalinti iš portalo rinkiminius napaliūgos and co straipsnius? Arba bent nudaigoti kažkur į gilius archyvus.
Bet kuriuo atveju, manau kad tokia pokiliminė konfrontacija negalės ilgai tęstis.
Pasvarstykime kas būtų naudinga napaliūgoms ir tuomet padarykime priešingai jų lūkesčiams.
Jų vietoje, aš konflikto neafišuočiau, o jeigu tektų prabilti, napolinaro vietoje apie sąntykių nutraukimą paskelbčiau tik rinkimų išvakarėse nepaliekant mums laiko žmonėms deramai paaiškinti visą atsiradusią marmalynę.
Kaip ir sakiau anksčiau, mums delsimas yra nenaudingas.
čia tokia mano asmeninė nuomonė.
Asmeniškai aš paskelbčiau labai aiškų komunikatą, kuriame be vyniojimo į vatą būtų išdėstytos atsiradusios takoskyros priežastys.
Taip pat turėtų būti aiškiai išdėstyti pasiūlymai rinkėjams kaip elgtis susidariusioje situacijoje.
vienžo, aš savo nuomonę išsakiau.
Yra galvos, protingos -lai sprendžia.
kol kas tiek.

Kolibris       2015-01-26 0:56

Kapų tyla. Gali būti, kad Napūčio chebrytė izoliavo mane ir galvas. Informacija iki manęs nebeprasisunkia. Tikriausiai išmestas esu iš visų susirašinėjimų ir konferencijų. Rytoj turėtų paaiškėti, kiek mano įtarimai turi pagrindo.

Kėkštas       2015-01-24 19:46

Informacija rimta. Man reikia pagalvoti.
Viską daryti reikia ramiai, gerai suvokiant kas iš to gausis.
Kadangi napūlinys gyvena maitinams RK čainyko produkcija, tikslinga surasti būdus nukenksminti tą smegenų žeivelę.
Ištraukti iš šešėlio ir nužievinti.
Bet ko gero svarbiauia išsiaiškinti kas už to visko stovi.
Taaaip, yra ką pamislyti.

Žalvarnis       2015-01-24 19:30

Kalbėjau su D.
M. laižosi žaizdas. Įsivaizduoja, kad L.S. ims jo prašyti sugrįžti, bet iš LS pusės galvų nuspręsta tylėti. Matyt jis ten su savo brigadėle kažką strateguoja. kaip reikalą tyliai užglaistyti, bet, kaip pats supranti “Rubikonas peržengtas”.

Planelis dabar šviečiasi tox. Tiesos Lt. ramiai užsiims Sąrašo žmonių rodymu (pasirodo, jie N. brigadininkų buvo atjungti nuo komunikavimo grupių, kad nieko neveiktų ir nesirodytų). P. tegul ten sau su savo podkablučnikais tegul kuisiasi FB savo paskyrose. Apturės tik gėdą. Ten intelektinės galios labai menkos. Reikia leisti patiems nusikanapatinti.
Jei tik N. pradės kelti viešumoje isterikas, mūsų pareiga, kaip aš suprantu elegantiškai dar išrašyti į nasrus.
Mes rimtai esame susirūpinę, ar tai puikybės apsėstas psichas “odinočka”, ar už jo kas nors stovi. Iš tekstų to niekaip niekas nesupras, nes jam juos rašo R.K.
Tik iš kitų ženklų.
Kokius nors jo viešus nusišnekėjimus galim visai ramiai svarstyti ir špilkuoti.
Esam juk laisvi komentatoriai sakyti taip, kaip mums atrodo.
pastebėjau dar vieną dalyką. Dingus taigiams pasirodė pastangų į portalą atvilkti ekspertų.eu kontorinius, nes ten jie nebeturi ką veikti, o čia, aiškiai, pajėgos jų menkos ir pakrikusios.
Manau, kad jie čia greitai persidislokuos. Nereikėtų pražiopsoti. Kitas akivaizdus dalykas, atvilkti čia tą Dubnos temą.
man pvz., Zigmuko paklodės atrodo baisiai prieštaringos. Ir klausimas, kiek ten yra kontora savo nagus prikišusi, ir kokia viso to mintis.

Kukutis       2015-01-24 16:27

Kol napalius laižosi išspardyt subinę ir kurpia keršto planus, manau būtų neblogai pavartyt smegenis ir apsitarti kada ir kaip elgsimės mes.
Kadangi aš nežinau virtuvės detalių, (o ir nebūtina to žinoti) -norėčiau kad šiuo momentu paimtum visą dirigavimą į savo rankas, kol aš perprasiu padėtį.
Momentas labai svarbus todėl nenoriu padaryti nei menkiauios klaidelės.
Dabar žiūrėk - kokias aš matau problemas:
1. Reikės išlaikant orumą ir neįsimušant sau golų, paaiškinti rinkėjams, skaitytojams apie atsiradusią takoskyrą. virtuvės reikalų šlavimas po kilimu būtų žalingas. Žmonės privalo matyti iškirtinius LS bruožus -padorumą, atvirumą, sąžiningumą. Niekam nesakyti būtų galima tik vienu atveju, jeigu napalys dingtų iš akiračio ir tylėtų kaip pelė po šluota. Bet juk to tikėtis daugiau nei naivu.
2. Teks (manau kad būtinai) labai aišikai pasakyti potencialiems LS šalininkams kaip elgtis rinkimų metu, jeigu napaliūgos švobla įžūliai bruksis bendrame LS sąraše.
3. Reikia inventorizuoti informaciją kuria LS atžvilgiu disponuoja napalius bei jo parankiniai trojanai sąraše ir labai rimtai pagalvoti, ką ir kaip gali tas svolačius pasukti prieš LS bei mūsų portalą. Privalu surasti priešnuodžius leisiančius neutralizuoti išpuolius.
4. Reikės nuspręsti kada ir kokiu laipsniu papasakoti apie susidariusią padėtį kitiems dviems kamarėlės bičiuliams.
5. Jeigu Darius mato mūsų pulko veiklą kaip darančią poveikį, jis turėtų pateikti savo rekomendacijas kaip mums viską komentuoti, tuomet gal dar pateiktume keletą klausimų arba pasiūlymų , gautume palaiminimą -va tuomet galėtume imtis darbo kuris duotų rezultatus.
Labai vengčiau stichiškų judesių.
O dr. D nuomonė  svarbi todėl, kad mes visi čia esame savanoriai, ne klusnūs vykdytojai, kaip kontoros taigizų atveju. Mums yra svarbu suvokti ką darome.
Tai tiek pamąstymų šiam momentui.

Volungis       2015-01-24 0:00

Geriau vėliau, nei per vėlai.
Operacija skausminga, tačiau kitu būdu gangrena negydoma.
Ačių Dievui, Chirurgo ranka nesudrebėjo.
Dėl tylos.
Pats matei -kada paskutinį kartą viešai , aplamai apie napaliuką užsiminiau?
Sunku prisiminti būtų.
Va teip…
Aišku - 100 [proc pritariu!
Reikia išlaukti, kol pižonėlis padarys klaidą.
Padarys.
Razumėlis tai menkas…
O jau tuomet volungės sušvilps taip kad mažai nepasirodys.
Tu gi žinai volungių gabumus…
Beje -kaip Tau bambukų ravėjimo antrasis etapas?
Matai, išlaukiau - pats atėjo į spąstus.
Su lig kiekvienu etapu jis vis labiau pats save naikina.
Toks buvo pradinis sumanymas.
Nežinau, tiksliai dar nepasakysiu kiek etapų reikės, bet sumanymas bus realizuotas iki galo.
Esu perfekcionistas.
Bjauri savybė?
Et, tiek to.
Reikia susikaupti napalūgos dorojimui.
Reikės gerai pasitarti.
Palaikysim ryšį.

Špokas       2015-01-23 23:43

Pagaliau įvyko kas ir turėjo įvykti. Pats sakei, kad vėluojam su Napaliu. Vėlavom iš tikro. Šiandien jis su savo brigada buvo sumanę lemiamą ataką prieš Tiesos.lt ir Sąrašą, paversti savo liokajais, panaikinus neparankiąsias galvas.
Baigėsi skandalas tuo, kad pačia tikriausia fizine prasme nuo teisingo mūsų vyro gavo į dantis štabo akivaizdoj, lygiai taip kaip Valatka nuo Patacko.
Amen Napaliui.
Dieną baltu akmenėliu pažymėk. Ką kalbėjom, tas ir buvo padaryta iki galo.
Žinok ir tylėk apie tai kaip žemė, turi pasirodyti kažkokie desperatiški ženklai iš jo pusės. Iš maniškių pusės iki pirmadienio bus kapų tyla. Stengsiuosi tave informuoti. Akvariume irgi tylim.

Žvirblis       2015-01-22 1:02

Tiesiai šviesiai- esu gana radikalus veidasnukių atžvilgiu.
Niekada ten nedalyvavau, nesiregistravau.
Nepatinka.
Labai žiauri sekimo mašinerija.
Čia aš esu visiškas Kedro šalininkas.
suprantu, kad žvejybai plotai dideli, bet…
Yra dalykų kurių peržengti nenoriu.
Manęs nėra facebookuose.
Draugai šaiposi, sako tu kaip koks cžv agentas -apie tave nėra nieko internete, tarsi neegzistuotum.
Man tokia padėtis patinka.
Dėl vėliavos su kryžiuku.
Nežinau, kol kas atrodo baisiai.
Visiškai nulinis daiktas.
Šis (“T”) portalas nėra patogiai padarytas, o anas puslapėlis iš viso yra tragiškai primityvus.
Galim ten rašyti iki užkimimo bet tik mudu ir skaitysim.
Nesakau ne.
Niekada nesakyk niekada.
Bet vis tiek dabar negaliu atsakyti protingai.
Miegas ima.
Reikia pagalvoti pasitarti.
Rytas protingesnis už vakarą.
Hmmm, gaila kad ir rašinėju tik, hmm vakarais…
Iki rytojaus..

Strausas       2015-01-22 0:44

Tai va. Naujienėlė tokia. Vienas uzurpatoriukas iš na - pūčio ėmė springti viso lauko neapžiodamas. Jis buvo patapęs tiesos.lt internetinio saito administraktorium ir ten savo nuožiūra tvarkėsi be jokios aiškios sistemos.
Aš vis numesdavau savo priekaištų ir juos tas labai nervino, tai šiandien sako - imk ir administruok pats.
Tai va, sakau, - gerai.
Aš su tais facebookais niekados nesu dirbęs. Reikia pasikonsultuoti su protingais ir žinančiais. Siūlyčiau aviliui perimti tą nišą ir tvarkytis. Pats tuose reikaluose man esi kaip klapčiukui Popiežius.
Pakalbėjau su R.B. Ji sako pirmyn vyrai.
ką manai?
To saito baneris yra dešiniam Tiesos.lt lauke - baltos vėliavos fone su širdele ir kryžiuku. Užmesk akį.

Uldukas       2015-01-20 23:24

Gyvoji amnezija kažkodėl taip mane į senatvę yra užklupusi , kad aš jau nebeprisimenu, kas iš KGB mane sekdavo, kai važiuodavau į Petrašiūnus. Veidus lyg ir prisimenu, bet kai reikia atgaivinti pavardes, niekaip, nors tu ką. Svarbiausia, kad kai kuriuos ir dabar sutinku, šmirinėja tai šen tai ten, bet kai tokia užmarštis užgulus, negi imsi viešai pirštu baksnoti. va kaip dabar su manim yra atsitikę. Niekam nepavydžiu.

Tulžys.       2015-01-20 22:40

Aš tik ką iš inkilo.
Apuokas jau parskrido.
Sėdi markstosi ir mūsų laukia.
Žinai gal čia mano kompo ar serverio bajeriai.
Daugiau niekas nekliūna, (perkroviau kompą).
Matai, gal ir vakar kažkas su įkėlimo to septinto buvo negerai.
Dar kartą peržiūrėjau laikus:
neužilgo po manęs Uoga įkrito, maniškio reiškia tada nebuvo, vansi uoga ir buvo septintaškė.
Tad dėl nesklandaus komų siuntimo poros atvejų gal dar nedarykim visiškos evakuacijos.
Maniškis kažkao sustreikavo, o po to aš dešimtis kartų vis pasižiūriu -kaip 7, taip 7.
Darom taip:
Psiūlyk naują lentyną.
Pakaks kad parašytum čia užuominą.
Juk labai gerai tai darai -matai, strimagalviais tabėgau.
Uogai pasakysim kad nueitų į senesnę aš ten jai parašysiu taip kad ji supras labai lengvai.
O Apuokui parašysiu tarpinėj virtuvėj.
OK?

Pelėdas       2015-01-20 22:19

Tikrai ne Pr.
Ar ir dabar yra ženklų, kad komentas kaip nors nepraeitų. Ar jis nepraėjo, ar buvo patrintas?
Pas taukus gal dar neinam kol nesusirinkom, nes po to turėsim vėl po vieną klaidžioti.
pamislyjam ramiai.

Kikilis       2015-01-16 8:31

kiek pasiaiškinau, kas ta “mokslo pieva”.
Greičiausiai VSD duoda užduotis praktikantams, auginasi sau kadrus. Veikia tas keistas darinys iš universitetų mokslininkų ir studijozų grupių sudarytas. Atlieka info apdorojimo užduotis. Projektą finansuoja Filip Moris. kas formuluoja užsakymus, neaišku.
Nėra pasislėpę ar užsislaptinę.

Vieversys       2015-01-16 0:53

Dėl KK nepatekimo į sąrašą ir eksperimentatorių nelinksniavimo ritariu.
Labai grubu, nes ir man tai iškarto krito į akį.
Pastebėjau keletą keistų ir diskutuotinų dalykų ryšiuose tarp objektų.
Kai kurie teiginai man pasirodė keistoki.
Matai, tas daiktas guli pievose. Viešai. Neatmesk to reikalo, kad apart visko gal būt dar ir čia yra:
-siunčiams bauginimo signalas
-skleidžiama tam tikra paslėpta dezinformacija.
...
Pavardžių įdėmiai nebetyrinėjau.
Jau po truputėlį pradedu smiginėti.
Trūksta poilsio.
Eisiu miegoti.
Rytoj pabandysiu vėl panašiais prisėsti.

Iki.
Labanakt.

Kurtinys       2015-01-16 0:41

Atkreipk dėmesį į detalę. KK iš vis netiriamas. Kiti: ekspertai.eu, laisvaslaikrastis.lt kažkaip visai nelinksniuojami. Matyt irgi netirti, nors prezidentes žodžio dažnuminis vartojimas yra tikrai gausiausias kad ir ekspertuose.
Jie matyt buvo gavę išankstines nuorodas, ką ypatingai dėmesingai tirti, o ką tik šiaip dėl akių. Mano tokia versija. Gal kuri iš pavardžių tau girdėta?

Griežlė       2015-01-16 0:27

Oho-ho!
Taaaaaip…
Labai informatyvus dalykėlis.
Iš to galima pasisemti daug naudos.
Itin įdomu, kokie faktoriai lėmė, kad ta mašinerija negalėjo nuskenuoti kai kurių puslapių? Mums tokie dalykai visai praverstų.
Reikia tą “stebukliščą” parodyti adminui ir pan.

Pradalgė       2015-01-16 0:18

Radikalia politinės valdžios kritika pasižyminčių
tinklapių socialinis tinklas

http://mokslopieva.lt/wp-content/uploads/2014/12/Radikalia politines valdzios kritika pasizyminciu tinklapiu socialinis tinklas.pdf

Projekto „Mokslo pieva“ ataskaita
Komandos vadovė:
Tomas Krilavičius
Vaidas Morkevičius
Justina Mandravickaitė
Tyrimą atliko:
Vytautas Mickevičius
Vytenis Čipinys
Rūta Užupytė
Žilvinas Švedkauskas
Vilnius, Kaunas, 2014

Rezultatai ir ateities planai
1. Daugiausiai referuojami, populiariausi ir daugiausiai vartotojų pritraukiantys tinklalapiai: tiesos.lt,
zeppelinus.livejournal.com, zemesvardu.lt
2. Kitų tinklapių informaciją labiausiai „skleidžia“: tiesos.lt, infomums.wordpress.com,
nername.wordpress.com
3. Greičiausiai perduoti informaciją kitiems tinklą sudarantiems tinklalapiams gali:
blaivus.blogspot.com, aidas.lt, nacionalinispasirinkimas.lt
4. Greičiausiai gauti informaciją iš bet kurio tinklą sudarančio tinklalapio gali: infomums.wordpress.com,
nername.wordpress.com, kaire.lt
5. Didžiausią įtaką informacijos sklidimui tinkle turi: alkas.lt, sarmatas.lt, anarchija.lt
6. Tinklo „branduolys“: voruta.lt, alkas.lt, slaptai.lt
7. Skiriamieji požymiai – požiūris žemės referendumo ir skalūnų klausimais.
Tyrimo tęstinumui planuojama naujai gautų (puslapių skanavimo metu) referuojamų puslapių analizė bei
tinklo dinamikos analizė ir modeliavimas.

Šienpjovys       2015-01-15 23:51

Užmesk akį, kokį stebuklą pavyko iškapstyti. Va čia jis: http://mokslopieva.lt/wp-content/uploads/2014/12/Radikalia politines valdzios kritika pasizyminciu tinklapiu socialinis tinklas.pdf

Irgi       2015-01-10 0:24

Panašių dalykėlių apie R. ir aš žinau, ir kai kas dar kitas iš galvų labai atsargiai kompoziciją stebi. R yra sąraše toli. maša šansų kad aukštyn labai iššoktų, bet dėl pakenkimo lemiamu momentu reikia didelio akylumo ir atsargumo, mat ji prieina prie duomenų bazių.

Mačiau       2015-01-9 23:16

Prieš porą metų daug bendravau su viena protinga galva, kuri jau tada labai rezervuotai laikėsi eksper’imentatorių atžvilgiu. Ji man ir apie šieną ir apie miltus labai nemažai buitinių asmeniškumų papasakojo.
Tuomet mes ten su tais vyrukais dvigubus žaidimėlius žaidėme.
Tai va, įdomi detalė:
kai ta Protinga galva susitardavo su vyruku N susitikti pradėjo pastebėti tokį dalyką, kad susitikimuose visada neprašyta RK atsirasdavo.
N sakydavo,-et nieko tokio, tegu gal padalyvauja.
Bet matėsi, kad ne N sprendžia tą reikalą (kas dalyvaus).
Tuomet paspendėme klasikinius spąstus.
Buvo patiekta dezinformacijos antis.
Antis buvo mikliai praryta ir info suveikė.
Taip pamatėme, kad tai kontoros žmogus.
Pasakyk saviškiams, kad žinotų bet neišsiduotų.
Jeigu nori, lai pabando pamėtyti antienos kepsnių.
Tuomet įsitikins patys.
Bet tai reikia daryti labai natūraliai, neperspaudžiant.
Kai ir Protingos galvos įsitikins, siūlau tyliai neutralizuoti.
Gesinti kandidatės reklamą, sabotuoti jos agitaciją.
O jeigu pateks su sąrašu laikyti ant trumpo pavadžio -duoti kažkokias menkavertes pareigas ir neduoti jokio priėjimo prie informacijos apart antienos kepsnelių.
Bet geriau kad nepraeitų.
Komentaruose (paviršiuje) šia tema kalbėti negalima . Būtų daug žalos.
Apie kitus kandidatus apart Putiovo Vyruko jokios šelėlinės info neturiu.
Bet, tai dar nereikšia kad negali būti tokių atvejų.
Žinau, įtarinėjimas yra bjaurus dalykas.
Tačiau jeigu vindikacijos nebus, turėsim DK-2.
Manau kontora atidirbinėja reideringo variantą taip pat.
:
Kai norėsi kad čia ateičiau panaudok susitikimų kambario tekste kokį nors žodį kas reikštų antisovietizmą. Gali būti užuomina, sinonimas, slengas. Suprasiu.
Daugiau šios vietos pavadinimo naudoti negalim.
Kadangi sirguliuoji, dėl operatyvumo parašiau be šaradų.
Nenorėjau varginti.
O šiaip laikomės ir toliau drausmingai.

 

Atsakymas       2015-01-9 22:44

Kaip pirštu į akį. Seniai ją stebiu ir turiu tokių įtarimų.
Kitas dalykas.
Išmetinėjama sorošizmo etiketė. To seniai reikėjo tikėtis ir buvo laukta. Tai Radžvilo ir jo chebrytės darbas. Tasai slapčiom skambinėjo į sąrašą ketinantiems užsirašyti padoriems žmonėms ir krušo po porą valandų smegenis, įkalbinėdamas į sąrašą neįsirašyti, nes tai neva sorošistų projektas. gerai, kad žmonės nepasidavė smegenų plovimui (krušimui).
Ar matei, dar “spiečius” nepasirodė, o jau prieš spiečių pavaryta angliškų paklodžiu iš Wiki. Nieko bendra neturintys dalykai, bet manipuliacija ne šiaip sau.

Klausimas dėl kandidatės       2015-01-9 21:38

Nr. 25. Rasa Kalinauskaitė, žurnalistė - ar esi tikras, kad ta mergina neturi dvigubo dugno?

Sidabro ežero turtai       2015-01-3 22:57

Geras vis dėlto daiktas yra tramdomieji marškiniai.

Uf...       2015-01-3 20:52

Ačiū Dievui…
Kaip gerai, kad laiku buvo sureaguota.
Kaip manai, putėsis, nebandys kerštelio kokio sunokinti prieš Tave?
Pasižiūrėk vis, kas vyksta šešėlyje už nugaros.
Dėl visa ko.
O šiaip, stipriai sužaidei -pagarba.

Onorė       2015-01-3 20:07

Pastačiau į vietą N.P.  Tiesiog prirėmiau prie sienos. baigėsi jo poviški pašokinėjimai. Suskliaudė spalvotą uodegėlę ir paspraudė. O pavojaus būta neeilinio. pakako vieno tikslaus smūgio į tarpuragį.

Madam Bovari       2015-01-3 14:14

Puiku.
Beje, po nauju Endriukaičio straipsniu eRas išlindo.
Blogiečius vardina, ale sykiu vynioja į vatą - Matriošką Rampui’no ir Barozo talkininkę “kukliai” nutyli.
Nerukus turėtų iš plyšių išlįsti internautsas su “staska” ir kiti tarakonai.
Straipsnis žiauriai pavojingas režimui, manau skandins marmalynėmis.
Teks duoti per ragus.

Balzac       2015-01-3 13:18

Padariau labai stiprų veiksmą prieš oportunizmą. Šonkauliu iškėliau klausimą taip, kad jokie žaidimai bus nebeįmanomi. Kaip susidėlios jėgų pasijansas, taip ir bus. Žinosim, kaip elgtis toliau.

T G. PS:       2015-01-3 1:52

Kiek suprantu internautso ir Vaido “ginčas” buvo tik pretekstas ateiti čia?
Jeigu taip - gana natūraliai ir nekrenta į akis.
Gerai.
Nereikia uogų velti į pavojingus žaidimų lygius.
Gera mergina, neorėčiau kad pakliūtų per diedus į bėdas.

Tėvas Gorijo       2015-01-3 1:26

Mat kaip.
Po NP benifiso toptelėjo tokia mintis.
Tai labai pavojingi kėslai.
Jeigu bus nusižengta principams tai bus tikras žingsnis į tikrą mirtį.
Šio portalo neliks -kas tuomet liks.
Ne rinkimai čia groja, brolau, ne rinkimai.
Tai ėjimas žirgu.
Trojos.
Jeigu negali paimti tvirtovės iš išorės- imk per išdavikus iš vidaus.
Šnekėk su ištikimomis Tikslui galvomis.
Nelauk.
Pavojus didesnis nei atrodo.
Publika, ką - matys tik eilinį vidinį susipjovimą, bet tai tikrai kyla ne iš vidaus.
100 proc.
Užuodžiu!
Saugokis, neskambink.
Nesinešiok prakeikto telefono.
Nevažiuok mašina į susitikimus.
Nežinau kas ir ką apie Tave žino.
Bet jeigu ginčijaisi dėl Memorandumo, reiškia kam rūpi žino.
Jeigu susitikimų Būrelis nežino ką čia trupini ir kad esi “X” personažas, tuomet tai būtų privalumas, tuomet galima stumti durnių ir išgirsti kam mes nesveikai rūpime.
Nežinau padėties, tad nelabai daugiau ką galiu patarti.
Tačiau pats matai -horizontalūs ryšiai tuo ir geri, kad yra natūralus nežinojimas.
Nežinojimas kiek trukdo dirbti efektyviau, bet nežinojimo teikiami privalumai saugumo srityje yra neabejotini.
Vienam sudegus kiti gali dirbti kaip dirbę.
Tikėkimės viskas baigsis optimistiškiau.
Tai priklausys nuo jėgų santykio Galvų Būrelyje.
Nelinkėčiau vieno dalyko -siurprizų.
O dėl prievaizdo vaidmens - va čia tai du kartus raginti nereikės.
Įkalsim Skaitytojo atvirą Klizmą.
Oportunizmą reikia gniaužti kol neišvirto į drakonizmą.
Savo Tezėse ne kartą minėjau - vidaus moralinis auditas, vindikacinė tarnyba -viena iš svarbiausių Judėjimo struktūros dalių.

Onore       2015-01-3 0:47

Rimtesni reikalai prasidės ne 5-tą, o 6-tą dieną.
Red. yra patekusi į pavojingą lauką, kai gali būti apšaudoma iš kelių pusių. Ir sunku nuspėti, kur didesnis pavojus. Laikausi saugios distancijos ir esu strategiškai labai patogiame blindaže. Jie nežino,nei kur mes grybaujam, nei kiek mūsų yra, bet mūsų pagalba bus labai reikalinga. Kai kurie rinkimininkai mat nori užvaldyti portalą kaip placdarmą merkantiliškiems rinkiminiams reikalams. Red. nešvariems politiniams žaidimėliams priešinasi, stengiasi išsaugoti portalą, kaip moralios laikysenos bastioną.
Gali būti net taip, kad turėsime prisiimti prievaizdo vaidmens, stebėdami Lietuvos sąrašo veiksmus, jei jie pasiduos oportunistiškoms pagundoms valdžia.

Henri René Albert        2015-01-1 23:04

Radau triufelių. Skanu. Laukas kol kas plikas. Medeliai nedygsta.

Gi de Mopasan       2015-01-1 21:10

Gerai. Kaip sakoma -arčiau kūno:
Keistas dalykas buvo tas grybų rinkimas pernai-  tas pats kaip lošimo kauliukų vartymas saujoje.

Per stipru       2015-01-1 20:56

Skiautinių prisižiūrėjau iki soties, bet wachtmistro nė kvapo nesuuodžiau. Toks nebedižuruoja po II Pasaulinio karo.
Gal čefyras buvo per stiprus užplikytas.
Pasodink medelį kur nors arčiau namų.

čefyras       2015-01-1 20:21

Nueik į skiautinius, pas wachmistrą.
Ten mudviejų laikia medis.
Reikia pasitarti kaip elgsimės toliau.

Būtent       2015-01-1 20:12

Ar pavyko pasidaryti liepžiedžių arbatos?

Gal       2015-01-1 19:55

Gal būt.
Bet kita vertus, kai iškyla pavojus bendram rujos gerbūviui jie užuodžia pavojų subinėms ir tampa stebėtinai solidarūs.
Be to jeigu pasklebsime per paksių ar viktCaą -kiti šauks kad čia rūūūsai puooola.
Reikia labai gerai pamatuot prieš kerpant.

Žiū       2015-01-1 19:33

Momentas x, mano galva gali pats nukristi iš dangaus, bet jis dar ne šiandien. Matai, dabar pradės plaukti į klaikraštieną didelis srautas pinigo per rinkiminius užsakymus, nupirktus straipsnius, plotą, per propagandą užslėptą ir t.t. Viskas priklausys, ar sklandžiai jie visi pasidalins užsakovus. Jei sklandžiai, tai ten tarp gelžbetoninės sienos plyšelių nė adatos neprakiši. Bet jei atsiras trintis pinigu nepasidalinus, tuomet vienas bus pasirengęs gerklę perkąsti ir mūsų turimas dalykiukas pasidarys, oi, koks vertingas, kad neklausk.
Čia aš ne apie šmugelį kalbu (tik beprotis galėtų spekuliuoti), o apie tai, kad apsilaižydami mūsų produktėlį skelbs.

Vektorius       2015-01-1 19:09

Pritariu dėl pasirengimo.
Turime neblogą progą bet kol kas tik vieną šovinį.
Privalome įsegti į dešimtuką.
Aš neturiu galimybių parinkti daugiau faktinių detalių. Tai darbas kalbant, susitinkant su žmonėmis.
Aš tokių žmonių asmeniškai nepažįstu.
Labai prašau, noriu primygtinai pasiūlyti , dalyvaujant panašiuose susitikimuose telefoną palikti namie, nesitarti dėl susitikimo telefonu, neminėti susitikimų vietų el. pašte ir pan.
Net sutarus vietą, susitikus prieigose nueiti į kitą vietą.
Dėl Kuolio lojimą  pastebėjau -kaip nepastebėsi.
Iš pirmo komentaro pastebėjau daigelius.
Lauksim žiedelių.
Aš pasiruošęs.
Herbicido kišenėje neieškau.

Kryptis       2015-01-1 18:51

Mąstom , man atrodo, vėl unisonu.
Žiūrėk. Pameni LS pareiškimą, kur kontora suzvimbė. O ten buvo tarp kitko vinas labai tikslus šūvis, kuris jiems kaip net ne rakštis, o kuolas šiknoj stovi. tai 12-ta pslapta pažyma, apie žiniasklaidą ir valstybės užvaldymą per ją. Oba. Labiausiai dėl jos ir buvo laužomos ietys, virė karas ir lėkė galvos.
Mes esame dabar toje zonoje su fakteliu, kurį žinome. Šauti reikia laiku ir tiksliai. labai pasirengus.
jei imsim dabar barstyti komentaruose, tie supras, kad mes žinom ir kaip muses mus išgaudys iš barščių. Pirma turėtume gerai apsidrausti ir kaip jau sakiau, - pasirengti, papildyti savo žinojimą vienu kitu dokumentėliu.
Ar matai, kaip jie šoko ant Kuolio ir LS. Sakiau, kad įvykiai tuoj prasidės. manau, kad tai tik daigeliai.
Reikia padirbėti.

kur du pešasi trečias...       2015-01-1 17:32

Gal atiduoti napoleono tortą suėsti tomkei? Juk atseit bent -mirtini priešai.
Nespausdins -paaiškės maskuotės maskarado cirkas. Rasim kitų būdų.
Jei tomkė spausdins, tuomet jau galėsim ir mes atsikopinę pakomentuoti.
Atiduodant tomkei reikia pasakyti, kad tas daiktas bet kuriuo atveju eis į šviesą, tad jeigu nori užkalti pinigo iš sensacijos…
Galima paraleliai pabandyti “ant durniaus” pakišti ir alfoms su balsais ar taukams. Bet kuriuo atveju, bet koks tos info rodymas yra jau nutekinimas.
Galima komentaruose pabarstyti vienur kitur.
Matai, tokia info žiauriai iliustratyviai rodo valstybės užvaldymo mechanikos užkulisius.
Dabar tiesmukiškas Tėtės anūko brukimo/stūmimo į briuselyną veiksmas rodo tam tikrų jėgų ketinimus ateityje. Mano įtarimai dėl Tėtušio praeities šešėlių tik stiprėja.
anūkas ateityje tikėtinai gali tapti paklusniu, nes vieša gėda dėl senelio_patriarxo Legendos gėdingo griuvimo taptų ir jaunojo ponaičio karjeros pabaiga.
Iš gėdos baimės žmonės dažniausiai ir pasirašo sutartį su belzebubu.
Ir dar.
Ką galima būtų pasiekti viešinant tokius režimo ruporų šešėlius:
Chunta dabar turi praktiškai visą žiniaskalidos kontrolę tuo užsitikrindama visuotinę opinijos krontrolę.
Bet, parodžius kokia yra visa klano gbelsinė mašina galėtų tas totalumas atsisukti antru galu - į visuotinį nepasitikėjimą.
O tai reikštų neišvengiamą visuomenės poslinkį į alternatyvią nepriklausomą informaciją.
O šiais laikais perimti pasitikėjimo informacija iniciatyvą reiškia perimti praktiškai viską.
Režimas iš totalaus manipuliavimo visuomenės nuomone atsidūręs totlioje nepasitikėjimo spirgintuvėje ir dar netekęs ruporų galios ilgai neišsilaikytų.
Tokie dalykai apie ką mudu kalbamme savo svarba ir galimybių reikšmingumu, neturėtų likti dviejų škrabalų asmeniniu susirašinėjimu.
Manau metas apie tai apšnekėti su rimtų galvų nešiotojais.
Jei turi progą -pakalbėk. Plius vėl - mano dviejų metų senumo keverzonėse yra keletas tikėtinai naudingų pasiūlymų kurie leistų efektyviau išnaudoti tokią nukritusią iš dangaus progą.

Sklaida       2015-01-1 17:02

Matai, su Šventa žeme dalykai kiek sudėtingesni. Nesiskųsi juk Vyzentaliui, kuris gal viską seniausiai žino ir tokiam napoleonui gal seniai įjungęs žalią šviesą. nežinau, per ką reikėtų veikti, bet NKVDisto biografija neturėtų būti gal paslapti. Burauskaitė ar part archyvas neturėtų būti visko nuproperinę. Uodegų turėtų tikrai kažkur būt likę, bet jei imsiesi tokio darbelio, tie tikrai suoustys po kuo čia kasamasi. Tuomet gali ir špygą surasti ir dar į nasrus gauti. Kol kas, manau galėtume padaryti, ką sakai komentaro pabaigoje. Malonų šantažinį masažą.
ir vietą tai jau tikrai rinktis ne Tiesos.lt, o nutaikius progelę, kai koks nors žinių skleidėjas ims nedraugauti su komsomolke, per tą jo nišą ir šnai.
Matai, rizikuoti Tiesos.lt portalu leidžiant į ringą su sunkiasvoriais būtų labai neapdairu. Sunaikins akimoju. Nepaliks nė šlapios vietos.
Sugalvokim kaip žaidimėlį sužaisti.

Nepeik ryto be vakaro       2015-01-1 16:07

Sveikas, sveikas.
Dar kartą su.
Dėkui už linkėjimus.
Tai ką radau Tavo komentare pranoko visus lūkesčius.
Va čia tai info!
Kaip nuostabiai dabar dėliojasi puzlės.
Manau, kad toks info neturėtų gulėti po lova.
Reikia skelbti ir nukenksminti padarėlį.
Aišku, derėtų pertikrinti ir gal būt papildyti informaciją.
Gal turi normalių ryšių sostapilio žydų tarpe?
Matai, apie napoleončiką vietinai gal ir neturi tikslesnių žinių, bet tie kas skaito jidiš ar hebrajiškai gali pasižiūrėti ką interneto pievose ta tema kalba litvakai Izraelyje ar JAV.
Manau, kad šios informacijos paskelbimas sukeltų didelių bangų.
Tačiau neabejotinai vertingiausias dalykas būtų lakmusinės rekacijos ten kur turėtų tokių tarsi ir nebūti.
Kaip ir memorandumo atveju -jeigu redakcija tą info skelbs, įdomu kas tokie priešinsis.
Argumentai dėl grėsmės įsivelti į teismų maratonus nelabai rimti, nes galima parašyti kaip skaitytojo Nuomonę, laikas nuo laiko įterpiant sakralinę frazę “kas galėtų panaeigti”, be to galima neminėti nei leidinio pavadinimo, nei herojaus pavardės.
Pvz “vienas anksčiausiai už kitus pabundantis laikraštis, laikraštis pagarsėjęs imbierinėmis pasakėlėmis ir jo darbuotojų pomėgiu naktinėti saugumo būstinėje”; “Napoleono “pravardę turintis redaktorius kuris šiuo metu mėgaujasi nauja santuoka su jauna mergužėle…” ir pan.

Apniukęs rytas       2015-01-1 13:17

Sveikas gyvas.Linkėjimai Juozapotai.
Dėl ko mes vakar negalėjom patys sau atsakyti, kokia potekstė glūdi už tų straipsnių komsomolkoj ir landsbergiados pasirodymo?
Prisipažinau vienam žmogui, kad nepagaunu minties,tai jis man kvailam papasakojo nežinotų tikrų detalių.O jos tokios.
Vainausko tėvas buvo žytšaudys Utenos apskr. 1944 m, sugrįžus ruskiams kažkur dino, bet po kurio laiko atsirado vėl Utenoje jau su aukštais NKVDisto antpečiais ir ėmė daryti “poriadką”. Bet atsitiko visai nelauktas dalykas. Buvo išlikęs kažkoks gyvas žydelis, kuriam pavyko kažkokiu būdu išsislapstyti, atėjo ten Utenoj į NKVD būstinę, ar kažkur tai viešai bedė į tą šmikį pirštu ir garsiai pasakė “Tu per karą žydus šaudei”.  Tada tas Vainausko tėvas staiga iš Utenos dingo. Galėjo tikriausiai tą žydelį supūdyti Gulage, bet, matyt, išsigando, kad žydelis yra jau daug kam pasakęs tą negerą dalyką.
Vainausko močia irgi buvo KGBistė. Gimbutienei, atvažiavus Lietuvon, ji buvo prisegta uodega prie Gimbutienės, ir taip prisegta varnalėša, kad ta net negalėdavo automobiliu nusimuilinti. Čia iš tikrų pasakojimų.
Kurlink vedu. O dalykas tas, kad komsomolkos Vainauckas turi Achilo kulną. Jis labai bijo ir išsigąsta, kai tik kalba pasisuka apie jo kilmę ir tėvą. Jie irgi matyt turi kažkokias ten KGBistų grupes, kurios žaidžia kažkokius mums nežinomus žaidimus, viešumoj vieni kitus pagąsdina, ar parodo, kal vieni apie kitus kažką žino, gal pagąsdina. O mes čia kapstomės nesuprasdami, kodėl viena ar kita medžiaga pasirodo, ne toje subinėj obuolių ieškodami.
Tai jau toks rytinis naujametinis tamstai privietas pamąstymui.
Sakau, kal progai pasitaikius reikėtų delikačiai Vainauckį pagąsdinti iš už krūmų. Įdomu būtų stebėti, kaip jis suspirgės.

forte fortissimo       2015-01-1 0:13

Su!

Altas        2014-12-31 22:32

Ne, nuotaikos negadini- atvirkščiai.
Nesu užstalių liūtas, o masinėms scenoms esu gana alergiškas aplamai.
Kaip tik, labai malonu leisti laiką šnekučiuojantis su bičiuliu.
Kai įsipilsi arbatos, mielai lauksiu on line.
Aš arbatos jau pprigėriau.
Dabar įsipyliau šlakelį Martinio ir mėgaujuosi reta proga.
Labai retai tų progų būna, tad tas šlakelis visai gerai nuteikia.
Mano gaspadinė irgi naujamečio už šventę nelaiko.
Mes šiuo atžvilgiu žiauriai konservatyvūs -Kalėdos, Velykos, Vasario-16-ji,...
O nuajametis mudu su Juozapota dar vis sovietmečiu nupurto.
Nekalbant apie vosmoje marta ar pervoje maja kurių pabrėžtinai nešvenčiam.
Motinos, Tėvo dieną švenčiam.
Marksistinį kvapą turinčių “švenčių” -ne.
Naujuosus Metus švenčime daugiau apmąstymų plotmėje, tam tikros ribos įveikimu ar praradimu praeitin.
Baliaus iš to nedarome.
Gal kiek “zanūdos” atrodome aplinkinimas pasinėrusiems į plataus vartojimo svaigulį, bet kita vertus ryte galvų neskauda.
Man ir mano pačiai pabudus Naujųjų realybė neatrodo atgrąsi.
tiesiog iš vakaro nepuoselėjame kvailų iliuzijų.
Per naktį dėl ciferblato krustelėjimo ar kalendoriaus lapelio pasikeitimo pasaulis netampa kitoks.
Grįžtant prie Tavo minties, sutinku -konkretų tekstą reikia visada vertinti lyginant su aplinkos ir aplinkybių kontekstu.
Vienareikšmiškai.
Stengiuosi tai daryti visada.
Nors mano padėtyje tai gana nelengva.
Aš esu pakankamai tolimas nuo reikšmingų sluoksnių, iš arti visos virtuvės nematau.
Dauguma dalykų ką išmastau yra grįsti vien sveika kaimo diedo nuovoka.
Bet kartai nežinodamas ir negalėdamas žinoti niuansų, būna kad ir prašaunu kažkiek.
Ne strategiškai, taktine prasme, bet būna.
Pasitaiko.
Nieko nepadarysi* : )

Smičius       2014-12-31 21:40

Kodėl pasirodo vienas ar kitas tekstas tam tikru momentu, be abejo yra labai svarbu. Matai, koks yra įdomus dalykas su bet kokia pastanga ką nors suprasti analizuojant seniau pasirodžiusį konkretų tekstą. To beveik neįmanoma padaryti, neatlikus hermeneutinės istorinio momento rekonstrukcijos. Tas reiškia, kad konkretų tekstą reikia vertinti matant ir visą kontekstinę aplinką, nes jokie parašymai nėra šiaip nukritę iš dangaus patys sau savaime. Jie yra dialoge su tos dienos tikrove. Imant tik kažkokias citatas ir veriant iš jų kažkokius karolius ir yra niekas kitas kaip nesąžininga manipuliacija.
Deje mes neturime nė vieno kiek nors rimtesnio žurnalisto, kuris mėgintų hermeneutiškai vertinti tekstus ir juos interpretuoti. Vyksta paprasčiausias žurnaliūginis šungrybiavimas.  Vienas dalykas, kurį nesunku ir būtų prasminga daryti, kol neturime laiko ir prabangos rimtai nuodugniai analizei tai mėginti aiškintis dabarty pasirodančių tekstų motyvus ir perskaityti mintis tos dienos kontekste.
Pvz. yra nesunkiai numanomi tam tikri dėsningumai, kai pasirodo tekstai apie Garliavą, nors ir nieko nauja juose nėta. Nukreipiamas į tą temą dėmesys, o tuo pat metu vyksta koks nors rimtas grajus ar su kokiu nors kontraversišku įstatymu Seime, kuris staiga priimamas, arba kokia nors ekonominė avantiūra. Kai jau ima kas nors susigaudyti, - šaukštai po pietų.
ką ir kalbėt. negadinsiu užstalės nuotaikos tokį vakarą. Einu, išlaksiu krūzą arbatos.

A cappella       2014-12-31 20:23

Hmmm, jaunystėje teko kažkiek to “kaunietiško” pyrago atsikąsti.
Ojjojoj…
Jeigu ne Dramos teatras, ne Menininkų namai, būčiau galą gavęs.
Trošku.
Kai jau pagaliau atėjo laikas išvažiuoti, moviau iš ten neatsisukdamas.
Manau, kad nuo anų senų laikų Kaune nelabai kas pasikeitė apart parduotuvių turinio.
“Ufonautai”- cha, geras epitetas.
Ufonautai žaliuos…
Joooo…
Man labai patiko Tavo taiklus palyginimas dėl landsbergio, o ir kitų politikėnų požiūrio į žmogų -“instrumentalistinis”.
Labai vykęs palyginimas. Tiesiog meistriškas.
(Mėgstu tokius delikatesus.
Dėkui. Pakėlei nuotaiką : )
Dėl Janutienės skaitalo.
Man tas pats.
Sunku prisiversti, nors jaučiu pagal primygtinai sukamas ienas, pagal generalinį vektorių galima būtų kažką ir atspėti apie tikrąjį šio “veikalo” tikslą.
Tarp eilučių kartais nemažai galima rasti.
Bet, sakyk -kaip prisiversti įdėmiai lukštenti tą “kūrinėlį”?
Kol kas bandysiu gretinti visokius buvusius, esamus ir galimai vyksiančius procesus.
Bet koks veiksmas turi ne tik priežastį bet ir būtent tą konkrečią vyksmo vietą laiką laiko juostoje.
Kartais besiaiškinant kodėl būtent tuo metu kažkas vyksta, lengviau atspėti kodėl tai vyksta.

 

del Capo       2014-12-31 19:19

Sutinku dėl V.L. psichologinių charakteristikų ir bjaurios nemeilės žmogui. Tie pizdukai labai nejaukiai jaučiasi bažnyčioje, ir tuo viskas pasakyta.Į žmogų jie žiūri instrumentalistų požiūriu, ir moralinės vertybės yra “ne jų dimensija”.
Švarplys čia truputį prašovė. Matai, jis kaunietis, o ten yra susisluoksniavęs visai kitas mentalas. Kartą buvau ten susitikt nuvažiavęs su aktyvesniais “nevaldiškais” žmonėm. Kosmosas… Visai kitas pasaulis. Tai Švarplys yra tiesiog išimtis tarp tų ufonautų. Landsbergio klausimas Kaune kaip ir tarp tremtinių yra išreiškiamas dainos žodžiais “Žemėj Lietuvos…” , o ne racionaliu mėginimu aiškintis ir suvokti.
Dėl R. Janutienės ofenzyvos - man kol kas didelė mįslė. jei perskaityčiau, gal kas nors paaiškėtų, bet taip nesinori į rankas to šūdo imti, kad neklausk.

Pianissimo       2014-12-31 17:59

Sveikas.
Su artėjančiais Naujaisiais Metais.
Nelabai ką galiu komentuoti apie moterišką logiką ir ja paremtus komentarus.
Gal pacituoti savo mėgstamą Joyce Cary:
“Jeigu moteriškė įsigeidžia ieškoti teisybės, proto jai niekas neįkrės.”
Na, aš neturėjau didelės patirties bendraujant su Tėtušiu.
Kartelį teko valandą pasišnekėti.
Tik tiek.
Paliko gana prieštaringą įspūdį.
Kažkodėl Tėtušis man kelią asociacijas su voru -kantrus, išlaukiantis, gudrus, išnaudojantis progas ir…gana nemenkas garbėtroška.
Apie to pono veiklą sprendžiu ne pagal mistinius lagaminėlius ar pareiškimus stoti į komjaunimą.
Neįvykusi liutracija, visų kurie nįtiko Ponui nušalinimas apart iki sutrypimo.
Labai keista 1996-2000 koncervų kadencija seime, įskaitant patį frakcijos narių sąrašą ir žmones deleguotus į vyriausybę.
Na ir p. Musmerytės protegavimas ir stūmimas į viršūnes.
Sąrašą karūnuoja"referendumdūūūūminė” kalbelė iš Balkonėlio.
Va tokie pagrindiniai dalykai niekaip nesiklijuoja su Patrioto ir Proto bokšto vizitinėmis kortelėmis.
O į spec tarnybų žaidimus žiniasklaidoje žiūriu daugiau nei įtariai.
Manipuliacijas užuodžiu per kilometrą.
Gal ne visada galiu atspėti, kokiu tikslu vyksta manipuliacijos ir kas manipulaicijos užsakovas, bet patį reiškinį visada jaučiu tiesiog odos paviršiumi.
Švarplys kartais parašytdavo visai neblogų straipsnių, tačiau šiuo atrodo bus pasigavęs skiepą.

Finale       2014-12-31 12:57

Moteriškas mąstymas neatsiejamas nuo emocijų. Patosas joms padeda faktų spragas užpildyti emociniu glajum.
Čia aš apie Landsbergį. Iš tikro yra suktas, godus ir niekšingas tipas. Aš jį gana artimai pažinojau ir pažįstu. Tai ką rašo Beta yra apgailėtinai plokščia propaganda. Ji nesuvokia ir neįvertina vieno dalyko, kad tasai yra labai rimtas žaidėjas. Jai pakanka numanomo fakto, dėl kurio aš nesiginčiju, kad tasai buvo KGB užverbuotas, ir tada jau jai viskas aišku, demonizuojant tą personažą ir prirašant jam būtus nebūtus dalykus. pavojingas toks mintijimo būdas, nes kur jis veda?
Prie labai paranojiškos minties, kuri beje dažnai pasigirsta iš marginalų tribūnų, kad sąjūdį sukūrė ir nepriklausomybę paskelbė KGB.
Mano versija yra tokia, kad KGB iš tikro daug buvo infiltravusi į Sąjūdį, bet situacijos nesuvaldė. Gal tik po metų jiems pasisekė perimti situaciją į savo rankas. Po to ir tęsiasi iki šiandien žaidimai pagal jų muziką.

Forte       2014-12-31 8:07

Labai tiksliai suvoki situaciją.
Malonu.

Scerco       2014-12-31 0:19

Geras tavo komentas po Švarpliu. Pamėsinėkim.
Matai, dėl situacijos, kai grius Putleris. Kažkurį kaiko tarpą jiems reikėtis tvarkytis su savo sumaištim, kaip ir po Rugpjūčio pučo. Gali pradėt eižėt pakraščiai. Net jei ateis ir bjauresnis gyvūlys, jis turės darbelio savo tvarte.
Nepasinaudoti ta sumaištimi maskolijoj būtų nedovanotina.
Mūsiškis jų tinklas aiškiai subinėm jaučia grėsmę, todėl kietina tvarką mūsyse, kad dieną x sutramdytų čia atsiritančią bangą.

Largo       2014-12-30 23:45

Visiškai pritariu.
Kaip treniruotė, savivaldybių rinkimai, yra gera.
Vat, padirbėti kad neužglušintų būtų naudinga.
Taip pat nevalia savivaldybių rinkimuose rodyti visų kozirių.
Sakyčiau tik dalį.
Dėl putlerio sunku pasakyti. Tikriausiai 50/50.
Bet, kad jeigu caras virs tai atsilieps aidu musyse -tai visiškai logiška.
Labai susiję indai.
Kas bepakeistų putlerį, bet kuriuo atveju žiūrės maskolijos interesų.
Gal kažkas kas ateis po fiureriuko bus minkštesnis, gal vėl žvėris.
Bet nereikia turėti iliuzijų- ta šalis niekad nenurims pas mus žaisti visokius žaidimus.
Ar bus navalnas, ar koks kitas velnias - jie bus ruskijos ruskiai ir žiūrės į viską iš Matuškos interesų.
Jeigu tarkime dabar musyse dominuoja tarkim GRUšnykai, juos pakeis kgb/efesbešnykai.
Kad iš mūsų kiemo ruskiai patrauks savo agentūrą yra visiškas sapnas.
Viskas ką mes galime padaryti yra ta trumputė pauzė, kai kacapyne vyksta “restarting’as”.
Ir tai -tik tokiu atveju mums šansas yra, kai ruskijoje ivaną žiaurųjį keičia ivanas duračiokas ar pijokas.
Jeigu atvirkščiai mums tik dar blogiau.
Vienžo, pagyvensim, pamatysim…

Adagio       2014-12-30 23:01

Iš šitų rinkimų nieko rimto nebus. Nesitikiu. Per žalia tešla. Bet gali būti gražaus subruzdėjimo, ir jei varikliukas užsikurs ir nebus užglušintas, tai iki kito Seimo rinkimų kažką gal jau įdomesnio ir turėsime. Neatmetu ir galimybės, kad kitais metais žlugs Putleris ir procesai ten, kuriuos dabar sunku numatyti, katalizuos kažkokius virsmus čia. Matematikoj tas vadinama izomorfizmu.

Andante       2014-12-30 22:04

Galbūt.
Nuo mano kaimo kluono stogo taip gerai nesimato, kaip iš taviškės varpinės.
Daug ką parodys savivaldybių rinkimų užkulisiai.
Aiškiau matysim kas kur ienas suka.
Jeigu, kažkas iš taviškių eis į rinkimus -paremsiu, gal ir kokį patarimą pamėtėsiu.
Tačiau į šiuos rinkimus daug vilčių nedėčiau.
Laiko liko mažai.
Vienžo, vis pasižiūrėsiu čia.
Jei rasiu žinutę- atrašysiu.
Iki.

Alegro       2014-12-30 21:52

Dėl visko sutinku, išskyrus paskutinį sakinį.
Yra ne taip.
Mes irgi dabar turim gražią savaitėlę atsipūsti ir ramiai pasidėlioti dalykus, mat rimtieji reikalai prasidės sausio 5 dieną ir tuomet turėsim paplušėti išsijuosę. Tuomet gali labai prireikti ir mūsiškio mormorando. Paminėsi mano žodį.

Staccato       2014-12-30 21:36

Hmmmm, taip ir maniau…
Sakyk, bičiuli -kodėl tiek mažai falšyvų žmonių musyse?
Sunku bus saujelei pakelti visą sunkią Lietuvos kupros naštą.
Kita vertus -nieko neįmano nėra.
Reikia mislyti pitagoriškai- rasti atramos tašką iš kurio galima būtų pajudinti visą mėšlo everestą.
Dėl LLL-2 pritariu.
Tik kad iš to viso kažkas gautųsi, reikia kad dalyvautų labai protingi žmonės.
Vien karštų širdžių nepakanka. Intelekto reikia.
Be to labai svarbus grupės švarumas -t.y. kad neįsliūkintų trojanas/ai.
Daug dalykų esu minėjęs savo odiozinėse naftalininėse tezėse, bet situacija reikalautų ir papildymų, patobulinimų.
Bet kuriuo atveju, Tavo pastaba, kad vieni apie kitus žinotų nedaug yra svarbi, bet vis tiek turi būti matomoji, viešoji dalis.
Aš manau, kad aisbergo viršūnė vykdytų viešuosius ryšius ir rinktų publikos simpatija.
Tuo tarpu apie tokių kaip aš egzistavimą niekas nežinotų net viršūnėse.
Idėjas gautų per tarpininką, pvz kaip Tave.
Kodėl sakau, kad reikalingas “politinis” sparnas -todėl, kad musyse žmonės linkę mylėti asmenybes.
Ne idėjas.
Sic., tai svarbus aspektas. Šio masių polinkio mes nepakeisime. Bent mudviems nepakaks to ką Viešpats atriekė.
Tokiu atveju, reikia duoti masėms tai ko jos trokšta.
Charizmatiški, aiškiai artikuliuojantys, protingi, bet nepasikėlę- “savi vyrukai”, štai ką turėtų naujoji lyga pateikti visuomenei.
Be, abejo tie “portretiniai” asmenys turi būti mūsiškiai, švarūs, be šleifų ir uodegų.
Vienintelis dalykas ko jie gali stokoti -idėjos.
O bet va čia ir būtų vinis.
Kažkas, kažkur sėdi tyliai ir incognito tas idėjas generuoja.
Tuomet atiduoda tarpininkui, kuris turi išminties atsirinkti geriausius dalykus.
Vienas svarbus dalykas- žmonės kurie dirbs šešėlyje turi nesvajoti apie padėkas, dėkingumus ir postus ateityje.
Tarkim aš -man nerūpį jokie kiti dalykai apart situacijos virsmą į gera.
Jokių vietų valdžioje ir kitokių šiltų vietelių man nereikia.
Man tai neįdomu.
Aš tik norėčiau pasilikti sau teisę kritikuoti ir saviškių klaidas, kuomet kažkada pasiekę pergalę imtų nejučiom rupūžėti.
Tokią matau ir kitų mano amplua žmonių paskirtį -budėti.
Dėl pradžios.
Na Žodis nuskambėjo.
Ieškok žmonių su kuriais būtų galima eiti į žvalgybą.
Aš iš savo kaimo kandidatų neturiu.
Aukštuose sluoksniuose nesisukioju.
Rimtomis pažintimis pasigirti negaliu.
Man kandidatų nevardink, aš vis tiek vargu ką daugiau nei interneto pipedijos žinosiu apie tuos žmones.
Tik pats žinai, renkant reikia gerai pasverti.
Matai, kokia košė su tuo murmurandumdūmu gavosi…
Rodės žmogus, o pasirodė kiauraklynis.

Mormorando       2014-12-30 20:49

Mormorando, mormorando
kam ten skauda senas randas

Reikalas išsisuko rimtesnis, nei galėjau nujausti. Mormorando buvo, matyt, per stiprus. Leidausi pradžioj į šiokius tokius kompromisus pašvelninti, bet kai pamačiau, kad ir to negana - pasiunčiau ultimatumą (gal ir pasikarščiavau kiek). Buvo labai labai ilga tyla, po to gavau kvietimą taikytis, bet aš buvau pasakęs per daug ir savo žodžių neatsiėmiau, kaip ir mormorando. Taip ir liko jis gulėti ant jų stalo. dabar tek kažkoks tarpšventinis štiliukas, bet greičiausiai po Naujųjų putos suburbuliuos iš naujo.
Visko negaliu sakyti.
Mano mintis dabar yra tokia. Situacija klostosi gal kiek panaši (aišku, stipriai suminimaizinta) kaip ir kokiais 1988 -89, sąjūdžiui atsirandant. N.P. ir kokios nors ten visuomenininkų org. skeveldros su Lietuvos Sąrašu mėgins eiti į viešumą.
Aišku, ir su visokiausiom šiukšlėm bei infiltruotu substratu. Trūks plyš reikia kažko panašaus į LLL. Ir iš blindažo akylai stebėti ir profilaktiškai vis duoti į kaktą, kai matysis, kad bangelė ne ten ritasi.

Kukurūzninkas       2014-12-30 20:12

Sveikas.
Ne, kažkaip neteko į tą pusę...
Aš niekur nedingau.
Tiesiog, kaip ir sakiau - metų pabaiga, daug reikalų.
Čia dar galėčiau rasti kažkiek laiko persimesti vienu kitu žodžiu, bet paviršiuje kažką rimčiau rašyti nelabai turiu jėgų.
Gal kokį ekspromtuką ir įmesiu.
Mačiau, straipsnių yra įdomių.
Beje, mūsų Memorandumas tai kaip ir užstrigo, ar ne?

Malaizijos lėktuvas       2014-12-30 18:47

Gal skridai tuo lėktuvu, kuris… nebėr signalų.
ramus laikas neramus.

Iki       2014-12-28 22:02

Lauksiu.

Rutinos kalendorius       2014-12-28 21:43

Gerai.
Žiūrim kaip viskas vystysis.
Šiandien baigiu.
Kurį laiką tikriausiai mažiau būsiu on line.
Sausio vidury turėčiau grįžti į normalias vėžes.
Tačiau priešokiais pasirodysiu.
Gero vakaro.
Iki malonaus.

Nieko naujo       2014-12-28 21:23

Ar skaitei žvalgybininko tekstą? Tokių bezdalų bachūras paleido, kad net nejauku. Arba jis visiškas biezdarius, arba tokiu apsimeta. bet kam to reikia?
Dėl pasiketusio kontorinių stiliuko. Tikriausiai bus kaip pats sakai. Įeina į naujus vaidmenis, treniruojasi.
Vaidinkim kad nematom, kol įsijaus. Kai įsijaus ir ims rimčiau dirbti, susidėliosime visus į daiktą.
Net jei koks vienas pasirodytų aiškesnis, duokim jam padūkti, pažiūrėkim, kas jam ateis į pagalbą.
kai jau choras rimtai užgiedos, tuomet ir kirskim.
Tiesa Pr. stebi, kokiu greičiu jie reaguoja naktimis , kai įkeliamas naujas tekstas. Akimoju.
Vadinasi yra nakties dežurni.
Klausi kas kliuvo? Formaliai - kad mes naudojamės VIĮ pataisa, kurią patys vadiname antikonstitucine.
Bet esmė kame kitame. Priešo ginklais naudotis labai sveika, aš jiems atsakiau.

Nalivaika       2014-12-28 18:48

Gerai.
Nedarysiu saviveiklos.
Tai buvo ekspromtas. “Poryv dušy.” Otsebečina.
Karais nurtūkstu nuo lenciūgo.
Esu griešnas kaip ir visi.
Bet pasistengsiu prisižiūrėti.
Nebedurniuosiu.

 

Paprašaika       2014-12-28 18:42

Būtų geriau, kad mes apie valymą nekalbėtume. Pasitikėkim Pr. žodžiu.
Nereikia papildomų viesulų.
Negaliu dabar rašyt. Atėjo svečių.

Peizažistas       2014-12-28 17:53

Džiaugiuosi dėl Misterio.
Tai ar ta aistras sukėlusi bulė  bus skelbiama?
Dar klausimas:
Kurios urbi et orbi eilutės užkliuvo “navalnui LT”?
Spėju, kad finaliniai akordai.
Kas dar…
Pastebėjau tam tikrų ženklų:
Po “navalno” žmonikės tekstu pamačiau signaliuką -bobikai čekina galimybių ribas.
13:10 įrašu tikriname kaip reaguosime.
Pertikrina ar tikrai čia tas baisusis Rankinis valiklis nuo kurio nėra išsigelbėjimo, tikrina ar viską pastebime, tikrina ar turime pakankamai laiko ir pajėgų viską sužiūrėti.
Misliju, kad būtina pasiūsti tiesioginę žinią, kad suvoktų, jog seni “geri” laikai jau praėjo ir nebegrįš.
Išrtinti ir parašyti nešabloniškai kodėl.
Kitas pastebėjimas yra tas, kad tikriausiai bandys naujais nickai rašyti. Tikėtina, kad rašys kurį laiką be puterastijos garbinimo.
Manau bandys “auginti” keletą nickų, populiarinti juos ir susikūrus įmyžą, planelis būtų skleistinuodus.
Tik, kad pas juos ta durna mada -matyt turi patvirtintą nickų metodinį sąrašą ir negali jo apeiti bent vien dėl apmokėjimo už “paslaugas” buhalterinės apskaitos.
Aš tiesmukai išjuokiau tą “lietuvisų” kvailą madą.
Kol kas užsičiaupė.
Bet manau dar išlys ta “lietuvisė” -kito nicko tai negavo dar.
Manau, kad kai tik pasitvirtins naują raidyną vėl mėgins.
Tas jų vardų keitimas man nedaro jokių nepatogumų, nes ezopo kalba man yra vos ne gimtoji ir suktas šnekas užuodžiu geriau už skaliką.
Tačiau jiems vardų kaitaliojimas bus skausmingas.
Nepatogu dėl buhalterijos, nepatogu dėl įmyžo prominimo ir kt.
Vienžo, misliju, kad galėtum prie kavos su Misteriu pašnekėt , kad ans ir tarpeilutinius šnabždesius gyvačių pabandytų pagliaudyti laikas nuo laiko.
Tegul pabando paieškoti tokių. Pats įsitikins, kaip smagu jaunus daigelius piktžolių ravėti.
O kaip premiją už  triūsą netruks apturėti didelį malonumą regint bejėgiškumo įsiųtį ir graudžias veidmainių raudas mūsų pievose.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.